Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

20 şubat, 2019

Maddi ve parasal konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Hesaplarınız, yatırımlarınız veya harcamalarınız gündeme gelebilir. Hesap konusunda ihmal ve dalgınlıklara ve maddi kayıplara karşı dikkatli olmaya çalışmalısınız.


19 şubat, 2019

Bugün bir dolunay meydana geliyor. Maddi konularda, iş ve para konularında gerçekleri daha net gösteren bir dolunay olabilir ve bu konularla ilgili bazı kararlar alabilirsiniz. Yeteneklerinizi etkili şekilde kullanabilirsiniz.


18 şubat, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizden çok daha eminsiniz ve ne istediğinizi biliyorsunuz. İddialı ve rekabetçi yönünüzü daha çok ortaya çıkarabilirsiniz. Cesur ve girişken davranacağınız bir gündesiniz.


17 şubat, 2019

Sakin bir gün geçirebilirsiniz, yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Olayları akışa bırakmak isteyebilir ve bir miktar seyirci kalabilirsiniz. Mistik ve spiritüel konulara ilgi duyabilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay burcunuza ilerlerken kendinizi daha çok gösterebilirsiniz.


16 şubat, 2019

Yoğun ve tempolu günlerin ardından hayatı akışına bırakabileceğiniz zamanlar size bekliyor. Sezgilerinizi, duygusal empatinizi ortaya çıkarabilir, öfke yaratabilecek durumlara bile anlayışla yaklaşabilirsiniz.


15 şubat, 2019

Gün içinde sosyal gündeminiz sürüyor. Sonrasında yoğun ve tempolu geçen günlerin ardından bugün dinlenmek için fırsat yakalamaya çalışmalısınız. Olaylar kontrolünüz dışında ilerlerken dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir.


14 şubat, 2019

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte iş yaşamınızda ve kariyerinizde aksiyon dolu bir döneme ilerliyorsunuz. Bu dönemde otorite konumunda kişilerle, üstlerinizle, yöneticilerinizle daha fazla aksiyon ve tartışma içinde olabilirsiniz.


13 şubat, 2019

Ay öğle saatlerinde İkizler burcunda ilerlemeye başlarken sosyal ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, görüşmeler yapabilir, sosyal paylaşımlarınızda teknolojinin imkanlarından sonuna kadar yararlanabilirsiniz.


12 şubat, 2019

İş ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken hedef ve planlarınıza odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Duygularınızı açıkça gösterip ifade etmekten çekinmeyebilirsiniz.


11 şubat, 2019

İş ve para konularındaki görüşme ve temaslarınız artıyor. Ancak düşünceler sizi gereksiz yere strese sokabilir, mümkün olduğunca bunlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Kontrolünüz dışında gelişen olaylara müdahale etmeye çalışarak kendinizi yormamalısınız.


10 şubat, 2019

Bugün seyahat veya hareket halindeyseniz etrafınızda gelişen olaylara veya karşınıza çıkan insanlara karşı fazlasıyla tepkisel bir tutum sergileyebilirsiniz. Enerjiniz oldukça yüksek olabilir, bu enerjinin bir kısmını koşarak veya yürüyerek, ya da başka bir fiziksel aktiviteyle dağıtabilirsiniz.


9 şubat, 2019

Duygusal yönden yaşadığınız yoğunluk, içinizdeki derin duyarlılık ve hassasiyetlerin ardından bugün bulunduğunuz yerden uzaklaşma, başka yerlerde, başka ve yabancı insanlarla birlikte olma arzusu duyabilirsiniz. Seyahat gündeme gelebilir.


8 şubat, 2019

Gün içinde ortak maddi konular, iş ve para konularında toparlamanız gereken durumlar olabilir. Akşam saatlerinde kendinizi bulunduğunuz ortamın dışına çıkaracak enerjiye kavuşabilirsiniz.


7 şubat, 2019

Bugün dilinizi, sözlerinizi güzel kullanarak güçlü kişileri etkileyebilir, derin bağlar kurabilirsiniz. Psikolojik açıdan da kendinizi iyi ve güçlü hissedebileceğiniz bir gün olabilir.


6 şubat, 2019

Ay’ın Balık burcuna ilerlemesiyle birlikte daha rahat ve keyifli bir gündeminiz olabilir. Ancak yine de ilişkilerde karşılıklı güven problemlerine dikkat etmelisiniz. İçinizde biriktirdiğiniz duyguların yarattığı baskı ve stresi dağıtmanız olası krizleri önleyebilir.


