Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

22 ocak, 2020

Dışarıda zaman geçirmek ve sosyalleşmek için harika bir gün olabilir. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkarak yeni insanlarla tanışabilir, yeni yerler görebilir, edindiğiniz deneyimlerden çok şey öğrenebilirsiniz.


21 ocak, 2020

Karşınıza çıkan güçlü kişiler ve kadınlar mücadele ruhunuzu ateşleyebilir. Yüzeysellikten uzak ve derin düşünebilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren konularda planlı hareket edebilir, başarılı olabilirsiniz.


20 ocak, 2020

Bugün akşam saatlerinde Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte iş ve kariyer konularında kendinizi çok daha hevesli ve motive hissedebilirsiniz. Hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Üstlerinizden, otorite konumundaki kişilerden destek alabilirsiniz. Başarılarınız ve yaptıklarınızla takdir göreceğiniz bir dönem başlıyor.


19 ocak, 2020

İkili ilişkilerin önem kazandığı bir gün, evlilik, ortaklık ve birliktelikler söz konusu olduğunda denge ve uyum, eşitlik, hakkaniyet kavramları önem kazanabilir. Karşınızdaki kişiyi de en az kendiniz kadar düşünebileceğiniz bir gün.


18 ocak, 2020

İlişkiler açısından hareketli ve çalkantılı olabilecek bir günde bolca birebir görüşme sizi bekliyor olabilir. Karşınıza ilginizi çekebilecek merak uyandıran kişiler çıkabilir, ilişkiler ve ortaklıklar üzerine kafa yorabilirsiniz.


17 ocak, 2020

Merkür bugün burç değiştiriyor ve iş ve kariyer konularında sizi çok daha hareketli kılıyor. Hedefleriniz, planlarınızla ilgili olgun, deneyimli, sizden yaşça büyük kişilerin görüş ve fikirlerini alabilirsiniz. Yönetici konumundaki kişilerle daha sık görüşebilirsiniz.


16 ocak, 2020

Günlük işleriniz ve çalışma ortamınızın düzeni, hijyeni ve temizliğiyle ilgilenebilirsiniz. Sağlık konularında daha duyarlı ve titiz davranabilir, alanında uzman kişilerle görüşebilir, bir araya gelebilirsiniz.


15 ocak, 2020

Aşk ve tutkular ön plana çıkarken, yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Sevdiğiniz konular gündemdeyken kendinizi daha keyifli hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde gündelik işlere, hesaplara ve detaylara odaklanmanız gerekebilir.


14 ocak, 2020

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte güzel dostluk ve arkadaşlıklar adına keyifli gelişmeler söz konusu olabilir. Sosyal gruplarınızda, arkadaşlarınızın desteğiyle kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Onlardan alacağınız her türlü destek geleceğe ilişkin umutlarınızı besleyebilir. Romantik yanınız ortaya çıkabilir.


13 ocak, 2020

Aileniz, baba eviniz ve babanızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Bu alanda yapmanız veya tamamlamanız gerekenlere odaklanabilirsiniz. Öğle sonrasında kontrolünüz dışında durumlara biraz daha dikkat etmelisiniz. Akşam saatleri daha keyifli olabilir.


12 ocak, 2020

Ev ve aile konularına odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Ev ve mutfak işleriyle meşgul olabilirsiniz. Ailenizle görüşebilir, onlara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Geçmişe dair konular gündeminize gelirken eskileri karıştırma zamanı olabilir. Gezegenlerin bugün yan yana sıralanışı değişime artık çok da karşı duramayacağınızı hissettiren düşünceleri aklınıza getirebilir.


11 ocak, 2020

İletişimle ilgili konularda dikkatli ve temkinli hareket etmeyi ihmal etmemelisiniz. Konuşmalarınız siz farkında olmasanız da farklı yöne çekilebilir veya gidebilir. Sözleriniz beklemediğiniz etkiler yaratabilir. Akşam saatlerinde ev ve aile konuları önem kazanıyor.


10 ocak, 2020

Bugün bir Ay tutulması meydana geliyor. Ay tutulması güçlü etkilere sahip, kendi içinizde, zihninizde bazı farkındalıklar yaşamınızı, kararlar almanızı sağlayabilir. Duygusallığınızı sözlerinize yansıtabilirsiniz.

9 ocak, 2020

Sabah saatlerinde maddi konularda daha ihtiyatlı davranmanız gerekebilir. Öğle sonrasında ise iletişim, haberleşme konularında hassas davranabilirsiniz ancak aksaklıklar karşısında zihninizi çok yorup yıpratmadığınızdan emin olmalısınız.


8 ocak, 2020

Maddi konular gündeminizdeki yerini korurken sahip olduklarınızı daha iyi kullanmak ve değerlendirmek isteyebilir, bu yönde adımlar atabilirsiniz. Yeteneklerinizi değerlendirdikçe bundan keyif alabilirsiniz.


