Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

2 nisan, 2020

Hayatın akışından keyif alacağınız bir gün. Kalabalık ortam ve çevrelere girebilirsiniz. Hayır veya bağış kurumları için çalışabilirsiniz. Tanıştığınız kişilerle arkadaşlık bağları kurabilirsiniz.


1 nisan, 2020

Manevi, spiritüel ve mistik yönlerinizi daha çok ortaya çıkarabilirsiniz. Hayatı akışa bırakabileceğiniz bir gün. Evrensel, manevi ve dini konulara ilginiz artarken, etrafınızda olup biten her şeye karşı daha duyarlı olabilirsiniz.


31 mart, 2020

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken bire bir ilişkiler bugün biraz daha fazla sabır gerektirebilir. İlişkinizin sizi test edeceği bir gün olabilir veya karşınızdaki kişinin daha önce görmediğiniz olumsuz veya kötü tarafıyla karşılaşabilirsiniz.


30 mart, 2020

Bugün Mars’ın burç değiştirmesi ve Satürn’ün yanına ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte bire bir ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları sizi epeyce uğraştırıp, meşgul edebilir. Karşınızdaki kişi fazlasıyla sabırsız ve direkt davranabilir. Denge ve uyum için çaba sarf etmelisiniz.


29 mart, 2020

Yenilikçi fikir ve düşüncelerinizle başkalarına da ilham verebileceğiniz bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla her ortamda fikir paylaşımına açıksınız ancak sözlerinizin nerelere çekilebileceğini unutmayın.


28 mart, 2020

İş hayatınızda, kariyerinizde veya görev ve sorumluluk alanınızda güçlü kimselerin etkisini daha çok hissedebilir, onlarla bağ kurmakta zorlanmayabilirsiniz. İlişkilerde gücünüzü sergileyebileceğiniz bir gün olabilir.


27 mart, 2020

Venüs ve Jüpiter bugün olumlu bir açı kurarken hedefleriniz, planlarınız, görev ve sorumluluklarınız doğrultusunda olgun, deneyimli kişilerden veya üstlerinizden, otorite konumunda kişilerden göreceğiniz destekle kendinizi biraz daha iyi hissedebilirsiniz.


26 mart, 2020

Gün içinde sabırsız, aceleci davranmamaya dikkat etmelisiniz. Akışta kalmanız gereken durumlar ortaya çıkabilir. Akşam saatleri yaklaşırken duygusal yönlerinizi, hislerinizi daha çok gösterebilirsiniz.


25 mart, 2020

Koç burcunda gerçekleşen yeni ayın ardından uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Yeni bir kişisel gelişim alanı, öğrenim konusu gündeme gelebilir.


24 mart, 2020

Bugün bir yeni ay gerçekleşirken bu yeni ay uzakların kapısını açabilir, uzaklardan alacağınız yeni haberler olabilir, dışarıdan misafir söz konusu olabilir. Sosyal paylaşımlarınızda yeni düşünce ve fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz.


23 mart, 2020

Haftanın ilk günü bir araya gelen Mars ve Plüton gündelik işleri halletmeniz için size yardımcı olabilir. Ancak kendinizi tüketmediğinizden ve bu enerjiyi doğru ve yerinde kullandığınızdan emin olmalısınız.


22 mart, 2020

Bugün Satürn’ün üç aylığına Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte ilişkiler açısından daha ciddi ve sorumluluk dolu bir döneme ilerliyorsunuz. Bu dönemde karşınıza zorlu kişiler ve zorlayıcı ilişkiler çıkabilir. İlişkileri yapılandırma dönemi başlıyor.


21 mart, 2020

Sabah saatlerinde ikili ilişkilerinizin önemi sürüyor, ortaklıklar, evlilikle veya beraberliğinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Tek başına kalmak yerine ortak ve birlikte hareket etmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Akşama doğru kriz yaratabilecek durumlardan uzak kalın.


20 mart, 2020

Bahar gündönümüyle Güneş’in burç değiştirmesinin ardından artık harekete geçmeye kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Keşif ve macera ruhunuz uyanırken, kişisel gelişim, dini, felsefi konular ve yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularla motive olabilirsiniz.


