Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

PINAR ATMACA

27 mayıs, 2024

Günlük yaşamınızda ilişkilerin önemi artarken eleştirel ve mükemmeliyetçi yaklaşabilirsiniz. Detaylar, titizlik gerektiren konular, hesap işleri önem kazanabilir. Astlarınız veya yardımcılarınızla olan ilişkilerinizde uyum arayışı daha fazla söz konusu olabilir.


26 mayıs, 2024

Zor ve çalkantılı dönemlerin ardından arkadaşlarınızın desteğiyle adeta yeniden ayağa kalkıyorsunuz. Sosyal çevreniz hiç olmadığı kadar genişleyebilir, yeni arkadaş grupları edinebilirsiniz, yepyeni kişilerle tanışabilirsiniz. Yeni çevrelerden çok şey öğrenebilir, bilgilerinizi artırabilir ve bunları paylaşabilirsiniz. Toplumsal amaçlı çalışmalarda yer almak, vakıf ve dernek gibi kuruluşlarda çalışmak size çok iyi gelebilir, aradığınız aşkı ve ilişkiyi bu çevrelerdeki bağlantılarınızla bulabilirsiniz.


25 mayıs, 2024

Aşka, tutku ve heyecanlara dair konular gündeminize gelebilir. Özgün yönlerinizi ve yaratıcılığınızı güçlü şekilde ortaya koyabilirsiniz. Bugün sevdikleriniz ön planda olabilir.


24 mayıs, 2024

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte güzel dostluk ve arkadaşlıklar adına keyifli gelişmeler söz konusu olabilir. Sosyal gruplarınızda, arkadaşlarınızın desteğiyle kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Onlardan alacağınız her türlü destek geleceğe ilişkin umutlarınızı besleyebilir


23 mayıs, 2024

Dolunay aşk yaşamınızla ilgili bir karar almanıza yol açabilir. Yüreğinizin sesini daha çok duymak ve dinlemek istediğiniz bir dolunay olabilir. İstekleriniz konusunda daha net olabilirsiniz.


17 mayıs, 2024

Ay bugün de Başak burcunda ilerlerken keyif ve konfor arayışınızın biraz daha ön planda olduğu bir gün olabilir ve bunun için para harcamaktan çekinmeyebilirsiniz. Kaynaklarınızı, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmenin sıra dışı yollarını arayabilirsiniz.


16 mayıs, 2024

Maddi konularda hareketli bir gün geçirirken sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Cömert yanlarınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Keyif için harcamalar söz konusu olabilir.


15 mayıs, 2024

Merkür’ün burç değiştirmesi kariyerinizle ilgili konularda sizi oldukça meraklı, ilgili kılabilir. Hedeflerinize, amaçlarınıza yönelik kitaplar okuyabilirsiniz, bu konuları tartışabileceğiniz kişilerle görüşebilir, üstlerinizle temas kurabilirsiniz.


14 mayıs, 2024

Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden iddialı bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Yeni ay öncesinde egolara, isteklere dikkat etmelisiniz.


6 mayıs, 2024

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, uzaklaşmak, seyahat etmek size her zamankinden daha cazip gelebilir. Gittiğiniz yerlerde güzel ve keyifli insanlarla tanışabilir, pozitif ilişkiler kurabilirsiniz.


5 mayıs, 2024

Özgür ve rahat hareket etmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Keşif ve macera duygunuz karşınıza yeni insanlar çıkarabilir. Sosyal paylaşımlarınız dikkat çekici olabilir.


4 mayıs, 2024

İş ve para konularında oldukça aktif olabilirsiniz ancak adım atmadan önce bir kez daha düşünmeyi ihmal etmeyin. Yatırım, para ve finansman konuları, ortak gelir ve kazançlarınız gündemde olabilir. Güçlü kişilerle bir araya gelebilir, görüşmeler yapabilirsiniz.


3 mayıs, 2024

İş, para konuları, yatırım, finansman işleri gündeminizde olabilir. Mirasla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Vergi daireleri veya bankalarda işleriniz olabilir. Hesap gerektiren işlere konsantre olabileceğiniz bir gündesiniz.


