Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

20 temmuz, 2018

Evinizle ilgili yapmanız gereken fazlaca iş ve uğraş olabilir. Kendinizi ait olduğunuz yerde ve yuvanızda daha iyi hissedebilirsiniz. Duygusal yönünüz daha çok ortaya çıkabilir. Aile içi ilişkiler ise sabır gerektiriyor.



19 temmuz, 2018

Kısa yolculuklar, yakınlarınız ve kardeşlerinizle görüşmeler gündeminize gelebilir. Meraklı bir tutum sergileyebilirsiniz. İletişim gücünüz oldukça yüksek, etkileyici sözler sarfedebilirsiniz.


18 temmuz, 2018

İletişim açısından hareketli ve üretken olacağınız bir gündesiniz. Ziyaretler ve görüşmeler oldukça verimli geçebilir, yakın çevrenizle sıkı bağlantılar kurabilir, kendinizi hızlı ve detaylı şekilde ifade edebilirsiniz.


17 temmuz, 2018

Yeteneklerinizi daha etkin şekilde kullanmak istiyorsunuz. Maddi ve manevi olarak sahip olduklarınıza karşı eleştirel bir tutum içinde olabilirsiniz. Alışveriş yapıyorsunuz gerek fiyat, gerekse kalite konusunda oldukça titiz davranabilirsiniz.


16 temmuz, 2018

Bugün maddi konular, iş ve para konularıyla uğraşmanız gerekebilir. Hesap işleri vaktinizi alabilir. Paranızı en iyi şekilde değerlendirmenin yollarını arıyor olabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.