TOM HOLLAND'A ZENDAYA DESTEĞİ

Holland, Tobey Maguire ve Andrew Garfield ile tanışmadan önce çok heyecanlanmış!

Modern zamanda bir Spider-Man karakterini canlandırıyorsanız, sizden önceki efsaneler ile tanışmak gerginlik yaratabilir. Neyse ki Tom Holland’ın Zendaya gibi bir desteği varmış! Geçtiğimiz Çarşamba günü daha önce Spider-Man karakterini canlandıran Tobey Maguire ve Andrew Garfield ile Deadline’a konuşan Tom Holland, sohbetleri sırasında Maguire ve Garfield ile sette tanışmadan önce çok gergin olduğunu itiraf etti. 

Çok heyecanlandığını söyleyen Holland, ‘Spider-Man: No Way Home’ filminden ekip arkadaşları Jacob Batalon ve Zendaya’dan destek aldı. “İlk provamızda, Jacob ve Zendaya’ya benimle gelmelerini istemek zorunda kaldım çünkü onların bana destek olmalarına ihtiyacım vardı,” diyen Holland, “Maguire ve Garfield ile tanışacağım için çok gergindim” diye ekledi. 

Sevgilisi Zendaya’ya hayranlığını her zaman söylemekten çekinmeyen Holland, gergin anlarında Zendaya’nın kendisine çok destek olduğunu belirtti. “Bir sahne okuyorduk, hepimiz aynı karakteri oynuyorduk ve nasıl olacağını bilmiyordum. Hepimizin kendi sesini bulması gerekiyordu, bu durum hem benim için hem de Garfield ve Maguire için çok önemliydi,” diyen Holland, “Bu yüzden Zendaya ve Jacob’ın yanımda olması çok değerliydi,” diye ekledi. 

Spider-Man serisinin son filminde Holland’a eşlik eden Maguire ve Garfield, birçok farklı evrende yer alan Spider-Man karakterlerinin olduğu bir sahnede yer almışlardı. “Diğer Spider-Man karakterlerinin geldiği günü takvimime yazmıştım ve o gün yaklaşıp duruyordu,” diyen Holland, “Yaklaştıkça daha da çok geriliyordum,” diye ekledi. Moral desteğin yanı sıra Holland’ın ailesi ile de yakınlaşan Zendaya, kısa bir süre önce Londra’da Holland ailesini ziyaret edip ailesiyle tanışmıştı.