TÜM DÜNYANIN RADARINDA: LUCAS BRAVO

‘Emily In Paris’ dizisiyle tüm dünyanın radarına giren Lucas Bravo'yu yakından tanıyalım...

Netflix’teki yeni ‘Sex and the City’ alternatifi olarak tanımlanan ‘Emily In Paris’ serisi kıyafetlerinden çok yeni bir oyuncu ile konuşuluyor: Lucas Bravo! Diziyi izleyenler Gabriel karakterinin ‘Enchanté’ sözcüğünden sonra aşık olmuş olabilirler! Klişeler ile eleştirilse de hayatımıza Lucas Bravo’yu dahil eden ‘Emily In Paris’ serisine minnettarız.

Lily Collins ve Lucas Bravo 'Emily In Paris' Serisinde (Netflix)

Seyirciler sadece Lucas Bravo için ikinci sezonu heyecanla beklerken, itiraf edelim ki hepimiz Gabriel gibi bir komşumuz olmasını hayal ediyoruz. Twitter ve Instagram kullanıcıları, Lucas Bravo’ya olan aşklarını haykırırken, Google’da derin araştırma çabalarına girmenize gerek kalmadan Lily Collins’in ‘Emily In Paris’ serisindeki rol arkadaşı Lucas Bravo hakkında bilmeniz gerekenleri bir araya getirdik. 

LUCAS BRAVO KİM?

32 yaşındaki Fransız model ve oyuncu Lucas Bravo, Paris’te yaşıyor. Fransa’nın Güneyindeki Nice’te doğan Bravo, babası bir futbol oyuncusu olduğu için çocukluğu boyunca defalarca Avrupa’da şehir değiştirdi. Sürekli yer değişimi yaptığı için arkadaşlarından ayrılmanın zor olduğunu söyleyen Bravo, annesinin desteği ile 11 yaşında doğaçlama oyunculuk dersine yazıldı. Burada oyunculuk kariyerini sürdürmeye karar veren Bravo, farklı karakterler canlandırarak kendini daha rahat hissetti. Hayatı boyunca kim olduğunu aradığını ve oyunculuğun farklı karakterleri keşfetmesini sağladığını söyleyen Bravo, oyunculuk yapmaktan çok zevk alıyor. 

Lucas Bravo 'Emily In Paris' Serisinde (Netflix)

Hayaller kurmaya başlarken Bravo’nun doğum tarihini ve burcunu merak ediyor olabilirsiniz… Ancak maalesef bu bilgiler internette yok, bu nedenle burç uyumunuza şimdilik bakamayacaksınız ancak Bravo’nun boyunun 1.85 metre olduğunu söyleyebiliriz. 

LUCAS BRAVO’NUN INSTAGRAM HESABI

Lucas Bravo’nun Instagram hesabı: @lucasnbravo. Seriye başlamadan önce 10 bin takipçisi bile olmayan Bravo’nun şu sıralar 288.7 bin takipçisi var! Fazla paylaşım yapmayan Bravo, genelde yer aldığı kampanyaları, gittiği tatilleri veya arkadaşlarını paylaşıyor. LUCAS BRAVO’NUN İSMİ NASIL TELAFFUZ EDİLİYOR?

Olur da bir gün Lucas Bravo ile karşılaşırsanız, ismini yanlış söylemek istemezsiniz diye düşünüyoruz. Fransızca isimleri söylemek biraz karmaşık olabilir bu nedenle doğrusu şöyle “Luk-Ah.’

LUCAS BRAVO DAHA ÖNCE HANGİ PROJELERDE YER ALDI?

“Nasıl oldu da Lucas Bravo’yu gözden kaçırdım?” diye düşünüyor olabilirsiniz. Son haftaların hızla yükselen yıldızları arasında olan Lucas Bravo daha önce ‘Sous Le Soleil de Saint-Tropez’ ve ‘Plus Belle la Vie’ gibi birçok Fransız televizyon serisinde yer aldı. Aynı zamanda ‘Relation Libre,’ ‘Caprice’ ve ‘Beautiful Injuries’ adlı kısa filmlerde yer alan Bravo, oyunculuk kariyerinden önce bir şef yardımcısı olarak çalışıyormuş!View this post on Instagram

okay my neighbors never look like this.

