Aslan Aylık Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

1 ocak, 2021

Görev ve sorumluluklara odaklı bir dönem

Ocak ayı gündelik rutinlerinizin sizi oldukça meşgul edebileceği bir ay olarak dikkat çekerken sağlığınızı odağınıza almayı unutmayın. 6 Ocak’ta Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk ay boyunca görev ve sorumluluklarınıza, hedef ve planlarınıza yönelik çaba ve gayret içinde olabilirsiniz. Bu dönemde üstlerinizle, otorite konumunda kişilerle ayrı düşmemeye, sürtüşmemeye dikkat etmelisiniz. 8 Ocak’ta Venüs burç değiştirirken güçlü kişilerden daha çok destek görebilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte yaşamınızda ikili ve bire bir iletişim artıyor ve hız kazanıyor. 13 Ocak’taki yeni ay yeni bir iş veya çalışma arkadaşı katabilir ya da gündelik yaşamınızda yeni bir sorumluluğunuz ya da göreviniz olabilir. 28 Ocak’taki dolunay burcunuzda gerçekleşirken kendinizle ilgili kararlar alabilirsiniz. 30 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor. Özellikle bire bir iletişim ve diyaloglarda yanlış anlama veya anlaşılmalara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.


1 aralık, 2020

İlişkiler alanı hareketleniyor
2020 yılının ağır toprak enerjisi hava burçlarını olduğu kadar ateş burçlarını da oldukça derinden zaman zaman olumsuz etkilemiş olabilir ve siz de bu burçlardan biri olarak pek çok güçlüğü göğüslemek durumunda kalmış olabilirsiniz. Yay burcunda ilerleyen Güneş, Merkür ve 15’inde onlara katılan Venüs bu ay artık aşk adına sizi oldukça destekliyor, kalbinizi yerinden oynatacak heyecan verici gelişmelere hazır olun. Her şeyden önce siz artık kendi kendinizi şımartmak, gönlünüzü hoş, serin ve mutlu tutmak isteyebilir, buna da fırsat bulabilirsiniz. Ancak 17 Aralık’ta Satürn’ün ve hemen ardından Jüpiter’in burç değiştirmesi burcunuzda milat gibi bir değişim getirebilir. Özellikle de evlilik ve ilişkiler anlamında bu gezegenler değişimde ısrarcı Uranüs ile zorlayan bir kare açı kurarak ilişki alanınızda önemli olayları beraberinde getirebilir. Sabit bir burç olarak taşları yerinden kıpırdatmasanız da bu geçişler o taşları zıplatacak güçte olabilir. Belki de artık öyle bir bunalıp sıkılmışsınızdır ki ilişki konusunda bu değişime artık çoktan hazırsınızdır. 14 Aralık’taki Güneş tutulması size kalbinizin sesini duyurtan bir tutulma olabilir ve kalpten bazı adımlar atmanızı sağlayabilir. 30 Aralık’ta ise Yengeç burcunda bir dolunay gerçekleşirken bu dolunay ardınızda bırakmanız ve vazgeçmeniz gerekenleri size gösterebilecek bir dolunay olabilir.

 


1 kasım, 2020

Ev ve aile konuları ağırlıklı bir ay

Kasım ayında gündeminizin baş aktörü ev ve aile konuları olabilir. 3 Kasım’da Merkür retrosunun son bulması yakın çevrenizle iletişimde olan engelleri ortadan kaldırabilir, kendinizi daha rahat ifade etmenizi sağlayabilir. 11 Kasım’dan itibaren aile içi iletişim artabilir, ailenizin yanına gidebilir, onlarla görüşebilirsiniz. 14 Kasım’da Mars retrosunun son bulmasıyla daha hızlı aksiyon alabilirsiniz, ancak yurt dışı, uzaklar ve yabancılarla ilgili konularda temkinli davranmayı ihmal etmeyin. 15 Kasım’daki yeni ay yeni bir ev, taşınma, yeni bir aile düzenini gündeme getirebilir. 21 Kasım’dan itibaren aile ve ev içinde daha huzurlu ve iyi bir ortama kavuşabilirsiniz. Ailenizin tanıştırdığı bir kişiyle ilişki ya da bağlantı kurabilirsiniz. Güneş’in 22’sinde Yay burcuna ilerlemesiyle aşka daha çok odaklanabilirsiniz. 30 Kasım’da ise bir Ay tutulması meydana geliyor, bu Ay tutulması sosyal çevrenizdeki dönüşüme işaret edebilir, dost ve arkadaşlarınızla ilgili gelişmeler sizin de bu alanda bazı kararlar almanızı sağlayabilir.


1 ekim, 2020

Aile içi iletişime dikkat

Toprak enerjisinin yine egemen olduğu Ekim ayı biraz sert ve kuru bir ay olarak hemen dikkat çekiyor. Venüs’ün Başak burcuna ilerlemesiyle bunu daha da net hissedebilirsiniz. Ancak maddi konulara çekilirken gelirlerinizi, kazançlarınızı geliştirme ve artırma imkânınız da olabilir. Ayın hemen başında gerçekleşen dolunay uzaklardan bir gelişmeye, bir habere, bilgiye dikkatinizi çekebilir. 16 Ekim’deki yeni ay ise yeni bir eğitim fırsatı getirebilir ve bununla birlikte yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Merkür ay boyunca zihninizi ev ve aile konularıyla meşgul ederken 23 Ekim’den itibaren ev ve aile konularına daha da odaklı olabileceğiniz bir dönem başlıyor. Ay ortasında başlayan Merkür retrosunda aile içi yanlış anlamalara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. 31 Ekim’deki dolunay ise ev ve aile konularına bu kadar odaklanmışken size hedeflerinizi, planlarınızı, kariyer ve iş yaşamınızı hatırlatacaktır.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.