Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

25 ocak, 2020

Karşıt burcunuzda bir yeni ay meydana gelirken ilişkinizde yeni bir başlangıç söz konusu olabilir. Bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Bu yeni durumun bazı fedakarlıkları da beraberinde getirebileceğini unutmayın.


24 ocak, 2020

Odaklanmanız gereken günlük işleriniz ve detaylar olabilir. Çalışkan ve üretken bir gün geçirebilirsiniz. Kaygıları, kuruntuyu bir kenara bırakabilirsiniz daha iyi işler çıkarabilirsiniz. Akşam saatlerinde ilişkiler öne çıkıyor.


23 ocak, 2020

Gündelik iş ve uğraşlar zamanınızı alırken sağlığınızla ilgili konulara daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Fiziksel, ruhsal şifa konularıyla ilgilenebilir, bu konuda bilgi sahibi kişilerle bir araya gelebilirsiniz.


22 ocak, 2020

Günlük işleriniz ve çalışma ortamınızın düzeni, hijyeni ve temizliğiyle ilgilenebilirsiniz. Sağlık konularında daha duyarlı ve titiz davranabilir, alanında uzman kişilerle görüşebilir, bir araya gelebilirsiniz.


21 ocak, 2020

Keyif aldığınız konu ve aktivitelerle ilgilenebilirsiniz. Yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilir, istek ve tutkularınızın peşinde olabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili konular gündeme gelebilir.


20 ocak, 2020

Güneş’in bugün akşam saatlerinde burç değiştirmesiyle birlikte ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında yoğun bir gündeminiz olabilir. Kendinizi ciddi bir ilişki kurmak ve mevcut ilişkinizi daha ciddi bir üst boyuta taşımak konusunda çok daha motive ve istekli hissedebilirsiniz.


19 ocak, 2020

Ev ve aile konularında hareketi bir gündeminiz olabilir. Baba eviniz, aileniz ve babanızla ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Tamirat, tadilat, beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. 

18 ocak, 2020

Hafta sonuna başlarken ailenizle ve evinizle ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Görüşme ve ziyaretler dikkat çekici olurken geçmişe dair konular, anılar daha fazla gündeminize gelebilir. Duygusal hassasiyetler öne çıkabilir.


17 ocak, 2020

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ikili iletişimin ve diyalogların artacağı bir döneme ilerliyorsunuz. Eşinizle, sevgilinizle ve ortağınızla daha sık görüşebilirsiniz. Birlikte yapacağınız seyahatler gündeme gelebilir.


16 ocak, 2020

Yakın çevrenizle, komşu ve kardeşlerinizle iletişim açısından keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Kısa yolculuklar, geziler de bugün hoşlukla yapılacak aktiviteler olabilir. Kendinizi çok daha rahat ifade edebileceğiniz bir gündesiniz.

15 ocak, 2020

Maddi konularda, iş ve para konularında temkinli davranmanız gereken bir gün olabilir. Bütçe ve harcamalarınızla ilgili planlı ve kontrollü bir tutum sergileyebilirsiniz. Akşam saatlerinde daha keyifli bir gündem size bekliyor.


14 ocak, 2020

Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konularda, iş ve para konularında, yatırım ve alım satım işleri açısından sizi destekleyici koşullar içinde bulunabilirsiniz. Vergi ve miras gibi konularda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.


13 ocak, 2020

Ay burcunuzun son derecelerine doğru ilerlerken kararlılık, liderlik, girişimcilik göstermeniz gereken durumlar söz konusu olabilir ancak sizin dışınızda gelişebilecek olayları göz önüne almayı ihmal etmemelisiniz. Akşam saatlerinde maddi konular gündeme oturabilir.


12 ocak, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken dikkatleri üzerinize çektiğiniz bir gündesiniz. Yalnızca görünüşünüz ve duruşunuzla değil ciddi, vakur, kararlı yönlerinizle insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz. Lider, yönetici ve cesur yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Ayrıca bugün gezegenlerin yan yana dizilişi gündelik yaşamınızda artık kurtulmanız gerektiğini düşündüğünüz yükleri zorla da olsa bırakma, sağlıkla ilgili tedbirleri alma zamanı olduğunu anımsatabilir.


11 ocak, 2020

Hayatın kontrolünüz dışında aktığı bir gün, siz de her şeyi oluruna veya gidişatına bırakmak isteyebilirsiniz. İhmal, dalgınlık ve unutkanlığa bugün her zamankinden çok dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde Ay burcunuza ilerlediğinde kendinizi toparlıyor, özgüven kazanıyorsunuz.