19 mart, 2020

Sağlık konularında daha derin ve kapsamlı bir yaklaşım içinde olabilirsiniz. Hem kendi ihtiyaçlarınız hem de içinde bulunduğunuz ortamın ihtiyaçlarına cevap vermek için çalışabilir, üretken ve verimli bir gün geçirebilirsiniz.


18 mart, 2020

Günlük yaşamınızda size destek olan kişilerin yardımıyla kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.


17 mart, 2020

Sağlık konularında hassas ve duyarlı olabileceğiniz bir günde almanız gereken tedbirlere odaklanmalısınız. Detayları gözden kaçırmamaya çalışın. Çalışkanlığınızı ortaya koyabilirsiniz.


16 mart, 2020

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte iş, ortak yatırım, girişim ve alım satım konularında görüşmelere ve zihinsel odaklanmaya açık bir dönem başlıyor. Gizli, kapalı konulara merak salabilirsiniz.


15 mart, 2020

Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler bugün gündeminizi belirleyebilir. Sevdiklerinizle ilgilenmek ve onlara yakın olmak isteyebilirsiniz. Heyecan ve tutkularınızı gizlemeyeceğiniz bir gün olabilir.


14 mart, 2020

Özellikle sabah saatlerinde biraz zor da olsa işlerinize konsantre olabilirseniz, sonrasında yaratıcılığınızın, özgün fikirlerinizin de yardımıyla güzel sonuçlar alabilirsiniz. Öğle sonrası biraz daha rahat ve keyifli geçebilir.


13 mart, 2020

Aileyle ilgili konular belirli sorumlulukları da beraberinde getirebilir. Evinizde daha çok zaman geçirmek isterken geçmiş konulara çok fazla takılmamaya çalışmalısınız.


12 mart, 2020

Aile konularında duygusal tarafınızı ortaya koyabilir, kollayıcı, koruyucu davranmakta zorlanmayabilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işler olabilir ve planlı, düzenli, organize olduğunuz takdirde pek çok işinizi halledebilirsiniz.


11 mart, 2020

İletişim ve yakın çevrenizle olan diyaloğunuz bugün öne çıkan konular olabilir. Kısa yolculuklar ve ziyaretler yapabilirsiniz. Sözleriniz, konuşmalarınız ve ifadenizle dikkat çekebilirsiniz.


10 mart, 2020

Merkür’ün bugün düze dönmesiyle birlikte ikili iletişimde işleri yoluna koyabilirsiniz. Eşinizi, sevgilinizi daha iyi anlayabilir, kendinizi çok daha iyi ifade edebilirsiniz.


9 mart, 2020

Bugün burcunuzda meydana gelen dolunayla birlikte iş ve para konularında veya bir yatırım, alım satım ve harcamayla ilgili karar verebilirsiniz. Dolunayın getirdiği farkındalık bunu yapmanızı kolaylaştırabilir.


8 mart, 2020

Öğleye kadar Ay burcunuzda ilerlerken ışığınızla dikkat çekici olabilirsiniz. Başkalarını etkilemekte zorlanmayabilir, ilişkinizde söz sahibi ve güçlü konumda olabilirsiniz. Öğle sonrasında maddi konularda epeyce dikkatli olmanız gerekebilir.


7 mart, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken gözler üzerinizde olabilir. Cazibenizle, çekiciliğinizle göz alıcı olabilirsiniz. Bu durum sizi ilişkilerde söz sahibi kılabilir. Fazlaca sübjektif davranmadığınızdan, karşı tarafı da dikkate aldığınızdan emin olun.


6 mart, 2020

Sabah saatlerinde ve özellikle de öğle sonrasında ihmal, dalgınlık ve unutkanlığa daha çok dikkat etmelisiniz. Öğle sonrasında ise Ay burcunuza ilerliyor ve hayatınızın kontrolü ve gücü daha fazla elinizde olabilir.5 mart, 2020

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte iş hayatınızda ve kariyerinizde daha parlak bir döneme adım atabilirsiniz. Üstlerinizle ve yöneticilerinizle iyi ilişkiler kurabilir, onlardan destek alabilirsiniz. Göz önünde bir aşk yaşayabilirsiniz.


4 mart, 2020

Bugün burç değiştiren Merkür retrosu ilişkilerde karşılıklı iletişime daha fazla hassasiyet göstermenizi gerektirirken özellikle yanlış anlama ve anlaşılmaya, alınganlıklara dikkat etmelisiniz.Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.