Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

19 eylül, 2020

Kısa yolculuklar, gezilerle hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kardeşleriniz, yakın akrabalarınızla veya komşularınızla bir araya gelebilirsiniz. Aceleci ve telaşlı davranmaktan, fazla hızdan kaçınmalısınız.


18 eylül, 2020

İletişim kurduğunuz her yolla heyecan ve tutkularınızı ortaya koyabilirsiniz. Karşınızdakini ikna ederken en önemli aracınız sevgi olabilir. Yaratıcılığınızı konuşma ve sözlerinize yansıtabilirsiniz.


17 eylül, 2020

Bugün meydana gelen yeni ay iş yaşamınızda yeni gelişmeleri müjdeleyebilir. Kazançlarınızı, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek için yeni yollar bulabilirsiniz.


16 eylül, 2020

Maddi konularda, harcamalarınızda, alışverişlerde hızlı davranmaktan kaçınmalısınız zira hesap, plan hataları yeni ay öncesinde zarar verici olabilir, sezgi ve içgüdülerinize göre hareket ederken yanılma payını unutmayın. 


15 eylül, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi daha iyi hissedebilir ve ilginin merkezi olabilirsiniz. Gözler üzerinize çevrilebilir. Akşam saatlerinde Ay’ın burç değiştirmesiyle maddi konulara odaklanabilirsiniz.


14 eylül, 2020

Ay ve Venüs öğle saatlerinde burcunuzda kavuşurken bu şanslı kavuşumdan faydalanmak size kalıyor. Ayrıca Güneş Plüton açısında özgüveninizi pekiştirmek açısından uygun bir gün olabilir.


13 eylül, 2020

Bugün Jüpiter retrosunun son bulması gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda işleri biraz daha yoluna koyabilir, birlikte olduğunuz kişilerden daha fazla destek alabilirsiniz.


12 eylül, 2020

Çevrenizde olup biten pek çok olay veya gelişme olsa da bugün hayatı akışına bırakmak, katılımcıdan ziyade geri planda izleyici durmak isteyebilirsiniz. Ancak ihmal, unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz.


11 eylül, 2020

Yoğun bir tempo ve gündemin, baskın duyguların ardından öğleden sonra kendinize ve kendinizi dinlemeye zaman ayırabilirsiniz. Sessiz, sakin ortamları tercih etmelisiniz. Dingin müzikler ve sanat iyi gidebilir.


10 eylül, 2020

Bugün başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosunda özellikle uzak yol ve yolculuklarda, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Mars’ın bu tekinsiz retrosunda gereksiz risklerden uzak durmalısınız. Macera ve keşif duygularınıza biraz daha kontrol getirmeli tehlikeli olabilecek durumları iyi tartmalısınız.


9 eylül, 2020

Sosyal açıdan oldukça hareketli, çalkantılı bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, davet ve toplantılarda yer alabilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi tartışmaktan ve paylaşmaktan keyif duyacağınız bir gün olabilir, ancak olası fikir ayrılıklarını dikkate almayı ihmal etmeyin.


8 eylül, 2020

Bugün iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı olabilirsiniz. Duygularınızı göstermekten çekinmeyebilirsiniz. Üstleriniz ve yöneticilerinizden, yaşlı ve olgun kişilerden empati, anlayış görebilirsiniz.


7 eylül, 2020

Görev ve sorumluluklara yönelik ağırlığı ya da stresi biraz daha fazla hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Planlı ve organize hareket etmeye çalışmalısınız. Güçlü, etkili kontaklar kurabileceğiniz bir gün olabilir.


6 eylül, 2020

Venüs bugünden itibaren burcunuzda ilerlerken cazibeniz de gücünüz de artıyor. Dikkat çekici ve göz alıcı bir duruş sergileyebilirsiniz. Parada ve aşkta şanslı olabileceğiniz bir aylık bir dönem başlıyor.


5 eylül, 2020

Merkür’ün bugün burç değiştirmesi kısa yolculukların, gezmelerin, eğitim kapılarını açmanızı sağlayabilir. Zihinsel olarak odaklanma gerektiren işlere yönelebilirsiniz. Görüşme ve ziyaretler artabilir.


4 eylül, 2020

Bugün yerinizde olsanız da ruhunuz dışarda, bulunduğunuz ortam dışına çıkmak için sabırsızlanabilirsiniz. Uzaklarla ilgili konular ve uzaktan haberler gündeminize gelebilir. Düşüncelerinizi başkalarına aktarma ve onlarla paylaşma telaşı içinde olabilirsiniz.


