YENİ LIZZIE MCGUIRE FİLMİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY!

Lizzie McGuire, yeni filmiyle beyazperdeye dönüş yapıyor!

Yeni filmin hangi tarihte çıkacağı bilinmiyor ancak, 12 Kasım'da çıkacak olan Disney+'da yayınlanacak. Duff, heyecanlı haberi, D23 Expo'da duyurulduktan kısa bir süre sonra Instagram sayfasında yaptığı bir paylaşım ile açıklamıştı.

“SÜRPRİZ!!! Bu heyecanlı haberi uzuuuuuuuun bir süredir içimde tutuyordum! Benim kızın 30'larına ve evime döndüğüm için çok heyecanlıyım♥️"

Projenin resmi açıklaması: Film, Lizzie'yi 30'una girmek üzereyken yakalayacak. Görünüşe göre Lizzie istediği her şeyi başarmış; New York'ta havalı bir dekoratörün asistanı olduğu bir iş, hayalindeki adam ve Brooklyn'de bir daire! Ama her şey her zaman gözüktüğü gibi değil. Lizzie, arkadaşlarından, sevgi dolu ailesinden ve 13 yaşındaki alter-egosundan aldığı yardımlarla yetişkinliğe alışmaya çalışıyor.

Duff, Entertainment Tonight'a verdiği bir röportajda, "Dürüst olmak gerekirse, inanamıyorum bunun olduğuna. Bu bilgiyle birkaç aydır yaşıyorum, bu yüzden heyecanımı saklamak çok zor oldu. Lizzie benim hayatımın büyük bir parçası ve şimdi o 30 yaşında ve ben onun ilginç yüz ifadelerinden bazılarını öğrenmek zorunda kalacağım gibi hissediyorum. Ama çok heyecanlıyım!" dedi.

Duff, ayrıntılara çok girmese de orijinal filmin kadrosundan bazı isimlerin de yeni filmde yer alacağına dair ipuçları verdi. "Yüksek ihtimal! Çok bir şey söyleyemem ama bence insanlar çok şaşıracak ve heyecanlanacak."

24 Ekim'de Disney+, Hallie Todd, Robert Carradine ve Jake Thomas'ın yeni filmde, anne Jo, baba Sam ve abi Matt McGuire olarak yeniden izleyenlerle buluşacaklarını açıkladı.

Disney+ CEO'su Ricky Strauss, "En popüler Disney Channel dizilerinden biri olan bu diziyi, sevilen yüzlerle geri getirdiğimiz için çok heyecanlıyız. Terri'nin yönetmenliğiyle Hillary, Hallie, Robert ve Jake onca sene sonra bir araya gelecek. McGuire ailesini Disney+ ailesine katmak bizim için bir onurdur" dedi.

2003 Lizzie McGuire filmindeki, Lizzie-Gordo aşkının devamını istiyorsanız kendinizi hazırlayın. Duff, Good Morning America programında Lizzie'nin "havalı bir Soho resorantında şef olan çok yakışıklı bir nişanlısı" olduğunu söyledi. Hilary, yeni filmin başında, "Brooklyn'de sevimli küçük bir Dairesi var ve her şey onun istediği gibi gidiyor ve 30. doğum gününü tüm arkadaşlarıyla kutluyor" dedi.

Ancak Vulture'a verdiği son röportajda, "Brooklyn'de çok da uzun süre kalmayacak aslında. Bir süredir oradaydı ancak, Los Angeles'a geri dönecek. New York'tan gitmeye zorlanıyor. Artık burada olamam diye düşünüyor" dedi.

Gordo ve Lizzie evlenmediği için üzgün olup olmadığı sorulduğunda, "Biliyor musun, o kadar da üzülmedim. Onların kavuşamaması iyi olan şeydi... Gordo, hayatımın aşkı o muydu? diye düşündüğün biri. Hiç olacak mı? Hep merak ediyorsun. Herkesi biraz üzmek istemiştik ve biraz daha üzmeye devam edeceğiz. Umarım filme o da dahil olur. Onun, bu filmin bir parçası olması önemli" dedi.

YAZI: Deniz Akkaya