Aslan Aylık Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

PINAR ATMACA

1 aralık, 2023

Evdeki huzur artabilir
Merkür’ün burç değiştirmesiyle gündelik yaşamınızla ve rutinlerinizle ilgili konular zihninizi daha çok meşgul edebilir. Sağlıkla, beslenmeyle, zindelikle ilgili konulara kafa yorabilirsiniz. Merkür retrosunun başlamasıyla gündelik yaşamda iletişimi zorlayabilir. 23 Aralık’tan itibaren Merkür retrosunun Yay’da devam etmesi sevdiklerinizle iletişimi zorlayabilir. 4 Aralık’ta Venüs’ün Akrep burcuna ilerlemesi evdeki huzuru ve sakinliği artırabilir. 12 Aralık’ta Yay burcundaki yeni ay yeni bir hobi getirebilir. 21 Aralık’ta Güneş’in Oğlak burcuna ilerlemesiyle sağlığınıza odaklanabilirsiniz. 26 Aralık’taki yılın son dolunayı farkındalığınızı ve sezgilerinizi güçlü kılabilir. 29 Aralık’ta Yay burcuna ilerleyen Venüs aşkta güzel günlere işaret ediyor.


1 kasım, 2023

Ev ve aile konuları
Bu ayki görünümler ev ve aileye odaklandığınız bir döneme işaret edebilir. Geçmiş konu ve olayları kurcalayabilir, geçmişe dönebilir, tarihsel konulara merak salabilirsiniz. Satürn’ün düze dönmesiyle ortaklıklar konusunda daha yapıcı olabilirsiniz. Venüs’ün Terazi burcuna ilerleyişi yakın çevrenizi pozitif etkileyerek iletişim ağınızı genişletmenize yardımcı olabilir. Merkür’ün Yay burcuna ilerlemesiyle aşka dair konulara ilgi ve merakınız artıyor. 13 Kasım’da Akrep’teki yeni ay yeni bir ev ve aile düzenine işaret edebilir. 22 Kasım’da Güneş’in burç değiştirmesiyle aşka ve sevdiklerinize odaklanabilirsiniz. Ancak 24 Kasım’da Mars’ın da aynı alana ilerlemesi daha fazla çaba sarf etmenizi gerektirebilir. 27 Kasım’da İkizler’deki dolunay sosyal çevrenize dikkatinizi çekebilir.


2 ekim, 2023

Yeni iletişim çevreleri
Venüs burcunuzdan ayrılıyor bu hafta. Yaklaşık 4 aydır burcunuzda seyreden Venüs sizi hemen her konuda desteklemişti. Şimdi bu desteği somuta dönüştürme, avantajlarınızı maddi ve elle tutulur sonuçlara taşıma zamanı. Sahip olduklarınızı değerlendirmelisiniz. Bu sizi ailenizden ve evinizden bir miktar uzaklaştırabilir. Mücadelenizi dışarıda sürdürmek durumunda olabilirsiniz. İş ve çalışmalarınız odaklanabilirsiniz. 14 Ekim’deki Güneş tutulması yeni bir eğitime işaret edebilir. Sahip olduklarınızı değerlendirebileceğiniz bir eğitim alabilirsiniz. Yeni bir çevre ve komşular edinebilirsiniz. İletişim ve haberleşmeyi hızlandırabilir, kendinizi çok daha iyi ifade edebilir, fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.


1 eylül, 2023

Çalışma zamanı
Eylül ayı maddi konulara odaklanacağınız, çalışkan ve üretken olabileceğiniz bir ay olabilir. Sahip olduklarınızı yeniden düşünebilir, değerlendirebilir ve kaynaklarınızı ve varlıklarınızı daha iyi kullanmak üzere planlar yapabilirsiniz. Mars Terazi transiti düşüncelerinizi alt üst ederken yakın çevrenizle iletişimi kontrol edebilmek için daha fazla çaba ve gayret göstermeniz gerekebilir. 23 Eylül sonrasında iletişime, haberleşmeye daha çok odaklanabilirsiniz. 15 Eylül’deki yeni ay yeni bir iş veya kazanç kapısını beraberinde getirebilir. 29 Eylül’deki dolunay ise uzak yol ve yolculuklarla ilgili yeni kapılar aralayabilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.