Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

24 ocak, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte iş ve kariyer konularına daha çok kafa yorabileceğiniz bir dönem başlıyor. Patron, yönetici ve otorite konumunda kişilerle görüşmelerinizi artırabilir, fikirlerinizi onlarla paylaşabilirsiniz.


23 ocak, 2019

Sevdiklerinizle ilgili konular sizi meşgul ederken heyecan ve tutkularınızın peşinde olabilirsiniz. Yüreğinizin sesini daha çok dinlemek istediğiniz bir gündesiniz. Ancak iletişim konusunda bugün biraz daha özenli davranmayı ihmal etmeyin.


22 ocak, 2019

Bugün öğle sonrasında iki şans gezegeni Jüpiter ve Venüs yan yana gelirken özellikle ortak maddi konularda, ortak iş ve yatırımlarda şanslı olabilirsiniz. Ayrıca eşinizin veya ortağınızın işleriyle ilgili güzel gelişmelerden mutlu olabilirsiniz.


21 ocak, 2019

Bugün bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Bu Ay tutulmasında evinize ve ailenize dair konular, geçmişe dair farkındalıklar gündeminize gelirken, bu konularla bağlantılı kararlar alabilirsiniz.


20 ocak, 2019

Güneş’in bugün Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular öne çıkıyor. Hedeflerinizi, planlarınızı değerlendirmek için bolca fırsatınız olabilir önümüzdeki bir ay boyunca. Görev ve sorumluluklar sizi motive edebilir.


19 ocak, 2019

İletişim yönünden hareketli ve çalkantılı bir gün olabilir. Duygusallığınızı sözlerinizle ifade edebilirsiniz. Kısa görüşmeler, ziyaretler ve yolculuklar için uygun bir gün.


18 ocak, 2019

Kaynaklarınızı geliştirmekle ya da daha iyi değerlendirmekle ilgili pek çok düşünceniz var. Yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmek istiyorsunuz. Maddi konulara daha fazla kafa yorabilirsiniz.


17 ocak, 2019

Harcamalar ve alışverişleriniz gündeme gelebilir. Almak, sahip olmak istediğiniz eşyalar, giysiler konusunda oldukça cömert davranabilirsiniz. Hesabınızı iyi ve detaylı şekilde yaptığınızdan emin olmalı, aşırı duygusallıktan kaçınmalısınız.


16 ocak, 2019

Burcunuzda ilerleyen Ay cesaretinizi, girişkenliğinizi pekiştiriyor. Lider ve yönetici yönlerinizi gösterebileceğiniz bir gündesiniz. Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizde olabilir.


15 ocak, 2019

Ay’ın burcunuza ilerlemesiyle birlikte cesaret ve özgüveninizi ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz. Işığınızla ve cazibenizle parlarken ilişkilerde söz sizde olabilir.


14 ocak, 2019

Etrafınız oldukça hareketliyken siz sessizliğe, sakinliğe, huzura daha çok ihtiyaç duyabilirsiniz. Kendinizle, düşüncelerinizle baş başa kalarak hayatınızı daha fazla akışa bırakmayı tercih edebilirsiniz. Gözden kaçırabileceğiniz detaylara karşı dikkatli olmalısınız.


13 ocak, 2019

Bugün yaşamınızda kontrolünüz dışında gelişebilecek olayların etkisini daha fazla hissedebilirsiniz. Olayları akışına bırakmayı tercih ederken yalnızlığın, sessizliğin iyi geldiğini hissedebilirsiniz.


12 ocak, 2019

Öğleden itibaren kontrolünüz dışı gelişme ve olaylar, hareketlilik karşısında eliniz kolunuz bağlı kalabilir. Çareyi kendinizi akışa bırakmakta bulabilirsiniz.


11 ocak, 2019

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda kararlılığınızı ve gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Güçlü kişiler de mücadeleci yönünüzü tetikleyebilir.


10 ocak, 2019

Sosyal bir gün sizi beklerken, geleceğe de umutla bakmak istediğiniz bir gün. Fikir ve düşüncelerinizi paylaşmaktan, tartışmaktan çekinmeyebilirsiniz.


9 ocak, 2019

Organizasyon, plan, program gerektiren konularla ilgilenebilirsiniz. Hedef belirlemek, yön çizmek, detaylandırmak için uygun bir gün olabilir. İş arkadaşlarınızla, meslektaşlarınızla, kariyer ortaklığı yaptığınız kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Duygularınızı göstermekten ve onlarla paylaşmaktan kaçınmayacaksınız.


