Boğa Aylık Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

1 haziran, 2021

Haziran ayı sizi harekete geçirebilir
Maddi konular ekseninde güven duygularınızı test eden bir ay sizi beklerken sabit niteliğiniz değişken gündeme meydan okuyabilir. Burcunuzun yıldızı Venüs’ün güçlü olduğu Yengeç burcuna ilerlemesi en büyük destekçiniz olacak. Zira bu burçta rahat eden Venüs size özellikle yakın çevrenizden, arkadaşlarınızdan, komşu ve kardeşlerinizden destek getirebilir. Size kendinizi çok güzel ve duygulu şekilde ifade etme imkânı tanıyabilir, yolculuklarınızın sakin geçmesini sağlayabilir.  Güneş tutulması iş ve para konularında yeni başlangıçlar getirebilir, yeni bir iş, gelir, kazanç kapısı söz konusu olabilir, değişen şartları iyi ve doğru değerlendirmelisiniz. 12 Haziran’da Mars’ın burç değiştirmesi sizi ev ve aile ortamınızdan uzaklaştırabilir, konfor alanınızı bir miktar terk etme durumunda bırakabilir. Aile içi çatışmalara Mars bu alandayken daha çok dikkat etmelisiniz. 21 Haziran’da Güneş’in burç değiştirmesiyle iletişim, haberleşme, kısa yolculuklar konusunda kendinizi çok daha motive hissedebilirsiniz. 23 Haziran’da Merkür retrosunun son bulması bütçenizi daha iyi idare etmenizi kolaylaştırabilir. 24 Haziran’daki dolunay ise dikkatinizi uzak yol ve yolculuklara çekebilir, yabancılarla ve yurt dışıyla ilgili konuları gündeminize taşıyabilir.


1 mayıs, 2021

Maddi konular hareketleniyor
Özellikle maddi konularda oldukça hareketli olabilecek bir ay sizi bekliyor. 3 Mayıs’tan itibaren iş konularında iletişimi hızlandırabilirsiniz, iş görüşmeleri yapabilirsiniz. İş arkadaşlarınızdan çok şey öğrenebilirsiniz. 9 Mayıs’tan itibaren iş ve para konularında kendinizi biraz daha şanslı hissedebilirsiniz. Konfor ve huzur alanınızı genişletme imkânınız olabilir. 11 Mayıs’ta burcunuzdaki yeni ay yaşamınızda yepyeni bir döneme işaret ederken iş ve kariyer anlamında güzel fırsatlar sunabilir. 14 Mayıs’ta başlayan Jüpiter Balık transiti sosyal yaşamınızı bir anda zenginleştirirken size yeni ve taze umutlar getirebilir. 26 Mayıs’taki Ay tutulması ise eşinizin veya ortağınızın işlerine, ortak maddi durumlarınıza ışık tutabilir, bu alanda farkındalık ve kararları beraberinde getirebilir.


1 nisan, 2021

Venüs burcunuza ilerliyor

Hayatın aksiyonla dolu olduğu ancak sizin biraz bu aksiyonun dışında seyirci olarak kalabileceğiniz bir ay sizi beklerken bu akış sizi manevi konulara, ruhsal alana daha çok çekip yaklaştırabilir. Merkür’ün burç değiştirmesiyle bu konularla ilgili daha çok bilgi sahibi olabilir, manevi yönü güçlü kişilerle tanışabilirsiniz. 14 Nisan’dan itibaren burcunuza ilerleyen Venüs aşk ve para başta olmak üzere pek çok konuda size şans getirebilir. Çekiciliğinizle tüm gözleri üzerinize çevirebilirsiniz. 19 Nisan’da Merkür ve hemen ardından Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle kendinizi çok daha güçlü hissedebileceğiniz, yaşamınızın kontrolünü çok daha fazla elinizde tutabileceğiniz bir dönem başlıyor. 23 Nisan’dan itibaren Mars’ın Yengeç burcuna ilerlemesiyle yakın çevrenizdeki konuşmaların, söylentilerin, komşu veya kardeşlerle olan iletişim ve haberleşmenin enerjinizi alabileceği, hatta tüketebileceği bir buçuk aylık dönem başlıyor. Bu süreçte dil sürçmelerine, iletişim kopukluklarına dikkat etmelisiniz. 27 Nisan’da Akrep burcundaki dolunay ise dikkatinizi ilişkiniz, evliliğiniz, birlikteliğiniz üzerine çekebilir ve bu alanda kararları gündeme getirebilir.


1 mart, 2021

Maddi konularda dikkatli olmalısınız
Mart ayında gündeminizin artık giderek değiştiğini ve başkalaştığını daha yakından görebilirsiniz. Mars’ın burç değiştirmesiyle gelirlerinizi, giderlerinizi daha iyi kontrol etmeniz gerekebilir, harcamalar önünüzdeki bir buçuk ay boyunca zorlayıcı olabilir, bütçenizi sıkı gözetmeye çalışmalısınız. 13 Mart’taki yeni ay yaşamınıza yeni dostluklar ve arkadaşlıklar katabilir ancak bunları fazla idealize etmemeye ve biraz da uyanık olmaya dikkat etmelisiniz. Etrafınızda sizi büyülediği kadar kandırabilecek dostlar ve arkadaşlar da belirebilir. 16 Mart’tan itibaren sosyal iletişimde algılara, yanılgılara dikkat etmeli, düşüncelerinize sezgi boyutunu katmayı ihmal etmemelisiniz. 20 Mart’tan itibaren olayların biraz daha kontrolünüz dışında akabileceği bir dönem başlıyor. Bu dönemde etrafınız çok hareketlenirken siz biraz daha geri planda durmayı ve seyirci kalmayı tercih edebilirsiniz. Venüs’ün Koç burcuna ilerlemesiyle aslında hız kazanabileceğiniz de bir döneme ilerliyorsunuz ancak dikkatli davranmayı ihmal etmemelisiniz. 28 Mart’taki dolunay gündelik yaşamınız veya çalışma ortamınızdaki ilişkilere dikkatinizi çekebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.