TERAZİ BURCU ERKEĞİ HAKKINDA HER ŞEY

Güneş Terazi’de ilerlemeye başlamışken Terazi burcu erkeğini mercek altına almanın tam zamanı.

Terazi burcu erkeği, 2018’de kendini kökten bir yeniden yapılandırma döneminde. Bu yapılandırmada kendi öz değerini yeniden oluşturma ve bunu yeniden kazanma süreçlerinden geçiyor. 8 Kasım sonrasında ise iletişim açısından çevresini daha da genişletip sosyalliğini geri kazanıyor. Seyahatlere, yeni keşif ve maceralara hız verirken buna en yakın çevresinden başlayabilir. 5 Ekim – 16 Kasım arasındaki Venüs retrosu ise ona kişisel dönüşüm, hayatında eski defterleri kapatıp yenilerini açma konusunda büyük bir fırsat sunuyor. Terazi burcu erkeği hakkında daha fazla şey öğrenmek için yazıyı okumaya devam edin.

Terazi Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? 

Her şeyden önce Terazi burcu erkeği özellikleri zarif, kibar ve centilmen olmasıdır. Terazi burcu erkeği  tam bir salon insanı olabilir. Göstermiyorsa da ruhu bu şekildedir. Jestlerinden ve küçük hareket ve mimiklerinden Terazi erkeği ruhunun bu inceliğini yakalayabilirsiniz. Onu diğerlerinden ayıran en önemli özellik bu olabilir.

Bir hava burcu insanı olarak terazi burcu erkeği için entelektüellik oldukça önemlidir. Onun zekasına ve mantığına hitap etmelisiniz. Terazi burcu erkeği hoşlandığını güzel sözler, kelimeler kullanarak belli eder. Jestleri kadar kelimelerini de özenle seçer.

Venüs’ün yönetiminde Terazi burcu erkeği için aşkta ve cinsellikte eşitlik, uyum ve denge oldukça önemlidir. Terazi burcu erkeği cinsellikte kendisi kadar karşı tarafın mutluluğunu gözetir. Terazi’nin kefeleri dengeli olmalıdır ve kendini ancak bu denge içinde mutlu hissedebilir.

Terazi burcu erkeği aşkta her şeyden olarak görsel estetik ve güzellik arayabilir. Şatafatlı ve gösterişli güzellikten çok doğal güzellikten yana olabilir ama terazi burcu erkeği için bir aşk sahnesi tüm unsurların ahenkle bir araya geldiği eksiksiz bir tablo gibi olmalıdır.

Terazi Burcu Erkeği Aşk Söz Konusu Olduğunda Nasıldır?

Terazi burcu erkeği aşk söz konusu olduğunda kavga ve gürültüden asla hoşlanmaz. Huzurlu bir ortam, bolca keyif ve konfor arar. Hafif bir müzik, loş ışıklar, güzel ve etkileyici kokularla Terazi burcu erkeğinin başını döndürebilirsiniz.

Terazi burcu erkeğinin en büyük zaafı aslında yine onu en güçlü kılan özelliği olabilir, o da en az kendisi kadar hatta zaman zaman kendisinden çok karşısındakini düşünmesidir. Dışarıdan zaman zaman aşırı kibar ve hatta tuhaf gelebilecek davranışlarının ardında aslında sürekli sevdiğine hoş görünme ve onu hoş tutma isteği olabilir. Bu da cinsellikte ve aşkta kendinden vazgeçecek kadar fedakar olmasına neden olabilir. Aslında tek amacı beraberliğindeki denge, uyum ve adaleti gözetmektir. Zaman içinde bunda da son derece güçlü hale gelirken ilişkiyi domine etmesine de şaşırmamak gerekir. Zira gerçek bir diplomasi kralı olabilir.

Son olarak Terazi burcu erkeği evlilik insanıdır, hayata bakış açısı ortak gözden ortak penceredendir. Hayatının aşkını bulduğu vakit evlenmekten ve ömrünü onunla sürdürmekten vazgeçmeyecektir.


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.