Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

22 ocak, 2022

Ay Başak burcunda ilerlerken gündeminizde aşk ve aşk ve tutkuyla bağlı olduklarınız var. Kişisel uğraş ve hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Aşk konusunda ise duygularınızdan emin olmanız gerekebilir.


21 ocak, 2022

Ay Başak burcunda ilerlerken sevdikleriniz, aşkınız ve varsa çocuklarınızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Bireysel farklılığınızı, kişiliğinizin renkli, yaratıcı yönlerini ortaya koyma zamanı ve bundan zevk duyabilirsiniz.


20 ocak, 2022

Bugün Güneş’in Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte iş hayatınıza, kariyerinize, hedef ve planlarınıza daha fazla odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Bu dönemde görev ve sorumluluklar öne çıkarken otorite konumunda kişilerle daha sık bir arada olabilirsiniz.


19 ocak, 2022

Ay Aslan burcunda ilerlerken ev, aile, yaşadığınız yerle konular gündeminizde olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilir, mutfakta zaman geçirebilirsiniz. Aile içi konularla iç içe olmak sizi bir miktar sıksa da bugün eve odaklı kalabilirsiniz.


18 ocak, 2022

Dolunay yakın çevrenizde, komşu ve kardeş ilişkilerinizde gelişen olayları su yüzüne çıkarabilir. Düşüncelerinizi sorgulatabilir. Duygularınızın coşkusu zihninizi baskılayıp bulanıklaştırabilir.


17 ocak, 2022

Ay Yengeç burcunda ilerlerken iletişim trafiği ve karışıklığı gününüzü etkileyebilir, yakın çevreniz ve kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde kafa karışıklığına dikkat etmelisiniz.


16 ocak, 2022

İletişimin ön planda olduğu bir gün, yakın çevrenizle, kardeşleriniz ve komşularınızla uyumlu bir birlikteliği yakalamak isteyebilir bunda da duygulu iletişim becerilerinizden, empati becerilerinizden daha fazla yararlanabilirsiniz.


15 ocak, 2022

Gün içinde keyif, konfor anlayışınız ön planda olabilir. Alışverişler gündeme gelirken bütçenizi gözetmeyi ihmal etmemelisiniz. Akşam saatlerinde ise yakın çevrenizle daha sıkı bir iletişim içinde olabilirsiniz.


14 ocak, 2022

Merkür retrosu bugün başlıyor. Zorlayıcı olabilecek bu retroda özellikle patron, yönetici konumunda kişilerle iletişime, yanlış anlama ve anlaşılmalara biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Planlı ve organize olmaya çalışmalısınız.


13 ocak, 2022

Ay’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle para konuları, harcamalar gündeminize geliyor, cebinize, hesabınıza ve bütçenize daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Keyiflere yönelik alşverişler gündeme gelirken duygusal çalkantılara dikkat.


12 ocak, 2022

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinize güveniniz de yerine geliyor. Lider, yönetici özelliklerinizi vurgulamak adına güzel bir gün geçirebilir, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.


11 ocak, 2022

Bugün burcunuzda ilerleyen Ay liderlik, girişimcilik yönlerinizi parlatıyor. İlişkinizde, evliliğiniz veya ortaklığınızda söz sahibi olabilir, cesur davranabilirsiniz. Kendinizi gösterebilir, ışığınızla parlayabilirsiniz.


10 ocak, 2022

Haftanın ilk gününde başkalarına yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz. Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz.


9 ocak, 2022

Haftanın son gününe kontrolünüz dışındaki gelişmeler damga vurabilir, özellikle ilişkilerde temkinli bir yaklaşım izlemeniz gerekebilir. Kendi halinizde kalmaya, dinlenmeye, sakinliğe ihtiyaç duyabilirsiniz.


8 ocak, 2022

Olaylar biraz dağınık, biraz da kontrolünüz dışında ilerlerken dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Vazgeçmeniz ya da ardınızda bırakmanız gereken şeyler olabilir.


