Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

5 aralık, 2019

Ortak maddi konular ve paylaşımlara ilişkin yoğun bir gündeminiz olabilir. Konsantrasyon gücünüzün yüksek olduğu bir günde olabilirsiniz, ufak detaylarda bile derinlik arayabilirsiniz. Merak ve sorgulama duygularınız güçlü olabilir.


4 aralık, 2019

Ortak maddi konular, para ve yatırım işleri gündeminizde olabilir. Alım satım, vergi ve miras gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Hırslı, iddialı ve mücadeleci yönünüzü ortaya koyabilirsiniz.


3 aralık, 2019

Jüpiter’in burç değiştirmesiyle birlikte gündelik iş ve rutinleriniz artıyor. Bu dönem sağlık ve şifa konuları yaşamınızda daha çok yer edebilir. Şifacı yanınızı ortaya çıkarabilir, bilgilerinizi zenginleştirebilirsiniz.


2 aralık, 2019

İkili ilişkiler açısından hareketli ve çalkantılı bir gün sizi bekliyor. Danışmanlık almak, uzman kişilerin fikir ve görüşlerine başvurmak için uygun bir gün olabilir. Yalnız kalmak istemeyebilirsiniz.


1 aralık, 2019

Ay bugün karşıt burcunuzda ilerlerken, kili ilişkilerin önem kazandığı bugünde karşılıklı uyum ve dengeyi yakalamak önemli olabilir. Karşı tarafın hassasiyetlerini, beklentilerini daha fazla dikkate almanız gerekebilir, sabırlı olmalısınız.30 kasım, 2019

Sağlığınızla ya da genel olarak şifa ile ilgili konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Düzenli, planlı hareket edip, zamanı yönetebildiğiniz takdirde pek çok işinizi halledebileceğiniz bir gün olabilir.


29 kasım, 2019

Gündelik yaşamınız, rutininiz ve çalışma ortamınızda oldukça hareketli ve aktif bir gün geçirebilirsiniz. Detaylar, hesap işleri konusunda fazla aceleci davranmamaya çalışmalısınız, dikkatsizlik hata yapmanıza yol açabilir.


28 kasım, 2019

Gün içinde sanatsal konulara, keyif aldığınız iş ve uğraşlara ayıracak daha çok zamanınız olurken akşam saatlerinde yapmanız gereken ufak tefek işler ortaya çıkabilir. Sağlık ve şifa konularıyla ilgilenebilirsiniz.


27 kasım, 2019

Bugün burç değiştiren Venüs sağlık açısından kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz bir döneme işaret ediyor. Gündelik yaşamınızda olumlu değişiklikler yapabilir, hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.


26 kasım, 2019

Bugün gerçekleşen yeni ay sizin için bir aşk yeni ayı ve hayatınızda yepyeni heyecanlara kapı açabilirsiniz. Bu aşk bir kişi de olabilir, çok seveceğiniz bir uğraş da. Ayrıca sevdikleriniz ve varsa çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeleri de gündeme getirebilir.


25 kasım, 2019

Haftanın ilk günü ev ve aileye dair konuların gölgesinde açılıyor. Yeni ay öncesinde kontrolünüz dışı durumlara bir kat daha dikkat etmeniz gerekebilir. Aşkta özellikle ısrarcı olmamak gerekebilir. Geçmişe dair ardınızda bırakmanız gerekenler olabilir.

24 kasım, 2019

Evde bir Pazar günü geçirebilirsiniz. Ailenizle bir araya gelebilir, onların sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işler olabilir. Mutfak, beslenme ve sofra konularıyla ilgilenebilir, tamirat işlerine girişebilirsiniz.


23 kasım, 2019

Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte aşkın yaşamınızdaki yeri ve önemi daha da güçleniyor. Kendinizi aşık hissedebilirsiniz. Hobi ve uğraşlarınızı tutku ve heyecanla sürdürebilirsiniz. Aşık değilseniz karşınıza hoşlanacağınız biri çıkabilir.


22 kasım, 2019

Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizin ön planda olduğu bir gün ve komşu ve kardeşlerinizle bir arada olabilir, sohbet ve konuşmalarda ifade gücünüzle kendinizi gösterebilirsiniz. Bilgi ve öğrenmeye açık bir gündesiniz.

