Aslan Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

23 nisan, 2019

Aşk hayatınız ve sevdiklerinizin gündeminizde olacağı bir gün. Kişisel istek ve beklentileriniz önem kazanırken kalbinizin sesini daha fazla dinleyebilir, kendinizi aşkınızın, sevginizin, çocuklarınız varsa onların coşkusuna kaptırabilirsiniz.


22 nisan, 2019

Görev ve sorumluluk alanınızda, iş hayatınız ve kariyerinizde üstlerinizle ilişkiler açısından biraz daha gergin ve beklenmedik tepki ve gerginliklere açık bir gün olabilir. Sıra dışı ve hatta marjinal tarafınızı göstermek için can atıyor olabilirsiniz.


21 nisan, 2019

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte seyahatler, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı konularda şansınız, kısmetiniz artıyor, keyifli yolculuklar ve bu yolculuklarda karşılaşabileceğiniz bir aşk sizi bekliyor.


20 nisan, 2019

İş ve kariyer alanında göz önünde olabileceğiniz ve hedeflerinizle gündeme gelebileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Güneş’in Boğa burcuna geçişiyle birlikte yeni bir iş, mevki veya pozisyon söz konusu olabilir.


19 nisan, 2019

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen dolunay yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle ilgili gelişen olaylara dikkatinizi çekebilir. Görev ve sorumluluklar, iş hayatı açısından önemli değişimlere hazırlanırken eğitim, bilgi ve bilgeliğinize güvenmelisiniz.18 nisan, 2019

Yakın çevreniz, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili konular gündeminizde olabilir. İyimser bakış açınız başkalarıyla ilişki kurmanızı kolaylaştırıyor. Randevularınız, görüşmelerinizle hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi uzaklarla temasınızı, yolculukları hızlandırabilir.


17 nisan, 2019

Sabah saatleri maddi konuların etkisinde başlarken, harcama ve alışverişlerde hesabınızı iyi yapmanız gerekiyor. Öğle sonrasında ise bolca iletişim, görüşmeler ve kısa yolculuklarla geçen bir gün olabilir sizin için. Kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz. Duygularınızı kolay ve rahat ifade edebileceğiniz bir gün olabilir.


16 nisan, 2019

İş ve para konularında, maddi konularda hareketli bir gün geçirirken alım satım işleriyle ilgilenebilirsiniz. Keyfi harcama ve alışverişlere açık olabilirsiniz, bütçenizi sıkı takip ettiğinizden emin olmalısınız.


15 nisan, 2019

Haftanın ilk gününde aşka dair konularda keyfi tutumlardan uzak durmanız gerekebilir. Kalbinizin sesi yükselirken sezgilerinize kulak vermek isteyebilirsiniz.


14 nisan, 2019

Aşkın getirdiği mutluluğu ruhunuzda hissedeceğiniz bir gün olabilir. Etrafınızı saran sevdikleriniz ve çocuklarınızın size getirdiği mutluluğu daha çok hissedebilirsiniz. Eğlenceli bir gün olabilir.


13 nisan, 2019

Ay sabah saatlerinde burcunuzda ilerlemeye başlarken kendinizi daha rahat ve güçlü hissedeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Gündelik yaşamınız, çalışma ortamınız ve sağlığınızı etkileyen bazı şartlarda içinde geçtiğiniz dönüşümü hissettiren olaylar gündem gelebilir.


12 nisan, 2019

Kontrolünüz dışında gelişen ve elinizde olmayan sebepler yaşamınıza etki edebilir. Olayları akışına ve gidişata bırakmanız gerektiğinde ise ihmal, unutkanlık veya dalgınlıklara dikkat etmeniz gerekiyor.


11 nisan, 2019

Bugün başlayan ve 12 Ağustos’a kadar sürecek olan Jüpiter retrosu kişisel uğraş ve zevklerinizi yeniden ele almak için bir fırsat olabilir. Aşk açısından yeniden değerlendirme yapmanız gereken durumlar ortaya çıkabilir, eski aşklar gündeme gelebilir.


10 nisan, 2019

Eşinizin veya ortağınızın imkanlarından mutlu olacağınız, ondan alacağınız çeşitli armağanlarla keyfinizin artacağı bir gün olabilir. Öte yandan gündelik yaşamınızın, çalışma ortamınızın bazı zorluklarını bertaraf etmekle uğraşabilirsiniz.


