Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

19 haziran, 2019

Hafta ortası Ay Oğlak’ta ilerlemeyi sürdürürken işlere, görev ve sorumluluklara asılabileceğiniz bir gündesiniz ancak kontrolünüz dışı pek çok gelişme karşısında eliniz kolunuz bağlı olabilir, tedbirli davranmayı ihmal etmeyin.


18 haziran, 2019

Kontrolünüz ve müdahaleniz dışı olaylar karşısında aklınızın, zihninizin kolayca dağılabileceği bir gün olabilir. Kendinizi başkalarının faydasına olabilecek işlere odaklayabilir, hayır, bağış işlerinde aktif ve etkin hareket edebilirsiniz.

17 haziran, 2019

Bugün meydana gelen dolunay bir farkındalık ve karar zamanı. Bu farkındalığı sevdikleriniz, aşkınız, tutkularınız ve varsa çocuklarınızla ilgili yaşayabilirsiniz. Dışarıdan görünür olmasa da aşk hayatınızı, tutkularınızı etkileyen kararlar alabilirsiniz.


16 haziran, 2019

Hayal kırıklıklarını, kayıpları ya da uğramış olduğunuz zararları düşünüp kederlenmemeye çalışın. Zira günün transitleri böyle bir ortamın içine sürüklüyor olabilir. Kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak istediğiniz bir gün olabilir.


15 haziran, 2019

Sabah saatlerinde ev ve aile konularına odaklı olabilirsiniz ama artık bazı şeyleri akışa bırakmak gerektiğini unutmayın. Öğle itibarıyla sevdiklerinizi düşüneceğiniz daha rahat ve keyifli bir gündeminiz olabilir.


14 haziran, 2019

Bugün Mars ve Satürn karşı karşıya gelirken özellikle görünmez kazalara, dalgınlık ve ihmallere karşı biraz daha dikkatli olmayı ihmal etmeyin. Günün geneline ise ev ve aile konuları damga vurabilir.


13 haziran, 2019

Ev, aile, yaşadığınız yer, mekan ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilir, keyifli sofralarda konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Aile içi konularla iç içe olmak sizi bir miktar sıksa da bugün eve odaklı olmak isteyebilirsiniz.


12 haziran, 2019

Konuşmaktan, sohbet etmekten keyif duyacağınız bir gün olabilir. Yeteneklerinizi, yaratıcılığınızı kelimelere dökmekte zorlanmayabilirsiniz. Kardeşlerinizden, komşularınızdan alacağınız haberlere sevinebilirsiniz.


11 haziran, 2019

Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınızla ilgili konular gündeminize gelirken, iletişimin bol olduğu hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İddialı bir konuşma ve kendinizi ifade etme şekliniz olabilir.


10 haziran, 2019

Maddi konular açısından hareketli gündem bugün de devam ediyor. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir. Bütçenizi ve maddi durumunuzu gözettiğinizden emin olmalısınız, zira fazlaca hoşunuza giden eşya veya giysiler karşısında duygusal davranabilirsiniz.

9 haziran, 2019

Maddi konularda kafa karışıklıklarına, hesap hatalarına biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Harcamalarınızda bütçenizi kontrol etmeniz gerekebilir. Para konularında fedakârlık ve duygusallık içinde olabilirsiniz.


8 haziran, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizden daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. Ancak sübjektif davranmaktan kaçınmalı, tarafsız ve gerçekçi yönünüzü korumalısınız.


7 haziran, 2019

Burcunuza ilerleyen Ay bugün sizi ve isteklerinizi öne çıkarıyor. İddialı ve rekabetçi yönlerinizi ortaya koyabilir, cesur ve girişimci davranabilirsiniz. Cazibenizle dikkat çekici olduğunuz bu günde en büyük kozunuz güzel dil ve iletişiminiz olabilir.


6 haziran, 2019

Yoğun bir iş trafiği ve temposunun ardından bugün biraz olsun dinlenmeye zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Başkalarının iyiliği yönünde fedakar tutum ve davranışlarınızı daha çok ortaya koyabilirsiniz.


5 haziran, 2019

Hayatın akışına kendinizi bırakırken sessiz, sakin ortamları tercih edebilirsiniz. Ruhunuzdaki iyiliği ortaya koyabilirsiniz. Hayır işlerinde görev yapabilirsiniz. İhmal, dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz.


