Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

3 temmuz, 2020

Sevgi, aşk konularının öne çıktığı bir gündesiniz. Yüreğinizin sesini daha fazla dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz ve keyif aldığınız aktivitelerde yer alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymakta zorlanmayabilirsiniz.


2 temmuz, 2020

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüşle birlikte sağlık, şifa konuları daha fazla önem kazanabilir, bu alana daha bir ciddiyetle yaklaşabilir, gündelik rutininizde, çalışma ortamınızda 21 Mart öncesi belki yarım bıraktığınız, belki de almayı ihmal ettiğiniz bazı tedbirleri alabilirsiniz. Satürn sizi kendi sağlığınıza daha fazla önem vermeye zorlarken dişlerle, kemiklerle, iskelet sistemiyle ilgili bazı durumları önünüze çıkarabilir.


1 temmuz, 2020

Geçmişe, köklerinize ait konuların ağırlığını daha fazla hissedebilirsiniz. Evinizde, ailenizle zaman geçirmekten keyif alacağınız bir gün olabilir, ailenizle paylaşabileceğiniz pek çok konu gündeme gelebilir.


30 haziran, 2020

Ev ve aileyle ilgili konular gündeminize gelirken geçmiş ve anılar su yüzüne çıkabilir. Eski albümleri ve resimleri karıştırabilir, ailenizle bir arada veya onlara yakın olmak isteyebilirsiniz.


29 haziran, 2020

İletişim konularında oldukça becerikli olabilirsiniz. Karşınızdakini ikna ederken duyguları ön plana çıkarabilir, empati gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Yakın çevreniz, komşu ve kardeşleriniz arasında dikkat çekicisiniz.


28 haziran, 2020

Mars bugün burç değiştirirken yılın geri kalanında etkili olacak bu transit özellikle yurt dışı, uzaklar ve seyahatler konusunda aktif, hareketli bir gündem yaratabilir.


27 haziran, 2020

Alışverişlerde, maddi konularda, alım satım işlerinde, harcamalarda biraz hesaplı, düzenli, disiplinli davranmanız gereken bir gün olabilir. Kararlı bir tutumla sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz.


26 haziran, 2020

Maddi konularda hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Harcama ve alışverişlere dikkat etmek gerekiyor. Bütçe konusunda titiz davrandığınızda sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz.


25 haziran, 2020

Venüs retrosunun son bulmasıyla arkadaşlarınızdan, dostlarınızdan ve sosyal çevrenizden daha fazla destek göreceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz.


24 haziran, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken her şeyden çok kendinize odaklısınız. Her zamankinin aksine biraz daha kişisel, sübjektif davranabilirsiniz. Lider, yönetici, hükmedici yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz.


23 haziran, 2020

Sabah saatlerinde dalgınlığa, unutkanlığa, sakarlığa özellikle dikkat etmeniz gerekebilir. Öğle sonrasında Ay burcunuza ilerlediğinde girişimlerinize hız verebilir, cesaret ve özgüvenle hareket edebilirsiniz.


22 haziran, 2020

Dün gerçekleşen tutulmanın ardından biraz dinlenmeye ve kendi halinizde olmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Kendinizi akışta daha rahat hissedebilirsiniz ancak dalgınlığa dikkat etmelisiniz.


21 haziran, 2020

Bugün sabah saatlerinde gerçekleşen Güneş tutulması manevi yönden yepyeni zenginliklerle tanıştırabilir sizi. Bu Güneş tutulması sayesinde uzunca bir zamandır sizi sıkan bir alışkanlığınızdan da kurtulabilirsiniz.


20 haziran, 2020

Sosyal yönden oldukça aktif ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Dostlarınızla bir araya gelip düşüncelerinizi paylaşmak keyif veriyor ancak Güneş tutulması öncesinde belirsiz, karmaşık olabilecek durumlara dikkat.


19 haziran, 2020

Sosyal ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, görüşmeler yapabilir, sosyal paylaşımlarınızda teknolojinin imkanlarından sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Keyifli bir gün olabilir.


