Aslan Haftalık Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

14 haziran, 2021

Yeni haftada hesap işlerine dikkat
Haftaya başlarken Ay burcunuzda sizi güçlü kılıyor ancak Mars sizi ilişkilere daha fazla odaklayabilir. Ardından hafta ortasında maddi konular öne çıkabilir. Ancak Merkür retrosunda hesap işlerine ve bütçeye dikkat etmelisiniz. Sonrasında yakın çevrenize komşu ve kardeşlerinize odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda başlayan Jüpiter retrosu ortak maddi konularda yoğunluk, eşinizin, ortağınızın işlerinde artışla birlikte karışıklık getirebilir.


7 haziran, 2021

Yeni arkadaşlar

Haftaya iş ve kariyer konuları, görev ve sorumluluklar ekseninde enerjik bir ortamda başlayabilirsiniz. Ardından Ay’ın salı akşamı İkizler burcuna ilerlemesiyle sosyal bir gündem sizi bekliyor. Ancak Güneş tutulması öncesinde sakin ve sabırlı davranmanızda fayda olabilir. 10 Haziran öğle saatlerinde İkizler burcunda gerçekleşen yılın ilk Güneş tutulması yeni dostlar, arkadaşlar ve yepyeni bir sosyal çevre getirebilir. Ancak bu dostluklar geçmişten ve yaşanmışlıklardan izler taşıyabilir. 12 Haziran’da Mars’ın burcunuza ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde epeyce hareketli ve enerjik olabilirsiniz. Mars size düşüncelerinizi atılıma, girişime dönüştürme fırsatı verebilir. Spora başlayabilir, zayıflayabilir, kendinizle daha çok uğraşabilirsiniz. Bununla birlikte insanları da kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeyi unutmayın.


31 mayıs, 2021

Sürpriz aşklar
Haftaya başlarken gündeminizde ilişkiler, evlilikle ve ortaklıkla ilgili konular olabilir. Mars ve Neptün’ün uyumlu açısı hayır ve bağış işleriyle uğraşmanızı sağlayabilir. Venüs’ün burç değiştirmesi ruhsal dünyanız açısından oldukça rahatlatıcı olabilir, manevi konulardan, manevi yönü güçlü ilişkilerden keyif alabilirsiniz. Perşembe günü Venüs ve Jüpiter’in güzel açısı sürpriz iyilikler, yardımlar getirebilir. Ancak hafta sonunda kontrolünüz, müdahaleniz dışı durumlar karşısında uyanık ve dikkatli olmaya çalışmalısınız.


24 mayıs, 2021

Özgün tarafınızı ortaya çıkarmak size kalıyor
Ruhunuzdaki ateş enerjisini coşturan hava elementlerinin ağırlığı bu hafta güçlü bir şekilde hissedilirken değişken burçların hakimiyetindeki gökyüzü yerinizden kalkıp harekete geçmenizi kolaylaştıracaktır. 26 Mayıs’taki Ay tutulması ise bir aşk tutulması sizin için, sizi beğenen kişiyi fark edebilir, siz de yüreğinizdeki kıpırtıları duyabilirsiniz. Sanatçı yanınızın farkına varabilir, özgün ve orijinal yönlerinizi iş ve uğraşlarınıza yansıtabilirsiniz. 30 Mayıs’ta başlayan Merkür retrosunda ise sosyal ilişkilerinizdeki iletişime daha çok dikkat etmelisiniz. Sosyal gruplarınız içinde yanlış anlamalar yorucu olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.