Boğa Aylık Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

1 ocak, 2021

Bol çalışma ve iş dolu bir ay olabilir

Yılın ilk ayı hareketli bir gündeme işaret ediyor sizin için. 6 Ocak’ta Mars burcunuza ilerliyor ve hareketliliğin altına imzasını atıyor, önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde çok meşgul olabilirsiniz. Enerjinizi doğru ve yerinde kullanmaya gayret etmeli, sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. 8 Ocak’ta Venüs Oğlak burcuna geçerken yurt dışından, yabancılardan ya da uzaklardan kısmet getirebilir. Ancak bu dönem sizi çok iş odaklı, görev ve sorumluluk odaklı kılıyor ki Merkür’ün burç değiştirmesiyle otorite ve yöneticilerinizle iletişimi artırabilirsiniz. 13 Ocak’taki yeni ay uzaklarla ilgili yeni bir gelişmeyi gündeminize getirebilir. 28 Ocak’taki dolunay ev ve aile yaşamınızdaki eksikleri, noksanları size hatırlatan uyarıcı bir dolunay olabilir. 30 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor. Önemli iş, anlaşma ve sözleşmeler konusunda aceleci ve hızlı davranmamaya çalışın ve retronun bitmesini beklemek iyi bir seçenek olabilir. Bu dönemde üstlerinizle iletişime dikkat etmeli ve özen göstermelisiniz.


1 aralık, 2020

Satürn ve Jüpiter burç değiştiriyor
Burcunuzda 2018’de ilerlemeye başlamış olan Uranüs’ün zaten sizi önceden hazırlamış olması nedeniyle bu yılı değişime biraz daha uyumlu karşılamış olabilirsiniz. Diğer burçlara kıyasla toprak burçlarındaki hareketlerden de aldığınız destek işler biraz daha lehinize gitmiş olabilir. Bu sanki 1-0 önde olmak gibi ve bu avantajı daha da iyi değerlendirebilirsiniz. Özellikle iş ve ortak maddi konularda hareketliliğin giderek arttığı bir ayda son noktayı da yine bu alandaki Güneş tutulması koyacak gibi görünüyor. Mars destekli tutulma ortak maddi konulara, para ve iş konularında size adım attıracak cesareti verebilir. Güney yönlü tutulma işleri hiç kolaylaştırmıyor ancak tutulmanın hemen ardından Satürn ve Jüpiter ardı ardına burç değiştirmesiyle artık astrolojik görünümler sizi hedeflerinize, planlarınıza, görev ve sorumluluklarınıza, kariyer ve iş yaşamınıza kilitliyor ve bu alanda sıra dışı ve bambaşka değişimleri, yenilikçi ve modern bir bakış açısı ve tarzı beraberinde getiriyor. Belki kişisel anlamda yaşadığınız büyük Uranüs değişimini dışarı gösterme zamanıdır artık. 30 Aralık’ta gerçekleşen dolunay eski düşünce şeklinize dönüp bakmanızı sağlayabilir ve ardınızda bıraktığınız eski düşünce kalıbınızı size son bir kez gösterebilir.


1 kasım, 2020

Kasım ayında ilişkiler ön planda

Kasım ayına başlarken Ay’ın burcunuzda olması özgüveninizi artırıyor. Güneş’in karşıt burcunuzda ilerlemesi 22’sine kadar sizi biraz karşı tarafa ve ilişkinize bağlı ve bağımlı kılabilir. 3 Kasım’da Merkür retrosunun son bulmasıyla gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda iletişim hızlanıyor. 11 Kasım’da Merkür’ün Akrep burcuna ilerlemesiyle bire bir iletişim ve diyalogları daha da hızlandırabiliriz. 14 Kasım’da Mars retrosunun son bulmasıyla kontrolünüz dışı olaylar hız kesebilir ancak yine de arkanızı kollamayı ihmal etmeyin. 15 Kasım’daki yeni ay yeni bir ilişkiyi ya da ilişkinizde yeni bir dönemi beraberinde getirebilir. 21 Kasım’da burcunuzun yöneticisi Venüs’ün karşıt burcunuza ilerlemesiyle eşinizden ve ilişkilerden yana şanslı bir döneme ilerliyorsunuz. 22 Kasım’dan itibaren ortak maddi konular, eşinizin, ortağınızın iş konuları hız ve önem kazanabilir. 30 Kasım’daki Ay tutulması kendi cebinize, hesabınıza bakmanıza sağlayabilir.


1 ekim, 2020

Küçük keyiflere yer açın

Ekim ayı toprak enerjilerinin yeniden hakim olduğu bir ay ve yönetici gezegeniniz Venüs’ün Başak’a geçmesiyle birlikte sizin için keyifli anlar olabilir. Aşkla, sevgiyle, ilgiyle kendinizi şımartabilirsiniz. Sevdiklerinizden de destek görebilirsiniz. Ancak geri planda çok fazla şey oluyor ve bunları göz ardı etmemelisiniz ve kendinizi ruhen ve bedenen korumalısınız. Merkür karşıt burcunuzda ilerlerken karşınızdaki kişiler size göre fazlasıyla karmaşık, girift, derin ve hatta zaman zaman abartılı düşünceler içinde olabilirler ve bu durum 14 Ekim’de başlayan Merkür retrosuyla iyice tuhaflaşabilir. Daha sade ve yalın düşündüğünüzü onlara hatırlatmanız gerekebilir. Güneş’in 23’ünde karşıt burcunuza ilerlemesiyle ilişkilere daha çok odaklanabilirsiniz. Ay burcunuzda bir dolunayla kapanış yaparken getirdiği farkındalıkları yaşamınıza yansıtmalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.