ZOE KRAVITZ ‘THE BATMAN’ ÇEKİMLERİNDE ROBERT PATTINSON İLE KOMİK BİR ANISINI PAYLAŞTI

“Hepimiz yetişkiniz ve hepimiz Batman gibi giyindik!”

Zoe Kravitz, ‘The Batman’ filminin seçmelerinde Robert Pattinson’un Batsuit kostümünü giydiği için komik hissettiğini itiraf etti. Kravitz, henüz kendi kostümünü paylaşmasa da çıkmak üzere olan ‘Catwoman’ filminde rol arkadaşı Robert Pattinson’un “kesinlikle bu iş için yaratıldığını” söyledi. 

“O kostümü giydiği zaman Batman oluyor.” diyen Kravitz, ‘Happy Sad Confused’ podcast yayınına katıldı. “Bu çok ilginç. Batman’in yanınızdan yürüyüp geçmesine pek alışamıyorsunuz çünkü hepimiz bu çizgi karakter ile büyüdük. Her zaman ‘beni cimcikle’ anı yaşıyorum ve o harika, tek kelimeyle harika,” diye ekleyen Kravitz, Robert Pattinson’la çekimleri hakkında konuştu. “Bazen tıpkı seçmelerde olduğu gibi komik hissettiğim anları hatırlıyorum. Kamera testi olduğu için sadece kostümün yarısını giyiyordu ve içimden şöyle düşündüm, ‘Hepimiz yetişkiniz ve hepimiz Batman gibi giyindik’ ve tüm bu halde oldukça dramatik sahneler çekiyorduk.” diyen Kravitz, film çekimlerinde gülünç anlar yaşadıklarını itiraf etti. 

Senaryonun “inanılmaz” olduğunu söyleyen Kravitz, bu rol için Pattinson’dan başkasını düşünmediğini söyledi. Sohbet sırasında kendi kostümü hakkında biraz ipucu veren Kravitz, eğer izolasyon sürecine girmeseydik çoktan kostümü görebileceğimizi itiraf etti. Filmin kostüm tasarımcısı Jacqueline Durran’ın harika bir iş çıkardığını belirten Kravitz, Kedi Kadın kostümünün tamamen yeniden yaratıldığını söyledi.