YOLANDA HADID KIZLARI İLE PODYUMDA!

Yolanda Hadid, Off-White defilesinde kızları Bella ve Gigi ile yürüdü…

Ünlü annelerini düşününce Yolanda Hadid en havalı isimlerden biri olabilir! Eski bir model olan üç çocuk annesi Yolanda Hadid, genelde kızları Bella ve Gigi’yi izlemek için defilelerin ön sırasında yer alıyordu. Ancak Off-White’ın Sonbahar- Kış 2020 defilesinde işler değişti! Louis Vuitton erkek giyimin ve Off-White’ın Kreatif Direktörü Virgil Abloh ile yakın arkadaş olan Bella ve Gigi'yi, Abloh’un birçok defilesinde görüyoruz. Sonbahar- Kış 2020 defilesi için anneleri Yolanda’yı da yanlarına alan Hadid kardeşler, etkileyici bir şova imza attılar. 

Yolanda Hadid, Off-White Sonbahar 2020 Defilesinde (Getty Images)

56 yaşındaki Yolanda Hadid, işleme detaylı beyaz blazer ceketi, kalın zincir kolyesi ve güneş gözlükleri ile podyumda yürürken, defilenin en havalı isimlerinden biri oldu. Defileden sonra tül elbiseler giyen kızları ile poz veren Yolanda, sektörün en havalı annesi olduğunu kanıtladı!

Sonbahar 2020 sezonu için Marc Jacobs, Lanvin, Moschino ve Missoni gibi birçok defilenin ön sırasında kızlarını izleyen Yolanda Hadid, Off-White defilesi ile yıllar sonra podyumlara dönmüş oldu. Daha önce 1980’lerde ve 1990’lı yıllarda modellik yapan Yolanda Hadid, 20 seneden fazla bir süre sonra kariyerine geri dönüş yaptı. 


Hollanda’nın kırsal bölgesinde büyüyen Hadid, modellik ve TV kariyerinden sonra Los Angeles’a taşındı. Kızları Bella ve Gigi’ye nazik olmayı öğrettini söyleyen Yolanda Hadid, modellik deneyimlerini kızları ile paylaştı. “Annem her zaman dünyada daha güzel ve daha çalışkan kızlar olduğunu söylerdi. Ama eğer kibar olup çok çalışmazsak başkasının bunu daha iyi yapabileceğini söyledi,” diyen Bella Hadid, 2017 yılında annesinin çalışma etiğine büyük bir ilham kaynağı olduğunu belirtmişti.