Terazi Haftalık Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

14 haziran, 2021

Yeni haftada Ay burcunuza doğru ilerliyor
Haftaya başlarken sosyal konularda, arkadaşlık ilişkilerinizde duyarlı ve hassas olabilirsiniz. Ardından hafta ortasında akışa bırakmanız gereken konular öne çıkabilir. Ancak Merkür retrosunda unutkanlığa, ihmallere dikkat. Sonrasında ay burcunuzda ilerliyor ve sizi güçlendiriyor. Hafta sonunda başlayan Jüpiter retrosu gündelik işleri artırırken bazı karışıklıklara da yol açabilir.


7 haziran, 2021

Yeni yolculuklar

Haftaya ortak maddi konular, iş ve para konuları eşliğinde başlayabilirsiniz. Ardından Ay’ın salı akşamı İkizler burcuna ilerlemesiyle uzaklara, yol ve yolculuklara odaklanabilirsiniz. Ancak Güneş tutulması öncesinde sakin ve sabırlı davranmanızda fayda olabilir. 10 Haziran öğle saatlerinde İkizler burcunda yılın ilk Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulma uzaklarla yeni iletişim kapılarına, yeni keşif ve yolculuklara işaret edebilir ve bunlar geçmişle bağlantılı olabilir ve zihninizi çokça meşgul edebilir. 12 Haziran’da Mars’ın Aslan burcuna ilerlemesiyle bir buçuk ay sürecek yepyeni Mars döngüsü başlıyor. Mars malefik bir gezegen olduğundan geçtiği alana zorluklar taşıyabilir. Çıktığı alana ise rahatlama getirebilir. İş, kariyer, görev ve sorumluluklara ilişkin sorunlar son bulurken bu kez sosyal yaşam, arkadaşlık, dostluk ilişkilerinizle ilgili sorun ve problemler gündeme gelebilir, arkadaşlarınızdan biraz kopabilirsiniz.


31 mayıs, 2021

Kariyerde parlak dönem
Haftaya başlarken gündeminizde sevdikleriniz ve aşka dair konular olabilir. Mars ve Neptün’ün uyumlu açısı kariyeriniz ya da görev ve sorumluluklarınız için özverili çalışmalarınıza işaret edebilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle takdir ve alkış göreceğiniz bir döneme ilerlerken bu bir aylık dönem güzel işler, otorite ve yönetici konumunda kişilerden destekler getirebilir ve imajınızı parlatabilir. Perşembe günü Venüs ve Jüpiter’in güzel açısı itibarınızı yükseltebilecek güzel bir ilişkiyi beraberinde getirebilir. Ancak hafta sonunda ev iş dengesini, görev ve sorumluluklarınızla aileniz arasındaki dengeyi gözetmelisiniz.


24 mayıs, 2021

Yakın çevrenizde unuttuğunuz bir konuya tutulma ışık tutabilir
Jüpiter’in gündelik yaşamınızı bir nebze rahatlamasıyla tatlı bir rehavet içine girmiş olabilirsiniz. Zira gündelik yaşamınızı bir tür kaos ve belirsizliğe sürüklemiş olan Neptün’ün yanına gelen şans ve kısmet gezegeni Jüpiter bu karmaşaya bir merhem gibi. Öte yandan aklınızın uzaklarla ilgili konularda meşgul ettiği süreçte düşünceleriniz, zihniniz de rahat durmuyor olabilir. Tam da bu dönemde 26 Mayıs’taki Ay tutulması yakın çevrenizde, komşu ve kardeşlerinizle ilgili bir konuya ışık tutabilir. Uzaklara dalmışken en yakınınızda unuttuğunuz bir konu hatırınıza geliverebilir. 30 Mayıs’ta başlayan Merkür retrosunda ise yabancılarla iletişime özen göstermeli, seyahat planlarınız varsa bu planlarda tedbirli olmalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.