Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

17 eylül, 2019

Öğle saatlerinden itibaren Ay burcunuzda ilerlemeye başlarken kendinizi daha iyi hissedebilir ve ilginin merkezi olabilirsiniz. Gözler üzerinize çevrilebilir. Cesur ve girişimci yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz.


16 eylül, 2019

Manevi, mistik, spiritüel konulara olan ilginizin yüksek olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Bu konularla ilgili birçok farklı kişiyle bir araya gelebilirsiniz. Güçlü sezgileriniz size yol gösterebilir.


15 eylül, 2019

Merkür ve Venüs'ün uyumlu, dengeli, adil Terazi burcuna ilerlemesiyle birlikte gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda ilişkilerinizde denge kurmakta zorlanmayabilirsiniz. Biraz daha huzurlu, anlaşma zemini olan ortamlar sizi rahat ettirebilir.

14 eylül, 2019

Bugün bir dolunay gerçekleşirken bu dolunay yaşamınızda yeni ufuklar ve yeni bir vizyon yönündeki hayallere, rüyalara işaret edebilir. Bunları gerçek kılmak için ise yaratıcılığınıza, yeteneklerinize odaklanmalısınız.

13 eylül, 2019

Yarınki dolunaya ilerlerken geleceğe yönelik yeni bir ufkun ve vizyonun peşinde olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı yenilikçi fikirler üretmek, geliştirmek ve bunları dostlarınızla paylaşmak için kullanabilirsiniz.

12 eylül, 2019

Öğle saatlerinde Ay burç değiştirirken rotanızı sosyal çevrenize yöneltebilir, arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi ortaya koymak ve paylaşmak ihtiyacınız olabilir. Yenilikçi görüşlere açık olabilirsiniz.


11 eylül, 2019

Görev ve sorumluluklara yönelik ağırlığı ya da stresi biraz daha fazla hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Planlı ve organize hareket etmeye çalışmalısınız. Önemli kontaklar kurabileceğiniz bir gün olabilir.


10 eylül, 2019

Aşk konusunda, sevdikleriniz konusunda biraz daha gerçekçi davranmaya kendinizi zorlamalısınız. Kendi halinizde sessiz sakin ortamlar yaratıcılığınızı daha güçlü ve parlak şekilde ortaya koymanıza yardımcı olabilir.

9 eylül, 2019

Uzak konular, yol ve yolculuklar gündeminize gelirken sorumlu ve ciddi bir tutum sergileyebilirsiniz. Düzenli, planlı hareket etmek ve zamanı iyi kontrol etmek hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştırabilir.


8 eylül, 2019

Kişisel gelişimle, eğitimle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Her türlü bilgiye açık olan tutumunuz sizi yeni yerlere götürebilir, yeni insanlarla tanışmanızı sağlayabilir. Bilgelik peşinde olabilirsiniz.


7 eylül, 2019

Bugünkü Merkür Neptün karşıtlığı özellikle aşk ve sevdikleriniz konusunda düşüncelerinizi biraz karmaşıklaştırıp sizi sağlıklı düşünmekten alıkoyabilir. Serinkanlı ve realist düşünmeyi ihmal etmeyin.


6 eylül, 2019

Ortak maddi konularda güven unsuru ve egoların bir miktar daha kendini göstereceği bir günde olabilirsiniz. Özellikle güçlü kadınlarla karşılaşabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz ve sakin davranmanız gerekiyor.


5 eylül, 2019

Konsantrasyon gücünüzün yüksek olduğu bir gün geçirebilir, derinlik gerektiren konulara odaklanabilirsiniz. Araştırmacı, sorgulayıcı ve meraklı bir tutum sergileyebilirsiniz.


4 eylül, 2019

Aşk ilişkileri açısından pek tekin bir günde değiliz. Neyi sevip sevmediğiniz konusunda da kafanız karışık olabilir. Bir ilişki, birliktelik hakkında yargıda bulunup karar vermek için pek de uygun bir gün olmayabilir.


3 eylül, 2019

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili, bire bir ilişkiler açısından öne çıkan bir gündesiniz. Karşı tarafın ihtiyaçları öne çıkarken yapacağınız değerlendirmeler kalp ve arzularınızla ilgili olabilir.


2 eylül, 2019

Gündelik yaşamınızda insanlara yardımcı olarak, çalışkanlığınızı, üretkenliğinizi ortaya çıkararak kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Aynı anda pek çok işi halledebileceğiniz güçtesiniz.


