Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

3 aralık, 2020

Hayat bugün kontrolünüz dışında akıp giderken kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. Mistik, spiritüel ve maneviyatınızı güçlü kılan konularla ilgilenebilir, hayır, bağış işleriyle ilgilenebilirsiniz.


2 aralık, 2020

Olaylar biraz dağınık, biraz da kontrolünüz dışında ilerlerken dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Vazgeçmeniz ya da ardınızda bırakmanız gereken şeyler olabilir.


1 aralık, 2020

Bugün Merkür’ün Yay burcuna ilerlemesiyle birlikte aşka ve sevdiklerinize daha çok zaman ayırabilir, hobilerinizle, tutkularınızla daha çok ilgilenebilirsiniz ama dağılmamaya dikkat.


30 kasım, 2020

Bugün gerçekleşen Ay tutulması sosyal çevrenize dikkat çekiyor. Artık sosyalleşme ve dostlarınızın, arkadaşlarınızın fikirlerinden beslenme zamanı gelmiş olabilir ve bunun farkına varabilirsiniz.


29 kasım, 2020

Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı tutumunuz akşam saatlerinde yerini daha sosyal bir ortama bırakıyor. Arkadaşlarınızla birlikte olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Kendinizi değerli hissedeceğiniz ve bu değeri ortaya koyabileceğiniz bir gün.


28 kasım, 2020

Kariyerinizle ilgili konular dikkat çekici olurken başarılarınız ve yaptıklarınızla beğeni ve takdir toplayabilirsiniz. Duygularınızı göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir, otorite konumunda kişilerle ve yaşlı olgun kimselerle ilişkilerinize dikkat.


27 kasım, 2020

Hedef ve başarılarınıza odaklandığınız bir günde Venüs Uranüs’le karşı karşıya gelirken aileyle ilişkilere özellikle dikkat etmelisiniz. Ev içinde durumlar biraz daha gergin olabilir, ani tepkilere karşı sabrınızı korumalısınız.


26 kasım, 2020

Özgür ve bağımsız hareket etmek isteyeceğiniz bir gün. Uzaklardan haberler veya yolculuklar gündeme gelebilir. Öğrenmek, ufkunuzu genişletmek ve yeni insanlarla tanışmak isteyebilirsiniz.


25 kasım, 2020

Akademik, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda aktif ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ancak yeterince özgür ve kısıtsız davranamamak yorucu olabilir, gitmek istediğiniz yere ulaşmak epeyce çaba, gayret gerektirebilir.


24 kasım, 2020

Bugünkü Merkür Neptün açısında özellikle aile içi iletişimde sınırsız bir iç görünüz olabilir, aile bireylerinizi etkilemek için büyülü, etkileyici sözler kullanabilirsiniz. Ayrıca evinizi dekore edebileceğiniz parlak fikirleriniz olabilir.


23 kasım, 2020

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün, güçlü kişilerle ve özellikle kadınlarla bir araya gelebilirsiniz. Ortak maddi konular, alım satım ve yatırım işlerini masaya yatırabilirsiniz.


22 kasım, 2020

Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte aşk yaşamınızda daha da önemli hale geliyor. Kendinizi aşık hissedebilirsiniz. Her neyle uğraşıyorsanız bunu tutku ve heyecanla sürdürebilirsiniz. Aşık değilseniz karşınıza hoşlanacağınız biri çıkabilir.


21 kasım, 2020

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile yaşamınızda daha keyifli ve bereketli günler başlıyor. Ailenizden göreceğiniz destekle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Evinizde dekorasyona girişebilirsiniz.


20 kasım, 2020

Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay ilişkiler açısından çalkantılı durumlara işaret edebilir. Uyum, eşitlik ve dengeyi yakalamaya çalışırken kararlı, disiplinli bir tutum sergilemeyi ihmal etmeyin.


19 kasım, 2020

Gündelik işlerinizin yoğunluğu güne damgasını vururken, duygularınızı size destek olanlar ve çalışma arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bugün karşınıza çıkabilecek sağlık uzmanlarından, terapistlerden pek çok deneyim ve bilgi elde edebilirsiniz. Psikoterapi, psikolojik danışmanlık için uygun bir gün olabilir.


