Terazi Haftalık Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

19 ekim, 2020

Maddi konular ağırlık kazanabilir

Bu haftanın en önemli olayı Güneş’in burç değiştirmesi. Bu geçişle birlikte maddi konulara, iş ve para konularına daha fazla odaklanabileceğiniz bir dönem başlıyor. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirme zamanı başlıyor.


12 ekim, 2020

Yeni ay ve yeni başlangıçlar
Bu hafta Merkür retrosu başlıyor. 14 Ekim’de başlayan bu retroda özellikle maddi konularda, iş ve para konularında iletişime, hesap işlerine, bütçenize daha çok dikkat etmelisiniz. Güven duygu ve algınız üzerinde daha derin düşüneceğiniz bir konu olurken fazla saptırmamaya da dikkat etmelisiniz. Bu hafta ayrıca 16 Ekim’de burcunuzda bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay yaşamınızda yepyeni bir dönemin başlangıcı olabilir.5 ekim, 2020

İlişkiler serinkanlı tutum gerektiriyor
Haftanın ilk gününe ortak maddi konular, iş ve para konuları damga vurabilir. Ardından uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize damga vurabilir, seyahatler söz konusu olabilir.  Hafta sonuna doğru hedeflerinize ve planlarınıza odaklanabilir ve görev ve sorumluluklarınızı sahiplenebilirsiniz. Pazar günü oldukça sosyal bir gündem sizi bekleyebilir.


28 eylül, 2020

Dolunayda ilişkiler ön planda
Bu hafta karşıt burcunuzda gerçekleşen dolunay ilişkilerle ilgili bir farkındalık getirebilir. Karşınızdaki kişinin size sevgisini, ilgisini fark edebilirsiniz. Birlikteliğinizle ilgili bir karar zamanı olabilir. Ayrıca bu hafta burcunuzun yıldızı Venüs Başak burcuna ilerliyor ve bu geçiş çalışkan ve üretken yanınızı ortaya çıkarabilir. Aşk ise hiç ummadığınız yerlerden yeşerebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.