Terazi Haftalık Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

24 ocak, 2022

Enerjinizi ev ve aile konularına odaklama zamanı
Haftaya başlarken Ay burcunuzda ilerliyor ve size ışığıyla güç katabilir. Ardından gündeminizde iş ve para konuları ve maddi konular olabilir. Hafta sonuna doğru ise yakın çevrenizle etkileşim ve komşu ve kardeşlerle iletişim ön planda olabilir. Mars’ın burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde ev ve aileye ilişkin konular enerjinizi odaklayacağınız alanlar olabilir. Merkür retrosunun Oğlak burcuna geçmesiyle aile içi ilişkilerde yanlış anlamalara biraz daha dikkat etmelisiniz. Venüs retrosunun son bulması ev ve aileyle ilgili konularda şanslı bir sürece işaret edebilir.


17 ocak, 2022

Dolunay ve görev ve sorumluluklar

Bu hafta gerçekleşen dolunay görev ve sorumluluklarınıza, hedeflerinize, planlarınıza yönelik bir farkındalığı ve kararları gündeme getirebilir. Ailenizdeki güçlü ve otoriter kişilerin izleri bu karar üzerinde etkili olabilir. 20 Ocak’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte sevdiklerinize ve varsa çocuklarınıza daha fazla odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Aşk öne çıkarken yüreğinizin sesini dinlemek özünüzü, egonuzu ortaya çıkarabilir ve sizi daha ön planda kılabilir.


10 ocak, 2022

Geçmişin izleri
Haftaya başlarken bire bir ilişkiler ön planda ve karşınızdaki kişilerin ışığı sizi de aydınlatabilir. Ardından ortak maddi konularda etkin bir gündeminiz olabilir. Venüs retrosuna bu hafta Merkür retrosunun da eklenmesiyle aşka ve sevdiklerinize dair konularda düşünebilirsiniz, geçmiş kalp kırıklıklarını hatırlayabilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken yolculuklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular öne çıkabilir.


3 ocak, 2022

Yeni yıla başlarken Venüs retrosu etkisi
Yeni yılın ilk haftasına ev ve aileye ilişkin konular ekseninde başlayabilirsiniz. Burcunuzun yöneticisi Venüs retrodayken geçmişe dair konulara çok fazla takılmamaya dikkat. Ardından sevdikleriniz, aşka dair konular yaşamınıza egemen olabilir. Sevdiğiniz konularla da ilgilenebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken gündelik iş ve rutinlerinize odaklanabilirsiniz ve yaşamınızda size yardımcı olan kişilerden bolca iyilik görebilirsiniz. Hafta sonunda ise ilişkiler sizi aktif ve dinamik ortamlara çekebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.