A post shared by Emily In Paris (@emilyinparis) on


‘Emily In Paris’ serisinde bir şefi canlandıran Bravo, seride birçok yemeği kendisi yapmış. Film eleştirmeni Manny the Movie Guy ile bir sohbete katılan Bravo, “Birkaç sene önce bir restoranda şef yardımcısı olarak çalıştım. Senaryoya ilk baktığımdı, ‘Vay canına, bu gerçekten benim için yazılmış. Kesinlikle yeteneklerimi kullanacağım,’ diye düşündüm. Sonra seçmelerde Emily’e seride yaptığım tortillas yemeğinden yaptım,” demişti. 

LUCAS BRAVO BEKAR MI?

Evet… Beklediğiniz soru buydu değil mi? Lucas Bravo’nun bekar olduğunu söyleyerek sizi sevindirebiliriz. Başka bir oyuncu ile birlikte olma konusunda tereddütleri olduğunu söyleyen Bravo, kariyeri oyunculuk olmayan birini tercih edeceğini söylüyor. Setlerin bir çalışma yeri olduğunu ve bu nedenle profesyonel olmak istediğini söyleyen Bravo, aynı zamanda hayatta neyin olup olmayacağını tahmin edemeyeceğini de ekliyor. Genelde çalışmalarında hikayeye ve performansına odaklandığını söyleyen Bravo, hayranı ile bir ilişkiye sıcak bakıp bakmadığı sorulunca, “Pek hayranım yok bu yüzden bilemiyorum,” demişti. Son günlerde kendisine olan ilgiden sonra Bravo’nun bu düşüncesinin değiştiğine eminiz!

LUCAS BRAVO ‘EMILY IN PARIS’ ELEŞTİRİLERİ HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR?

Geçtiğimiz hafta Netflix’ten yayına giren ‘Emily In Paris’ Fransızları yanlış göstermesi sebebiyle birçok eleştiri alıyor. Paris’te yaşayan Bravo hem seriyi hem de yapımcı Darren Star’ın arkasında durdu. “Darren gerçekten bunları yaşamış çünkü Paris’te yaşıyormuş ve aslında Fransızca da konuşabiliyormuş. Bu sadece bir Amerikan bakış açısı değil aynı zamanda gerçekten bu durumu yaşayan birinin hikayesi. Bazen bizim bile içinde yaşadığımız için göremediği şeyleri öne çıkarmasını sevdim,” diyen Bravo, aynı zamanda serinin ‘Sex and the City’ dizisine benzetilmesi hakkında da yorum yaptı. “Çok ‘klişe’ duyulacağım ancak Sex and the City serisini çok seviyorum. Üst üste defalarca izledim. Arkadaşlarım bunun bir erkeğin izleyeceği şey olmadığını söylüyorlardı. Ben buna katılmıyorum. Bu şov sayesinde kadınlar hakkında çok şey öğrendim ve çok sevdim. Bu bitirince çok üzüldüğünüz şovlardan biri,” diyen Bravo, ‘Sex and the City’ serisinde Aidan karakterinin tarafında olduğunu ekledi. “Aidan’ı gerçekten çok seviyordum. O Carrie için uygun değildi ama çok iyi ve içten biriydi,” diyen Bravo, ‘Emily In Paris’ serisindeki karakterini de biraz Aidan’a benzettiğini söyledi. Serinin ikinci sezonu hakkında Glamour dergisine ufak spoilerlar veren Bravo, “Gabriel’in hayatı Emily’den önce üzücüydü. Ne istediğini biliyordu ama buna nasıl ulaşacağını bilmiyordu. Kendisinin en iyi versiyonu nasıl olacağını bilemiyordu,” diyen Bravo, ikinci sezonda Gabriel’in büyük fırsatları olacağını itiraf etti.