Boğa Aylık Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

3 ocak, 2022

Hayat yavaş akabilir
Burcunuzun yöneticisi Venüs ayın 29’una kadar retro yani geri hareketini sürdürürken biraz geçmişte ve geçmişle yaşayacağınız bir ay gibi görünüyor Ocak ayı. İlişkilerde geri dönüşler söz konusu olabilir. Oğlak burcundaki yeni ay uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda yeni gelişmeleri beraberinde getirebilir ancak bu gelişmeler beklediğinizden farklı çıkabilir.  14 Ocak’ta başlayan Merkür retrosuyla yönetici, otorite konumunda kişilerle iletişime ve yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz. 18 Ocak’ta Yengeç burcundaki duygu dolu dolunay uzaklarla ilgili farkındalığınızı yükseltebilir ve dış dünyaya çok daha duyarlı kılabilir.


1 aralık, 2021

Yeni ortaklıklar kapısı aralanıyor
Yılın bu son ayında 4 Aralık’taki Güneş tutulması ortak maddi konularda, para ve iş konularında, çalıştığınız işle veya ortak olduğunuz işle ya da eşinizin işleriyle ilgili yeni gelişmeleri, başlangıçları, yeni durumları beraberinde getirebilir. Ortak bir alışveriş yapabilirsiniz. 13 Aralık’ta Mars’ın Yay burcuna ilerlemesiyle ortak harcamalar artabilir. Oğlak burcunda ilerleyen Venüs uzaklardan, yolculuklardan, yabancı diyarlardan bir sevgili getirebilir ve 20 Aralık’ta Venüs retrosunun başlamasıyla eski bir ilişki yeniden gündeme gelebilir. 19 Aralık’taki dolunay dikkatinizi harcamalarınıza ve bütçenize çekebilir. 22 Aralık’tan sonra özellikle yurt dışı ve uzaklarla ilgili işlerle birlikte görev ve sorumluluk bilinciniz artıyor.


1 kasım, 2021

İlişkiler adına önemli bir ay sizi bekliyor
Bu önemli ayda tüm enerjinizi ilişkinize, birlikteliğinize odaklayabilirsiniz. Zira karşınızdaki kişi veya kişilerin sabrı artık taşmış durumda olabilir ve Mars sayesinde bu kişiler atağa kalkabilir ve sessizliklerini bozabilir. Kasım ayı bu açıdan ilişkilerde bazı kopma ve ayrılıkları beraberinde getirebilir. 5 Kasım’daki yeni ay Uranüs’ün getirdiği değişim dalgasına meydan okuyan bir yeni ay ve ilişkiniz adına bu değişimden bir miktar feragat edip yeni bir adım yapabilirsiniz. 5 Kasım’dan itibaren uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda daha çok destek görebilirsiniz. Aşkı uzaklarda arayıp bulabilirsiniz. 6 Kasım sonrasında diyaloglara, uzlaşmaya, orta noktalarda düşünce birliğine varmaya daha yatkın olabilirsiniz. 19 Kasım’daki Ay tutulması burcunuzda gerçekleşirken yaşamınıza dair önemli kararları beraberinde getirebilir.


1 ekim, 2021

Küçük mutluluklar
Karşıt burcunuzda ilerleyen Venüs 7’sine kadar sizi eşli ve ortaklı konulara bağlı kılıyor. Ardından da ortak maddi konular, ortak işler, yatırımlar önem kazanıyor. Mars, Güneş ve Merkür ay ortasına kadar bütün enerjinizi gündelik yaşamınıza odaklayabilir. İlişkilerin gölgesinde, yorucu temposunda kendinizi göstermek ve öne çıkarmak zor gibi görünürken zıtlaşmalarla, çatışmalarla da en az diğer burçlar kadar uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Dolayısıyla bu dönemde ruh ve beden sağlığınıza daha çok dikkat etmelisiniz. Satürn ve Jüpiter’in düze dönmesiyle iş yaşamı ve kariyeriniz hızlanabilir, hedef ve planlarınıza odaklanabilir, tüm işlerinizi yeniden ele alabilirsiniz. 20 Ekim’deki dolunay vazgeçmeniz veya bırakmanız gereken konularda yol gösterici olabilir. 23 Ekim sonrasında da yine potanızda ilişkiler ve ortak paylaşımlar olacak gibi görünüyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.