YENİ MULAN FİLMİNİN İLK FRAGMANI YAYINLANDI

Disney’in yeni canlı aksiyon Mulan filmi!

Aksiyon dolu Mulan filminin 27 Mart, 2020’de vizyona girmesi bekleniyor. Disney, 1000’i aşkın oyuncu arasından Mulan’ı oynaması için Çinli oyuncu Liu Yifei’i tercih etti. “Açıkçası, benden çok daha güzel olan oyuncuların olduğunu düşünüyorum,” diyen Yifei, “Bir oyuncu olarak sadece kamerada güzel görünmek önemli değil. Önemli olan oynadığınız karakterlerin hislerini yansıtabilmek. Bu sizi kamerada çok daha çekici yapıyor. Bu nedenle görünüşümden çok oyunculuğuma önem veriyorum,” diye eklemişti. 

Son yıllarda bir çok animasyon filmini canlı aksiyon halinde yeniden çeken Disney, geçtiğimiz günlerde Guy Ritchie’nin yönetmenliğini üstlendiği ve Will Smith’in oynadığı Aladdin filminin $900 milyon hasılat yaptığını açıklamıştı. Yakın bir zaman önce ‘Küçük Deniz Kızı’ filmini canlı aksiyon olarak yeniden çekeceğini açıklayan Disney, filmde Halle Bailey’nin Ariel’i canlandıracağını belirtti. 

Önümüzdeki aylarda vizyona girecek olan ‘The Lion King’ filminde; Beyonce, Donald Glover, Billy Eichner, Seth Rogen ve John Oliver gibi isimler yer alıyor. Mulan filmini sinemalarda izlemenize epey bir zaman olduğu için, Disney’in diğer klasikleri ve yayınladığı heyecanlı fragmanlar ile yetinmeniz gerekecek.