Boğa Aylık Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

1 nisan, 2021

Venüs burcunuza ilerliyor

Hayatın aksiyonla dolu olduğu ancak sizin biraz bu aksiyonun dışında seyirci olarak kalabileceğiniz bir ay sizi beklerken bu akış sizi manevi konulara, ruhsal alana daha çok çekip yaklaştırabilir. Merkür’ün burç değiştirmesiyle bu konularla ilgili daha çok bilgi sahibi olabilir, manevi yönü güçlü kişilerle tanışabilirsiniz. 14 Nisan’dan itibaren burcunuza ilerleyen Venüs aşk ve para başta olmak üzere pek çok konuda size şans getirebilir. Çekiciliğinizle tüm gözleri üzerinize çevirebilirsiniz. 19 Nisan’da Merkür ve hemen ardından Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle kendinizi çok daha güçlü hissedebileceğiniz, yaşamınızın kontrolünü çok daha fazla elinizde tutabileceğiniz bir dönem başlıyor. 23 Nisan’dan itibaren Mars’ın Yengeç burcuna ilerlemesiyle yakın çevrenizdeki konuşmaların, söylentilerin, komşu veya kardeşlerle olan iletişim ve haberleşmenin enerjinizi alabileceği, hatta tüketebileceği bir buçuk aylık dönem başlıyor. Bu süreçte dil sürçmelerine, iletişim kopukluklarına dikkat etmelisiniz. 27 Nisan’da Akrep burcundaki dolunay ise dikkatinizi ilişkiniz, evliliğiniz, birlikteliğiniz üzerine çekebilir ve bu alanda kararları gündeme getirebilir.


1 mart, 2021

Maddi konularda dikkatli olmalısınız
Mart ayında gündeminizin artık giderek değiştiğini ve başkalaştığını daha yakından görebilirsiniz. Mars’ın burç değiştirmesiyle gelirlerinizi, giderlerinizi daha iyi kontrol etmeniz gerekebilir, harcamalar önünüzdeki bir buçuk ay boyunca zorlayıcı olabilir, bütçenizi sıkı gözetmeye çalışmalısınız. 13 Mart’taki yeni ay yaşamınıza yeni dostluklar ve arkadaşlıklar katabilir ancak bunları fazla idealize etmemeye ve biraz da uyanık olmaya dikkat etmelisiniz. Etrafınızda sizi büyülediği kadar kandırabilecek dostlar ve arkadaşlar da belirebilir. 16 Mart’tan itibaren sosyal iletişimde algılara, yanılgılara dikkat etmeli, düşüncelerinize sezgi boyutunu katmayı ihmal etmemelisiniz. 20 Mart’tan itibaren olayların biraz daha kontrolünüz dışında akabileceği bir dönem başlıyor. Bu dönemde etrafınız çok hareketlenirken siz biraz daha geri planda durmayı ve seyirci kalmayı tercih edebilirsiniz. Venüs’ün Koç burcuna ilerlemesiyle aslında hız kazanabileceğiniz de bir döneme ilerliyorsunuz ancak dikkatli davranmayı ihmal etmemelisiniz. 28 Mart’taki dolunay gündelik yaşamınız veya çalışma ortamınızdaki ilişkilere dikkatinizi çekebilir.


1 şubat, 2021

Hedefler, planlar, iş yaşamı ve kariyer konuları

Neredeyse tüm enerjinizi hedeflerinize, planlarınıza, iş ve kariyer konularına, görev ve sorumluluklarınıza odakladığınız bir dönemden geçerken bunu yalnızca somut hedefler olarak görmemekte fayda var. Zira aslında önemli olan genel olarak toplum önündeki, gözündeki itibarınız, statünüz ve imajınız. Bu açıdan bir doruk ve zirve noktasından geçiyor olabilirsiniz farkında olsanız da olmasanız da nasıl göründüğünüz bu dönemde sizin için inanılmaz derecede önemli hale gelebilir. Üstelik kendinizle de çok fazla uğraş içindesiniz, zira burcunuzdaki Mars sizi sürekli aktif ve hareketli olmaya zorlarken, Uranüs ise sizi değişmeniz ve farklılaşmanız yönünde test etmeyi sürdürüyor. Tüm bu gerilim 15-24 Şubat arasındaki Satürn-Uranüs açısında zirve yapabilir. Kendinizi bu ana dek ne kadar esnek kıldıysanız bu süreçten o kadar başarılı ayrılabilirsiniz. Ancak başta egonuz olmak üzere sert yapılar diktiyseniz bu açı şubat ayını başlı başına özel kılabilir.


1 ocak, 2021

Bol çalışma ve iş dolu bir ay olabilir

Yılın ilk ayı hareketli bir gündeme işaret ediyor sizin için. 6 Ocak’ta Mars burcunuza ilerliyor ve hareketliliğin altına imzasını atıyor, önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde çok meşgul olabilirsiniz. Enerjinizi doğru ve yerinde kullanmaya gayret etmeli, sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. 8 Ocak’ta Venüs Oğlak burcuna geçerken yurt dışından, yabancılardan ya da uzaklardan kısmet getirebilir. Ancak bu dönem sizi çok iş odaklı, görev ve sorumluluk odaklı kılıyor ki Merkür’ün burç değiştirmesiyle otorite ve yöneticilerinizle iletişimi artırabilirsiniz. 13 Ocak’taki yeni ay uzaklarla ilgili yeni bir gelişmeyi gündeminize getirebilir. 28 Ocak’taki dolunay ev ve aile yaşamınızdaki eksikleri, noksanları size hatırlatan uyarıcı bir dolunay olabilir. 30 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor. Önemli i��, anlaşma ve sözleşmeler konusunda aceleci ve hızlı davranmamaya çalışın ve retronun bitmesini beklemek iyi bir seçenek olabilir. Bu dönemde üstlerinizle iletişime dikkat etmeli ve özen göstermelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.