5 şubat, 2019

Karşıt burcunuzda meydana gelen yeni ay ikili ilişkiler, evlilik ve birliktelik gibi konularda yeni başlangıçlara işaret etmekte. İlişkinizde yeni bir dönem ya da ilişkiniz yoksa yeni bir ilişki söz konusu olabilir.


4 şubat, 2019

Bugünden itibaren Oğlak burcunda ilerlemeye başlayan Venüs ile birlikte aşkı gündelik çalışma ortamınızda ya da yaşantınızda bulabilirsiniz. Bu kişi her gün bir arada olduğunuz veya günlük rutininizde karşılaştığınız kişi olabilir.


3 şubat, 2019

Öğle sonrasında karşıt burcunuzda ilerleyen Ay ilişkiler konusunda çalkantılı durumlara işaret edebilir. Ancak kararlı, ciddi ve mesafeli davranarak karşınızdaki kişi ile aranızdaki sorunların üstesinden gelebilirsiniz.


2 şubat, 2019

Gündelik yaşamınızın ve çalışma ortamınızın yoğun temposu bugün de sürerken kendinizi fiziksel olarak korumaya ve sağlığınızı ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. Yol ve yolculuklar yorucu olabilir.


1 şubat, 2019

Hesap işleri, detay ve incelik gerektiren konulara odaklanırken mükemmeliyetçi tutumunuzu iş ciddiyetinizle birleştirebilir, sıkı bir plan ve stratejiyle zorlayıcı pek çok işin üstesinden gelebilirsiniz. Çalışma ortamınızda, gündelik yaşamınızda zorlayıcı olabilecek durumlara dikkat.


31 ocak, 2019

Bugün ilgi duyduğunuz konuların üzerine heyecan ve tutkuyla gidebilir, yüreğinizin sesini her zamankinden daha fazla dinleyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı, sanatçı yönlerinizi ortaya çıkarabileceğiniz, özgüvenle hareket edebileceğiniz bir gün.


30 ocak, 2019

Sevgi, aşk konularının öne çıktığı bir gündesiniz. Yüreğinizin sesini daha fazla dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz ve keyif aldığınız aktivitelerde yer alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymakta zorlanmayabilirsiniz.


29 ocak, 2019

Gün içinde ev ve aile konuları etkisini sürdürürken tamamlamanız gereken iş ve sorumluluklar olabilir. Akşam saatlerinden itibaren aşk ve tutkular öne geçiyor, kalbinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz.


28 ocak, 2019

Ev ve aileyle ilgili konular bugün gündeminizden düşmeyebilir. Ailenizle birlikte ya da evinizde daha çok zaman geçirmeniz gerekebilir. Aceleci ve telaşlı davranmamaya özen göstermelisiniz.


27 ocak, 2019

Haftanın bu son gününde Ay Akrep burcunda ilerlerken, evinizde hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Aile bireylerinizle bir araya gelebilir, sofralar kurabilirsiniz. Ancak ev kazalarına dikkat etmelisiniz.


26 ocak, 2019

Sözlerinizle özgüveninizi ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz. Kendinizi çok güzel ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Sevgilinizle entelektüel konuşmalar yapabilirsiniz.


25 ocak, 2019

Kısa yolculuklar, gezilerle hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kardeşleriniz, yakın akrabalarınızla veya komşularınızla bir araya gelebilirsiniz. Aceleci ve telaşlı davranmaktan, fazla hızdan kaçınmalısınız.24 ocak, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ikili ilişkilerde iletişim ön plana geçiyor, karşınızdaki kişiyi anlamaya, kendinizi doğru ve düzgün şekilde anlatmaya çok daha konsantre olabilirsiniz.


23 ocak, 2019

Ay Başak burcunda ilerlerken maddi konular, iş ve para konuları ve harcamalar söz konusu olabilir. Sahip olduğunuz kaynakları daha iyi değerlendirmek üzere çalışkan ve üretken olabilirsiniz.


22 ocak, 2019

Bugün öğle sonrasında iki şans gezegeni Jüpiter ve Venüs yan yana gelirken aşktan yana şanslı olabilirsiniz, keyifli karşılaşmalar, buluşmalar söz konusu olabilir. Yaratıcılığınız ve özgünlüğünüzle parlayacağınız bir gün.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.