TRAJİK BİR ÖLÜM DAHA!

Tasarımcı L'Wren Scott bugün dairesinde asistanı tarafından ölü bulundu.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 17 Mart 2014
TRAJİK BİR ÖLÜM DAHA!
<#text>Elini attığı her alanda başarılı olan, başarısının yanı sıra düzgün fiziği, upuzun boyu ve yaşadığı ilişkilerle çokca konuşulan L'Wren Scott'tan üzücü haber bugün geldi: Nedeni tam olarak bilinmemekle birlikte eski model, yeni tasarımcı Scott, evinde ölü bulundu.


<#text>


<#text> Bruce Weber tarafından keşfedilip yine onun kadar ünlü olan bir başka fotoğrafçı Guy Bourdin tarafından fotoğraflanan; Thierry Mugler, Calvin Klein ve Chanel gibi dev moda evleri için modellik yapan ve tasarımcılığa soyunduktan sonra kıyafetleri Angelina Jolie ve Nicole Kidman gibi ünlüler tarafından giyilen bir isim L'Wren Scott. Aynı zamanda da efsane grup The Rolling Stones'un solisti Mick Jagger'la olan ilişkisiyle tanıdığımız Scott'ın ölüm nedeni henüz resmi kaynaklar tarafından teyit edilmedi. Ondan haber alamadığı için dairesine gelen asistanı tarafından ölü olarak bulunan tasarımcının kendini asarak intihar ettiği yönünde bilgiler sızıyor. 


<#text>


<#text> Bu sorunun cevabını hiçbirimiz veremeyiz. Ama onu biraz daha yakından tanımak isteyenler için dergimizin önceki sayılarında konular editörümüz Suzan Yurdacan'ın kendisiyle yaptığı röportajı yarın yine burada bulacaksınız. Umuyoruz bu yıl aldığımız son kötü haber olur.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.