Terazi Haftalık Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

18 ocak, 2021

Aşk önem kazanıyor

Haftanın ilk üç gününde bire bir ilişkiler ve ortaklıklar öne çıkarken en yakınınızdaki kişiyle ortak hareket etmek isteyebilirsiniz. Hafta ortasına doğru Mars Uranüs kavuşumu iş ve ortak maddi konularda ani ve beklenmedik gelişmeleri beraberinde getirebilir, sizi sosyal açıdan sıra dışı şekilde aktif kılabilir. Çarşamba günü Güneş’in burç değiştirmesiyle aşka ve sevdiklerinize dair konular hız ve önem kazanıyor. Heyecan ve tutkularınız öne çıkıyor. Hafta sonunda gündeminizde dışarıdan ve uzaklarla ilgili konular olabilir.


11 ocak, 2021

Evinizde güzel değişiklikler yapabilirsiniz

Ev ve aile konularının ağırlık kazandığı bir hafta sizi bekliyor. Hafta ortasında gerçekleşen yeni ay ev ve aile yaşamınızda yeniliklere işaret ediyor. Yeni bir eve taşınabilirsiniz, ailenize yeni bir üye katılabilir, evinizde güzel değişiklikler yapabilirsiniz.


4 ocak, 2021

Ocak ayının en hareketli haftası

Yeni haftada Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk ay boyunca aşka dair konuların sizi meşgul edeceği bir dönem başlarken, sevdiklerinizle egolar arasında kalabilirsiniz. Bu durum keyfinizi kaçırsa da sevdiğiniz bir konuya iyice odaklanarak onu iş haline çevirebilir, bu dönemde böylece yararlanabilirsiniz. Bu hafta ayrıca Venüs’ün burcunuza ilerlemesiyle kendinizi daha şanslı hissedeceğiniz bir dönem başlıyor, aşkı mıknatıs gibi çekerken cazibenizle dikkat çekici olabilirsiniz.  Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konulara kafa yoracağınız bir dönem başlıyor.

28 aralık, 2020

Sosyal bir hafta

Haftanın ilk gününde uzaklarla ilgili konular, yabancılar ve yurtdışı bağlantılı durumlar ve seyahatler dikkat çekici olabilir. Ardından görev ve sorumluluklarınıza, hedeflerinize ve planlarınıza daha fazla odaklanabilirsiniz. Başarılarınızla takdir ve ilgi görebilirsiniz. Yeni yılı Ay Aslan burcunda karşılarken sosyal tarafınız ortaya çıkabilir, arkadaş ve dostlarınızla haberleşebilirsiniz. Haftanın son günü olan Pazar gününde ise akışına bırakmanız gereken konular olabilir, sessiz ve sakinlik içinde geride bıraktıklarınızı anabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.