KASIM ASTROLOJİSİ: ŞANS KAPISI AÇILIYOR

Şans ve kısmet gezegenleri Venüs ve Jüpiter’in Yay burcunda yan yana ilerlediği Kasım ayı güzel gelişmeleri ve pozitif bir bakış açısını beraberinde getirebilir.

Merkür retrosu ve Venüs’ün burç değiştirmesiyle başlayan Kasım ayını iyimser bir bakış açısıyla karşılıyoruz. Ayrıca Kasım ayı uzaklardan, yollardan, yolculuklardan, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulardan yana bereketli bir ay olabilir. Keşfetmekten, öğrenmekten, paylaşmaktan zevk alacağımız bir döneme ilerliyoruz. Ancak Merkür retrosunda kullandığımız her türlü sosyal paylaşımımızda ve iletişimimizde kullandığımız sözlere, kelimelere bir kat daha dikkat etmeli, detayları gözden kaçırmamalıyız. 21 Kasım’da kadar süren Merkür retrosu iş anlaşmaları, sözleşmeler konusunda temkinli davranmayı da gerektirebilir.

Bu ayın bir diğer önemli gelişmesi ilişkileri bir nebze rahatlatacak olan Mars transiti. Mars'ın burç değiştirmesiyle 19 Kasım sonrasında bozulan ilişkileri, ayrılıkları, gönül kırıklıklarını telafi etme imkanı bulabiliriz. Hırslı, mücadeleci olacağımız bir döneme ilerlerken Mars kararlılık yönünde bizi destekleyebilir.

Dolunay 12 Kasım’da gerçekleşirken maddi konularda uyarıcı nitelikte olabilir. 26 Kasım’da gerçekleşen yeni ay ise önümüze yepyeni ufuklar ve yolculuklar açabilir.

Burcunuza ait aylık yorumları https://www.elle.com.tr/astroloji/aylik adresinde bulabilirsiniz. Keyifli bir Kasım ayı geçirmeniz dileğiyle.