Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

3 temmuz, 2020

Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkat ve konsantrasyon gücünüz yüksek olabilir. Güçlü kişilerle özellikle de kadınlarla karşılaşabilir, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


2 temmuz, 2020

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor ve özellikle yurt dışı ve yabancılarla ilgili, uzaklarla ilgili konuları yeniden gündeminize taşıyor. Bu dönemde seyahatler tekrar gündeminize gelebilir, özellikle iş seyahatleri yapmak durumunda olabilirsiniz.


1 temmuz, 2020

İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık konuları bugün gündeminizi her zamankinden daha fazla meşgul edebilir. Birlikteliğinizde ve birebir ilişkilerinizde daha fazla denge, uyum ve adalet beklentileriniz olabilir.


30 haziran, 2020

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ilişkilerin, evlilik ve ortaklık konularının vurgulandığı bir gün olabilir. Bire bir görüşmeler gündeme gelirken ilişkinizde denge ve uyumu yakalamak isteyebilirsiniz.


29 haziran, 2020

Haftanın ilk gününde detaylar, incelikler, sağlık ve şifa öne çıkıyor. Beslenme programınızı, diyetinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz. Gözden kaçırabileceğiniz konulara dikkat etmelisiniz.


28 haziran, 2020

Mars bugün burç değiştirirken yılın geri kalanında etkili olacak bu transit kontrolünüz, müdahaleniz dışı olayların, gelişmelerin fitilini ateşleyebilir. Bu dönemde hastalıklara karşı daha dikkatli olmalısınız.


27 haziran, 2020

Sevdikleriniz, aşkınız ve varsa çocuklarınızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Bireysel farklılığınızı, kişiliğinizin renkli, yaratıcı yönlerini ortaya koyma zamanı ve bundan zevk duyabilirsiniz.


26 haziran, 2020

Aşk bugün sizin için özveri ve fedakârlık demek. Sevdikleriniz için neredeyse her şeyi yapmaya hazır hissedebilirsiniz. Tutku ve heyecanlarınızı ortaya koyabileceğiniz bir gün. Ancak egolara dikkat etmelisiniz.


25 haziran, 2020

Venüs retrosunun bugün son bulmasıyla iş ve para konularında sizi daha fazla destekleyen bir sürece ilerleyebilirsiniz. Kendinize olan güveni tazeleyebilirsiniz. Daha rahat ve güvende hissedebilirsiniz, aksilikler son buluyor.


24 haziran, 2020

Ailenizle bir arada olmaktan, konuşmaktan, paylaşmaktan zevk duyabilir, onlara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Beslenme ve mutfak işleri daha çok gündeminizde olabilir. Cömert tutumunuzla sevileceğiniz bir gün.


23 haziran, 2020

Bugün sabah saatlerinde iletişimle, ulaşımla, yolculuklarla ilgili konularda tedbirli davranmanız gerekebilir. Öğle sonrasında ailenizle ilgili konular gündemde, duygularınızı abartmadığınızdan emin olmalısınız.


22 haziran, 2020

Tutulmanın hemen ardından iletişim ağınızı, kanallarınızı geliştirecek sağlam ve uzun vadeli adımlar atmak için güzel bir gün olabilir. Haftaya başlarken derin düşünceler hakim olabilir.


21 haziran, 2020

Bugün sabah saatlerinde gerçekleşen Güneş tutulması size yakın çevrenizden, kardeşlerinizden, komşularınızdan güzel haberler getirebilir. Ayrıca yeni eğitim, bilgi ve öğrenme fırsatlarının kapısını açabilir.20 haziran, 2020

Maddi konular, iş ve para konuları gündeminizde. Ancak Güneş tutulması öncesinde belirsiz, karmaşık koşullar söz konusu. Dolayısıyla özellikle harcamalar noktasında temkinli hareket etmenizde fayda olabilir.


19 haziran, 2020

Ay İkizler burcunda ilerlerken daha pozitif ve iyimser bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. Sosyalleşmek, paylaşmak için elverişli koşullar doğabilir. Alışveriş yapabilir, beğendiğiniz, sevdiğiniz eşyalar, giysiler, objeler satın alabilirsiniz.


