SEX AND THE CITY'NİN DÖNÜŞÜ DOĞRULANDI!

Carrie Bradshaw kesin olarak geri dönüyor! Kült dizinin yeni bölümleri için heyecanlıyız...

Geçtiğimiz haftalarda bizi çok heyecanlandıran bir söylenti ortaya atılmıştı:  ‘Sex and the City’ dizisi geri dönüyor.. Kim Cattrall’ın açıklamaları ile yeni ‘Sex and the City’ serisinde Samantha karakterinin olmayacağı belirtilirken, ne Sarah Jessica Parker’dan ne de HBO’dan bir açıklama gelmemişti. Havada belirsizce asılı kalsa da, ‘Sex and the City’ serisinin yeni bölümlerinin olasılığı bile bizi çok mutlu etmişti. Şimdi ise olası mutlululuğumuz kesinleşti! Biricik Carrie Bradshaw’umuz Sarah Jessica Parker’ın Instagram üzerinden paylaştığı teaser video ile ‘Sex and the City’ serisinin geri dönüşü netleşti. 

Kim Cattrall, Kristin Davis, Cynthia Nixon ve Sarah Jessica Parker (Getty Images)

Yeni bölümleri için farklı bir isimde olacak olan ‘Sex and the City’ serisini ‘And Just Like That…’ adı ile izleyeceğiz. HBO Max üzerinden yayınlanacak olan bölümlerde Charlotte karakterini canlandıran Kristin Davis, Miranda karakterini canlandıran Cynthia Nixon ve tabiiki Bradshaw’u canlandıran Sarah Jessica Parker olacak. Aynı zamanda Michael Patrick King ile birlikte yapımcı koltuğuna oturan Nixon, Parker ve Davis, yeni serinin yapımını da üstlenecekler. 

Yarım saatlik 10 bölümde 50’li yaşlarında aşk ve arkadaşlığı keşfedecek olan Carrie Bradshaw, Charlotte York ve Miranda Hobbs karakterleri, ‘Sex and the City’ temasını sürdürecekler. İlkbahar 2021’de prodüksiyona başlamayı hedefleyen ‘Just Like That…’ serisinde ne yalan söyleyelim, gözlerimiz Samantha’yı arayacak. 

Nixon, Parker ve Davis Instagram hesapları üzerinden New York’un ikonik yerlerinin ve “Ve aynen bunun gibi…” “Hikaye devam ediyor…” “Merak etmeden duramıyorum… Şimdi neredeler?” gibi cümlelerin görüldüğü yeni serinin teaser videosunu paylaştılar. Variety’e bir açıklama yapan HBO Max Orijinal İçerik Başkanı, Sarah Aubrey, “Ben bu karakterler ile büyüdüm ve bu yeni bölümde hikayelerinin dürüst, dokunaklı ve esprili bir şekilde onları tanımlayan o çok sevilen şehirde nasıl gelişeceğini görmek için heyecanlanıyorum,” diye bir açıklama yaptı. 

Candace Bushnell’ın 1997’deki aynı isimdeki kitabından esinlenen ‘Sex and the City’ 1998’den 2004’e kadar altı sezon sürmüştü. Darren Star tarafından yaratılan orijinal serinin finalinin ardından 2008’de ‘Sex and the City’ ve 2010’da ‘Sex and the City 2’ adında iki film yapılmıştı. 20. Yüzyılın sonlarının ve 21. Yüzyılın başlarının en sevilen dizi ve film serisi olan ‘Sex and the City’ ve stil ikonu karakterleri, hala günümüzdeki trendlere ilham kaynağı olmaya devam ediyorlar.