9 nisan, 2019

Sosyal açıdan hareketli ve renkli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte olmaktan keyif duyabilirsiniz. Yenilikçi ve sıradışı fikirlerinizle dikkat çekebilir, geleceğe biraz daha umutla bakabilirsiniz. Sabah saatleri ortak işler için uygun olabilir.


8 nisan, 2019

İş hayatınız ve kariyerinizde kendinizi gösterebileceğiniz, ortaya çıkarabileceğiniz bir gün olabilir, görev ve sorumluluklar gündeme gelebilir. Duygusal yönlerinizi, hislerinizi daha çok gösterebilirsiniz.


7 nisan, 2019

Şefkatli, duygusal, hisli yönlerinizi daha fazla öne çıkarabileceğiniz bir gün. Koruyucu ve kollayıcı yanınızı gösterebilirsiniz. Ev ve aile konuları önem kazanırken fazla endişeden uzak durmaya çalışmalısınız.


6 nisan, 2019

Yeni ayın ardından gün boyunca uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular ve seyahatler sizi meşgul etmeyi sürdürürken akşam saatlerinde görev ve sorumluluklarınıza, planlarınıza, işlerinize odaklanabilirsiniz.


5 nisan, 2019

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen yeni ay, uzak yollardan güzel haberler getirebilir size. Seyahatler, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda olumlu gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Manevi olarak sizi zenginleştiren bir yeni ay olabilir.


4 nisan, 2019

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular hakimken yerinizde duramayacağınız bir gün geçirebilirsiniz, yolculuklar gündeme gelebilir, planlara uygun hareket etmenizde fayda var.


3 nisan, 2019

Ortak maddi konularda, para ve iş konularında kafanızın, aklınızın karışık, karmaşık olduğu bir günde olabilirsiniz. Gerçekçi düşündüğünüzden, akılcı, mantıklı davrandığınızdan emin olmalısınız.


2 nisan, 2019

İş, para konuları, yatırım, finansman işleri gündeminizde olabilir. Miras konuları, vergi işleri veya bankalarda işleriniz olabilir. Hesap gerektiren işlere konsantre olabileceğiniz bir gündesiniz.


1 nisan, 2019

Gün içinde ilişkiler biraz daha hassasiyet, sabır gerektirebilir, dengeleri bulmak için uğraşmanız gerekebilir. Akşam saatlerinde ise ortak paylaşımlar ve maddi konular önem kazanmaya başlıyor.


31 mart, 2019

Bugün Mars burç değiştirirken sosyal yaşamınızda oldukça aktif ve hareketli bir gündem sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak iş ve çalışmalarda oldukça aktif olabilirsiniz. Ancak aranızdaki sürtüşme ve tartışmalara dikkat etmelisiniz.


30 mart, 2019

İlişkilerinizde özgür yaklaşımlar peşinde olabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle de ilişkilerinizi sıra dışı ve bağımsız bir temele oturtabilirsiniz. Zihniniz ve fikirlerinizle ilişkinizi destekleyebilirsiniz.


29 mart, 2019

Günlük işleriniz epeyce yoğun olabilir ve bolca vaktinizi alabilir. Hesap, detay ve titizlik gerektiren uğraşlarınız olabilir. Psikolojik ve fiziksel sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Size yardımcı olabilecek kişilerden destek alabilirsiniz.


28 mart, 2019

Merkür retrosu bugün sona ererken her şeyden önce psikolojik olarak rahatlıyorsunuz, zira gereksiz ve takıntılı düşüncelerden kurtuluyorsunuz. Artık işlerinize daha rahat konsantre olabilirsiniz. Maddi konularda ortaklarınızla, eşiniz veya ailenizle yaşadığınız anlaşmazlıkları çözebilirsiniz.


27 mart, 2019

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık süre boyunca ortak maddi konulardan yana şanslısınız. Eşinizin veya ortağınızın iş ve maddi konularındaki olumlu gelişmelerden siz de etkilenebilirsiniz.


26 mart, 2019

Aşk hayatınız ve sevdiklerinizin gündeminizde olacağı bir gün. Kişisel istek ve beklentileriniz önem kazanırken kalbinizin sesini daha fazla dinleyebilir, kendinizi aşkınızın, sevginizin coşkusuna kaptırabilirsiniz.


25 mart, 2019

Sevdiklerinizle ve aşk yaşamınızla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Heyecan ve tutkuyla bağlı olduklarınıza daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Kalbinizin sesini daha fazla dinleyebileceğiniz bir gün, sanatsal ve yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Aslan burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.