Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

21 temmuz, 2019

Sosyal yönden oldukça canlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir arada olmaktan, ortak aktiviteler yapmaktan, düşünce ve fikirlerinizi paylaşmaktan keyif alabilirsiniz.


20 temmuz, 2019

Sosyal açıdan oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Ortak amaç ve uğraşlar için çalışabilirsiniz. Sıradışı fikirlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz.


19 temmuz, 2019

Merkür retrosu bugün burç değiştiriyor, kardeş ve komşu ilişkilerinde iletişimi yeniden ele alabilir ya da bıraktığınız yerden devam edebilirsiniz.


18 temmuz, 2019

Hedeflerinize, yapmak istediklerinize, planlarınıza odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizle, yönetici konumunda kişilerle, olgun ve yaşlı kimselerle bir araya gelebilirsiniz. İtibarla ilgili konular önem kazanıyor.


17 temmuz, 2019

Tutulmanın ardından öğle saatleriyle birlikte plan, düzen, organizasyon gerektiren işlere odaklanabilirsiniz. Hedefleriniz doğrultusunda kararlılık sergileyebilir, yeni planlar geliştirebilirsiniz.


16 temmuz, 2019

Bugün gece yarısı bir Ay tutulması meydana geliyor. Bu tutulma ile birlikte uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili bir konuda karar vermeniz gerekebilir ancak bir girişimde bulunmak için acele etmemelisiniz.


15 temmuz, 2019

Bugün özgürce, serbestçe hareket etmek geçse de içinde bulunduğunuz sınırları, sorumluluklarınızı göz ardı etmemeniz gerekecek. Aksi halde bunu size hatırlatabilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz.


14 temmuz, 2019

Ortak maddi konularda, yatırım ve alım satım konularında dikkat çekici bir gün olabilir. Duygusal açıdan derin hassasiyetler gündeme gelebilir, gerilim ve stresten uzak durmaya çalışmalısınız.


13 temmuz, 2019

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Derin, gizli ve kapalı kalmış konulara olan merakınız yüksek olabilir. Azla veya yüzeysel olanla yetinmeyeceğiniz bir gün olabilir.


12 temmuz, 2019

Gün içinde ikili ilişkiler konusunda biraz daha sabırlı ve kabullenici olmanız gerekebilir. Akşam saatlerinde mücadeleci yönünüzü özellikle ortak maddi konulara, iş ve para konularına odaklayabilirsiniz.


11 temmuz, 2019

Kısa yolculuklar, görüşmeler ve ziyaretler yapıyorsanız, duygusal tarafınızı çok daha hissedip, karşınızdakilere de hissettirebileceğiniz bir gündesiniz. Düşünce olarak rahatlamış hissedebilirsiniz.


10 temmuz, 2019

İkili ilişkilerde bugün hassas dengeleri gözetmek gerekebilir. Kendinizden çok karşınızdaki kişiyi, eşinizi, sevgilinizi veya ortağınızı düşünebilirsiniz. Gergin durumlarda kalbinizin sesini dinlemeyi ihmal etmemelisiniz.


9 temmuz, 2019

Günlük işleriniz, detay ve hesap gerektiren konular bugün zamanınızı alabilir. Kuruntu ve evhamları bir kenara bıraktığınızda güzel ve verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.


8 temmuz, 2019

Merkür retrosu bugün başlarken 19’una dek aile içi iletişimde bazı aksaklıkları beraberinde getirebilir. 19’undan itibaren ise haber alamadığınız kardeş ve akrabalarınızdan haberleri size getirebilir.


7 temmuz, 2019

İstek ve beklentileriniz bugün çok daha ön planda olurken, kalbinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz. Yeteneklerinizi, yaratıcılığınızı, özgün yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz.


6 temmuz, 2019

Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler bugün hareketli, canlı bir gündeme işaret ediyor. İstek ve beklentileriniz ön planda olabilir, kendi ihtiyaçlarınız konusunda daha talepkâr davranabilirsiniz. Kişiliğinizi ortaya koyabilirsiniz.


