Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

11 aralık, 2018

Ay bugün karşıt burcunuzda ilerlerken, kili ilişkilerin önem kazandığı bu günde karşılıklı uyum ve dengeyi yakalamak önemli olabilir. Karşı tarafın hassasiyetlerini, beklentilerini daha fazla dikkate almanız gerekebilir, sabırlı olmalısınız.


10 aralık, 2018

Detaylar ve hesap işleri gündeminizde olurken kaygı ve kuruntuları bir kenara bırakarak serinkanlılıkla işlerinize konsantre olmanız gereken bir gündesiniz. Çalışma ortamınızda ve gündelik yaşamınızda aktif bir gün geçirebilirsiniz.


9 aralık, 2018

Ay Oğlak burcunda ilerlemeyi sürdürürken gündelik yaşamınıza daha fazla düzen, disiplin katma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Sağlık, hijyen konuları gündeme gelebilir ve detaylar, titizlik gerektiren konular, hesap işleri önem kazanabilir.


8 aralık, 2018

Öğle sonrasında Ay’ın burç değiştirmesiyle detaylar konusunda titiz ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Kuruntuları bir kenara bırakıp işinize konsantre olduğunuzda güzel sonuçlar alabilirsiniz.


7 aralık, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay yeni bir aşk anlamına gelmekte sizin için. Bu yeni kalp heyecanı olduğu gibi yeni bir uğraş veya ilgi alanı da olabilir. Ruhunzudaki sanatçı ve orijinal kişiliği ortaya koyabilirsiniz.


6 aralık, 2018

Bugün Merkür retrosunun son bulmasıyla birlikte ev ve aile içinde iletişimi yoluna koyabilirsiniz. Anne, babanızla, aile bireylerinizle daha rahat ve kolay anlaşabilirsiniz. Ev konularında daha hareketli bir döneme geçebilir, ziyaret ve görüşmeleri artırabilirsiniz.


5 aralık, 2018

Ev ve aile konuları gündeminizi meşgul etmeyi sürdürürken belli bir şeye konsantre olmanın zor olabileceği bir gün, duygusal olarak dağılmaya yatkın olabilirsiniz. Hızlı tepkilerden kaçınmalısınız.


4 aralık, 2018

Ev ve aile konuları gündeminizi meşgul ederken geçmişe ait anı ve yaşantıları daha fazla düşünebilirsiniz. Evde zaman geçirmek için uygun bir gün olabilir, kendinizi ev işleriyle veya aile konularıyla yorup tüketmediğinize emin olun.


3 aralık, 2018

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ev aile yaşamınızda daha keyifli ve bereketli olabilecek günler başlıyor. Ailenizden göreceğiniz destekle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Evinizi güzel eşyalarla dekore etmek ve süslemek için uygun bir dönem.


2 aralık, 2018

Bugün içinizdeki biriken sinirleri, öfke ve kızgınlığınızı yatıştırmak için bireysel çareler bulmanız gerekebilir. İlişkilerde sakin ve sabırlı tavrınızı korumanız gerekiyor. İletişimde sabırlı olmalısınız.


1 aralık, 2018

Maddi konular, para ve iş konuları haftanın bu ilk gününde sizi meşgul ederken sahip olduklarınızı ve kaynaklarınızı en iyi şekilde değerlendirmeye kafa yorabilirsiniz. Harcamalar konusunda bütçenizi hesaba katmayı ihmal etmeyin.


30 kasım, 2018

Maddi konular açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir. Duygusal gelgitler para konularına yansıyabilir. Merkür retrosu sürerken hesabınızı doğru yaptığınızdan emin olun.


29 kasım, 2018

Sabah saatlerinde burcunuzda ilerleyen Ay size kendinizi gösterme ve ortaya koyma imkanı tanıyor. Cesur davranabilirsiniz. Öğleden sonra ise keyif ve konforunuz çok daha ön planda olabilir. Kazanç ve gelirlerinize odaklanabilirsiniz.


28 kasım, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken gözler sizin üzerinizde olabilir. Cazibenizle, çekiciliğinizle göz alıcı olabilirsiniz. Bu durum sizi ilişkilerde söz sahibi kılabilir. Fazlaca sübjektif davranmadığınızdan, karşı tarafı da dikkate aldığınızdan emin olun.


27 kasım, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha coşkulu bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Cesur ve cömert yönlerinizle dikkat çekicisiniz. Bonkörlüğünüzü sonuna kadar ortaya koyabilirsiniz.


