Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

3 temmuz, 2020

İletişim açısından aktif ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle bir araya gelebilir, onlarla zaman geçirebilirsiniz. Eğitim, öğretim konularının öne çıktığı bir gün olabilir.


2 temmuz, 2020

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüşle birlikte ev ve aile konularında almanız gereken yük ve sorumluluklar tekrar gündeme gelebilir. 21 Mart öncesi iki yıllık süreçte bu alanda yapmadıklarınız veya yapamadıklarınız, düzeltmeler, toparlanmalar irili ufaklı test ve imtihanlar halinde önünüze gelebilecektir.


1 temmuz, 2020

Maddi konular gündeminizdeki yerini korurken sahip olduklarınızı daha iyi kullanıp değerlendirmek isteyebilir, bu yönde adımlar atabilirsiniz. Yeteneklerinizi değerlendirmeli, kendi değerinizi bilmelisiniz.


30 haziran, 2020

Maddi konular, iş ve para konuları öne çıkarken sahip olduklarınızı, kazançlarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir.


29 haziran, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha emin ve özgüvenli bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Cesur, girişken, korkusuz ve cömert yönlerinizle dikkat çekicisiniz.


28 haziran, 2020

Mars bugün burç değiştirirken yılın geri kalanında etkili olacak bu transit ilişkiler açısından oldukça hareketli ve hararetli bir döneme işaret ediyor. Bu zamana dek gizli ve kapalı kalmış düşmanlıkları karşınızda bulabilirsiniz, denge ve uyumu tutturmak için epeyce mücadeleci olabilirsiniz.


27 haziran, 2020

Olaylar biraz dağınık, biraz da kontrolünüz dışında ilerlerken dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Vazgeçmeniz ya da ardınızda bırakmanız gereken şeyleri hatırlatan bir gün olabilir.


26 haziran, 2020

İhmal ve dalgınlık sonucu ortaya çıkabilecek kaza ve aksaklıklara her zamankinden fazla dikkat etmelisiniz. Başkalarını düşüneceğiniz işlerle ilgilenebilir, fedakâr yönlerinizi daha çok ortaya koyabilirsiniz.


25 haziran, 2020

Venüs retrosunun son bulmasıyla hayatınızı yoluna koyma fırsatı bulabilir, uzaklar, yol ve yolculuklar konusunda kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Aşk bu dönemde uzaklardan gelebilir, yabancı bir kişiyle aranızda doğabilir.


24 haziran, 2020

Sosyal ilişkiler açısından renkli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, düşüncelerinizi, yenilikçi görüşlerinizi paylaşma fırsatı bulabilirsiniz. Ego kaynaklı fikir çatışmalarına dikkat.


23 haziran, 2020

Bugün sabah saatleri öğleden sonrakinden çok farklı şartlarda olabilir. Sabah iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündemdeyken gözden kaçabilecek durumlara ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz. Öğleden sonra ise sosyal bir gündem sizi bekliyor.


22 haziran, 2020

Dün gerçekleşen Güneş tutulmasının ardından iş hayatınızda ve kariyerinizde hedeflerinizi ve yerinizi sağlamlaştıran adımlar atabileceğiniz bir gündesiniz. Kararlılıkla harekete geçebilirsiniz.


21 haziran, 2020

Bugün sabah saatlerinde gerçekleşen Güneş tutulması iş hayatınızda ve kariyerinizde yepyeni başlangıçlara işaret edebilir. Yeni bir yöneticiniz, patronunuz olabilir, yepyeni bir kariyere ya da yol haritasına da adım atabilirsiniz.


20 haziran, 2020

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular hakimken yerinizde duramayacağınız bir gün geçirebilirsiniz, yolculuklar ve planları gündeme gelebilir, Güneş tutulması öncesinde temkinli hareket etmenizde fayda var.


19 haziran, 2020

Uzaklar, yabancılar ve uluslararası konularla ilgili gündeminiz yoğunlaşıyor. Seyahatler ve seyahat planları gündeme gelebilir. Dışarıdan haberler alabilirsiniz.


