Boğa Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

20 haziran, 2021

Bugün başlayıp 28 Temmuz’a kadar sürecek olan Jüpiter retrosunda sosyal tarafınızı abartmanıza neden olabilir, tuhaf duygusallıklara dikkat etmelisiniz.


19 haziran, 2021

Pratik zekânız ve becerileriniz bugün pek çok işi aynı anda halletmenizi kolaylaştırabilir. Yardımcılarınızla, size destek olan kişilerle, astlarınızla bugün uyumlu bir iletişim halinde olabilirsiniz. Detaylar konusunda dikkatli davranabilirsiniz.


18 haziran, 2021

Öğle saatlerinden itibaren gündelik işlerinizin yoğunluğu artarken, duygularınızı size destek olanlar ve çalışma arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bugün karşınıza çıkabilecek sağlık uzmanlarından, terapistlerden pek çok deneyim ve bilgi elde edebilirsiniz. Psikoterapi, psikolojik danışmanlık için uygun bir gün olabilir.


17 haziran, 2021

Ay Başak burcunda ilerlemeyi sürdürürken aşk hayatınıza dair konular gündemde olabilir. Yüreğinizin sesini dinlemek isteyebilir, tutkularınızın peşinden koşabilir, yaratıcılığınızı, sanatsal yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.


16 haziran, 2021

Ay Başak burcunda ilerlerken yöneticisi Merkür’ün retro olduğunu unutmadan sevdikleriniz, keyif aldığınız konu ve aktiviteler size motivasyon getirebilir. Yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilir, istek ve tutkularınızın peşinde olabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili konularda serinkanlı olmalısınız.


15 haziran, 2021

Ailenize yakın olmak, aile bireyleriyle iletişim kurmak, evinizle ilgilenmek bugün size keyif verebilir. Mutfak ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Ancak aklınız ruhunuz hep dışarda olabilir.


14 haziran, 2021

Haftanın ilk gününde ev ve aile yaşamınızla ilgili konular gündeme gelirken eşinizden, sevgilinizden destek görebilirsiniz. Evinizle ilgili işleri halledebilir, dekorasyon, tadilat, tamirat gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


13 haziran, 2021

İletişim konusunda aksaklıklar ve yanlış anlamalarla ilgili hassas olmanızı gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Gün içinde iletişim trafiğinizi iyi ve doğru yönetmeye çalışmalısınız. Akşam saatleri çok daha keyifli ve elverişli şartlar sunabilir.


12 haziran, 2021

Mars’ın bugün Aslan burcuna ilerlemesiyle birlikte bulunduğunuz ortamdan, evinizden, yuvanızdan uçmaya hazırlanın. İçinde bulunduğunuz şartlar sizi uzaklara, seyahatlere, yer ve mekan değişikliğine itebilir. Aile içi sürtüşmelere bu dönemde daha çok dikkat etmelisiniz.


11 haziran, 2021

Tutulmanın ardından ticari konularda, anlaşmalarda, iletişim becerileri gerektiren durumlarda oldukça şanslı olabilirsiniz. İletişim becerilerinizi canlılıkla, renklilikle ortaya koyabilir, kendinizi çok güzel kelimelerle ifade edebilir, hatta sözlerinizle büyüleyebilirsiniz.


10 haziran, 2021

Bugün gerçekleşen Güneş tutulması yeni bir iş, kazanç kapısı ya da sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirme fırsatı getirebilir. Merkür retrolu tutulma geçmişle bağlantılı konuları zihninize doldurduğunda bunları boşaltıp zihninizi temizlemeye zaman ayırmalısınız.


9 haziran, 2021

Güneş tutulması öncesinde maddi konularda hassasiyetler güvensizlik yaratabilir. Akışta kalmanızı ve oluruna bırakmanızı gerektiren durumlar olabileceğini göz ardı etmeyin. Hesap hatalarına dikkat etmelisiniz.


8 haziran, 2021

Akşam saatlerine kadar Ay burcunuzda ve girişimci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz ancak kontrolünüz dışı gelişmelere dikkat etmelisiniz. Sonrasında maddi konulara, para ve harcamalara odaklanabilirsiniz.


7 haziran, 2021

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken haftaya önde başlıyorsunuz. Enerjinizle dikkat çekebilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olarak lider yönlerinizi daha güçlü şekilde ortaya koyabilirsiniz. Sürpriz çıkışlara dikkat.


