Boğa Aylık Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

1 ekim, 2020

Küçük keyiflere yer açın

Ekim ayı toprak enerjilerinin yeniden hakim olduğu bir ay ve yönetici gezegeniniz Venüs’ün Başak’a geçmesiyle birlikte sizin için keyifli anlar olabilir. Aşkla, sevgiyle, ilgiyle kendinizi şımartabilirsiniz. Sevdiklerinizden de destek görebilirsiniz. Ancak geri planda çok fazla şey oluyor ve bunları göz ardı etmemelisiniz ve kendinizi ruhen ve bedenen korumalısınız. Merkür karşıt burcunuzda ilerlerken karşınızdaki kişiler size göre fazlasıyla karmaşık, girift, derin ve hatta zaman zaman abartılı düşünceler içinde olabilirler ve bu durum 14 Ekim’de başlayan Merkür retrosuyla iyice tuhaflaşabilir. Daha sade ve yalın düşündüğünüzü onlara hatırlatmanız gerekebilir. Güneş’in 23’ünde karşıt burcunuza ilerlemesiyle ilişkilere daha çok odaklanabilirsiniz. Ay burcunuzda bir dolunayla kapanış yaparken getirdiği farkındalıkları yaşamınıza yansıtmalısınız.


1 eylül, 2020

Aşka dair her şey

Aşk, sevdikleriniz, gönül verdiklerinizle dolu bir ay olabilir Eylül sizin için, bu ayı ve getirdiklerini seviyorsunuz. Her şeyden önce burcunuzla uyumlanan toprak enerjisi altında kendinizi daha fazla huzurda, güvende ve rahat hissedebilirsiniz, bu da zaten bu hayatta en çok aradığınız şey değil mi? 2 Eylül’deki dolunay sosyal yaşamınıza ilişkin farkındalıklar getirebilir. 5 Eylül’den itibaren gündelik yaşamınızda ve çalışma ortamınızda iletişim hızlanıyor, görüşmelere, toplantılara ağırlık verebilirsiniz. 6 Eylül’de burcunuzun da yıldızı olan Venüs artık Aslan’da, ev ve aile yaşamınızda çok daha parlak bir dönem olabilir, evinizi dekore edip güzelleştirebilir, evde olmaktan daha çok keyif alabilirsiniz. 10 Eylül’de başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosunda kontrolünüz dışı olaylar karşısında kendinizi, sağlığınızı korumaya daha çok dikkat etmeli, riskli ve tehlikeli olabilecek durumlardan uzak durmaya çalışmalısınız. 13 Eylül’de Jüpiter retrosunun son bulması sosyal yaşamınızı canlandırabilir, 29 Eylül’de Satürn’ün düze dönmesiyle iş yaşamı özellikle de uzaklar ve yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda ivme kazanabilir. 17 Eylül’deki yeni ay yepyeni bir aşkı beraberinde getirebilir. 22 Eylül’de Güneş’in burç değiştirmesiyle gündelik yaşamınızda ve çalışma ortamınızda ilişkiler öne çıkıyor.


1 ağustos, 2020

Ev ve aile konuları ön planda

Güçlü ve sıcak bir Aslan burcu döneminden geçiyoruz. 7’sinde Venüs’ün burç değiştirmesiyle kardeş ve akrabalarınızdan daha çok destek görebilirsiniz. Kendinizi ev ve aile konularının içinde daha da çok bulabilirsiniz. Bu arada burcunuzdaki Uranüs 15’inden itibaren gerilemeye başlıyor. Uranüs hayatınızdaki değişimleri özümsemenizi sağlamak için bir fırsat tanıyor. Olaylar rayından çıkmış bir tren gibi hızla gelişirken bu Retro içinden geçtiğiniz değişim sürecine daha da çok uyumlanmanızı sağlayabilir. 3 Ağustos’taki dolunay iş hayatınızdaki görev ve sorumluluklarınızı hatırlatan bir dolunay olabilir. 7 Ağustos’ta burç değiştiren Venüs yakın çevrenizden bir aşkı gündeminize getirebilir. 19 Ağustos’taki yeni ay ev ve aile yaşamınızda yeni başlangıçları beraberinde getirebilir. 20 Ağustos’ta Merkür’ün ardından 22’sinde Güneş’in Başak burcuna ilerlemesiyle aşk ve sevdiklerinizin ön planda olduğu bir döneme adım atıyorsunuz. Aile bağımlılıklarını bir kenara atıp kendi özgün ve yaratıcı tarafınızı ortaya koyabilir, hayattan daha çok zevk almanızı sağlayan aktivitelerle kendinizi, özünüzü bulabilirsiniz.

1 temmuz, 2020

Uzaklar göz kırpıyor

Venüs retrosunun son bulmasıyla yeni aya biraz daha rahat giriyorsunuz. Koç burcunda ilerleyen Mars aktivite alanını biraz daha kontrolünüz dışı bir sürece çekiyor, olaylar müdahaleniz dışında akarken ihmal, dalgınlık, sakarlık ve kazalara her zamankinden çok dikkat etmelisiniz. Satürn’ün 2 Temmuz’da burç değiştirmesiyle yurt dışı ve yabancılarla ilgili, uzaklarla ilgili konuları yeniden gündeminize taşınıyor. Bu dönemde seyahatler tekrar gündeminize gelebilir, özellikle iş seyahatleri yapmak durumunda olabilirsiniz. 5 Temmuz’da gerçekleşen Ay tutulması bu konuda önemli farkındalıklar, değerlendirmeler ve kararları beraberinde getirebilir. Uzaklarda, şehir veya yurt dışında bir iş fırsatı, imkânı gündeminize düşebilir. 12 Temmuz’da Merkür retrosunun son bulmasıyla iletişim hız kazanıyor, haberleşme ve yolculuklar açılıyor. 20 Temmuz’da gerçekleşen yeni ay kardeşlerle ilgili bir konu veya başlangıcı gündeme getirebilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise daha ev ve aile odaklı bir döneme adım atabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.