Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

22 ocak, 2022

Ardınızda olup biten pek çok olay veya gelişme karşısında bugün hayatı akışına bırakmak, katılımcıdan ziyade geri planda izleyici durmak isteyebilirsiniz. Ancak ihmal, unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz.


21 ocak, 2022

Ay Başak burcunda ilerlerken olaylar biraz dağınık, biraz da kontrolünüz dışında ilerlerken dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Vazgeçmeniz ya da ardınızda bırakmanız gereken şeyler olabilir.


20 ocak, 2022

Bugün Güneş’in Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte sevdiklerinize ve varsa çocuklarınıza daha fazla odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Aşk öne çıkarken yüreğinizin sesini dinlemek özünüzü, egonuzu ortaya çıkarabilir ve sizi daha ön planda kılabilir.


19 ocak, 2022

Ay Aslan burcunda ilerlerken sosyal açıdan son derece hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik modern ve yenilikçi fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz.


18 ocak, 2022

Bu dolunay görev ve sorumluluklarınıza, hedeflerinize, planlarınıza yönelik bir farkındalığı ve kararları gündeme getirebilir. Ailenizdeki güçlü ve otoriter kişilerin izleri bu karar üzerinde etkili olabilir.


17 ocak, 2022

Ay Yengeç burcunda ilerlerken görev ve sorumluluklarınız doğrultusunda organize davranmanız, saatlere dikkat etmeniz gerekebilir. Duygusal tepkilere dikkat.


16 ocak, 2022

Görev ve sorumluluklarınızla ilgili konular dikkat çekici olurken başarılarınız ve yaptıklarınızla beğeni ve takdir toplayabilirsiniz. Duygularınızı göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir, otorite konumunda kişilerle ve yaşlı olgun kimselerle ilişkilerinize dikkat.


15 ocak, 2022

Gün içinde bulunduğunuz ortamın dışında olmak isterken uzaklar göz alıcı olabilir. Keşif ve macera duygunuz sizi farklı yerlere taşıyabilir. Akşam saatlerinde ise hedeflerinize, planlarınıza odaklanmaya başlayabilirsiniz.


14 ocak, 2022

Merkür retrosu bugün başlarken aşkta ve sevdiklerinizle iletişimde ortaya çıkabilecek aksaklık ve yanlış anlamalara karşı daha dikkatli ve uyanık olmalısınız. Aşkınızı doğru ifade edebilmek ve anlatmak biraz daha gayret gerektirebilir.


13 ocak, 2022

Ay’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, her zamanki rutininizden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Yabancılar ve yurt dışı bağlantılı konular gündeminize gelebilir.


12 ocak, 2022

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Bu durumunuzla karşınıza güçlü kişileri de çekebilirsiniz. Güvenle ilgili problemler su yüzüne çıkabilir. Venüs retrosunda sakinliğinizi korumalısınız.


11 ocak, 2022

Ortak maddi konular, harcamalar, yatırım işleri gündeminizde olabilir. Konsantrasyon gerektiren hesap, araştırma konularıyla ilgilenebilirsiniz. Duygularınızı bastırmadan stres ve gerilimden uzak durmaya çalışmalısınız.


10 ocak, 2022

Haftanın ilk gününde ikili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Birebir temas ve görüşmeler açısından uygun bir gün olabilir. Tek yapmanız gereken biraz daha sabırlı davranmak. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz.


9 ocak, 2022

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İlişkilerde denge, uyum ve eşitliği gözetmeniz gerekebilir. Sevdiklerinize olan fedakâr tutumunuzla, tutkularınıza olan bağımlılığınızla yüzleşmeniz gerekebilir.


8 ocak, 2022

Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay ilişkiler açısından çalkantılı durumlara işaret edebilir. Uyum, eşitlik ve dengeyi yakalamaya çalışırken kararlı, disiplinli bir tutum sergilemeyi ihmal etmeyin.


7 ocak, 2022

Güçlü sezgilerinizi, duygularınızı başkalarının hizmetinde ve onların yararına kullanabileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Aynı anda pek çok işinizi halledebilirsiniz.


