Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

18 kasım, 2019

Haftanın ilk gününde ev ve aileye ilişkin konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Ailenizle görüşebilir, birlikte ziyaret ve gezilerde buluşabilirsiniz. Geçmiş konular ve anılar gündeminize gelebilir.


17 kasım, 2019

Konuşmaktan, sohbet etmekten keyif duyacağınız bir gün olabilir. Yeteneklerinizi, yaratıcılığınızı kelimelere dökmekte zorlanmayabilirsiniz. Kardeşlerinizden, komşularınızdan alacağınız haberlere sevinebilirsiniz.


16 kasım, 2019

İletişim konularında heyecan ve tutkularınızı ortaya koyabilirsiniz. Karşınızdakini ikna ederken en önemli aracınız şefkat ve merhamet olabilir. Yaratıcılığınızı konuşma ve sözlerinize yansıtabilirsiniz.


15 kasım, 2019

İş ve para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İmkanlarınızı artırmak, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek için uygun bir gün olabilir ancak bütçenizi gözetmeyi ihmal etmeyin.


14 kasım, 2019

Maddi konular, para ve iş konuları haftanın bu ilk gününde sizi meşgul ederken sahip olduklarınızı ve kaynaklarınızı en iyi şekilde değerlendirmeye kafa yorabilirsiniz. Harcamalar konusunda bütçenizi hesaba katmayı ihmal etmeyin.


13 kasım, 2019

Dolunay sonrasında öğle saatlerinde Ay burç değiştirirken maddi konular, iş ve para konuları öne çıkarken sahip olduklarınızı, kazançlarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir.


12 kasım, 2019

Burcunuzda gerçekleşen dolunay kendinize dair farkındalık, uyanış ve kararlara işaret ediyor. Size duygusal ihtiyaç ve beklentilerinizi hissettiren bir dolunay yaşayabilirsiniz.

11 kasım, 2019

Güneş ve Merkür birlikte seyrederken iletişim ön plana çıkıyor. Özellikle ilişkilerde karşı tarafı ve düşüncelerini iyi ve doğru anladığınızdan emin olmalısınız. Akrep'te Merkür retrosu gereksiz olabilecek bin tür düşünceyi aklınıza getirebilir.

10 kasım, 2019

Mistik ve spiritüel konulara yatkın olduğunuz bir gündesiniz, yoğun ve hareketli günlerin ardından dinlenmeye ve kendi halinizde kalmaya daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. İlişkilerde ise fedakâr, anlayışlı bir tutum sergileyebilirsiniz.


9 kasım, 2019

Başkalarına yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz. Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz.


8 kasım, 2019

Sabah saatlerinde hareketli bir sosyal gündeminiz olabilir. Arkadaşlarınızı aramanız gerekebilir, yapmanız gereken iş, görev ve sorumluluklar gündeme gelebilir. Öğle sonrasında ise kendinizi hayatın akışına biraz daha bırakabilirsiniz.


7 kasım, 2019

Ortak çalışmalara ve sosyal aktivitelere çok daha açık olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak işlere imzanızı atabilirsiniz, birlikte hareket etmekten keyif alacağınız bir gün olabilir.


6 kasım, 2019

Sosyal canlılığın dikkat çekici olabileceği bir gündesiniz, arkadaşlarınıza danışabilir, fikir ve düşüncelerini alabilir, kendinizinkileri tartışabilirsiniz. Yenilikçi, farklı, orijinal ve sıradışı tavrınızla dikkat çekebilirsiniz.


5 kasım, 2019

Görev ve sorumluluklarınıza, plan ve hedeflerinize odaklanabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Üstlerinizle, yaşlı ve olgun kişilerle ve otorite konumunda kişilerle bir araya gelebilirsiniz.


4 kasım, 2019

Planlarınıza, hedeflerinize, gerçekleştirmek istediklerinize odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizle, yönetici konumunda kişilerle, olgun ve yaşlı kimselerle bir araya gelebilirsiniz. İtibarla ilgili konular önem kazanıyor.


3 kasım, 2019

Öğle sonrasından itibaren görev ve sorumluluklarınız gündeme gelirken zamanı doğru kullandığınızdan da emin olmalısınız. Organizasyon, düzen gerektiren işlere odaklanabilir, iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili hedeflerinizi, planlarınızı gözden geçirebilirsiniz.


