Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

5 mart, 2021

Aşk bugün sizin için özveri demek. Sevdikleriniz için neredeyse her şeyi yapmaya hazır hissedebilirsiniz. Tutku ve heyecanınızı ortaya koyabileceğiniz bir gün. Ancak egolara dikkat etmelisiniz.

4 mart, 2021

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte sosyal gruplarınız ve çevrenizde hareketlilik artıyor, ortak işlere girişebilir, ortak faaliyetlerde yerinizi alabilirsiniz. Ancak dostlar ve arkadaşlar arası sürtüşmelere dikkat etmelisiniz zira bu çatışmalar kırılma ve ayrılıkları beraberinde getirebilir.


3 mart, 2021

Ev, aile, yaşadığınız yer, mekân ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir. Mars bugün son derecesinde ilerlerken aile içi konularla iç içe olmak sizi bir miktar sıksa da bugün eve odaklı olmak isteyebilirsiniz.


2 mart, 2021

Komşularınızla, etrafınızdaki kişilerle, kardeşlerinizle iletişim halinde olabileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Hayatınızı onlarla paylaşmaktan, birlikte öğrenmekten ve keşfetmekten zevk alabilirsiniz.


1 mart, 2021

Ayın bu ilk gününde ticari konularda, anlaşmalarda, iletişim becerileri gerektiren durumlarda oldukça şanslı olabilirsiniz. İletişim becerilerinizi canlılıkla, renklilikle ortaya koyabilir, kendinizi çok güzel kelimelerle ifade edebilir, hatta sözlerinizle büyüleyebilirsiniz.


28 şubat, 2021

Dolunay sonrasında keyif ve konfor arayışınızın biraz daha ön planda olduğu bir gün olabilir ve bunun için para harcamaktan çekinmeyebilirsiniz. Kaynaklarınızı, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmenin sıra dışı yollarını arayabilirsiniz.


27 şubat, 2021

Bugün gerçekleşen dolunay size kendi değerinizi, varlıklarınızı, sahip olduklarınızı ve bunlarla yapabileceklerinizi hatırlatabilir. İş yaşamında hızla gelişen destekleyici gelişmeler olabilir. Duygusal krizleri büyütmemeye çalışın.


26 şubat, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken her şeyden çok kendinize odaklısınız. Her zamankinin aksine biraz daha kişisel, sübjektif davranabilirsiniz. Lider, yönetici, hükmedici yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz.


25 şubat, 2021

Bugün Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konularda, iş ve para konularında, yatırım ve alım satım işleri açısından sizi destekleyici koşullar içinde bulunabilirsiniz. Vergi ve miras gibi konularda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.


24 şubat, 2021

Sabah saatlerinde unutkanlığa, sakarlığa özellikle dikkat etmeniz gerekebilir. Öğle sonrasında Ay burcunuza ilerlediğinde girişimlerinize hız verebilir, cesaret ve özgüvenle hareket edebilirsiniz.


23 şubat, 2021

Kendinizi hayatın, olayların akışı içinde hissederken, bazı durumları kabullenmeniz, hayatınızı oluruna bırakmanız çok daha rahat ve kolay olabilir. Ancak ihmal, unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz.


22 şubat, 2021

Bugün Yengeç burcunda ilerleyen Ay ile birlikte kendinizi hayatın akışına bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. Ancak dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz.


21 şubat, 2021

Merkür retrosu son bulurken sosyal bir günde arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi rahatça ortaya koymak ve paylaşmak hoşunuza gidebilir. Yenilikçi görüşlere açık olabilirsiniz.


20 şubat, 2021

Yenilikçi, farklı ve sıra dışı yönlerinizi daha çok ortaya koyabilirsiniz. Sosyal konularda aktif bir tutum sergileyebilirsiniz. Ortak konulara yatkın olabilir, sosyal iletişimi hızlandırabilirsiniz, ancak Merkür retrosuna dikkat etmelisiniz.


19 şubat, 2021

İlişkiler alanınızda, evlilik, birliktelik, ortaklık konularında yaşanan gerilimi artıran Satürn Uranüs açısı bugün daha da sertleşiyor. Bu durumun hedeflerinizi, planlarınızı, iş yaşamınızı sarsmaması için çaba sarf etmelisiniz.


