Boğa Haftalık Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

19 ekim, 2020

İlişkiler öne çıkıyor

Bu hafta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ikili ve birebir ilişkilere, evlilik, ortaklık konularına daha fazla odaklanacağınız bir dönemi başlatıyor. Karşınıza pek çok kişi çıkabilir ve aradığınız ilişkiyi, denge ve uyumu bu dönemde yakalayabilirsiniz.


12 ekim, 2020

Yeni bir günlük rutin
Bu hafta karşıt burcunuzda başlayan Merkür retrosunda en çok dikkat etmeniz gereken konu birebir iletişi, yanlış anlama ve diyalog ve görüşmelerin yavaşlaması ve sürüncemeye girmesi olabilir. Bu durum evliliğiniz yanında her türlü ortaklığınızı da etkileyebilir. 16 Ekim’de gerçekleşen yeni ay ise gündelik yaşamınız ve çalışma ortamınıza yepyeni bir düzen getirebilir.


5 ekim, 2020

Haftaya başlarken kendinize güvenebilirsiniz
Haftaya Ay burcunuzda başlarken özgüveniniz yüksek. Sonrasında maddi konular, iş ve para konuları öne çıkıyor. Hafta sonuna ilerlerken yakın çevrenizle iletişim içinde olacağınız, iletişimin öne çıktığı bir gündeminiz var. Pazar gününü evinizde, ailenizle birlikte olarak geçirebilir ve bundan keyif duyabilirsiniz.


28 eylül, 2020

Dolunayın getirdiği farkındalıklar
Bu hafta gerçekleşen dolunay manevi yaşamınıza bir pencere açabilir. Sezgilerinizin güçlenmesi akışta kabul edebileceklerinizi size gösterecektir. Ayrıca bu hafta burcunuzun yöneticisi Venüs de burç değiştiriyor. Aşkın, sevdiklerinizin öne çıktığı bir döneme ilerliyorsunuz. Aşık değilseniz bu dönem âşık olabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.