Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

19 eylül, 2020

Çalışkan ve üretken yönlerinizi özellikle de ilişkileriniz konusunda ortaya çıkarabilirsiniz. Hizmet tarafınızı vurgulayabileceğiniz bir gündesiniz. İlişkilerinizde karşınızdaki kişi emek ve hizmet yanınızı sergileyebilirsiniz.


18 eylül, 2020

Gündelik yaşamınızda ve çalışma ortamınızda ilişkilerin ve detayların ön planda olduğu bir gün, titiz ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Kuruntuları bir kenara bırakıp işinize konsantre olduğunuzda güzel sonuçlar alabilirsiniz.


17 eylül, 2020

Bugün gerçekleşen yeni ayla birlikte yeni aşklara, tutkulara, heyecanlara açılabilirsiniz. Hayatınıza yeni bir aşk girebilir. Yeni uğraş veya hobi alanları edinebilir, yaratıcılığınızı çok farklı şekillerde sergileyebilirsiniz.


16 eylül, 2020

Yeni ay öncesinde karmaşık bir gün ve özellikle sevdikleriniz ve aşk konusunda çok da iddialı olmamak gerekebilir. Biraz daha sabırlı, temkinli hareket edilmesi ve bir adım atmadan önce yeni ayın beklenmesi gereken bir gün.


15 eylül, 2020

Ev ve aileyle ilgili konular gündeminize gelirken geçmiş konular, yaşanmışlıklar ve anılar su yüzüne çıkabilir. Ailenizle bir arada ve onlara yakın olmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay’ın burç değiştirmesiyle keyif aldığınız konular gündeme geliyor.


14 eylül, 2020

Ev ve aile konularıyla yoğrulduğunuz bir gün, aşktan ve sevdiklerinizden yana da kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Yaratıcılığınızı sergileyebilir, güzel işlere imzanızı atabilirsiniz. Uzaktaki kimselerden destek görebilirsiniz.


13 eylül, 2020

Bugün Jüpiter retrosunun son bulması uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla olan iletişim ve etkileşiminizi hızlandırabilir, dışarıdan destek görebilirsiniz. Ufkunuzu, imkânlarınızı geliştirebilirsiniz. Yolculuklar gündeme gelebilir.


12 eylül, 2020

İletişim açısından hızlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız, iş çevrenizle, kardeşlerinizle temas halinde olabilirsiniz. Kendinizi duygusal yönlerinizle ifade edebilir, sözlerinizle şefkat ve merhametinizi gösterebilirsiniz.


11 eylül, 2020

Sabah saatlerinde iş ve para konularına daha fazla odaklanabilir, elinizdeki işleri toparlamaya odaklanabilirsiniz. Öğleden sonra kendinizi daha rahat şartlar altında bulabilir, düşüncelerinizi toparlayabilir, yakın çevrenizde olup bitenlere yeniden odaklanabilirsiniz.


10 eylül, 2020

Bugün başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosunda kontrolünüz dışı olaylar karşısında kendinizi, sağlığınızı korumaya daha çok dikkat etmeli, riskli ve tehlikeli olabilecek durumlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Bu dönem arkanızı, ardınızı daha çok kollamanız gerekirken sağlığınıza daha çok dikkat etmelisiniz.


9 eylül, 2020

Maddi konular açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir. Bütçenizi ve maddi durumunuzu gözettiğinizden emin olmalısınız, zira fazlaca hoşunuza giden eşya veya giysiler karşısında duygusal davranabilirsiniz.


8 eylül, 2020

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken günün söz edilen kişisi sizsiniz. Cesur, gözü pek yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Özünüzdeki şefkat ve merhamet duygularını ve empatiyi karşınızdakine geçirebilirsiniz.


7 eylül, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken her şeyden çok kendinize odaklısınız. Her zamankinin aksine biraz daha kişisel, sübjektif davranabilirsiniz. Lider, yönetici, baskın yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz.


6 eylül, 2020

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ev aile yaşamınızda daha keyifli ve bereketli günler başlıyor. Ailenizden göreceğiniz destekle kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.


5 eylül, 2020

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte günlük yaşamınızda, çalışma ortamınızda iletişime, görüşmelere daha açık olabilirsiniz. Sağlık ve şifa konularına merak salabilir ve bu konularla ilgili kişilerle iletişimde olabilirsiniz.


