Boğa Aylık Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

1 haziran, 2020

Ay ve Güneş tutulmaları

İş ve maddi konuların giderek önem kazanacağı bir aya ilerliyorsunuz. 20’sine kadar kazançlarınız, gelirleriniz, giderleriniz konusunda epeyce hesap kitap yaptıktan sonra, tutulmalarla birlikte özellikle aile içi iletişimin giderek hızlanarak arttığı bir ortamda kendinizi bulabilirsiniz. Annenizle, ailenizle çok konuşacağınız bir ay kapanışı olabilir. 5 Haziran’daki Ay tutulması iş ve ortak maddi konularda, varsa vergi ve miras işlerinizde birtakım farkındalık ve kararları beraberinde getirebilir. Biraz umutlarınızın kırıldığı bir dönem olsa da bunlara çok takılmamaya çalışmalısınız. Ay tutulması eşinizin iş yaşamıyla ilgili bir durumu da çarpıcı şekilde gösterebilir. 21 Haziran’da ise bir Güneş tutulması var ve bu tutulma yakın çevrenizde, komşu, kardeş ortamınızda çarpıcı bir şekilde gelişen bir durumu ve bu durumun getireceği yeni yaklaşımları tetikleyebilir. 18 Haziran’da başlayacak olan Merkür retrosunda iletişim, haberleşme problemlerine dikkat etmelisiniz. 25 Haziran’da Venüs retrosunun sonlanması sizi epeyce hızlandırabilir, üzerinizdeki ağırlıktan kurtulmanızı sağlayabilir ve harekete geçmenizi kolaylaştırabilir. 28 Haziran’dan itibaren Mars yeni transitine başlıyor ve bu transit yıl sonuna dek sürecek. Bu süreçte başta sağlığınız olmak üzere hemen her konuda arkanızı iki kez kontrol ettiğinize emin olun. Mars avcı pozisyonunda sizi hiç ummadığınız veya beklemediğiniz yerden avlayabilir.


1 mayıs, 2020

Güneş burcunuzda ilerlerken merkezde siz varsınız

Güneş Mayıs’ın 20’sine kadar burcunuzda ilerlerken hemen her konuda sizi avantajlı kılıyor. Özellikle ilişkilerden yana şanslı, avantajlı ve söz sahibi olabilirsiniz. Ancak sübjektif ve tek taraflı bakmamaya gayret etmeli ve dengeleri koruyabilmelisiniz. Mayıs ayı ayrıca Retrolarıyla dikkat çekiyor. Bunların en önemlisi burcunuzun da yıldızı olan Venüs’ün retrosu ve 13 Mayıs’ta başlayıp 25 Haziran’a kadar sürecek. Bu süreç yaşamınızda daha ağır ilerleyen bir süreç olabilir. Geçmişe bakmanız, kendinizle hesaplaşmanız, bazı değerlendirmeler yapmanız açısından bu Retro faydalı olabilir. İkizler burcunda Retro yapması bazı çifte durumları da kaçınılmaz şekilde beraberinde getiriyor. Çift taraflı, yönlü düşünebilirsiniz. Bir anda kara derken aka dönebilirsiniz. Uranüs’le birlikte burcunuzdaki bu devinim gerek kendiniz gerek etrafınızdakiler için epeyce şaşırtıcı olabilir. Zira madalyonu hep çift taraflı değerlendirebilir, aniden sizden beklenmeyen çıkışlar yapabilirsiniz. 7 Mayıs’ta karşıt burcunuzda bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunay evliliğinizde veya birlikteliğinizde daha önce farkında olmadığınız bir duruma dikkat çekebilir, bu durumu aydınlığa kavuşturabilir. 12 Mayıs’ta Merkür güçlü olduğu İkizler’e ilerliyor. Bu geçiş, iş yaşamında görüşmeleri ve iletişimi hızlandırmanızı sağlayabilir. Zihnen sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmeye odaklanabilirsiniz. 13 Mayıs’ta Mars Balık burcuna ilerliyor ve bu burçta hiç de güven verici, tekin, sağlam bir yerde değil. Sosyal yaşamınızda arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinizde sürtüşmeleri beraberinde getirebilir. Tartışma ve çatışmalara önümüzdeki bir buçuk ayda daha çok dikkat etmelisiniz. 20 Mayıs’tan itibaren Güneş artık İkizler’de, bu geçiş sizi maddi ve parasal konulara çok daha odaklı ve bu alanlarda motivasyonunuzu çok daha yüksek kılabilir. 22 Mayıs’taki yeni ay yeni bir iş fırsatını beraberinde getirebilir. 11 Mayıs’ta Satürn, 14 Mayıs’ta Jüpiter Retroları başlıyor. Yaklaşık 4 ay sürecek bu dönem iş ve sosyal yaşamı yavaşlatabilir. Kariyer ve sosyal yaşamda geçmişe dönük değerlendirmeler yapmanızı sağlayabilir. Satürn retrosu, iş yaşamıyla ilgili konularda biraz daha sabır ve temkinli yaklaşım gerektirebilir. Jüpiter retrosu ise uzaklarla, yabancılarla, yurt dışı bağlantılarla ilgili konularda yavaşlama getirebilir. Ayrıca inanç ve değer yargılarınızı, düşüncelerinizi sorgulamanıza ya da etraflıca düşünmenize neden olabilir.


1 nisan, 2020

Geride durmayı tercih edebilirsiniz

Ayın 19’unda Güneş burcunuza ilerleyene dek biraz daha kendi halinizde, sessiz sakin ve olaylara bir miktar seyirci kalabileceğiniz bir gündem sizi bekliyor. 4 Nisan’da Venüs’ün burç değiştirmesi maddi açıdan bazı imkân ve kısmetlere işaret edebilir. Güven duygunuzu tazeleyebilirsiniz. 19 Nisan’da Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle sizin döneminiz başlıyor, çok daha dikkat çekici olabilirsiniz. Sessiz kalarak ya da mesafeli durarak bile cazibenizi koruyabilir hatta daha çok öne çıkarabilirsiniz. 22 Nisan’da burcunuzda gerçekleşen yeni ay yaşamınızda yepyeni bir dönemin kapılarını açabilir, özellikle burcunuzun ilk günlerinde doğduysanız yani 20-27 Nisan aralığında bu yeni ay yeni başlangıçlar açısından daha da önemli olabilir.


1 mart, 2020

Venüs’le şanslısınız

5 Mart’tan itibaren burcunuzda ilerleyen Venüs sizi ışıl ışıl kılabilir. Özgüveniniz yerine gelebilir, dikkatleri üzerinize çekebilir, çekiciliğinizle ilişkilerinizi yönetebilir, maddi konularınızı toparlayabilirsiniz. Merkür retrosu 10’una dek sürerken sosyal ilişkileri bir miktar karıştırabilir, 4’ünden itibaren ise otorite konumunda kişilerle iletişimde kopukluk, gecikme getirebilir. Sosyal alanınızda 20’sine kadar parlayan Güneş sizi arkadaşlarınıza, dostlarınıza yakınlaştırabilir. Bu tarihten sonra ise biraz daha geri planda durmak, olay ve gelişmelere seyirci kalmak isteyebilirsiniz. 22’sinde burç değiştiren Satürn iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konuları ciddi bir biçimde gündeminize taşıyabilir. Somut hedef ve planlar oluşturmanızı kolaylaştırırken üstlerinizle ilişkilere biraz daha dikkat etmelisiniz. 9 Mart’taki dolunay aşka dair farkındalıklar getirirken 24 Mart’taki yeni ay bilinçaltınızda yeni uyanış ve farkındalıklara işaret ediyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.