21 kasım, 2019

Maddi konuların ön planda olduğu bir gün olabilir, bütçe ve harcamalar konusunda dikkatli olmalısınız. Yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı öne çıkarabilirsiniz. Konforlu ve rahat ortamlardan keyif alabilirsiniz.


20 kasım, 2019

Bugün Merkür retrosu son buluyor. Aile içi konularda kendinizi daha kolay ifade edebilir, görüşme ve ziyaretleri sıklaştırabilirsiniz. Ailenizle daha sık bir araya gelebilir, yolculukları artırabilir, iletişimden kaynaklanan sorunların üstesinden gelebilirsiniz.


19 kasım, 2019

Mars bugün burç değiştirerek güçlü ve enerjik olduğu Akrep burcuna ilerliyor. Ev ve aile konuları yaşamınızda daha fazla yer kaplarken aile içi ilişkilere biraz daha dikkat edip özen göstermeniz gereken bir dönem başlıyor. Ayrıca ev, tamirat ve tadilat işleri de epeyce zamanınızı alabilir, ev kazalarına karşı dikkatli olmayı ihmal etmeyin.


18 kasım, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz bir gün olabilir. Cesur, iddialı yapınızı ortaya koyabilir ve ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz.


17 kasım, 2019

Olayların kontrolü sizden tamamen çıkmış olsa da akışta kalarak kendinizi çok daha keyifli ve huzurlu hissedebilirsiniz. Mistik, manevi ve spiritüel konulardan zevk alabilirsiniz. İyilikseverliğiniz ve yardımseverliğinizle etrafınızdaki pek çok kişiye faydanızın dokunacağı bir gündesiniz.


16 kasım, 2019

Başkalarına yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz. Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz.


15 kasım, 2019

Ortak çalışmalara ve sosyal aktivitelere çok daha açık olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak işlere imzanızı atabilirsiniz, birlikte hareket etmekten keyif alacağınız bir gün olabilir.


14 kasım, 2019

Sosyal yönden hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, düşünce ve fikirlerinizi rahatça tartışabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Yenilikçi ve orijinal fikirlere sahip kişilerle tanışabilirsiniz.


13 kasım, 2019

Dolunay sonrasında öğle saatlerinde Ay burç değiştirirken dostluk zamanı başlıyor, arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi ortaya koymak ve paylaşmak ihtiyacınız olabilir. Yenilikçi görüşlere açık olabilirsiniz.


12 kasım, 2019

Bugün bir dolunay gerçekleşirken bu dolunay hedef ve planlarınıza ışık tutuyor. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili kararları gündeme getirebilirsiniz. Sosyal statü ve imajınızı etkileyen bir durum gün ışığına çıkabilir.

11 kasım, 2019

Güneş ve Merkür bugün birlikte seyrediyor, düşüncelerinizi ev ve aile konularına odakladığınız bir gün olabilir. Aile, yuva, yurt, anne özlemi zihninizi fazlaca meşgul edebilir. İsteklerinizi, arzularınızı dile getirirken coşkulu tutumunuz yanlış anlama ve anlaşılmaya neden olabilir.

10 kasım, 2019

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve uzaklaşmak istediğiniz bir gün olabilir. Özgür ve bağımsız hareket etmek isteyebilirsiniz. Uzak kimselerle, yabancılarla temas ve görüşmeler gündeminize gelebilir, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz.


9 kasım, 2019

Bugün bulunduğunuz ortamın dışında hayattan daha fazla keyif alacağınız bir gün olabilir. Seyahat ve gezi programları gündeme gelebilir. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görmek isteyebilirsiniz.


8 kasım, 2019

Sabah saatlerinde duygusal ve psikolojik anlamda stres yaratabilecek durumlara dikkat etmeniz gerekebilir. Ortak maddi konular ve paylaşımlarda sabır göstermelisiniz. Öğle sonrasında ise Ay Koç burcuna ilerlediğinde bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak üzere harekete geçebilirsiniz.


7 kasım, 2019

İlişki ve ortaklıklarda hırslı ve mücadeleci bir tutum içinde olabilirsiniz. Duygusal baskı yaratan güçlü kişiler ve kadınlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak öngörülemeyecek durumlar olabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız.


6 kasım, 2019

Maddi ve parasal konularda mücadeleci bir tutum içinde olabilirsiniz. Karşınıza çıkan güçlü kişiler mücadeleci ruhunuzu test edebilir. Serinkanlı olmaya çalışmalı, gerilimden uzak durmalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.