BOĞA BURCUNDA URANÜS’LÜ BİR YENİ AY GERÇEKLEŞİYOR!

Boğa burcunda 23 Nisan’da gerçekleşen yeni ay güven, konfor, rahatlık anlayışımıza yeni bir yaklaşım getirebilir.

Her yeni ay gibi Boğa burcundaki bu yeni ay da yeni başlangıçlara  ve yeni bir döneme işaret ediyor. Baharın gelişinin iyice altını çizecek olan Boğa burcundaki yeni ay gerek maddi gerek manevi güven anlayışımıza yeni bir bakış açısı geliştirmemize yardımcı olabilir. Boğa burcunun konularını teşkil eden maddi konularda, iş ve para konularında yeni gelişmeler, yeni işler, yeni kazanç imkânları yanı sıra harcamalar da bu yeni ayın konuları arasında olabilir.

Yeni ayla birleşen Uranüs ise bahsi geçen konularda beklenmedik, sürpriz veya ani bir şekilde gelişebilecek durumlara işaret ediyor. Uranüs teknolojik, elektronik ortamlarda farklı deneyimleri beraberinde getirebilir. Bir anda kendimizi çok sıra dışı, çok farklı bir ortamda bulabilir, bu değişimle güven duygumuzu yeniden oluşturabiliriz. Farklı bir rahatlık, konfor, huzur anlayışı da Uranüs’lü bu yeni ayın getirileri arasında olabilir.

Satürn, yeni ayla kare bir açı kuruyor. Toprak burcu Boğa ile Hava burcu Kova arasındaki bu sert açı maddi konulardaki fikir ve düşüncelerimizi teste tabi tutabilir. Somut gerçekler ile zihnimizi meşgul eden düşünceler arasında çelişkiler ortaya çıkabilir. Satürn sosyal alanda almamız gereken sorumluluklara işaret edebilir.

Burcunuza göre yeni ayın getirdikleri:

Koç

Bu yeni ay iş ve para konularında yeni gelişmeleri beraberinde getirebilir. Uranüs’lü yeni ay güvene dair konularda, rahatlık ve huzur anlayışınızda sizi çok farklı noktalara götürebilir. Bunun dışarıdan, sosyal çevrenizde nasıl görüneceğine, algılanacağına dair endişeleriniz olabilir.

Boğa

Burcunuzda Uranüs’le kavuşan yeni ay özellikle de burcunuzun ilk döneminde doğduysanız sizi düşündüğünüzden veya planlayıp hayal ettiğinizden çok farklı, sıra dışı noktalara götürebilir. Kendi kendinizi bile şaşırtabilirsiniz.

İkizler

Bu yeni ay kontrolünüz dışında gelişen ve sizi adeta teslim alan sıra dışı ve beklenmedik gelişmelere işaret edebilir. Ruhsal anlamda test edici bir yeni ay olabilir. Büyük bir dönüşümün merkezinde olabilirsiniz ancak bunu akış içinde karşılayabilirsiniz.

Yengeç

Umutlar evinizde gerçekleşen yeni ay benzersiz, sıra dışı gelişmeleri tetikleyebilecek Uranüs’ün eşliğinde gerçekleşirken geleceğe dair bambaşka bir vizyon içinde olabilirsiniz. Sosyal ilişkilerde ve arkadaşlıklarda yeni bir dönem ve başlangıçlar söz konusu olabilir.

Aslan

İş hayatınız ve kariyeriniz açısından önemli olabilecek bu yeni ay beklenmedik ve ani bir şekilde gelişebilecek sürpriz durumları beraberinde getirebilir. Statü ve konumunuz bir anda bambaşka bir yöne evrilebilir. Bu yeni ayın ilişki, evlilik, ortaklık konularında test edici yönleri olabilir.

Başak

Uzaklarla ilgili bir konu bu yeni ayla birlikte yanı başınızda bitiverebilir. Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular bu yeni ayın ana gündem maddesi gibi görünmekte. Sürpriz haberlere şaşırabilirsiniz sözgelimi. Sağlığınız ve gündelik düzeninizde almanız gereken sorumlulukları hatırlatan bir dolunay olabilir.

Terazi

Yeni ay ortak maddi konularda iş ve para konularında yeni gelişmeleri beraberinde getirebilir. Eşinizin, ortağınızın iş ve para durumlarındaki gelişmeler bu yeni ayın konusu olabilir. Sevdiklerinize ve varsa çocuklarınıza yönelik sorumluluklarınızı hatırlatan bir yeni ay gündeminize gelebilir.

Akrep

Karşıt burcunuzda gerçekleşen yeni ay evlilik, ortaklık, birliktelik noktasında düşüncelerinizi, yaklaşımınızı bir anda tam zıt yönde değiştirebilecek bir yeni ay olabilir. Ayrıca ev ve aile yaşamınıza dair sorumluluklarınızı, düzen ve disiplin anlayışınızı size hatırlatan bir yeni ay geçirebilirsiniz.

Yay

Yeni ayda gündeminizde gündelik yaşamınızın şartları, düzeni ile sağlık, hijyen, temizlik gibi konular olabilir. Bu konularda alabileceğiniz yeni tedbirlere, gündelik rutininizde yepyeni bir döneme işaret edebilir. Komşu ve kardeş ilişkilerinizde bazı test edici durumlar oluşabilir.

Oğlak

Yeni ay aşk yaşamınıza bir U-dönüşü, bambaşka bir yön veya yaklaşım getirebilir. Sürpriz bir aşk da doğabilir, bir aşkın bitişine de tanık olabilirsiniz. Sevdiklerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Satürn özellikle maddi açıdan hatırlatıcı ve test edici nitelikte olabilir.

Kova

Ev ve aile konularını gündeminize taşıyan yeni ayın Uranüs kavuşumu özellikle de burcunuzun ilk günlerinde doğduysanız bu konularda sürpriz ve beklenmedik gelişmeleri gündeminize taşıyabilir. Burcunuzda ilerleyen Satürn almanız, üstlenmeniz gereken sorumluluklara işaret edebilir.

Balık

Yeni ay yakın çevrenizde, komşu veya kardeşleriniz arasında gelişen durumları gündeminize taşıyabilir. Bu yeni ayla düşünce ve fikirlerinize bambaşka bir yön verebilirsiniz. İletişimde çok farklı bir yol izleyebilirsiniz. Yeni ve değişik bilgiler edinebilir, farklı bir eğitim alabilirsiniz.