Boğa Haftalık Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

5 nisan, 2021

Görev ve sorumluluklar öne çıkıyor

Haftanın ilk gününde uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Ardından hedeflerinize ve planlarınıza odaklanacağınız, görev ve sorumluluk bilincinin öne geçeceği birkaç gün sizi bekliyor. Perşembe’den itibaren özellikle sosyal açıdan oldukça canlı ve renkli bir gündeminiz olabilir. Ancak fikir ayrılıklarından doğabilecek tartışmalara dikkat etmelisiniz. Hafta sonunda ise akışta ve biraz daha geri planda kalmanıza neden olabilecek durumlar olabilir. Yeni ay öncesinde manevi ve ruhsal konularda duyarlı olabilirsiniz.


29 mart, 2021

Sosyal iletişime dikkat

Haftanın ilk gününü elinizdeki işleri toparlamakla geçirirken kaygı ve kuruntuları üzerinizden atmaya ve zihinsel olarak kendinizi yormamaya özen göstermelisiniz. Salı ve Çarşamba gününe ikili, birebir ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları damga vururken, karşılıklı uyum ve denge için çaba gösterebilirsiniz. Perşembe’den itibaren maddi konulara eğilebilirsiniz, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bu hafta Merkür hem Neptün ile kavuşumuyla hem de Balık burcunun son derecelerinde olması sosyal iletişimi ve haberleşmeyi sekteye uğratabilir. Pazar günü Merkür’ün Koç burcuna ilerlemesiyle manevi konulara ilginiz, merakınız yükselebilir.


22 mart, 2021

Sürpriz aşklar

Bu hafta yan yana gelen Venüs ve Güneş aşk ve ilişkilerden yana sürpriz, beklenmedik gelişmeleri beraberinde getirebilir. Hafta sonu meydana gelen dolunay ise bu kavuşum karşısında gerçekleşiyor ve gündelik yaşamınızda ve çalışma ortamınızda bir ilişkinin farkındalığını katabilir. Hayatınızı güzel kılmak için maddi kararlar alabilirsiniz, bu kararların abartılı olmamasına dikkat edin.


15 mart, 2021

Sosyal yaşamda hareketlenebilirsiniz

Yeni haftada yıldızlar burç değiştirirken, öncelikle Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal yaşamınızda çok daha hareketli olabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve yeni dostluklar kurabilirsiniz. Teknolojik konulara, yeniliklere merakınız artabilir. Sonrasında 20 Mart’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle İlkbahar ekinoksu gerçekleşiyor ve astrolojik yeni yıl başlıyor. Bu dönem hareketli bir dönem olabilir ancak siz pek çok olay ve duruma seyirci kalmayı tercih edebilirsiniz. Hemen ardından Venüs’ün burç değiştirmesiyle ilişkiler ve aşk açısından biraz daha elinizi kolunuzu bağlayan bir dönem başlayabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.