18 haziran, 2020

Bugün Merkür retrosu başlarken manevi konulara daha da odaklanabilirsiniz. Eskiye dair düşünceler bilinçaltınıza etki ederken ev ve aileye dair konular sezgileriniz ve rüyalarınız yoluyla ruhsal anlamda etkili olabilir. Maddi dünyada ise iletişim karmaşasını yönetmekle uğraşabilirsiniz.


17 haziran, 2020

İş hayatınızda veya toplum önünde hislerinizi, duygusal tepkilerinizi göstermekten çekinmeyeceğiniz, empatinizi, koruyucu ve kollayıcı özelliklerinizi sergileyebileceğiniz bir gündesiniz. Görev ve sorumluluklarınız organizasyon becerilerinizi ortaya çıkarabilir.


16 haziran, 2020

Öğleden itibaren hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir.


15 haziran, 2020

Haftaya bilgi alışverişi, eğitim ve öğretim açısından hareketli bir günle başlayabilirsiniz. Sosyal paylaşımlarınız dikkat çekici olurken sınırlarınızı aşma, macera ve keşif arzunuz size uzakları anımsatabilir, seyahat planları gündeme gelebilir.


14 haziran, 2020

Bugün özgür ve bağımsız hareket etmek, bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Yabancılar, yurt dışı bağlantılı konular ve seyahatler gündeminize gelebilir.


13 haziran, 2020

Bugünkü Mars Neptün kavuşumunda ortak maddi konularda, paylaşımlarda yanıltıcı, aldatıcı olabilecek durumları dikkate almayı ihmal etmeyin.


12 haziran, 2020

Ay Balık burcunda ilerlerken ortak maddi konular, paylaşımlar sizi duygusal açıdan çalkantılı olabilecek durumlara sürükleyebilir. Duygularınızı bastırmaktan uzak durmalı, stres ve gerilimi kontrol edebilmelisiniz.


11 haziran, 2020

Öğle öncesinde farklı tarzınızı, sıra dışı tutumunuzu ilişkilerinize yansıtabilirsiniz. Ancak ani ve beklenmedik tepkilere de hazırlıklı olmalısınız. Öğle sonrasında yaşadığınız deneyimlerin duygusal baskı ve etkilerini hissedebilirsiniz.


10 haziran, 2020

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün daha sizi bekliyor. Karşınızdaki kişiyi doğru anladığınızdan, algıladığınızdan emin olmalısınız. Denge ve uyumu yakalamanın eşitlikten geçtiğini unutmamalısınız.


9 haziran, 2020

İkili ve bire bir ilişkiler, diyalog ve temaslar açısından hareketli bir gün olabilir. Evlilik, ortaklık konuları gündeminize gelirken, karşılıklı uyum ve dengeleri gözetmek için çok fazla gayret ve çaba içinde olabilirsiniz.


8 haziran, 2020

Bugün ilgilenmeniz ve uğraşmanız gereken detaylar, ufak tefek işler oldukça hareketli bir gün geçirmenize sebep olabilir. Gündelik temponuzu yönetirken organize, düzenli olabilirsiniz ancak epeyce gayret göstermeyi göze almalısınız.


7 haziran, 2020

Yaratıcılığınızı ve özgüveninizi ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir. Aşk, tutkular, heyecan ve coşkular ön planda olabilir. Kalbinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz.


6 haziran, 2020

Ay tutulmasının ardından keyif aldığınız konularla ilgilenebilir, sevdiklerinizin etrafınızda olmasını isteyebilirsiniz. İstek ve beklentilerinizin ardından gidebileceğiniz, kalbinizin sesini dinleyebileceğiniz bir gündesiniz.


5 haziran, 2020

Bugün meydana gelen doluna bir farkındalık ve karar zamanı. Bu farkındalığı sevdikleriniz, aşkınız, tutkularınız ve varsa çocuklarınızla ilgili yaşayabilirsiniz. Dışarıdan görünür olmasa da aşk hayatınızı, tutkularınızı etkileyen kararlar alabilirsiniz.


4 haziran, 2020

Ev, aile, yaşadığınız yer, mekân ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir. Aile içi konularla bugün eve odaklı olmak isteyebilirsiniz. Ancak Ay tutulması öncesinde ilişkiler özen gerektiriyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.