YENİ SEX AND THE CITY: EMILY IN PARIS

Romantik komedi-drama, Fransız lüks pazarlama ajansında beklenmedik bir iş fırsatı için Paris'e giden yirmi yaşındaki Amerikalı kız Emily Cooper'ı anlatıyor.

Dizi, "Sex and the City'nin ama Paris versiyonu" şeklinde tanımlanıyor. Lily Collins'in başrolünü oynadığı 10 bölümlük Netflix dizisi, Carrie'yi aratmayacak, üstelik ihtiyacımız olan kadın dayanışmasına ve modaya da sahip! Sex and The City ve Younger'ın yaratıcı beyni Darren Star, Emily In Paris'in de yaratıcısı.

Romantik komedi-drama, Fransız lüks pazarlama ajansında beklenmedik bir iş fırsatı için Paris'e giden yirmi yaşındaki Amerikalı kız Emily Cooper'ı anlatıyor. Deadline'ın haberine göre Emily, "yabancı bir şehirde yaşamın zorluklarıyla boğuşurken kariyerini, yeni arkadaşlıklarını ve aşk hayatını yönetmeye çalışıyor ve saygıdeğer bir Fransız pazarlama firmasına Amerikan bakış açısı getirmekle yükümlü."

Emily In Paris'in kadrosu hem Amerikalı hem de Fransız oyunculardan oluşuyor. Dizinin başrolünde yer alan Collins 2019 yılında verdiği bir röportajda Deadline'a, "bu dizi hayallerimin gerçekleşmesi resmen. Darren'in tüm şovları çok derin ve etkileyici. Bu şovlar bana da kadınlığımı keşfetmemde inkar edilemez bir şekilde yardımcı oldu. Emily'miz için Paris'den daha ilham verici bir şehir düşünemedim. Resmen hayallerimin projesi!" dedi.

Collins ile birlikte başrollerde Grey's Anatomy aktrisi Kate Walsh, Broadway yıldızı Ashley Park ve Fransız aktörler Filipin Leroy Beaulieu, Lucas Bravo, Samuel Arnold, Camille Razat ve Bruno Gouery yer alıyor.

Dizinin stilistliğini ise Sex and the City'nin stilisti Patricia Field yapıyor.

Dizinin ilk fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

Neyse ki, Emily In Paris'i izlemek için çok beklemeyeceğiz! Netflix, dizinin 2 Ekim'de yayınlanacağını doğruladı.