JÜPİTER RETROSUNDA ŞANSINIZI KEŞFEDİN

Bugün başlayan ve yaklaşık 4 ay sürecek olan Jüpiter retrosunda şanslı yönlerimizi yeniden keşfedebilir, bilgece kullanabiliriz. Kişisel gelişim adına bu müthiş bir fırsat ve ödülü de büyük olabilir.

Jüpiter astrolojide üst bilgiyi, bilgeliği, kişisel gelişimi temsil eden iyicil, benefik bir gezegen. Her 12 ayda bir burç değiştiren Jüpiter bu dönemde Yay burcunda, yönetici olduğu, güçlü olduğu alanda. Jüpiter her 13 aylık döngülerde geri hareket yapıyor. İşte şu anda başlayan Jüpiter geri hareketi başka deyişle Jüpiter retrosu bilgelik yolunda yaşadıklarımızı, adımlarımızı anlama ve değerlendirme imkânı sunuyor. İyicil Jüpiter’in bize sunduğu bu şansı daha iyi anlayabilir ve yerinde kullanabiliriz.

Bu dönemde normalde kolaylıkla, rahatlıkla gelen şeyler kendilerini biraz daha ağırdan alıyor gibi görünebilir. Ancak bir yönden baktığımızda bu yalnızca bir illüzyon ve yanılsama da olabilir. Zira her birimiz ayrı ayrı çeşitli şanslara sahibiz ve çoğu zaman bunu görmekte zorlanırız. Bu dönem şansımızın kıymetini bilme ve onun için müteşekkir olma zamanı olabilir.

Jüpiter retrosunda bolca okuyabilir, daha önce okuduklarımızın, öğrendiklerimizin üzerinden geçebiliriz. Bu dönem bilgilenirken bilge olma, üzerimizdeki miskinlikten sıyrılarak yeni ufuklar arama, keşfetme, gezme ve seyahat etme zamanı olabilir. Bize hazır olarak adeta bir tepside sunulmuş olanları fark edebilir, bunların değerini bilebilir, üzerine de bu şansın hakkını vermek için harekete geçebiliriz.

Jüpiter retrosu ayrıca abartılı davrandığımız alanları fark etmemizi, görmemizi sağlayabilir. Sözgelimi alışveriş konusunda abartılı bir tutumumuz varsa bunu fark edebilir, bu konuda kendimize çeki düzen verebiliriz. Aynı durum artık sınırı kaçırdığımız alışkanlıklarımızla da ilgili olabilir.

Jüpiter büyük şans ve kısmet yıldızı ve retrosunun getireceği bir bilgelik ve olgunluk var. Jüpiter retrosunun testlerini başarıyla geçtikten sonra, başka deyişle 4 ay sonra retro bittiğinde, Jüpiter bize güzel bir armağan verebilir, gerek aşkta, gerek işte ya da parayla ilgili olarak …

Burcunuza göre Jüpiter retrosunu nasıl değerlendireceğinizi ve armağanının nereden gelebileceğini merak ediyorsanız, işte olası yanıtlar:

KOÇ

Akademik alanda, uluslararası, uzaklar, seyahatlerle ilgili konularda size sunulan fırsatları daha iyi anlama, görme zamanı ve ödülünüz de bu alandan gelebilir.

BOĞA

Jüpiter fırsatları ortak paylaşımlardan geliyor. Eşiniz, ortağınız, birlikte iş yaptığınız, sahip olduklarınızı paylaştığınız kişilerden gelen kısmetleri görme, anlama zamanı başlıyor.

İKİZLER

Jüpiter sizi ilişkilerden yana şanslı kılarken bu dönemde bu şansı daha iyi anlayabilirsiniz. Sonunda ise evlilik, birliktelik ya da yakın bir arkadaşlıktan yana müthiş bir kısmet sizi bekliyor olabilir.

YENGEÇ

Jüpiter’in kısmeti üretkenlikten geçiyor. Emeklerinizin, çabanızın size kazandırdıklarını daha iyi görebilir, bunun tadını çıkaracağınız bir sonuçla karşılaşabilirsiniz.

ASLAN

Jüpiter aşktan yana sizi şanslı kılarken bu dönemde aşkı daha iyi anlayacağınız bir keşfe çıkabilirsiniz. Ödülünüz de sizi hayata bağlayan müthiş bir aşk olabilir.

BAŞAK

Aileden, ev yaşamından yana şanslı biri olabilirsiniz. Bu şansı daha iyi görebileceğiniz bu dönemin ardından ödülünüz de keyifli bir ev ve aile ortamı olabilir.

TERAZİ

Jüpiter’i daha iyi anlamak için yakın çevrenize bakmanız yeterli. Şansınız kardeşleriniz, komşularınız, etrafınızı sarmış olan arkadaşlarınız olabilir.

AKREP

Maddi ve parasal konularda sahip olduklarınızın farkına varacağınız ve bunları daha iyi değerlendireceğiniz bir dönem olabilir. Şansınız kaynaklarınız ve yeteneklerinizde saklı.

YAY

Burcunuzda seyreden Jüpiter size doğuştan şanslı olduğunuz yönünüzü ve bilgeliğinizi hatırlatabilir. Kişiliğiniz, karakteriniz, duruşunuz zaten en büyük şansınız olabilir.

OĞLAK

Jüpiter retrosunda manevi gücünüzü, zenginliğinizi, mistik ve spiritüel yatkınlığınızı yeniden keşfedebilirsiniz. Sonunda sürpriz fırsatlar, mucizevi imkânlar sizin olabilir.

KOVA

Sosyal çevreniz, arkadaş ve dostluklarınız en büyük şansınız ve bu dönemde bu şansı çok daha yakından görebilir, size sunduğu ve sunabileceği imkânları keşfedebilirsiniz.

BALIK

Görev ve sorumluluk alanınız, iş hayatınız ve kariyeriniz, taş üstüne taş koyarak inşa ettiğiniz her şey sizin şansınız olabilir. Ödül de başarı ve takdir olarak gelebilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.