Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

2 nisan, 2020

Komşularınızla, kardeşlerinizle görüşebilirsiniz. İletişimin yoğun olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Fikirleriniz konusunda fazla açık olabilirsiniz, sözlerinizi çok da tartıp bükmeden konuşabilirsiniz.


1 nisan, 2020

Yakın çevrenizde iletişim dolu hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kardeşlerinizden haber alabilirsiniz. Duygularınızı ifade edebileceğiniz bir gündesiniz ve bunu yaparken şefkat ve merhametinizi daha çok ortaya koyabilirsiniz.


31 mart, 2020

Astrolojinin iki malefik gezegeni Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken iş yaşamında, kariyer konularında daha fazla sabırlı, temkinli olmanız gereken bir gündesiniz. Özellikle üstlerinize, otorite konumunda kişilere karşı ölçülü davranmaya gayret etmeli, öfke ve kızgınlığı daha çok dikkat etmelisiniz.


30 mart, 2020

Bugün Mars’ın burç değiştirmesi ve Satürn’ün yanına ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte iş hayatı, kariyer, hedef, plan, düzen, organizasyon gerektiren konular enerjinizi daha çok tüketeceğiniz alanlar olabilir. Bu dönemde sizden yaşça büyük, olgun kişiler ve otoriteyle ters düşmemeye çalışabilirsiniz.


29 mart, 2020

Maddi konularda özellikle ailenize karşı cömert tavrınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Yatırım ve harcamalar gündeme gelirken sahip olduklarınızı en iyi şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz. Üstlerinizle, otorite konumunda kişilerle ilişkilere dikkat.


28 mart, 2020

Kendi başınıza olmayı, iç derinliklerinizi keşfetmeyi arzuladığınız bir gün olabilir. Gizemli konulara merak salabilir, kapalı konuların ve sırların perdesini kaldırabilirsiniz.


27 mart, 2020

Burcunuzda ilerleyen Venüs’ün şans yıldızı Jüpiter ile olumlu açısı olumlu gelişmelere işaret edebilir, özellikle ilişkiler açısından destek görebileceğiniz bir günde olabilirsiniz.


26 mart, 2020

Gün içinde karmaşıklık, belirsizlik dolu olurken, akışın hızına ayak uydurmak zorunda hissedebilirsiniz. Akşam saatleri yaklaştığında Ay burcunuzda parlarken dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.


25 mart, 2020

Koç burcunda yeni ayın ardından hislerin, sezgilerin, inançların güçlü olduğu, akışta kalmanın yeni tecrübe ve farkındalıklarını yaşadığınız bir günde olabilirsiniz.


24 mart, 2020

Bugün Koç burcunda bir yeni ay gerçekleşirken bu yeni ay bilinçaltınızda yeni uyanışlara işaret ediyor. Ruhsal anlamda bir iyileşme söz konusu olabilir. Kendinize manevi, mistik anlamda yeni kapılar açabilirsiniz.


23 mart, 2020

Haftanın ilk günü Mars ve Plüton kavuşumuyla enerjisi yüksek bir gün sizi beklerken özellikle yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulara odaklanabilir, bu alanda çalışmalar yapabilirsiniz. Spor ve fiziksel aktivite enerjinizi dağıtmanızı kolaylaştırabilir.


22 mart, 2020

Bugün Satürn’ün Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte hedeflerinize, planlarınıza, görev ve sorumluluklarınıza daha çok odaklanmanız gerekebilir. İş hayatında, statü ve konum anlamında bazı yapısal değişikliklerin başlangıcı olabilir.


21 mart, 2020

Sabah saatlerinde hislerinizi, duygusal tepkilerinizi göstermekten çekinmeyebilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınız organizasyon becerilerinizi ortaya çıkarabilir. Akşama doğru ise sosyal olabilirsiniz.


20 mart, 2020

Bahar ekinoksu ve Güneş’in burç değiştirmesiyle heves ve motivasyonunuz da değişiyor; hayatı akışına bırakmak, olayların gidişatına biraz daha seyirci kalmak isteyebilirsiniz. Toplumsal, evrensel, mistik, spiritüel konular sizi motive edebilir.


19 mart, 2020

İlgi odağınızda yurtdışı ve yabancılar ve uzaklarla ilgili konular gündemde olmayı sürdürüyor. Kişisel gelişim konularına, felsefi, düşünsel, dini konulara merakınız yüksek olabilir.


