Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

18 ekim, 2019

Sosyal yönden oldukça canlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir arada olmaktan, ortak aktiviteler yapmaktan, düşünce ve fikirlerinizi paylaşmaktan keyif alabilirsiniz.


17 ekim, 2019

Oldukça hareketli ve dinamik bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Ortak amaçlar için birlikte çaba sarfedebilirsiniz. Geleceğe yönelik yeni bir vizyon arayışında olabilirsiniz.


16 ekim, 2019

Hedeflerinize, yapmak istediklerinize, planlarınıza odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizle, yönetici konumunda kişilerle, olgun ve yaşlı kimselerle bir araya gelebilirsiniz. İtibarla ilgili konular önem kazanıyor.


15 ekim, 2019

Enerjinize enerji katabilecek bir dolunayın ardından edeflerinize odaklı hareket edebileceğiniz plan ve organizasyon gerektiren işlerle uğraşabileceğiniz bir gündesiniz. Güçlü kişilerle gireceğiniz temaslardan çok şey öğrenebilirsiniz.


14 ekim, 2019

Kendinize duyduğunuz güveni güçlü bir şekilde ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz ancak ilişkileri ihmal etmeyin. Lider ve yönetici özelliklerinizle göz alıcı olabilirsiniz. Akşam saatlerinde başarılarınızla takdir görebilir, ilgi toplayabilirsiniz.


13 ekim, 2019

Uzaklarla ilgili konular ve yolculuklar, geziler gündeminize gelebilir. Yaşadığınız ve gördüğünüz şeyler üzerinizde önemli ve derin etkiler bırakabilir. Gece yarısı meydana gelen dolunay uzaklar ve seyahatlerle ilgili gelişmelere ışık tutabilir.


12 ekim, 2019

Venüs ve Uranüs karşı karşıya gelirken hedef ve planlarınız, görev ve sorumluluklarınız açısından geçirmekte olduğunuz değişim sürecinin aile yaşamınıza ve ilişkilerinize etkisini daha net görebilirsiniz. Gizli veya zayıf bir ilişki kopma durumuna gelebilir.

11 ekim, 2019

Güçlü kişilerle karşı karşıya gelebilir, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkat ve konsantrasyon gücünüz yüksek olabilir.


10 ekim, 2019

Ortak maddi konular, iş ve para konuları gündeme gelirken güçlü kişilerle özellikle de kadınlarla bir araya gelebilir, siz de duygusal gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Ancak stres, gerginlik yaratabilecek durumlara dikkat etmelisiniz.


9 ekim, 2019

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık dönemde ev aile yaşamınızda daha keyifli ve bereketli günler başlıyor. Ailenizden göreceğiniz destekle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Evinizi, yaşadığınız ortamı güzelleştirebilirsiniz.


8 ekim, 2019

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ilişkiler açısından hareketli, çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Evlilik, ortaklık konuları gündeminizde olabilir. Herhangi bir konuda harekete geçmeden önce karşınızdaki kişiye danışabileceğiniz bir gündesiniz.


7 ekim, 2019

Fikir danışmak, soru sormak, danışmanlık almak, karşınızdaki kişinin bilgi ve tecrübesinden yararlanmak için uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, uyum, birliktelik ruhu arayışınız artabilir.


6 ekim, 2019

Gündelik iş ve uğraşlar arasında gidip gelirken sabah saatleri ailevi veya geçmişle ilgili ya da anneye dair konuların duygusal baskısını daha çok hissettirebilir. Öğle sonrasında organizasyon becerilerinizle ufak tefek işleri halledebilirsiniz.

5 ekim, 2019

Detaylar, hesap işleriyle uğraşırken düzenli, planlı, stratejik davranabilirsiniz. Kaygı ve kuruntulardan uzak işlerinize odaklanırken zamanı doğru yönetmeyi ihmal etmemelisiniz.


4 ekim, 2019

Mücadeleci ve savaşçı gezegen Mars bugün burç değiştirirken bu değişiklik hayatınızın iletişim ve yakın çevrenizle ilişkiler alanında hareket ve değişiklikler meydana getirebilir. Komşularınızla, kardeşlerinizle ve iş arkadaşlarınızla sürtüşmemeye bu dönemde daha çok dikkat etmelisiniz. Ayrıca Mars’ın bu zararlı pozisyonunda söz ve konuşmalarınızın tonunu, dozajını ayarlamanız gerekebilir.