4 eylül, 2020

Ay Koç’ta ilerlerken dışarıda heyecan ve aksiyon dolu bir gündem olsa da siz hayatı akışına bırakmak, katılımcıdan ziyade geri planda izleyici durmak isteyebilirsiniz. Ancak ihmal, unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz.


3 eylül, 2020

Dolunayın ardından hayata umutla bakmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Yenilikçi ve sıra dışı fikirlerinizi etkileyici şekilde ortaya koyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir arada olmak, onların fikir ve görüşlerini almak isteyebilirsiniz.


2 eylül, 2020

Bugün gerçekleşen dolunay sosyal yaşamınızda, arkadaşlık ilişkilerinizde alabileceğiniz kararlara işaret ederken çevrenize farklı, değişik kişiler katabilirsiniz ancak etrafınızdaki kalabalığı yönetmek için hem fiziksel hem de zihinsel bir miktar yorulabilirsiniz.


1 eylül, 2020

Dolunay öncesinde arkadaş ilişkileriniz açısından ve sosyal çevrenizde oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yenilikçi düşüncelerinizi cesurca savunabilirsiniz. Teknoloji ve sosyal paylaşımlarla aranızın iyi olacağı bir gün olabilir ancak kontrolü elden bırakmayın.


31 ağustos, 2020

Ayın bu son gününde iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken başarılarınızla gözde ve göz önünde olabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz, dizginlemeniz zor olsa da göstermekten çekinmeyebilirsiniz.


30 ağustos, 2020

Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir. Ancak ilişkilerde serinkanlı davranmaya, yanlış düşüncelerin esiri olmamaya dikkat.


29 ağustos, 2020

Uzaklardan alacağınız güzel haberlerle keyfinizin yerine geleceği bir gün geçirebilirsiniz. Kendinize olan güveninizi yerine getiren bir gün olabilir. Keyifli bir yolculuk planlayabilirsiniz.


28 ağustos, 2020

Uzaklar ve yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelirken bunlar kolaylıkla iş, görev ve sorumluluklara bağlanabilir. Disiplinli tarafınızla işe odaklı bir gün olabilir.


27 ağustos, 2020

Ortak maddi konularda, ortak iş ve para konularında aktif ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Mücadele duygunuzun artmasıyla birlikte karşınızda güçlü ve etkili kişileri bulabilirsiniz. Mücadeleci kadınlara dikkat.


26 ağustos, 2020

Konsantrasyon gereken işlere odaklanmakta zorluk yaşamayabilirsiniz. Zor işlerin üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Ortak paylaşım ve maddi konular gündeme gelebilir.


25 ağustos, 2020

İletişimle ilgili karışıklık ve yoğunluk, haberleşme, uzak yol ve yolculukların iyi planlanmamasından kaynaklanabilir. Akşam saatlerinde ortak paylaşımlar noktasında duygusal açıdan daha fazla hararet ve hareketlilik ortaya çıkabilir.


24 ağustos, 2020

İkili ilişkiler açısından hareketli gündeminiz bugün de sürüyor. İlişkilerde denge ve uyumun öne çıktığı bir gün. Karşınızdaki kişinin hassasiyetlerini ve beklentilerini daha fazla dikkate almanız gerekebilir.


23 ağustos, 2020

Gün iki farklı görünümde ilerliyor. Sabah saatlerinde gündelik yaşam şartlarınız destekleyici olabilir. Öğleden sonra ise ikili ilişkiler, eşli konular öne çıkıyor. İlişkilerde denge, uyum peşinde olabilirsiniz.


22 ağustos, 2020

Güneş'in burç değiştirmesiyle sevdiğiniz konulara odaklanabileceğiniz, aşk ve sevginin peşinden koşabileceğiniz bir dönem başlıyor. Önümüzdeki bir ay boyunca yüreğinizin peşinden koşmak sizi motive edebilir.


21 ağustos, 2020

Sabah saatlerinde sevdiklerinizle ilgili konular sizi harekete geçirebilir ve tempolu ve hareketli bir gündeminiz olabilir. Öğleden sonra ise günlük işlere, hesap ve detay gerektiren konulara zaman ayırabilirsiniz, sağlığınızla ilgilenebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.