18 mart, 2020

Keşif ve macera duygunuz yüksek, dünyanın çeşitli yerlerinde neler olduğunu merak edebilirsiniz, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Yabancılar ve uluslararası konular gündeminize gelebilir.


17 mart, 2020

Günün ağır toprak enerjisini kaldırabilecek nadir burçlardan birisiniz. Uzaklarla temas söz konusu olabilir. Aldığınız bilgi ve haberleri başkalarına da ulaştırabilirsiniz.


16 mart, 2020

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal paylaşımlara, iletişime çok daha açık olabilirsiniz. Geleceğe yönelik düşünce ve fikirlerinizi tanıdıklarınızla paylaşabilirsiniz.


15 mart, 2020

Maddi konularda paylaşımlar sizi duygusal açıdan çalkantılı olabilecek durumlara sürükleyebilir. Duygularınızı bastırmaktan uzak durmalı, stres ve gerilimi kontrol edebilmelisiniz.


14 mart, 2020

Eşli, ortaklı konular, sevgilinizin, eşinizin, ortağınızın gündemi öğleye kadar sizi meşgul edebilecek alanlar olabilir. Öğle sonrasında şartlar biraz daha sabırlı davranmanızı gerektirebilir. Karşılıklı gerginlikleri ve birikimleri bir kenara bırakmalısınız.


13 mart, 2020

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Eşinizle, onunla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Yalnız kalmayı tercih etmeyeceğiniz bir gün olabilir.


12 mart, 2020

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün olabilir. Danışmanlık almak, karşınızdaki kişinin bilgi ve tecrübesinden yararlanmak için uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, uyum, birliktelik ruhu arayışınız artabilir.


11 mart, 2020

Gündelik yaşamınız ve çalışma ortamınızdaki ilişkiler güne damgasını vurabilir. Ancak eleştirel ve mükemmeliyetçi yönleriniz ortaya çıkabilir. Titiz yaklaşımlarınızla ilişkilerinizi kolay yönetebileceğiniz bir gün olabilir.

10 mart, 2020

Merkür’ün bugün düze dönmesiyle birlikte otorite konumunda kişilerle, iş yaşamında yönetici ve üstlerinizle iletişimi yoluna koyabilirsiniz. Anlaşma gerektiren konularda ilerleme sağlayabilir, karşınızdakileri ikna edebilirsiniz.


9 mart, 2020

Bugün meydana gelen dolunay bir farkındalık ve karar zamanı. Bu farkındalığı sevdikleriniz, aşkınız, tutkularınız ve varsa çocuklarınızla ilgili yaşayabilirsiniz. Dışarıdan görünür olmasa da aşk hayatınızı, tutkularınızı etkileyen kararlar alabilirsiniz.


8 mart, 2020

Öğleye kadar ev ve aile ile ilgili konuların getirdiği karışıklık ve çalkantıları daha çok yaşayabilirsiniz. Öğle sonrasında sevdiğiniz konulara, aşka odaklanırken idealist ve hayalperest bir tutum içinde olabilirsiniz.


7 mart, 2020

Aileniz, geçmişinizle ilgili konular bugün daha fazla gündeme gelebilir. İstek ve beklentilerinizin yolunda kalbinizin sesini dinlerken bugün geri dönüp geçmişe bir bakmak isteyebilirsiniz, fazla takılı kalmamaya çalışmalısınız.


6 mart, 2020

Sabah saatlerinde bolca iletişim göze çarparken trafiğe ve bu iletişimi iyi yönetmeye dikkat etmelisiniz. Yanlış anlamalar söz konusu olabilir. Öğleden sonra evinizin huzuruna daha çok çekilebilirsiniz.


5 mart, 2020

Venüs bugünden itibaren burcunuzda ilerlerken cazibeniz de yükseliyor. Dikkat çekici ve göz alıcı bir duruş sergileyebilirsiniz. Yalnızca duruşunuzla etkileyici olabilirsiniz. Aşktan yana şanslı bir dönem sizi bekliyor.


4 mart, 2020

Merkür retrosunu bugünden itibaren ayın 10’una dek farklı Kova burcunda sürdürecek. Bu burçta daha rahat eden Merkür akıl dağınıklığını biraz toparlamamızı sağlayabilir. Ancak üstlerinizle, yönetici ve otorite konumunda kişilerle görüşme ve iletişime dikkat etmelisiniz. Daha önce görüştüğünüz eski mevzular gündeme gelebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.