ADRIANA LIMA VE METİN HARA'NIN AŞKI UYUMLU MU ?

Bu aşkı duyan herkes şokta. Peki yıldızlar ne diyor? Adriana Lima ve Metin Hara ilişkisini ELLE Astroloji Uzmanı Pınar Atmaca mercek altına aldı.

Venüs'ün İkizler burcuna ilerlemesi her ikisi de İkizler burcu olan Adriana Lima ve Metin Hara'yı aşkta bir araya getirmiş görünüyor. İçinde bulunduğumuz astrolojik ortamda, Jüpiter ve Venüs’ün uyumlu açıları iki ünlüyü aşk ve ilişkiler anlamında pozitif etkiliyor. Her iki ünlünün doğum zamanlarına baktığımızda Güneş'lerinin birbirlerine oldukça yakın olduğunu görüyoruz ki bu durum ruhsal anlamda birbirlerini oldukça tamamladıklarına ve anlaştıklarına işaret ediyor. 

Farklılıklar olsa da benzer yaklaşımlara, benzer bir doğaya sahip olduklarını da söyleyebiliriz. Özellikle fikirsel, zihinsel boyutta ve nezaket, kibarlık, zarafet anlamında bu benzerliklerin ikiliyi yan yana getirdiğini vurgulayabiliriz. Ayrıca her ikisinin doğdukları zamanlara dayanarak güçlü kişilik ve karakter özelliklerine sahip olduklarının altını çizebiliriz. 

Kadınların haritalarında Güneş ve Mars nasıl erkeklerden hoşlandıklarına dair ipuçları taşır. Adriana Lima'nın doğduğu zamana baktığımızda her iki gösterge de aynı burçta, dolayısıyla genç ve zihinsel anlamda zengin, güzel konuşan, akıllı, hızlı, pratik zekalı erkeklerden hoşlandığını ve eş olarak görmek istediğini söyleyebiliriz. 

Erkeklerin haritasında ise Venüs nasıl kadınları beğendiğini, Ay ise kendine nasıl bir eş seçmek istediğini gösterebilir. 

Metin Hara'nın doğduğu zamana baktığımızda güzel, alımlı kadınlardan hoşlandığını, eş olarak ise ruhsal yönden zengin ve fedakar kadınları tercih ettiğini söyleyebiliriz. Metin Hara’nın fikirlerinin, sözel ve düşünsel dünyasının sevgilisini motive ettiğini belirtmek mümkün. Ayrıca kendi içinde duygusal uyumu yakalarken, duygularını güzel ve yumuşak şekilde aktarabildiğinin ve fikirlerini ortaya koyabildiğinin altını çizebiliriz. 

Keza Adriana Lima’nın doğduğu zamana bakarak güzel fikirlerden, güzel konuşma, sohbet ve anlatımlardan hoşlandığını ve bu noktada duygusal davrandığını belirtebiliriz. İki ünlüyü harekete geçiren enerjilerin birbiriyle uyum içinde olduğunu ifade etmek  de mümkün. Bu noktada astrolojik dönem olarak içinde bulunduğumuz şartların çok da tutarlı, açık ve düzgün olmadığını, yeni başlangıç ve girişimlerin bazı zorluk ve aksaklıkları da beraberinde getirebileceğini belirtmek bu ilişkinin de gidişatı açısından bir fikir verebilir. Bu ilişkide, değişken unsurların egemen olabileceğinin, sevgi ve aşkta fikirsel ve ruhsal birlikteliğin ön planda göründüğünün ve bu iki ünlünün sahip oldukları özellikleri ve yeteneklerini bu ilişkiye yansıtarak daha da göz alıcı olabileceklerinin altını çizebiliriz.