18 şubat, 2021

Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konularla ilgili iş ve girişimlerde istekli ve motive hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Vergi ve miras gibi olaylarla daha çok ilgilenebilirsiniz. Psikolojik, psişik konulara merak salabilirsiniz.


17 şubat, 2021

Duygularınızı dışa vurmaktan çekinmeyeceğiniz bir gündesiniz. Adımlarınız, girişimleriniz başkaları tarafından görülebilir, fark edilebilirsiniz. Başarılarınızla takdir görebileceğiniz bir gündesiniz.


15 şubat, 2021

Kişisel gelişimle, eğitimle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Her türlü bilgiye açık olan tutumunuz sizi farklı ve yeni yerlere götürebilir, yeni insanlarla tanışmanızı sağlayabilir. Keşif ve macera ruhunuz çok yüksek.


14 şubat, 2021

Gün içinde ortak maddi konular, ortak işler ve uğraşlar sizi meşgul edebilir. Akşam saatlerinde Ay burç değiştirdiğinde uzaklarla ilgili gelişmeler gündeminize gelirken keşif ve macera duygunuz da yükselebilir.


13 şubat, 2021

Ortak maddi konular, yatırım ve alım satım işleriyle ilgilenebilirsiniz. Görüşmeler genel anlamda olumlu bir hava içinde geçebilir ancak duygusal strese neden olabilecek durumlardan, ortamlardan kaçınmaya çalışmalısınız.


12 şubat, 2021

Ortak maddi konular, paylaşımlar gündeme gelebilir, duygularınızın derinliklerine kapılmadan sakin kalmanız gereken bir gündesiniz. Psikolojik stres ve gerginlikten uzak durmalısınız.


11 şubat, 2021

Bugün karşıt burcunuzda meydana gelen yeni ay ilişkinizle, birlikteliğinizle ilgili yeni bir dönemi ve başlangıçları müjdeleyebilir. İlişkinize yönelik atacağınız her adımda destek görebilirsiniz. Yeni ay haritasındaki Jüpiter-Venüs kavuşumu eşinizden, sevgilinizden veya birlikteliğinizden yana sizi oldukça şanslı kılabilir.


10 şubat, 2021

Fikir danışmak, soru sormak, danışmanlık almak, karşınızdaki kişinin bilgi ve tecrübesinden yararlanmak için uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, uyum, birliktelik ruhu arayışınız artabilir.


9 şubat, 2021

Günlük işleriniz, hesap ve detay gerektiren konularla ilgileneceğiniz hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sağlıkla ilgili konularda sizi harekete geçiren durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle iş ilişkileri açısından ilerleme kaydedebileceğiniz, üretken ve verimli bir gün size bekliyor.


8 şubat, 2021

Günlük hesap işleri ve detaylarla uğraşmanız gereken bir günde olabilirsiniz. Kaygı, kuruntu ve evhamdan uzak durmak daha verimli ve etkili bir iş ve çalışma performansı göstermenize yardımcı olabilir.


7 şubat, 2021

Aşk hayatınızla ilgili konular gündeminizi şekillendirirken iletişim konusunda temkinli olmanız gereken bir günde olabilirsiniz. Egolar su yüzüne çıkarken kişisel çatışmalara dikkat etmelisiniz.


6 şubat, 2021

Sevdikleriniz, aşkınız ve varsa çocuklarınızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Bireysel farklılığınızı, kişiliğinizin renkli, yaratıcı yönlerini ortaya koyma zamanı ve bundan zevk duyabilirsiniz.


5 şubat, 2021

Ev, aile, yaşadığınız yer, mekân ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilir, keyifli sofralarda konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Aile içi konularla iç içe olmak sizi bir miktar sıksa da bugün eve odaklı olmak isteyebilirsiniz.


4 şubat, 2021

Evinizde hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Aile bireylerinizle bir araya gelebilir, sofralar kurabilirsiniz. Merhamet, şefkat duygularınız daha fazla ortaya çıkabilir.


3 şubat, 2021

Sözlerinizle özgüveninizi ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz. Kendinizi iyi ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Sevgilinizle entelektüel konuşmalar yapabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.