AKREP KADINI HAKKINDA BİLDİKLERİNİZ, BİLMEDİKLERİNİZ

Merkür Akrep’te ilerlerken merak duygumuz oldukça yüksek. Venüs ve Jüpiter ile birlikte Akrep enerjisini yoğun şekilde yaşadığımız bu dönemde Akrep kadınını yakından tanımaya ne dersiniz?

Gizemin ve sırların kadını olarak bilinir Akrep kadını. Ona yaklaşmak çok kolay olmayabilir. Sezgileri çok güçlü olduğundan yanına kimi yaklaştırıp kimi yaklaştırmayacağını bilir ve dişil enerjisiyle birleştirdiği derin ve çetrefilli algı gücüyle mükemmel bir kişi analistine dönüşebilir. Adeta bir sarrafın altından ve inceliklerinden anlaması gibi Akrep kadını psişik gücünü her şeyden önce insanları anlamak, tartmak ve değerlendirmek için kullanır.

AKREP KADINININ ÖZELLİKLERİ

Bir Akrep kadınından hoşlanıyorsanız zaten çoktan onun manyetizma ve cazibesine kapılmışsınızdır ve bundan kurtulmak kolay olmayabilir. Dolayısıyla bir Akrep kadını ile ciddi bir ilişki düşünüyorsanız en az iki kere düşünmeyi unutmayın. Zira Akrep kadını asla kolay bırakan ve vazgeçen biri değildir. İlişkinizin bitmesi ancak onun istemesiyle mümkün olabilir. Sadıktır ve karşısındakinden de mutlak sadakat bekler.  Öte yandan Akrep kadını birlikte olduğu erkeğin hayatına o kadar büyük bir kalite ve seviye katar ki bir erkek olarak bundan vazgeçmek de başlı başına kolay olmayabilir.

Akrep kadınının gözleri özellikle etkileyicidir. Başka yıldızların etkisi yoksa aslında yüzünde ilk dikkat çeken müthiş bir derinliğe, farklı bir ışığa sahip olan gözleridir. Ruhunun derinliklerine çeken bu ışıltının cazibesine kapılmamak ise zordur. Zira bu sıradışı enerji, farklı boyutlarda görmenizi, düşünmenizi sağlar, size o ana dek hissetmediğiniz farklı kapılar açar.

Akrep burcu bir kadından hoşlanıyorsanız, onun bir detektif gibi olabileceğini asla unutmayın. Üstelik izini de hiç belli etmeyen bir detektif. Siz farkında bile olmadan tüm hayatınızı, işinizi, ilişkilerinizi, tepkilerinizi takip eder, izler ve müthiş bir gözlemcidir. Üstelik öğrendiklerini, bildiklerini de kendine saklamasını bilir. Ser verir, sır vermez. Edindiği bilgileri ise tam yerinde, gerektiğinde kullanmayı bilir. Dolayısıyla ondan herhangi bir şeyi saklamanızın pek mümkün olmadığını bilin, merak çok içten ve çok derinden gelen bir dürtüsüdür çünkü.

Bir erkek olarak sizi gerçekten anlayan bir kadın arıyorsanız, Akrep kadını paha biçilmez olabilir. Anlama konusunda üzerine yoktur ancak anladıktan sonra yine dürtüsel olarak iyi, güzel, doğru olmayan yönlerinizi düzeltmeye çalışacak ve bundan da vazgeçmeyecektir. Sürekli kusursuzu arayan derin bir mükemmeliyetçiliğe sahiptir, hem kendini, hem etrafındakileri, hem de tüm dünyayı daha iyiye ve daha doğruya götürmek için yılmaz bir savaşçıdır. Sadece işe en yakınından başlayacağını unutmayın. Ancak bunun da en güzel tarafı, bu kadar gayretkar ve mücadeleci bir Akrep kadınıyla hayatınızın hayal edemeyeceğiniz kadar rahat, keyifli ve mutlu olabileceğidir.

Akrep kadını 2018’de, yaşadığı büyük dönüşümlerin getirdiği bir olgunlaşma içerisinde olabilir. Özellikle ortak paylaşımlar, maddi konular, iş ve para konularında önemli mücadeleler vermiş, gayret göstermiş olabilir. Önümüzdeki dönemde ise biraz bu gayret ve emeğin tadını ve keyfini çıkarmaya bakacak ve kendini farklı keşif ve maceralara yöneltmekten geri durmayacak gibi görünüyor.

ÜNLÜ AKREP KADINLARI 

Emma Stone, Jodie Foster, Katy Perry, Julia Roberts, Sophie Marceau, Grace Kelly, Demi Moore, Aishwarya Rai, Anne Hathaway, Kendall Jenner.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.