Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

22 ocak, 2022

Maddi konular, iş ve para konuları ön plana çıkabilir, bazı alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir. Tepkisel, hızlı, ani kararlar uzak durmalı, telaş ve acelenin bazı maddi kayıpları da beraberinde getirebileceğini göz ardı etmemelisiniz.


21 ocak, 2022

Ay Başak burcunda ilerlerken alışverişlerde, maddi konularda, alım satım işlerinde, harcamalarda biraz hesaplı, düzenli, disiplinli davranmanız gereken bir gün olabilir. Kararlı bir tutumla sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz.


20 ocak, 2022

Bugün Güneş’in Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte ikili ve birebir ilişkilere, evlilik, ortaklık konularına daha fazla odaklanacağınız bir dönemi başlatıyor. Karşınıza pek çok kişi çıkabilir ve aradığınız ilişkiyi, denge ve uyumu bu dönemde yakalayabilirsiniz.


19 ocak, 2022

Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha coşkulu bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Cesur, girişken, korkusuz ve cömert yönlerinizle dikkat çekicisiniz.


18 ocak, 2022

Bu dolunayla sezgilerinizin gücünü keşfedebilirsiniz. Gizli, saklı veya derin konuların üzerine gitme cesaretiniz olabilir. Ancak kontrol dışı durumları dikkate almayı unutmayın.


17 ocak, 2022

Ay Yengeç burcunda ilerlerken hayatı biraz daha akışına bırakma zamanı olabilir ancak kontrol dışı durumlara dikkat etmelisiniz. Unutkanlık ve dalgınlık yorucu olabilir.16 ocak, 2022

Hareketli günlerin ardından dinlenmeye ve kendi halinizde kalmaya daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. İlişkilerde ise fedakâr, anlayışlı bir tutum sergileyebilirsiniz.


15 ocak, 2022

Gün içinde canlı sosyal ortamlar, arkadaş çevreleri içinde zaman geçirebilir, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise haftanın yoğun temposunun ardından kendi halinizde olmaya ihtiyacınız var.


14 ocak, 2022

Merkür retrosu bugün başlıyor. Özellikle birebir iletişimde bu Retro başınıza epeyce iş açabilir. Dolayısıyla kendinizi doğru ifade etmek ve karşı tarafı da doğru anlayıp algılamak için biraz daha temkinli davranmanız gerekebilir.


13 ocak, 2022

Ay’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle, sosyal organizasyonlar, davetler, buluşmalar gündeminize gelebilir, ortak amaçlı uğraşlarda yer alabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikirlerinizi paylaşırken yenilikçi ve sıradışı bir tutum içinde olabilirsiniz.


12 ocak, 2022

Duygusal yönlerinizi göstermekte ve ortaya koymakta zorlanmayabilirsiniz. Ne yaşıyorsanız dışarıdakiler tarafından görülebilir ve izlenebilir olabilir. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Venüs retrosunda üstlerinizle ilişkilere özen göstermelisiniz.


11 ocak, 2022

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken yaptıklarınızla gözde ve göz önünde olabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz, dizginlemeniz zor olsa da göstermekten çekinmeyebilirsiniz ancak tepkisel olmamaya dikkat.


10 ocak, 2022

Haftanın ilk gününde bulunduğunuz ortamın dışında hayattan daha fazla keyif alacağınız bir gün olabilir. Seyahat ve gezi programları gündeme gelebilir. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görmek iyi gelebilir ve sizi harekete geçirebilir.


9 ocak, 2022

Uzaklar, yabancılarla ilgili konular ve seyahatler gündeminize gelebilir. Sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilir, uzak kişilerle, yabancılarla görüşmeler yapabilirsiniz.


8 ocak, 2022

Sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebileceğiniz bir gün olabilir. Uzaklardan alacağınız bir haber size heyecanlandırabilir, duygulandırabilir, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizde olabilir.


7 ocak, 2022

Sezgilerinizin gücüne inanabileceğiniz ve kendinizi duygularınızın ve yaratıcılığınızın akışında hissedebileceğiniz bir gün. Ancak özellikle ortak maddi konularda, iş ve para konularında duygusal davranmaktan uzak durmalısınız.


