Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

19 eylül, 2018

Hizmet duygunuzun, çalışkanlığınızın hakim olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Pek çok işinizi aynı anda halletmek için pratik çözümler arayabilirsiniz.


18 eylül, 2018

Ay Oğlak burcunda ilerlemeyi sürdürürken günlük yaşamınız ve çalışma ortamınızla ilgili konular gündeminize gelebilir. Detaylara, hesap işlerine daha çok zaman ayırırken kaygı ve endişelerden uzak kalmalısınız.


17 eylül, 2018

Bugün öğleden itibaren kişisel bakımınız, sağlığınız, beslenmenizle daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Çeşitli rahatsızlıklara ve hassasiyetlere karşı tedbirli olduğunuzdan emin olun. Ayrıca gereksiz kuruntu ve evhamların sizi yıpratmasına izin vermemelisiniz.


16 eylül, 2018

Yaratıcılığınızı ve özgüveninizi ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir. Aşk, tutkular, heyecan ve coşkular ön planda olabilir. Kalbinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz. 15 eylül, 2018

Bugün iş ve para konularına odaklanmak, konsantre olmak için uygun bir gün olabilir. Zor hesaplar yapmak, bütçe çıkarmak için uygun bir gün olabilir. Dahi yönünüzü, becerilerinizi sergileyebilirsiniz.


14 eylül, 2018

Ev ve aile yaşantınızla ilgili konular gündeminizde olurken ailenize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Geçmişinizle ilgili konular sizi duygusal kılabilir.


13 eylül, 2018

Bugün maddi konularda dağınık, belirsiz ve kafa karıştırıcı durumlara dikkat etmelisiniz. Para hesabı yapmak, bütçeyi ve harcamaları kontrol etmek açısından çok da doğru bir gün olmayabilir.


12 eylül, 2018

Bugün aile içi ilişkilerde beklenmedik durumlara karşı biraz daha sabırlı ve serinkanlı olmanız gerekebilir. İlişkilerinizin beklenmedik bir yöne savrulacağı bir gün olabilir.


11 eylül, 2018

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında hareketli bir dönem başlıyor. Ancak ikili anlaşmazlıklar, sorunlar ayrılıkları ve kopmaları beraberinde getirebilir.


10 eylül, 2018

Maddi konular gündeme gelirken sahip olduklarınızı en iyi şekilde değerlendirmek isteyebilir, imkan ve kaynaklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Harcama ve alışverişler söz konusu olabilir.


9 eylül, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay maddi alanda yeni başlangıçlara işaret ediyor. Yeni bir iş veya kazanç kapınız olabilir. Ayrıca bugün burç değiştiren Venüs ile birlikte yuvanızda kendinizi daha rahat ve huzurlu hissedeceğiniz bir döneme adım atabilirsiniz.


8 eylül, 2018

İletişimin kolayca elektriklenebileceği bir gündesiniz. Sözleriniz, konuşmalarınız bugün her zamankinden biraz daha farklı ve agresif algılanabilir. Kısa yolculuk ve görüşmelerle ilgili temkinli davranmalısınız.


7 eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte gündelik yaşamınıza, çalışma ortamınıza biraz daha düzen, disiplin ve organizasyon getirebilirsiniz.


6 eylül, 2018

Bugünden itibaren Merkür’ün burç değiştirmesi iş anlaşmalarınıza hız kazandırabilir, iş görüşme ve ziyaretlerinizi artırabilir. Zihinsel olarak maddi konulara daha odaklı olabilirsiniz.


5 eylül, 2018

Bugün dağınıklık, ihmal, dalgınlık ve unutkanlığa her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir. Güneş ve Ay burçlarının uyumu sakin, dengeli, hafif bir gün geçirmenizi ve hayatı akışta karşılamanızı kolaylaştırabilir.


4 eylül, 2018

Mistik, spiritüel konulara, maneviyata ilgili duyabilir, bu konuların içinde olan diğer kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Hayatı akışına bırakmak, şefkat ve merhamet gibi duygusal yönlerinizi çok daha fazla ortaya çıkarabilir.


