YENİ CATWOMAN: ZOE KRAVITZ

‘The Batman’ filminde Zoe Kravitz ve Robert Pattinson’u birlikte izleyeceğiz!

‘Big Little Lies’ dizisi yıldızı Zoe Kravitz, anti-kahraman olmasına rağmen herkes tarafından çok sevilen Catwoman karakteri oluyor. Matt Reeves’in yeni ‘The Batman’ filminde Batman’i canlandıracak Robert Pattinson’a eşlik edecek olan Kravitz, birçok ünlü isim arasından seçildi. Geçtiğimiz haftalarda son elemelere kalan Zazie Beetz, Eiza Gonzales, Alicia Vikander ve Zoe Kravitz arasından Kravitz seçildi. 

Warner Bros. Ve Dc Comics yapımcı işbirliğinden doğacak olan filmin çekimlerinin önümüzdeki yaz aylarında başlaması bekleniyor. Resmi bir başlangıç tarihi verilmese de Variety’nin haberine göre 2019 son aylarına ve 2020’nin ilk aylarına kadar çekimlerin başlanmış olması tahmin ediliyor. 25 Haziran 2021’de gösterime girecek olan ‘The Batman’ filminin yönetmeni Reeves Ocak 2017’den itibaren Bruce Wayne kahramanı filmlerinin yönetmenliğini üstlenmişti. ‘Justice League’ filminden sonra Batman serisinden ayrılma kararı alan Ben Affleck ile beraber Reeces’e istediği oyuncuyu seçme hakkı tanındı. 

‘Big Little Lies’ filminin ikinci sezonunu tamamlayan Kravitz, önümüzdeki aylarda yayınlanacak olan ‘High Fidelity’ dizisinde oynuyor. Oldukça yoğun bir sene geçiren Kravitz’i Kedi Kadın olarak izlemek için sabırsızlanıyoruz! Daha önce 2012’deki ‘Dark Knight Rises’ filminde Anne Hathaway tarafından canlandırılan ‘Catwoman,’ 1992’deki ‘Batman Returns’ filminde Michelle Pfeiffer ve 2004’te ‘Catwoman’ filmi ile Halle Berry tarafından canlandırılmıştı.