2 kasım, 2019

Uzak yol ve yolculuklar gündeme gelirken planlı davranmaya özen göstermelisiniz. Gittiğiniz yerlerde karşılaştığınız olgun ve deneyimli kişilerden edindiğiniz bilgiler kişisel gelişim adına size çok şey katabilir.


1 kasım, 2019

Uzaklarla ilgili konular ve yolculuklar, geziler gündeminize gelebilir. Yaşadığınız ve gördüğünüz şeyler üzerinizde önemli ve derin etkiler bırakabilir. Bire bir ilişkilerde oluruna bırakmanız gereken durumlar olabilir.


31 ekim, 2019

Bugün başlayan ve 3 hafta sürecek olan Merkür retrosunda özellikle ikili ve bire bir ilişkilerde iletişime, yanlış anlama ve anlaşılmalara bir kat daha dikkat etmeniz ve özen göstermeniz gerekebilir. Karşılıklı iletişimde anlaşmazlıklar doğabilir.

30 ekim, 2019

Ortak maddi konular, harcamalar, yatırım işleri gündeminizde olabilir. Konsantrasyon gerektiren hesap, araştırma konularıyla ilgilenebilirsiniz. Duygularınızı bastırmamaya, stres ve gerilimden uzak durmaya çalışmalısınız.


29 ekim, 2019

Ay karşıt burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken bugün birilerine danışmak, fikir ve görüş almak için uygun bir gün olabilir. Yalnız kalmak yerine size en yakın kişi veya kişilerle birlikte hareket etmeyi tercih edebilir, ancak kendinizi bu kişilere bağımlı hissedebilirsiniz. 


28 ekim, 2019

Karşıt burcunuzda bugün bir yeni ay meydana gelirken bu yeni ilişkilerde yeni başlangıçlara işaret ediyor. Uranüs etkisiyle bu başlangıçlar ani bir biçimde tetiklenebilir. Mevcut ilişkinizde yeni bir dönem söz konusu olabilir. Bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Bu yeni durumun bazı fedakarlıkları da beraberinde getirebileceğini unutmayın.


27 ekim, 2019

Yeni ay öncesinde detaylar konusunda titiz ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Kuruntuları bir kenara bırakıp işinize konsantre olduğunuzda güzel sonuçlar alabilirsiniz.


26 ekim, 2019

Detaylar, hesap işleriyle uğraşırken güçlü, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Hareketli, dinamik bir gün size beklerken, kaygı ve kuruntulardan uzak durmalı, işlerinize odaklanmalısınız.


25 ekim, 2019

Aşk konusunda heyecan ve tutkularınızı gösterebileceğiniz bir gündesiniz, yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz. Sevdiklerinize ve sevdiğiniz konulara daha çok zaman ayırabilirsiniz.


24 ekim, 2019

Burç değiştiren Güneş hayatınızda ikili ilişkilerin ağırlığını ve önemini artırıyor. Bire bir görüşmeler, danışmanlıklar, ortaklık konuları gündeminize gelebilir. Ortak yol bulmak, diyalog kurmak yönünde istekleriniz artıyor.


23 ekim, 2019

Ev ve aile hayatınızla ilgili hareketli ve dinamik bir gün size bekliyor. Aile içi görüşme ve ziyaretlerde pozitif yanınızı korumaya çalışın. Ucu geçmişe dayalı, ailevi konular gündeminizde olabilir.


22 ekim, 2019

Ev ve aile yaşamınızla ilgili konular gündeme gelirken eşinizden, sevgilinizden destek görebilirsiniz. Evinizle ilgili işleri halledebilir, dekorasyon, tadilat, tamirat gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


21 ekim, 2019

İletişim ve haberleşmeyle dolu bir gündeminiz olabilir. İş görüşmeleri, ziyaretler, ticari konular ve kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde huzuru evinizde, ailenizle bulabilirsiniz.


20 ekim, 2019

Komşularınızla, etrafınızdaki kişilerle, kardeşlerinizle iletişim halinde olabileceğiniz bir gündesiniz. Hayatınızı onlarla paylaşmaktan, birlikte öğrenmekten ve keşfetmekten keyif ve mutluluk duyabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.