Aslan Haftalık Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

5 nisan, 2021

İlişkilere odaklanabilirsiniz

Haftanın ilk gününde toparlamanız gereken irili ufaklı işler, detaylarla uğraşabilirsiniz. Çalışkan ve üretken yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Ardından ikili ilişkilere ve evlilik ve ortaklık konularına odaklanabilir, yalnız hareket etmek istemeyebilir, yanınızda en yakınınızın varlığını isteyebilirsiniz. Perşembe’den itibaren ise ortak maddi konular, iş, para, vergi işleri önem kazanıyor. Hırslı ve mücadeleci yönleriniz ortaya çıkarken duygularınızı kontrol etmek için çaba sarfetmelisiniz. Hafta sonunu ise bulunduğunuz ortamın dışında olup bitenlere odaklanabilirsiniz. Yeni ay öncesinde kontrolünüz dışı durumlara dikkat etmelisiniz.


29 mart, 2021

Ortak maddi konularda belirsizlikler

Haftanın ilk gününü iletişim açısından epeyce hareketli geçirebilirsiniz ancak gündelik yaşamınız ve çalışma ortamınızdaki ilişkilerde muğlaklık karar vermenizi zorlaştırabilir, acele etmemelisiniz. Salı ve Çarşamba ev ve aile konularına odaklanma zamanı olabilir, evinizdeki işleri halledebilirsiniz ancak ev kazalarına dikkat. Perşembe’den itibaren sevdiklerinize, aşka ve sevdiğiniz konulara odaklanma zamanı, hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Bu hafta Merkür hem Neptün ile kavuşumuyla hem de Balık burcunun son derecelerinde olması ortak maddi konularda kararsızlık ve yanlış anlaşmaları beraberinde getirebilir. Pazar günü Merkür’ün Koç burcuna ilerlemesi yol ve yolculukların kapısını aralayabilir.


22 mart, 2021

Aşk uzaklardan göz kırpabilir

Bu hafta kavuşum yapan Venüs ile Güneş uzaklarla ilgili, yolculuklarla bağlantılı hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayabilir. Yabancı bir aşk size göz kırpabilir.  Uzaklardan alacağınız bazı haberlere sevinebilirsiniz. Hafta sonu meydana gelen dolunay ise bu kavuşum karşısında gerçekleşirken yakın çevrenizde olup biten olaylar hakkında bilgiler edinebilir, bir farkındalık içinde olabilirsiniz.


15 mart, 2021

Uzaklardan bir sevgiliniz olabilir

Yeni haftada yıldızlar burç değiştirirken, öncelikle Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte ortak yatırım, alım satım, harcama işlerine daha fazla kafa yorabilirsiniz. İş hayatınızda hareketli bir döneme girebilirsiniz. Derin, kapalı, gizemli konulara merakınız artıyor, polisiye ve detektif romanlarını elinizden düşürmeyebilirsiniz. Sonrasında 20 Mart’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle İlkbahar ekinoksu gerçekleşiyor ve astrolojik yeni yıl başlıyor. Bu dönem iş, uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular açısından oldukça hareketli bir dönem olabilir ve hedeflerinize sarılabilirsiniz. Hemen ardından Venüs’ün burç değiştirmesiyle aşk size uzaklardan göz kırpmaya başlayabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.