Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

5 mart, 2021

Hırslı, azimli, mücadeleci yönlerinizi ortaya çıkarabileceğiniz bir gün. Güçlü kişilerle ve özellikle kadınlarla bir araya gelebilirsiniz. Maddi konularda ortak paylaşım ve harcamalara dikkat etmelisiniz. Konsantrasyon gerektiren işlere yönelebilirsiniz.

4 mart, 2021

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle gelirlerinizi, giderlerinizi daha iyi kontrol etmeniz gerekebilir, harcamalar önünüzdeki bir buçuk ay boyunca zorlayıcı olabilir, bütçenizi sıkı gözetmeye çalışmalısınız.


3 mart, 2021

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Mars bugün son derecesinde ilerlerken yapmanız gereken biraz daha sabırlı davranmak. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek iyi olabilir.


2 mart, 2021

Ay Terazi burcunda ilerlemeyi sürdürürken gündelik yaşamınızda hızlı ve pratik yaklaşımlarınızla pek çok işi kolaylıkla halledebileceğiniz bir gün olabilir. İletişim becerilerinizden, parlak zekanızdan yararlanabilirsiniz.


1 mart, 2021

Ayın bu ilk gününde gündelik yaşamınızda insanlara yardımcı olarak, çalışkanlığınızı, üretkenliğinizi ortaya çıkararak kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Aynı anda pek çok işi halledebileceğiniz sihirli bir enerjiye sahip olabilirsiniz.


28 şubat, 2021

Dolunay sonrasında aşk ve sevdiklerinizin ön planda olduğu bir gün. Kendinizi ve yaratıcılığınızı güçlü bir şekilde ifade edebilir, kelimelere dökebilirsiniz. Ego çatışmalarını göz ardı etmeyin zira hızla alevlenebilir.


27 şubat, 2021

Bugünkü dolunayla birlikte ani ve hızla gelişen bir aşk bu dönemde hayal ve düşlerinizin gerçek amacını size gösterebilir, buldurabilir. Vizyon ve hedeflerinizde ve bununla birleşik bir sosyal etkileşim denizinde kaybolmuşken bu aşk ayaklarınızı yeniden yere basmanızı sağlayabilir ve size kalbinizin sesini hatırlatabilir.


26 şubat, 2021

Ailenizle bir arada olmaktan, konuşmaktan, paylaşmaktan zevk duyabilir, onlara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Beslenme ve mutfak işleri daha çok gündeminizde olabilir. Ancak telaşa kapılmamaya dikkat.


25 şubat, 2021

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte güzel dostluk ve arkadaşlıklar adına keyifli gelişmeler söz konusu olabilir. Sosyal gruplarınızda, arkadaşlarınızın desteğiyle kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Onlardan alacağınız her türlü destek geleceğe ilişkin umutlarınızı besleyebilir.


24 şubat, 2021

Bugün sabah saatlerinde iletişimle, ulaşımla, yolculuklarla ilgili konularda tedbirli davranmanız gerekebilir. Öğle sonrasında ailenizle ilgili konular gündemde, duygularınızı abartmadığınızdan emin olmalısınız.


23 şubat, 2021

Yakın çevrenizle iletişim ve etkileşimin güçlü olduğu bir gündesiniz. Kendinizi ifade etmek konusunda hiçbir sorun yaşamayacağınız gibi başkalarını daha kolay ikna edebilir, sözlerinizle, konuşmalarınızla dikkat çekebilirsiniz.


22 şubat, 2021

İletişim açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Kendinizi ifade etme ve anlatma yeteneğinizi ortaya koyabilirsiniz, başkalarını ikna etmede başarı elde edebilirsiniz.


21 şubat, 2021

Merkür retrosu bugün son buluyor. Maddi konular, iş ve para konuları öne çıkarken sahip olduklarınızı, kazançlarınızı daha iyi değerlendirmek üzerine düşünmek isteyebilir ve bunu daha rahatça yapabilirsiniz.


20 şubat, 2021

Maddi konular, iş ve para konuları gündeme gelirken, harcamalarınızda bütçenizi biraz daha fazla gözetebilirsiniz. Güven beklenti ve arayışınızı tazeleme ihtiyacınızın olduğu bir gün olabilir.


