YENİ GERÇEK DEDEKTİF!

YENİ GERÇEK DEDEKTİF!Yabancı dizilere tutkun olanlar için True Detective gerçek bir keyif oldu geçtiğimiz sezonda! Kötü komedi filmlerinin ‘kayıp' aktörleri olarak tanıdığımız Matthew McConaughey ve Woody Harrelson'ın kendilerini adeta ‘yeniden yarattığı' ve en gözde aktörler sıralamasında hızla yükselmelerini sağlayan bu dizide, seri cinayetlerin peşine düşen birbirinden çok farklı karakterlere sahip iki dedektif konu ediliyor.

Gerek orijinal senaryosu, gerek farklı çekim teknikleri ile aslında Amerikan dizilerinde ve filmlerinde oldukça sık rastladığımız ‘seri katil' konusu bu dizide son derece sürükleyici bir hale geliyor.

Sekiz bölümden oluşan ilk sezon tamamlanır tamamlanmaz, dizinin müdavimleri ikinci sezonun peşine düştü bile! Üstelik dedikodular, bu ikinci sezonu daha da cazip kılıyor zira hikayenin California'da geçeceği ve dizide ana karakterlerden birini Brad Pitt'in canlandıracağı dedikoduları dolaşıyor.


Her ne kadar Jolie-Pitt çifti, ailelerine vakit ayırmayı ön planda tuttukları için film çalışmalarını buna göre organize etseler de Pitt'in diziden çok etkilendiği ve bu çalışmada yer almak istediği söylentiler arasında...

Bize gelince... Pitt olsun olmasın, dizinin ikinci sezonunu kovalıyor olacağız! Ama galerimize bir göz atıp kendimize bir Brad Pitt ziyafeti çekmenin de bir zararı olmaz değil mi?