Aslan Haftalık Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

18 ocak, 2021

İlişkilere odaklanacağınız bir dönem başlıyor

Haftanın ilk üç gününde uzaklarla ilgili enerjik bir gündem sizi bekliyor, yolculuklar söz konusu olabilir. Hafta ortasına doğru Mars Uranüs kavuşumu iş yaşamınızda, kariyerinizde ani, beklenmedik gelişmeleri ve rastlantıları beraberinde getirebilir, sizi hedefleriniz doğrultusunda sıra dışı şekilde aktif kılabilir. Çarşamba günü Güneş’in burç değiştirmesiyle ilişkilere, evlilik ve ortaklık konularına odaklanacağınız bir gündem sizi bekliyor. Hafta sonunda ise sosyal bir gündeminiz olabilir.


11 ocak, 2021

Rutinlerinizle ilgili yeni girişimlerde bulunabilirsiniz

Gündelik düzeniniz, rutininizle ilgili konuların ağırlık kazandığı bir hafta sizi bekliyor. Haftanın ortasında gerçekleşen yeni ay çalışma ortamınız ve gündelik yaşamınızla ilgili yeni başlangıçları beraberinde getirebilir. Yeni bir çalışma arkadaşınız olabilir. Sağlığınızla ilgili yeni adımlar atabilirsiniz.


4 ocak, 2021

Üstlerinizle ilişkilere dikkat

Yeni haftada Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk ay boyunca görev ve sorumluluklarınıza, hedef ve planlarınıza yönelik çaba ve gayret içinde olabilirsiniz. Bu dönemde üstlerinizle, otorite konumunda kişilerle ayrı düşmemeye, sürtüşmemeye dikkat etmelisiniz. 8 Ocak’ta Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte güçlü kişilerden daha çok destek görebilirsiniz. Aynı zamanda Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte yaşamınızda ikili ve bire bir iletişim artıyor ve hız kazanıyor.


28 aralık, 2020

Yeni yıla girerken Ay burcunuzda ve dikkat çekicisiniz

Haftanın ilk günü sosyal ortamınız, arkadaşlıklarınız, fikirsel ve düşünsel tartışmalar, görüşmeler ön planda. Geleceğe yönelik görüşlerinizi paylaşacağınız kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Ardından kendinizi biraz daha geri plana çekme, dinlenme, huzur ihtiyacınız artabilir. Ve aslında sonrası için buna ihtiyaç duyabilirsiniz. Yeni yılı Ay burcunuzda karşılarken kendinizi öne çıkarabilirsiniz artık. Lider, yönetici tarafınızı sergileyebilir, ilgi odağı olabilirsiniz. Haftanın son günü olan Pazar gününde ise maddi konulara ve işlere odaklanabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.