Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

19 mart, 2019

Aşk ve sevgi konuları bugün daha hassas davranmanız gereken konular. Heyecan dolu, tutkulu ve coşkulu hareket edebilirsiniz. Bunun iletişimle ilgili problem yaratabileceğini ihmal etmemelisiniz.


18 mart, 2019

Eve dair konular, ailevi işleriniz ve sorumluluklarınız bugün de devam ediyor. Geçmişe dair konular, anı ve yaşantılar gündeminize gelebilir. İlgilenmeniz gereken aile bireyleri vaktinizi alabilir.


17 mart, 2019

Sosyal yönden oldukça iletişime açık ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Aileniz, atalarınız geçmişinizle ilgili konular ağırlığını hissettirebilir. Babanızı daha çok düşünebilir ya da onunla ilgilenebilirsiniz.


16 mart, 2019

Bu Cumartesi bolca iletişim, görüşmeler ve kısa yolculuklarla geçen bir gün olabilir sizin için. Okumaya, öğrenmeye veya eğitime zaman ayırabilirsiniz. Merak duygunuzun yüksek olduğu bir gün.


15 mart, 2019

Yakın çevreniz, arkadaşlarınız, komşularınızla ilgili gündeme gelen konular duygusal bazı hassasiyetlerinizi ortaya çıkarabilir. Şefkat ve merhamet duygularınız ön planda olabilir.


14 mart, 2019

Maddi konular, harcama ve alışverişler gündeme gelirken, bu konularda aksiyon alabilir ya da duygusal hareket edebilirsiniz. Güven duygunuza yönelik hassasiyetler ön plana çıkabilir.


13 mart, 2019

İşlerinizi ardı ardına birer ikişer hallettikçe bu durumdan keyif duyacağınız bir gündesiniz. Yaşamınızı, çevre şartlarınızı daha kolay düzenleyebilir, organize edebilirsiniz. Gündeminizde iş ve para konuları var.

12 mart, 2019

Ay bugün burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken hızlı beklenmedik tepkilerinizle şaşırtabilirsiniz. İddianızı ortaya koyabilir, pek çok konuda rekabet gücünüzü geri kazanabilirsiniz. İlişkilerde daha güçlü konuma gelebilirsiniz.


11 mart, 2019

Haftanın ilk gününde Ay burcunuzda ilerlerken kendinize olan güveniniz de yerinde. Enerjik bir gün geçirebilir, işbirliklerinde ve ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Sürpriz çıkışlarınızla dikkat çekebilirsiniz.


10 mart, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken özellikle sosyal konularda, arkadaş ve dostlarınız için oldukça cömert davranabilirsiniz. Yaratıcı ve sıradışı yönlerinizi özellikle sabah saatlerinde daha fazla gösterebilirsiniz.


9 mart, 2019

Manevi, mistik ve spiritüel konulara ilgi duyabileceğiniz bir gün, bu konularla ilgili kişilerle tanışabilirsiniz. Akışta kalmak hoşunuza giderken, başkalarına yardım edebilir, hayır veya bağış kurumları için çalışabilirsiniz. Kalabalık ortam ve çevrelere girebilirsiniz.


8 mart, 2019

Kontrolünüz dışında olaylar sizi de harekete geçirebilir. Ancak bugün biraz daha dışarıdan kalmak, kendinizle kalmak ve bunun tadına varmak isteyebilirsiniz. Başkaları için yapacağınız fedakarlıklar olabilir.


7 mart, 2019

Balık burcunda gerçekleşen yeni ayın ardından arkadaş çevrenizde ve sosyal yaşamınızda yeniliklere, yeni dost ve çevrelere, tanışıklıklara açık olduğunuz bir gündesiniz.


6 mart, 2019

Bugün Uranüs burcunuza ilerliyor ve yaklaşık yedi yıl burada kalacak. Bu geçişle birlikte kişiliğinizin farklı, sıra dışı ve hatta marjinal özelliklerini gösterme ve ortaya koyma fırsatınız olabilir.


5 mart, 2019

Merkür retrosu bugün başlıyor, arkadaşlık ilişkilerinde gözünüz çok fazla kapalı olabilir, mantığınızı, sağduyunuzu kaybetmemeye çalışın. Fikirlerden kolayca etkilenebilirsiniz.


4 mart, 2019

Haftanın ilk gününde iş ve kariyerinizle ilgili konulara konsantre olabilirsiniz. Hedeflerinizi, planlarınızı yeniden gözden geçirebilir, otorite ve yönetici konumunda kişilerle bir araya gelebilirsiniz.


