Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

17 eylül, 2021

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ilişkiler açısından çalkantılı bir günde olabilirsiniz. Sabırlı davranmanızı gerektiren şartlar söz konusu olabilir, zira karşınızdaki kişiyle aranızdaki dengeyi bulabilmek için çok çaba göstermeniz gerekebilir.


16 eylül, 2021

Bugün ilgilenmeniz ve uğraşmanız gereken detaylar, ufak tefek işler oldukça hareketli bir gün geçirmenize sebep olabilir. Gündelik temponuzu yönetirken organize, düzenli olabilirsiniz ve iş bitiriciliğinizle her şeyi halledebilirsiniz.


15 eylül, 2021

Mars bugünden itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlarken önümüzdeki bir buçuk ay süresince hayatınızın iletişim ve yakın çevrenizle ilişkiler alanında hareket ve değişiklikler meydana gelebilir. Komşularınızla, kardeşlerinizle ve iş arkadaşlarınızla sürtüşmemeye bu dönemde daha çok dikkat etmelisiniz. Ayrıca söz ve konuşmalarınızın tonunu, dozajını ayarlamanız gerekebilir.


14 eylül, 2021

Gündelik rutin ve işlerle ilgili konular günü belirlerken Güneş Neptün karşıtlığında sosyal konular, arkadaşlık ilişkileri ego kaynaklı problemler yüzünden zorlayıcı olabilir, aldanma ve yanılgılara dikkat etmelisiniz.


13 eylül, 2021

Yeni bir haftaya başlarken aşk hayatınızla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Sevdiklerinize, tutkuyla bağlı olduklarınıza daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Kalbinizin sesini daha fazla dinleyebileceğiniz bir gün, yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz.


12 eylül, 2021

Aşkın, sevginin hükmettiği bir gün olabilir. İstek ve beklentileriniz bugün çok daha ön planda olurken, kalbinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz. Yeteneklerinizi, yaratıcılığınızı, özgün yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz.


11 eylül, 2021

Venüs’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir aylık dönemde ailenizden bolca destek görebilir onların tanıştırmasıyla yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yaşamınızda aşkın önemi artabilir, sevdiklerinizle, çocuklarınızla, yuvanızda keyifle geçireceğiniz bir aylık dönem sizi bekliyor.


10 eylül, 2021

Ay Akrep burcunda ilerlemeyi sürdürürken ev ve aile konuları gündeminizdeki yerini koruyor, aynı anda pek çok işle ilgilenmeniz gerekebilir, dağılmamaya, kontrolü sağlamaya dikkat etmelisiniz.


9 eylül, 2021

Ay Terazi burcunda ilerlemeyi sürdürürken yakın çevrenizle iletişim, ulaşım, ziyaret ve görüşmelerin öne çıkacağı bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi anlatırken veya ifade ederken sözlerinizin yanlış anlaşılmamasına ve alınganlıklara daha fazla dikkat edebilirsiniz.


8 eylül, 2021

Yeni ayın ardından Terazi burcuna ilerleyen Ay ilişkiler adına pozitif enerjiler getirebilir. Yakın çevrenizle, kardeşleriniz, komşularınız ve neredeyse hemen her gün gördüğünüz kişilerle bir arada olabilir, sohbet edebilirsiniz.


7 eylül, 2021

Bugün gerçekleşen yeni ay maddi konulara yeni bir yaklaşım ve bakış getirmenizi sağlayabilir. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı ve yeteneklerinizi eskisinden çok farklı ve sıradışı şekilde gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz. Yeni işler, kaynaklar bulabilirsiniz.


6 eylül, 2021

Haftanın bu ilk günü maddi konular, iş konuları açısından verimli bir gün olabilir. İki şans yıldızı Venüs ve Jüpiter’in destekleyici açısı sayesinde geleceğe umutla bakmanızı sağlayacak kişilerle tanışabilirsiniz.


5 eylül, 2021

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinizi, tutku ve heyecanlarınızı öne çıkarmak istediğiniz bir gün olabilir. Ancak bugünkü Venüs Plüton açısı altında detaylara, incelik ve hassasiyetlere özen göstermeyi ihmal etmeyin.


4 eylül, 2021

Yakın çevrenizdeki yaşlı ve olgun kimselerle diyaloğu artırabilirsiniz. Onlarla uzlaşmak ve ikna becerinizi yapıcı şekilde kullanmak için iyi bir gün olabilir.


