Terazi Aylık Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

PINAR ATMACA

1 haziran, 2024

Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular
Ayın ilk yarısında uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulara ağırlık verebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamın dışına ve uzaklara taşarken yabancılarla yakın bir iletişim ve sohbet içinde olabilirsiniz. Yeni ay yeni bir seyahati gündeme getirebilir. Bulunduğunuz ortamın uzağında genç ve çocuksu hissedebilirsiniz. Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle ortak maddi konularda, ortak iş ve para konularında mücadeleniz artabilir. 17 Haziran’dan itibaren kendinizi daha çok gösterebileceğiniz, başarılarınızla dikkatleri üzerinize çekeceğiniz, iş ve kariyerde ilerleme sağlayabileceğiniz bir dönem başlıyor. 22 Haziran’daki dolunay ev ve aileyle ilgili konulara dikkatinizi çekebilir.


1 mayıs, 2024

Ortaklık fırsatları
Başkalarına bağlı imkânlarınızı değerlendirebileceğiniz bir ay sizi bekliyor. Bu dönemde eşinizin veya ortağınızın imkânlarından yararlanabilirsiniz. Başkalarıyla iş birlikleri, başkasının şirketinde ya da ortak çalışma adına destekleyici bir ay olabilir. 25 Mayıs’ta Jüpiter diğer şans gezegeni Venüs’ü de alarak İkizler burcuna geçerken ve Güneş de bu burçta ilerken uzaklardan ve yurt dışı ve yabancılardan gelen fırsatlar sizi bekliyor. 8 Mayıs’taki yeni ay bir ortaklık getirebilir. 23 Mayıs’taki dolunay ise yakın çevrenize ışık tutabilir.


1 nisan, 2024

İlişkilerde yeni dönem
Merkür retrosunun başlamasıyla ilişkilerinizi daha fazla sorgulayabilir, bu alandaki yaralarınızın üstüne gidebilirsiniz. Burç değiştiren Venüs ilişkilerde kısmetli bir dönemi başlatıyor, eşinizden destek görebilirsiniz. Güneş tutulması ilişkilerinizde yepyeni bir döneme işaret ediyor.


1 mart, 2024

Yeni rutinler
Mart ayı rutinlerinizi, beslenmenizi, günlük yaşam şeklinizi gözden geçireceğiniz bir zaman olabilir ve yeni düzenlemelere gidebilirsiniz. 10 Marttan itibaren ilişkilerde iletişimi hızlandırıyorsunuz. 12 Marttan itibaren kendinizi daha zinde hissedebilirsiniz. 20 Marttan itibaren ilişkilere daha da odaklanabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. 23 Mart’ta Mars’ın burç değiştirmesi gündelik yaşamınıza daha fazla aksiyon ve hareketlilik getirebilir. 25 Mart’taki ay tutulması burcunuzda gerçekleşirken kendinizle ilgili kararlar alabilirsiniz.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.