YENİ GOSSIP GIRL DİZİSİNDEN İLK BÜYÜK FRAGMAN GELDİ!

Manhattan'ın süper zengin çocuklarının skandallarla dolu hayatlarına ilk derin bakış…

"Gossip Girl" geri döndü ve yeni serinin resmi fragmanı aracılığıyla, izleyicilere Manhattan'ın yeni seçkinlerine daha derin bir bakış sunuyor.

Frank Ocean’ın “Super Rich Kids” müziğiyle; etkileyici ve fazlasıyla mükemmel bir senkronizasyonuyla seslendirilen görüntüler, yeni “Gossip Girl” kadrosunun hala konuşmak için bolca draması olduğunu kanıtlıyor.

Fragmanda klasik bir hikâye var; kasabaya yeni bir kız taşınır ve popüler grup onu içeri alır. Ancak onun göründüğü kadar masum olmadığını fark ederler. Günümüze uyum sağlayarak modernleşen Gossip Girl, bir Instagram hesabından her zamanki mesajlarını gönderiyor. Büyük partilerin, moda şovlarının ve gizli öpücüklerin görüntüleri iki dakikalık fragmanı tamamlayarak, orijinal şovun en zorlu hayranlarının bile ilgisini çekmeyi garanti ediyor.

Canlanma serisi için dizinin detayları gizli tutuldu. Bu fragman diziye dair şimdiye kadarki en fazla bilgiyi veriyor. HBO Max, karakterlerin isimlerini bu yılın başlarında kısa, şifreli açıklamalarla eşleştirerek Instagram'a bıraktı. Fragmana göre Julien Calloway (Jordan Alexander) grubun başı ve erkek arkadaşı Otto “Obie” Bergmann IV (Eli Brown) gibi görünüyor. Zoya Lott (Whitney Peak), kasabanın parmaklarına basılabilecek yanlış yeni kızı…

"Sevgili takipçilerim, sabrınızı ödüllendiriyorum. Ve bu oldukça büyük bir ödül. Senin için hiçbir şey yapmadım deme. XOXO, GOSSIP GIRL""Dokuz yıl önce, orijinal Gossip Girl web sitesi kapatıldı. Ancak New York'un yeni nesil genç seçkinleri, özel okul Constance Billard'ın kontrolünü ele geçirdikten sonra; kötü şöhretli blogcu skandal hayatlarının bir numaralı kaynağı olarak yeniden ortaya çıkıyor."

Etİketler