Terazi Aylık Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

1 temmuz, 2021

Başarılarınızla takdir görebilirsiniz
Yeni aya Ay Koç burcunda ve Mars Satürn karşıtlığıyla hızlı ve canlı bir giriş yapıyorsunuz. Temmuz ayı başarılarınızla takdir görüp alkış toplayacağınız, dış dünyada itibarınızı yükselteceğiniz ve dikkat çekeceğiniz bir ay. Temmuz’un konuşulanı siz olabilirsiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay Plüton’u karşısına alıyor, dolayısıyla özellikle ev ve aile konularında içinden geçtiğiniz dönüşümün engellerine rağmen hedeflerinize sıkı sıkı sarılabilir, planlarınızı devreye alabilir, iş ve kariyer konularında atılımlar yapabilirsiniz. 12 Temmuz’da Yengeç burcuna ilerleyen Merkür bu yönde iletişiminizi iyice artırabileceğinize dikkat çekiyor. Ancak 21’ine kadar Venüs Mars ile yan yana ilerlerken ilişkiler açısından bir miktar tutarlı ve temkinli olmanızda fayda var. Venüs 21 Temmuz’da Başak burcuna geçerken aşkı ve ilişkileri geri plana atabilirsiniz. 22 Temmuz’dan itibaren ise Güneş’in burç değiştirmesiyle sosyal yaşama ve arkadaşlık ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. 24 Temmuz’daki dolunay ise bu yeni dönem öncesinde size aşkı ve sevdiklerinizi hatırlatabilir. 28’inden itibaren Jüpiter’in yeniden Kova burcuna ilerlemesiyle aşka ve sevdiklerinize dair konular bir süre daha artış gösterebilir. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesiyle ileri, ulvi amaçlarınız için çalışkanlığınızı, üretkenliğinizi seferber edeceğiniz bir dönem başlıyor.


1 haziran, 2021

İş hayatınız hareketlenebilir
Hareketli bir ay sizi beklerken bu hareketliliği en fazla yakın çevrenizde, gündelik yaşamınızda, uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda ve biraz da kontrol edemediğiniz alanlarda daha çok yaşayıp hissedebilirsiniz. Merkür retrosunda iletişim, yanlış anlama ve anlaşılmalar söz konusu olabilir. Ayın en güzel haberi ise burcunuzun yıldızı Venüs’ün güçlü olduğu Yengeç burcuna ilerliyor, özellikle iş yaşamınızda parlayıp dikkat çekeceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Bu dönemde üstlerinizden, otorite konumunda kişilerden çok fazla destek görebilirsiniz. Başarılarınızla takdir ve alkış toplayabilirsiniz. Emeklerinizin karşılığını daha kolaylıkla görebilirsiniz. 10 Haziran’daki Güneş tutulması uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili bir konuyu, bir seyahati beraberinde getirebilir. Ancak Merkür ve Neptün’ün tutulmaya olan açıları temkinli, uyanık olmanızı gerektirebilir, özellikle yanılgı ve aldanmalara karşı. 12 Haziran’dan itibaren Aslan burcuna ilerleyen Mars arkadaşlık ilişkilerinize hareketlilik getirirken sosyal ilişkilerinizde anlaşmazlıklar yorucu olabilir. 21 Haziran’da Güneş’in burç değiştirmesiyle iş ve kariyer konularıyla görev ve sorumluluklarınız daha da önemli hale gelebilir. 24 Haziran’da meydana gelen dolunay ev ve aile konularına dikkatinizi çekebilir.


1 mayıs, 2021

Uzaklarla ilgili gelişmeler artıyor
Burcunuzun da yer aldığı hava elementindeki yıldız transitleri mayıs ayını size ağır gelmekten kurtaracak gibi görünüyor. Boğa burcunun yavaşlatan enerjisi bu yıl çabuk dinecek gibi görünüyor. 3 Mayıs’ta Merkür burç değiştirerek uzaklarla iletişiminizi, etkileşiminizi artırabilir. Yolculukları gündeme getirebilir. 9 Mayıs’tan itibaren burcunuzun yıldızı Venüs sizi çok daha değişken ve dinamik kılabilecek bir alana ilerliyor. Sosyal medyada, paylaşımlarınızla dikkat çekebilir, parlayabilirsiniz. 11 Mayıs’taki yeni ay ortak iş ve maddiyatla ilgili yeni gelişmelere işaret edebilir. 14 Mayıs’ta başlayan ve 28 Temmuz’a kadar sürecek olan Jüpiter Balık transiti ise gündelik yaşamınızı kolaylaştırabilir, rutinlerinizin kaosunu düzene koyma fırsatı sunabilir, sağlık ve zindelikle ilgili güzel, keyifli gelişmeleri beraberinde getirebilir. 26 Mayıs’taki Ay tutulması ise yakın çevrenizde, komşu ve kardeşlerinizle ilgili bir konuya ışık tutabilir.


1 nisan, 2021

İlişkilerden yana canlı bir ay

İkili ve bire bir ilişkiler açısından hareketli ve canlı bir ay sizi bekliyor. Evlilik, ortaklık konuları gündeminizden düşmezken karşınızdaki kişiler bu ilişki için çabalamaya, uğraşmaya hazır olabilirler. Merkür’ün hemen ayın başında burç değiştirmesiyle karşılıklı iletişime daha da hız verebilirsiniz. Görüşme ve konuşmalar artabilir. 12 Nisan’daki yeni ay ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiyi varsa ilişkinizde yeni bir dönemi gündeminize getirebilir.14 Nisan’da Venüs’ün burç değiştirmesiyle ortak maddi konularda şanslı bir dönem başlıyor. Eşiniz veya ortağınızdan maddi kısmetler, kazançlar, hediyeler görebilirsiniz. 19 Nisan’dan itibaren ortak maddi konulara, iş ve girişimlere daha da odaklanabilirsiniz. 23 Nisan’dan itibaren Mars’ın burç değiştirmesiyle, iş yaşamınız ve kariyerinizle, görev ve sorumluluklarınızla ilgili konuların sizi daha çok yorup yıpratabileceği bir dönem başlıyor. Bu süreç imaj ve itibar kaybına da neden olabilir, sinirlendiğinizi göstermemek için çok daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. 27 Nisan’da Akrep burcundaki dolunay maddi alanınıza, yatırım ve birikimlerinize, sahip olduklarınıza ışık tutabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.