SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL ASTROLOJİK İPUÇLARI

14 Şubat yaklaşıyor. Sevgililer Günü için her burca özel astrolojik ipuçlarını okumadan plan yapmayın.

14 Şubat 2019 tarihi astrolojik olarak oldukça heyecan verici bir gündeme işaret ediyor. Zira sabahı ayrı tatta akşamı ayrı havada olabilir. Sabah saatlerinde biraz daha sakin kalmakta, beklentileri yüksek tutmamakta, sabırlı davranmakta fayda var. Zira saat 14:00 sularında aksiyon gezegeni Mars burç değiştirecek ve kendimizi bambaşka arzular, istekler, heyecanlar içinde bulabiliriz. Hemen not düşelim, bu geçişin etkileri arasında biraz genel konforu, lüks ve rahatı bozabilir, ama aşk için bir miktar aksiyona değmez mi? Görünen o ki pek rahat duramayacağız bir gün olabilir. Güven hissiyatı azıcık yara alabilir, bazı şeyleri maddi harcamalarla ve alışveriş yaparak kapatma yoluna da gidebiliriz. Ayrıca gün boyu Ay İkizler burcunda seyrediyor, arkadaşlık duygularının güçlü olduğuna vurgu yapıyor. Kendimizi ifade etmek konusunda ihtiyaçlarımız olabilir. Heyecanımız bir şekilde dilimize, sözlerimize, mesajlarımıza vurabilir. Ancak konuşmalarımızın ne yöne gideceği, neye varacağı çok da belli olmayabilir. Merkür Balık’ta oldukça dağınık fikirlere, düşüncelere işaret ediyor zira. Öte yandan, aşk ve ilişkilerin gezegeni olan Venüs ise Oğlak’ta, sevgide, aşkta, ilişkide ciddiyet ve sorumluluk beklentilerimiz yüksek olabilir.

Günün genel bir panoramasının ardından gelelim burçlara özel değerlendirmelere:

Koç

Koç’lar sabah saatlerinde özellikle sakin kalmalı. Bu dönemde burçlarındaki Uranüs onları nereye varacağı belli olmayan, sürpriz, beklenmedik tepkilere, tutumlara, davranışlara itiyor olabilir. Öğle sonrasında da kendinizi alışverişe vurabilirsiniz, bütçenizi kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

Boğa

Bir süredir etraflarındaki yığınla telaş ve hareketlilik arasında adeta kalakalmış olan Boğa’lar Mars’ın burçlarına ilerlemesiyle harekete geçiyor. Aksiyon dolu bir Sevgililer Günü akşamı sizi bekliyor. Sevgiliniz yoksa bu bir tanışma fırsatı verebilir, varsa onun için her şeyi yapmaya hazırsınız.

İkizler

Ay burcunuzda, size ayrı ve özel bir cazibe ve güzellik katacak bu Sevgililer Gününde. Giyiminizle, saç ve makyajınızla pırıl pırıl parlayabilir, mıknatıs gibi insanları kendinize çekebilirsiniz. Ancak kontrolünüz dışı durumlara dikkat, zira öğle sonrasında çevrenizdeki aksiyon şekil değiştirecek.

Yengeç

Bu Sevgililer Gününde Venüs karşıt burcunuzda ilerlerken aşktan ve ilişkilerden yana şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Aradığınız ciddiyet ve sorumluluk sahibi kişiyle karşılaşabilirsiniz. Zira öğle sonrasında sosyal çevrenizdeki aksiyon ve hareketlilik artıyor, tekliflere hazır olun.

Aslan

Aşkın burcusunuz ve sizin için kalpten gelen her şey çok özel ve önemli. Bu Sevgililer Gününde bu duygularınızı çevrenizdekilerle paylaşmaktan ve kendinizi bu yönde ifade etmekten çekinmeyeceksiniz. Öğle sonrasında aksiyonu abartmamaya, tepkilerinizi kontrol etmeye dikkat etmelisiniz.

Başak

Görev ve sorumluluk bilincinizin, yüreğinizden geçenleri gerçekleştirme yönündeki uğraş ve emeğinizin sizi istediğiniz sonuca götüreceğinden emin gibisiniz. Ancak bu Sevgililer Gününde burcunuzun yöneticisi Merkür çok da tekin bir yerde değil, velhasıl evdeki hesap çarşıya uymayabilir, sürpriz ve mucizelere açıksınız.

Terazi

Bu Sevgililer Gününde bulunduğunuz ortamın dışında, uzaklarda, seyahat halinde kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Aşkı zaten ruhunuzda taşıdığınız bir dönemdesiniz ve duygularınızı her mecradan, sosyal medyadan paylaşma ihtiyacında olabilirsiniz. Öğle sonrası ani ve hızla gelişen durumlara açık görünmekte.

Akrep

Sevgililer Gününde burcunuzun yöneticisi Mars burç değiştirirken öğleden itibaren ilişkiler epeyce hareketlenebilir. İlişkiniz varsa bu ilişki için, yoksa yeni bir ilişki için aksiyona geçmeye kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Sadece karmaşık duygu durumunuzu kontrol edip yönetebilmelisiniz.

Yay

Bu Sevgililer Gününde detaylar sizin için oldukça önemli olabilir, özellikle de öğle saatlerinden itibaren üretken, çalışkan yönlerinizi öne çıkarabilir, mükemmel bir gün geçirmek için kolları sıvayabilirsiniz. Ay karşıt burcunuzda ilerlerken yalnız olmak istemeyeceksiniz.

Oğlak

Venüs burcunuzda ilerlerken ilişkilerden yana şanslı sayılabilecek bir dönemdesiniz. Ancak Satürn sizi kararlı olmaya da itiyor. Yeni bir ilişkiye kendinizi hazır hissederken kendinizden çok da ödün verme taraftarı olmayabilirsiniz. Ancak Mars’ın burç değiştirmesiyle aşktan yana sular durulmayacak gibi görünüyor.

Kova

Güneş burcunuzda, Ay da aşk evinizde ilerlerken günü en keyifli geçirebilecek burçlardan birisiniz, elbette kişisel doğum haritalarınızda aksine işaret eden durumlar yoksa. Mars’ın öğleden sonra burç değiştirmesiyle evinizde hareketlilik, aksiyon artacak. Bu durumda bu Sevgililer Günü’nü evde ya da ev gibi ortamların dışında geçirmek isteyebilirsiniz.

Balık

Olaylar kontrolünüz dışında hızla ilerlerken kendinizi akışa, sulara kaptırmış bir yelkenli gibi hissedebilirsiniz. Duygusal olarak çifte durumlar içinde hissedebilirsiniz. Mars’ın burç değiştirmesiyle iletişimde söz sizde olabilir ve sesiniz çok daha gür çıkabilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.