Terazi Aylık Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

1 nisan, 2021

İlişkilerden yana canlı bir ay

İkili ve bire bir ilişkiler açısından hareketli ve canlı bir ay sizi bekliyor. Evlilik, ortaklık konuları gündeminizden düşmezken karşınızdaki kişiler bu ilişki için çabalamaya, uğraşmaya hazır olabilirler. Merkür’ün hemen ayın başında burç değiştirmesiyle karşılıklı iletişime daha da hız verebilirsiniz. Görüşme ve konuşmalar artabilir. 12 Nisan’daki yeni ay ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiyi varsa ilişkinizde yeni bir dönemi gündeminize getirebilir.14 Nisan’da Venüs’ün burç değiştirmesiyle ortak maddi konularda şanslı bir dönem başlıyor. Eşiniz veya ortağınızdan maddi kısmetler, kazançlar, hediyeler görebilirsiniz. 19 Nisan’dan itibaren ortak maddi konulara, iş ve girişimlere daha da odaklanabilirsiniz. 23 Nisan’dan itibaren Mars’ın burç değiştirmesiyle, iş yaşamınız ve kariyerinizle, görev ve sorumluluklarınızla ilgili konuların sizi daha çok yorup yıpratabileceği bir dönem başlıyor. Bu süreç imaj ve itibar kaybına da neden olabilir, sinirlendiğinizi göstermemek için çok daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. 27 Nisan’da Akrep burcundaki dolunay maddi alanınıza, yatırım ve birikimlerinize, sahip olduklarınıza ışık tutabilir.


1 mart, 2021

Enerjinize kavuşabilirsiniz
Burcunuzun hava enerjisinin adeta uçuşa geçebileceği bir ay sizi beklerken 4 Mart’tan itibaren Mars’ın burç değiştirmesiyle uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda daha aktif, enerjik, dinamik bir gündem sizi bekliyor. Mars’ın problemli ve kriz çıkaran bir alandan ayrılmasıyla birlikte kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz, güvenle ilgili sorunlarınızın artık üstesinden gelmiş olabilir, bazı derin ruhsal korkuları ardınızda bırakabilirsiniz. Değişken enerjiler güçlenirken siz de kendinizi güç kazanmış hissedebilirsiniz. Ancak gündelik yaşamınızdaki karmaşa biraz daha sürebilir, darmadağın olan işleri toparlamak için çok sevdiğiniz sıra dışı zekadan, teknolojiden yararlanabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesiyle iletişim algınıza, yanlış anlama ve anlaşılmalara daha çok dikkat etmelisiniz. 20 Mart’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte artık ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Ağırlıklarınızdan, kabuklarınızdan kurtulurken birkaç yıl önceki enerjinize yeniden kavuşabilirsiniz. Venüs sizi ilişkilerden yana oldukça şanslı kılabilir, yaşamınıza güzel bir ilişkiyi katabilir. 28 Mart’taki dolunay yıllardan sonra artık ben demeniz gerektiğini size hatırlatan bir dolunay olabilir.


1 şubat, 2021

Sevdiklerinize odaklı bir dönem

Aşka ve sevdiklerinize iyiden iyiye odaklandığınız, sevgiyi ve aşkı yücelttiğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Kendi beklentileriniz, istekleriniz, heyecan ve tutkularınız her şeyin üstünde olabilir. Belki de uzun bir yol ve yolculuk sonrasında artık biraz kendinize, arzu ve heveslerinize odaklanmak istediğiniz bir zamandan geçiyorsunuz ve bu öyle bir zaman ki tam dört gezegen ve Güneş bunun için çalışıyor ve bu dönemin sadece egolarınızı güçlendirmeniz için yanınızda oluyor. Kalbinizden geçenleri bilmeniz bu süreçte çok önemli zira tam olarak tespit edebilirseniz bu hayallerinizi gerçekleştirme imkânınız bir adım kadar yakın olabilir. 15-24 Şubat arasındaki Satürn-Uranüs açısının gerilimi her ne kadar zorlayıcı olsa da size bu imkân fırtınasını getirebilir. Aşka ve sevgiye yaklaşımınızı tamamen değiştirebilirsiniz ve belki de aslında çoktan değiştirmeniz olan şeyleri değiştirmelisiniz. Aşkta ve sevdiklerinizle ilgi yaklaşımınızı ne kadar sert ve sabit bir yapıya oturttuysanız işiniz o kadar zor olabilir. Dolayısıyla bu dönem fırtınalı ilişkileri, bir nevi isyan durumlarını ya da bir yıldırım aşkını beraberinde getirebilir. Ardından 27 Şubat’taki dolunay size ardınızda bırakmanız gerekenleri gösteren bir dolunay olabilir.


1 ocak, 2021

Ortak maddi konularla meşgul olabilirsiniz

Yeni yılın ilk ayında ev ve aileye ilişkin konularda meşguliyetleriniz sürerken bu alanda tamamlamanız gereken konular, işler sizi bekliyor olabilir. 6 Ocak’ta Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk ay boyunca eşinizin, ortağınızın işleri oldukça yoğun olabilir. Ortak maddi konularda temkinli hareket etmeyi ihmal etmeyin. Ruhsal anlamda özellikle sağlığınıza daha çok özen göstermelisiniz.  8 Ocak’ta Ven��s burç değiştirirken ailenizden daha çok iyilik göreceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Bir ilişkiniz yoksa aileniz vasıtasıyla bir kişiyle tanışabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte sevdiğiniz konulara ve aşka daha çok kafa yorabileceğiniz bir dönem başlıyor. 13 Ocak’taki yeni ay ev ve ailenizle ilgili yeni gelişme ve başlangıçları beraberinde getirebilir. 28 Ocak’taki dolunay sosyal yaşamınıza ve dostluklarınıza dikkatinizi çekebilir ve bu alanda bazı kararlar alabilirsiniz. 30 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor. Özellikle aşkta, sevdiklerinizle iletişime daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.