AKREP ERKEĞİNİ ÇÖZMEK İÇİN BAZI İPUÇLARI

Akrep erkeğini merak ediyor ve onu yakından tanımak istiyorsanız yazımıza göz atmalısınız.

Akrep erkeğini diğerlerinden farklı kılan su enerjisinin çalkantılarını ruhunun derinliklerinde barındırması ancak bunu dışarıda çok da belli etmemesidir. Gizemli bir sessizlik ve sakinlik sergileyebilen Akrep erkeğinin derinliklerinde geçmişten günümüze taşıdığı büyük bir deneyim ve birikim vardır. Akrep, zodyağın dönüşümü arzulayan, bu arzuyla yanıp tutuşan sırlarla dolu bilgesidir. Dolayısıyla bir Akrep erkeğini beğeniyorsanız öncelikle onun çözülmesi çok da kolay biri olmadığını bilmekle yola koyulmalısınız.

AKREP ERKEĞİNİN ÖZELLİKLERİ 

Akrep erkeği, yüzeysellikten asla hoşlanmaz. Hayat onun için büyük bir puzzle’ın parçalarından oluşan sırlar ve gizler dünyasıdır ve bunları çözdükçe ve başkaları tarafından çözüldüğünü gördükçe yaşamdan zevk alır ve mutlu olur. 

Akrep erkeği, her ne kadar dışarıdan öyle göstermese de güçlü ve mücadeleci bir yapıya sahiptir. Kusursuzluk vazgeçilmezidir ve karşısındaki kişide de, yaptığı işte de bu kusursuzluğu arar. 

Akrep erkeği, dönüşümlerin insanıdır, ölüm ve doğum kavramları onun için önemlidir. Tükendiğini gördüğünde hayatında bir dönemi kapayıp sıfırdan yepyeni bir dönemi başlatmaktan korkmaz ve çekinmez. Yalnızca artık bittiğinden emin olmalıdır.

Akrep erkeği, cesurdur, girişimcidir. Yanlış olduğunu bildiklerinin üzerine gitmekten kendini alıkoyamaz. Dünyaya yanlışları düzeltmek için geldiğine inanır ve kendini idealleri ve sevdikleri için feda etmekten çekinmez. Tutku yaşamının vazgeçilmezidir ve tutkuları uğruna çalışmaktan, kendini tüketircesine uğraşmaktan yorulmaz ve bıkmaz.

Akrep erkeği, doğruyu ve yanlışı çok rahat ayırt edebilir. Zira müthiş bir gözlemci, büyük bir analiz uzmanıdır. Parçalar, böler, en derinine kadar inceler, tüm deneyimlerini biriktirir, yaşadıklarını asla unutmaz ve yeri geldiğinde tüm bu birikimi büyük bir ustalıkla ortaya koymasını ve kullanmasını bilir. Onun için hayatta imkansız yok gibidir, yapılması gereken tek şey de çalışmak ve mücadeleden asla vazgeçmemektir. 

Her şeyi düzeltmeye çalışan, dönüşümü arzulayan Akrep erkeği için hayat kolay değildir. Dolayısıyla bir Akrep erkeği ile birlikte olmak istiyorsanız öncelikle ona bu ortamında gereken huzuru, rahatlığı ve konforu ona sağlamalısınız. Her şey için aradığı kusursuzluğu sizde de arayacaktır. Ayrıca aşkta ve cinsellikte tutkuludur, tensellikten hoşlanır. Akrep erkeğini etkilemek için kendinize çok iyi bakmalı, güzel ve bakımlı olmalı, sağlam ve istikrarlı bir duruş sergilemeli, sırtını dayayabileceği güvenli liman olmalısınız.

Akrep burcu erkeği 2018’de kendini ve çevresini geliştirmek adına pek çok fırsat yakaladı. Yeni dostlukların, arkadaşlıkların, fikirlerin, düşüncelerin yaşamına katkısı büyük. 2018’in kişisel gelişim adına bir milat olduğu söylenebilir Akrep erkeği için. Bundan sonra da sahip olduğu maddi ve manevi kazanımları, birikimleri değerlendirmek üzere yoluna devam ederken, yeni yolculuklar onu bekliyor.

ÜNLÜ AKREP ERKEKLERİ

Leonardo di Caprio, Matthew McConaughey, Ryan Gosling, Gerard Butler, Joaquin Phoenix, Drake, Ryan Reynolds, Owen Wilson.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.