Aslan Haftalık Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

24 ocak, 2022

Enerjinizi gündelik iş ve konulara odaklama zamanı
Haftaya başlarken yakın çevrenizle etkileşim ve komşu ve kardeşlerle iletişim ön planda olabilir. Ardından ev ve aile konularına odaklı birkaç gün geçirebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise aşk ve sevdiklerinizle ilgili gelişmelere odaklı olabilirsiniz. Mars’ın burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde bire bir gündelik işleriniz, rutinleriniz, sağlık, şifa, terapi, beslenme konuları enerjinizi odaklayacağınız alanlar olabilir. Merkür retrosunun Oğlak burcuna geçmesiyle gündelik iletişimde yanlış anlamalara biraz daha dikkat etmelisiniz. Venüs retrosunun son bulması günlük yaşamda ilişkilerinizi kolaylaştırabilir ve anlaşma zeminlerini daha kolay yakalamanızı sağlayabilir.


17 ocak, 2022

İlişkilere odaklı dönem başlıyor

Bu hafta gerçekleşen dolunayla sezgilerinizin gücünü keşfedebilirsiniz. Gizli, saklı veya derin konuların üzerine gitme cesaretiniz olabilir. Ancak kontrol dışı durumları dikkate almayı unutmayın. 20 Ocak’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle ikili ve birebir ilişkilere, evlilik, ortaklık konularına daha fazla odaklanacağınız bir dönemi başlatıyor. Karşınıza pek çok kişi çıkabilir ve aradığınız ilişkiyi, denge ve uyumu bu dönemde yakalayabilirsiniz.


10 ocak, 2022

İletişim hassaslaşıyor
Haftaya başlarken gündeminizde uzaklar ve yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular olabilir. Ardından başarılarınızla ve yaptıklarınızla takdir görebilirsiniz. Sonrasında iş ve kariyer konularının, görev ve sorumlulukların öne çıktığı bir gündeminiz olabilir. Venüs retrosuna bu hafta Merkür retrosunun da eklenmesiyle özellikle bire bir ilişkilerde iletişime çok daha dikkat etmeniz gerekebilir. Hafta sonuna ilerlerken sosyal bir gündeminiz olabilir.


3 ocak, 2022

İlişkiler ve ortak paylaşımlar
Yeni yılın ilk haftasına gündelik iş ve rutinlerinizi ele alarak başlayabilir, çalışkan ve üretken yanınızı ortaya koyabilirsiniz. Ardından ilişkiler ön planda ve bu dönemde akılcı ve gerçekçi yaklaşımlarınızla ilişkilerinizi yönetebilirsiniz. Ardından mücadele gerektiren konular sizi hırslı kılabilir. Hafta sonunda bağımsız yanınız sizi yeni keşif ve maceralara taşıyabilir ve uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.