Terazi Haftalık Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

20 eylül, 2021

İstek ve beklentileriniz artıyor
Haftaya bir dolunayla başlıyoruz ve bu dolunay sağlığınız, beslenmeniz, günlük yaşam rutininizle ilgili bir farkındalığı beraberinde getirebilir. Bir diyet, sağlık, şifa programına karar verebilirsiniz. Merkür Jüpiter açısı iletişim gücünüzü artırabilir. 23 Eylül’den itibaren Güneş’in burcunuzda ilerlemeye başlamasıyla bireysel istek ve beklentileriniz artık ön plana çıkıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde istek ve heveslerinizi gerçekleştirme yönünde kendinizi büyük bir motivasyon içinde bulabilirsiniz.


13 eylül, 2021

Mars burcunuzda, hareket zamanı
Haftanın ilk günlerinde temkinli, planlı hareket etmekte fayda var ve sağlığınıza ve kendinize dikkat etmeyi unutmayın. Mars Çarşamba’dan itibaren burcunuzda ilerliyor olacak. Bu geçişle birlikte sağlığınıza her zamankinden çok dikkat etmelisiniz. Fiziksel aktivitelerde, sporda sakatlanmalara, kazalara karşı daha tedbirli olmanız gerekiyor. Ayrıca beslenme düzeninizi de kontrol altında tutmalısınız. Mars size enerji getirebilir, ancak bunu doğru kullanmadığınız takdirde yıpratıcı olabilir.


6 eylül, 2021

Sürprizli bir yeni ay
Bu hafta Salı günü gerçekleşen yeni ayla hayatınızda kontrolünüz dışı gelişmeler baş döndürücü olabilir. Bilinçaltınızı, rüyalarınızı, sezgilerinizi güçlendiren yeni ay akışa, spiritüel ve dünyanıza yepyeni bir bakış katmanızı sağlayabilir. Burcunuzun yöneticisi Venüs’ün burç değiştirmesiyle maddi konularda özellikle çok daha rahat hareket edip düşünebileceğiniz bir aylık bir dönem başlıyor. Gelirlerinizi artırabilirsiniz.


30 ağustos, 2021

İletişime çok daha açık olabilirsiniz
Haftaya başlarken gündeminizde uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular olabilir. Burcunuza ilerleyen Merkür ile birlikte iletişime ve yolculuklara açık olabilirsiniz. Hayatınıza daha fazla hareketlik ve esneklik gelebilir. Yeni yerler görebilir, yeni kişilerle tanışabilirsiniz. İletişim ağınızı genişletebilirsiniz. Hafta sonunda sosyal bir gündem sizi bekliyor, arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.