Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

21 ağustos, 2019

Bugün Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konularda daha şanslı ve bereketli olabilecek bir dönem başlıyor. Sahip olduklarınızı ve kazançlarınızı daha iyi değerlendirme fırsatınız da olabilir, bunun için daha fazla çalışmaya hazır hissedebilirsiniz.

20 ağustos, 2019

Seyahat etmek bu dönemde sizi en çok heyecanlandıran ve motive eden konu olabilir. Gezeceğiniz ve gideceğiniz yerlerle ilgili bilgi toplayabilir, başkalarından fikir alabilir, öğrendiklerinizi başkalarıyla da paylaşabilirsiniz.


19 ağustos, 2019

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular seyahatleri gündeme getirebilir. Ortamınızdan uzaklaşmak, özgür ve bağımsız davranmak isteyebilirsiniz. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görebilirsiniz.


18 ağustos, 2019

Mars'ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bu bir buçuk aylık dönemde maddi ve parasal konuların içinde olabilirsiniz. Bu dönemde harcamalar epeyce artabilir, yatırım ve finans gibi konularda da dikkatli olmakta fayda olabilir. Yükselen toprak enerjisi maddi ve parasal konularda yoğunlaşmaya işaret ediyor.

17 ağustos, 2019

Konsantrasyon gücünüzün yüksek olduğu bir gün geçirebilir, derinlik gerektiren konulara odaklanabilirsiniz. Araştırmacı, sorgulayıcı ve meraklı bir tutum sergileyebilirsiniz. Tarihsel konular, kitaplar tam da bugüne uygun olabilir.


16 ağustos, 2019

Duygusal anlamda stres ve yoğunluğun yüksek olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Güçlü figürler ve özellikle de kadınlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Gerilim yaratabilecek durum ve ortamlardan uzak ve sakin kalmaya çalışmalısınız.


15 ağustos, 2019

Bugün karşıt burcunuzda meydana gelen dolunay size ve ilişkilerinize ışık tutuyor. Bu dolunay ilişkiniz, evliliğiniz veya birlikteliğiniz hakkında bir karar veya yargıda bulunmanıza neden olabilir, gerçekleri üst aklınızla değerlendirebilirsiniz.

14 ağustos, 2019

Keyifli, eğlenceli konularla dolu bir gün olmasını isteyebilirsiniz. Cömert ve koruyucu yönlerinizi, sevecenliğinizi ortaya koyabilirsiniz. Karşınızdaki kişiden duygusal beklentileriniz su yüzüne çıkabilir.


13 ağustos, 2019

Gündelik yaşantınız, çalışma ortamınızla ilgili konular, detaylar, küçük işler üretken ve çalışkan olabilecek bir gündeme işaret ediyor. Gereksiz evhamlardan uzak durduğunuza emin olmalı, elinizdeki işlere odaklanmalısınız. Akşam saatlerinden itibaren çok daha keyifli olabilirsiniz.


12 ağustos, 2019

Bugün Merkür’ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte merak ve ilgi alanlarınıza yönelebilirsiniz, iletişime ve öğrenmeye çok daha açık olabilirsiniz. Kısa yolculuklar gündeme gelebilir.


11 ağustos, 2019

Bugün son bulan Jüpiter retrosu sizi aşkta çok daha şanslı kılıyor. Aşk ve sevgi konusunda dileklerinizin gerçek olacağı bir dönem başlarken, yüreğinizin sesini çok daha fazla dinleyebilir, sevdiklerinize daha çok vakit ayırabilirsiniz.


10 ağustos, 2019

Aşk hayatınız açısından hareketli bir gün sizi bekliyor. Esnek ve uyumlu davranmakta, kendinizi ifade etmekte, diyalog kurmakta zorlanmayabilirsiniz. Hoşlandığınız, ilgi duyduğunuz konulara zaman ayırabilirsiniz.


9 ağustos, 2019

Aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konular gündeminizi meşgul ederken, sevgi uğruna elinizden geleni yapmaya hazır olabilirsiniz. Heyecan ve tutkularınızın ön planda olduğu bir gün geçirebilirsiniz.


8 ağustos, 2019

Son günlerin belki de en keyifli günü olabilir, burcunuzdaki Venüs, Jüpiter’e göz kırparken aşktan yana oldukça şanslısınız. Sevdiklerinizle geçireceğiniz vakitler size mutluluk verebilir.


