Aslan Aylık Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

1 ekim, 2020

Aile içi iletişime dikkat

Toprak enerjisinin yine egemen olduğu Ekim ayı biraz sert ve kuru bir ay olarak hemen dikkat çekiyor. Venüs’ün Başak burcuna ilerlemesiyle bunu daha da net hissedebilirsiniz. Ancak maddi konulara çekilirken gelirlerinizi, kazançlarınızı geliştirme ve artırma imkânınız da olabilir. Ayın hemen başında gerçekleşen dolunay uzaklardan bir gelişmeye, bir habere, bilgiye dikkatinizi çekebilir. 16 Ekim’deki yeni ay ise yeni bir eğitim fırsatı getirebilir ve bununla birlikte yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Merkür ay boyunca zihninizi ev ve aile konularıyla meşgul ederken 23 Ekim’den itibaren ev ve aile konularına daha da odaklı olabileceğiniz bir dönem başlıyor. Ay ortasında başlayan Merkür retrosunda aile içi yanlış anlamalara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. 31 Ekim’deki dolunay ise ev ve aile konularına bu kadar odaklanmışken size hedeflerinizi, planlarınızı, kariyer ve iş yaşamınızı hatırlatacaktır.


1 eylül, 2020

Venüs size şans getirebilir

Eylül ayı kendinize olan güveni tırmandıracağınız, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmeye odaklanacağınız, yaşamınızdaki lüks ve konforu biraz daha yükseltebileceğiniz bir ay olarak sizi bekliyor. Her ne kadar dönemin hâkim toprak enerjisi burcunuzun ateş gücüyle çatışsa da bu enerjiyi yapıcı şekilde lehinize döndürebilirsiniz. Zira 6 Eylül’den itibaren burcunuza ilerleyen Venüs size şans getirecek, başta ilişkiler olmak üzere her alanda sizi destekleyecek. Venüs’ün bu bir aylık transitinden en iyi şekilde yararlanmaya çalışmalısınız. İşte size birkaç önemli tarih ve ipucu. 2 Eylül’deki dolunay ortak maddi imkânları, iş fırsatlarını size gösteren, hatırlatan bir dolunay olabilir. 5 Eylül’den itibaren çevrenizi daha da genişletebilir, yeni komşu ve arkadaşlar edinebilirsiniz. Kitaba, öğrenmeye, eğitime olan merakınız artıyor. 10 Eylül’de başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosu özellikle uzak yol ve yolculuklarda, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Mars tekinsiz bir retro yaparken gereksiz risklerden uzak durmalısınız. 13 Eylül’de Jüpiter retrosunun son bulması işlerinizi çoğaltabilir, gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda ilgilenmeniz gereken pek çok iş ve uğraş olabilir. 29 Eylül’de Satürn’ün düze dönmesi iş hayatını daha da hızlandırabilir. 17 Eylül’deki yeni ay yeni bir iş, kazanç kapısı getirebilir. 22 Eylül’de Güneş’in burç değiştirmesiyle eğitim, öğrenim konularına artık daha da odaklanabilirsiniz.


1 ağustos, 2020

Işıl ışıl parlayacağınız bir ay

Burcunuzda alev alev parlayan Güneş ile birlikte şüphesiz Ağustos ayının en parlak burcu siz olabilirsiniz. Gerek sözlerinizle gerek çekiciliğiniz ve ışığınızla cazibe merkezi olabilirsiniz. Yıldızlar size kendinizi öne çıkarma, cesur ve girişken olma fırsatı sunarken sahip olduğunuz imkanları değerlendirmelisiniz. Hayatınızda pek çok yenilik ve başlangıç yapabilirsiniz. 3 Ağustos’taki dolunay kendinize odaklı olduğunuz bir dönemden geçerken size karşınızdaki kişiyi hatırlatabilir. İlişkiniz, birlikteliğinizle ilgili bir konuyu ve kararı gündeminize taşıyabilir. 7 Ağustos’ta burç değiştiren Venüs size ruh eşinizi getirebilir. 19 Ağustos’ta burcunuzda meydana gelen yeni ay ise yaşamınızdaki yeni adımlarını başlangıçların ve gelişmelerin habercisi olabilir. 20’sinde Merkür’ün, 22’sinde Güneş’in Başak burcuna ilerlemesi maddi konulara, iş ve para konularına odaklanmanızı sağlayabilir. Sahip olduklarınızı, imkanlarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmek için arı gibi çalışabilirsiniz.


1 temmuz, 2020

Sağlıklı yaşam tarzına yönelik kararlar

Duygusal yanınızın iyice ortaya çıktığı, ev ve aile konularının öne çıktığı, hayatınızın akışının kontrol dışına çıktığı bir ay sizi bekliyor. Bu döneme bilinçaltınız damga vururken sezgileriniz iyice ortaya çıkabilir. 2 Temmuz’da Satürn geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor ve adeta 21 Mart öncesi döneme bir dönüş yapıyoruz. Bu dönüşle birlikte sağlık, şifa konuları daha fazla önem kazanabilir, bu alana daha bir ciddiyetle yaklaşabilir, gündelik rutininizde, çalışma ortamınızda 21 Mart öncesi belki yarım bıraktığınız, belki de almayı ihmal ettiğiniz bazı tedbirleri alabilirsiniz. Satürn sizi kendi sağlığınıza daha fazla önem vermeye zorlarken dişlerle, kemiklerle, iskelet sistemiyle ilgili bazı durumları önünüze çıkarabilir. 5 Temmuz’da önemli bir Ay tutulması var ve bu tutulma bu yönde farkındalığınızı yükseltip bazı kararlara sizi biraz da mecburen yönlendirebilir. Koç burcunda ilerleyen Mars ay boyunca sizi uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda oldukça aktif kılabilir. 12 Temmuz’da Merkür retrosu biterken iletişim sorunları diniyor. 20 Temmuz’da gerçekleşen yeni ay vazgeçmeniz veya bırakmanız gereken bir konuyu gündeminize getirebilir. 22 Temmuz’dan itibaren Güneş burcunuzda ilerlemeye başlıyor, kendinize güvenerek cesaretle hareket edebilir, aksiyon alabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.