Boğa Haftalık Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

18 ocak, 2021

Hedeflere odaklanma zamanı

Haftanın ilk üç gününde olaylar kontrolünüz dışında ilerlerken Perşembe gününden itibaren Ay’ın burcunuza ilerlemesiyle enerjinizi topluyor, yaşamınızın kontrolünü yeniden ele alıyorsunuz. Bu hafta Mars Uranüs’ün burcunuzdaki kavuşumunda yaşadığınız değişimi ani, beklenmedik şekilde sergileyebilir ve çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Çarşamba günü Güneş’in burç değiştirmesiyle hedeflerinize, planlarınıza, iş ve kariyerinize iyice odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda maddi konulara odaklanabilirsiniz.


11 ocak, 2021

Yeni maceralar

Uzaklar, medyatik konuların ağırlığında bir gündem sizi beklerken 13 Ocak Çarşamba günü bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay yepyeni ufuklara, yeni keşif ve maceralara açılmanızı sağlayabilir. Yeni bir seyahat söz konusu olabilir, henüz hazır değilseniz bavullarınızı hemen raflardan indirin.


4 ocak, 2021

Enerjiniz yükseliyor çünkü Mars burcunuza ilerliyor

Mars’ın ayın 6’sında burcunuza ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde çok meşgul olabilirsiniz. Enerjinizi doğru ve yerinde kullanmaya gayret etmeli, sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. 8 Ocak’ta Venüs Oğlak burcuna geçerken yurt dışından, yabancılardan ya da uzaklardan kısmet getirebilir. Ancak bu dönem sizi çok iş odaklı, görev ve sorumluluk odaklı kılıyor ki Merkür’ün burç değiştirmesiyle otorite ve yöneticilerinizle iletişimi artırabilirsiniz.


28 aralık, 2020

Ev ve aileye odaklısınız

Haftanın ilk gününde maddi konulara, iş ve para konularına odaklanabilirsiniz. Ardından iletişim, görüşme ve kısa yolculuklar öne çıkarken trafiği dengelemeye çalışmalısınız. Yeni yılı Ay Aslan burcundayken karşılarken ev ve aileye odaklı olabilirsiniz. Evinizde, ailenizle zaman geçirmekten keyif alabilirsiniz. Haftanın son günü olan Pazar gününde ise kendinize odaklı olacağınız, sevdiklerinize öncelik tanıyacağınız bir gündem sizi bekliyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.