6 ocak, 2022

Ortak maddi konularda, yatırım, alım satım, vergi ve miras işleriyle ilgili sizi meşgul edebilecek bir gün geçirebilirsiniz. Ortaklıkların maddi boyutu ve paylaşımlarla ilgili kurduğunuz ilişkilerde denge ve uyumu gözetebilirsiniz.


5 ocak, 2022

İkili ilişkiler, eşli ve ortaklı konular bugün gündeminizi daha fazla meşgul edebilir. Diyaloglar önem kazanabilir, ilişkinizde, birlikteliğinizde denge, eşitlik ve uyumu daha fazla gözetiyor olabilirsiniz.


4 ocak, 2022

Ay Kova’da ilerlerken fikir danışmak, soru sormak, danışmanlık almak, karşınızdaki kişinin bilgi ve tecrübesinden yararlanmak için uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, uyum, birliktelik ruhu arayışınız artabilir.


3 ocak, 2022

Günlük yaşamınızda size destek olan kişilerle iletişimde olabilir, onlardan çok şey öğrenebilirsiniz. Kuruntu ve evhamdan uzak durduğunuza emin olmalısınız.


2 ocak, 2022

Oğlak burcunda gerçekleşen yeni ayla birlikte gündelik yaşamınızda, rutininizde ve çalışma ortamınızda yenilikler ve yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Yeni bir çalışma veya iş arkadaşınız olabilir.


1 ocak, 2022

Yeni yılın bu ilk gününde heyecan duyduğunuz, keyif aldığınız konulara ağırlık verebilirsiniz. Eğlenmeyi seven, oyuncu, muzip yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Karşılıklı doğabilecek ego problemlerine dikkat etmelisiniz.


31 aralık, 2021

Yılın son gününde tutku, sevgi, aşk konuları öne çıkıyor. Yüreğinizin sesini daha fazla dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz ve keyif aldığınız aktivitelerde yer alabilir, bir miktar çabayla kendi kendinizi şımartıp mutlu edebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymalısınız.


30 aralık, 2021

Ev ve aileye ilişkin konular bugün önem kazanabilir. Geçmişle ilgili anılarınız, yaşantılarınız gündeme gelebilir. Kendinizi daha enerjik ve hareketli hissedebilir, kararlı ve iddialı bir duruş sergileyebilirsiniz.


27 aralık, 2021

İş görüşmeleri, ziyaretler, ticari konular ve kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Yoğun gündem biraz keyfinizi kaçırsa da ciddi ve planlı düşünmeniz ve organize olmanız işinizi kolaylaştırabilir.


26 aralık, 2021

Akşam saatlerine ilerlerken kardeşlerinizden, komşularınızdan alacağınız haberler olabilir. Konuşmaktan, sohbet etmekten keyif duyacağınız bir gün olabilir. Yeteneklerinizi, yaratıcılığınızı kelimelere dökmekte zorlanmayabilirsiniz.


25 aralık, 2021

İş ve para konularında hareketli gündeminiz sürüyor. İmkanlarınızı artırmak, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzerinde bugün de durabilirsiniz.


24 aralık, 2021

Keyif ve konfor arayışınızın biraz daha ön planda olduğu bir gün olabilir ve bunun için para harcamaktan çekinmeyebilirsiniz. Ancak hızlı harcamalara da dikkat etmelisiniz. Kaynaklarınızı, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmenin yollarını arayabilirsiniz.


23 aralık, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken gözler üzerinizde olabilir. Cazibenizle, çekiciliğinizle göz alıcı olabilirsiniz. Bu durum sizi ilişkilerde söz sahibi kılabilir. Fazlaca sübjektif davranmadığınızdan, karşı tarafı da dikkate aldığınızdan emin olun.


22 aralık, 2021

Bugün burcunuza ilerleyen Ay ışığınızı parlatırken sizi de öne çıkartıyor. Önceliğiniz kişisel ihtiyaç ve istekleriniz olabilir. Kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koyabilir, öne çıkarabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.