Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

20 haziran, 2021

Bugün başlayıp 28 Temmuz’a kadar sürecek olan Jüpiter retrosunda ortak maddi konularda yoğunluk, eşinizin, ortağınızın işlerinde artışla birlikte karışıklık getirebilir.


19 haziran, 2021

İletişim trafiği açısından yoğun bir gün geçirebilirsiniz ancak yakın çevrenizle ilişkileri düzeltmek, iyileştirmek ve artırmak adına güzel bir günde olabilirsiniz. İş arkadaşlarınız, kardeşleriniz ve komşularınızla görüşebilirsiniz.


18 haziran, 2021

Güçlü konuşmalar yapmak ve başkalarını ikna etmek adına uygun bir gün olabilir. Sözlerinizle karşınızdaki kişiler üzerinde derin etkiler yaratabilirsiniz. Kendinizi güçlü şekilde ifade edebilir, sözlerinizle büyüleyebilirsiniz.


17 haziran, 2021

Maddi konular söz konusu olduğunda biraz daha kaygılı hareket edebilirsiniz. Zira sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi iyice değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bazı alışveriş ve harcamalar söz konusu olabilir.


16 haziran, 2021

Maddi konular, iş ve para konuları gündeminize gelirken sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı iyi değerlendirmek için çaba ve mücadele içinde olabilirsiniz. Harcama ve alışverişlerinizde bütçenizi gözetmeyi ihmal etmeyin.


15 haziran, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi göstermeniz hiç de zor olmayabilir. Girişimci ve lider özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz. İlişkilerinizde daha güçlü ve söz sahibi bir tutum sergileyebilirsiniz.


14 haziran, 2021

Haftanın ilk gününde Ay burcunuzda ilerlerken kişisel konulara odaklanabilirsiniz. Kendinizi daha güçlü bir şekilde ortaya koyabilir, cesur, girişimci, lider özelliklerinizi sergileyebilirsiniz.


13 haziran, 2021

Akşam saatlerine kadar hayatı biraz akışta götürmeniz gerekebilir, sakin, sessiz ortamları tercih edebilirsiniz. Ancak olayların tamamen kontrolünüz dışına çıkmasına izin vermemelisiniz. Akşam saatlerinde Ay burcunuza ilerlediğinde hayatınızla ilgili daha çok söz sahibi olabilirsiniz.


12 haziran, 2021

Mars’ın burcunuza geçişiyle birlikte sağlığınıza her zamankinden çok dikkat etmelisiniz. Fiziksel aktivitelerde, sporda sakatlanmalara, kazalara karşı daha tedbirli olmanız gerekiyor. Ayrıca beslenme düzeninizi de kontrol altında tutmalısınız. Mars size enerji getirebilir, ancak bunu doğru kullanmadığınız takdirde yıpratıcı olabilir.


11 haziran, 2021

Tutulmanın ardından beklemediğiniz sürpriz iyiliklerle kendinizi mutlu hissedebileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Başkalarına karşı iyiliksever ve fedakar yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir.


10 haziran, 2021

Bugün gerçekleşen Güneş tutulması yeni dostlar, arkadaşlar ve yepyeni bir sosyal çevre getirebilir. Ancak bu dostluklar geçmişten ve yaşanmışlıklardan izler taşıyabilir. Ortak maddi konularda temkinli olmalısınız.


9 haziran, 2021

Sosyal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ancak Güneş tutulması öncesinde bugün iletişim kopukluklarına, aksaklıklarına, paylaşımlarınıza her zamankinden çok dikkat etmelisiniz.


8 haziran, 2021

Gün içinde elinizdeki işleri toparladıktan sonra sosyal konulara ve arkadaşlık ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Akşam saatleri keyifli birliktelikler ve ortak sosyal uğraşlar açısından keyifli olabilir.


7 haziran, 2021

Haftanın ilk gününde hedefleriniz ve planlarınızla ilgilenebilirsiniz. Duygularınızı ortaya koymaktan, göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir. Üstlerinizle ilişkilerinizde elektrikli ortamlardan kaçınmaya çalışın.


6 haziran, 2021

Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir, onlara kulak vermeyi ihmal etmeyin. Mars ve Plüton karşı karşıya gelirken ardınızı kollamayı ihmal etmeyin.