18 haziran, 2020

Bugün Merkür retrosu başlıyor. 3 hafta sürecek olan bu retroda otorite konumunda kişilerle, çalışıyorsanız üstlerinizle, patronlarla iletişime daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Tuhaf bir duygusallık içinde olabilir ve bununla iletişimi yönetmekte bir miktar zorlanabilirsiniz.


17 haziran, 2020

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Güçlü kimselerle bir araya gelebilirsiniz. Kadınlardan kaynaklanabilecek duygusallıklar ya da kriz durumları üzerinizde psikolojik baskı ve stres yaratabilir.


16 haziran, 2020

Öğle saatlerinde Ay burç değiştirirken güçlü kişilerle karşı karşıya gelebilir, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkat ve konsantrasyon gücünüzü iyi kullanmalısınız.


15 haziran, 2020

İlişkiler açısından hareketli ve çalkantılı olabilecek bir günde bolca birebir görüşme sizi bekliyor olabilir. Karşınıza ilginizi çekebilecek merak uyandıran kişiler çıkabilir, ilişkiler ve ortaklıklar üzerine kafa yorabilirsiniz.


14 haziran, 2020

İkili, bire bir ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Karşılıklı uyum, denge ve adaleti koruma peşinde olabilirsiniz. Yalnız kalmak istemeyebilirsiniz.


13 haziran, 2020

Bugünkü Mars Neptün kavuşumunda sağlığınız öncelikle göz ardı etmemeniz gereken en önemli konu, tedbirsizliğe ve dalgınlıklara dikkat etmelisiniz, gündelik yaşamınızın karmaşasında işler sarpa sarabilir.


12 haziran, 2020

Ay Balık burcunda ilerlerken günlük işler, çalışma ortamınızın koşulları bazı fedakarlıkları beraberinde getirebilir, duygusal, merhametli bir tutum izleyebilirsiniz. Detaylara her zamankinden fazla dikkat etmelisiniz.


11 haziran, 2020

Öğleden önce çoğu duygularınızın ve tutkularınızın yoğunluğundan kaynaklanıyor olabilecek ani tepkiler verebilirsiniz. Kontrol mekanizmanızı zorlamanız gerekebilir. Öğleden sonra ise günlük yaşamınızın koşturmacası içinde olabilirsiniz.


10 haziran, 2020

Ay Kova burcunda ilerlerken heyecan ve tutkularınız öne çıkıyor. Aşıksanız ve zevkle ilgilenip uğraştığınız konular varsa bugün aşkı daha yoğun hissedebilirsiniz. Ancak fazlaca ısrarcı olmamakta fayda var.


9 haziran, 2020

Aşk ve sevdiklerinizin ön planda olduğu bir gün. Kendinizi ve yaratıcılığınızı güçlü bir şekilde ifade edebilir, kelimelere dökebilirsiniz. Keyif aldığınız konuların içinde olabilirsiniz.


8 haziran, 2020

Aileyle ilgili konuların ağırlığını biraz daha fazla hissedeceğiniz bir gün olabilir. Evdeki sorumlulukların başınızı ağrıtmaması için planlı, programlı hareket etmeyi ihmal etmeyin.


7 haziran, 2020

Sözlerinizle özgüveninizi ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz. Kendinizi çok güzel ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Sevgilinizle entelektüel konuşmalar yapabilirsiniz.


6 haziran, 2020

Ay tutulmasının ardından iletişim açısından oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ancak yanlış anlamalara ve bunların getirebileceği alınganlıklara dikkat etmelisiniz. Trafik, ulaşım konularında temkinli davranabilirsiniz.


5 haziran, 2020

Bugün gerçekleşen Ay tutulmasıyla birlikte yakın çevrenizle, her gün görüştüğünüz kişiler, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili gelişmeler gündeme gelebilir. Bu gelişmelerle birlikte onlara dair yeni farkındalıklar içinde olabilir, iletişim konularında karar alabilirsiniz.


4 haziran, 2020

İş, para konuları ve maddi konular gündeminize gelirken alışveriş ve harcamalar da söz konusu olabilir. Tutkularınız doğrultusunda hareket edebilir, hırslı yönünüzü ortaya çıkarabilir, yeteneklerinizi, sahip olduklarınızı daha iyi kullanmak isteyebilirsiniz. Ancak Ay tutulması öncesinde kayıplara da dikkat etmelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.