Boğa Haftalık Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

PINAR ATMACA

15 temmuz, 2024

Hayata bakışınız değişebilir
Haftaya başlarken gerçekleşen Mars, Uranüs ve Algol kavuşumu kendinize bakış açınızda bir dönüşüm getirebilir. Hayata yaklaşımınızdaki ani değişim de bu dönüşümün bir parçası olabilir ve bundan korkmamalısınız. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Mars’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle iş konularında daha fazla uğraş içinde olabilirsiniz.


8 temmuz, 2024

Evdeki huzur
Haftaya başlarken ev ve aile konuları ön planda olabilir. Ardından keyif duyacağınız konularla ilgilenebilirsiniz. Hafta sonunda gündelik iş ve uğraşlarınız artabilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle ev ve aile yaşamınızdaki huzur artıyor. Ancak özgürlük tutkunuzun ağır basacağı bir döneme ilerliyorsunuz.


1 temmuz, 2024

Sosyal ilişkiler mercek altında
Neptün retrosunda sosyal ilişkilerinizi derin bir bakış açısıyla sorgulayabilirsiniz. Sosyal empatiniz güçlenirken sosyal çevrenizde kendi yerinizi daha iyi anlayabilir, arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Merkür’ün Aslan burcuna ilerlemesiyle ev ve aile konularını ve geçmişinizi, sizi siz yapan değerleri düşünebilirsiniz. Özünüze odaklanacağınız bir dönemdesiniz, babayla ilişkileriniz artabilir.


24 haziran, 2024

Sosyal ilişkiler mercek altında
Haftanın ilk günlerinde hedef ve planlarınıza ağırlık verebilirsiniz. Ardından sosyal bir gündeminiz olabilir. Hafta sonunda dinlenme ihtiyacınız artabilir. 15 Kasım’a kadar sürecek olan Satürn retrosunda sosyal ilişkilerinizde halletmediğiniz konular yeniden önünüze çıkabilir, sosyal ilişkilerdeki sınama ve testler bu süreçte biraz daha zorlayıcı olabilir, korku ve tedirginlikler yüzeye çıkabilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.