3 mart, 2019

Otorite konumunda kişilerle, yaşlı, olgun kimselerle daha fazla iletişim halinde olabilir, toplantılar yapabilirsiniz. Görüşlerinizi olduğu kadar duygularınızı da onlarla paylaşmaktan keyif alacaksınız. Birlikte ortak hedefleriniz için çalışabilirsiniz.


1 mart, 2019

Burç değiştiren Venüs ile birlikte, iş hayatınızda, kariyerinizde parlayacağınız, başarılarınızla dikkat çekeceğiniz bir dönem başlıyor. Üstlerinizden çok daha fazla destek görebilirsiniz. Sıradışı yönlerinizler dikkat çekebilirsiniz


28 şubat, 2019

İş ve kariyer konularında planlar, ciddi işler, sunumlar ve otorite figürleri bugün daha fazla gündeminizde olurken iletişimde mesafe söz konusu olabilir. Yurt dışı ve uzak yolculuklar gündeme gelebilir, sosyal paylaşımlarınız artabilir.


27 şubat, 2019

İş, para konuları, yatırım, finansman işleri bugün de gündeminizde olabilir. Eşinizin, ortağınızın ya da ailenizin maddi ve parasal işleriyle ilgilenebilirsiniz. Vergi daireleri veya bankalarda işleriniz olabilir. Hesap gerektiren işlere konsantre olacabileceğiniz bir gündesiniz.


26 şubat, 2019

Ortak maddi konular, iş ve para konularıyla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Alacak verecek, vergi veya mirasla ilgili işlerle uğraşabilirsiniz. Karşınıza güçlü kişiler çıkabilir, gerginlikler karşısında duygusal kontrole dikkat.


25 şubat, 2019

Eşiniz, sevgiliniz, yakın arkadaşınız ve karşınızdaki kişi için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığınız bir dönemdesiniz. Özellikle ilişkiler açısından hareketli gündeminizin devam ettiği bir gün, acele etmemeye çalışmalısınız.


24 şubat, 2019

İkili ilişkiler açısından oldukça çalkantılı, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ne yaparsanız yapın size en yakın kişiyle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz. Karşı tarafın ihtiyaç ve beklentilerini dikkate almak durumunda olabilirsiniz.


23 şubat, 2019

Uzak ve yabancı kişilerle kuracağınız ilişkilerden destek alabilir, bu kimselerden çok şey öğrenebilir ve böylece kendinizi çok daha güçlü hissedebilirsiniz. Yapacağınız seyahat veya gezilerde güçlü kişilerle karşılaşabilirsiniz.


22 şubat, 2019

Günlük yaşantınızdaki ilişkilerin önemli olabileceği bir gün, iş ve çalışma ortamınızın konuları ve koşulları güne damgasını vurabilir. Kaygı ve kuruntuları bir kenara bırakıp ilişkilerde gereğinden fazla eleştirel olmamaya çalışmalısınız.


21 şubat, 2019

Gün içinde sevdiklerinize ve aşka dair konularda biraz daha temkinli ve akışta kalmanız gerekebilir, zira kontrol edemediğiniz durumlar söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde ise hareketleniyorsunuz, pek çok işi aynı anda halledebilecek enerjiniz olabilir.


20 şubat, 2019

Ay bugün aşk evinizde ilerlemeyi sürdürürken gönülden bağlı olduğunuz kişi ve konularla ilgilenebilirsiniz. Bununla birlikte her türlü eğlenceye, keyif aldığınız konulara vakit ayırabilirsiniz. Yüreğinizin sesini daha çok duymak ve dinlemek istediğiniz bir gün.


19 şubat, 2019

Bugün gerçekleşen dolunayda aşk ve sevgide aşırı fedakârlık öne çıkabilir. İş konularında ise zengin ve geniş bakış açınızdan yararlanabilir, sezgilerinizi kullanabilirsiniz.


18 şubat, 2019

Haftanın bu ilk gününde Aslan burcunda ilerleyen Ay ev ve aileyle ilgili konulara işaret ediyor. Ailenizle, anne ve babanızla, evdeki işlerle uğraşmanız gerekebilir. Aile içinde renkli yönlerinizi sergileyebilirsiniz.17 şubat, 2019

Bolca iletişim, görüşmeler ve kısa yolculuklarla geçen bir gün olabilir sizin için. Komşularınızla ve kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz. Duygularınızı kolay ve rahat ifade edebileceğiniz bir gün olabilir. Akşam saatlerinde ev ve aile konuları ağırlığını gösterebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.