Boğa Haftalık Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

PINAR ATMACA

22 nisan, 2024

İlişkiler dikkat çekiyor
Bu hafta gerçekleşen Akrep burcunda dolunay ilişkilerinize dikkat çekebilir ve bu yönde karar alabilirsiniz. Merkür retrosunun son bulmasıyla iletişimin önündeki engeller kalkarken arkanızdan yapılan bazı konuşmalar olabilir. Hafta sonunda eşinizin iş durumu gündeme gelebilir.


15 nisan, 2024

Sabırlı olmalısınız
Güneş’in burcunuza ilerleme sürecinde yine kontrolünüz dışı bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Haftanın ilk günlerini evinizde veya ailenizle geçirebilirsiniz. Ayın 20’sinde Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle birlikte kendinizi toparlayacağınız bir süreç başlıyor. Jüpiter Uranüs kavuşumu özgürlük isteğinizi artırabilir.


8 nisan, 2024

Sosyal yaşantınızı etkileyen gelişmeler
Hafta başı gerçekleşen Güneş tutulması ile birlikte büyük manevi uyanışlar ve farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Hafta ortasında Mars Satürn kavuşumu sosyal yaşamınızla ilgili hevesinizi azaltan gelişmeler getirebilir. Hafta sonuna ilerlerken maddi konularda gecikmeler söz konusu olabilir.


1 nisan, 2024

Farkındalıklar ve siz
Güneş tutulması öncesinde önemli farkındalıklar yaşadığınız bir dönemde ilerlerken yaptıklarınızı ve size yapılanları daha iyi anlayabilirsiniz. Bazı kararlarınızdan ve tutumlarınızdan vaz geçme zamanında olabilirsiniz. Hislerinize de güvenerek yaralı eski benliğinizi geride bırakmaya odaklısınız. Bu tutumunuzla beklenmedik, sürpriz güzellikleri kendinize çekebilirsiniz.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.