Aslan Haftalık Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

3 ağustos, 2020

Dikkatinizi ilişkilere çeviren dolunay

Güneş burcunuzda pırıl pırıl parlarken yeni hafta karşıt burcunuzda gerçekleşen dolunayla açılıyor. Bu dolunay ilişkinize dair yeni kararları beraberinde getirebilir. Merkür’ün 5 Ağustos’ta burcunuza ilerlemesiyle çok daha iletişime açık hale gelebilirsiniz. Konuşmalarınızda, her türlü sözsel ifadenizde ibre sizden yana olabilir, oldukça ikna edici olabilirsiniz. Venüs’ün 7 Ağustos’ta burç değiştirmesiyle ruhsal ve manevi yönden kendinizi çok zengin hissedebileceğiniz bir dönem başlıyor.


27 temmuz, 2020

Hızlı başlayan bir hafta

Haftanın ilk günlerine eve ve aileye dair konular damga vururken, geçmişe dair konular, hatıralar, olaylar, gelişmeler de gündeme gelebilir. Evinizde daha çok zaman geçirmeniz gerekirken yapmanız gerekenleri önceliklendirmeyi unutmayın. Ardından hafta ortasında daha çok aşk var. Sevdiklerinizle, sevdiğiniz uğraşlarla, varsa çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz. Hafta sonunda ise ilgilenmeniz gereken detay ve titizlik isteyen konular, sağlığınıza dair konular söz konusu olabilir.


20 temmuz, 2020

Vazgeçmeniz veya bırakmanız gerekenler

Haftanın ilk günü Yengeç burcunda gerçekleşen yeni ay vazgeçmeniz veya bırakmanız gereken bir konuyu gündeminize getirebilir. Ancak gündelik sorumluluklar bunu yapmanızı zorlaştırabilir. 22 Temmuz’dan itibaren Güneş burcunuzda ilerlemeye başlıyor, kendinize güvenerek cesaretle hareket edebilir, aksiyon alabilirsiniz. Hevesleriniz ve heyecanlarınızın öne çıkacağı bir dönem başlıyor.


13 temmuz, 2020

Sosyal bir gündeminiz olabilir

Haftanın ilk gününde gündeminizde uzaklarla ilgili konular, seyahat ve yolculuklar olabilir. Salı günü gündelik yaşamınızda önünüze çıkan pek çok detay ve iş planlarınızı etkileyebilir. Çarşamba ise gündelik rutinlerinizde ve çalışma yaşamınızda içinden geçtiğiniz dönüşümü daha güçlü hissedebileceğiniz bir gün olarak göz kırpıyor. Hafta sonuna ilerlerken sosyal bir gündeminiz olabilir. Hafta sonunda ise yeni aya doğru Yengeç burcunda ilerleyen Ay olayları akışına bırakmanızı kolaylaştırabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.