2 mayıs, 2024

İkili ilişkiler ön plana çıkıyor, görüşmeler yapabilirsiniz, yakın arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Tek başına hareket etmekten kaçınacağınız bir gün. Hayatın tadını sevdiğinizle birlikte çıkarmak isteyebilirsiniz.


1 mayıs, 2024

Mars’ın Koç burcuna ilerlemesiyle birlikte uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular hız ve önem kazanıyor. Uzaklarla ilgili işleriniz ya da seyahat bağlantılı konular sizi meşgul edebilir.


30 nisan, 2024

Şans ve kısmet yıldızı Venüs bugün iş ve kariyer alanınıza ilerliyor ve sizi üstlerinizden, patronlarınızdan, yaşlı, olgun kişiler tarafından göreceğiniz yardımlardan yana destekliyor. Hedeflerinize, planlarınıza daha kolay ve rahat şekilde yön verebilirsiniz. Kariyerinizin parladığı bir dönem olabilir.


29 nisan, 2024

Sağlığınız, beslenmeniz, diyetinizle daha çok ilgilenmeniz gereken bir gün olabilir. Bağışıklığınıza dikkat etmeli, hastalıklara karşı direncinizi yükseltmelisiniz. Kaygılardan uzak durup işlerinize odaklanmalısınız.


25 nisan, 2024

Merkür retrosunun son bulmasıyla iletişimin önündeki engeller kalkarken seyahatler söz konusu olabilir.


22 nisan, 2024

Yakın çevrenizde iletişim dolu hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kardeşlerinizden haber alabilirsiniz. Görüşmeler, kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Duygularınızı ifade edebileceğiniz bir gündesiniz.


21 nisan, 2024

İş ve para konuları ve maddi konular bugün gündeminizi belirleyebilir. Harcama ve alışverişlerinizde bütçenizi gözetmeyi, kaynaklarınızdan doğru yararlanmayı ihmal etmemelisiniz.


20 nisan, 2024

İş ve kariyer alanında göz önünde olabileceğiniz ve hedeflerinizle gündeme gelebileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Güneş’in Boğa burcuna geçişiyle birlikte yeni bir iş, mevki veya pozisyon söz konusu olabilir. Görev ve sorumluluklarla dolu bir dönem başlıyor.


19 nisan, 2024

Güneş’in Koç burcundaki son gününde uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı iş ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz.


18 nisan, 2024

Jüpiter Uranüs kavuşumu sizi siz yapan sıra dışı ve hatta marjinal yönlerinizi ortaya çıkarmanızı kolaylaştırabilir.


17 nisan, 2024

Ay burcunuzda ilerlerken, günün en fazla konuşulan kişilerinden biri de siz olabilirsiniz. Cesur, iddialı ve rekabetçi yaklaşımlarınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Kendinize odaklanıp kendinizi şımartmak adına güzel bir gün olabilir.


16 nisan, 2024

Ay burcunuzda ilerlerken bugün dikkatleri üzerinize çekmek hiç de zor olmayabilir. Sizi siz yapan özellikleriniz, cesaret ve özgüveninizle dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.


15 nisan, 2024

Sessizliğe, sakinliğe, ruhsal uyum ve huzura daha fazla ihtiyaç duyacağınız bir günde olabilirsiniz. Sanatsal aktiviteler içinde bulunabilir, kendinizi tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerden oluşan kalabalık bir ortamın içinde bulabilirsiniz.


14 nisan, 2024

Gün boyunca maneviyat, evrensel, mistik, spiritüel konulara ilgi duyabilir, akışın getirdiği melankoliyi daha fazla hissedebilirsiniz. Bilinçaltınız ve güçlü sezgileriniz size yol gösterebilir.


13 nisan, 2024

Sosyal yönden oldukça aktif ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak amaçlar ve hedefler için çalışabilirsiniz. Geleceğe daha olumlu bakabilir, vizyoner ve yenilikçi bir bakış açısıyla hareket edebilirsiniz.


12 nisan, 2024

Ay’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle oldukça hızlı bir sosyal bir gündem sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla görüşebilir, onların fikirlerinden faydalanabilirsiniz.


11 nisan, 2024

Sosyal ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla düşüncelerinizi, yenilikçi görüşlerinizi paylaşma fırsatı bulabilirsiniz. Parlak fikirler üretebilirsiniz ancak fikir çatışmalarına dikkat.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.