Terazi Haftalık Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

1 haziran, 2020

Tutulma sezonu başlıyor

5 Haziran’daki Ay tutulması eğitim konularına dikkatinizi çekerek farkındalığınızı yükseltebilir. Eğitim konusunda daha önce fark etmediğiniz bir durumu, gelişmeyi, imkanı veya fırsatı fark etmenizi sağlayabilir. Bu durumun gündelik yaşamınızda daha fazla iş veya mücadeleyi beraberinde getirebileceğini ve bu alanı etkileyebileceğini göz önünde bulundurabilirsiniz.


25 mayıs, 2020

Kendinizi gösterebilirsiniz

Ayın son haftasına ilerlerken kendinizi ve duygularınızı gösterebilir, yaptıklarınız ve başarılarınızla takdir ve beğenileri toplayabilirsiniz. Hafta ortasında oldukça sosyal bir gündeminiz olabilir. Hafta sonuna ilerlerken burç değiştiren Merkür sizi iş hayatı ve kariyerle ilgili konulara çok daha meraklı, ilgili kılabilir. Bu süreçte otorite figürleriyle görüşme ve temaslar gündeme gelebilir. Hafta sonunda ise akışta kalmak yararınıza olabilir, dinlenmeye çalışın.


18 mayıs, 2020

Uzaklarla daha fazla bağlantı 

Yoğun geçen bir haftanın ardından bu hafta Güneş’in burç değiştirmesiyle uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konuların önem kazanacağı bir sürece ilerliyorsunuz. Bu süreçte dışarıyla daha fazla bağ kurabilirsiniz, sesinizi uzaklara duyurabilirsiniz, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz. 22 Mayıs’ta gerçekleşen yeni ay uzaklardan haberler getirebilir. Akademik, uluslararası veya yabancılarla ilgili bir konu gündeminize gelebilir.


11 mayıs, 2020

İkili durumlar

Yılın astrolojik yönden en tempolu haftalarından birindeyiz. Hemen hafta başında Satürn retrosu başlıyor. Sevdikleriniz, aşk ve varsa çocuklarınızla ilgili konular daha sabırlı, temkinli, ihtiyatlı bir yaklaşım gerektirebilir. 12 Mayıs’ta Merkür güçlü olduğu İkizler’e ilerliyor. Bu geçiş eğitim ve iletişim konularında oldukça avantajlı olabilir. Zira bu dönemin en güçlü ve en destekleyici yıldızı Merkür, aklımızı kullanmamız, sağduyulu olmamız yönünde bizi epeyce destekleyebilir. Bol bol okuyup öğrenebileceğimiz, merak duygumuzun yüksek olduğu, zihnimizin esnek, çevik, becerikli hareket edebildiği bir dönem. Bu dönemde uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla iletişiminizi artırabilir, sosyal ağınızı genişletebilirsiniz. Yeni ufuklar yeni kişileri de beraberinde getirebilir. Bu hafta ayrıca burcunuzun yıldızı Venüs retrosu da başlıyor. Venüs bu yıl epeyce bir süre retrosuyla birlikte İkizler burcunda ilerlerken hep ikili durumlar arasında kalabilir ve belki de en zorlandığınız konu olan kararsızlıkla bir başınıza kalabilirsiniz. Öte yandan Venüs retrosu çok sevdiğiniz okumaları yapmanızı sağlayabilir, eğitim almak istediğiniz bir konuda işinizi kolaylaştırabilir, uzak eski aşkları, arkadaşlıkları yanınıza getirebilir. Ancak retronun bitişiyle gelenlerin geri gidebileceğini aklınızdan çıkarmayın. 13 Mayıs’ta Mars Balık burcuna ilerliyor. Bu geçiş sağlık açısından epeyce dikkatli olmanız gereken bir sürece işaret ediyor. Kendinize gerek bedenen gerek ruhsal anlamda bakmayı ihmal etmemelisiniz. Bu dönemin enerjileri sizin için farkında olsanız da olmasanız da epeyce yorucu, kendinizi yıpratmamalı, gündelik yaşamınızın kaosunda sağlık, şifa tedbirlerini almalısınız. İçinizdeki, ruhunuzdaki şifacıyı çalıştırın. 14 Mayıs’ta başlayan Jüpiter retrosunda ise ev ve aile konularının karmaşası, bitmeyen kaosu, bolluğu ilgilenmeniz gereken bir sürü konuyu ortaya çıkarabilir.  


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.