Aslan Aylık Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

3 ocak, 2022

Enerjinizi yerinde kullanmalısınız
Gündelik yaşamınızdaki hareketlilik Ocak ayına damga vurabilir. İşleriniz artıp yoğunlaşabilir. Sağlığınıza özen göstermeli, enerjinizi tüketmemelisiniz. Oğlak burcundaki yeni ay yeni bir rutine, yeni bir beslenme, yaşam düzeninize ve yeni bir iş ortamına işaret edebilir. 29 Ocak’a kadar devam eden Venüs retrosu geçmişten eski ilişkileri gündeminize taşırken bunlara çok da güvenmemelisiniz. 14 Ocak’ta başlayan Merkür retrosunda bire bir iletişime ve ilişkilerde yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz. 18 Ocak’ta burcunuzdaki duygu dolu dolunay manevi dünyanıza ışık tutarken farkındalığınızı yükseltebilir, güçlü sezgileriniz size yol gösterebilir.


1 aralık, 2021

Yeni bir aşk doğabilir
Yılın bu son ayında 4 Aralık’taki Güneş tutulması aşk evinizde gerçekleşiyor. Bu tutulmayla aklınızın yattığı bir aşk gündeme gelebilir. Kendinizi tutku ve heyecanlarınıza kaptırabilir, yeni bir hobi, sevdiğiniz bir iş edinebilirsiniz. Kalbiniz aşk için atarken sağlıklı düşündüğünüzden emin olmalısınız. 13 Aralık’ta Mars’ın Yay burcuna ilerlemesiyle aşk ve tutkular biraz daha yorucu hale gelebilir. Oğlak burcunda ilerleyen Venüs sizi gündelik yaşamınızda şanslı kılarken kendinizi daha zinde hissedebilirsiniz. Kendinizden daha genç biriyle bir ilişkiniz olabilir, bu kişi aynı çalışma ortamını paylaştığınız kişi olabilir. 20 Aralık’ta Venüs retrosunun başlaması eski ilişki mevzularını gündeme taşırken yorucu da olabilir. 19 Aralık’taki dolunay dikkatinizi dostlarınıza çekebilir, onların yaşamındaki yeni gelişmelere uyanabilirsiniz. 22 Aralık’tan sonra çalışma temponuz hızlanabilir.


1 kasım, 2021

Ev ve aile konularına odaklanabilirsiniz
Yaşamınızın ana eksenlerinde gerçekleşen olaylarla çarpıcı bir ay sizi bekliyor. Özellikle ev ve aile konularındaki büyük hareketlilik sizi de tamamen bu alana odaklayabilir. Bir yandan geçmişinizle hesaplaşırken öte yandan aile içi olaylara karışabilirsiniz. Bunun için de ayrıca istekli olabilirsiniz. 5 Kasım’da Uranüs’ü karşısına alan yeni ay iş yaşamınızda yaşadığınız değişim ve dönüşümler karşısında sizi iç dünyanıza odaklayan bir yeni ay olabilir. Dolayısıyla da aile içinde bir takım yeni olaylar gündeme gelebilir, yeni bir ev ve taşınma da söz konusu olabilir. 5 Kasım’dan itibaren kendinizi daha zinde ve sağlıklı hissedebileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Bu dönemde etrafınızda size yardımcı olmaya hazır kişiler bulabilirsiniz. Aşkı ise sizden daha genç birinde bulabilirsiniz. 19 Kasım’daki Ay tutulması ise iş, görev ve sorumluluklarınıza yeniden dikkat çekiyor, aile geçmiş odaklı bir sürecin ardından size yeniden yapmanız gerekenleri, hedeflerinizi, planlarınızı hatırlatan bir tutulma sizi bekliyor.


1 ekim, 2021

Mars’lı çarpıcı yeni ayın getirdikleri
Ekim ayına Terazi burcunda çarpıcı bir yeni ayla giriş yapıyoruz. Ayın her yeni ay fazı yepyeni başlangıçları işaret ederken bu yeni ay yakın çevre ilişkilerinizde flaş etkiler yaratabilir. İletişim konularında agresif zaman zaman kızgın ve öfkeli yaklaşımları beraberinde getirebilir. Konuşmalar konusunda dikkatli olmalısınız. 7 Ekim’den itibaren Venüs’ün burç değiştirmesiyle aşk dolu bir gündeminiz olabilir, bu bir aylık dönemde aradığınız aşk karşınıza çıkabilir. Satürn ve Jüpiter’in düze dönmesiyle bire bir ilişkilerdeki durağan, ağır ilerleyen durumlar yerini daha uzun vadeli ve yapıcı yaklaşımlara bırakabilir, ortaklıklar açısından verimli bir sürece adım atabilirsiniz.  20 Ekim’deki dolunay dikkatinizi uzaklarla, yabancılarla ilgili konulara çekebilir. 23 Ekim sonrasında ise aile ve evle ilgili konulara odaklanabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.