VANESSA BRYANT, KOBE BRYANT’IN ANMA TÖRENİNDE DUYGUSAL BİR KONUŞMA YAPTI

Vanessa, Kobe’nin ‘The Notebook’ filminden kendisine armağan ettiği mavi elbiseyi anlattı…

Kobe Bryant’ın basketbol kariyerindeki başarının yanı sıra aynı zamanda çok romantik biri olduğunu öğrendik. Eşi Vanessa’ya Sevgililer Günü için ‘The Notebook’ filmindeki mavi elbiseyi hediye eden Bryant, son günlerin en çok konuşulan haberi oldu. Geçtiğimiz Ocak ayında kızı Gianna ile bir helikopter kazasında hayatını kaybeden Kobe Bryant’ın eşi Vanessa, Pazartesi günü gerçekleşen anma töreninde bir konuşma yaptı. 

Vanessa Bryant, Kobe Bryant'ın Anma Töreninde (Getty Images)

Kobe’nin kendisine hediye ettiği elbiseyi anlatan Vanessa, “Bana orijinal defteri ve Rachel McAdams’ın ‘The Notebook’ filminde giydiği mavi elbiseyi hediye etmişti. Ona neden mavi elbiseyi seçtiğini sorunca ise, o elbiseyi Ali’nin Noah’ya döndüğü sahnede giydiğini söyledi,” dedi. ‘The Notebook’ filminin kendileri için özel olduğunu söyleyen Vanessa, “Tıpkı filmdeki gibi beraber yaşlanmayı umuyorduk. Gerçekten de inanılmaz bir aşk hikayemiz vardı. Birbirimizi tüm benliğimizle seviyorduk, iki mükemmel kusurlu insanlar olarak çok güzel bir aile kurduk ve tatlı kızlarımızı çok iyi bir şekilde büyüttük” diye ekledi. 

E! News’a konuşan ‘The Notebook’ kostüm tasarımcısı Karyn Wagner, Vanessa’nın hikayeyi anlattığını duyduğunda ağladığını söyledi. “Bu güzel çifti mutlu edebildiğim için çok mutluyum. Vanessa’nın konuşmasını dinlerken onore oldum. Kaybı için çok üzgünüm ve dünyadaki tüm iyileştirme gücünü kendisine diliyorum,” diye ekleyen Wagner, daha önce elbisenin nerede olduğunu bilmediğini söylemişti. Film bittikten sonra elbiseyi bir kutuya koyup depoya kaldırıldığını söyleyen Wagner, “Tek bildiğim şey Kobe’nin elbiseyi bulmak için çok fazla uğraştığı,” demişti. 

2013’te elbisenin bir ‘throwback’ resmini paylaşan Vanessa Bryant, “Eşimden aldığım en özel Sevgililer Günü hediyelerinden biri, ‘The Notebook’ filmindeki mavi elbise, ayakkabılar ve defterdi,” demişti.