THROWBACK: JLO VE BEN AFFLECK'İN HAVALI ÇİFT GÖRÜNÜMLERİ

Geri dönüşünün hatrına 2000’li yılların en iyi “Bennifer” görünümlerini hatırlıyoruz!

2000’ler Jennifer Lopez ve Ben Affleck, Brad Pitt ve Jennifer Anniston, Britney Spears ve Justin Timberlake, Beyonce ve Jay-Z, Mariah Carey ve Nick Cannon gibi ünlü çiftlerin altın çağıydı. Havalı çiftlerden JLo ve Ben Affleck’in tekrar bir araya geldiğini artık bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz.

Evet, bilmeyenler için Ben Affleck ve Jennifer Lopez, aşklarının dünyayı kasıp kavurmasından yaklaşık 20 yıl sonra tekrar birlikte… “Bennifer” yazın en ateşli çifti olarak manşetlere çıkarken, resmen 2000'li yıllara geri dönüş yaşadık. 51 yaşındaki Jennifer Lopez ile 48 yaşındaki Ben Affleck'in Mayıs 2021'de barışması, magazin haberlerine ciddi bir nostalji havası getirdi.

Bennifer'in romantizmi 2002'de ikisi de Gigli adlı romantik komedide rol aldıklarında başladı. İlişkileri, Jen ile Cris Judd boşandıktan kısa bir süre sonra çiçek açtı. Bennifer, ilk ilişkilerinde dünyanın en ünlü çiftlerinden biri olarak haberlere konu oldu. İkisi nişanlanacaktı ama ne yazık ki 2004'te ilişkilerini bitirdiler.

Lopez ve Affleck'in yeniden bir araya gelmesi, Lopez'in Alex Rodriguez'den ayrılmasından bir ay sonra gerçekleşti. Nisan ayında J.Lo ve A-Rod, iki yıllık birlikteliklerinin sona erdiğini doğrulayan bir açıklama yaptı ve “Arkadaş olarak daha iyiyiz” dediler. Ancak Lopez'in aşk hayatı, Los Angeles'ta Affleck ile takılmaya başladığında hızla yeniden başladı. Haziran 2021'de ikili, Nobu'da akşam yemeği yerken tutkuyla öpüşürken fotoğraflandı.

Yaklaşık yirmi yıl sonra barışmalarının şerefine, 2000’li yılların en iyi “Bennifer” görünümlerini bir araya getirdik. Fotoğraf galerimizden incelemeyi unutmayın.