Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

20 mayıs, 2019

Odaklanma, mücadele, konsantrasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz ancak kontrol dışı durumlara dikkat etmeniz gerekebilir. Güçlü ve mücadeleci kişilerle bir araya gelebilirsiniz.


19 mayıs, 2019

Bugün Yay burcunda ilerleyen Ay ortak paylaşımlara ve maddi konulara işaret etmekte. Eski konular, mevzular gündeme gelirken bu durumun psikolojik baskısını hissedebilirsiniz. Güçlü, mücadeleci olmak zorundasınız.


18 mayıs, 2019

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşen dolunay ilişkinizle, birlikteliğiniz veya ortaklığınızla ilgili bir konu merak duygunuzu kamçılayabilir. Bazı gerçekler gün yüzüne çıkarken, yüksek farkındalığınız bu ilişkide daha önce göremediklerinizi görmenizi sağlayabilir.


17 mayıs, 2019

İlişkiler açısından hareketli ve çalkantılı olabilecek bir günde bolca birebir görüşme sizi bekliyor olabilir. Karşınıza ilginizi çekebilecek merak uyandıran kişiler çıkabilir, ilişkiler ve ortaklıklar üzerine kafa yorabilirsiniz.


16 mayıs, 2019

Mücadeleci ve savaşçı gezegen Mars bir buçuk ayın ardından bugün burç değiştiriyor ve Yengeç’e ilerliyor. Bu değişiklik hayatınızın iletişim ve yakın çevrenizle ilişkiler alanında hareket ve değişiklikler meydana getirebilir. Komşularınızla, kardeşlerinizle ve iş arkadaşlarınızla sürtüşmemeye bu dönemde daha çok dikkat etmelisiniz. Ayrıca söz ve konuşmalarınızın tonunu, dozajını ayarlamanız gerekebilir.


15 mayıs, 2019

Burcunuzun yıldızı Venüs bugünden itibaren burcunuzda ilerlerken cazibeniz de yükseliyor. Dikkat çekici ve göz alıcı bir duruş sergileyebilirsiniz. Aşk ve sevgi yaşamınızda daha büyük ve önemli bir yere sahip olabilir. Bu dönemde gerçek aşkı bulabilirsiniz. Size keyif veren her konuya önem vereceksiniz.


14 mayıs, 2019

Heves ve heyecan duyduğunuz, keyif aldığınız konulara ağırlık verebilirsiniz. Eğlenmeyi seven, oyuncu, muzip yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Ego problemlerine dikkat etmelisiniz.


13 mayıs, 2019

Aşk hayatınızla ve sevdiklerinizle ilgili konular gündeminize gelirken kalbinizin sesini daha fazla dinleyeceğiniz bir günde olabilirsiniz. Heyecan ve tutkularınızın peşinden koşabilirsiniz.


12 mayıs, 2019

Gün içinde eviniz ve ailenizle ilgili konular daha fazla gündeminizde olurken akşam saatlerini daha bireysel aktivitelere ayırabilirsiniz. Sevdikleriniz ve ilgi duyduğunuz konular ön planda olabilir.


11 mayıs, 2019

Ev ve aileye ilişkin konular bugün önem kazanabilir. Geçmişle ilgili anılarınız, yaşantılarınız gündeme gelebilir. Kendinizi daha enerjik ve hareketli hissedebilir, kararlı ve iddialı bir duruş sergileyebilirsiniz.


10 mayıs, 2019

Sabah hareketli başlayan gündem artan bir iletişime ve yakın çevrenizle etkileşime işaret ederken 3’ten sonra ev ve aileye ilişkin konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Evinizde, ailenizle birlikte vakit geçirip eğlenmek keyfinizi yerine getirebilir.


9 mayıs, 2019

İletişim ve yakın çevrenizle olan diyaloğunuz bugün öne çıkabilir. Kısa yolculuklar ve ziyaretler yapabilirsiniz. Sözleriniz, konuşmalarınız ve ifadenizle dikkat çekebilirsiniz. Burcunuzun yıldızı Venüs sizi bugün daha bonkör, pozitif kılabilir.


8 mayıs, 2019

Ay öğle saatlerinde burç değiştiriyor, iletişim konularında heyecan ve tutkularınızı ortaya koyabilirsiniz. Karşınızdakini ikna ederken en önemli aracınız sevgi olabilir. Yaratıcılığınızı konuşma ve sözlerinize yansıtabilirsiniz.


7 mayıs, 2019

Burcunuza ilerleyen Merkür ile birlikte iletişime ve yolculuklara açık olabilirsiniz. Hayatınıza daha fazla hareketlik ve esneklik gelebilir. Yeni yerler görebilir, yeni kişilerle tanışabilirsiniz. İletişim ağınızı genişletebilirsiniz.


