ŞUBAT ASTROLOJİSİ: DOSTLUK, ARKADAŞLIK, SEVGİ DOLU BİR AY

Bireysel istekleri bir kenara bırakacağımız, kendimizden ziyade sevdiklerimizi, dostlarımızı düşüneceğimiz bir ay bizi bekliyor.

Şubat ayında paylaşımlar ön planda. Ayın çoğunda Kova burcunda ilerleyen Güneş dostluk, arkadaşlık kavramını öne çıkarıyor. Dolayısıyla sosyal çevre ve grup paylaşımlarına, ortak çalışmalara oldukça yatkınız. Düşüncelerimizi aktarabileceğimiz, yenilikçi bir bakış açısıyla umut dolu hareket edebileceğimiz bir ay olabilir Şubat ayı.

5 Şubat’taki yeni ayla birlikte kendimizi yepyeni bir çevrede bulabiliriz.

Merkür, Ay’ın 10’undan itibaren kafamızı, zihnimizi biraz karıştırabilir, açık ve net düşünmemizi, anlamamızı, kavramamızı zorlaştırabilir.

4 Şubat’tan itibaren Oğlak’ta ilerleyen Venüs, aşk ve ilişkilerden yana daha fazla ciddiyet ve sorumluluk bekliyor.

19’undan itibaren Güneş’in burç değiştirmesiyle kendimizi akışın kollarında bulabilir, manevi, ruhsal, mistik, spiritüel konulara daha çok ilgi duyabiliriz. Başkalarına faydalı uğraşlar içinde olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabiliriz. Dolunay üretken yönümüzü, emek, hizmet duygumuzu ortaya çıkarabilir.

Gelelim o özel güne başka deyişle 14 Şubat Sevgililer Günü’ne. Bu özel günde dostluk ve arkadaşlık kavramları ön planda. Sevdiğimizi, sevgimizi anlamaya ve anlatmaya çalışacağımız bir gün olabilir. Mars gün içinde burç değiştirirken akşam saatleri özellikle güven konusuna çok takılı kalmamaya özen göstermeliyiz. Belki de bunu kapamak için bolca alışveriş yapmaya oldukça meyilli olabiliriz.

Şubat ayı burcunuza özel yorumları, küçük 14 Şubat notlarıyla birlikte https://www.elle.com.tr/astroloji/aylik adresinde bulabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.