Aslan Haftalık Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

1 haziran, 2020

Aşk tutuluyor

5 Haziran’daki Ay tutulması bir aşk tutulması olabilir. Aşkınız için mücadele etmenizi gerektiren bir tutulma yaşayabilirsiniz. Tutkularınızın getirdiği duyguların karmaşası dikkat çekici olabilir.

 


25 mayıs, 2020

Hafta ortasında ışığınızla parlayabilirsiniz

Ayın son haftasına olayların biraz kontrolünüz dışı olduğu bir şekilde geçebilirsiniz. Bu akışta kendinizi bırakabilir, başkalarıyla ilgili konulara ilgi duyabilirsiniz. Ancak Çarşamba’dan itibaren Ay burcunuzda size güç kazandırıyor. Bu enerjiyle kendinizi toplayıp yolunuza devam edebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken burç değiştiren Merkür iletişimde bazı noksanlıklara, dağınıklığa ve karmaşaya işaret edebilir. Hafta sonunu ise rahat ve konforunuza ayırabilirsiniz.


18 mayıs, 2020

Sosyal bir döneme geçebilirsiniz

Yoğun geçen bir haftanın ardından bu hafta Güneş burç değiştirirken oldukça sosyal bir döneme ilerliyorsunuz. Arkadaşlarınızla sıkça görüşüp, birlikte olacağınız bu döneme sosyal ağlar, ilişkiler damga vurabilir. 22 Mayıs’ta gerçekleşen yeni ay ise yaşamınıza yeni dostluk ve arkadaşlıklar katabilir. Ancak bu durumun getirebileceği duygusal kriz ve yıpranmaları göz ardı etmeyin ve ortak paylaşımlarda hakkınızı korumaya dikkat edin.


11 mayıs, 2020

Arkadaşlarınızla konuşma zamanı

Belki de yılın en yoğun ve dolu haftalarından birindeyiz. Hafta başında başlayan Satürn retrosu ilişki, evlilik ve ortaklık konularında daha ağır ilerleyen bir sürece işaret edebilir. Sorunların çözümlenmesi daha fazla sabır, zaman, uğraş gerektirebilir. 12 Mayıs’ta Merkür güçlü olduğu İkizler’e ilerliyor. Bu geçiş eğitim ve iletişim konularında oldukça avantajlı olabilir. Zira bu dönemin en güçlü ve en destekleyici yıldızı Merkür, aklımızı kullanmamız, sağduyulu olmamız yönünde bizi epeyce destekleyebilir. Bol bol okuyup öğrenebileceğimiz, merak duygumuzun yüksek olduğu, zihnimizin esnek, çevik, becerikli hareket edebildiği bir dönem. Bu dönemde sosyal ilişkileri lehinize çevirerek dostlarınızdan, arkadaşlarınızdan çok şey öğrenebilirsiniz. Bu hafta başlayan Venüs retrosu, kalbinizi kıranlar ve sonra yeniden barışmak isteyenler, tekrarlayan ilişki kalıpları, giden ve geri gelen dostlar bu dönemde ikircikli, çifte durumlara özellikle dikkat etme ihtiyacı doğurabilir. 13 Mayıs’ta Mars Balık burcuna ilerliyor. Mars Balık burcunda kaygan bir zeminde ilerlerken özellikle ortak maddi konularda, iş ve para konularda gereksiz risklerden uzak durmalısınız. Kendinizi çok yormamaya, tüketinceye kadar çalışmamaya dikkat etmelisiniz. Mars ruhsal anlamda alt üst edici bir etki yaratırken bu enerjiyi mümkün olduğunca sabırla yönetmeye çalışmalısınız. 14’ünde başlayan Jüpiter retrosunda ise sağlığınızla ilgili konulara biraz daha özen ve ihtimam göstermenizi gerektirebilir.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.