Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

11 aralık, 2018

Ay bugün Kova’da ilerlerken, iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken hedef ve planlarınıza odaklanabilirsiniz. Ciddi, sorumluluk sahibi yönlerinizin altını çizebilir, duygularınızı göstermekten çekinmeyebilirsiniz.


10 aralık, 2018

Haftanın ilk gününde uzaklardan haberler alabilir, yut dışı ve yabancılarla ilgili konularda aktif olabilirsiniz. İş seyahatleri gündeminize gelirken bulunduğunuz ortamın dışında daha aktif olabilirsiniz.


9 aralık, 2018

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve uzaklaşmak istediğiniz bir gün olabilir. Özgür ve bağımsız hareket etmek isteyebilirsiniz. Uzak kimselerle, yabancılarla temas ve görüşmeler gündeminize gelebilir, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz.


8 aralık, 2018

Bugün öğle sonrasında Ay burç değiştirirken yurt dışı ve yabancılarla ilgili iş, görev ve sorumluluklar, akademik konular gündeminize gelebilir. Seyahat ve gezi programları söz konusu olabilir. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görmek isteyebilirsiniz.


7 aralık, 2018

Bugün bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ayda yeni ortak girişimler, maddi konular ve alım satım işleri gündeminize gelebilir. Sosyal çevrenizde bazı yanılgı ve aldanmalar konusunda uyanık olmaya çalışmalısınız.


6 aralık, 2018

Merkür retrosunun son bulmasıyla birlikte birebir ilişkilerde anlaşmanın daha kolay olduğu bir dönem başlıyor. Karşınızdaki kişiyi daha rahat anlayabilir, kolay uzlaşma yolları bulmakta zorlanmayabilirsiniz.


5 aralık, 2018

Sosyal ilişkiler açısından hassas bir gün olabilir, hızlı ve kolayca tepki verebilirsiniz ve duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Objektif değerlendirme yapmak kolay olmayabilir.


4 aralık, 2018

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ilişkilerde hassasiyet ve çalkantıları göz önüne almalısınız. İkili görüşme ve diyaloglara açık bir günde olabilirsiniz. Ancak atacağınız adımlarda bir kez daha düşünmeyi ihmal etmeyin, aranızdaki konu birden tuhaf noktalara gidebilir.


3 aralık, 2018

Burcunuzun yöneticisi olan Venüs bugün burç değiştirirken özellikle ikili ilişkilerde ve ortaklıklarda şanslı bir döneme giriyorsunuz. Bir ilişkiniz yoksa karşınıza seveceğiniz ya da beğeneceğiniz bir kimse çıkabilir.


2 aralık, 2018

Kendinizi fazla tüketmediğiniz sürece spor yapmak ve içinizde biriken enerjiyi dağıtmak için uygun bir gün olabilir. Çok iddialı ve rekabetçi tutumdan uzak durulması gereken bir gün olabilir, cesaretinizi toplamakta zorlanabilirsiniz.


1 aralık, 2018

Bugün ilgi duyduğunuz konuların üzerine heyecan ve tutkuyla gidebilir, yüreğinizin sesini her zamankinden daha fazla dinleyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı, sanatçı yönlerinizi ortaya çıkarabileceğiniz, özgüvenle hareket edebileceğiniz bir gün. Ancak iletişimde hassas davranmayı unutmayın.


30 kasım, 2018

Ay Merkür burcu Başak’ta ilerlerken aşk konularında biraz daha hassas davranmanız gerekebilir. Aşıksanız veya zevkle ilgilenip uğraştığınız konular varsa bugün aşkı daha yoğun hissedebilirsiniz. Ancak fazlaca ısrarcı olmamakta fayda var.


29 kasım, 2018

Sabah saatlerinde eviniz ve ailenizle ilgili konular daha fazla gündeminizde olurken 2’den sonra daha çok kişisel aktivitelere ayırabilirsiniz. Aşk hayatınız, sevdikleriniz, yüreğinizden geçen heyecan ve coşkular ön planda olabilir.


28 kasım, 2018

Aileniz, geçmişinizle ilgili konular bugün daha fazla gündeme gelebilir. İstek ve beklentilerinizin yolunda kalbinizin sesini dinlerken bugün geri dönüp geçmişe bir bakmak isteyebilirsiniz, fazla takılı kalmamaya çalışmalısınız.


27 kasım, 2018

Ev, aile, yaşadığınız yer, mekan ve yuvayla ilgili konular gündeminizdeyken güzel bir gün sizi bekliyor. Aile ve yuva huzuru açısından şanslı bir gün olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilir, keyifli sofralarda konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Hepsinin arka planında ise sevgi ve aşk olabilir.