3 ekim, 2019

Bugün Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte aile içi iletişiminiz artabilir, ailenizi daha sık ziyaret edebilir, onlarla daha çok görüşebilirsiniz. Daha derin, kapsamlı ve yoğun düşünebilir, odaklanabilirsiniz. Geçmiş, tarihle ilgili konularda merakınız artabilir, tarih kitapları okuyabilirsiniz.

2 ekim, 2019

Aileyle ilgili konularla meşgul olacağınız bir gün olabilir. Geçmişe ait konular ve anılar gündeminize gelebilir. Politik, diplomatik yönlerinizi ortaya çıkarabilir, özellikle aileye ilişkin problemleri çözüme kavuşturabilirsiniz. 


1 ekim, 2019

Ekim'in ilk gününde ev ve aile hayatınızla ilgili hareketli ve dinamik bir gün size bekliyor. Aile içi görüşme ve ziyaretlerde pozitif yanınızı korumaya çalışın. Ucu geçmişe dayalı, ailevi konular gündeminizde olabilir.


30 eylül, 2019

Sabah saatlerini sakin, sabırlı geçirmeye çalışın. Öğleden itibaren evinizle ve ailenizle ilgili yapmanız gerekenler gündeminizi meşgul ederken iç huzuru arayışında olabilirsiniz. Geçmiş olaylar, anılar nostaljik bir gün geçirmenizi sağlayabilir.


29 eylül, 2019

Yeni ayın ardından iletişimle ilgili konular gündeme gelirken iletişimden kaynaklanabilecek problemlere ve yanlış anlama ve anlaşılmalara her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Trafikle ilgili tedbir almayı da ihmal etmemelisiniz.


28 eylül, 2019

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşen yeni ay size yakın çevrenizden, kardeşlerinizden, komşularınızdan güzel haberler getirebilir. Ayrıca yeni eğitim, bilgi ve öğrenme fırsatlarının kapısını açabilir. Aşktan ve sevdiklerinizden yana şanslı olduğunuzu unutmayın.


27 eylül, 2019

Maddi konular, iş ve para konuları gündeminizdeyken yeni ay öncesinde belirsiz, karmaşık koşullar söz konusu. Dolayısıyla bugün her ne kadar maddi konularda girişimci ruhunuz ayakta olsa da temkinli hareket etmenizde fayda olabilir.


26 eylül, 2019

Sabah saatlerinde Ay burcunuzda ve özellikle erken saatler hareketli bir gündeme işaret ediyor. Öğleden sonra ise bu hareketli gündemin ardından dinlenmeye zaman ayırabilir, hayatı akışına bırakabilirsiniz.


25 eylül, 2019

Ay bugün burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kişisel konular ön planda olabilir. Giyiminiz, görünümünüz, tarzınızla dikkat çekebilir, açık ve direkt davranışlarınızla karşınızdakileri etkileyebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki ilişkiler biraz sabır gerektirebilir.


24 eylül, 2019

Sonbahar ekinoksunun ardından iş ve para konularının, harcama ve alışverişlerin önem kazandığı bir döneme ilerliyorsunuz. Keyifleriniz için kesenin ağzını açabilirsiniz. Öğle sonrasında Ay burcunuza ilerlerken kendinize güveniniz yerine geliyor.

23 eylül, 2019

Haftanın ilk gününde manevi, mistik, spiritüel konulara olan ilginizin yüksek olabilir, inançlarınız doğrultusunda rahat ilerleyebilirsiniz. Güçlü sezgileriniz size yol gösterebilir.


22 eylül, 2019

Hayat bugün kontrolünüz dışında akıp giderken kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. Mistik, spiritüel ve maneviyatınızı güçlü kılan konularla ilgilenebilir, hayır, bağış işleriyle ilgilenebilirsiniz.


21 eylül, 2019

Sosyal bir gün geçirebilir, arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi ortaya koyarken duygularınızı paylaşmaktan çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir.


20 eylül, 2019

Oldukça sosyal, canlı ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, geleceğe dair fikir ve görüşlerinizi paylaşabilir ve tartışabilirsiniz. Yenilikçi ve sıradışı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


19 eylül, 2019

Hedefleriniz doğrultusunda kararlılıkla ilerleyebileceğiniz bir gün. Plan, düzen ve organizasyon gerektiren iş ve konuları bugün kolayca halledebilirsiniz. Başkalarına verdiğiniz güven duygunuzla dikkat çekebileceğiniz bir gündesiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.