Terazi Aylık Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

3 ocak, 2022

Geçmiş peşinizi bırakmayabilir
Burcunuzun yöneticisi Venüs ayın 29’una kadar retro yani geri hareketini sürdürüyor. Bu süreçte özellikle geçmişe dair konulara çok daha takılıp bağlanabilirsiniz. Sizi dibe çeken ve yavaşlatan durumlara karşı zihninizi aktif kılmalısınız. Zihinsel uğraşlar bir çıkış yolu olabilir.  Oğlak burcundaki yeni ay yeni bir aile düzenini, yaklaşımını veya tarzını beraberinde getirse de Venüs retrosunda çok fazla değişim beklememelisiniz. 14 Ocak’ta başlayan Merkür retrosuyla sevdiklerinizle, aşkınızla ve varsa çocuklarınızla iletişime ve yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz. 18 Ocak’ta Yengeç burcundaki kariyer ve iş yaşamınızda, görev ve sorumluluk alanınızda önemli bir farkındalık zamanı ve dönüşüm getirebilecek kararlar alabilirsiniz.


1 aralık, 2021

Yeni komşular
Yılın bu son ayı sizi bir görev ve sorumluluklar insanı kılabilir. Zira burcunuzun da yıldızı Venüs Oğlak’ta ciddiyet, resmiyet getiriyor ve sizi iş, görev, kariyer alanlarında şanslı kılıyor. Size bir statü ve konum sağlayacak bir evliliğe ve ortaklığa da imza atabilirsiniz. İmajınız yükseliyor. Ancak 20 Aralık’ta Venüs retrosunun başlamasıyla gelişmeler biraz daha yavaşlayabilir. 4 Aralık’taki Güneş tutulması fikirlerinizi, düşüncelerinizi daha rahat aktarıp ifade edebileceğiniz yeni ortamlar sağlayabilir, yeni bir sosyal ağa dahil olabilirsiniz ya da yeni bir eğitim kapınızı çalabilir. 13 Aralık’ta Mars’ın Yay burcuna ilerlemesiyle yakın çevrenizden sizi biraz uzaklaştırabilir, komşularınızla ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. 19 Aralık’taki dolunay dikkatinizi uzaklara ve yurt dışı ve yabancılarla ilgili gelişmelere çekebilir, bir yolculuk fikri uyandırabilir. 22 Aralık’tan sonra özellikle görev ve sorumluluklara ve de işlere daha da odaklanabilirsiniz.


1 kasım, 2021

Güven duygunuzu yeniden inşa zamanı
Bunu yapmak için mücadeleye hazırsınız. İsteğiniz ve hevesiniz bu yönde giderek artarken maddi imkanlarınızı, sahip olduklarınızı çok daha iyi kullanıp değerlendirebilirsiniz. Güçlü yönlerinizi keşfedip üzerine yenilerini ekleyebilirsiniz. 5 Kasım’da Uranüs’ü karşısına alan yeni ay bunun için harika bir fırsat olabilir. Tek yapmanız gereken harcamalarınızı, bütçenizi gözetmek ve maddi kayıplara karşı temkinli davranmak. 5 Kasım’dan itibaren ev ve aile yaşamınızda daha mutlu olabilirsiniz. Bir ilişkiniz yoksa ailenizin tanıştırdığı biriyle bu yönde ciddi adımlar atabilirsiniz. 6 Kasım sonrasında zihninizi iş ve para konularına daha da odaklayabilirsiniz. 19 Kasım’daki Ay tutulması eşinizin, ortağınızın maddi ve iş durumuna ve ortak paylaşımlarınıza dikkatinizi çekebilir.


1 ekim, 2021

Ekim sizin ayınız
Güneş’in burcunuzda parladığı ekim ayı sizin ayınız. Ancak bu kez Güneş’in yanına gelen Mars ve Merkür ile aradığınız sakinliğe ve huzura ulaşabilmeniz zor olabilir. Güneş Venüsyen burcunuzu aydınlatırken Mars işleri bozabilir, sizi çoğu zaman yarar sağlamayan bir çalışma, rekabet, iddia, gayret ve çaba içine sokabilir. Beklenenden çok daha atik hatta saldırgan bir tutum içinde olabilirsiniz. 6 Ekim’de burcunuzda gerçekleşen yeni özellikle burcunuzun ortalarında doğduysanız çarpıcı atılım ve çıkışları beraberinde getirebilir. Yaşamınıza zorlayarak ve iterek de olsa yeni bir pencere açabilirsiniz. Görünümünüzde ve duruşunuzda değişikliklere gidebilirsiniz. Her zamanki sevimli, yumuşak yüzünüzü bir kenara bırakıp daha cabbar ve agresif olabilirsiniz. 7 Ekim’den itibaren Venüs’ün burç değiştirmesiyle özellikle eğitim, öğrenim konularına bereketli olabilecek bir dönem başlıyor. Aradığınız aşkı okul, dersane çevresinde bulabilirsiniz. Satürn ve Jüpiter’in düze dönmesiyle aşk yaşamınızda gelişmeler biraz daha rayına girebilir.  20 Ekim’deki dolunay bire bir ilişkileriniz, birlikteliğiniz, evliliğiniz ya da ortaklığınızla ilgili farkındalık getirebilir. 23 Ekim sonrasında ise maddi konu ve gelişmeler gündeminizi kaplayabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.