Boğa Haftalık Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

24 ocak, 2022

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili işler artabilir
Haftaya başlarken gündeminizde gündelik ve rutin işler ve bunlara bağlı ilişkiler olabilir. Ardından bire bir paylaşım ve ilişkilere odaklı birkaç gün sizi bekliyor. Hafta sonuna doğru ise ortak maddi konular dikkat çekici olabilir. Mars’ın burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konu ve gelişmeler, seyahatler enerjinizi odaklayacağınız alanlar olabilir ve çaba ve gayretleriniz sonuç verebilir. Merkür retrosunun Oğlak burcuna geçmesiyle uzaklarla ve yabancılarla iletişimde yanlış anlamalara biraz daha dikkat etmelisiniz. Venüs retrosunun son bulmasıyla uzaklardan ve yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulardan yana kısmetleriniz artabilir.


17 ocak, 2022

Hedef ve planlar zamanı başlıyor

Bu hafta gerçekleşen dolunay yakın çevrenizde, komşu ve kardeş ilişkilerinizde gelişen olayları su yüzüne çıkarabilir. Düşüncelerinizi sorgulatabilir. Duygularınızın coşkusu zihninizi baskılayıp bulanıklaştırabilir. 20 Ocak’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte iş hayatınıza, kariyerinize, hedef ve planlarınıza daha fazla odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Bu dönemde görev ve sorumluluklar öne çıkarken otorite konumunda kişilerle daha sık bir arada olabilirsiniz.


10 ocak, 2022

Retroların etkisinde bir hafta
Haftaya başlarken akışta bir gündem sizi bekliyor. Ardından Ay’ın burcunuza ilerlemesiyle kendinize daha çok güvenebilirsiniz. Ancak Venüs retrosunda ağırdan almaya dikkat. Venüs retrosuna bu hafta Merkür retrosunun da eklenmesiyle özellikle üstlerinizle ilişkilerinizde iletişime ve yanlış anlamalara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Hafta sonuna ilerlerken maddi konularda hareketli bir gündeminiz olabilir, ancak Retrolarda temkini elden bırakmamalısınız.


3 ocak, 2022

Yeni yıla yavaş bir başlangıç
Yeni yılın ilk haftasına uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir ve bolca paylaşımla yeni yıla başlayabilirsiniz. Bu dönemde toprak konuları ön planda ancak burcunuzun yöneticisi Venüs’ün retro etkisiyle gelişmeleri biraz daha ağırdan ve yavaştan karşılayabilirsiniz. Hafta ortasında görev, iş ve sorumluluklar öne çıkabilir. Ardından sosyal bir gündem sizi bekliyor ve arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Hafta sonunda kendinizi akışa bırakırken etrafınız oldukça hareketli olabilir ama bu dinamizm karşısında biraz seyirci kalabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.