Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

18 nisan, 2018

Bilinçaltınızda, ruhsal düzeyde, kontrolünüz dışı gelişen durumlara bağlı olarak isyankar bir tavrınız olabilir, akışın, gidişatın durumuna itiraz edebilirsiniz. Sezgileriniz farklı yönlere sürükleyebilir ancak kaza, sakarlık ve ihmallere karşı dikkatli olmalısınız.


17 nisan, 2018

Özellikle ikili ilişkilerde karşı taraftan beklentilerinize bir sınır getirmeniz gerekebilir. Yurt dışı ve yabancılarla bağlantılar açısından güçlü ilişkiler geliştirebileceğiniz bir gün olabilir. Bugün başlayan Satürn retrosu seyahatler, uzaklarla ilgili konular açısından biraz daha uğraştırıcı olabilecek bir döneme işaret ediyor. Kiron’un burç değiştirmesi kontrolünüz dışı yaşadığınız mağduriyetlerin yaralarını sarma imkanı tanıyor.


16 nisan, 2018

Haftaya bir yeniayla başlarken hayatınızda kontrolünüz dışı gelişmeler başdöndürücü olabilir. Bilinçaltınızı, rüyalarınızı, sezgilerinizi güçlendiren yeni ay akışa, spiritüel ve dünyanıza yepyeni bir bakış katmanızı sağlayabilir.


15 nisan, 2018

Merkür retrosu bugün sona ererken bazı belirsizliklerden ve kontrolünüz dışında gelişen durumlardan kaynaklanan zihin karışıklıklarından kurtuluyorsunuz. Farklı ve üst boyutlarda düşünebilme yeteneğine kavuşabilirsiniz.


14 nisan, 2018

Kendinizi olayların akışına fazlasıyla kaptırmış olabilirsiniz. Sizin dışınızda gelişen pek çok olaya da aslında pek müdahale şansınız bulunmuyor. Sakin kalmak isteyebilir, yalnız olmayı ve çalışmayı tercih edebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.