6 mayıs, 2019

Maddi konularda rahat hareket etmek bugün biraz daha zor olabilir. Önemli bir harcama veya alışveriş yapmadan eşinizin veya ortağınızın maddi durumunu dikkate almanız gerekebilir.


5 mayıs, 2019

Bugün gerçekleşen yeni ayla hayatınızda artık yepyeni bir dönemi kucaklıyorsunuz. Farklı ve sıradışı yönlerinizi ortaya koymaya, yeni başlangıçlar yapmaya hazır olabilirsiniz. Hızlı ve cesur davranmaktan çekinmeyeceksiniz.


4 mayıs, 2019

Yeni ay öncesinde geçmişi, geleceği, kendinizi, konumunuzu fazlaca düşüneceğiniz, hayallere dalacağınız bir gün olabilir. Herhangi bir adım atmadan önce gece yarısı gerçekleşen yeni ayı beklemelisiniz.


3 mayıs, 2019

Bugün yalnız kalmak, dinlenmek isteyebilirsiniz, spiritüel ve mistik konular ilginizi çekebilir. Dalgınlık, ihmal veya unutkanlık sonucu kazalara dikkat etmeli, aceleci davranmamalısınız.


2 mayıs, 2019

Olaylar kontrolünüz dışında ilerlerken bu gidişat algılarınızı ve sezgilerinize başka bir boyuta taşıyabilir. Mistik ve spiritüel konular bugün daha çok ilginizi çekebilir. Kendinizi hayatın akışında daha rahat hissedebilirsiniz.


1 mayıs, 2019

Mayıs ayının ilk gününde oldukça sosyal bir gündem sizi bekliyor. Arkadaş gruplarınızda ve sosyal çevrenizde aktif olabilir, takım çalışmalarında kendinizi ortaya çıkarabilirsiniz.


30 nisan, 2019

Hayata biraz daha umutla ve pembe gözlüklerle bakabileceğiniz bir gündesiniz. Yenilikçi ve sıradışı fikirlerinizi etkileyici şekilde ortaya koyabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan destek görüyorsunuz.29 nisan, 2019

Haftanın ilk günü sosyal bir gündemle açılırken bugün arkadaşlarınızla fikirlerinizi görüşüp paylaşmak, tartışmak açısından güzel bir gün olabilir. Geleceğe yönelik yeni umutlar haftaya taze bir başlangıç yapmanızı sağlayabilir.

28 nisan, 2019

Duygularınızı göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir. İçinizde ne yaşıyorsanız dışarı aksettirirken başardıklarınızla ve yaptıklarınızla da dikkat çekici olabilirsiniz.


27 nisan, 2019

Görüşlerinizi olduğu kadar duygularınızı da onlarla paylaşmaktan keyif alacağınız bir gündesiniz. Dostlarla olmak keyif verirken bu keyfi herkesle paylaşmaktan da zevk duyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ortak hedefleriniz için çalışabilirsiniz.


26 nisan, 2019

 Öğle saatlerinde Ay’ın burç değiştirmesiyle birlikte hedeflerinize, planlarınıza odaklanacağınız bir gündeminiz var. Görev, sorumluluk bilinciyle hareket edebilir, düşüncelerinizi paylaşıp, duygularınızı gösterebilirsiniz.


25 nisan, 2019

Bugün özgür, bağımsız hareket etmek, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, sınırlarınızı genişletmek, seyahat etmek isteyebilirsiniz. Fikirler, düşünceler önem kazanıyor, sosyal bir gün geçirebilirsiniz.


24 nisan, 2019

Bugün başlayan ve 5 ay kadar sürecek olan Plüton retrosu uzaklar, yolculuk ve seyahatler ile birlikte keşif ve macera duygunuzu derinden etkileyen, baskı ve endişe yaratan unsurlardan, takıntılardan kurtulmak için bir fırsat yakalayabilirsiniz.


23 nisan, 2019

İş ve para konularında oldukça aktif olabilirsiniz ancak adım atmadan önce bir kez daha düşünmeyi ihmal etmeyin. Yatırım, para ve finansman konuları, ortak gelir ve kazançlarınız gündemde olabilir. Güçlü kişilerle bir araya gelebilir, görüşmeler yapabilirsiniz.


22 nisan, 2019

Ruhunuzdaki sıra dışı tarafı ortaya koymanız gerektiği hissiyle hareket edebilirsiniz. Özellikle Boğa burcunun ilk günlerinde doğmuşsanız bu elektrikli enerjiyi kontrol edebilmeniz ve içinizdeki özgürleşme ve isyan duygularını bastırmanız biraz daha zor olabilir.


21 nisan, 2019

Burcunuzun yöneticisi Venüs’ün burç değiştirmesi sizi aktif ve insiyatif alan bir konuma getiriyor. Öte yandan aşk ve ilişkiler biraz daha muğlak ve belirsiz bir hal almaya başlayabilir, gizli ve kapalı aşk ilişkileri gündeme gelebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.