BAŞAK BURCU 2019 YORUMU

Başak burcu iseniz, 2019 ev ve aileyle ilgili konularda şanslı olacağınız bir yıl. Yeni bir ev, taşınma ve dekorasyon söz konusu olabilir, ailenize katılacak yeni bir üyeyle yaşamınız renklenebilir.

2019 Başak burcu için pek çok yönden renkli, canlı ve hareketli bir yıl olacak. Ancak en önemli yenilikler eviniz ve ailenizle ilgili alanda gerçekleşebilir. Ailenizden alacağınız destekle kendinizi çok daha iyi hissedebilir, daha olumlu ve pozitif bir yaklaşım içinde olabilirsiniz. İlişkiler konusunda yaşadığınız dağınıklık ve belirsiz durumlar 2019’da da hüküm sürüyor ancak siz başak burcu olarak geçmişinizden ve köklerinizden alacağınız destekle bu sorunların üstesinden gelmeyi başarabilirsiniz. Genişleyen ve belki de yeni bir üyeyle büyüyen aileniz size en çok hayat veren tarafı olabilir 2019'un. 

Satürn 2019’da da sizi hayallerinizi gerçeğe dönüştürme konusunda destekleyerek yapıcı adımlar atmanızı ve kararlılıkla hareket etmenizi sağlayabilir. Bir hobinizi, amatörce uğraştığınız bir ilgi alanınızı işe dönüştürebilir, yüreğinizden geçenleri somut bir şekilde ortaya koyabileceğiniz fırsatlar oluşturabilirsiniz. Ancak Satürn’ün bu yolda önünüze irili ufaklı testler çıkarabileceğini ancak tüm bunların sizi günün sonunda olgunlaştıracağını unutmayın. Bu bağlamda aşk ve maddiyat gibi ikilemler yaşayabilirsiniz. Burcunuzun yöneticisi olan Merkür 6-29 Mart 2019, 8-31 Temmuz 2019 , 1-20 Kasım 2019 tarihleri arasında geri giderken bu dönemlerde hayatınız biraz daha yavaş ve ağırdan akabilir. Bu dönemlerde kendinizi fazla yormadan, tüketmeden hareket etmeye, daha önce yaptıklarınızı ve daha sonra yapacaklarınızı değerlendirmeye zaman ayırmalı, aceleci davranmamalısınız. 6 Mart’tan sonra Uranüs artık uzunca bir süre 7 yıl kadar ilerleyeceği Boğa burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren özellikle yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda sıra dışı ve beklenmedik gelişmelere hazırlanabilirsiniz. Değişim heyecan verici olurken kendinizi bir anda beklenmedik bir seyahatte ve coğrafyada bulabilir, birbirinden ilginç kişilerle karşılaşabilirsiniz. 2019’da Güneş tutulmaları Oğlak-Yengeç aksında gerçekleşirken, 6 Ocak’taki ilk Güneş tutulmasında içinizdeki, ruhunuzdaki yaratıcılığı ortaya çıkaracak yeni adımlar atabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu yüreğinizi ısıtacak yepyeni bir aşk da olabilir. 2 Temmuz’daki Güneş tutulması ise sosyal yaşamınızda ve arkadaşlık ilişkilerinizde yeniliklere işaret ediyor, kendinizi yeni bir arkadaş çevresinde, ortamında bulabilirsiniz.

2019’da Başak Burcunda Aşk

Venüs’ün başak burcunda ilerleyeceği 21 Ağustos-14 Eylül tarihleri aşktan yana en şanslı ve keyifli hissedeceğiniz dönem. Işığınızla ve cazibenizle parlarken aşk ayağınıza gelebilir. Ayrıca 3 Şubat-1 Mart, 26 Mart-20 Nisan, 15 Mayıs-8 Haziran, 3-27 Temmuz, 8 Ekim-1 Kasım, 25 Kasım-20 Aralık tarihleri de aşktan yana kısmetlerinizin arttığı dönemler olabilir. 2019’un aşktan yana sizi epeyce destekleyeceğini söylemek mümkün ancak ilişkilerde karşınızdaki kişiyi doğru tanımaya ve değerlendirmeye, fazlaca idealize edip abartmamaya özen göstermelisiniz.

2019’da Başak Burcunda İş ve Para

2019’da hayalini kurduğunuz, nice zamandır bekleyip düşlediğiniz işi yapma fırsatları sizi bekliyor. Ancak Merkür’ün Retro yaptığı dönemlerde adımlarınızı dikkatli atmaya bir kat daha özen göstermelisiniz. 1 Ocak-14 Şubat arasında ortak çalışma ve işler içinde olabilirsiniz ancak bu ortaklıkların bozulmaması, korunması için çok fazla çaba göstermeniz gerekebilir. 14 Şubat-31 Mart arası yurt dışı veya seyahatlerle bağlantılı işler getirebilir. 31 Mart-16 Mayıs arasında üstlerinizle ve otorite konumunda kişilerle çatışmamaya özen göstermelisiniz. 4 Ekim-19 Kasım arasında ise bütçenizi korumak ve maddi kayıpları önlemek adına daha çok çaba gösterebilir, bu dönemde ekmeğinizi adeta taştan çıkarabilirsiniz.

2019’da Başak Burcunda Sağlık

Burcunuzun yöneticisi olan Merkür’ün retro yaptığı dönemler sağlığınıza en çok dikkat etmeniz gereken dönemler olabilir. Bu tarihlerde hayatı biraz daha yavaştan almaya, kendinize ve sağlığınıza özen göstermeye dikkat etmelisiniz. 1 Temmuz-18 Ağustos arası kontrolünüz dışı durumlar karşısında tedbirli davrandığınızdan ve gereken önlemleri aldığınızdan emin olun. 18 Ağustos-4 Ekim arası ise günlük telaşlar, koşturmalar, bolca çalışma ve uğraş karşısında kendinizi korumanız gereken bir dönem olabilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.