ZOE KRAVITZ EN ŞIK KEDİ KADIN OLABİLİR!

‘The Batman’ filmi çekimlerinden ilk görüntüler yayıldı…

Anne Hathaway, Michelle Pfeiffer ve Halle Barry’den özür diliyoruz çünkü ‘En Şık Kedi Kadın’ ünvanı Zoe Kravitz’e ait! Selina Kyle karakteri ile yeni ’The Batman’ filminde oynayan Zoe Kravitz, film çekimlerinden ilk görüntülerde stili ile dikkat çekti. Geçtiğimiz Pazartesi günü, Robert Pattinson’un COVID-19’dan iyileşmesi sonrasında çekimlere İngiltere’de devam eden ‘The Baman’ filminin setinden ilk kareler paylaşıldı. 

Fotoğrafta asimetrik kesim düz saçları, file çorapları ve baştan aşağı deri kıyafeti ile göz kamaştıran Zoe Kravitz, trençkotu, şapkası ve düğmeli botları ile ‘En Şık Kedi Kadın’ ünvanını sonuna kadar hak ediyor. Takım elbise giyen iki oyuncu ile birlikte bir belediye binasından veya mahkemeden çıktığı tahmin edilen Kravitz, bir başka fotoğrafta ise Carmine Falcone karakterini canlandıran John Turturro ile görüldü. 


Yeni filmi için farklı bir tarzda olan Robert Pattinson, Bruce Wayne karakteri için yün bir palto ve koyu renkli bir takım elbise ile görüntülendi. Kravitz’in ‘The Batman’ filminde oynayacağının doğrulanmasından nerede bir sene sonra, prodüksiyondan ilk fotoğraflar sosyal medyada yayılmaya başladı. Matt Reeves’in yönetmenliğini üstlendiği ’The Batman’ filminde Pattinson Batman karakterini, Jeffrey Wright Commissioner Gordon’u, Andy Sekis Alfred’i ve Colin Farrel Penguin karakterini canlandırıyor. 

İlk defa Kedi Kadın rolünü üstlenmeyen Kravitz, 2017’de ‘The Lego Batman Movie’ filminde Kedi Kadını seslendirmişti. 2015’te Nylon’a verdiği röportajda 2012 ‘The Dark Knight Rises’ filmindeki role seçilmediği söylentilerini yalanlayan Kravitz’i artık kesin olarak Kedi Kadın olarak izleyeceğiz! Mart ayında pandemi sebebiyle çekimleri ertlenen ‘The Batman’ filmi orijinal olarak Haziran 2021’de yayınlanacaktı. Daha sonra Ekim 2021’e ertlenen film, Pattinson’un COVID-19’a yakalanması ile son olarak 4 Mart 2022’e ertelendi.