7 ocak, 2022

Geleceğe yönelik idealist yaklaşımlarınızla, yaratıcı yönlerinizle bugün arkadaş çevrenizde ve sosyal gruplarınızda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Dernek, vakıf işlerinde, bağış konularında yer almaktan keyif duyabilirsiniz.


6 ocak, 2022

Sosyal açıdan oldukça hareketli ve çalkantılı bir gün sizi bekliyor. Düşünce ve fikirlerinizi tartışmaktan ve paylaşmaktan keyif duyacağınız bir gün olabilir, ancak olası fikir ayrılıklarını dikkate almayı ihmal etmeyin.


5 ocak, 2022

Ay Kova burcunda ilerlemeyi sürdürürken hedefleriniz doğrultusunda kararlı ve planlı hareket etmeyi isteyeceğiniz bir gün olabilir. Düzen, organizasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Duygularınızı öne çıkarabilirsiniz.


4 ocak, 2022

İşlerinize, kariyere, görev ve sorumluluklara odaklanabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili koşullar gündeme gelebilir. Üstleriniz ve yönetici konumunda kişilerle çatışmamaya dikkat etmelisiniz.


3 ocak, 2022

Kişisel gelişim ve eğitimle ilgili konularda verimli bir gün olabilir. İşlerinize, derslerinize odaklanabilirsiniz. Yol ve yolculuklar gündeme gelirken plan yapmak için uygun bir gün olabilir.


2 ocak, 2022

Oğlak burcunda gerçekleşen yeni ayla birlikte uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular ve seyahatlerle ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Yeni bir kişisel gelişim veya yüksek öğrenim konusu söz konusu olabilir.


1 ocak, 2022

Yeni yılın bu ilk gününde konsantrasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz ancak zaman yönetimini doğru yapmanız gerekebilir. Güçlü ve mücadeleci kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Uzaklardan sürpriz haberler alabilirsiniz.


31 aralık, 2021

Yılın son gününde Ay Yay burcunda ilerlerken mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkat ve konsantrasyon gücünüzü iyi kullanabilirsiniz.


30 aralık, 2021

İkili ilişkiler, eşli ve ortaklı konular bugün gündeminizi daha fazla meşgul edebilir. Diyaloglar önem kazanabilir, ilişkinizde, birlikteliğinizde denge, eşitlik ve uyumu daha fazla gözetiyor olabilirsiniz.


27 aralık, 2021

Gündelik işleriniz ve ihtiyaçlarınız bugünün koşullarını belirleyebilir. Sağlık ve beslenme konularında temkinli davranmanız gerekebilir. Gündelik ilişkilere dikkat etmeniz gereken bir gün.


26 aralık, 2021

Akşam saatlerine ilerlerken gündelik yaşamınızda sizi destekleyici koşullar içinde bulunabilirsiniz. Kendinizi zinde ve sağlıklı hissederken, bulunduğunuz ortamdan daha fazla huzur duyabilirsiniz. İncelik ve detay gerektiren konular gündeminizi belirleyebilir.


25 aralık, 2021

Aşk ve sevdikleriniz gündeminizdeki yerini koruyor. Tutku ve heyecanlarınızı sergileyebilir, yaratıcı, estetik yönü kuvvetli işlere imzanızı atabilirsiniz.


24 aralık, 2021

Aşk ve sevdiklerinizin ön planda olduğu bir gün. Kendinizi ve yaratıcılığınızı güçlü bir şekilde ifade edebilir, kelimelere dökebilirsiniz. Ego çatışmalarını göz ardı etmeyin zira hızla alevlenebilir.


23 aralık, 2021

İstek ve beklentilerinizin yolunda kalbinizin sesini dinlemeye çalışırken bugün geri dönüp geçmişe bir bakmak isteyebilirsiniz, fazla takılı kalmamaya çalışmalısınız. Aileniz, geçmişinizle ilgili konular bugün daha fazla gündeme gelebilir.


22 aralık, 2021

Aile konularında duygusal tarafınızı ortaya koyabilir ancak kolayca ajite de olabilirsiniz. Hızlı hareket etmek isterken kontrolü elden bırakmamalısınız. Evinizde toparlamanız gereken pek çok iş sizi bekliyor olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.