HAZİRAN ASTROLOJİSİ: İLETİŞİM VE HABERLEŞME DOLU BİR AY BİZİ BEKLİYOR

Güneşin İkizler burcunda yol aldığı ve Yengeç dönencesini karşılayacağımız Haziran ayı iletişim, haberleşme ve kısa yolculuklar açısından bolca fırsat sunuyor.

Haziran ayında yerimizde duramayacağımız, kıpır kıpır hareketli bir ay bizi bekliyor. Merak duygumuz yeni ilgi alanlarına yönelmemizi sağlarken eğitimle ilgili yeni başlangıçlar yapabiliriz. 9 Haziran itibarı ile eğitim ve iletişim açısından kendimizi oldukça elverişli, destekleyici ortamlar içinde bulabiliriz. Düşünce ve fikirlerimizi daha kolay ifade edebilir, yakın çevremizle paylaşabiliriz. Yeni bilgilere, öğrenmeye açık olduğumuz, elimize ne geçerse okuyabileceğimiz bir ay Haziran ayı. Yolculuk imkanları, görüşme ve ziyaretler artıp hızlanabilir. İletişim ağımızı da bu ay epeyce genişletebiliriz. 3 Haziran’daki yeni ay bu yönden yepyeni başlangıçları müjdeliyor.

4 Haziran’dan itibaren Yengeç burcunda seyredecek olan Merkür aklımızı, fikrimizi ev, aile, yurt konularının meşgul edeceğine işaret etmekte. 21 Haziran dönencesi sonrasında bu konularda kendimizi çok daha motive, istekli, hevesli hissedebiliriz. Mars ay boyunca Yengeç burcunda ev ve aile konularıyla bizi epeyce meşgul kılıyor, evde çok işimiz olabilir, aile fertleriyle epeyce uğraşabiliriz, aile içi sürtüşme ve çatışmalara bir miktar dikkat etmeliyiz, bu açıdan 13-14 Haziran, 19-20 Haziran not edilesi önemli tarihler.

Burcunuza ilişkin detayları https://www.elle.com.tr/astroloji/aylik adresinde bulabilirsiniz.