Boğa Haftalık Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

3 ağustos, 2020

Sözlerinizle parlayabilirsiniz

Yeni haftanın hemen başında gerçekleşen dolunay iş yaşamınıza, görev ve sorumluluklarınıza ışık tutarken bu alanda bazı farkındalık ve kararları beraberinde getirebilir. İçinden geçtiğiniz değişimi gizlemeniz artık mümkün olmayabilir. Merkür’ün burç değiştirmesiyle aile içinde sesinizi daha çok yükseltebilir ve duyurabilirsiniz. 7 Ağustos’ta Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte iletişimde söz ve konuşmalarınızla parlayacağınız bir dönem başlıyor.


27 temmuz, 2020

Hafta ortasında işlere odaklanabilirsiniz

Haftanın ilk günleri ikili ve bire bir ilişkiler açısından son derece hareketli ve dinamik geçebilir. Her attığınız adımda en yakınınızın yanınızda olmasını isteyebilirsiniz. Ardından hafta ortasına ortak maddi konular, iş ve para konuları damga vurabilir, hırslı ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Hafta sonunu keyif aldığınız konulara, seyahatlere, uzak yol ve yolculuklara ayırabilir, buralarda tanıştığınız kişilerle sıkı bağlar kurabilirsiniz.


20 temmuz, 2020

Kardeşlerle ilgili konular

Haftanın ilk günü Yengeç burcunda gerçekleşen yeni ay kardeşlerle ilgili bir konu veya başlangıcı gündeme getirebilir. Düşünceleri çalkalandıran bir yeni ay söz konusu olabilir. Ruhsal ağırlık ve yükler gündeme gelebilir. 22 Temmuz’da Güneş’in burç değiştirmesiyle daha ev ve aile odaklı bir döneme adım atabilirsiniz. Evinizde daha çok zaman geçirirken yenilikler de yapabilirsiniz.


13 temmuz, 2020

Burcunuza ilerleyen Ay ile güçlenebilirsiniz

Haftanın ilk gününde olaylar kontrolünüz dışında ilerlerken hemen ardından Salı’dan itibaren Ay’ın burcunuza ilerlemesiyle birlikte enerjinizi topluyorsunuz. Salı günü uzaklarla ilgili imkanları zorlayabileceğiniz bir gün olabilir. Çarşamba ise kişisel anlamda içinden geçtiğiniz dönüşümü daha güçlü hissedebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken maddi konular önem kazanıyor. Hafta sonunda ise yeni aya doğru Yengeç burcunda ilerleyen Ay iletişim ve haberleşmenin hızlandığı bir gündem vaat ediyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.