Aslan Haftalık Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

20 eylül, 2021

Komşularla ilişkileriniz belirleyici olabilir
Haftaya bir dolunayla başlıyoruz ve bu dolunay ruhsal anlamda üzerinizde dönüştürücü etkiler yaratabilir. Sezgileriniz ve altıncı hissiniz her zamankinden güçlü şekilde size yol gösterebilir. Merkür Jüpiter açısı komşularınızla iyi bir ilişki ve iletişim içinde olmanızı sağlayabilir. 23 Eylül’den itibaren Güneş’in Terazi burcunda ilerlemeye başlamasıyla yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle olan ilişkileriniz, iletişiminiz gündeminizi büyük ölçüde kaplayabilir.


13 eylül, 2021

Komşularla ilişkilere dikkat
Haftaya başlarken gündeminizde aşk ve sevdikleriniz olabilir. Mücadeleci ve savaşçı gezegen Mars bir buçuk ayın ardından bu hafta burç değiştiriyor ve Terazi’ye ilerliyor. Bu değişiklik hayatınızın iletişim ve yakın çevrenizle ilişkiler alanında hareket ve değişiklikler meydana getirebilir. Komşularınızla, kardeşlerinizle ve iş arkadaşlarınızla sürtüşmemeye bu dönemde daha çok dikkat etmelisiniz. Ayrıca söz ve konuşmalarınızın tonunu, dozajını ayarlamanız gerekebilir. Hafta sonunda ilişkiler yine ön planda olacak.


6 eylül, 2021

Yeni işler
Bu hafta Salı günü gerçekleşen yeni ay maddi konulara yeni bir yaklaşım ve bakış getirmenizi sağlayabilir. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı ve yeteneklerinizi eskisinden çok farklı ve sıradışı şekilde gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz. Yeni işler, kaynaklar bulabilirsiniz. Venüs’ün hafta sonu burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile ortamlarında keyifli geçebilecek bir aylık bir dönem başlıyor ve bu dönemde ailenizden çok daha fazla destek görebilirsiniz. Evinizi güzelleştirecek dekoratif yenilikler yapabilirsiniz.


30 ağustos, 2021

Yolculuklar artabilir
Haftaya başlarken sosyal bir gündeminiz olabilir ve işe arkadaşlarınızı, dostlarınızı arayarak başlayabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte iletişim ve yolculuklar açısından hareketli bir döneme ilerleyebilirsiniz. Yazmaya, konuşmaya, derdinizi, isteğinizi anlatmaya, aktarmaya meraklı ve ilgili olabilirsiniz. Komşularınız ve kardeşlerinizle iletişiminiz artabilir. Hafta sonunda burcunuzdaki Ay ışıltınızı ve cazibenizi artırabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.