Boğa Aylık Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

1 kasım, 2019

Mücadele ve uğraşlarınızın ödülünü alma zamanı

21 Kasım’a kadar sürecek olan Merkür retrosu mevcut ilişki veya beraberliğinize geçmişten gelen konuları, fikir ve düşünceleri katabilir. Eşiniz veya ortağınızla geçmiş günleri yad ederken alınganlık ve iletişim sorunlarına dikkat etmelisiniz. Anlaşma ve sözleşmelerde detaylara çok dikkat etmeniz gereken bir dönem. Venüs’ün burç değiştirmesi ise 2’sinden itibaren ortak kazançlar, işler konusunda sizi şanslı kılıyor. Eşinizin işlerindeki bereket sizi memnun edebilir. Birlikte yapacağınız alışveriş ve harcamalar olabilir. 12 Kasım’daki dolunay burcunuzda gerçekleşirken kendinizle ilgili alacağınız bazı kararlar olabilir. Mars’ın 19 Kasım’da burç değiştirmesiyle ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları daha çok çaba ve mücadele gerektirecek gibi görünüyor.


1 ekim, 2019

Gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda aktif olabilirsiniz

Bu aya gündelik yaşamınızdaki ve çalışma ortamınızdaki karışık ilişkiler damga vurabilir. Bu ilişkileri çözümlemek, sinirli, öfkeli, kızgın kişileri yatıştırmak epeyce mesainizi alabilir. Sağlığınıza bu dönemde çok daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Merkür 3 Ekim’den itibaren zihninizi ilişkiler konusunda daha çok meşgul edebilir. Venüs ise 9 Ekim’den itibaren yeni bir ilişkiye ya da ilişkinizde daha iyi bir döneme göz kırpmanızı sağlayabilir. 13 Ekim’deki dolunay iş veya çalışma ortamınızda, gündelik rutininizde bir farkındalık sağlayarak sağlığınıza ilişkin bir karar vermenize yol açabilir. 23 Ekim’den itibaren ilişkilere daha da odaklısınız.


1 eylül, 2019

Kalbinizin sesini dinliyorsunuz

Sevdiklerinize, sevdiğini uğraş ve konulara odaklanabileceğiniz hareketli bir ay sizi bekliyor. Kişisel uğraşlarınızı geliştirebilir, hobilerinize daha çok zaman ayırabilir, yüreğinizin sesi daha çok duyabilir ve dinleyebilirsiniz. Retro hareketinken çıkan Satürn uzaklarla ve yabancı olan işlerinizi geliştirmenizi sağlayabilir. 14’ündeki dolunay sosyal çevrenize ışık tutarken 15’inden itibaren gündelik yaşamınızdaki, çalışma ortamınızdaki ilişkiler önem kazanıyor. Her gün karşılaştığınız bir kişiyle bir aşk ve beraberlik gündeme gelebilir. İlişkilerde emeğe inanabilir, önem verebilirsiniz. 28’indeki yeni ay ise sağlığınızla ilgili bir atacağınız bir adıma işaret edebilir.


1 ağustos, 2019

Ağustos’ta evin kralı, kraliçesi sizsiniz

Aileniz tarafından bolca pohpohlanıp ihtimam göreceğiniz, üzerinize düşülen bir ay olabilir Ağustos. Onlarla daha çok vakit geçirmek, birlikte iç içe olmak isteyebilirsiniz, hatta onların tanıştırdığı bir kişiyle özel bir ilişkiye dahi girebilirsiniz. Aşkta tutkular öne çıkarken, içten yanmalı bir motor gibi kalbiniz alev alev olabilir, zira sıcak bir ay her açıdan. Burcunuzdaki Uranüs retrosu yaşamınızdaki değişiklikleri biraz daha tuhaf, anlaşılması, kabullenmesi zor kılabilir. Bu Retro Uranüs’ün hızını bir miktar keserken kişiliğinizdeki değişimleri irdeleme fırsatınız olabilir. Bu ay son bulan Jüpiter retrosu ise eşinizin, ortağınızın işleri ve maddi durumu açısından sizi epeyce kısmetli, zengin bir ortama sokabilir. Ortaklaşa satın alacağınız şeyler gündeme gelebilir. 18 Ağustos’tan itibaren ise kalbiniz daha da aşk ve tutkuyla atmaya başlıyor. 23’ünden itibaren yepyeni bir aşk doğabilir. Ancak sevdiklerinizin sizi uğraştırıp yorabileceği bir dönem olduğunu da aklınızdan çıkarmayın.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.