4 haziran, 2019

Bugün Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki yaklaşık üç haftalık dönemde mistik ve spiritüel konulara merakınız artabilir. Bu konularla ilgili kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Sessizlik, sakinlik arayışınız artabilir.


3 haziran, 2019

Bugün meydana gelen yeni ayla birlikte yeni bir sosyal çevre edinebilir, kendinizi yeni bir ortamın içinde bulabilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Yeni ay geleceğe yönelik yeni fikirler ve yeni bir vizyon ve anlayışı da beraberinde getirebilir.


2 haziran, 2019

Öğleden sonra Ay’ın burç değiştirmesiyle birlikte epeyce sosyal bir gündem size bekliyor. Üzerinizdeki ağırlıklardan kurtulabilir, arkadaşlarınızın ilgi ve desteğiyle kendinizi çok daha hafif ve mutlu hissedebilirsiniz.


1 haziran, 2019

Iş hayatınız ve kariyeriniz açısından oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Otorite konumunda kişilerle, üstleriniz, yöneticilerinizle bir araya gelebilir, iyi ilişkiler geliştirebilir, yaptığınız işler ve ortaya koyduğunuz çalışmalarla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.


31 mayıs, 2019

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeme gelirken hedef ve planlarınıza daha sıkı tutunabilirsiniz. Duygularınızı açığa vurmaktan ve göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir.


30 mayıs, 2019

Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizi belirlerken seyahat planları yapmanız gerekebilir. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkarak yeni insanlar tanıyabilir, yeni yerler görebilirsiniz.


29 mayıs, 2019

Sosyal paylaşımlara açık olurken ciddi ve mesafeli bir tutum izleyebilirsiniz. Ancak kurduğunuz lişkilerin üzerinizde iz bırakacağı bir gün olabilir. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak isteyebilir, seyahat planları, yurt dışı görüşmeleri yapabilirsiniz.


28 mayıs, 2019

Ortak maddi konular ve para iş konuları konsantrasyon ve mücadele duygunuzu yüksek kılabilir ve keskinleştirebilir. Zor ve güçlü kişilerle bi araya gelebilirsiniz, iş görüşmeleri ve ziyaretler dikkat çekici olabilir.


27 mayıs, 2019

Ortak maddi konularda, iş ve para konularında mücadeleci bir tutum içinde olabilirsiniz. Karşınıza çıkan güçlü kişiler mücadeleci ruhunuzu test edebilir. Serinkanlı olmaya çalışmalı, gerilimden uzak durmalısınız.


26 mayıs, 2019

Ortak maddi konularda, yatırım ve alım satım konularında dikkat çekici bir gün olabilir. Duygusal açıdan derin hassasiyetler gündeme gelebilir, gerilim ve stresten uzak durmaya çalışmalısınız.


25 mayıs, 2019

İkili ilişkiler açısından hareketli gündeminiz bugün de sürüyor. Karşınızdaki kişiyle uyum ve dengeye çok daha fazla önem ve değer verebilirsiniz. İlişki ve bağlantılarınız yoluyla çok şey görüp öğrenebileceğiniz bir gündesiniz.


24 mayıs, 2019

İkili ve birebir ilişkiler açısından hareketli, çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Birebir diyalog ve bağlantılara oldukça açık olduğunuz bir gündesiniz. Görüşmeler, ortak çalışmalar, birebir ziyaretler yapabilirsiniz.


23 mayıs, 2019

Ev işleri, gündelik uğraşlar, detay, hesap, incelik gerektiren konular gündeminize gelirken siz de mükemmeliyetçi yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Kaygı ve kuruntular uzak durmalı, gereksiz ayrıntıları dert edinmemelisiniz.


22 mayıs, 2019

Şifa ve sağlıkla ilgili konular gündeme gelirken kuruntulu ve titiz bir tutum sergileyebilirsiniz. Eleştirel ve mükemmeliyetçi yönleriniz ortaya çıkabilir. Beslenme, arınma, detoks gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


21 mayıs, 2019

Bugün Güneş'in ve Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte oldukça sosyal bir dönem başlıyor. Görev ve sorumlulukların baskısından sıyrılıp kendinizi sosyal kalabalıklar, çalışmalar, ortak hayaller içinde bulabilir, yenilikçi, sıradışı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.