18 kasım, 2020

Çalışma ortamınız ve günlük yaşamınızda ilişkilerin önemi artarken eleştirel ve mükemmeliyetçi yaklaşabilirsiniz. Detaylar, titizlik gerektiren konular, hesap işleri önem kazanabilir. Astlarınız veya yardımcılarınızla olan ilişkilerinizde disiplinli davranabilirsiniz.


17 kasım, 2020

Aşka, tutku ve heyecanlara dair konular gündeminize gelebilir. Özgün yönlerinizi ve yaratıcılığınızı güçlü şekilde ortaya koyabilirsiniz. Bugün sevdikleriniz ön planda olabilir. İletişimde sürpriz tutumlara dikkat etmelisiniz.


16 kasım, 2020

Sevdiklerinizle ilgili konularda hareketli bir gün sizi beklerken esnek ve uyumlu davranmakta, kendinizi ifade etmekte, diyalog kurmakta zorlanmayabilirsiniz. Hoşlandığınız, ilgi duyduğunuz konulara zaman ayırabilir ve kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz ancak aşırıya kaçmadığınızdan emin olun.


15 kasım, 2020

Akrep burcunda gerçekleşen yeni ayla birlikte ev ve aile yaşamınızda yeniliklere hazır olabilirsiniz. Yeni bir ev veya mekân söz konusu olabilir, bir taşınma gündeme gelebilir. Evinize yeni eşyalar alabilirsiniz.


14 kasım, 2020

Mars 10 Eylül’de başladığı geri hareketi bugün sonlandırıyor ve artık düze dönerek hız kazanıyor. 7 Ocak 2021’e kadar devam edecek olan bu süreçte uzaklar ve yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda daha çok çaba göstermeniz gerekebilir. Akademik ve eğitimle ilgili konular biraz daha uğraştırıcı olabilir.


13 kasım, 2020

İletişimle ilgili konular gündeme gelirken yakın çevrenizde hareketli bir gün geçirebilir, komşu ve kardeşlerinizle bilgi alışverişi içinde olabilirsiniz. İletişimden kaynaklanabilecek problemlere ve yanlış anlama ve anlaşılmalara dikkat etmeyi unutmayın.


12 kasım, 2020

İletişim açısından hızlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız, iş çevrenizle, kardeşlerinizle temas halinde olabilirsiniz. Duygusal düşünme şeklinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir.


11 kasım, 2020

Merkür bugün yeniden Akrep burcuna ilerlerken aile içi iletişiminiz artabilir, ailenizi daha sık ziyaret edebilir, onlarla daha çok görüşebilirsiniz. Geçmiş, tarihle ilgili konularda merakınız artabilir, tarih kitapları okuyabilirsiniz.


10 kasım, 2020

İş ve para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İmkanlarınızı artırmak, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzerinde durabilirsiniz. Ancak Merkür bugün son derecelerindeyken hesap hatalarına daha çok dikkat etmelisiniz.


9 kasım, 2020

Sabah saatlerinde Ay burcunuzda ilerlerken iddialı tutumunuzu koruyabilirsiniz ancak bununla birlikte kontrolünüz dışında kalabilecek durumlara dikkat etmelisiniz. Öğle sonrasında maddi konuların getirebileceği stres duygusal kaynaklı olabilir.


8 kasım, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizden daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. Ancak sübjektif davranmaktan kaçınmalı, gerçekçi olmaya çalışmalısınız.


7 kasım, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken ışığınızla dikkat çekici olabilirsiniz. Başkalarını etkilemekte zorlanmayabilir, ilişkinizde söz sahibi ve güçlü konumda olabilirsiniz. Egoları dengelediğinizden emin olun.


6 kasım, 2020

Kendinizi hayatın, olayların akışı içinde hissederken, bazı durumları kabullenmeniz, hayatınızı oluruna bırakmanız çok daha rahat ve kolay olabilir. Ancak ihmal, unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz.


5 kasım, 2020

Bugün Yengeç burcunda ilerleyen Ay ile birlikte kendinizi hayatın akışına bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. Ancak dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz.


4 kasım, 2020

Sosyal bir günde arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi ortaya koymak ve paylaşmak ihtiyacınız olabilir. Yenilikçi görüşlere açık olabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.