AŞK YILDIZI VENÜS İKİZLER'DE

Zihinsel uyum aşk getiriyor...

Astrolojide şans yıldızı olarak bilinen Venüs İkizler burcunda ve halihazırda Terazi burcunda ilerleyen büyük kısmet gezegeni Jüpiter ile olumlu bir açı içinde ilerliyor. Bu dönemde aşk ve ilişkiler adına güzel ve önemli gelişmeler yaşayabiliriz. Fikirsel ve entelektüel anlamda doyurucu birliktelikler kurabiliriz. Kafaca anlaştığımız kişilerle bir araya gelebiliriz. Aşk bu dönemde harika bir zihinsel uyumun sonucunda gelebilir.

Venüs ve Jüpiter'in bu olumlu açıları başta İkizler olmak üzere diğer hava grubu burçları olan Terazi ve Kova'yı oldukça pozitif bir şekilde etkileyebilir. Ayakları yerden kesebilecek aşklara hazır olmalı bu burçlar. Bu olumlu açı uzun süredir Satürn'ün etkisi altında olan özel ve kişisel sorunlar yaşayan İkizler burcuna taze bir nefes getirirken, Terazi'ler kendilerini daha çok gösterme imkanı yakalayabilir, Kova'lar ise çıkacakları seyahatlerde çok mutlu olabilir. Venüs İkizler geçişi Başak burçlarını ev ve aile konularında, Balık'ları iş ve kariyer anlamında, Yay'ları ise eşlerinden ve ortaklarından gördükleri destek açısından destekliyor.

Koç'lar eğitim, Boğa'lar para konularında, Yengeç'ler ruhsal anlamda, Aslan'lar sosyal ilişkilerde, Akrep'ler ortak işlerde, Oğlak'lar sağlık açısından Venüs'ün kısmetlerinden yararlanabilir. Genel anlamda ise sosyal ilişkilerin, dostlukların destek gördüğü bir dönemden geçiyoruz.