Terazi Aylık Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

1 ekim, 2021

Ekim sizin ayınız
Güneş’in burcunuzda parladığı ekim ayı sizin ayınız. Ancak bu kez Güneş’in yanına gelen Mars ve Merkür ile aradığınız sakinliğe ve huzura ulaşabilmeniz zor olabilir. Güneş Venüsyen burcunuzu aydınlatırken Mars işleri bozabilir, sizi çoğu zaman yarar sağlamayan bir çalışma, rekabet, iddia, gayret ve çaba içine sokabilir. Beklenenden çok daha atik hatta saldırgan bir tutum içinde olabilirsiniz. 6 Ekim’de burcunuzda gerçekleşen yeni özellikle burcunuzun ortalarında doğduysanız çarpıcı atılım ve çıkışları beraberinde getirebilir. Yaşamınıza zorlayarak ve iterek de olsa yeni bir pencere açabilirsiniz. Görünümünüzde ve duruşunuzda değişikliklere gidebilirsiniz. Her zamanki sevimli, yumuşak yüzünüzü bir kenara bırakıp daha cabbar ve agresif olabilirsiniz. 7 Ekim’den itibaren Venüs’ün burç değiştirmesiyle özellikle eğitim, öğrenim konularına bereketli olabilecek bir dönem başlıyor. Aradığınız aşkı okul, dersane çevresinde bulabilirsiniz. Satürn ve Jüpiter’in düze dönmesiyle aşk yaşamınızda gelişmeler biraz daha rayına girebilir.  20 Ekim’deki dolunay bire bir ilişkileriniz, birlikteliğiniz, evliliğiniz ya da ortaklığınızla ilgili farkındalık getirebilir. 23 Ekim sonrasında ise maddi konu ve gelişmeler gündeminizi kaplayabilir.


1 eylül, 2021

Hazırlık zamanı
Ayın 22’sinde Güneş’in burcunuza ilerlemeden önceki zamanı bir hazırlık süreci olarak değerlendirebilirsiniz. Eksikleri tamamlamak, tamirat, tadilat işleriyle uğraşmak, ufak tefek işleri halletmek için zamanınız var. 22’sinde Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle artık aksiyon alma zamanı başlayacak dolayısıyla hazırlıklarınızı bir an önce tamamlamalısınız. 7 Eylül’deki yeni ayla kaçındığınız, bıraktığınız bir konunun üzerine gidebilirsiniz ancak zorlamamaya ve akışta kalmaya dikkat. 11 Eylül’den itibaren Venüs sizi maddi konularda destekleyebilir, iş ve kazanç fırsatları sunabilir. 15 Eylül’de ise Mars burcunuza ilerliyor, sizi sizden biraz uzaklaştırmaya geliyor, yani dışarı çıkabilir, fiziksel aktiviteleri hızlandırabilir, keyif ve konforunuzdan ödün vermek durumunda kalabilirsiniz. 21 Eylül’de Balık burcundaki dolunay gündelik yaşamınıza, sağlık ve beslenme koşullarınıza ışık tutabilir ve bu alanda bazı kararlar almanızı sağlayabilir. 27 Eylül’den itibaren başlayan Merkür retrosunda iletişim becerilerinizi kullanmanız biraz zor ve çetrefilli hale gelebilir. Kendinizi anlatmak biraz daha zorlaşabilir.


1 ağustos, 2021

Venüs burcunuzda
Ayın şüphesiz en güzel gelişmesi burcunuzun yöneticisi Venüs’ün ayın 16’sında burcunuza gelmesi ve bir ay boyunca da burada kalması. Şans yıldızı Venüs hemen her konuda yaşamınıza parlaklık, ışıltı ve bereket getirebilir. İlişkilerde kontrolü ele alabilirsiniz, maddi kaynaklarınızı geliştirip artırabilirsiniz, cazibenizle etrafınızı etkileyebilirsiniz. Onun dışında olaylar aşk-arkadaşlık ekseninde gelişebilir ay boyunca. Siz biraz daha sosyal ilişkilerinize ağırlık vermeye çalışırken tutkularınız ve sevdikleriniz rahat bırakmayabilir, gönlünüz ferman dinlemeyebilir. İkilemler 22’sindeki dolunayla zirve yaparken unuttuğunuz bir aşk kendini hatırlatabilir.1 temmuz, 2021

Başarılarınızla takdir görebilirsiniz
Yeni aya Ay Koç burcunda ve Mars Satürn karşıtlığıyla hızlı ve canlı bir giriş yapıyorsunuz. Temmuz ayı başarılarınızla takdir görüp alkış toplayacağınız, dış dünyada itibarınızı yükselteceğiniz ve dikkat çekeceğiniz bir ay. Temmuz’un konuşulanı siz olabilirsiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay Plüton’u karşıs��na alıyor, dolayısıyla özellikle ev ve aile konularında içinden geçtiğiniz dönüşümün engellerine rağmen hedeflerinize sıkı sıkı sarılabilir, planlarınızı devreye alabilir, iş ve kariyer konularında atılımlar yapabilirsiniz. 12 Temmuz’da Yengeç burcuna ilerleyen Merkür bu yönde iletişiminizi iyice artırabileceğinize dikkat çekiyor. Ancak 21’ine kadar Venüs Mars ile yan yana ilerlerken ilişkiler açısından bir miktar tutarlı ve temkinli olmanızda fayda var. Venüs 21 Temmuz’da Başak burcuna geçerken aşkı ve ilişkileri geri plana atabilirsiniz. 22 Temmuz’dan itibaren ise Güneş’in burç değiştirmesiyle sosyal yaşama ve arkadaşlık ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. 24 Temmuz’daki dolunay ise bu yeni dönem öncesinde size aşkı ve sevdiklerinizi hatırlatabilir. 28’inden itibaren Jüpiter’in yeniden Kova burcuna ilerlemesiyle aşka ve sevdiklerinize dair konular bir süre daha artış gösterebilir. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesiyle ileri, ulvi amaçlarınız için çalışkanlığınızı, üretkenliğinizi seferber edeceğiniz bir dönem başlıyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.