Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

23 şubat, 2020

Sabahın erken saatlerinde elinizdeki işleri toparladıktan sonra sosyal konulara ve arkadaşlık ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Sonrasında saatleri keyifli birliktelikler ve ortak sosyal uğraşlar açısından keyifli olabilir.


22 şubat, 2020

Duygusal yönlerinizi göstermekte ve ortaya koymakta zorlanmayabilirsiniz. Ne yaşıyorsanız dışarıdakiler tarafından görülebilir ve izlenebilir olabilir. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konulara odaklanabilirsiniz.


21 şubat, 2020

İş ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken hedef ve planlarınıza odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Duygularınızı açıkça gösterip ifade etmekten çekinmeyebilirsiniz.


20 şubat, 2020

Dışarıda zaman geçirmek için uygun bir gün olabilir. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkarak yeni insanlarla tanışabilir, iş bağlantıları kurabilirsiniz. Organizasyon becerilerinizi kullanabilirsiniz.


19 şubat, 2020

Güneş’in burç değiştirmesi ile birlikte sosyal yaşamımızın daha çok önem kazanacağı bir döneme ilerliyorsunuz. Özellikle iş ilişkileri önem kazanabilir, bu dönem hayata karşı umut tazeleyeceğiniz bir dönem olabilir.


18 şubat, 2020

Bugün sabah saatlerinde akışta kalmakta fayda var. Öğleden itibaren bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, her zamanki rutininizden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Yabancılar ve yurt dışı bağlantılı konular gündeminize gelebilir.


17 şubat, 2020

Merkür retrosu bugün başlarken sosyal ilişkilerde iletişime bir kat daha dikkat etmelisiniz. Arkadaş çevrenizde çoğu gereksiz gibi görünen pek çok alınganlık ve yanlış anlamayla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.


16 şubat, 2020

Bugün Mars burç değiştirirken yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda aktivite ve enerjiniz artıyor. Seyahat planlarınızı iyi yapmaya çalışmalısınız.


15 şubat, 2020

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken bire bir ilişkiler gündeminizdeki yerini koruyor. Karşı tarafın tavrını, tutumunu tartmadan hareket etmemeye çalışın.


14 şubat, 2020

Ay’ın karşıt burcunuzda ilerlediği Sevgililer Günü’nde karşı tarafın, eşinizin, sevgilinizin beklentilerine kulak vermelisiniz. Ona uyumlanmak ve bu uyumla dengede kalmak isteyebilirsiniz.


13 şubat, 2020

Uzaklarla ilgili konularda mantıklı, sağduyulu davranmaya dikkat. Zira sizi boşlukta bırakabilecek, yanılabileceğiniz pek çok durum olabilir, uyanık olmalısınız.


12 şubat, 2020

Çalışma ortamınız ve gündelik yaşamınızdaki ilişkilerin önemli olduğu bir gün. Sabrınızı korumaya, detaylara çok takılmamaya çalışmalısınız. Gereksiz kuruntulardan uzak durun.


11 şubat, 2020

Ay sevdiğiniz burçta ilerlerken özgün yönlerinizi ve yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Sosyal ilişkileriniz sayesinde beklediğiniz etkinin çok daha fazlasını gösterebileceğiniz bir gündesiniz.


10 şubat, 2020

Ay Başak burcunda ilerlerken aşk hayatınızda tutku ve heyecanlar ön planda olabilir. Aşkınıza ve sevdiklerinize karşı fedakâr bir tutum içinde olabilirsiniz. Gerçekçi yönünüzü korumalısınız.


9 şubat, 2020

Bugün gerçekleşen dolunay ev ve aile ilişkilerinize dair önemli farkındalıkları, geçmişe, anılarınıza dair duygularınızı ortaya çıkarabilir. Ailenize ilişkin kararlar gündeminize gelebilir.


8 şubat, 2020

Burcunuzun yöneticisi Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte çok daha hareketli bir döneme adım atıyorsunuz. Lider yönlerinizi, yöneticiliğinizi konuşturabilirsiniz. Vazgeçtiğiniz şeylere yeniden sahip çıkabilirsiniz.


