VICTORIA'S SECRET'IN YENİ MELEĞİ

Barbara Palvin, Victoria's Secret meleği olduğunu açıkladı.

Victoria's Secret'ın yeni meleği ile tanışın! 25 yaşındaki Macar model Instagram'da yaptığı paylaşımla Victoria's Secret meleği olduğunu açıkladı. 

People 'a açıklama yapan Palvin, "Bu sırrı üç aydır saklıyorum. Bu kariyerimin zirvesi. 13 yaşındayken Victoria's Secret defilesini izledim ve bir gün orada olacağım dedim. Üç ya da dört yıl sonra Victoria's Secret PINK ile ilk çekimimi yaptım. Şimdi bunu yapmamın kaderimde yazdığını hissediyorum. Victoria's Secret beni çok doğru bir zamanda yakaladı çünkü sonunda kendimden ve vücudumla çok memnunum." dedi. Palvin, ilk olarak 2012'de Victoria's Secret Fashion Show'da yürüdü ve o zamandan bugüne birçok kez kampanyalarında yer aldı. Palvin, ayrıca Victoria's Secret Meleği olan ilk Macar manken oldu. "Macaristan'ı ve en önemlisi hepinizi temsil edeceğim için çok gururuluyum hayatımın yeni dönemi başlıyor! diyerek heyecanını takipçileriyle paylaştı. 

Barbara Palvin (Getty Images)

Louis Vuitton, Miu Miu, Dolce&Gabbana gibi dünyaca ünlü markalarla da çalışan Barbara Palvin, geçtiğimiz yıllarda Mavi'nin reklam için Kıvanç Tatlıtuğ ile kamera karşısına geçmişti.