3 eylül, 2018

Sosyal açıdan aktif bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirebilir, ortak düşünce ve fikirlerinizi tartışabilirsiniz, ortak hareket edebilirsiniz.


2 eylül, 2018

Sosyal bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, keyifli ortamlar ve sohbetler içinde yerinizi alabilirsiniz. Geleceğe daha poziti ve ılımlı duygularla bakabilirsiniz. Sosyal organizasyonlara, toplantı ve davetlere katılabilirsiniz, keyifli bir gün olabilir.


1 eylül, 2018

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminizde olabilir. Hedeflerinize odaklanmakta zorlanmayabilirsiniz. Organizasyon becerilerinizi gösterebilirsiniz.


31 ağustos, 2018

Görev ve sorumluluklarınız gündeme gelirken organizasyon ve plan gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. İş arkadaşlarınız duygusal yönünüzü daha fazla görebilir. Sabah saatleri biraz daha elektrikli geçebilir.


30 ağustos, 2018

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak yakın çevrenizin sıcaklığı ve ilgisinden vazgeçmek zor olabilir. Her ne olursa olsun düşüncelerinizi paylaşmaktan keyif duyabilirsiniz.


29 ağustos, 2018

Bulunduğunuz ortamdan çıkmak, uzaklaşmak, farklı yerlere gitmek, değişik insanlarla tanışmak isteyebilirsiniz. Fikirlerinizi, düşüncelerinizi paylaşmak, savunmak sizin için önemli olabilir. Akşam saatlerinde fazla ısrarcı olmamaya özen göstermelisiniz, ani ve beklemediğiniz duygusal tepkiler görebilirsiniz.


28 ağustos, 2018

Gökyüzündeki su ve toprak elementlerinin hakimiyeti altında hareket imkanı ya da zihinsel özgürlük tanımayan bir gün olsa da yapılanların ya da söylenenlerin manasını daha iyi kavrayıp anlayabileceğimiz bir gün olabilir. Akşam saatleri ise biraz daha rahatlatıcı olabilir.


27 ağustos, 2018

Neredeyse üç aydır süren Mars retrosu bugün son buluyor. Gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda kontrolü biraz daha elinize alabilir, sağlığınızla ilgili somut ve yapıcı adımlar atabilirsiniz.


26 ağustos, 2018

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen dolunay ortak maddi konular, paylaşımlarla ilgili bazı gelişmeleri beraberinde getirebilir. Psikolojik boyutta bazı farkındalıklar gündeme gelebilir. Derin sezgilerinizi uyandıran bir dolunay yaşayabilirsiniz.


25 ağustos, 2018

Maddi konularda uzun vadeli ve farklı yaklaşımlar geliştirebileceğiniz bir gün olabilir. Hedef ve planlarınızda yapacağınız değişiklikle rutini ve sıradan olanı zorlayabilir, uzun süredir yapmış olduklarınızın meyvesini toplayabilirsiniz.


24 ağustos, 2018

İkili görüşme ve diyaloglar açısından dikkat çekici bir gün olabilir. Evliliğiniz, birlikteliğiniz veya ortaklığınızla ilgili konular gündeme gelirken ilişkinizde denge, uyum, eşitlik peşinde olabilirsiniz.


23 ağustos, 2018

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık dönemde maddi konulara odaklanabilir, yeni kazanç yolları aramak, para kazanmak ve yaşamınızdaki güven ve konfor unsurunu artırmak konusunda kendinizi daha motive hissedebilirsiniz.


22 ağustos, 2018

Sağlığınızla ilgili konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Düzenli, planlı hareket edip, zamanı yönetebildiğiniz takdirde pek çok işinizi halledebilirsiniz.


21 ağustos, 2018

Günlük yaşamınız ve çalışma ortamınızla ilgili konular gündeminize gelebilir. Detaylara, hesap işlerine daha çok zaman ayırırken kaygı ve endişelerden uzak kalmalısınız. Sabırlı, serinkanlı davranmayı ihmal etmemelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.