3 eylül, 2020

Dolunayın ardından iş, yatırım, finansman gibi konular gündeminizde olabilir. Ortak maddi konulara konsantre olabilirsiniz. Vergi ve miras konularında görüşmeler yapabilirsiniz. Hareketli bir gün sizi bekliyor.


2 eylül, 2020

Bugün gerçekleşen dolunay içinizde taşıdığınız bazı kaygı ve korkuları öne çıkaran bir dolunay olabilir. Ortak iş, yatırım, maddi konularda alacağınız bazı kararlar, eşinizin veya ortağınızın iş durumlarında bazı gelişmeleri ortaya çıkabilir.


1 eylül, 2020

Dolunay öncesinde iş, yatırım, finansman gibi konular gündeminizde olabilir. Vergi ve miras konularında görüşmeler yapabilirsiniz. Hareketli bir iş günü sizi beklerken mücadeleci yönleriniz ortaya çıkabilir. Gereksiz gerginliklere dikkat.


31 ağustos, 2020

Ayın bu son gününde evliliğiniz, birlikteliğiniz veya ortaklığınızla ilgili konular gündeminizde. Tek başına hareket etmekte zorlanabilir ve bunu tercih etmeyebilirsiniz. Tüm ilişkilerinizde denge, uyum ve eşitlik aramaya çalışabilirsiniz.


30 ağustos, 2020

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ancak kontrolünüz dışı zıtlaşmalara, ters düşmelere dikkat etmelisiniz. Düşünceler bugün her zamankinden dağınık olabilir ve bu karmaşada ilişkiler açısından bağımlı hissedebilirsiniz.


29 ağustos, 2020

Evinizden, ailenizden alacağınız güzel haberler keyfinizi yerine getirebilir. Kendinizi daha açık ve kolay ifade edebilmeniz aile içi iletişiminizi güçlendirebilir. Becerikliliğiniz evle ilgili pek çok işinizi bir çırpıda halletmenizi sağlayabilir.


28 ağustos, 2020

Gündelik yaşamınızda insanlara yardımcı olarak, çalışkanlığınızı, üretkenliğinizi ortaya çıkararak kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Aynı anda pek çok işi halledebileceğiniz güçte olabilirsiniz.


27 ağustos, 2020

Sevdikleriniz söz konusu olduğunda aceleci ve sabırsız davranabilirsiniz. Kendi istek ve beklentileriniz doğrultusunda kalbinizin sesini dinleyeceğiniz bir gün olabilir ancak egodan kaynaklanabilecek problemlere dikkat.


26 ağustos, 2020

Ay Yay burcunda ilerlerken sevdiklerinizle ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Aşk yaşamınızdaki gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. Coşku ve heyecanınızı daha fazla sergileyebilirsiniz, yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.


25 ağustos, 2020

Gün içinde ev ve aile konularının ağırlığını hissedebilirsiniz. Evde ilgilenmeniz gereken pek çok iş olabilir. Akşam saatlerinde aşk, tutku ve heyecanlar gündeminize gelirken egonuzun gücünü hissedebilirsiniz.


24 ağustos, 2020

Ev ve aile konularıyla açılan haftada derin duygular ısrarcı olduğunuzda bir miktar yakıcı ve yıpratıcı olabilir. Duyguları kontrol etmek zorlaştığınca bastırma yoluna giderken öfke ve kızgınlığa dikkat.


23 ağustos, 2020

Sabahın erken saatlerinde hareketli başlayan gündem artan bir iletişime işaret ederken öğleden sonra ev ve aileye ilişkin konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Duygusal yönleriniz daha belirgin şekilde ortaya çıkabilir.


22 ağustos, 2020

Güneş’in burç değiştirdiği bugünden itibaren önümüzdeki bir aylık dönemde odağınızda iş ve para konuları olabilir. Elinizdeki imkanları, parayı, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirme konusunda motive olabilirsiniz.


21 ağustos, 2020

Sabah saatleri maddi konularda hareketliliğe işaret ediyor. Öğleden sonra ise kısa yolculuklar, ziyaretler, görüşmeler söz konusu olabilir. İletişimde ise duygusallık ön plana çıkabilir. Yine de günün ikinci yarısı çok daha keyifli geçeceğe benziyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.