Aslan Haftalık Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

PINAR ATMACA

4 aralık, 2023

Aile içi huzur artıyor
Venüs’ün Akrep burcuna ilerlemesi ev ve aile içi huzuru artırabilir. Evinizi dekore edebilir ve daha fazla konfor yaratabilirsiniz. Bu hafta Merkür retrosunun başlaması öncesinde detayları gözden geçirmeye ve elinizdeki işleri toparlamaya çalışmalısınız.


27 kasım, 2023

Sosyal yaşamınız
İkizler burcunda gerçekleşen dolunay sosyal yaşamınızla ilgili bazı kararlar getirebilir. Aşka, sevdiklerinize ve tutkularınıza odaklandığınız bir dönemden geçerken dostlukların hafifliğini arıyor olabilirsiniz. Merkür’ün Oğlak burcuna ilerlemesi sağlık ve şifa konularına ilginizi artırabilir. Hafta sonunda yakın çevrenizle, komşu ve kardeşlerinizle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.


20 kasım, 2023

Seyahatler yorucu geçebilir
22 Kasım’da Güneş’in burç değiştirmesiyle aşka ve sevdiklerinize odaklanabilirsiniz. Ancak 24 Kasım’da Mars’ın da aynı alana ilerlemesi daha fazla çaba sarf etmenizi gerektirebilir. Mars’ın Satürn ile kurduğu açı seyahatlerle, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda daha çok çaba ve gayret gerektirebilir.


13 kasım, 2023

Yeni bir yaşam düzeni
Hafta başında gerçekleşen yeni ayla birlikte evinizde yenilikler yapabilirsiniz. Mutfağınıza, sofralarınıza değişiklikler katabilirsiniz. Dekorasyon ve tadilat işlerine girişebilirsiniz. Ailenizle ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir, ailenize yeni bir üye katılabilir. Hafta sonunda aile içi konular aktive olabilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Aralık Sayısı Çıktı!

ELLE Aralık sayısının kapağında Serenay Sarıkaya, ELLE MAN ekinde ise Salih Bademci var!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.