26 kasım, 2018

İletişim ve eğitimle ilgili hızlı ve önemli mesafeler kaydedebilirsiniz. Aynı anda pek çok şey öğrenebilirsiniz, zihninizi hızlı ve aktif bir biçimde kullanabilirsiniz ancak zihinsel strese ve gerginliğe dikkat etmelisiniz.


25 kasım, 2018

Yakın çevreniz, kardeş ve komşularınızla ilgili konuların öne çıkacağı bir gün olabilir. Duygusal, hassas yönlerinizi iletişiminize, konuşma ve ifadelerinize yansıtabilirsiniz.


24 kasım, 2018

Alışverişe ağırlık verebileceğiniz bir gün olabilir, bütçe ve harcamalar konusunda dikkatli olmalısınız. Yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı öne çıkarabilirsiniz. Keyif, lüks ve konfor arayabilirsiniz.


23 kasım, 2018

Bugün İkizler burcunda meydana gelen dolunayla birlikte iş ve para konularında veya bir yatırım, alım satım ve harcamayla ilgili karar verebilirsiniz. Dolunayın getirdiği farkındalık bunu yapmanızı kolaylaştırabilir.


21 kasım, 2018

Burcunuzda ilerleyen Ay size hem güç hem de cesaret ve enerji katıyor. İkili ilişkilerde söz sahibi olabilir, girişimci ve lider özelliklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Işığınızla parlayabileceğiniz bir gün olabilir.


20 kasım, 2018

Olayları bir adım geriden izlemek, akışta kalmak isteyebilirsiniz. Spiritüel ve mistik konulara ilginiz artabilir. İhmal, dalgınlık ve unutkanlığa daha çok dikkat etmelisiniz.


19 kasım, 2018

Ortak maddi konularda kendinizi oldukça iyimser hissetmeniz mücadele enerjinizi de yükseltiyor. Ancak bu enerjiyi bugün biraz daha kontrol etmeniz gerekebilir. Geleceğe yönelik hedef ve vizyonla çakışmamasına özen göstermelisiniz.


18 kasım, 2018

Sosyal açıdan aktif bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirebilir, ortak düşünce ve fikirlerinizi tartışabilirsiniz, ortak hareket edebilirsiniz.


17 kasım, 2018

Merkür bugünden itibaren geri gitmeye başlıyor, ortak maddi konularda iletişime, doğru anlama ve anlaşılmaya özen göstermeniz gerekebilir. İletişim, haberleşme ile ilgili problemler karşısında takıntılı düşüncelerden uzak durmaya çalışmalısınız.


16 kasım, 2018

Venüs retrosu bugün bitiyor ve artık ilerlemeye ve hızlanmaya hazırsınız, özellikle gündelik yaşamınızda ve çalışma ortamınızda daha çok destek görebilirsiniz, sağlık anlamında kendinizi çok daha iyi ve zinde hissedebilirsiniz.


15 kasım, 2018

Mars burç değiştiriyor ve sizi sosyal alanda çok daha aktif ve hareketli kılıyor. Ancak sosyal çevrenizde ve arkadaşlık ilişkilerinizde anlaşmazlıklara daha çok dikkat etmeli, adımlarınızı ölçülü attığınızdan emin olmalısınız.


14 kasım, 2018

Mars son derecelerinde özellikle kariyer, iş yaşamında, patronlar, yöneticiler, otorite figürleriyle ilişkilerinize dikkat etmeniz, sabırlı ve serinkanlı hareket etmeniz gereken bir gün olabilir. Aniden patlak veren, kopan, sonlanan durumlar söz konusu olabilir.


13 kasım, 2018

Gün içinde elinizdeki işleri toparlamakla uğraşabilirsiniz. Akşam saatlerinde biraz daha rahat hareket edebileceğiniz ortamlarda bulunabilir, duygularınızla, coşkularınızla gözle görülüp dikkat çekebilirsiniz.


12 kasım, 2018

Uzaklardan alacağınız haberler olabilir, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Seyahat planları yapabilirsiniz. Eğitimle, yüksek öğrenimle ilgili konular gündeme gelebilir.


11 kasım, 2018

Kişisel gelişime açık bir gündesiniz, öğrendikleriniz ve paylaştıklarınızla ufkunuzu genişletebilirsiniz. Bugün yeni insanlar tanımak, yeni yerler görmek için uygun bir gündesiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.