Aslan Aylık Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

PINAR ATMACA

1 mayıs, 2024

Sabırlı olmalısınız
Hedeflerinize ve planlarınıza odaklanabileceğiniz bir aydasınız. Toprak elementi Boğa’daki gezegen toplaşması sizin için biraz zorlayıcı olabilir, buna uyum sağlamanın yolu ise kariyer ve iş fırsatlarını kollayıp kovalamaktan geçebilir. 25 Mayıs’ta Jüpiter diğer şans gezegeni Venüs’ü de alarak İkizler burcuna geçerken ve Güneş de bu burçta ilerlerken sosyal yanınızı ortaya çıkarabilirsiniz ve yeni çevreler edinebilirsiniz. 8 Mayıs’taki yeni bir kariyer ve görev ve sorumluluklar getirebilir. 23 Mayıs’taki dolunay ise sosyal çevrenizle ilgili bir uyanış getirebilir.


1 nisan, 2024

Yeni yolculuklar
Merkür retrosunun başlamasıyla uzaklar, seyahatler zihninizi daha fazla yer edebilir. Ortak maddi konularda ve harcamalarda dikkatli olmalısınız. Burç değiştiren Venüs uzaklardan yabancı bir aşkı getirebilir. Güneş tutulması yeni seyahat ve maceraların kapısını açabilir.


1 mart, 2024

Ortak işler
Mart ayında ortak işlere ve paylaşımlara odaklanabilirsiniz. Ancak duygusal ortamın boğuculuğu canınızı sıkmamalı. 10 Marttan itibaren yolculuklara ağırlık verebilirsiniz. 12 Marttan itibaren ortak işlerden para kazanabilirsiniz. 20 Marttan itibaren ise kendinizi çok daha bağımsız ve özgür hissedebileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. 23 Mart’ta Mars’ın burç değiştirmesiyle ortak iş ve girişimlerde tedbirli davranmalısınız. 25 Mart’taki ay tutulması yakın çevrenizle ilgili farkındalıklar ve yeni bir eğitim kararı getirebilir.


1 şubat, 2024

İlişkiler konusunda enerjiniz yüksek
Şubat ayının ilk yarısında gündelik koşturmacalarınız sizi yorabilir, sağlığınızı ihmal etmeyin. Ayın 13 ve 14’ünde ikili ve bire bir ilişkilerle ilgili patlak veren durumlar karşısında sakinliğinizi korumalısınız. Bu süreçte baskıcı ve ısrarcı tutumlardan kaçınmanız gerekebilir. Yeni ilişkiler gelişirken eskilere veda edebilirsiniz. 14 Şubat’ta seyahat ve geziler söz konusu olabilir. Ayın 20’sinden itibaren ortak paylaşımlara veya yatırımlara, işlere odaklanabilirsiniz. 24 Şubat’taki dolunay maddi ve parasal konulara dikkatinizi çekebilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.