Terazi Aylık Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

1 ocak, 2021

Ortak maddi konularla meşgul olabilirsiniz

Yeni yılın ilk ayında ev ve aileye ilişkin konularda meşguliyetleriniz sürerken bu alanda tamamlamanız gereken konular, işler sizi bekliyor olabilir. 6 Ocak’ta Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk ay boyunca eşinizin, ortağınızın işleri oldukça yoğun olabilir. Ortak maddi konularda temkinli hareket etmeyi ihmal etmeyin. Ruhsal anlamda özellikle sağlığınıza daha çok özen göstermelisiniz.  8 Ocak’ta Venüs burç değiştirirken ailenizden daha çok iyilik göreceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Bir ilişkiniz yoksa aileniz vasıtasıyla bir kişiyle tanışabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte sevdiğiniz konulara ve aşka daha çok kafa yorabileceğiniz bir dönem başlıyor. 13 Ocak’taki yeni ay ev ve ailenizle ilgili yeni gelişme ve başlangıçları beraberinde getirebilir. 28 Ocak’taki dolunay sosyal yaşamınıza ve dostluklarınıza dikkatinizi çekebilir ve bu alanda bazı kararlar alabilirsiniz. 30 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor. Özellikle aşkta, sevdiklerinizle iletişime daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.


1 aralık, 2020

Sevdiğiniz konulara çekilebilirsiniz
Ayın 15’ine dek Akrep burcunda ilerleyen Venüs ile birlikte Satürn ve Jüpiter çalışkan, üretken, iş disiplinli, görev ve sorumluluk odaklı yanınızı iyice ortaya çıkarmış durumda. Var gücünüzle etrafınızdakiler için çaba ve gayret içinde olduğunuz bu dönemde yakın çevrenizdeki gelişmeler de oldukça aktif. İletişim hızlı, görüşmeler sık ve bunların yanına fiziksel aktiviteleri de ilave edip kaplan gücünüzü iyice belirgin hale getirebilirsiniz. Mars karşı tarafta karşı taraftakiler ve ilişkiler adına sizi iyice yalnızlaştırsa da kendi gücünüzle işlerin üstesinden gelebilirsiniz. Karşıya çok bakmayıp kendinize odaklanmanız gerekmekte. 17 Aralık’ta Satürn’ün ve 20 Aralık’ta Jüpiter’in Kova’ya geçişiyle birlikte artık bu görev ve sorumlulukları bir kenara alıp kendinize odaklanabilirsiniz. Zevk aldığınız konular, kişisel keyif alanlarınız, egolarınız, istek ve heveslerinizin öne çıktığı bir sürece ilerlemek sizin için rahatlatıcı olabilir. Aile ve geçmişle ilgili konuların sıkıntısını üzerinizden atıp biraz daha kendinizi ve gönlünüzü hoş tutabileceğiniz bu dönemde içinde teknolojinin veya yenilikçi yaklaşımların olduğu bir iş veya uğraş da edinebilirsiniz. 14 Aralık’taki Güneş tutulması yeni bir iletişim ve eğitim kapısı açabilir, bu konularda yenilikleri beraberinde getirebilir. Kardeşinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. 30 Aralık’taki dolunay ise hedefleriniz, planlarınız, iş yaşamınız ve görev ve sorumluluklarınızla ilgili bazı değerlendirmeler yapmanızı sağlayabilir.


1 kasım, 2020

Maddi konular gündeminize gelebilir

Kasım ayında gündeminizde genel olarak iş ve para konuları ve maddi konular yer alıyor. Merkür retrosunun son bulmasıyla birlikte iletişim de özellikle bu konularda hız kazanabilir. 11 Kasım’dan itibaren bu ivmeyi daha da güçlü hissedebilirsiniz. Para konularına daha fazla kafa yorabilir, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmeye kafa yorabilirsiniz. 14 Kasım’da Mars retrosunun son bulmasıyla ortaklık konularında, evlilik, birliktelik konularında daha da hararetli bir sürece girebilirsiniz. 15 Kasım’da Akrep burcundaki yeni ay yeni bir iş ve maddi konularda bir yeniliği beraberinde getirebilir. 21 Kasım’dan itibaren maddi konularda daha şanslı olabilirsiniz. 22 Kasım sonrasında ise iletişime, eğitime, bilgilenmeye, öğrenmeye ağırlık verebilirsiniz. 30 Kasım’da İkizler burcundaki Ay tutulması uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili bir konuya dikkatinizi çekebilir. Dışarıda olan olayların duygusal yansımaları söz konusu olabilir.


1 ekim, 2020

Çalışkan ve üretken yönünüzü ortaya koyabilirsiniz

Güneş’in burcunuzda ilerlediği Ekim ayı sizin ayınız. İstekleriniz, hevesleriniz doğrultusunda heyecanli ve azimli olabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz artarken bunu başkalarına da baskın şekilde gösterebilirsiniz. Venüs’ün Başak burcuna ilerlemesi ise çalışkan, üretken, emekçi yönlerinizi iyice ortaya çıkarabilir. Ancak aşka ve ilişkilerde akışa ve akışın getirebileceklerine güvenmeniz ve fazla müdahil olmamanız gerekiyor. Ayın hemen başındaki dolunay karşınızdaki kişileri daha net ve açık şekilde görmenizi sağlayabilir. 23 Ekim’deki yeni ay ise özellikle de burcunuzun son günlerinde doğduysanız yepyeni başlangıçları beraberinde getirebilir. Merkür Akrep’te ilerlerken iş ve para konuları zihninizi epeyce meşgul edebilir, Ekim ortasında başlayan Merkür retrosunda ise gelir giderlerinize, hesap ve harcamalarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz. Ay sonunda gerçekleşen dolunay ise ortak maddi alana dikkat çekiyor, eşinizin veya ortağınızın işleriyle ilgili bir konu gündeminize gelebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.