Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

17 eylül, 2021

Duygusal yönlerinizi göstermekte ve ortaya koymakta zorlanmayabilirsiniz. Ne yaşıyorsanız dışarıdakiler tarafından görülebilir ve izlenebilir olabilir. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Bugünkü Venüs Satürn kare açısı bire bir ilişkilerde ihtiyat gerektiriyor.


16 eylül, 2021

Hareketli bir günde, spora ağırlık verebilirsiniz, yolculuk veya gezilere katılabilirsiniz. Maceracı ruhunuzu daha fazla ortaya koymak, sınırlarınızı ve ufkunuzu genişletmek isteyebilirsiniz.


15 eylül, 2021

Mars bugünden itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlarken önümüzdeki bir buçuk ay süresince çalışma hayatınızın koşulları veya günlük yaşantınız her zamankinden daha yoğun, hareketli, tempolu, yorucu olabilir. Sağlığınızı gözetmeyi ihmal etmemelisiniz. Kaygı ve kuruntuların, ince detayların ya da aşırı mükemmeliyetçiliğin sizi yıpratmasına izin vermemelisiniz.


14 eylül, 2021

Uzaklarla, yurt dışı ve yolculuklarla ilgili konular günü belirlerken Güneş Neptün karşıtlığında maddi konularda başkalarının sözleri, yaklaşımı yanıltıcı, aldatıcı olabilir, temkinli davranın.


13 eylül, 2021

Yeni bir haftaya başlarken iş ve para konularıyla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Alacak verecek, vergi veya mirasla ilgili işlerle uğraşabilirsiniz. Karşınıza güçlü kişiler çıkabilir, gerginlikleri doğru iletişimle bertaraf edebilirsiniz.


12 eylül, 2021

Ortak maddi konularda güven unsuru ve egoların kendini daha çok göstereceği bir günde olabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz ve sakin davranmanız gerekiyor. Ani strese, gerginliklere dikkat etmelisiniz.


11 eylül, 2021

Venüs’ün karşıt burcunuzda ilerlemeye başlamasıyla birlikte ilişkilerden, ortaklıklardan yana şanslı bir döneme ilerliyorsunuz. Hayatınıza düşlediğiniz kişiyi katabilir, dengeli, uyumlu, keyifli bir birlikteliğe, evliliğe adım atabilirsiniz.


10 eylül, 2021

İkili ilişkiler açısından dalgalanmalara açık ve hassas bir gün geçirebilirsiniz. İlişkinizde denge ve uyum için karşınızdaki kişiyi daha fazla düşünmeniz gerekebilir. Bunu başarıyla yaptığınızda karşınızdaki kişiden iyilikler görebilirsiniz.


9 eylül, 2021

Çalışkanlığınız, üretkenliğiniz dikkat çekici olurken yardım duyguları öne çıkabilir. Pek çok işinizi aynı anda halletmek için pratik çözümler arayabilirsiniz. Gündelik yaşamınızda size destek olabilecek kişileri bulabilirsiniz.


8 eylül, 2021

Yeni ayın ardından Terazi burcuna ilerleyen Ay gündelik ilişkiler adına olumlu, uyumlu ortamlar sağlayabilir. Fazla eleştirel olmadığınız takdirde güzel bağlar kurabilirsiniz.


7 eylül, 2021

Bugün gerçekleşen yeni ayla yeni aşklara, tutkulara, heyecanlara açılabilirsiniz. Hayatınıza yeni bir aşk girebilir. Yeni uğraş veya hobi alanları edinebilir, yaratıcılığınızı çok farklı şekillerde sergileyebilirsiniz.


6 eylül, 2021

Aşk ve tutkular, heyecanlar açısından hareketli bir gün sizi beklerken iki şans yıldızı Venüs ve Jüpiter’in destekleyici açısı ilişkiler ve aşk adına oldukça kısmetli olabilir.


5 eylül, 2021

Ay Aslan burcunda ilerlemeyi sürdürürken ev ve aile yaşamı açısından çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Ancak bugünkü Venüs Plüton açısı altında düşüncelerinizi empoze etmemeye çalışmalısınız.


4 eylül, 2021

İşlerinizi kolayca halletmek için iyi bir gün olabilir, plan yapmakta zorlanmayabilir, otorite konumunda kişilerden fikir ve görüş alabilirsiniz.


