Aslan Haftalık Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

19 ekim, 2020

Aileyle ilgili konulara odaklanabilirsiniz

Bu hafta Güneş burç değiştiriyor. Bu değişimle birlikte gündeminizde artık ev ve aile konuları daha çok yer kaplayabilir ve bu konularda kendinizi çok daha motive ve istekli hissedebilirsiniz.


12 ekim, 2020

Yeni ay ve yeni bir akıl, düşünce modeli
Bu hafta 14 Ekim’de Merkür retrosu başlıyor. Üç hafta sürecek bu retroda özellikle aile içi iletişime biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Yanlış anlama ve anlaşılmalar biraz daha yorucu hale gelebilir. Bu hafta ayrıca 16 Ekim’de bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ayla birlikte iletişim ve eğitim konularında yeni adımlar, yeni girişim ve amaçlar gündeme gelebilir. Düşüncelerinize yeni bir format da getirebilirsiniz.


5 ekim, 2020

Sosyal bir gündeminiz olabilir
Haftanın ilk gününü hedeflerinize ve planlarınıza odaklanarak ve görev ve sorumluluklarınızı öne çıkararak geçirmeniz mümkün. Ardından çok daha sosyal bir gündem sizi bekliyor, arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Hafta sonuna doğru kendinizi biraz daha geriye çekip, dinlendirici ortamları tercih edebilirsiniz. Pazar günü ise burcunuza ilerleyen Ay’ın tadını çıkarıp enerjinizi toplama zamanı.


28 eylül, 2020

Dolunay ve yolculuklar
Bu hafta gerçekleşen dolunay uzak yol ve yolculuklarla ilgili kararları beraberinde getirebilir. Bir seyahat kararı alabilirsiniz. Bir haberle farkındalığınız artabilir. Ayrıca bu hafta Venüs burç değiştiriyor. Venüs’ün Başak burcuna ilerleyişiyle maddi konularda olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirebileceğiniz bir dönem başlıyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.