Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

20 haziran, 2021

Bugün başlayıp 28 Temmuz’a kadar sürecek olan Jüpiter retrosunda gündelik işleri artırırken bazı karışıklıklara da yol açabilir. Detaylar ve hesap işleri bu süreçte yorucu olabilir.


19 haziran, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken ışıltınızla parlayabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilir, lider ve yönetici özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz.


18 haziran, 2021

Gücünüzü ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz ancak başkaları üzerinde baskı ve hakimiyet kurmamaya dikkat etmelisiniz. Dengeleri gözettiğinizden emin olmalısınız. Yoğun duygular içinde olabilirsiniz.


17 haziran, 2021

Ay Başak burcunda ilerlerken hayatı genel akışına daha fazla bırakabilirsiniz. Ancak dalgınlık, unutkanlık ve ihmallere daha çok dikkat etmelisiniz. Kontrolünüz dışı gelişmeler, etrafınızın hareketliliği gündeminize şekil verebilir.


16 haziran, 2021

Hayat bugün kontrolünüz dışında akıp giderken kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. Mistik, spiritüel ve maneviyatınızı güçlü kılan konularla ilgilenebilir, hayır, bağış işleriyle ilgilenebilirsiniz.


15 haziran, 2021

Sosyal konulara ilgili ve meraklı olsanız da Mars sizi arkadaşlarınızdan biraz uzaklaştırabilir. Daha çok kendinize, sevdiklerinize, aşkınıza odaklanmak durumunda kalabilirsiniz.


14 haziran, 2021

Haftanın ilk gününde sosyal bir gün geçirebilir, arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi ortaya koyarken duygularınızı paylaşmaktan çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir.


13 haziran, 2021

Gün içinde görev ve sorumluluklarınız konusunda kararlılık sergileyebilirsiniz. Organizasyon, düzen, plan ve program gerektiren işleri toparlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde keyfiniz yerine geliyor, yerinizde durmanız pek mümkün görünmüyor.


12 haziran, 2021

Mars’ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte arkadaşlık ilişkileriniz sizi her zamankinden daha fazla meşgul edebilir. Sosyal çevrenizde ortaya çıkabilecek sürtüşme, tartışma ve problemlere her zamankinden daha çok dikkat etmelisiniz. Dernek ve vakıf işleriyle uğraşıyorsanız bu dönemde çok daha faal olabilirsiniz. Arkadaşlarınız arasında kırgınlıklara dikkat etmelisiniz.


11 haziran, 2021

Tutulmanın ardından dışarıdan nasıl algılandığınız, göründüğünüz bugün sizin için biraz daha önemli olabilir, prestij, itibar, saygınlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Hedeflerinize, planlarınıza odaklandığınız bir gün geçirebilirsiniz.


10 haziran, 2021

Bugün gerçekleşen Güneş tutulması uzaklarla yeni iletişim kapılarına, yeni keşif ve yolculuklara işaret edebilir ancak gerek ayrıntılar gerek geçmiş yaşanmışlıklar zihninizi çokça meşgul edebilir. Sağlıkla ilgili konularda ve gündelik rutinlerinizde gerçekçi olmalısınız.


9 haziran, 2021

Güneş tutulması öncesinde seyahatler, uzak yol ve yolculuklarda ya da yabancılarla veya uzaktan kişilerle kuracağınız iletişimde bugün biraz daha temkinli hareket etmeniz gerekebilir. Önemli adım ve girişimleri tutulma sonrasına erteleyebilirsiniz.


8 haziran, 2021

Gün içinde işlerinizi toparlamakla uğraşırken konsantrasyon ve odaklanma gerektiren konulara daha çok dikkat etmelisiniz. Bu durum sizi sıksa da akşam saatlerinde ise kendinizi daha rahatlatıcı koşullar içinde bulabilir, daha özgür hareket edebilirsiniz.


7 haziran, 2021

Haftanın ilk günü ortak maddi konularda, yatırım ve alım satım konularında dikkat çekici olabilir. Duygusal açıdan derin hassasiyetler gündeme gelebilir, gerilim ve stresten uzak durmaya çalışmalısınız.


6 haziran, 2021

Ay Boğa burcunda ilerlerken güçlü kişilerle karşı karşıya gelebilir, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkat ve konsantrasyon gücünüzü iyi kullanmalısınız.


