Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

19 eylül, 2018

Ay bugün Oğlak burcunda ilerlemeyi sürdürürken bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, yeni kişiler, yerler tanımak isteyebilirsiniz. Seyahatler gündeminize gelebilir.


18 eylül, 2018

Ay Oğlak burcunda ilerlemeyi sürdürürken uzaklar, yolculuklar ve seyahatler gündeminize gelebilir. Bulunduğunuz yer ve ortamdan uzaklaşmak, ufkunuzu, vizyonunuzu genişletmek isteyebilirsiniz.


17 eylül, 2018

Öğle saatlerinde Ay Oğlak burcuna ilerleyen Ay ile birlikte yerinizde durmakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi bulunduğunuz ortamın dışına, uzaklara atmak isteyebilirsiniz. Seyahat planları ve yolculuklar gündeme gelebilir. Ancak tedbirli ve programlı hareket ettiğinizden emin olmalısınız.


16 eylül, 2018

İş, yatırım, finansman gibi konular gündeminizde olabilir. Ortak maddi konulara konsantre olabilirsiniz. Vergi ve miras konularında görüşmeler yapabilirsiniz. Hareketli bir gün sizi bekliyor.15 eylül, 2018

Bugün düşüncelerinizi etkileyici şekilde ortaya koyabilir, sevdiklerinizi, aşkınızı etkileyebilirsiniz. İlgi duyduğunuz konularına derinlemesine dalmaktan, araştırmaktan keyif alabilirsiniz.


14 eylül, 2018

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ilişkiler açısından önemli bir gün olabilir. Evlilik ve ortaklıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Karşılıklı diyaloğa açık bir gün geçirebilirsiniz.


13 eylül, 2018

Bugün aşka dair konular kafanızı biraz daha fazla karıştırabilir. Aşık olduğunuz veya sevdiğiniz kişi hakkında gerçekçi düşünmekte zorlanabileceğiniz bri gün olabilir, hayallere dalabilirsiniz.


12 eylül, 2018

İkili ilişkiler açısından gergin bir gün olabilir, beklenmedik sürprizler hoşunuza gitmeyebilir. Karşınızdaki kişinin yardım ve desteğine hiç beklenmedik bir karşılık verebilirsiniz.


11 eylül, 2018

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte iş hayatınızda, kariyerinizde hareketli, aktif bir döneme ilerliyorsunuz. Hedef ve planlarınız doğrultusunda mücadeleci olabilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmaya gayret göstermelisiniz.


10 eylül, 2018

Yaratıcılığınızı, sanatçı yönünüzü ortaya koyabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ve aşk hayatınız önceliğiniz olurken yüreğinizin sesini dinlemek isteyebilirsiniz.


9 eylül, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay aşka dair ve sevdiklerinizle ilgili yeni gelişme ve başlangıçları vaat ediyor. Ayrıca bugün burç değiştiren burcunuzun yöneticisi Venüs önümüzdeki dönemin sizin açınızdan daha mücadele dolu ve hırslı geçebileceğini gösteriyor.


8 eylül, 2018

Sağlığınızı ve enerjinizi farkında olmadan ya da gereksiz yere tüketmekten sakınmanız gereken bir gün olabilir. Özellikle yanınızda çalışan ya da size yardımcı ve destek olan kişilere karşı daha sabırlı olmalısınız.


7 eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte uzak yol ve yolculukların kapısını aralayabilirsiniz. Önünüzdeki engeller ortadan kalktıkça daha rahat hareket edebileceksiniz.


6 eylül, 2018

Bugün Merkür’ün burç değiştirmesiyle sevdiklerinizle ilgili konularla ilgilenebilir, yeni bir hobi, uğraş alanı edinebilir, keyif aldığınız konulara daha çok zaman ayırabilirsiniz.


5 eylül, 2018

İletişim ve ifade gücünüzü kullanabileceğiniz, duygularınızı dile getirmekte zorlanmayacağınız bir gün olabilir. Yakın arkadaş çevrenizin yıldızı olabilirsiniz. İletişimde duygusallığınızı ortaya çıkarabilirsiniz.


