Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

3 aralık, 2020

İletişim yönünden hareketli bir günde olabilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Kısa yolculuklar, görüşme ve ziyaretler gününüzü doldururken acele, telaş ve hızı kontrol edebilmelisiniz.


2 aralık, 2020

Yakın çevre, komşu ve kardeş ilişkileriyle ilgili hassasiyetler bugün dikkat çekici olabilir. Kendinizi ifade ederken duygularınızı gösterebilirsiniz. Alınganlıklara ve yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz.


1 aralık, 2020

Bugün Merkür’ün Yay burcuna ilerlemesiyle birlikte iş konularıyla daha çok ilgilenebilirsiniz, bu doğrultuda yurt dışı veya yabancılarla temas ve kontağınız artabilir. Ortak maddi konu ve yatırımlara kafa yorabilirsiniz.


30 kasım, 2020

Bugün gerçekleşen Ay tutulmasında maddi ve parasal konulara ilginizi çekebilir. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, varlıklarınızı nasıl daha iyi değerlendirebileceğinizle ilgili düşünceler geliştirebilirsiniz.


29 kasım, 2020

Gün boyu burcunuzda ilerleyen Ay ile birlikte cazibeniz devam ediyor, etkili ilişkiler kurabilirsiniz. Ardından burç değiştiren Ay bu cazibeyi kullanmanızı, yeteneklerinize ve kaynaklarınıza sahip çıkmanızı sağlayabilir.


28 kasım, 2020

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken gözler üzerinizde olabilir. Cazibenizle, çekiciliğinizle göz alıcı olabilirsiniz. Bu durum sizi ilişkilerde söz sahibi kılabilir. Fazlaca sübjektif davranmadığınızdan, karşı tarafı da dikkate aldığınızdan emin olun.


27 kasım, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken kendinize güveniniz de yerine geliyor. Ancak burcunuzun yıldızı Venüs Uranüs’le karşı karşıya gelirken beklenmedik veya ani gelişebilecek tutum ve davranışlarda bulunabilirsiniz, kontrollü hareket ettiğinizden emin olun.


26 kasım, 2020

Hayatın gürültülü ya da kontrolsüz akışına kendinizi bırakırken sessiz, sakin ortamları tercih edebilirsiniz. Ruhunuzdaki iyiliği ortaya koyabilirsiniz. Ancak ihmal, dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz.


25 kasım, 2020

Etrafınızdaki hareketlilik olanca gücüyle sürerken kendinize, ardınıza, arkanıza, sağlığınıza dikkat etmeyi unutmamalısınız. Kendinizden başka herkes için fazlaca emek ve gayret gösterdiğiniz bir günde olabilirsiniz.


24 kasım, 2020

Bire bir ilişkilerde deyim yerindeyse ağzınızdan bal damlayacak bir dil gün olabilir. Merkür Neptün açısı yaratıcılığınızı dilinize aktarabileceğiniz sınırsız imkanlar sunarken bundan yararlanmayı ihmal etmeyin.


23 kasım, 2020

Düşünce ve fikirlerinizi tartışırken açık ve net olmaya bugün biraz daha özen göstermeniz gerekebilir. Arkadaşlık ilişkilerinizde aşırı fedakâr olmaktan kaçınmalı, daha gerçekçi ve objektif değerlendirmeler yapmalısınız.


22 kasım, 2020

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konular, ortak kazanç ve giderler, vergi ve miras konuları önem kazanıyor. Mücadele isteğinizin, motivasyonunuzun artmasıyla birlikte iş konularına daha fazla odaklanabilirsiniz.


21 kasım, 2020

Burcunuzun yöneticisi olan Venüs burç değiştirirken özellikle ikili ilişkilerde ve ortaklıklarda şanslı bir döneme giriyorsunuz. Bir ilişkiniz yoksa karşınıza beğenip seveceğiniz bir kimse çıkabilir. Evliliğinizde daha rahat ve mutlu olabilirsiniz.


20 kasım, 2020

Planlarınıza, hedeflerinize, gerçekleştirmek istediklerinize odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizle, yönetici konumunda kişilerle, olgun ve yaşlı kimselerle görüşebilirsiniz. İtibarla ilgili konular önem kazanıyor.


19 kasım, 2020

Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulardan üzerinizde duygusal etkiler bırakabilecek deneyimler kazanabilirsiniz. Kişisel gelişim adına kazanımlarınız olabilir ve bunları paylaşmak için sabırsızlanabilirsiniz.


