Terazi Aylık Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

PINAR ATMACA

1 aralık, 2023

Ev ve aile konuları
Merkür’ün burç değiştirmesiyle ev ve ailenizle ilgili konular zihninizi daha çok meşgul edebilir. Aile bireylerinizin dert ve sorunlarına daha çok kafa yorabilirsiniz. Merkür retrosunun başlamasıyla bu alanda iletişim kopuklukları söz konusu olabilir. 23 Aralık’tan itibaren Merkür retrosunun Yay’da devam etmesi yakın çevrenizle iletişimi sekteye uğratabilir. 4 Aralık’ta Venüs’ün Akrep burcuna ilerlemesi maddi başarıları artırabilir. 12 Aralık’ta Yay burcundaki yeni ay yeni bir eğitimin kapısını aralıyor. 21 Aralık’ta Güneş’in Oğlak burcuna ilerlemesiyle ev ve aile konularına daha fazla odaklanabilirsiniz. 26 Aralık’taki yılın son dolunayı kariyerinize dikkat çekiyor. 29 Aralık’ta Yay burcuna ilerleyen Venüs iletişimde ve yazı ve mesajlarınızda yıldızınızı parlatabilir.


1 kasım, 2023

Değer algılarınız
Burcunuzdaki Güneş tutulmasıyla oldukça yoğun geçirdiğiniz bir dönemin ardından maddi konulara ve değerlerinize odaklısınız. Kendi değerinizi bilmek ve ortaya çıkarmak istediğiniz bir süreçte olabilirsiniz. İşle, maddiyatla ilgili konular gündeminizden düşmeyebilir. Satürn’ün düze dönmesiyle gündelik yaşamınızı kaosa çeviren kontrolünüz dışı durumlar sakinleşiyor, toparlanabilirsiniz. Venüs’ün burcunuza ilerleyişiyle kendinize dönebilir, bakabilir, güzelleşebilir ve bunu iç dış yansıtabilirsiniz. Merkür’ün Yay burcuna ilerlemesiyle yakın çevrenizle etkileşimi hızlandırabilirsini. 13 Kasım’da Akrep’teki yeni ay yeni bir işe işaret edebilir. 22 Kasım’da Güneş’in burç değiştirmesiyle sosyal yönden aktiviteleriniz artabilir. Ancak 24 Kasım’da Mars’ın da aynı alana ilerlemesiyle yakın çevrenizden uzaklaşıp daha dışa dönük planlar yapabilirsiniz. 27 Kasım’da İkizler’deki dolunay uzaklarla ilgili bir gelişmeye dikkatinizi çekebilir.


2 ekim, 2023

Uyanışlar ve başlangıçlar
Güneş’in burcunuzda ilerlediği Ekim ayında ışığınızla parlıyorsunuz. Dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Yaptıklarınızla ve başarılarınızla parlayabilirsiniz. Ancak tüm bunlar çok da bedelsiz olmayacak gibi. Zira Başak burcuna ilerleyen burcunuzun yöneticisi sizi çok fazla emek sarf etmeye ve fedakârlıklarda bulunmaya itebilir. Akışa ve onun getirebileceklerine güvenmeli, inancınızı, manevi güç ve değerlerinizi korumalısınız. 14 Ekim’de burcunuzda gerçekleşen Güneş tutulması hayatınızda yepyeni bir pencere açmanızı sağlayabilir bu bağlamda. Bu pencereden bugüne kadar gördüklerinizden çok daha fazlasını ve ötesini görebilirsiniz. Bu tutulma yeni bir uyanış olabilir ve bu uyanışla yeni başlangıçlara yol alabilirsiniz. Kolay olmasa da akışa güvenmelisiniz. Merkür sayesinde bunu öğrenebilirsiniz. Bu dönemde kaynaklarınıza, değerlerinize, varlıklarınıza sahip çıkmanız gerekiyor, harcamalar bütçeniz için yorucu olabilir.  


1 eylül, 2023

Ruhsal arınma zamanı
Eylül ayı ruhsal bir detoksun tam zamanı olabilir. Olaylar, gelişmeler kontrolünüz dışında akıp giderken buna alışmak zor gelebilir ve zihninizi epeyce zorlayabilir. Her zamanki akıl ve mantığınızı korumak daha çok çaba gerektirebilir. Üstelik Mars burcunuzdayken zaman zaman içinden çıkılmayacak haller de alabilir. Bu dönemde işlerinize ve yapabileceklerinize odaklanmak ve enerjinizi savuşturabileceğiniz yollar bulmak iyi gelebilir. Sosyal çevreniz ve sanatsal konulara yatkınlığınız bu süreçte destekçiniz olacaktır. 29 Eylül’deki dolunay ilişkileriniz veya birlikteliğinizle ilgili farkındalık ve kararları beraberinde getirebilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.