Boğa Aylık Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

PINAR ATMACA

1 aralık, 2023

Seyahatlerde planlı olmalısınız
Merkür’ün burç değiştirmesiyle uzaklarla ve yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular da zihninizi daha çok meşgul edebilir. İş amaçlı seyahatler söz konusu olabilir. Eşinizin, ortağınızın işleri artabilir. Merkür retrosunun başlaması seyahatlerle ilgili aksamalar getirebilir. 23 Aralık’tan itibaren Merkür retrosunun Yay’da devam etmesi ortak maddi konularda daha fazla özen gerektiriyor. 4 Aralık’ta Venüs’ün Akrep burcuna ilerlemesi ilişkiler açısından rahatlatıcı olabilir. 12 Aralık’ta Yay burcundaki yeni ay yeni bir ortak girişime işaret edebilir. 21 Aralık’ta Güneş’in Oğlak burcuna ilerlemesi sizi uzaklarla etkileşime açık kılabilir. 26 Aralık’taki yılın son dolunayı kardeşle ilgili konulara dikkat çekiyor. 29 Aralık’ta Yay burcuna ilerleyen Venüs ruhsal olarak yatıştırıcı olabilir.


1 kasım, 2023

İlişkinize odaklısınız
Karşıt burcunuzdaki hareketlilik yıl boyunca sizi meşgul eden kişisel konularınızdan sizi uzaklaştırıp karşı tarafa, eşinize, sevgilinize odaklıyor. Ona olan ilginiz kendinizi bile şaşırtabilir, ilişkinizle ilgili kontrol sağlayabilirsiniz. Satürn’ün düze dönmesiyle sosyal yaşantınızı düzene koyabilir, iş yaşamınızda daha yapıcı olabilirsiniz. Venüs’ün Terazi burcuna ilerleyişi her açıdan rahatlatıcı ve kendinizi daha sağlıklı ve zinde hissedebilirsiniz. Merkür’ün Yay burcuna ilerlemesiyle iş görüşmeleriniz. 13 Kasım’da Akrep’teki yeni ay yeni bir ilişkiye ya da ilişkinizde yeni bir düzene işaret edebilir. 22 Kasım’da Güneş’in burç değiştirmesiyle iş ve ortaklıklara iyice odaklanabilirsiniz. Ancak 24 Kasım’da Mars’ın da aynı alana ilerlemesiyle bu durum yorucu ve özellikle ruhsal olarak yıpratıcı bir hal alabilir. 27 Kasım’da İkizler’deki dolunay maddi durumunuza ve harcamalarınıza dikkatinizi çekebilir.


2 ekim, 2023

Yeni rutinler
Yine karşıdan gelen çokça etki altında olabilirsiniz. Güneş tutulmalı Ekim ayı özellikle gündelik çalışma koşullarınızda yeni gelişmeleri beraberinde getirebilir. Yeni bir iş veya çalışma düzeni, yeni bir çalışma arkadaşı veya yeni bir rutin içinde bulunabilirsiniz. Ancak karmaşık gibi görünen tüm bu konularda şanslısınız. Zira tutulma yöneticisi Venüs sevdiğiniz ve sizinle iyi anlaşan Başak burcunda ve zorlayıcı etkileri yumuşatıyor. Üstelik Jüpiter geri hareket etse de hala burcunuzda ve destekliyor. Burada işi oldukça bozabilecek tek bir gezegen var, o da Mars. Zira 12’sinde güçlü olduğu Akrep’e ilerliyor, karşı taraftan ataklar gelmeye başlıyor. İlişkilerde dengeyi, eşitliği ve huzuru, ki vazgeçilmeziniz, korumak adına çok fazla çaba ve gayret sarf etmeniz gerekebilir. Bu dönemde birilerini karşınıza almamak, çatışmadan mümkün mertebe kendinizi uzaklaştırmak sizi avantajlı kılabilir.


1 eylül, 2023

Daha aktif olma zamanı
Eylül ayında sevdiklerinize odaklısınız. Aşkı ve ilişkileri daha yakından sorgulayabilir, üzerine epeyce kafa yorabilirsiniz. 15 Eylül’deki yeni ay aşkta yeni başlangıçlara işaret edebilir. Mars Terazi transiti gündelik yaşamınızı etkilerken rutinlerinizi iyi planlamanız gerekiyor, işlerinizi, detayları iyi organize etmeye çalışmalı, gündelik yaşamınızı paylaştığınız kişilerle tartışmalardan uzak durmalısınız. Burcunuzun yöneticisi Venüs’ün retrosu son bulurken Eylül’de artık daha hızlı ve aktif olabilirsiniz.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.