6 ocak, 2022

Gündelik yaşamınızdaki konuların önemi artarken fazla eleştirel ve mükemmeliyetçi yaklaşabilirsiniz. Detaylar, titizlik gerektiren konular, hesap işleri önem kazanabilir. Kendinizi yormamaya çalışın, bazı şeyleri akışta bırakmakta fayda olabilir.


5 ocak, 2022

Sevdiklerinizle ve aşk hayatınızla ilgili gelişmeler bugün de hareketli, canlı bir gündeme işaret ediyor. İstek ve beklentileriniz ön planda olabilir, kendi ihtiyaçlarınız konusunda hevesli davranabilirsiniz. Kişiliğinizi ortaya koyabilirsiniz.


4 ocak, 2022

Aşkla heyecan duyduğunuz, tutkun olduğunuz konulara ağırlık verebilirsiniz. Sevdiklerinizle ilgili sorumluluklar sizi hafifletmese de muzip yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Ego problemlerine dikkat etmeyi unutmayın.


3 ocak, 2022

Ev ve aileye ilişkin konular gündeme gelirken evinizde ve ailenizle daha çok vakit geçirebilirsiniz. İletişim konularında dikkatli olmalısınız. Geçmiş konuları, anıları takıntı haline getirmemeye çalışmalısınız.


2 ocak, 2022

Oğlak burcunda gerçekleşen yeni ayla birlikte ev ve aile yaşamınızda yeniliklere hazır olabilirsiniz. Yeni bir ev veya mekân söz konusu olabilir, bir taşınma gündeme gelebilir. Evinize yeni eşyalar alabilirsiniz.


1 ocak, 2022

Yeni yılın bu ilk gününde iletişimle ilgili konular gündeme gelirken iletişimden kaynaklanabilecek problemlere ve yanlış anlama ve anlaşılmalara her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Zihinsel anlamda kendinizi yormamaya dikkat. Ev ve aile içinde şaşırtıcı durumlar cereyan edebilir.


31 aralık, 2021

Yılın son gününde iletişim konularında heyecan ve tutkularınızı ortaya koyabilirsiniz. Karşınızdakini ikna ederken duyguları ön plana çıkarabilir, empati gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Yakın çevreniz, komşu ve kardeşleriniz arasında dikkat çekicisiniz.


30 aralık, 2021

Maddi konular öne çıkarken, alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir. Duygusal kararlarla hareket edebilirsiniz. Bu arada hesabınızı doğru yaptığınızdan emin olmalısınız, hataların bütçenize zarar verebileceğini unutmayın.


27 aralık, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken daha kendinize odaklı ve sübjektif bir tutum ve yaklaşım içinde olabilirsiniz. Cesur, girişimci, lider yönlerinizi daha çok ortaya koyabilir, kendinizi göstermekte zorlanmayabilirsiniz. Karşı tarafın beklentilerini göz ardı etmeyin.


26 aralık, 2021

Akşam saatlerinde burcunuza ilerleyen Ay sayesinde cazibeniz ve karizmanızla dikkat çekici olabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Lider, yönetici özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz.


25 aralık, 2021

Güçlü sezgileriniz bugün size yol gösterebilir. Hayatı akışında daha iyi kavrayıp yürütebileceğiniz bir gün sizi beklerken dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz.


24 aralık, 2021

Hayatın akışında kontrolünüz dışındaki gelişmeler sezgilerinizi daha da güçlendirebilir ve bilgelik yolunda kapıları aralamanıza sebep olabilir. Etrafınızdaki gelişmelerden ve olup bitenlerden çok şey öğrenebilir, farkındalığınızı yükseltebilirsiniz.


23 aralık, 2021

Düşünce ve fikirlerinizi tartışmaktan ve paylaşmaktan keyif duyacağınız bir gün olabilir. Sosyal açıdan oldukça hareketli, çalkantılı bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, görüşmeler yapabilirsiniz.


22 aralık, 2021

Ortak çalışmalara ve sosyal aktivitelere açık olduğunuz bir günde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak işlere imzanızı atabilirsiniz, dostlarınızla birlikte hareket etmekten heyecan verirken bu heyecanı dengede tutmayı, kontrol etmeyi unutmayın.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.