Boğa Haftalık Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

14 haziran, 2021

Yeni haftada keyifler öne çıkabilir
Haftaya başlarken gündeminizde ev ve aileye dair konular olsa da Mars sizi evden ya da kapalı ortamlardan çıkarabilir ve yuvadan uzaklaştırabilir. Ardından hafta ortasında keyifler öne çıkabilir ancak dalgınlığa düşmemelisiniz. Sonrasında ise gündelik yaşamınızı rahat kılan koşullar var. Hafta sonunda başlayan Jüpiter retrosu sosyal tarafınızı abartmanıza neden olabilir, tuhaf duygusallıklara dikkat etmelisiniz.


7 haziran, 2021

Yeni bir iş

Haftaya başlarken Ay burcunuzda, kendinize güvenininiz tam ve yerinde olabilir ve enerjik bir başlangıç yapabilirsiniz. Ardından salı akşamı Ay’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle iş ve para konuları önem kazanabilir. Ancak tutulma öncesinde temkinli davranmanızda fayda var. 10 Haziran öğle saatlerinde gerçekleşen yılın ilk Güneş tutulması yeni bir iş, kazanç kapısı ya da sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirme fırsatı getirebilir. Merkür retrolu tutulma geçmişle bağlantılı konuları zihninize doldurduğunda bunları boşaltıp zihninizi temizlemeye zaman ayırmalısınız. 12 Haziran’da Mars’ın Aslan burcuna ilerlemesiyle ev ve aile ortamından uzaklaşabilirsiniz.


31 mayıs, 2021

Komşularınızdan destek görebilirsiniz
Haftaya başlarken görev ve sorumluluklarınızın bilincinde olabilirsiniz. Mars ve Neptün’ün uyumlu açısı yakın çevrenizde, komşu ve arkadaşlarınız için fedakârca çalışmanıza işaret edebilir. Burcunuzun da yıldızı Venüs’ün burç değiştirmesiyle duygusal yönleriniz iyice ortaya çıkabilir. Ayrıca kendinizi çok daha iyi bir şekilde ifade edebilir, yakın çevrenizde dikkat çekici olabilirsiniz. Perşembe günü Venüs ve Jüpiter’in güzel açısı keyifli haberler getirebilir. Ancak hafta sonunda söz ve konuşmalardan doğabilecek çatışmalara karşı dikkatli olmalısınız.


24 mayıs, 2021

Eşinizin veya ortağınızın maddi durumuyla ilgili konular mercek altında
Maddi konular ekseninde giderek hareketlenecek olan bir haftaya ilerlerken kendinizi garantiye almak üzerine düşünceleriniz hız kazanabilir. Ancak 26 Mayıs’taki Ay tutulması size ortaklıklarınızı, karşı tarafı ve onun maddi imkân ve durumlarını hatırlatabilir. Tutulma eşinizin veya ortağınızın işlerine, ortak maddi durumlarınıza ışık tutabilir, bu alanda farkındalık ve kararları beraberinde getirebilir. 30 Mayıs’ta başlayan Merkür retrosunda maddi konular, iş ve para konularında gelişmeler beklediğiniz hızda ilerlemeyebilir, hesap karışıklıklarına özellikle bütçe ve harcamalar söz konusu olduğunda daha da dikkat etmelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.