TRAVIS BARKER, KOURTNEY KARDASHIAN’A EVLENME TEKLİFİ ETTİ

Çiftin romantik nişanı ve Kourtney’in büyüleyici elmas yüzüğü hakkında tüm detaylar…

Kourtney Kardashian ve Travis Barker, Kaliforniya Montecito’da sahilde romantik bir şekilde nişanlandı. Barker, Kardashian’a hazırladığı evlenme teklifinde, her yeri kırmızı güllerle donattı ve devasa büyüklükte elmas bir yüzük taktı. Sonraki günlerde Kourtney Kardashian, Instagram hikayesinde yüzüğü daha yakından takipçileriyle paylaştı.

E!’nin haberine göre, Kourtney Kardashian’ın bir evlenme teklifi olacağından haberi yoktu; o günü sadece herhangi bir sıradan gün olduğunu düşünüyormuş. Ama gülleri ve ambiansı görünce bir evlenme teklifi olacağını anlamış.


Kardashian evlenme teklifinden sonra, çekilen kareleri kendi Instagram hesabından paylaştı ve mutluluğunu sevenleriyle de paylaştı. Kardashian gönderinin altına şu notu düştü: “Sonsuza dek @travisbarker.”

Travis Barker da farklı bir fotoğrafla kendi Instagram hesabından Kourtney Kardashian gibi “Sonsuza dek @kourtneykardash” notunu düşerek mutluluğunu paylaştı.Kourtney’in tektaş yüzüğü, elmas tasarımcıları tarafından tam not alarak, kusursuz olduğu belirtilmiş. D-taş yüzüğün, en iyi elmas olan tip 2A olduğu belirtilirken; üretim fiyatının 300.000 $, satış fiyatı ise en az 1 milyon $ olduğu söyleniyor.