3 eylül, 2021

İletişiminizde, konuşmalarınızda ciddi ve sorumlu bir tutum içinde olabilirsiniz. İş görüşmeleri, ziyaretler, ticari konular ve kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde huzuru evinizde, ailenizle bulabilirsiniz.


2 eylül, 2021

Mars Neptün karşıtlığı sosyal ilişkiler açısından bir miktar yanıltıcı olabilir. İstek ve tutkularınızdan vazgeçme noktasında nelerden feragat ettiğinizi iyi değerlendirmelisiniz.


1 eylül, 2021

Eylül’ün bu ilk gününde iletişim becerilerinizi ortaya koyabilir, duygularınızı daha kolay ve açık bir şekilde ifade edebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki olaylara hassas olabilirsiniz.


31 ağustos, 2021

İş, para konuları ve maddi konular gündeminize gelirken alışveriş ve harcamalar da söz konusu olabilir. Tutkularınız doğrultusunda hareket edebilir, hırslı yönünüzü ortaya çıkarabilir, yeteneklerinizi, sahip olduklarınızı daha iyi kullanmak isteyebilirsiniz.


30 ağustos, 2021

Merkür bugün burç değiştiriyor ve günlük yaşamınızda, çalışma ortamınızda hareketliliğin ve iletişimin artacağı bir dönem başlıyor. Astlarınızla, size yardımcı olan, destek aldığınız kişilerle daha sık konuşabilirsiniz. Ayrıca sağlıkla ilgili her konuya daha fazla ilgi gösterebilirsiniz.


29 ağustos, 2021

Akşam saatlerinde Ay İkizler burcuna ilerlerken iş ve para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İmkanlarınızı artırmak, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek için güzel bir gün olabilir.


28 ağustos, 2021

Ay bugün burcunuzda ilerlerken özgüveniniz yerinde. Cesur ve girişimci yönlerinizle parlayacağınız, dikkat çekici bir gündesiniz. Ancak yine de herhangi bir adım atarken bir kez daha düşünmeyi ihmal etmeyin.


27 ağustos, 2021

Ay bugün burcunuzda ilerlerken kişisel konulara odaklanabilirsiniz. Kendinizi daha güçlü bir şekilde ortaya koyabilir, cesur, girişimci, lider özelliklerinizi sergileyebilirsiniz.


26 ağustos, 2021

Etrafınızdaki hareketlilik sürerken zekanızı, sanatsal yönlerinizle birleştirebilir, sevdiğiniz konularla yoğun bir şekilde ilgilenebilir, sevginizi, aşkınızı güçlü şekilde ifade edebilirsiniz.


25 ağustos, 2021

Kontrolünüz dışı gelişmeler günü belirlerken Merkür Neptün karşıtlığında aşk yaşamınızda yanılgılara açık olabilirsiniz, aklınız kolay karışabilir ve aldanmalara açık olabilirsiniz.


23 ağustos, 2021

Sosyal açıdan son derece hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz, ancak fazla ısrarcı davranmaktan kaçınmalısınız.


22 ağustos, 2021

Bugün gerçekleşen Kova burcundaki ikinci dolunay iş ve kariyerinize ışık tutarken planlarınızı gözden geçirme zamanı olabilir.


21 ağustos, 2021

Hedefleriniz ve planlarınıza ilişkin fikirler geliştirmek, başkalarının görüşlerini almak, sosyal çevrenizle etkileşimde olmak için güzel bir gün olabilir. Zamanınızı iyi kullanmalı ve bir düzen içinde hareket etmeye çalışmalısınız.


20 ağustos, 2021

Öğleden sonra Ay burç değiştiriyor, hedeflerinize yönelik kararlı bir tutum sergileyebilir, kariyerinize, iş hayatınıza, planlarınıza öncelik tanıyabilirsiniz. Başarılarınızla, yaptıklarınızla dikkat çekeceğiniz bir gün olabilir.


19 ağustos, 2021

Ay Oğlak burcunda ilerlerken daha özgür duygularla bulunduğunuz ortamın dışına çıkma heves ve heyecanında olabilirsiniz. Seyahatler, gezi veya tatil planları yapmak isteyebilirsiniz. Keşif ve macera duygunuz yükseliyor.


18 ağustos, 2021

Aşkta iletişim bugün ateşten bir gömlek gibi olabilir. Kolayca sinirlenmeye veya ani sözel tepkiler vermeye meyilli olabilirsiniz, sevdiklerinizi kırmama konusunda biraz daha dikkatli olmanız gerekebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.