Boğa Aylık Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

PINAR ATMACA

1 haziran, 2024

Hıza ayak uydurmalısınız
Ayın ilk yarısında iş ve para konularına ağırlık verebilirsiniz. Bütün odağınız maddi konular üzerinde olabilir. Yeni ay yeni bir iş veya gelir imkânını gündeme getirebilir. Gençlik becerilerinizle kendinize değer katabilirsiniz. Mars’ın burcunuza ilerlemesiyle son derece aktif olmanız gereken bir döneme ilerliyorsunuz, sizi siz yapan özelliklerden uzaklaşırken onları korumak için bir mücadele içinde olabilirsiniz. 17 Haziran’dan itibaren yakın çevrenizden destek göreceğiniz, kardeşlerinizle iletişimi artıracağınız, eğitim konularında ilerleme sağlayacağınız bir dönem başlıyor. 22 Haziran’daki dolunay size uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili bir konuyu ve seyahatleri hatırlatabilir.


1 mayıs, 2024

Bu ay sizin ayınız
Gökyüzünün sizi desteklediği bir dönemdesiniz. Bu dönemde burcunuzun bir şöleni yaşanırken nadir gelen bu fırsatı değerlendirmelisiniz. Hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 25 Mayıs’tan itibaren maddi konulara odaklanma söz konusu. 8 Mayıs’taki yeni ayla yaşamınıza yepyeni bir sayfa açarken 23 Mayıs’taki dolunay eşinizin veya ortağınızın iş ve para durumlarına dikkatinizi çekebilir.


1 nisan, 2024

Farkındalıklar artıyor
Hislerinize de güvenerek yaralı eski benliğinizi geride bırakmaya odaklısınız. Bu tutumunuzla beklenmedik, sürpriz güzellikleri kendinize çekebilirsiniz. Büyük manevi uyanışlar ve farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Merkür retrosunda dalgınlığa ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz.


1 mart, 2024

Yeni umutlar
Mart ayında umutlarınıza hüzünlü bir veda niteliğinde olurken yeni umutları yeşertmenin de tam sırası olabilir. Ancak iç dünyanıza odaklanacağınız bir süreçten geçebilirsiniz. 10 Marttan itibaren dalgınlığa ve uykusuzluğa daha çok dikkat etmelisiniz. 12 Marttan itibaren kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. 20 Marttan itibaren ise ruhsal bir hazırlık sürecine giriyorsunuz. 23 Mart’ta Mars’ın burç değiştirmesiyle sosyal olarak çok daha aktif olabilirsiniz ancak beklenmedik durumlara karşı tedbirli olmalısınız. 25 Mart’taki ay tutulması kendinizden vereceğiniz ödünlere işaret ediyor.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.