Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

PINAR ATMACA

7 aralık, 2023

Ay Terazi burcunda ilerlerken yakın çevrenizle iletişim dikkat çekici olabilir. Kardeşleriniz, komşularınız ve iş arkadaşlarınızla daha sık bir arada olabilirsiniz. Ziyaretler ve kısa yolculuklar yapabilirsiniz.


6 aralık, 2023

Gün içinde maddi konulara odaklanabilirsiniz. Kendinize duyduğunuz güveni tazelemek ihtiyacı duyabilirsiniz. Kaynaklarınızı, sahip olduklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde iletişim hızlanabilir.


5 aralık, 2023

Venüs’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir aylık dönemde ailenizden bolca destek görebilir onların tanıştırmasıyla yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yaşamınızda aşkın önemi artabilir, sevdiklerinizle, çocuklarınızla, yuvanızda keyifle geçireceğiniz bir aylık dönem sizi bekliyor.


29 kasım, 2023

Olaylar biraz dağınık, biraz da kontrolünüz dışında ilerlerken dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Vazgeçmeniz ya da ardınızda bırakmanız gereken şeyler olabilir.


28 kasım, 2023

Dolunayın ardından arkadaşlarınızın da desteğiyle ileriye yönelik vizyon oluşturmak için uygun bir gün olabilir. Sosyal çevrenizden görüş alabilirsiniz.


27 kasım, 2023

Uzaklarla ilgili konular, seyahatler, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işler gündeminize gelebilir. Eğitim ve kişisel gelişimle ilgili bazı kararlar alabilirsiniz.


26 kasım, 2023

Ay Boğa burcunda ilerlerken işlerinizi toparlayabilir, mücadele gerektiren konuları yoluna koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkat ve konsantrasyon gücünüzü iyi kullanmalısınız.


25 kasım, 2023

Organizasyon becerilerinizle hedef ve planlarınız doğrultusunda ilerleyip bunları gerçekleştirebileceğiniz bir gün olabilir. Başarılarınızla da günün konuşulan, adından söz edilen kişisi siz olabilirsiniz.


24 kasım, 2023

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte aşka ve sevdiklerinize dair konularla çok fazla ilgilenmek ve uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Keyif alanınızdan bir miktar uzaklaşabilirsiniz.


23 kasım, 2023

Mars son derecesindeyken aile konularında hassas davranmalısınız. Evden uzak kalmak sizi olası tartışma ve ayrılıklardan uzak kılabilir.


22 kasım, 2023

Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte aşkın yaşamınızdaki yeri ve önemi daha da güçleniyor. Kendinizi aşık hissedebilirsiniz. Her neyle uğraşıyorsanız bunu tutku ve heyecanla sürdürebilirsiniz. Aşık değilseniz karşınıza hoşlanacağınız biri çıkabilir.


21 kasım, 2023

Güneş’in Akrep burcundaki son gününde ev ve aileyle ilgili konularda son rötuşları yapmanız gerekebilir. Zira bundan sonrasında sadece aşka ve sevdiklerinize dair konular gündeminizi kaplayabilir.


20 kasım, 2023

İlişkiler söz konusu olduğunda bazı fedakârlıklar gündeme gelebilir ve karşınızdaki kişiye daha fazla anlayış göstermeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde ilişkilerde paylaşımlar ve ortak harcamalar gündeme gelebilir ama çok daha keyifli olabilir.


19 kasım, 2023

Bugün ikili, bire bir ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Karşılıklı uyum, denge ve adaleti koruma peşinde olabilirsiniz. Yalnız kalmak istemeyebilirsiniz.


18 kasım, 2023

Ev ve aile konularında motivasyonunuz yüksek ve harekete geçmeniz gereken konuları da biliyorsunuz. Bu hafta sonu sizi oturduğunuz yerden kaldıran görünümler var.


17 kasım, 2023

Gereksiz kaygı ve kuruntuların bugün işlerinize mani olmasına izin vermemelisiniz. Gereğinden fazla efor sarfedebilir ve yorulabilirsiniz. Enerjinizi doğru ve yerinde kullanmalı, sağlığınızı gözetmeyi ihmal etmemelisiniz.