7 ağustos, 2019

Ailenizle ve evinizle ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Görüşme ve ziyaretler dikkat çekici olurken geçmişe dair konular, anılar daha fazla gündeminize gelebilir. Aile içinde duygusal hassasiyetler öne çıkabilir. Ancak özgüveninizin ve cesaretinizin yüksek olduğu bir gündesiniz.


6 ağustos, 2019

Gün boyunca görüşmeler, ziyaretlerle dolu bir gün geçirebilir, yakın çevreniz, komşularınızla etkileşim halinde olabilirsiniz. Kısa yolculuklarda trafik şartlarını gözetmeyi ihmal etmeyin. Akşam saatlerinde aileye ve eve ilişkin konular önem kazanacak.

5 ağustos, 2019

İletişim yönünden hareketli bir günde olabilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Görüşme ve ziyaretler söz konusu olduğunda planlı hareket etmek durumunda olabilirsiniz.


4 ağustos, 2019

Gün içinde maddi konular, iş ve para konularıyla ilgili elinizde kalan ve tamamlanması gereken işlerle uğraşabilirsiniz. Kontrolünüz dışında kalabilecek durumları göz önüne almayı ihmal etmemelisiniz. Saat 4’den itibaren çok daha keyifli, neşeli ortamlar size bekliyor.


3 ağustos, 2019

İş ve para konularında hareketli bir gün sizi bekliyor. Sahip olduklarınızı, imkanlarınızı, kaynaklarınızı değerlendirmek için çaba gösterebilirsiniz. Başta ailevi konularda olmak üzere hareketli bir gün sizi bekliyor.


2 ağustos, 2019

Aşkta, ilişkilerde beklenmedik sürprizlere açık bir gün olabilir. Özellikle sabah saatlerinde biraz daha temkinli, dikkatli davranmaya gayret etmelisiniz. Yolunda gitmeyen ilişkiler ani bir şekilde sarsılabilir.


1 ağustos, 2019

Bugün burcunuzda gerçekleşen yeni ay yaşamınızda yeni bir dönemin başlangıcını müjdeliyor. Hayata karşı yeni bir yaklaşım ve bakış açısı geliştirebilirsiniz. Yeni bir tarzınız veya görünümünüz olabilir, ilişkilerinizde yeni bir duruş benimseyebilirsiniz.


31 temmuz, 2019

Bugün saat 3 gibi Ay’ın burcunuza ilerlemesiyle birlikte kendinizi çok daha iyi hissedebilir, cesaretiniz, özgüveniniz ve ışığınızla pırıl pırıl parlayabilirsiniz. Yeni ay öncesi yeni başlangıçlar için son hazırlıkları tamamlamalısınız.


30 temmuz, 2019

Hayat bugün kontrolünüz dışında akıp giderken kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. Mistik, spiritüel ve maneviyatınızı güçlü kılan konularla ilgilenebilir, hayır, bağış işleriyle ilgilenebilirsiniz.


29 temmuz, 2019

Olayların, gelişmelerin kontrolünüz dışında gelişmesi sizi pasif kılıyor ve yoruyor olabilir. Hayatı akışa bırakmak daha kolay gelebilir ancak dalgınlığa ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz.


28 temmuz, 2019

Bugünden itibaren bir ay boyunca Venüs burcunuzda ilerlerken cazibenizle tüm dikkatleri üzerinize çekeceğiniz bir dönem başlıyor. Aşk ve ilişkiler açısından bu dönem sizin için oldukça keyifli olabilir. Ayrıca maddi konularda da şansınız, kısmetiniz artıyor.


27 temmuz, 2019

Sosyal bir günde arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi ortaya koymak ve paylaşmak ihtiyacınız olabilir. Yenilikçi görüşlere açık olabilirsiniz.


26 temmuz, 2019

Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir.


25 temmuz, 2019

Burcunuzdaki Mars, Jüpiter’den güzel enerjiler alırken oldukça aktif ve bir o kadar da verimli ve üretken bir gün geçirebilir, hemen her konuda aksiyon alabilir, insiyatifi elinizde tutabilirsiniz.


24 temmuz, 2019

Bugün Merkür ve Venüs kavuşum yaparken sessiz, sakin iletişimden keyif duyabilir, manevi yönü güçlü kişilerle tanışıp bir araya gelebilir, mistik konularla ilgilenmekten keyif duyabilirsiniz.


23 temmuz, 2019

Güneş bugünden itibaren burcunuzda ilerlemeye başlıyor ve girişimci yönünüz ortaya çıkıyor. Cesur ve enerjik davranabilirsiniz. Kendinizi ortaya koymak, göstermek konusunda zorlanmayabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.