8 ocak, 2019

İş ve kariyerle, hedef ve planlarla ilgili konular öne çıkıyor. Toplantılar, sunumlar gündeminizde yer alırken, duygularınızı, heyecanlarınızı, tutkularınızı iş arkadaşlarınızla daha fazla paylaşabilirsiniz. Sorumluluklarınız ön planda olabilir.


7 ocak, 2019

Bugün burcunuzun da yöneticisi olan Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte, iş, para ve ortak maddi konularda şanslı bir döneme geçiyorsunuz. Eşinizin, ortağınızın işlerindeki güzel gelişmelerden hoşnut olacağınız bir dönem başlarken daha iyimsersiniz.


6 ocak, 2019

Bugün gerçekleşen Güneş tutulması yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda atabileceğiniz yeni adım ve gelişmelere işaret edebilir. Yeni bir seyahat gündeme gelebilir. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkma ve yolculuk konularında yeni atılımlar söz konusu olabilir.


5 ocak, 2019

Tutulma öncesinde belirsiz ve akışta olmayı gerektiren şartlar söz konusu olabilir. Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda gelişmeler gündeme gelirken sabırlı olmanız gereken bir gün.


4 ocak, 2019

Ay’ın Yay burcuna ilerlemesi ile daha rahat ve keyifli bir gündeminiz olabilir. Ancak yine de ilişkilerde karşılıklı güven problemlerine dikkat etmelisiniz. İçinizde biriktirdiğiniz duyguların yarattığı baskı ve stresi dağıtmanız olası krizleri önleyebilir.


3 ocak, 2019

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Bu durumunuzla karşınıza güçlü kişileri de çekebilirsiniz. Güvenle ilgili problemler su yüzüne çıkabilir.


2 ocak, 2019

İşle ilgili konularda detaycı bir tutum içinde davranabilir, dar ve kısıtlı bakış açılarını tercih edebilirsiniz. Bunun da nedeni karşılaştığınız otorite konumunda ciddi kişiler olabilir. Mücadeleci bir tutum içinde olabilirsiniz.


1 ocak, 2019

Yeni yılın ilk gününde Mars burç değiştirirken başta sağlığınız olmak üzere arkanızı biraz daha kollamanız gereken bir dönem başlıyor. Kontrolünüz dışı olay ve gelişmeler hızlanabilir.


31 aralık, 2018

Yılın son gününde Ay karşıt burcunuzda ilerlerken tek düşündüğünüz eşiniz ya da sevgiliniz olabilir. Birlikte olmaktan, zaman geçirmekten zevk alabilirsiniz. Karşılıklı sevgi ve bağın tadını çıkarmalısınız.


30 aralık, 2018

İlişkiler söz konusu olduğunda titiz bir gündesiniz. Günlük işler, detaylar, hesap kitap işleri gündeminize gelebilir, çalışkan ve üretken bir gün geçirebilirsiniz. Beslenme, sağlık, şifa konularıyla ilgilenebilirsiniz.


29 aralık, 2018

Günlük yaşamınızda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yapmanız gereken pek çok iş, halletmeniz gereken detaylar olabilir. Enerjinizi doğru kullanmaya çalışmalı, sağlığınıza özen göstermelisiniz.


28 aralık, 2018

Kişisel istek ve beklentileriniz konusunda ısrarcı olabilir, kişiliğinizi ve yaratıcılığınızı ortaya çıkaran işler yapabilirsiniz. Sevdiklerinizin ve tutkularınızın önem kazandığı bir gün, egolar özellikle aşk söz konusu olduğunda problem yaratabilir, dikkatli olmalısınız.


27 aralık, 2018

Bugün hayatınızın merkezinde sevdikleriniz, aşkınız, çocuklarınız olabilir, onlar için çalışabilir, hizmet etme duygularıyla dolu olabilirsiniz. Tutkularınız, tutkuyla bağlı olduğunuz şeyler öne çıkarken, zevk aldığınız aktivitelere ayrıcalık tanıyabilirsiniz. Güçlenen egonuz yaratıcılığınızı ortaya koymanıza imkan sağlayabilir.


26 aralık, 2018

Ay Aslan burcunda ilerlemeyi sürdürürken ailenize karşı sevgi dolu bir gündesiniz. Özellikle aile meseleleri söz konusu olduğunda aşırı hassas davranabilirsiniz. Geçmişin gölgelerinde kalmamaya dikkat.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.