Terazi Haftalık Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

5 nisan, 2021

Aşka dair konular gündemde

Haftanın ilk gününde ailenizle ilgili ya da evinizle ilgili tamamlanması gereken iş ve uğraşlar gündeminizde olabilir. Ardından aşka ve tutkularınıza odaklanacağınız iki gün sizi bekliyor. Keyif aldığınız ve ilgi duyduğunuz konulara zaman ayırabilirsiniz. Perşembe’den itibaren çalışma ortamınızda ve gündelik yaşamınızda hareketli bir gündem sizi bekliyor, üretken ve çalışkan olabilirsiniz. İlgilenmeniz gereken pek çok detay ve irili ufaklı işler olabilir. Hafta sonunda ise eşinizle, sevgilinizle ya da yakın bir arkadaşınızla ilgilenebilirsiniz, sevgiyle yaklaşabilirsiniz. Ancak yeni ay öncesinde yanlış anlamalara daha çok dikkat etmelisiniz.


29 mart, 2021

Gündelik yaşamın karmaşıklığı zihninizi yorabilir

Yepyeni bir haftaya Ay burcunuzda adım atarken, cesaret ve girişkenliğinizle dikkat çekici olabilirsiniz. Salı ve Çarşamba maddi konular, harcama ve alışverişler gündeme gelirken, bütçenizi gözetmeyi ihmal etmeyin. Perşembe’den itibaren ise iletişim gerektiren konular, komşu, kardeş ilişkileri gündeminizin şeklini belirleyebilir. Bu hafta Merkür hem Neptün ile kavuşumuyla hem de Balık burcunun son derecelerinde olması gündelik yaşamınızda veya çalışma ortamınızda iletişimi ve haberleşmeyi sekteye uğratabilir. Pazar günü Merkür’ün Koç burcuna ilerlemesiyle karşılıklı görüşme ve diyaloglar artıyor.


22 mart, 2021

İlişkilerden yana şanslı olabilirsiniz

Burcunuza ilerleyen dolunaya doğru ilerlediğiniz bir haftada yan yana gelen Güneş ve Venüs ile ilişkilerden yana şanslı bir gündem sizi bekliyor. Karşınızdaki kişilerden destek görebilir hatta iyilikleriyle şaşırabilirsiniz. Hafta sonu meydana gelen dolunay bu kavuşum altında gerçekleşiyor kendinize ve yaşamınıza dair bazı kararlar alabilirsiniz.


15 mart, 2021

İlişkiler açısından hareketli bir dönem

Yeni haftada yıldızlar burç değiştirirken, öncelikle Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte günlük yaşamınızda, çalışma ortamınızda hareketliliğin ve iletişimin artacağı bir dönem başlıyor. Astlarınızla, size yardımcı olan, destek aldığınız kişilerle daha sık konuşabilirsiniz. Ayrıca sağlıkla ilgili her konuda daha meraklı olabilirsiniz. Sonrasında 20 Mart’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle İlkbahar ekinoksu gerçekleşiyor ve astrolojik yeni yıl başlıyor. Bu dönem ikili ve bire bir ilişkiler, ortaklıklar açısından oldukça hareketli geçebilir, karşınıza pek çok kişi çıkabilir. Hemen ardından Venüs’ün burç değiştirmesiyle karşınızdaki kişilerden çok daha fazla destek görürken birlikteliğiniz açısından kendinizi şanslı bir dönemde bulabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.