Terazi Haftalık Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

3 ağustos, 2020

Aşka ve sevdiklerinize dair farkındalıklar

Yepyeni gelişmeleri beraberinde getiren ağustosun ilk haftası dolunayla açılış yapıyor. Bu dolunay aşka ve sevdiklerinize bakış açınızda farkındalıklar getiriyor, bu alandaki olayları biraz daha farklı değerlendirebilirsiniz. Merkür’ün 5 Ağustos’ta burç değiştirmesiyle sosyal etkileşiminiz artabilir, arkadaşlarınızla daha çok görüşebilirsiniz. Burcunuzun yıldızı Venüs ise 7 Ağustos’tan itibaren ışıl ışıl parlamanızı sağlayabilir, başarılarınızla dikkat çekerken yeni iş teklifleri ve kariyer imkânları gündeme gelebilir.


27 temmuz, 2020

Maddi konularda hareketli bir gündemle hafta başlıyor

Haftanın ilk günlerinde maddi konular, iş ve para konuları gündeminizde daha çok yer kaplayabilir. Paranızı idare etmeniz, bütçenize özen ve dikkat göstermeniz, harcamalarınızı kontrol etmeniz gerekebilir. Hesabınızı doğru yaptığınızdan emin olun. Ardından hafta ortasına bolca iletişim damga vurabilir, komşularınızla, yakın çevrenizle, kardeşlerinizle ilişkilerinizde biraz daha titiz ve hassas olabilirsiniz. Hafta sonunda ise ev ve aile konularıyla daha çok meşgul olup evinizde keyifli zaman geçirebilirsiniz.


20 temmuz, 2020

Yeni bir kariyer

Haftanın ilk günü Yengeç burcunda gerçekleşen yeni ay yeni bir kariyer ve iş hayatında yenilik anlamına gelebilir. Bu süreçte eve dair konuların yük ve sorumluluğunu hissedebilirsiniz. 22 Temmuz’da Güneş’in burç değiştirmesiyle sosyal bir gündem sizi bekliyor, arkadaşlık ilişkileriniz ve sosyal çevrenizle motive olabilirsiniz.


13 temmuz, 2020

Hedeflerinize odaklanabilirsiniz

Merkür retrosunun son bulmasıyla iş akışınız hızlanabilir, işle ilgili konularda daha fazla paylaşımınız olabilir. Salı günü yeniden çoğalan ev ve aile konuları hedeflerinizi, planlarınızı bir miktar zorlayabilir. Çarşamba günü ise geçmişiniz ve köklerinizden gelen dönüşüm etkisini daha çok hissederken bunu dışarı da yansıtabilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken uzaklardan gelen kısmetleriniz artıyor, yurt dışı ve yabancılarla temasları hızlandırabilirsiniz. Hafta sonunda ise yeni aya doğru Yengeç burcunda ilerleyen Ay dikkatinizi tekrar hedeflerinize, görev ve sorumluluklarınıza odaklayabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.