10 ocak, 2020

Bugün bir Ay tutulması meydana geliyor. Ay tutulması bilinçaltında farkındalıklar getirebilir. Rüyalarınız anlam kazanabilir. Sezgilerinizin gücüne inanmanız gerektiğini size hatırlatan bir tutulma yaşayabilirsiniz.

9 ocak, 2020

Bugün sabah saatleri öğleden sonrakinden çok farklı şartlarda olabilir. Sabah saatlerinde sosyal konular ilginizi çekebilir, arkadaşlarınızla, dostlarınızla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Öğleden sonra ise Ay tutulmasının etkisi hissedilmeye başlayabilir, akışta kalmanız gerekebilir.


8 ocak, 2020

Sosyal bir gündem size bekliyor, arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Her türlü sosyal paylaşımdan, dostlarınızla toplantı, organizasyon ve davetlerden zevk alabileceğiniz bir gündesiniz.7 ocak, 2020

Sosyal açıdan aktif ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Toplantı organizasyonlarına ve davetlere katılabilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz. Uzak kişiler ve yabancılarla kuracağınız bağlantılar güçlü ve etkili ilişkilere dönüşebilir ve üzerinizde iz bırakabilir.


6 ocak, 2020

Haftanın ilk gününde iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminizdeyken görev ve sorumluluklar, ciddi, mesafeli yaklaşım, düzen ve organizasyon konusunda motivasyon ön planda olabilir. Başarılarınızla takdir görebilirsiniz.


5 ocak, 2020

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken yöneticilerinizle, otorite konumunda kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınızın bilincinde hareket edebilirsiniz.


4 ocak, 2020

Mars’ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte hayatınızda kendinizi daha fazla göstermek, yeteneklerinizi, yaratıcılığınızı sergilemek, kişiliğinizin özgün yönlerini ortaya koymak adına fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Egolar ön plana çıktığında bu durumun sizi sevdiklerinizden uzaklaştırmamasına dikkat etmelisiniz.


3 ocak, 2020

Bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak isteyebilir, seyahat planları, yurt dışı görüşmeleri yapabilirsiniz. Sosyal paylaşımlara açık olurken temkinli davranmanız gerekebilir. Ev ve aile konularında sabırlı davranmalısınız.


2 ocak, 2020

Bilgi alışverişi, eğitim ve öğretim adına verimli bir gün geçirebilirsiniz. Sosyal paylaşımlarınız dikkat çekici olurken sınırlarınızı aşma, macera ve keşif arzunuz sizi uzak yollara ve seyahatlere götürebilir.


1 ocak, 2020

Güçlü kişilerden, özellikle de kadınlardan destek görebilirsiniz. Mücadeleci yönlerinizi ortaya koymaktan keyif alabilirsiniz. Ortak maddi konularda, ortak iş ve yatırımlarda sizi memnun eden gelişmeler söz konusu olabilir.


31 aralık, 2019

Yılın son gününde ilişki ve ortaklıklarda hırslı ve mücadeleci bir tutum içinde olabilirsiniz. Duygusal baskı yaratan güçlü kişiler ve kadınlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak öngörülemeyecek durumlar olabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız.


30 aralık, 2019

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte günlük yaşamınızda, çalışma ortamınıza iletişime, görüşmelere daha açık olabilirsiniz. Sağlık ve şifa konularına merak salabilirsiniz.


29 aralık, 2019

Hayalini kurduğunuz bağlantıları ve ilişkileri kurabileceğiniz bir gün olabilir. Karşınızdaki kişiler gerçekten büyüleyici olmasa da onlardan ruhen etkilenebilir, hayalinizi kurduğunuz kişiye rastladığınızı düşünebilirsiniz.


28 aralık, 2019

Bire bir ilişkiler açısından hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Karşılıklı hassasiyetleri dikkate almanız ve dengeleri gözetmeniz gerekebilir. Diyalog kurmak, danışmanlık ve uzman görüşü almak için uygun bir gün olabilir.


27 aralık, 2019

Tutulma sonrası bugünkü Güneş Jüpiter kavuşumu gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda bazı güçlü, egosu yüksek, özgüvenli kişileri karşınıza çıkarabilir. Çalışkan ve üretken yönlerinizle onları alt edebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.