5 temmuz, 2019

Evinizde yapmanız gereken işler olabilir ve planlı, düzenli, organize olduğunuz takdirde pek çok işinizi halledebilirsiniz. Geçmişe ve ailenize dair konular gündeme gelirken dış dünyaya biraz daha kapalı olabilirsiniz.


4 temmuz, 2019

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte söz ve konuşmalarınızla cazibe merkezi olabileceğiniz, dikkat çekebileceğiniz bir dönem başlıyor. Yapacağınız gezi ve kısa yolculuklardan keyif alabilirsiniz.


3 temmuz, 2019

Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte sizi evinizden, ailenizden uzaklaşmaya itebilecek tartışmaların içinde kendinizi kolayca bulabilirsiniz. Ev kazalarına önümüzdeki bir buçuk ay boyunca daha çok dikkat etmelisiniz.


2 temmuz, 2019

Bugün meydana gelen Güneş tutulmasıyla birlikte eğitim alanında yeni adımlar atabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Tutulma, yakın çevreniz, komşu ve kardeş ilişkilerinizi etkileyebilir. Yeni bir yaklaşım ve düşünce şekli belirleyebilir, iletişimde yeni bir dil kullanabilirsiniz.


1 temmuz, 2019

Temmuz Ayı’nın bu ilk gününde özellikle yakın çevre kardeş ve komşu ilişkilerinde biraz daha tedbirli ve özenli davranmanız gerekebilir. İletişimde hassasiyetler ön plana çıkabilir.


30 haziran, 2019

Kendinize güven ve değerle ilgili problemleri aşmak için biraz daha mücadeleci olmanız gerekebilir. Sahip olduklarınızın değerini daha iyi bilmelisiniz. Komşu ve kardeşlerinizle ilişkileriniz bugünkü gündeminizi şekillendirebilir.


29 haziran, 2019

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken herkesten çok kendinize odaklısınız. Her zamankinin aksine biraz daha kişisel, sübjektif davranabilirsiniz. Lider, yönetici, hükmedici yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz.


28 haziran, 2019

Ay bugün burcunuzda ilerlerken zor ve hareketli günlerin ardından kendinizi biraz daha rahat ve iyi hissedebilirsiniz. Hayatınızın kontrolünü daha fazla elinizde hissederken, ilişkilerinizde söz sahibi bir tutum sergileyebilirsiniz.


27 haziran, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularında iletişime açık bir tutum içinde olabilirsiniz. Ailenizle daha sık görüşebilir, bir araya gelebilirsiniz.


26 haziran, 2019

İletişim konuları bugün biraz daha hassasiyet gerektirebilir. Dalgınlık ve unutkanlığa biraz daha dikkat etmelisiniz. Görüşme, ziyaret, yolculuk trafiğini iyi yönetmeye çalışmalısınız.


25 haziran, 2019

Kontrolünüz dışı gelişmeler gündeme gelirken, dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa özellikle bire bir ilişkilerde daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Kendinizi geri çekebilir, pasif bir tutum sergileyebilirsiniz, riskten uzak durduğunuza emin olun.


24 haziran, 2019

Arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin etkisini daha yoğun hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Arkadaşlarınızın da desteğiyle ileriye yönelik vizyon oluşturmak için uygun bir gün olabilir.


23 haziran, 2019

Sosyal yönden hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla gezi ve seyahatler gündeme gelebilir. Yenilikçi yönlerinizi, görüş ve fikirlerinizi gösterme fırsatınız olabilir, fikir tartışmaları ve paylaşımlara açık bir gün.


22 haziran, 2019

Gün içinde elinizdeki işleri toparladıktan sonra sosyal konulara ve arkadaşlık ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Akşam saatleri keyifli birliktelikler ve ortak sosyal uğraşlar açısından dikkat çekici olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.