ÜNLÜ ANNELER VE KIZLARI

Annelerinin izinden giden stil kızlar!

Küçüklüğünde, annesinin topuklularını giyip ayna karşısında poz vermeyen yoktur! Annelerin rujları, kıyafetleri, ayakkabıları veya çantaları mağazalarda gördüğümüz her şeyden daha güzel gelir her zaman.

Bu büyüdüğümüzde de değişmez pek… “Anne, kıyafetime hiçbir şey uyduramadım ama senin kahverengi çantan tam buna uygun!” diyerek annelerimizin gardırobunu denemek için minik bahaneler uydurmaya devam ederiz.

Artık içini doldurabildiğimiz ayakkabıları ve giysileri rahatça giyebilirken, annelerimizin gardırobunu da talan etmekten kaçınmayız!Ünlüler de bizden çok farklı değil! Ünlü anneler, kızlarını kamera karşısında büyüttüğü için, biz de bu dönemlere şahit olabiliyoruz. Benzer tarzları ile dikkat çeken ünnlü anne-kız ikilileri, nedense kendimizi anımsatıyor… En yakınımızdaki rol modeli, annelerimizin stilini denememek elde değil! Hem doktor, hem psikolog, hem aşçı, hem yaşam koçu anneler, aynı zamanda küçüklüğümüzden beri en büyük stil danışmanımız! Kendinize benzeteceğiniz en tarz ünlü anneler ve kızlarını fotogaleride inceleyebilirsiniz….