Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

20 temmuz, 2018

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün. Karşınızdaki kişiyi çok da idealize etmeden gerçekçi ve objektif yönünüzü korumalısınız. Denge ve uyum bugün vazgeçilmeziniz olabilir. Ancak bunun sabır gerektirdiğini unutmayın.19 temmuz, 2018

Sağlığınız konusunda hassas olabilirsiniz. Başkalarının görüşlerinden yararlanabilir, bilgilerinizi geliştirmek, artırmak isteyebilirsiniz. Enerjinizi doğru ve yerinde kullanmaya çalışmalısınız.


18 temmuz, 2018

İş ve çalışma ortamınızın konuları ve koşulları güne damgasını vurabilir. Kaygı ve kuruntuları bir kenara bırakıp işinize odaklanmalısınız. İlişkilerde gereğinden fazla eleştirel olmamaya çalışın.


17 temmuz, 2018

Yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz bir gündesiniz. Yaptığınız her işe kişisel dokunuşunuzu katabilirsiniz. Kişisel zevk ve beklentilerinizi daha çok ortaya koyabilirsiniz. Kalbiniz ise aşk için atıyor, sevgilinizi, sevdiklerinizi daha çok düşünebilirsiniz.


16 temmuz, 2018

Ay Başak burcunda ilerlerken sevdiklerinizi ve çocuklarınızı düşünüyorsunuz. Keyif ve eğlencelere ve oyunlara vakit ayırabilirsiniz. Titizlikle eğilmeniz gereken işleriniz, hesap gerektiren konularınız olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.