Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

24 ekim, 2017

Bugün öğle saatlerinde iş ve para konularında görev ve sorumlulukların baskısını daha fazla hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise psikolojik olarak kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak sürprizler sizi bekliyor.


23 ekim, 2017

Bugün burç değiştiren Güneş ile birlikte ikili ilişkiler konusunda daha motive, heyecanlı bir dönem başlıyor sizin için. Bu dönemde butün enerjinizi karşınızdaki kişiye ve onunla olan birlikteliğinize aktarabilirsiniz. Denge ve uyum konusunda gayretli olurken, bu arayıştan memnun da kalabilirsiniz.


22 ekim, 2017

Mars’ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte sağlıkla ilgili konularda biraz daha dikkatli olmak gerekebilir. Kendinizi bedenen ve ruhen fazlaca yormaktan, yıpratmaktan uzak durmalı, enerjinizi doğru ve yerinde kullanmaya çalışmalısınız.


21 ekim, 2017

İkili ilişkiler açısından aktif gündeminiz bugün de devam ediyor. İlişkinizde dengeyi, uyumu yakalamak ve korumak için çaba sarfedebilirsiniz. Ancak bu konuda ihmal ve aksaklıkları göz ardı etmemelisiniz.


20 ekim, 2017

Ay Akrep burcunda Merkür ve Jüpiter’e eşlik ederken eşinizi, birlikteliğinizi, evliliğinizi daha derin düşünebilir, duygusal anlamda karşı tarafa kendinizi derin bir şekilde bağlı hissedebilirsiniz. İkili iletişim ve Iörüşmelere açık bir gün.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.