Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

18 nisan, 2018

Uzaklardan alacağınız sürpriz haberler gündeminizi aniden değiştirebilir.Yabancı ve sıradışı kişilerle tanışabilir, düşüncelerinizi aniden değiştiren yerler ve yaklaşımlar görebilirsiniz.


17 nisan, 2018

Astrolojik açıdan yoğun bir gün. Kariyer hedeflerinize, görev ve sorumluluklarınıza kendinizi çok fazla kaptırmış olabilirsiniz, evdeki işler kendilerini hatırlatabilir. Sağlığınız açısından sizi etkileyebilecek, beslenmenize, diyetinize yeni bir düzen getirebilecek kişilerle tanışabilir, bir araya gelebilirsiniz. Bugün başlayan Satürn retrosunda sağlığınızı daha fazla gözetmeniz gereken bir döneme ilerliyorsunuz. Kiron’un burç değiştirmesi ise uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda almış olabileceğiniz psikolojik yaraları onarma imkanı sağlıyor.


16 nisan, 2018

Haftaya bir yeni ayla başlarken bu yeni ay sizi uzaklara, yabancı diyar ve memleketlere sürükleyebilir. Yeni keşif ve maceralara kendinizi hazır hissedebilirsiniz.


15 nisan, 2018

Merkür retrosu bugün sona ererken yurt dışı, yabancılarla ilgili konular ve seyahatlerle ilgili yaşadıkları birtakım sorunlardan kurtulup daha esnek hareket edebilirsiniz. Kendinizi daha fazla ve rahat ifade edebilir, sosyal medya paylaşımlarınızı hızlandırıp artırabilirsiniz.


14 nisan, 2018

Biraz depresif geçen günlerin ardından enerjinize yeniden kavuşuyorsunuz. Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, sınırlarınızı genişletmek, seyahat etmek isteyebilirsiniz. Fikirler, düşünceler önem kazanıyor, sosyal bir gün geçirebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.