19 şubat, 2021

Burcunuzda ilerleyen Ay size güç vermeyi sürdürüyor. Ancak giderek sertleşen Satürn Uranüs açısı iş yaşamı, kariyer ve görev ve sorumluluklar noktasında zorlayıcı olabilir. Eskisi kadar rahat ve özgür olamamak yaşamınızda bazı şeyleri değiştirme zorunluluğu çıkartabilir.


18 şubat, 2021

Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal konularda daha hareketli, canlı ve dinamik bir döneme ilerliyorsunuz. Sosyal ilişkiler ve bağlar kurma yönünde, bir dernek, vakıf ve sosyal kuruluşa katılma yönünde daha istekli olabilirsiniz.


17 şubat, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken bugün dikkatleri üzerinize çekmek hiç de zor olmayabilir. Sizi siz yapan özellikleriniz, cesaret ve özgüveninizle dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.


15 şubat, 2021

Hayatın akışında kontrolünüz dışındaki gelişmeler sezgilerinizi daha da güçlendirebilir ve bilgelik yolunda kapıları aralamanıza sebep olabilir. Etrafınızdaki gelişmelerden ve olup bitenlerden çok şey öğrenebilir, farkındalığınızı yükseltebilirsiniz.


14 şubat, 2021

Gün içinde sosyal gelişmeler, arkadaşlık ilişkileriniz öne çıkarken sürekli temas ve irtibat içinde olabilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay burç değiştirdiğinde çevrenizdeki hareketlilik artarken kendinizi beklenmedik şekilde gösterebilirsiniz.


13 şubat, 2021

Sosyal yönden oldukça canlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir arada olmaktan, ortak aktiviteler yapmaktan, düşünce ve fikirlerinizi paylaşmaktan keyif alabilirsiniz.


12 şubat, 2021

Sosyal açıdan oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Ortak amaç ve uğraşlar için çalışabilirsiniz. Sıra dışı fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz ancak yanılgı ve aldanmalara dikkat etmelisiniz.


11 şubat, 2021

Bugün meydana gelen yeni ay iş hayatınızda, kariyerinizde yepyeni bir döneme işaret edebilir. Planlarınız ve hedefleriniz yönünde atacağınız adımlarda destek görebilirsiniz. Yeni ay haritasındaki Jüpiter-Venüs kavuşumu iş yaşamınız ve kariyeriniz açısından güzel destekler ve iyilikler getirebilir.


10 şubat, 2021

Görev ve sorumluluklara odaklanabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili koşullar gündeme gelebilir. Üstleriniz ve yönetici konumunda kişilerle çatışmamaya dikkat etmelisiniz.


9 şubat, 2021

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, yabancılarla, yeni insanlarla tanışmak, farklı ve yeni yerler görmek için sabırsızlanabilirsiniz. Uzaklardan haberler ve seyahatler gündeminize gelebilir.


8 şubat, 2021

Uzaklarla ilgili konular ve uzaktan haberler gündeminize gelebilir. Yurt dışı, yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilir, düşüncelerinizi başkalarına aktarma ve onlarla paylaşma telaşı içinde olabilirsiniz.


7 şubat, 2021

Kendinize güvenle ilgili tereddütleriniz olsa da gerçekçi davrandığınızda her şeyi çok daha net, açık ve objektif değerlendirebilirsiniz. Güçlü kişilerle bir araya gelebilirsiniz, kaygı ve korkuları bir kenara bırakmalısınız.


6 şubat, 2021

Maddi ve parasal konularda disiplinli, kararlı bir tutum içinde sergilemek isteyebilirsiniz. Karşınıza çıkan güçlü kişiler mücadeleci ruhunuzu test edebilir. Serinkanlı olmaya çalışmalı, gerilimden uzak durmalısınız.


5 şubat, 2021

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Birebir temas ve görüşmeler açısından uygun bir gün olabilir. Tek yapmanız gereken biraz daha sabırlı davranmak. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz.


4 şubat, 2021

Ortaklık ve evlilik konularında hareketli bir gün olabilir. İkili ilişkilerde denge ve uyumun peşindesiniz ancak karşınızdaki kişinin ikili tutum ve tepkilerine karşı hazırlıklı olmayı ihmal etmeyin.


3 şubat, 2021

Günlük işlerinizi halledeceğiniz, detaylı ve hesap gerektiren işlerle uğraşacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Gereksiz kaygı ve kuruntulara kapılmamalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.