18 kasım, 2020

Uzak kimselerle, yabancılarla temas ve görüşmeler gündeminize gelebilir, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz. İş konularının ağırlığını hissedebileceğiniz bir gündesiniz.


17 kasım, 2020

Ortak maddi konular, iş ve para konuları gündeme gelebilir. Güçlü kadınlarla karşı karşıya gelebilir, siz de duygusal gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Ancak ani stres ve gerginlik yaratabilecek durumlara dikkat etmelisiniz.


16 kasım, 2020

Maddi konular, ortaklıkların maddi yönleri gündeme gelirken daha derin ve kapsamlı düşünebilir, hareket edebilirsiniz. Yüzeysellikten hoşlanmadığınız bir günde olabilirsiniz, konsantrasyon gücünüzü gizemli, kapalı görünen konulara odaklarken bu konulara meraklı olanlar ilginizi çekebilir.


15 kasım, 2020

Karşıt burcunuzda gerçekleşen yeni ayla birlikte ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında yeni adımlar, girişimler, gelişmeler söz konusu olabilir. Karşınıza yeni biri çıkabilir veya ilişkinizde yeni bir evre söz konusu olabilir.


14 kasım, 2020

Mars 10 Eylül’de başladığı geri hareketi bugün sonlandırıyor ve artık düze dönerek hız kazanıyor. 7 Ocak 2021’e kadar devam edecek olan bu süreçte arkanızı kollamayı gerek fiziksel gerek ruhsal sağlığınıza özen göstermeyi ihmal etmemelisiniz.


13 kasım, 2020

Gündelik yaşamınızda ilişkilerin önem kazandığı bir gün. Özellikle sağlık, şifa konularında akıl alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Uzmanlardan yardım alabilirsiniz.


12 kasım, 2020

Günlük hesap işleri ve detaylarla uğraşmanız gereken bir günde olabilirsiniz. Kaygı, kuruntu ve evhamdan uzak durmak daha verimli ve etkili bir iş ve çalışma performansı göstermenize yardımcı olabilir.


11 kasım, 2020

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ikili iletişimin ve diyalogların artacağı bir döneme ilerliyorsunuz. Eşinizle, sevgilinizle ve ortağınızla daha sık görüşebilirsiniz. Birlikte yapacağınız seyahatler gündeme gelebilir.


10 kasım, 2020

Ay Başak burcunda ilerlerken heyecan duyduğunuz, tutkun olduğunuz konulara ağırlık verebilirsiniz. Ancak Merkür bugün son derecelerindeyken özellikle karşılıklı iletişime daha çok özen göstermelisiniz.


9 kasım, 2020

Sabah saatlerinde eviniz, yuvanız veya ailenizle ilgili konular gündemde olurken, önemli karar veya adımlardan uzak durmalısınız. Öğle sonrasında aşk ve tutkular öne çıkarken egoların yaratabileceği problemlere dikkat etmelisiniz.


8 kasım, 2020

Duygusal ve şefkatli yönlerinizi ortaya koyabilir, kollayıcı, koruyucu davranmakta zorlanmayabilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işler olabilir ve planlı, düzenli, organize olduğunuz takdirde pek çok işinizi halledebilirsiniz. Ancak aile içi ilişkiler biraz daha özen, dikkat gerektirebilir.


7 kasım, 2020

Ay Aslan burcuna ilerlerken ev ve aile ile ilgili konuların getirdiği karışıklık ve çalkantıları daha çok yaşayabilirsiniz. Sabit burçlar güçlenirken siz de bir sabit burç olarak olduğunuz yerden hareket etmekte güçlük çekebilirsiniz.


6 kasım, 2020

Yakın çevrenizle iletişim ve etkileşimin güçlü olduğu bir gündesiniz. Kendinizi ifade etmek konusunda hiçbir sorun yaşamayacağınız gibi başkalarını daha kolay ikna edebilir, sözlerinizle, konuşmalarınızla dikkat çekebilirsiniz.


5 kasım, 2020

İletişim açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Kendinizi ifade etme ve anlatma yeteneğinizi ortaya koyabilirsiniz, başkalarını ikna edebilirsiniz.


4 kasım, 2020

Maddi konular, iş ve para konuları öne çıkarken sahip olduklarınızı, kazançlarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.