Aslan Aylık Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

1 nisan, 2021

Venüs itibarlı bir ilişki getirebilir

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular, seyahatler, yol ve yolculuklar alanında hareketli ve canlı bir ay sizi bekliyor. Merkür’ün hemen ayın başında burç değiştirmesiyle uzaklarla, yabancılarla iletişime daha da hız verebilirsiniz. Yolculuklar zihninizi meşgul edebilir. Sosyal medyada da aktif olabilirsiniz. 12 Nisan’daki yeni ay uzakların kapısını aralayabilir. 14 Nisan’da Venüs burç değiştiriyor ve iş yaşamı ve kariyer alanınızı parlatmaya başlıyor. Bu dönemde çok daha takdir görebilir, başarılarınızla dikkat çekebilirsiniz. Size itibar kazandırabilecek bir aşk gündeme gelebilir. 23 Nisan’dan itibaren Mars’ın burç değiştirmesiyle ihmal ve dalgınlıklara, uykusuzluğa, sakarlıklara karşı kendinizi çok daha fazla korumanız gereken bir döneme ilerleyebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili tedbirleri ihmal etmeyin. 27 Nisan’da Akrep burcundaki dolunay dikkatinizi ev ve aile yaşamınıza çekebilir ve sizi bu alanda kararlar almaya itebilir.


1 mart, 2021

Arkadaşlık ilişkilerine odaklanabilirsiniz
Sosyal ilişkiler açısından hararetli bir aya doğru ilerliyorsunuz. Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte sosyal gruplarınız ve çevrenizde hareketlilik artıyor, ortak işlere girişebilir, ortak faaliyetlerde yerinizi alabilirsiniz. Ancak dostlar ve arkadaşlar arası sürtüşmelere dikkat etmelisiniz zira bu çatışmalar kırılma ve ayrılıkları beraberinde getirebilir. Bu dönemde etrafınızda kriz çıkarabilecek güçlü ve mücadeleci pek çok kişi belirebilir, bir yandan mücadele ederken kendi mücadele becerilerinizi de ortaya çıkarmanız gerekebilir. 16 Mart’tan itibaren ortak maddi konularda hesap işlerine ve hatalarına daha çok dikkat etmelisiniz. 20 Mart’tan itibaren bulunduğunuz ortamın daha fazla dışına çıkmak ve uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ruhunuzda keşif ve maceracı yönleri uyandırıp alevlendirebilir. 21 Mart’ta Venüs’ün burç değiştirmesiyle uzaklardaki bir kişiyle, bir yabancıyla aşk gündeminize gelebilir. 28 Mart’taki dolunay ise komşu ve arkadaş ilişkilerinizde bir duruma dikkatinizi çekebilir, yeni keşiflere odaklandığınız bir döneme ilerlemeden önce yakın çevrenizde olup bitenlere bir göz atmanız gerekebilir.


1 şubat, 2021

Karşı tarafa iyice odaklandığınız bir aydasınız

Sabit burçlardaki hareketliliğin en etkilediği burçlardan biri olarak neredeyse tüm enerjinizi ilişkinize odaklamış olduğunuz bir zamandan geçiyorsunuz. Bir yanda iş ve kariyer konuları, hedef ve planlarınız sizi epeyce meşgul ederken imaj, statü konusunda düşünceleriniz fırtına gibi değişiyor Uranüs sayesinde. Dolayısıyla artık daha önce umurunuzda olan şeyler hiç umurunuzda olmayabilir, nasıl göründüğünüz, duruşunuz, tarzınız artık bambaşka bir hal almış olabilir ve Uranüs’ün getirdiği değişim fırtınasını tüm benliğinizle dışarıda sergilemeye hazır görünebilirsiniz. Ancak bunu yapmak için ilişkilerle ilgili kalıplarınızı yıkmanız gerekebilir. İşte 15-24 Şubat arasındaki Satürn-Uranüs açısı size bu kırılmayı yapma fırsatı verebilir. İlişkiler alanındaki yaklaşımınız ne kadar sert ve rijit ise işiniz bir o kadar zor olabilir. İnatlaşmanız halinde bu açı karşı taraftan olayları, tepkileri, gerilimi beraberinde getirebilir. Esnek olabildiğiniz ve Uranüs değişimini yaşamınıza entegre edebildiğiniz ölçüde işiniz çok daha kolay. Venüs sıra dışı bir ilişkiyi yaşamınıza katmak için 25’ine kadar hazır nazır olabilir. Merkür retrosunda ise iletişim sorunlarına karşı çok daha dikkatli davranmalısınız.


1 ocak, 2021

Görev ve sorumluluklara odaklı bir dönem

Ocak ayı gündelik rutinlerinizin sizi oldukça meşgul edebileceği bir ay olarak dikkat çekerken sağlığınızı odağınıza almayı unutmayın. 6 Ocak’ta Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk ay boyunca görev ve sorumluluklarınıza, hedef ve planlarınıza yönelik çaba ve gayret içinde olabilirsiniz. Bu dönemde üstlerinizle, otorite konumunda kişilerle ayrı düşmemeye, sürtüşmemeye dikkat etmelisiniz. 8 Ocak’ta Venüs burç değiştirirken güçlü kişilerden daha çok destek görebilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte yaşamınızda ikili ve bire bir iletişim artıyor ve hız kazanıyor. 13 Ocak’taki yeni ay yeni bir iş veya çalışma arkadaşı katabilir ya da gündelik yaşamınızda yeni bir sorumluluğunuz ya da göreviniz olabilir. 28 Ocak’taki dolunay burcunuzda gerçekleşirken kendinizle ilgili kararlar alabilirsiniz. 30 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor. Özellikle bire bir iletişim ve diyaloglarda yanlış anlama veya anlaşılmalara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.