Terazi Aylık Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

1 ekim, 2020

Çalışkan ve üretken yönünüzü ortaya koyabilirsiniz

Güneş’in burcunuzda ilerlediği Ekim ayı sizin ayınız. İstekleriniz, hevesleriniz doğrultusunda heyecanli ve azimli olabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz artarken bunu başkalarına da baskın şekilde gösterebilirsiniz. Venüs’ün Başak burcuna ilerlemesi ise çalışkan, üretken, emekçi yönlerinizi iyice ortaya çıkarabilir. Ancak aşka ve ilişkilerde akışa ve akışın getirebileceklerine güvenmeniz ve fazla müdahil olmamanız gerekiyor. Ayın hemen başındaki dolunay karşınızdaki kişileri daha net ve açık şekilde görmenizi sağlayabilir. 23 Ekim’deki yeni ay ise özellikle de burcunuzun son günlerinde doğduysanız yepyeni başlangıçları beraberinde getirebilir. Merkür Akrep’te ilerlerken iş ve para konuları zihninizi epeyce meşgul edebilir, Ekim ortasında başlayan Merkür retrosunda ise gelir giderlerinize, hesap ve harcamalarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz. Ay sonunda gerçekleşen dolunay ise ortak maddi alana dikkat çekiyor, eşinizin veya ortağınızın işleriyle ilgili bir konu gündeminize gelebilir.


1 eylül, 2020

Akışın sürprizleri olabilir

Hayatın akışında süzüldüğünüz bir ay sizi beklerken kontrol edemediğiniz durumlar karşısında bu akışa giderek daha fazla güvenip inanabilirsiniz. Eylül maneviyatınızı güçlendirip zenginleştireceğiniz bir ay olarak karşınızda dururken beklenmeyeni beklemek, mucizeye inanmak gibi tutumunuz olabilir. Bu akışta çok fazla emek ve uğraş içinde de olabilirsiniz. Şu anda bu emeklerinizin karşılığını göremeseniz de 22 Eylül’de Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle bu ruhsal hazırlık döneminin getirdiklerinin keyfine varabileceksiniz. 2 Eylül’deki dolunay günlük yaşamınız ve çalışma ortamınızla ilgili bir konuyu, detayı size hatırlatabilir. 5 Eylül’den itibaren çok daha sosyal bir dönem başlıyor, arkadaşlarınızdan destek ve ilgi görebilir ve bu ilgiyle kendinizi kral/kraliçe gibi hissedebilirsiniz. Aşk arkadaşlıklarınızdan doğabilir. 10 Eylül’de başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosunda ise ilişkiler daha çetrefilli, karmaşık bir hal alacak gibi görünmekte, sabrınızı, sessizliğinizi korumak için yukarıda söz ettiğimiz akışa güvenmelisiniz. 13 Eylül’de Jüpiter retrosunun son bulması aileden daha çok destek alacağınız anlamına geliyor. 29 Eylül’de Satürn’ün düze dönmesi iş yaşamınızı, görev ve sorumluluklarınızı düzene koymanızı kolaylaştırabilir. 17 Eylül’deki yeni ay ardınızda bırakmanız gerekenleri öne çıkarabilir.


1 ağustos, 2020

Arkadaş ortamlarınızın gözdesi olabilirsiniz

Sosyal yönden oldukça canlı ve akıcı bir ay geçirebilirsiniz. Bu canlılık geleceğe yönelik umutlarınızı artırarak sizi sımsıcak bir ortamın içine sürükleyebilir. Bu dönemde arkadaşlarınızla iletişiminizi geliştirebilir, onlardan çok daha fazla destek görebilirsiniz. Sosyal aktivitelere, toplantı ve buluşmalara katılabilirsiniz. 3 Ağustos’taki dolunay sevdiklerinizi ve aşkı öne çıkaran bir dolunay olabilir. Size kendi istek, tutku ve heyecanlarınızı hatırlatabilir. 7 Ağustos’ta burç değiştiren Venüs iş yaşamınızda, görev ve sorumluluk alanınızda başarılarınızı öne çıkarabilir. 19 Ağustos’taki yeni ay ise yepyeni arkadaşlarla tanışmanızı ve yeni sosyal grup ve çevrelere dahil olmanızı sağlayabilir. 20’sinde Merkür ve ardından Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte olayların biraz daha kontrolünüz dışı ilerleyebileceği ve sıcak gündemin ardından biraz daha kendi halinize çekilip akışın sularında yol alabileceğiniz bir dönem başlıyor.


1 temmuz, 2020

Aile konuları gündeminize geri dönüyor

Gezegenlerin ve astrolojik olayların burcunuzun da yer aldığı öncü burçlar grubunda ilerlediği bu dönem oldukça hareketli bir gündeme işaret ediyor. 2 Temmuz’da Satürn’ün yeniden 21 Mart öncesinde olduğu gibi Oğlak burcuna geri dönüşünü ve akabinde 5 Temmuz’da yine bu gezegenin yönettiği Oğlak burcunda dolunayı yaşayacağız. 17 Aralık’a kadar sürecek olan Satürn’ün yeniden Oğlak seyrinde ev ve aile konularında almanız gereken yük ve sorumluluklar tekrar gündeme gelebilir. 21 Mart öncesi iki yıllık süreçte bu alanda yapmadıklarınız veya yapamadıklarınız, düzeltmeler, toparlanmalar irili ufaklı test ve imtihanlar halinde önünüze gelebilecektir. 5 Temmuz’da Oğlak burcunda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu tutulma geçmişinizi, evinizi, yuvanızı farklı bir gözle görüp değerlendirmenizi, dönüşümü kabullenmenizi ve yeni farkındalıklarla farklı kararlar almanızı sağlayan bir tutulma olabilir. 12 Temmuz’da Merkür retrosunun son bulmasıyla otorite konumunda kişilerle iletişiminiz hızlanabilir, sözleriniz ve konuşmalarınız daha dikkat çekebilir. 20 Temmuz’da gerçekleşen yeni ay yeni bir kariyer ve iş hayatında yenilik anlamına gelebilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise sosyal bir gündem sizi bekliyor, arkadaşlık ilişkileriniz ve sosyal çevrenizle motive olabilirsiniz.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.