7 şubat, 2020

Çevre edinmek, mevcut çevrenizi genişletmek adına bugün sunulan olumlu fırsatları değerlendirmelisiniz. Kelimeleriniz ve sözlerinizle büyüleyici olabileceğinizi unutmayın.


6 şubat, 2020

Burcunuz için keyifli bir gün, bolca iletişim içinde geçirebilir, duygusallığınızı sözlerinizle rahatça ifade edebilirsiniz. Kardeşlerinizle ve komşularınızla ilgili konular gündemde, merak duygunuz ise yüksek.


5 şubat, 2020

Kafaları biraz zorlayabilecek bir gündeyiz. Maddi konular, iş ve para konuları gündeminizi meşgul ederken kaynaklarınızı ve sahip olduklarınızı iyi değerlendirmek adına çaba içinde olabilirsiniz. Hesap işlerinde rakamlara ve detaylara bugün daha fazla dikkat etmek gerekiyor.


4 şubat, 2020

Maddi konular açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir. Bütçenizi ve maddi durumunuzu gözettiğinizden emin olmalısınız, zira fazlaca hoşunuza giden eşya veya giysiler karşısında duygusal davranabilirsiniz.


3 şubat, 2020

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal yaşamınızda çok daha hareketli olabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve yeni dostluklar kurabilirsiniz. Teknolojik konulara, yeniliklere merakınız artabilir.


2 şubat, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken gözler üzerinizde olabilir. Cazibenizle, çekiciliğinizle göz alıcı olabilirsiniz. Bu durum sizi ilişkilerde söz sahibi kılabilir. Fazlaca sübjektif davranmadığınızdan, karşı tarafı da dikkate aldığınızdan emin olun.


1 şubat, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha coşkulu bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Cesur ve cömert yönlerinizle dikkat çekicisiniz.

31 ocak, 2020

Hayatın akışında kontrolünüz dışındaki gelişmeler bilgelik yolunda kapılarınızı aralamanıza sebep olabilir. Etrafınızdaki gelişmelerden ve olup bitenlerden çok şey öğrenebilir, farkındalığınızı yükseltebilirsiniz.


30 ocak, 2020

Çevrenizde bolca aksiyon varken siz biraz daha arka ve geri planda durmayı tercih edebilirsiniz. Ancak dalgınlığa, unutkanlığa, gözden kaçabilecek detaylara her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Sağlığınızı da ihmal etmeyin.


29 ocak, 2020

Sabah saatleri sosyal konularda, arkadaşlık ilişkilerinizde oldukça aktif geçebilir, ancak paylaşımlarınızda kontrolünüz dışında olabilecek durumları göz ardı etmemelisiniz. Öğleden sonra ise daha sessiz sakin, kendi halinizde olmayı tercih edebilirsiniz ancak bastırılmış duyguların getirebileceği strese dikkat.


28 ocak, 2020

Sosyal açıdan oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Ortak amaç ve uğraşlar için çalışabilirsiniz. Sıradışı fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz ancak yanılgı ve aldanmalara dikkat etmelisiniz.


27 ocak, 2020

Haftanın ilk gününe sosyal paylaşımlar damga vururken, sevdiğiniz dost ve arkadaşlarınız için merhametinizi, fedakârlığınızı gösterebilirsiniz.


26 ocak, 2020

Görev ve sorumluluklarınıza, plan ve hedeflerinize odaklanabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Yaşlı ve olgun kişilerle ve otorite konumunda kişilerle bir araya gelebilir, duygu ve düşüncelerinizi açıkça paylaşmaktan çekinmeyebilirsiniz.


25 ocak, 2020

Kova burcunda gerçekleşen yeni ayla birlikte iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili yeni başlangıçlar ve yeni adımlar gündeminize gelebilir. Yeni hedefler ve planlar geliştirebilir ve bunları benimseyebilirsiniz. Kariyerinize etki edebilecek otorite ve yönetici konumunda kişilerle tanışabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.