TERAZİ BURCU KADINI HAKKINDA HER ŞEY

Terazi zamanındayız ve Terazi kadınlarını daha yakından tanımak ve daha iyi anlamak istiyorsanız, yazımızı kaçırmayın.

Terazi burcu kadınını diğerlerinden ayıran belki de en önemli özelliği, dışarıdan “bu kadın Terazi’dir” diye düşündürecek en önemli unsur Terazi kadınının tavırlarında, tutumlarında gözle görülür ve hissedilir bir nezaket, kibarlık ve diplomasi sergilemesidir.

Hatta öyle ki karşısındakini mutlu etme ve bu nedenden dolayı hep hoş ve kibar görünme zorunluluğu zaman zaman birlikte olduğu kişiye fazla bile gelebilir, sıkılmasına neden olabilir.

Terazi burcu kadını kendini ikili ve bire bir ilişkilerle var eder. Dolayısıyla bir Terazi kadını ile birlikteyseniz ya da ondan hoşlanıyorsanız, aranızdaki ilişkinin er ya da geç ciddiye bineceğinden, yolun en nihayetinde kurulu bir ortaklığa ve evliliğe gideceğinden neredeyse yüzde yüz emin olabilirsiniz. Terazi burcu kadını için hayat bir eşini bulma, evlenme ve birlikte varolma amacı taşır.Bir Venüs kadını olan Terazi burcu kadını için güzellik ve estetik vazgeçilmezdir. Sade ancak oldukça uyumlu ortamları, dekorasyonları, giysi ve kıyafetleri tercih eder. Ve bunların onaylanması, takdir ve kabul görmesi son derece önemlidir. Dolayısıyla aynı şekilde de birlikte olduğu ya da evli olduğu kişinin kendi çevresi tarafından yakışlı ve hoş bulunması, saygı uyandırması, beğenilmesi ve takdir edilmesi son derece önemlidir. Terazi kadınının yanında hoş, yakışıklı, beğenilen, dışarıdan kusursuz görünen erkekler görebiliriz.Terazi hava elementinden bir burçtur, dolayısıyla bir hava kadını olarak Terazi kadını için zihinsellik önemlidir. Entelektüel bir bakış açısına sahiptir, bilgi ve öğrenmek konusunda sınır tanımayabilir. Ancak konu cinsellik olduğunda Terazi kadını son derece tensel olabilir, sadık ve bağlı bir eş beklentisi vardır, cinsellik konusunda karşısındakine tam olarak güven duyması son derece önemlidir. Rutinleri sever, risk ve maceradan çok hoşlanmaz.Bununla birlikte aşkta ve aşk duygusunda sıradışı olmayı sever. Aşık olduğu kişi oldukça farklı, marjinal bir kimse olabilir; Terazi kadını normalin dışında zekaya sahip, çağının, zamanının ötesinde kişilerden hoşlanabilir ve bu kişileri sevebilir.Terazi burcu en çok kendisi gibi hava grubundan olan İkizler ve Kova ile anlaşır, Koç burcu ile de tencere kapak misali kendini tamamlayabilir. Bu burçlar dışında Aslan ve Yay ile de frekansını tutturabilir.  Terazi burcu kadınını 2018’de neler bekliyor diye bakacak olursak, 2018 Terazi kadının eskilerden kurtulduğu, kendi özdeğerini yeniden inşa ederek, yeni bir değer kavramını oluşturup uygulamaya başladığı son derece farklı ve etkili bir yıl olabilir. Özellikle maddi konularına, hesaplarına, para durumlarına daha fazla sahip çıkmaya ve bu konu başta olmak üzere kendini kökten yeniden yapılandırmaya odaklanabilirler. 8 Kasım sonrasında üzerilerindeki sıkıntı ve kasvetten de kurtulup daha rahat düşünüp hareket edebilecekleri bir döneme ilerleyebilirler. Bundan hemen önce, 5 Ekim – 16 Kasım arasında gerçekleşen Venüs retrosu ise Terazi kadınlarına ilişkiler ve ortak paylaşımlar noktasında bambaşka bir bakış açısı, çok farklı bir değerlendirme boyutu kazandıracak gibi görünüyor..

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.