Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

PINAR ATMACA

19 şubat, 2024

Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal konularda daha hareketli, canlı ve dinamik bir döneme ilerliyorsunuz. Sosyal ilişkiler ve bağlar kurma yönünde, bir dernek, vakıf ve sosyal kuruluşa katılma yönünde daha istekli olabilirsiniz.


18 şubat, 2024

Maddi konular, iş ve para konuları öne çıkarken sahip olduklarınızı, kazançlarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir.


17 şubat, 2024

Maddi konularda hızlı hareket edip tepki verebileceğiniz bir gün olabilir. Hesap ve bütçe konularında biraz daha dikkatli davranmaya çalışmalısınız. Acele alınabilecek maddi kararlardan uzak durmalısınız.


10 şubat, 2024

Yeni ay iş hayatınızda, kariyerinizde yepyeni bir döneme işaret edebilir. Planlarınız ve hedefleriniz yönünde atacağınız adımlarda destek görebilirsiniz. Yeni ay haritasındaki Uranüs etkisi altında aşırı ve ani tepkiler verebilirsiniz, yabancı kişilerden sürpriz destekler gelebilir.


9 şubat, 2024

Görev ve sorumluluklara odaklanabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili koşullar gündeme gelebilir. Üstleriniz ve yönetici konumunda kişilerle çatışmamaya dikkat etmelisiniz.


8 şubat, 2024

Bugün Güneş ve Uranüs’ün sert açısı altında kendinizle bir hesaplaşma içinde olabilirsiniz. Kariyer veya yaşam hedefleriniz arzularınızla ters düşebilir, otorite konumundaki kişilerden beklediğiniz destekler gelmeyebilir.


5 şubat, 2024

Maddi konular, ortaklıkların maddi yönleri gündeme gelirken daha derin ve kapsamlı düşünebilir, hareket edebilirsiniz. Yüzeysellikten hoşlanmadığınız bir günde olabilirsiniz, konsantrasyon gücünüzü gizemli, kapalı görünen konulara odaklarken bu konulara meraklı olanlar ilginizi çekebilir.


4 şubat, 2024

Ay Yay burcuna ilerlerken ilişki ve ortaklıklarda hırslı ve mücadeleci bir tutum içinde olabilirsiniz. Duygusal baskı yaratan güçlü kişiler ve kadınlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak öngörülemeyecek durumlar olabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız.


3 şubat, 2024

İkili ilişkiler açısından dalgalanmalara açık ve hassas bir gün geçirebilirsiniz. İlişkinizde denge ve uyum için karşınızdaki kişiyi daha fazla düşünmeniz gerekebilir. Bunu yaptığınızda karşınızdaki kişiden çok büyük iyilikler görebilirsiniz.


2 şubat, 2024

İkili ilişkiler açısından dalgalanmalara açık ve hassas bir gün geçirebilirsiniz. İlişkinizde denge ve uyum için karşınızdaki kişiyi daha fazla düşünmeniz gerekebilir. Bunu başarıyla yaptığınızda karşınızdaki kişiden iyilikler görebilirsiniz.


31 ocak, 2024

Ay Terazi burcunda ilerlerken sağlığınızla ilgili konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Düzenli, planlı hareket edip, zamanı yönetebildiğiniz takdirde pek çok işinizi halledebileceğiniz bir gün olabilir.30 ocak, 2024

Bugünkü Mars Uranüs görünümü ani tepkilerde veya hareketlerde bulunmanıza neden olabilir. Uzaklarla ilgili ani gelişen durumlar ortaya çıkabilir.


29 ocak, 2024

Ay Başak burcunda ilerlerken özgünlüğünüzü ve yaratıcılığınızı öne çıkarabileceğiniz bir gündesiniz. Ego problemlerine dikkat etmeyi unutmayın.28 ocak, 2024

Sevdiklerinize ve sevdiğiniz konulara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Aşk konusunda heyecan ve tutkularınızı gösterebileceğiniz bir gündesiniz, yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz.


