Boğa Haftalık Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

20 eylül, 2021

Gündelik rutinler ön plana çıkıyor
Haftaya bir dolunayla başlıyoruz ve bu dolunay sosyal ilişkileriniz ve arkadaş çevrenizle ilgili bir gelişme köklü bir farkındalığı beraberinde getirebilir. Bir arkadaşlığınıza dair karar vermeniz gerekebilir. Merkür Jüpiter açısı gündelik yaşamınızda becerilerinizi konuşturmanızı sağlayabilir. Güneş’in 23 Eylül’den itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlamasıyla birlikte çalışma yaşamınız, gündelik rutinleriniz, gündelik yaşamdaki ilişkileriniz öne çıkmaya başlıyor ve siz de bu ilişkilere odaklanmak isteyebilirsiniz.


13 eylül, 2021

Çalışma temponuz artabilir
Haftanın ilk günlerinde ortak iş ve para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Mars’ın Çarşamba günü burç değiştirmesiyle birlikte çalışma hayatınızın koşulları veya günlük yaşantınız her zamankinden daha yoğun, hareketli, tempolu, yorucu olabilir. Sağlığınızı gözetmeyi ihmal etmemelisiniz. Kaygı ve kuruntuların, ince detayların ya da aşırı mükemmeliyetçiliğin sizi yıpratmasına izin vermemelisiniz. Hafta sonunda sosyal bir gündeminiz olabilir.


6 eylül, 2021

Yeni aşklar, uğraşlar
Bu hafta Salı günü gerçekleşen yeni ayla yeni aşklara, tutkulara, heyecanlara açılabilirsiniz. Hayatınıza yeni bir aşk girebilir. Yeni uğraş veya hobi alanları edinebilir, yaratıcılığınızı çok farklı şekillerde sergileyebilirsiniz. Burcunuzun yıldızı Venüs’ün karşıt burca ilerlemesi sizi birebir ilişkilerden yana desteklemeye başlıyor, karşınıza çıkan kişilerden çok daha fazla destek görebilirsiniz. Bu bir aylık dönemde bir ilişkiniz yoksa bir ilişkiye başlayabilirsiniz.


30 ağustos, 2021

Gündelik yaşamınızda iletişim artıyor
Haftaya başlarken maddi konular, iş ve para konuları ön planda olabilir. Güven tazeleme ihtiyacınız olabilir. Merkür’ün burç değiştirmesiyle günlük yaşamınızda, çalışma ortamınızda hareketliliğin ve iletişimin artacağı bir dönem başlıyor. Astlarınızla, size yardımcı olan, destek aldığınız kişilerle daha sık konuşabilirsiniz. Ayrıca sağlıkla ilgili her konuya daha fazla ilgi gösterebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.