Aslan Aylık Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

1 ekim, 2021

Mars’lı çarpıcı yeni ayın getirdikleri
Ekim ayına Terazi burcunda çarpıcı bir yeni ayla giriş yapıyoruz. Ayın her yeni ay fazı yepyeni başlangıçları işaret ederken bu yeni ay yakın çevre ilişkilerinizde flaş etkiler yaratabilir. İletişim konularında agresif zaman zaman kızgın ve öfkeli yaklaşımları beraberinde getirebilir. Konuşmalar konusunda dikkatli olmalısınız. 7 Ekim’den itibaren Venüs’ün burç değiştirmesiyle aşk dolu bir gündeminiz olabilir, bu bir aylık dönemde aradığınız aşk karşınıza çıkabilir. Satürn ve Jüpiter’in düze dönmesiyle bire bir ilişkilerdeki durağan, ağır ilerleyen durumlar yerini daha uzun vadeli ve yapıcı yaklaşımlara bırakabilir, ortaklıklar açısından verimli bir sürece adım atabilirsiniz.  20 Ekim’deki dolunay dikkatinizi uzaklarla, yabancılarla ilgili konulara çekebilir. 23 Ekim sonrasında ise aile ve evle ilgili konulara odaklanabilirsiniz.


1 eylül, 2021

İş zamanı
Eylül ayı işlerinize odaklanmak, çalışmak, üretmek, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek adına size fırsatlar sunabilir. Para konuları, harcama ve alışverişler bu dönemde sizi epeyce meşgul edebilir. 7 Eylül’deki yeni ayla yeni bir işiniz, uğraşınız olabilir, maddi konularda yeni girişim ve atılımlarda bulunabilirsiniz. 11 Eylül’den itibaren Venüs sizi ev ve aile yaşamınızda destekliyor, bir ilişkiniz yoksa ailenizin tanıştırmasıyla bir ilişkiniz olabilir. 15 Eylül’de ise Mars burç değiştiriyor ve bu geçiş yakın çevrenizdeki ilişkilerde çalkantılı zamanları beraberinde getirebilir, bu dönemde özellikle komşularınızla, yakın tanıdıklarınızla tartışmamaya, kavgaya tutuşmamaya özen göstermelisiniz. 21 Eylül’de Balık burcundaki dolunay ortak maddi konulara, ortak yatırım ve iş konularına ışık tutabilir ve bu alanda bazı kararlar almanızı sağlayabilir. 22’sinden itibaren eğitim, öğrenim konularına ve bilgiye daha da odaklanacağınız bir dönem başlıyor. 27 Eylül’den itibaren başlayan Merkür retrosunda kendinizi anlatmak, anlaşılmak biraz daha zor olabilir, bu durum özellikle yakın çevrenizle ilişkilerinizi biraz zorlayabilir.


1 ağustos, 2021

Ağustos sizin ayınız
Güneş’in burcunuzda ilerlediği Ağustos, sizin ayınız. Güneş 23’üne kadar burcunuzda ilerlerken hayallerinizi gerçeğe dönüştürme imkânı bulabilirsiniz. İstek ve heveslerinizin peşinden koşabilirsiniz. Ancak burcunuzdaki Güneş’in karşısında ilerleyen Jüpiter-Satürn ikilisi özellikle ikili ve bire bir ilişkiler ve ortaklıklar yönünden bir miktar zorlayabilir. 22’sinde Kova’da ikinci kez gerçekleşen dolunay unutulmuş bir ilişki durumunu hatırlatabilir. Ayın 23’ünden sonra maddi konular, iş ve para konuları gündeminizi kaplayabilir. Ayın en güzel gelişmesi ise Venüs’ün 16’sında Terazi burcuna geçişi. Bu geçişle birlikte aşkı yakın çevrenizde, komşularınız arasında bulabilirsiniz.


1 temmuz, 2021

Ruhsal hazırlık ve yenilenme dönemi
Yepyeni bir ayı hızlı bir tempoda karşılarken bu ay özellikle ruhsal anlamda bir yenilenme dönemi teşkil edebilir sizin için. Etrafınızda olan biten onca olayı ardınıza alıp, biraz da seyirci kalıp kendi iç dünyanıza dönebilir, manevi konularla ilgilenebilir, ayrıca fedakâr yönlerinizi iyice ortaya koyabilirsiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay Plüton’u karşısına alıyor, dolayısıyla özellikle gündelik yaşamınızda karşınıza aldığınız zorluk ve engellere rağmen ruhunuza ve iyiliğe odaklı kalabilirsiniz, vazgeçmeniz gerekenleri ise ardınızda bırakabilirsiniz. 12 Temmuz’da Yengeç burcuna ilerleyen Merkür zihninizi bu yöne iyice odaklayabileceğinizi gösteriyor. Siz bu kadar iyili��e ve ruhunuza odaklıyken Venüs insanları bir mıknatıs gibi kendinize çekmenizi sağlayabilir. Ancak 21’ine kadar Venüs Mars ile yan yana ilerlerken ilişkiler açısından bir miktar tutarlı ve temkinli olmanızda fayda var. Venüs 21 Temmuz’da Başak burcuna geçerken özellikle iş ve parasal konularda şansınız yükselebilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle sizin döneminiz başlıyor. Artık hayallerinizi gerçeğe dönüştürme zamanı ama tam da bunu yapmadan önce 24 Temmuz’daki dolunay size karşınızdaki kişiyi hatırlatabilir. 28’inden itibaren Jüpiter’in yeniden Kova burcuna ilerlemesiyle ilişkilere daha da odaklı olabilirsiniz. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesi sizi iş ve para konularına odaklarken çalışkan ve üretken tarafınızı maddi imkanlarınızı artırma ve fırsatları değerlendirme yönünde kullanabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.