27 ocak, 2024

Bugün özellikle aile içi ilişkilerde iletişime bir miktar dikkat etmekte fayda var. Aşırı hızlı tepki verebilirsiniz, farkına varmadan irite edici olabilecek sözlerden kaçınmanız gerekebilir.


26 ocak, 2024

Ay Aslan burcunda ilerlemeyi sürdürürken ev ve aile konuları gündeminizdeki yerini koruyor, aynı anda pek çok işle ilgilenmeniz gerekebilir, dağılmamaya, kontrolü sağlamaya dikkat etmelisiniz.


25 ocak, 2024

Aslan burcunda gerçekleşen dolunay ise ev ve aile konularında farkındalığınızı yükseltebilir, şahsi önceliklerinizi bir kenara bıraktığınız kararlara sizi zorlayabilir.


24 ocak, 2024

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte uzaklardan, yurt dışı ve yabancılardan yana şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz, seyahatleriniz kısmetli geçebilir.


23 ocak, 2024

İletişim açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Kendinizi ifade etme ve anlatma yeteneğinizi ortaya koyabilirsiniz, başkalarını ikna etmede başarı elde edebilirsiniz.


22 ocak, 2024

Maddi konular, iş ve para konuları gündeme gelirken, harcamalarınızda bütçenizi biraz daha fazla gözetebilirsiniz. Güven beklenti ve arayışınızı tazeleme ihtiyacınızın olduğu bir gün olabilir.


21 ocak, 2024

Plüton’un burç değiştirmesiyle kariyerinizi, statü ve imajınızı dönüştüren bir süreç başlıyor. Bu dönemde önemli iş değişiklikleri meydana gelebilir.


20 ocak, 2024

Bugün Güneş’in Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte iş hayatınıza, kariyerinize, hedef ve planlarınıza daha fazla odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Bu dönemde görev ve sorumluluklar öne çıkarken otorite konumunda kişilerle daha sık bir arada olabilirsiniz.


19 ocak, 2024

Ay burcunuzda ilerlerken cesaretinizi de topluyorsunuz. İkili ilişkilerde söz sahibi bir tutum sergileyebilirsiniz. Işığınızla parıldayacağınız ve dikkat çekeceğiniz bir gün sizi bekliyor.


18 ocak, 2024

Ay burcunuzda ilerlerken dikkatleri üzerinize çektiğiniz bir gündesiniz. Yalnızca görünüşünüz ve duruşunuzla değil ciddi, vakur, kararlı yönlerinizle insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz. Lider, yönetici ve cesur yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


15 ocak, 2024

Geleceğe yönelik idealist yaklaşımlarınızla, yaratıcı yönlerinizle bugün arkadaş çevrenizde ve sosyal gruplarınızda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Dernek, vakıf işlerinde, bağış konularında çalışmaktan keyif duyabilirsiniz.


14 ocak, 2024

Sosyal açıdan oldukça hareketli, çalkantılı bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, davet ve toplantılarda yer alabilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi tartışmaktan ve paylaşmaktan keyif duyacağınız bir gün olabilir, ancak olası fikir ayrılıklarını dikkate almayı ihmal etmeyin.


13 ocak, 2024

Hedefleriniz doğrultusunda çok daha kararlı olabilirsiniz. Plan, düzen ve organizasyon gerektiren iş ve konuları bugün kolayca halledebilirsiniz. Duygusal yönleriniz ve hassasiyetlerinizle dikkat çekebileceğiniz bir gündesiniz.


12 ocak, 2024

Yeni ayın ardından Mars Jüpiter görünümü sizi enerjik kılabilir. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir, duygularınızı sergilemek isteyebilirsiniz.


11 ocak, 2024

Bugün gerçekleşen yeni ay yeni bir seyahati beraberinde getirebilir. Yeni aya etki eden Uranüs yaklaşım ve tavrınızda değişikliklere işaret edebilir.


10 ocak, 2024

Bugün özgür ve bağımsız hareket etmek, bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Yabancılar, yurt dışı bağlantılı konular ve seyahatler gündeminize gelebilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.