Boğa Haftalık Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

1 haziran, 2020

Ortak maddi konular Ay tutulmasının ışığı altında

5 Haziran’daki Ay tutulması iş ve ortak maddi konularda, varsa vergi ve miras işlerinizde birtakım farkındalık ve kararları beraberinde getirebilir. Biraz umutlarınızın kırıldığı bir dönem olsa da bunlara çok takılmamaya çalışmalısınız. Ay tutulması eşinizin iş yaşamıyla ilgili bir durumu da çarpıcı şekilde gösterebilir.


25 mayıs, 2020

Duygusal mesajlar, konuşmalar

Ayın son haftasına ilerlerken iletişim gündeminizin başrolünde. Yakın çevre ve arkadaşlarınızla, komşu ve akrabalarınızla görüşebilir, onların düşüncelerine değer verebilirsiniz. Ardından ev ve aile konularının daha çok içinde olabileceğiniz birkaç gün sizi bekliyor. Hafta sonuna ilerlerken burç değiştiren Merkür konuşmalarınıza duygusal, sevecen, şefkatli bir ton getirebilir. Hafta sonunda gündeminizde aşk ve sevdikleriniz olabilir.


18 mayıs, 2020

Yeni bir iş süreci

Yoğun geçen bir haftanın ardından bu hafta Güneş’in burcunuzdan ayrılmasıyla birlikte maddi konuların, iş ve para konularının önem kazanacağı bir sürece ilerliyorsunuz. 22 Mayıs’ta bir yeni ay gerçekleşirken bu yeni ay iş, para ve kazançlarınızla ilgili yeni gelişmelere ve yeni bir düzene işaret edebilir. Bu süreçte özellikle sosyal çevrenizde yanıltıcı veya aldatıcı olabilecek durumlara dikkat etmelisiniz. Adımlarınızı, hamlelerinizi kontrol edin.


11 mayıs, 2020

Burcunuzun yıldızı Venüs retroda

Mayıs’ın astrolojik açıdan en hareketli haftasındayız. Pazartesi Satürn retrosu başlıyor. İş hayatı ve kariyer konularında daha yavaş ve ağır ilerleyen bir sürece girebilirsiniz. Otorite konumunda kişilerle ilişkilere dikkat etmelisiniz. Salı günü Merkür güçlü olduğu İkizler’e ilerliyor. Bu geçiş, iş yaşamında görüşmeleri ve iletişimi hızlandırmanızı sağlayabilir. Zihnen sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmeye odaklanabilirsiniz. Ardından burcunuzun yıldızı Venüs’ün retrosu başlıyor. Bu süreçte kontrolünüz dışı gelişmelere ve çifte durumlara dikkat. Geçmişe bakmanız, kendinizle hesaplaşmanız, bazı değerlendirmeler yapmanız açısından bu retro faydalı olabilir. 13 Mayıs’ta Mars Balık burcuna ilerliyor ve bu burçta hiç de güven verici, tekin, sağlam bir yerde değil. Sosyal yaşamınızda arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinizde sürtüşmeleri beraberinde getirebilir. Tartışma ve çatışmalara önümüzdeki bir buçuk ayda daha çok dikkat etmelisiniz. Son olarak yine bu hafta başlayan Jüpiter retrosu uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konuları artırırken bunları biraz daha komplike kılabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.