5 haziran, 2021

İkili ilişkiler, görüşmeler ve temaslar açısından verimli ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Evlilik, ortaklık konuları gündeminizde olurken ilişkinizde dengeli, uyumlu bir birlikteliğin peşinde olabilirsiniz.


4 haziran, 2021

Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay ikili ilişkiler açısından dinamik bir gündeme işaret ediyor. Gün içinde karşılıklı görüşmeler yapabilirsiniz. Uzmanlara danışmak, başkalarından görüş almak için uygun bir gün olabilir.


3 haziran, 2021

Venüs’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki 1 ay boyunca takdir ve alkış göreceğiniz bir döneme ilerlerken bu bir aylık dönem güzel işler, otorite ve yönetici konumunda kişilerden destekler getirebilir ve imajınızı parlatabilir. Ayrıca bugün Venüs ve Jüpiter’in güzel açısı itibarınızı yükseltebilecek güzel bir ilişkiyi beraberinde getirebilir.


2 haziran, 2021

Ay Balık burcunda ilerlemeyi sürdürürken, detaylar konusunda titiz ve mükemmeliyetçi davranabilirsiniz. Üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Kuruntuları bir kenara bırakıp işinize konsantre olduğunuzda güzel sonuçlar alabilirsiniz.


1 haziran, 2021

Gündelik yaşamınızda ve çalışma ortamınızda hareketli bir gün sizi beklerken Mars ve Neptün’ün uyumlu açısı hedef, görev ve sorumluluklarınız doğrultusunda özveriyle çalışmanızı kolaylaştırabilir.


31 mayıs, 2021

Yüreğinizin sesini daha çok duyabileceğiniz bir gündesiniz ve bu sese daha rahat kulak verebilir, bunu hevesle ve cesurca göstermekten de kaçınmayabilirsiniz. Aşkınız, sevdikleriniz ve varsa çocuklarınızla ilgili konular bugün önceliğiniz haline olabilir.


30 mayıs, 2021

Merkür retrosu, yurt dışı, yabancılarla olan iletişiminizde, uzak yol ve yolculuklarda dağınık, karmaşık ya da belirsiz durumlara işaret edebilir. Planlarınıza bağlı kalmaya çalışın.


29 mayıs, 2021

Aileyle ilgili işleriniz ve sorumluluklarınız bugün de devam ediyor. Geçmişe dair konular, anı ve yaşantılar gündeminize gelebilir. İlgilenmeniz gereken aile bireyleri vaktinizi alabilir.


28 mayıs, 2021

Ev ve aile hayatınızla ilgili hareketli ve dinamik bir gün size bekliyor. Aile içi görüşme ve ziyaretlerde pozitif yanınızı korumaya çalışın. Ucu geçmişe dayalı, ailevi konular gündeminizde olabilir.


27 mayıs, 2021

Burcunuzun yıldızı Venüs bugün Neptün ile zor bir kare açı kurarken yorgunluğa daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Dalgınlık ve unutkanlık söz konusu olurken bu durumun yaratabileceği ihmal ve sakarlıklara karşı uyanık olmaya çalışın.


26 mayıs, 2021

Ay tutulması yakın çevrenizde, komşu ve kardeşlerinizle ilgili bir konuya ışık tutabilir. Uzaklara dalmışken en yakınınızda unuttuğunuz bir konu hatırınıza gelebilir. Merak duyduğunuz bir bilgiyi öğrenebilirsiniz.


25 mayıs, 2021

Maddi konular, iş ve para konuları gündeme gelirken, harcamalarınızda bütçenizi biraz daha fazla gözetebilirsiniz. Başkaları için alışveriş yapabilir, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına odaklanabilirsiniz.


24 mayıs, 2021

İş ve para konuları ve maddi konular bugün gündeminizi belirleyebilir. Harcama ve alışverişlerinizde bütçenizi gözetmeyi, kaynaklarınızdan doğru yararlanmayı ihmal etmemelisiniz.


23 mayıs, 2021

Bugün Satürn geri hareketine başlıyor. 10 Ekim’e kadar sürecek olan Satürn retrosunda aşka ve sevdiklerinize dair özellikle halledemediğiniz konular yeniden önünüze çıkabilir, aşka dair sınama ve testler bu süreçte biraz daha zorlayıcı olabilir, korku ve tedirginlikler yüzeye çıkabilir.


22 mayıs, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken bugün dikkatleri üzerinize çekmek hiç de zor olmayabilir. Sizi siz yapan özellikleriniz, cesaret ve özgüveninizle dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.