Aslan Aylık Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

1 temmuz, 2021

Ruhsal hazırlık ve yenilenme dönemi
Yepyeni bir ayı hızlı bir tempoda karşılarken bu ay özellikle ruhsal anlamda bir yenilenme dönemi teşkil edebilir sizin için. Etrafınızda olan biten onca olayı ardınıza alıp, biraz da seyirci kalıp kendi iç dünyanıza dönebilir, manevi konularla ilgilenebilir, ayrıca fedakâr yönlerinizi iyice ortaya koyabilirsiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay Plüton’u karşısına alıyor, dolayısıyla özellikle gündelik yaşamınızda karşınıza aldığınız zorluk ve engellere rağmen ruhunuza ve iyiliğe odaklı kalabilirsiniz, vazgeçmeniz gerekenleri ise ardınızda bırakabilirsiniz. 12 Temmuz’da Yengeç burcuna ilerleyen Merkür zihninizi bu yöne iyice odaklayabileceğinizi gösteriyor. Siz bu kadar iyiliğe ve ruhunuza odaklıyken Venüs insanları bir mıknatıs gibi kendinize çekmenizi sağlayabilir. Ancak 21’ine kadar Venüs Mars ile yan yana ilerlerken ilişkiler açısından bir miktar tutarlı ve temkinli olmanızda fayda var. Venüs 21 Temmuz’da Başak burcuna geçerken özellikle iş ve parasal konularda şansınız yükselebilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle sizin döneminiz başlıyor. Artık hayallerinizi gerçeğe dönüştürme zamanı ama tam da bunu yapmadan önce 24 Temmuz’daki dolunay size karşınızdaki kişiyi hatırlatabilir. 28’inden itibaren Jüpiter’in yeniden Kova burcuna ilerlemesiyle ilişkilere daha da odaklı olabilirsiniz. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesi sizi iş ve para konularına odaklarken çalışkan ve üretken tarafınızı maddi imkanlarınızı artırma ve fırsatları değerlendirme yönünde kullanabilirsiniz.


1 haziran, 2021

Sosyal alanda yeni başlangıçlar
Sosyal yönden oldukça hareketli olabilecek bir aya doğru ilerliyorsunuz. Bu dönemde en büyük değişimleri sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkileriniz üzerinden yaşayabilirsiniz. Değişken burçların egemenliğindeki haziran ayı özellikle bu alanda adaptasyon gücünüzü test edebilir. Bu noktada 10 Haziran’da meydana gelen Güneş tutulması arkadaşlarınıza bakış açınızı değiştirebilir, yeni arkadaşlar edinmenizi, yeni gruplara dahil olmanızı ve yaklaşımlarınızı daha yumuşatmanızı sağlayabilir. Bazı noktalarda inatçı tutumunuzdan ödün vermenizi gerektirebilir. Venüs’ün Yengeç burcuna ilerlemesi içinizi, ruhunuzu yumuşatırken akışa şans tanımanızı sağlayabilir. Bu dönemde manevi yönü zengin kişilerden keyif ve ilham alabilirsiniz. 12 Haziran’da Mars’ın burcunuza ilerlemesiyle hareketli ve dinamik bir dönemde kendinizi bulabilirsiniz. 23 Haziran’da Merkür retrosunun son bulması sosyal ilişkilerinizi yoluna koymanızı kolaylaştırabilir, sosyal iletişiminizi hızlandırabilir. 24 Haziran’daki dolunay ise dikkatinizi gündelik yaşamınız ve çalışma ortamınızla ilgili konuların üzerine çekebilir, sağlığınızla, zindeliğinizle ilgili konulara ışık tutabilir ve bu konularda farkındalık yaratabilir.


1 mayıs, 2021

Sosyal iletişiminiz artıyor
Ruhunuzdaki ateş enerjisini üfleyebilecek hava elementlerinin ağırlığında bir ay sizi beklerken değişken enerjiler sizi de harekete geçirebilir. 3 Mayıs’ta Merkür’ün güçlü olduğu İkizler burcuna ilerlemesiyle sosyal iletişiminiz artıyor. Arkadaşlarınızla sürekli etkileşim içinde olabilirsiniz. 9 Mayıs’ta burç değiştiren Venüs arkadaş çevrenizden destekler ve aşk getirebilir. 11 Mayıs’taki yeni ay yeni hedeflere, planlara işaret etmekte. İş ve kariyer yaşamında yenilikler ve yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. 14 Mayıs’ta başlayan ve 28 Temmuz’a kadar sürecek olan Jüpiter Balık transiti sizi ortak maddi konularda şanslı kılabilir. Eşinizin veya ortağınızın işlerindeki bereket size de yansıyabilir.  26 Mayıs’taki Ay tutulması ise bir aşk tutulması sizin için, sizi beğenen kişiyi fark edebilir, siz de yüreğinizdeki kıpırtıları duyabilirsiniz.


1 nisan, 2021

Venüs itibarlı bir ilişki getirebilir

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular, seyahatler, yol ve yolculuklar alanında hareketli ve canlı bir ay sizi bekliyor. Merkür’ün hemen ayın başında burç değiştirmesiyle uzaklarla, yabancılarla iletişime daha da hız verebilirsiniz. Yolculuklar zihninizi meşgul edebilir. Sosyal medyada da aktif olabilirsiniz. 12 Nisan’daki yeni ay uzakların kapısını aralayabilir. 14 Nisan’da Venüs burç değiştiriyor ve iş yaşamı ve kariyer alanınızı parlatmaya başlıyor. Bu dönemde çok daha takdir görebilir, başarılarınızla dikkat çekebilirsiniz. Size itibar kazandırabilecek bir aşk gündeme gelebilir. 23 Nisan’dan itibaren Mars’ın burç değiştirmesiyle ihmal ve dalgınlıklara, uykusuzluğa, sakarlıklara karşı kendinizi çok daha fazla korumanız gereken bir döneme ilerleyebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili tedbirleri ihmal etmeyin. 27 Nisan’da Akrep burcundaki dolunay dikkatinizi ev ve aile yaşamınıza çekebilir ve sizi bu alanda kararlar almaya itebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.