Boğa Aylık Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

1 eylül, 2021

Aşk ayı
Eylül ayında aşk ve sevdikleriniz ön planda. Bu dönemde kişisel zevklerinizi, hobi ve uğraşlarınızı biraz abartabilirsiniz. Kendinizi şımartmak size hoş ve iyi gelebilir. 7 Eylül’deki yeni ay sevdiklerinizle ilgili yeni başlangıçlara işaret ediyor ve bu, yeni bir aşk da olabilir, neden olmasın? 11 Eylül’den itibaren Venüs sizi ilişkiler adına daha da desteklemeye başlıyor. 15 Eylül’de ise Mars burç değiştiriyor ve özellikle gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda ilişkiler biraz daha çetrefilli yumaklar haline dönüşebilir. 21 Eylül’de Balık burcundaki dolunay sosyal yaşamınıza ışık tutarak daha önce görmediğiniz bir şeyi gösterebilir. 22’sinden itibaren artık daha da çalışma ve iş odaklı olabilirsiniz. 27 Eylül’den itibaren başlayan Merkür retrosunda gündelik yaşamınızdaki iletişime özellikle yanlış anlama ve anlaşmalar açısından biraz daha özen göstermeniz gerekebilir.


1 ağustos, 2021

Aşk dolu bir ay
Ev yaşamından, aile düzeninizden mutlu olabileceğiniz bir ay gibi görünüyor Ağustos ayı. Üstelik bunu çok da isteyip arzuluyor olabilirsiniz. Ancak Güneş’i karşısına alan Jüpiter ve Satürn size iş, görev ve sorumluluklarınızı ciddi şekilde hatırlatabilir. Burcunuzu destekleyen toprak enerjisinin hakimiyeti sayesinde yaşamdan alacağınız keyif ve mutluluğu dengede tutabilirsiniz. Özellikle sevdiğiniz ve ilgi duyduğunuz konulara ağırlık verebilir, çocuklarınız ve sevdiklerinizle ilgilenebilirsiniz. Venüs’ün 16’sında Terazi burcuna ilerlemesiyle gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda kendinizi sizi destekleyen ilişkiler içinde bulabilirsiniz.


1 temmuz, 2021

İletişimle dolu bir ay
Temmuz ayı hızlı bir şekilde başlıyor, Mars Satürn karşıtlığıyla başlayan yeni ay size hemen sorumluluklarınızı ve yapmanız gerekenleri hatırlatabilir. 22’sine kadar Yengeç burcunda ilerleyen Güneş sizi özellikle yakın çevrenize, komşu ve kardeşlerinize duyarlı, ilgili ve hassas kılabilir. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay yeni bir iletişim çevresi getirebilir. 12 Temmuz’da Yengeç burcuna ilerleyen Merkür yine etrafınızdakilerle sıkı bir iletişime dikkat çekiyor, arkadaşlarınızla, komşularınızla sohbet ve iletişim içinde olabilirsiniz. 21’ine kadar burcunuzun yıldızı Venüs Mars ile yan yana ilerliyor, bu biraz yorulacağınıza işaret edebilir, zira etrafınızda ilginizi bekleyen çok kişi olabilir. Venüs 21 Temmuz’da Başak burcuna geçerken aşk kapınızı çalabilir ancak Venüs Başak burcunda biraz da müşkülpesenttir dolayısıyla seçimlerinizi kolay yapmayabilir ya da size yararlı olacak ve iyi gelecek kişilerden yana seçim yapmak isteyebilirsiniz. 22 Temmuz’dan itibaren ev ve aile odaklı bir döneme giriyorsunuz. Tam buna hazırken 24 Temmuz’daki dolunay size iş ve sorumluluklarınızı hatırlatabilir. 28’inden itibaren Jüpiter’in yeniden Kova burcuna ilerlemesiyle iş odaklı, hedef ve plan odaklı olabilirsiniz. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesi sizi bir miktar sevdiklerinizden ve aşktan uzaklaştırabilir, sonuçta çalışkan ve üretken bir dönemdesiniz.


1 haziran, 2021

Haziran ayı sizi harekete geçirebilir
Maddi konular ekseninde güven duygularınızı test eden bir ay sizi beklerken sabit niteliğiniz değişken gündeme meydan okuyabilir. Burcunuzun yıldızı Venüs’ün güçlü olduğu Yengeç burcuna ilerlemesi en büyük destekçiniz olacak. Zira bu burçta rahat eden Venüs size özellikle yakın çevrenizden, arkadaşlarınızdan, komşu ve kardeşlerinizden destek getirebilir. Size kendinizi çok güzel ve duygulu şekilde ifade etme imkânı tanıyabilir, yolculuklarınızın sakin geçmesini sağlayabilir.  Güneş tutulması iş ve para konularında yeni başlangıçlar getirebilir, yeni bir iş, gelir, kazanç kapısı söz konusu olabilir, değişen şartları iyi ve doğru değerlendirmelisiniz. 12 Haziran’da Mars’ın burç değiştirmesi sizi ev ve aile ortamınızdan uzaklaştırabilir, konfor alanınızı bir miktar terk etme durumunda bırakabilir. Aile içi çatışmalara Mars bu alandayken daha çok dikkat etmelisiniz. 21 Haziran’da Güneş’in burç değiştirmesiyle iletişim, haberleşme, kısa yolculuklar konusunda kendinizi çok daha motive hissedebilirsiniz. 23 Haziran’da Merkür retrosunun son bulması bütçenizi daha iyi idare etmenizi kolaylaştırabilir. 24 Haziran’daki dolunay ise dikkatinizi uzak yol ve yolculuklara çekebilir, yabancılarla ve yurt dışıyla ilgili konuları gündeminize taşıyabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.