16 kasım, 2023

Gündelik yaşamınızda hızlı ve pratik yaklaşımlarınızla pek çok işi kolaylıkla halledebileceğiniz bir gün olabilir. İletişim becerilerinizden, parlak zekanızdan ve çevik oluşunuzdan yararlanabilirsiniz.


15 kasım, 2023

Aşk ve sevdikleriniz, varsa çocuklarınızla ilgili konular bugün gündeminizi meşgul ederken, uğraşmanız, çözmeniz gereken pek çok ayrıntı olabilir. Konsantrasyonunuzu korumaya çalışın.


14 kasım, 2023

Yeni ayın ardından aşk hayatınızla ilgili gelişmeler bugün gündeminizi belirleyebilir. Sevdiklerinizle ilgilenmek ve onlara yakın olmak isteyebilirsiniz. Heyecan ve tutkularınızı gizlemeyeceğiniz bir gün olabilir. Ortak maddi konularda uyanık olmalısınız.


13 kasım, 2023

Yeni ayla birlikte evinizde yenilikler yapabilirsiniz. Mutfağınıza, sofralarınıza değişiklikler katabilirsiniz. Dekorasyon ve tadilat işlerine girişebilirsiniz. Ailenizle ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir, ailenize yeni bir üye katılabilir.


12 kasım, 2023

Ay Akrep burcunda ilerlerken ev ve aile konularına dikkat çekiyor. Evinizde, ailenizle daha çok zaman geçirebilirsiniz. Yemekler hazırlayıp sofranızda ailenizi ağırlayabilirsiniz. Geçmiş konular gündeme gelebilir.


11 kasım, 2023

Gün içinde iletişimle ilgili konularda dikkatli ve temkinli hareket etmeyi ihmal etmemelisiniz. Konuşmalarınız siz farkında olmasanız da farklı yöne çekilebilir veya gidebilir. Sözleriniz beklemediğiniz etkiler yaratabilir. Akşam saatlerinde ise ev ve aile konuları önem kazanıyor.


10 kasım, 2023

Merkür’ün Yay burcuna geçişiyle aşk hayatınız canlanıyor. Sevgilinizle daha çok görüşebilir, sohbetler edebilirsiniz. Seyahat planları yapabilirsiniz. Görüşmelerinizin odağında keyif ve eğlence olabilir. Sosyal bir dönem olacak sizin için.


9 kasım, 2023

İletişimle ilgili konular gündeme gelirken iletişimden kaynaklanabilecek problemlere ve yanlış anlama ve anlaşılmalara her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir.


6 kasım, 2023

Maddi konularda ilerleme sağlayabileceğiniz, güçlü kişilerin desteklerini alabileceğiniz bir gündesiniz. Aile konularında gerçekçi bakış açınızı korumalısınız.


5 kasım, 2023

Ay burcunuzda parlarken duygusal ve dramatik yönlerinizi karşılıklı ilişkilerinizde çok daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Daha cesur, cömert ve iddialı davranabilirsiniz. Abartılı hareketlerden uzak durmalısınız zira ilişkileriniz bundan dolayı yıpranabilir.


4 kasım, 2023

Satürn’ün düze dönmesiyle ortak maddi konularda harcamalarınızı ve bütçenizi düzen ve kontrol altına alabilirsiniz. Güçlü kişilerle ilişkilerinizi yola koyabilirsiniz.


3 kasım, 2023

Sessizliğe, sakinliğe, ruhsal uyum ve huzura daha fazla ihtiyaç duyacağınız bir günde olabilirsiniz. Sanatsal aktiviteler içinde bulunabilir, kendinizi tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerden oluşan kalabalık bir ortamın içinde bulabilirsiniz.


2 kasım, 2023

Akışta bir gün sizi bekliyor. Ortak maddi imkanları, fırsatları değerlendirebileceğiniz bir gün ya da eşinizin veya ortağınızın iş durumlarının öne çıkabileceği bir gün olabilir.


1 kasım, 2023

Sosyal gündeminiz bugün de devam ediyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelip onların fikir ve görüşlerinden yararlanabilirsiniz. Dışarıya açık ve umut dolu bir gün geçirebilirsiniz.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Aralık Sayısı Çıktı!

ELLE Aralık sayısının kapağında Serenay Sarıkaya, ELLE MAN ekinde ise Salih Bademci var!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.