18 haziran, 2020

Bugün Merkür retrosu başlıyor. 3 hafta sürecek Merkür retrosunda iletişime dair konularda titiz davranmalısınız. Kendinizi ifade ederken duygularınız ağır basabilir ve ifade güçlüğü yaşayabilirsiniz.


17 haziran, 2020

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürüyor, kendinize daha çok vakit ayırabilirsiniz. İlişkilerinizde iddialı ve cesur bir tutum izleyebilirsiniz. İddialı girişimler söz konusu olabilir, enerjinizle ve ışığınızla parlayabilirsiniz.


16 haziran, 2020

Öğle saatlerinde Ay burcunuza ilerlerken kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Cesur, girişken, korkusuz ve cömert yönlerinizle dikkat çekici olabilirsiniz.


15 haziran, 2020

Kontrolünüz dışı gelişmeler sizi mistik ve spiritüel konulara çok daha yatkın kılıyor. Sezgileriniz ve bilinçaltınız devreye girerken hayatı daha akışta algılayabilirsiniz. Rüyalarınız anlam kazanabilir.


14 haziran, 2020

Kontrolünüz dışındaki gelişmelerin hayatınızı şekillendirebileceği bir gün geçirebilirsiniz. Akışta kalmayı tercih ederken dinlendirici ve meditatif aktivitiler cazip gelebilir.


13 haziran, 2020

Bugünkü Mars Neptün kavuşumunda sosyal ilişkilerde ve arkadaşlık ilişkilerinde yanıltıcı, aldatıcı olabilecek durumlara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.


12 haziran, 2020

Ay Balık burcunda ilerlerken sosyal bir gün geçirebilir, arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi ortaya koyarken duygularınızı paylaşmaktan çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir.


11 haziran, 2020

Öğle öncesinde elinizdeki işleri toparlamakla uğraşabilirsiniz. Üstlerinizle ilişkilerde temkinli olmalısınız. Sonrasında ise daha sosyal bir gündem sizi bekliyor.


10 haziran, 2020

Ayın bereketini bugün iş hayatınıza, hedef ve planlarınıza aktarabileceğiniz, planlarınıza ve görevlerinize yansıtabileceğiniz bir gün. Sıra dışı fikirlerinizle ilgi odağı olabilirsiniz.


9 haziran, 2020

Görev ve sorumluluklara yönelik ağırlığı ya da stresi biraz daha fazla hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Planlı ve organize hareket etmeye çalışmalısınız. Güçlü, etkili kontaklar kurabileceğiniz bir gün olabilir.


8 haziran, 2020

Hareketli bir günde yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilir, maceracı ruhunuzu daha fazla ortaya koymak, sınırlarınızı ve ufkunuzu genişletmek isteyebilirsiniz. Spora, fiziksel aktiviteye disiplinli bir şekilde yaklaşabilirsiniz.


7 haziran, 2020

İş, yatırım, finansman gibi konular gündeminizde olabilir. Ortak maddi konulara konsantre olabilirsiniz. Vergi ve miras konularında görüşmeler yapabilirsiniz. Hareketli bir gün sizi bekliyor.


6 haziran, 2020

Ay tutulmasının ardından hırslı, azimli, mücadeleci yönlerinizi ortaya çıkarabileceğiniz bir gün. Güçlü kişilerle ve kadınlarla bir araya gelebilirsiniz. Maddi konularda ortak paylaşım ve harcamalara dikkat etmelisiniz.


5 haziran, 2020

Bugün Yay burcunda bir Ay tutulması meydana gelirken bu tutulma psikolojik süreçleri, duygusal tansiyonu tetikleyebilir. Ruhunuzdaki mücadele gücünü fark edebilirsiniz. Karşınıza sizi etkileyebilecek güçlü figürler çıkarken onların varlığı sizde de yeni farkındalıklar uyandırabilir.


4 haziran, 2020

Ay Akrep burcunda ilerlemeyi sürdürürken ikili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Birebir temas ve görüşmeler açısından uygun bir gün olabilir. Tek yapmanız gereken biraz daha sabırlı davranmak. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.