26 kasım, 2018

Çevrenizdeki hareketlilik, haberler baş döndürücü hızda olabilir. Siz de kendinizi buna uyumlandırırken bu hareketin enerjisine kendinizi kaptırabilirsiniz. Aşırı hız, ani tepki veya telaştan oluşabilecek aksaklıklara dikkat etmelisiniz.


25 kasım, 2018

Başkalarına yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz. Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz.


24 kasım, 2018

Ay İkizler burcunda ilerlemeyi sürdürürken sosyal ortamlarda duygusal yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Arkadaşlarınıza ve dostlarınıza karşı sıcak ve sevecen davranabilirsiniz. Ortak çalışmalar, davetler ve toplantılar dikkat çekici olabilir.


23 kasım, 2018

Bugün gerçekleşen dolunayla birlikte sosyal alanda, arkadaşlık ilişkilerinizde ve onlarla olan paylaşımlarınıza ilişkin bir farkındalık yaşayabilirsiniz. Bu farkındalık bazı arkadaşlıklarınızı bitirmenize ve bazılarını başlatmanıza neden olabilir.


21 kasım, 2018

Hedeflerinizi gözden geçirmek, plan yapmak, organizasyon gerektiren işlerle ilgilenmek için güzel bir gün olabilir. Duygu, heyecan ve coşkularınızla göz önünde olabilirsiniz.


20 kasım, 2018

Uzaklar, yolculuklar ve seyahatler gündeminize gelebilir. Bulunduğunuz yer ve ortamdan uzaklaşmak, ufkunuzu, vizyonunuzu genişletmek isteyebilirsiniz.


19 kasım, 2018

Aşka dair her türlü konuda coşku ve heyecan içinde hareket etmek istediğiniz bir gün olsa da bir noktada duygularınızı kontrol etmeniz gerektiğini unutmayın. Bonkörlüğünüz, koruma içgüdünüz karşısında kendinizi maddi olarak koruduğunuza emin olmalısınız.


18 kasım, 2018

Hareketli bir gün sizi beklerken maddi konulara, iş ve para konularına daha fazla odaklanabilirsiniz. Duygusal gerilim ve strese dikkat etmeli, duygularınızı içinize atmamaya ve biriktirmemeye çalışmalısınız.


17 kasım, 2018

Merkür geri gitmeye başlarken aşka dair konularda kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizde aranızda doğabilecek iletişim problemlerine daha çok dikkat etmelisiniz. İlgi duyduğunuz alanlar ve hobilerinizle ilgili bilgi toplayabilir, mevcut bilgilerinizi artırabilirsiniz.


16 kasım, 2018

Venüs retrosunun bugün son bulmasıyla birlikte, yakın çevrenizle, komşu ve kardeşlerinizle olan ilişkileriniz biraz daha rahatlayabilir, eğitimle ilgili konulara daha fazla ilgiyle yaklaşabilir, sözgelimi daha rahat ders çalışabilirsiniz.


15 kasım, 2018

Mars burç değiştirirken ortak maddi konularda, iş ve para konularında atacağınız adımlara, yapacağınız girişimlere bir kez daha dikkat etmenizi ve temkinli davranmanızı gerektirebilir. Vergi, miras konularında çıkabilecek sorunlara dikkat etmelisiniz.


14 kasım, 2018

Bugün son derecesinde ilerleyen Mars bir sonraki burca geçmeden son bir tepki, hamle yapmaya hazırlanıyor. Özellikle ikili ve birebir ilişkilerde, evlilik ve ortaklık konularında daha sakin, serinkanlı ve sabırlı hareket etmelisiniz.


13 kasım, 2018

Hizmet duygunuzun, çalışkanlığınızın hakim olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Pek çok işinizi aynı anda halletmek için pratik çözümler arayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ikili, birebir ilişkiler önem kazanacak.


12 kasım, 2018

İş ve çalışma ortamınız, günlük işleriniz gündeme gelirken hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Titiz ve mükemmeliyetçi yönleriniz ortaya çıkabilir. Hesap işlerine, titizlik isteyen konulara odaklanabilirsiniz.


11 kasım, 2018

Detay ve hesap işleri zamanınızı alırken mükemmeliyetçi özellikleriniz daha fazla ortaya çıkabilir. Kaygı ve kuruntulardan uzak durarak işlerinize konsantre olmaya çalışmalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.