6 haziran, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha coşkulu bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Mars ve Plüton karşı karşıya gelirken yakın çevrenizdeki gerilimli tansiyonu yüksek ilişkileri iyi yönetmelisiniz.


5 haziran, 2021

Müdahaleniz dışı gelişmeler gündeme gelirken, dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Kendinizi geri çekebilir, pasif, izleyici bir tutum sergileyebilirsiniz.


4 haziran, 2021

Etrafınızdaki hareketlilik sürerken siz kendinizi bu hareketin dışında tutabilirsiniz. Yalnızlığı, kendi halinizde olmayı tercih edebilirsiniz. Kontrolünüz dışı durumlara, ihmal ve unutkanlıklara dikkat etmelisiniz.


3 haziran, 2021

Burcunuzun da yıldızı Venüs’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki 1 ay boyunca duygusal yönleriniz iyice ortaya çıkabilir. Ayrıca kendinizi çok daha iyi bir şekilde ifade edebilir, yakın çevrenizde dikkat çekici olabilirsiniz. Venüs ve Jüpiter’in bugünkü güzel açısı keyifli haberler getirebilir.


2 haziran, 2021

Ay Balık burcunda ilerlemeyi sürdürürken, sosyal açıdan son derece hareketli bir gün olabilir, arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz.


1 haziran, 2021

Sosyal olarak hareketli gündeminiz bugün duygusallıkla birleşirken şefkatli ve merhametli yönlerinizi yakın çevrenize, komşu, arkadaş ve kardeşlerinize yansıtabilir, onlara iyilikler yapabilirsiniz.


31 mayıs, 2021

Hedef ve planlarınız doğrultusunda, görev ve sorumluluk bilinciyle hareket etmek isteyebilir, düzen ve organizasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Otorite konumunda ciddi, deneyimli, yaşlı ya da sorumlu kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz.


30 mayıs, 2021

Maddi konularda, parasal konularda biraz daha dikkatli ve uyanık davranmanız, hızlı, aceleci yargı ve kararlardan uzak durmanız gerekebilir. Hesap işlerinde titiz davranmalısınız.


29 mayıs, 2021

Vizyon ve ufkunuzu geliştirebilecek aktivitelere katılmak isteyebilirsiniz. Yurt dışından, yabancılardan ve uzaklardan haberler alabilirsiniz. Seyahatler gündeme gelebilir.


28 mayıs, 2021

Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, özgür ve bağımsız davranmak isteyebilirsiniz. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görebilirsiniz. Medyatik, akademik konular ve seyahatler gündeminizde olabilir.


27 mayıs, 2021

Maddi konularda dikkatli davranmanız gereken bir gün olabilir. Hesap hatalarına dikkat etmeniz gerekebilir. Rahatlığa, konfor ve lükse farkında olma yatkınlığınız sonucu harcamalar söz konusu olabilir.


26 mayıs, 2021

Ay tutulması size ortaklıklarınızı, karşı tarafı ve onun maddi imkân ve durumlarını hatırlatabilir. Tutulma eşinizin veya ortağınızın işlerine, ortak maddi durumlarınıza ışık tutabilir, bu alanda farkındalık ve kararları beraberinde getirebilir.


25 mayıs, 2021

İkili ilişkiler açısından dalgalanmalara açık ve hassas bir gün geçirebilirsiniz. İlişkinizde denge ve uyum için karşınızdaki kişiyi daha fazla düşünmeniz gerekebilir. Bunu başarıyla yaptığınızda karşınızdaki kişiden iyilikler görebilirsiniz.


24 mayıs, 2021

İkili, bire bir ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Karşılıklı uyum, denge ve adaleti koruma peşinde olabilirsiniz. Yalnız kalmak istemeyebilirsiniz.


23 mayıs, 2021

Satürn geri hareketine başlıyor. 10 Ekim’e kadar sürecek olan Satürn retrosunda görev ve sorumluluklar açısından irili ufaklı testler söz konusu olabilir, kariyerle ilgili halledilememiş konular gün yüzüne çıkabilir, statü, imaj gibi konularda bazı tedirginlikler sizi zorlayabilir. Satürn bir tür nasıl görünüyorum testine tabi tutabilir.


22 mayıs, 2021

Günlük işleriniz, detay ve hesap gerektiren konular bugün zamanınızı alabilir. Çalışkan, üretken yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Kuruntu ve evhamları ve bu dönemde aşırı mükemmeliyetçiliği bir kenara bırakmalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.