5 haziran, 2021

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, uzaklaşmak, seyahat etmek size her zamankinden daha cazip gelebilir. Gittiğiniz yerlerde güzel ve keyifli insanlarla tanışabilir, pozitif ilişkiler kurabilirsiniz.


4 haziran, 2021

Özgür ve rahat hareket etmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Keşif ve macera duygunuz karşınıza yeni insanlar çıkarabilir. Sosyal paylaşımlarınız dikkat çekici olabilir.


3 haziran, 2021

Venüs’ün burç değiştirmesi önümüzdeki 1 ay boyunca ruhsal dünyanız açısından oldukça rahatlatıcı olabilir, manevi konulardan, manevi yönü güçlü ilişkilerden keyif alabilirsiniz. Ayrıca bugün Venüs ve Jüpiter’in güzel açısı sürpriz iyilikler, yardımlar getirebilir.


2 haziran, 2021

Ay Balık burcunda ilerlemeyi sürdürürken, güçlü kişilerle karşı karşıya gelebilir, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkat ve konsantrasyon gücünüzü iyi kullanmalısınız.


1 haziran, 2021

Ortak maddi konularda, iş ve girişimlerde hareketli bir gün sizi beklerken Mars ve Neptün’ün uyumlu açısı manevi zenginliğinize kapı açabilir, ruhunuzun yardımsever tarafı bugün başkaları için çalışmanızı sağlayabilir.


31 mayıs, 2021

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık konuları gündeminize gelirken, ilişkilerinizde dengeyi tutturmak gibi bir önceliğiniz olabilir. Birebir görüşme ve diyaloglara açık bir gündesiniz. Karşınızdaki kişiye uyum göstermek isteyebilirsiniz.


30 mayıs, 2021

Sosyal alanda, arkadaşlık ilişkilerinizde iletişime biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Sağlıklı düşünmekte zorlanabilir, arkadaşlarınızın düşüncelerinin etkisinde daha kolay kalabilirsiniz.


29 mayıs, 2021

Sağlığınız, beslenmeniz, diyetinizle daha çok ilgilenmeniz gereken bir gün olabilir. Bağışıklığınıza dikkat etmeli, hastalıklara karşı direncinizi yükseltmelisiniz. Kaygılardan uzak durup işlerinize odaklanmalısınız.


28 mayıs, 2021

Detaylar, hesap işleriyle uğraşırken güçlü, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Hareketli, dinamik bir gün size beklerken, kaygı ve kuruntulardan uzak durmalı, işlerinize odaklanmalısınız.


27 mayıs, 2021

Venüs ile Neptün’ün zorlayıcı kare açısı bugün sosyal ilişkileri, dostluk ve arkadaşlıklarınızı biraz daha tuhaf, karışık, içinden çıkılmayacak şekilde problemli hale getirebilir. Yanıltıcı durumlara dikkat etmelisiniz.


26 mayıs, 2021

Ay tutulması ise bir aşk tutulması sizin için, sizi beğenen kişiyi fark edebilir, siz de yüreğinizdeki kıpırtıları duyabilirsiniz. Sanatçı yanınızın farkına varabilir, özgün ve orijinal yönlerinizi iş ve uğraşlarınıza yansıtabilirsiniz.


25 mayıs, 2021

Ay Akrep burcunda ilerlemeyi sürdürürken ev ve aile konuları gündeminizdeki yerini koruyor, aynı anda pek çok işle ilgilenmeniz gerekebilir, dağılmamaya, kontrolü sağlamaya dikkat etmelisiniz.


24 mayıs, 2021

Ev ve aile yaşamınızla ilgili konular gündeme gelirken eşinizden, sevgilinizden destek görebilirsiniz. Evinizle ilgili işleri halledebilir, dekorasyon, tadilat, tamirat gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


23 mayıs, 2021

Bugün Satürn geri hareketine başlıyor. 10 Ekim’e kadar sürecek olan Satürn retrosunda ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili halletmediğiniz konular yeniden önünüze çıkabilir, bire bir ilişkilerdeki sınama ve testler bu süreçte biraz daha zorlayıcı olabilir, korku, kaygı ve tedirginlikler yüzeye çıkabilir.


22 mayıs, 2021

İletişim açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi daha iyi ifade edebilir, konuşmalarınızın çekiciliği ve gizemiyle karşınızdakileri etkileyebilirsiniz. Kısa yolculuklar, ziyaretler yapabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.