Terazi Haftalık Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

PINAR ATMACA

22 nisan, 2024

Maddi konular
Bu hafta gerçekleşen Akrep burcunda dolunay maddi konulara dikkat çekebilir ve bazı kararlar alabilirsiniz. Merkür retrosunun son bulmasıyla iletişimin önündeki engeller kalkarken ilişkinizde iletişim artabilir. Hafta sonunda kısa yolculuklar gündeme gelebilir.


15 nisan, 2024

Ortaklıklar
Bu hafta Jüpiter Uranüs kavuşumu ortak maddi konularda, iş, yatırım ve girişimlerde cesaretinizi artırabilir. Bu dönemde güçlü Plüton öncelik ve isteklerinizin getirdiği baskıyı daha çok hissettirebilir. Güneş’in burç değiştirmesiyle ortak yatırım ve girişim arzularınız artıyor.


8 nisan, 2024

Gündelik işler zorlayıcı olabilir
Hafta başı gerçekleşen Güneş tutulması ilişkilerinizde yepyeni bir döneme işaret ediyor. Bir ilişkinin ruhunuzda açtığı yaraları toparlamanın da tam sırası olabilir. Hafta ortasında Mars Satürn kavuşumu gündelik rutinlerinizle ilgili sabrınızı zorlayan ya da zamanınızı alan gelişmeler isteksizlik getirebilir. Hafta sonuna ilerlerken seyahatlerde planlı davranmaya dikkat etmelisiniz.


1 nisan, 2024

İlişkilere odaklısınız
Güneş tutulmasına yaklaşırken ilişkinizle ilgili önemli farkındalıklar içinde büyük başlangıçların eşiğinde olabilirsiniz. Merkür retrosunun başlamasıyla ilişkilerinizi daha fazla sorgulayabilir, bu alandaki yaralarınızın üstüne gidebilirsiniz. İşlerinizi daha ciddiyetle ele almak için biraz daha zamana ihtiyaç duyabilirsiniz. Hafta sonundan itibaren burç değiştiren Venüs ilişkilerde kısmetli bir dönemi başlatıyor.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.