4 eylül, 2018

Sabah saatleri biraz stresli geçse de, öğle sonrasından itibaren daha destekleyici bir atmosfer var. Yakın çevreniz, arkadaşlarınız, komşularınızla ilgili gündeme gelen konular duygusal bazı hassasiyetlerinizi ortaya çıkarabilir. Şefkat ve merhamet duygularınız ön planda olabilir.


3 eylül, 2018

Maddi konular, alışveriş ve harcamalar gündeminize gelebilir.Güven duygularınızın çalkantıda olduğu bir gün, sahip olduklarınızın ve kendinizin kıymetini bilmeniz gerekebilir.


2 eylül, 2018

Bugün alışveriş yapmak için uygun bir gün olabilir, harcamalar gündeme gelebilir. Keyif duyduğunuz konulara bakımınıza, güzelliğinize para harcayabilirsiniz. Zevkli, rafine giysiler, aksesuarlar satın alabilirsiniz.


1 eylül, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken enerjiniz de yerinde. Gerek özel gerekse iş hayatınızda söz sahibi olabilirsiniz. Işığınızla parlıyorsunuz. Cesur ve iddialı bir duruş sergileyebilirsiniz.


31 ağustos, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken iddialı ve cesur yönlerinizi gösterebilirsiniz. Sabah saatleri sürpriz durumlara işaret ederken farklı taraflarınız dikkat çekebilir. İlişkilerinizde söz sahibi olabilir, rekabet avantajınızı da koruyabilirsiniz.


30 ağustos, 2018

Özellikle ilişkiler olmak üzere bugün kontrolünüz dışı durumlar karşısında tedbirli, temkinli davranmayı ihmal etmemelisiniz. Uykunuzu almalı, dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz.


29 ağustos, 2018

Kendi halinizde olmayı, yalnız kalmayı tercih edebileceğiniz bir gün. Sessizlik ve sakinlik arayışı içinde olabilir, olayları akışına bırakmak isteyebilirsiniz. Dalgınlık, unutkanlık ve ihmallere karşı uyanık kalmaya çalışmalısınız.


28 ağustos, 2018

Genel olarak burcunuzla uyumlu bir atmosfer söz konusu, ikili ilişkilerde iletişime dikkat etmeniz ve konsantrasyon gerektiren konularda titiz davranmanız gerekebilir. Duyguların ağırlık kazandığı bir gündeyiz. Sosyal ilişkilerde iletişime dikkat etmelisiniz.


27 ağustos, 2018

Bugün Mars retrosu son bulurken seyahatler, yurt dışı ve uzaklarla ilgili konular hız kazanıyor. Kendinizi iş ve sorumluluklarla ilgili aktif bir tempoda bulabilirsiniz.


26 ağustos, 2018

Bugün öğle saatlerinde bir dolunay gerçekleşirken bu dolunay ileriye yönelik hedef ve planlarınıza ilişkin farkındalıklara işaret edebilir. Geleceği öngörüp şekillendirmenizde his ve sezgileriniz rol oynayabilir.


25 ağustos, 2018

Farklı düşünüp her zamankinden farklı yaklaşımlar sergileyeceğiniz bir gün olabilir. Özellikle sevdikleriniz, çocuklarınız ve aşkla ilgili yaklaşımlarınızla etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz.


24 ağustos, 2018

Duygularınızı açıkça sergilemekten, göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir. Yaptıklarınızla, başardıklarınızla takdir, teşekkür toplayabilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınızın bilincinde hareket edebilirsiniz.


23 ağustos, 2018

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte keyif aldığınız konulara ve aşka odaklanabilirsiniz. Sevdikleriniz ve aşk hayatınızın ön planda olacağı bir dönem başlıyor. Bu bir aylık dönemde hayallerinizi gerçeğe dönüştürme fırsatınız olabilir.


22 ağustos, 2018

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Uzaklardan alacağınız haberler olabilir. Ufkunuzu genişletmek ve yeni bilgiler edimek isteyebileceğiniz bir günde olabilirsiniz.


21 ağustos, 2018

Uzaklar, yolculuklar ve seyahatler gündeminize gelebilir. Bulunduğunuz yer ve ortamdan uzaklaşmak, ufkunuzu, vizyonunuzu genişletmek isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde daha planlı hareket edebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.