1 eylül, 2019

Sevdiğiniz iş ve uğraşları geliştirmek için uygun bir gün olabilir. Uzun vadede size fayda sağlayacak bir ilişki de geliştirebilirsiniz. Kendinizi farklı ancak güzel şekilde ifade edebileceğiniz bir gün olabilir.


31 ağustos, 2019

Aşk konusunda heyecan ve tutkularınızı gösterebileceğiniz bir gündesiniz, yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz. Sevdiklerinize ve sevdiğiniz konulara daha çok zaman ayırabilirsiniz.


30 ağustos, 2019

Bugün gerçekleşen yeni ay aşk yaşamınızda yepyeni başlangıçlara işaret ederken bu başlangıç yepyeni bir aşk da olabilir, aşk gibi tutkuyla bağlandığınız yaratıcı bir iş ya da uğraş da. Çok sevdiğiniz bir şeyi yaşamınıza sokabilirsiniz.

29 ağustos, 2019

Aşk ve sevdiklerinizle iletişimin öneminin arttığı bir dönem başlıyor. Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte sevgilinizle ve sevdiklerinizle daha sık bir araya gelebilir, görüşmeler yapabilirsiniz. Özellikle yeni bir aşk söz konusuysa birbirinizi daha iyi anlamanız için güzel bir süreç olabilir.


28 ağustos, 2019

Aşkta, sevgide kıvılcımlara açık bir gün. Sevdiğinize, aşkınızı olan tutkunuz sizi bir anda harekete geçirebilir. Uzun zamandır bekliyorsanız bugün harekete geçip aksiyon almak için güzel bir gün olabilir.

27 ağustos, 2019

İletişim açısından hareketli, verimli bir gün geçirebilirsiniz. Duygularınızı yakın çevrenizle paylaşabilirsiniz. İletişim, haberleşme, görüşme ve kısa yolculuklarda esneklik ve hareketliliğinizi ortaya koyabilirsiniz.


26 ağustos, 2019

Ani değişimleri yaşayabileceğiniz, hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde farklı bir tutum sergileyebilirsiniz. Aşka, sevdiklerinize karşı sevginizi, heyecanınızı farklı şekillerde gösterebilirsiniz.

25 ağustos, 2019

Maddi konularda hareketli bir gün geçirirken sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Cömert yanlarınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Keyif için harcamalar söz konusu olabilir.


24 ağustos, 2019

Özellikle aşk, sevdikleriniz, çocuklarınızla ilişkiler söz konusu olduğunda aksiyon alıp harekete geçmekten kaçınmayacağınız bir gün olabilir. Sevdiğiniz, ilgi duyduğunuz bir uğraş ve aktivite için de sabırsız olabilirsiniz. Yüreğinizden geçenleri uygulamakta kararlı olabilirsiniz.

23 ağustos, 2019

Güneş'in Başak burcuna ilerlemesiyle aşkta mükemmeli arıyor olabilirsiniz. Sevdiğiniz konulara odaklanabileceğiniz, aşk ve sevginin peşinden koşabileceğiniz bir dönem başlıyor. Yüreğinizin sesini daha çok dinleyip duyabileceğiniz bir dönem başlıyor.


22 ağustos, 2019

Ay bugün burcunuzda ilerlerken kişisel konulara odaklanabilirsiniz. Kendinizi daha güçlü bir şekilde ortaya koyabilir, cesur, girişimci, lider özelliklerinizi sergileyebilirsiniz.


21 ağustos, 2019

Bugün burcunuzun yöneticisi Venüs burç değiştirirken daha çalışkan ve emektar olabileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Bu dönemde aşkınız ve sevdikleriniz için elinizden gelen gayreti, çabayı göstermeye hazır olabilir karşılığında bolca aşk ve sevgi toplayabilirsiniz.

20 ağustos, 2019

Hayatı biraz daha akışına bırakmanız gereken bir günde olabilirsiniz ve gidişat karşısında da eliniz kolunuz bağlı olabilir. Mistik ve spiritüel konulara ve ortamlara açık olabilirsiniz.


19 ağustos, 2019

Hayat bugün kontrolünüz dışında akıp giderken kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. Mistik, spiritüel ve maneviyatınızı güçlü kılan konularla ilgilenebilir, hayır, bağış işleriyle ilgilenebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.