Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

24 ekim, 2017

Bugün öğle saatlerinde aşk konusunda istek ve beklentilerinizde daha gerçekçi ve objektif olmanız gerekebilir, bu saatlerde çok beklenti içinde olmamak en iyisi. Akşam saatlerinde ise uzaklardan gelecek sürpriz haberlerle keyfiniz yerine geliyor.


23 ekim, 2017

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ailenizle ilgili, evinizle ilgili konularda kendinizi çok daha motive hissedebilirsiniz. Evinize, yuvanıza daha çok zaman ayırabilirsiniz. Ailenizle daha fazla birarada zaman geçirebilirsiniz. Geçmişle ilgili konular daha çok ilginizi çekebilir.


22 ekim, 2017

Mars’ın bugünden itibaren farklı bir burca ilerlemesiyle birlikte yakın çevrenizle, komşularınızla, arkadaşlarınızla ve kardeşlerinizle olan ilişkilerinize biraz daha dikkat etmelisiniz. Konuşmalarınız, mesajlarınız farkında olmadan daha sert ve kırıcı olabilir, daha özenli olmanız gerekebilir.


21 ekim, 2017

Geçmişle ilgili konular bugün daha fazla gündeminizde olabilir. Duygusal hassasiyetleriniz ortaya çıkabilir, ailevi konulara duyarlı yaklaşabilirsiniz. Konuları çok derinlere götürmemeye çalışmalısınız.


20 ekim, 2017

Ev ve aile konularının ağırlığını daha fazla hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Ailenizle bir arada zaman geçirebilirsiniz. Mutfağınızla, ev işleriyle ilgilenebilirsiniz. Geçmişe dair konular merakınızı cezbedebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.