3 eylül, 2021

Kendi halinizde sessiz ve sakin bir tutum içinde olabilirsiniz. Hayatı akışına bırakmayı ve daha çok izleyici konumunda olmayı tercih edebilirsiniz. Dalgınlık, unutkanlık ve ihmallere dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde Ay burcunuza ilerlediğinde her şeyi toparlayabilirsiniz.


2 eylül, 2021

Bugün Mars ve Neptün karşı karşıya gelirken ortak maddi konularda ısrarcı ya da inatçı davranmamak, hırslarınızı bir miktar kontrol etmek yerinde bir tutum ve davranış olabilir.


1 eylül, 2021

Eylül’ün bu ilk gününde hayatı akışına bırakmak zor olmayabilir. Kendinize dinlenmek için zaman ayırabilir, daha sakin ve huzurlu ortamları tercih edebilirsiniz.


31 ağustos, 2021

Sosyal açıdan son derece hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz, ancak fazla ısrarcı davranmaktan kaçınmalısınız.


30 ağustos, 2021

Bugün Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte iletişim ve yolculuklar açısından hareketli bir döneme ilerleyebilirsiniz. Yazmaya, konuşmaya, derdinizi, isteğinizi anlatmaya, aktarmaya meraklı ve ilgili olabilirsiniz. Komşularınız ve kardeşlerinizle iletişiminiz artabilir.


29 ağustos, 2021

Akşam saatlerinde Ay İkizler burcuna ilerlerken ortak çalışmalara ve sosyal aktivitelere çok daha açık olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak işlere imzanızı atabilirsiniz, birlikte hareket etmekten keyif alacağınız bir gün olabilir.


28 ağustos, 2021

Görev ve sorumluluklarınız gündeme gelirken zamanı doğru kullandığınızdan da emin olmalısınız. Organizasyon, düzen gerektiren işlere odaklanabilir, iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili hedeflerinizi, planlarınızı gözden geçirebilirsiniz.


27 ağustos, 2021

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken yöneticilerinizle, otorite konumunda kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınızın bilincinde hareket edebilirsiniz.


26 ağustos, 2021

Merkür’ün Plüton ile uyumlu açısı sayesinde maddi konulara daha kolay odaklanabilir, satış ve değerlendirme becerilerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.


25 ağustos, 2021

Uzaklarla, yurt dışı ve yolculuklarla ilgili konular günü belirlerken Merkür Neptün karşıtlığında maddi konular zihinsel olarak zorlayıcı olabilir, aklınızı karıştırabilir, hesap hataları ve yanılgılara dikkat etmelisiniz.


23 ağustos, 2021

Ay Balık burcunda ilerlerken güçlü kişilerle karşı karşıya gelebilir, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkat ve konsantrasyon gücünüzü iyi kullanmalısınız.


22 ağustos, 2021

Bugün gerçekleşen Kova burcundaki ikinci dolunay bire bir ilişkilerinize ışık tutarken evliliğinizi, birlikteliğinizi, ortaklığınızı gözden geçirme zamanı olabilir.


21 ağustos, 2021

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken kendinizi karşınızdaki kişiye bağlı hissedeceğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Birilerine danışmak, fikir almak için güzel bir gün olabilir. Ancak dolunay öncesinde serinkanlı davranmanızda fayda var.


20 ağustos, 2021

Öğleden sonra Ay burç değiştiriyor, fikir ve görüş almak için uygun zamanlama olabilir. Yalnız kalmak yerine size en yakın kişi veya kişilerle birlikte hareket etmeyi tercih edebilir, zaman zaman kendinizi bu kişilere bağımlı hissedebilirsiniz. 


19 ağustos, 2021

Ay Oğlak burcunda ilerlerken sağlığınızla ilgili konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Düzenli, planlı hareket edip, zamanı yönetebildiğiniz takdirde pek çok işinizi halledebileceğiniz bir gün olabilir.


18 ağustos, 2021

Özellikle maddi konularda, harcamalarda önemli kararlardan ya da imza, sözleşme gerektiren durumlardan uzak durulması gereken bir gün olabilir. Keyif aldığınız aktivitelere ya da hobilerinize yönelerek bugünün gergin enerjilerini bertaraf edebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.