Aslan Haftalık Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

PINAR ATMACA

20 mayıs, 2024

Sosyalleşme zamanı
Bu hafta Güneş’in İkizler sosyal konularda ve arkadaşlık ilişkilerinde kendinizi çok daha motive ve istekli hissedebilirsiniz. 23 Mayıs’ta gerçekleşen dolunay çok güçlü bir aşkı yaşamanızın ilk sinyalini size gösterebilir. Venüs ve Jüpiter’in burç değiştirmesiyle arkadaşlarınızla ilişkilerinizin çok daha iyi olacağı, sosyal ağınızı genişletebileceğiniz, yaşama umutla bakabileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz.


13 mayıs, 2024

Görev ve sorumluluklar
Merkür’ün Boğa burcuna ilerlemesiyle iş, görev ve sorumluluklar zihninizi daha fazla meşgul edebilir. Burcunuzda ilerleyen Ay haftanın ilk günlerinde enerjinizi yukarılara çıkarabilir. Ardından Ay’ın Başak burcuna ilerlemesiyle maddi konulara odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda iletişim hız kazanıyor.


6 mayıs, 2024

Yeni bir kariyer
8 Mayıs’ta gerçekleşen yeni ay yeni bir kariyeri, yeni iş, görev ve sorumlulukları beraberinde getirebilir. İtibarınızı aniden yükselten gelişmeler söz konusu olabilir. Başarınızla aniden parlayabilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken sosyal bir gündeminiz olabilir. Hafta sonunu evinizin huzur ve sakinliğinde geçirmek isteyebilirsiniz.


29 nisan, 2024

Saygın birliktelikler
Hafta başında ortak maddi konularda risklerden uzak durmakta fayda olabilir. Hafta ortasından itibaren yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda aktif ve girişken olabilirsiniz. Ancak seyahat imkânı kolay gelmeyebilir. Venüs’ün Boğa burcunda ilerlemeye başlamasıyla takdir ve alkış göreceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Size itibar kazandıracak bir aşk doğabilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.