7 ocak, 2020

Maddi konularda biraz daha aktif olacağınız bugünde bazı harcamalar ve alışverişler gündeme gelebilir. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzere planlar yapabilir, stratejiler geliştirebilirsiniz. Güçlü sezgilerinizin uyarılarını dikkate almalısınız.


6 ocak, 2020

Haftanın ilk gününde Ay burcunuzda ilerlemeye devam ederken öncü ve iddialı yönlerinizi, lider ve cesur özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Girişimci tarafınız ön planda, başkalarını da yönlendirebilir, onlara yol gösterebilirsiniz.


5 ocak, 2020

Ay bugün burcunuzda ilerlerken kişisel konulara odaklanabilirsiniz. Bireyselliğinizi öne çıkarabilirsiniz. Kendinizi daha güçlü bir şekilde ortaya koyabilir, cesur, girişimci, lider özelliklerinizi sergileyebilirsiniz.


4 ocak, 2020

Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konularda, iş ve para konularında daha dikkatli olmanız gerekebilir. Ortak bir alım satım, harcama veya yatırım işi söz konusuysa adımlarınızı atarken biraz daha temkinli hareket etmelisiniz. Ayrıca vergi, miras gibi işler bu dönemde daha çok uğraştırabilir. Psikolojik olarak sizi yorabilecek ve yıpratabilecek durumlara karşı tedbirli olmalısınız.


3 ocak, 2020

Hayatı akışına bırakabileceğiniz bir gün sessizliğin sesini dinlemek ve tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Otorite konumunda güçlü kişilerle kuracağınız bağlantı ve temaslarda konuları derin şekilde tartışabilir ve bundan keyif alabilirsiniz.


2 ocak, 2020

Kontrolünüz dışı gelişmeler sizi mistik ve manevi konulara çok daha yatkın kılıyor. Sezgileriniz ve bilinçaltınız devreye girerken hayatı daha akışta algılayabilirsiniz. Rüyalarınız anlam kazanabilir.


1 ocak, 2020

Arkadaşlarınızın zenginliği, sosyal yaşamınızın canlılığı ve renkliliği bugün size umut katıyor, geleceğe bakışınızı tazeleyebilir, vizyoner yönlerinizi öne çıkarabilirsiniz. Düşünceleriniz ve fikirlerinizle dikkat çekeceğiniz bir gün olabilir.


31 aralık, 2019

Yılın son gününde ortak çalışmalara ve sosyal aktivitelere çok daha açık olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak işlere imzanızı atabilirsiniz, birlikte hareket etmekten keyif alacağınız bir gün olabilir.


30 aralık, 2019

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte yurt dışı ve yabancılarla bağlantılarınız hızlanabilir. İş amaçlı temaslar hızlanabilir. Uzak yollardan haberler ve yolculuklar gündeme gelebilir.


29 aralık, 2019

Hayal gücünüzün zenginliğini iş hayatınıza, hedef ve planlarınıza aktarabileceğiniz, planlarınıza ve görevlerinize yansıtabileceğiniz bir gün. Gerçeklerden kopmadan ideallerinizin peşinden koşabilirsiniz.


28 aralık, 2019

Hedef, plan, görev ve sorumluluklarınızla konular dikkat çekici olurken başarılarınız ve yaptıklarınızla beğeni ve takdir toplayabilirsiniz. Duygularınızı göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir, üstlerinizle, otorite konumunda kişilerle ve yaşlı olgun kimselerle ilişkilerinize dikkat.


27 aralık, 2019

Tutulma sonrasında bugünkü Jüpiter ve Güneş kavuşumu uzaklar ve sosyal medya önünde, bildiğiniz ve bilmediğiniz kişiler tarafından tanınma, bilinme, takdir, kabul görme isteklerinize işaret edebilir.


26 aralık, 2019

Bugün gerçekleşen Güneş tutulması uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konuları yeni gelişmeleri beraberinde getirebilir. İş seyahatlerini gündeminize taşıyabilir. Sosyal medya ile ilgili bir gelişme de tutulmanın merceğinde olabilir.


25 aralık, 2019

Güneş tutulması öncesinde duygusal stres ve gerginlik yaratabilecek durumlardan uzak kalmaya çalışmalısınız. Konsantrasyon gerektiren işlere odaklanabilirsiniz. Kapalı, gizemli durumlar ve sırlar bugün daha çok ortaya çıkabilir.


24 aralık, 2019

Ortak maddi konular, iş ve para konuları gündeme gelebilir. Güçlü kadınlarla karşı karşıya gelebilir, siz de duygusal gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Ancak stres, gerginlik yaratabilecek durumlara dikkat etmelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.