Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

23 nisan, 2019

Yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınız ve arkadaşlarınızla iletişiminiz artıyor. Görüşmeler, kısa yolculuklar yapabilirsiniz. İletişim açısından oldukça hareketli, çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz, ancak kendinizi, düşüncelerinizi ifade etmek zor olmayabilir.


22 nisan, 2019

Haftanın bu ilk gününde özellikle güçlü kimseler ve kadınlar karşısında biraz daha temkinli hareket etmeniz yerinde olabilir. Psikolojik gerginliğinizi alacak, sizi meşgul edecek aktiviteler bulmalısınız.


21 nisan, 2019

Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte eşinizle veya ortağınızla birlikte daha keyifli ve rahat bir döneme ilerliyorsunuz. Bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Daha hareketli olacağınız, lider yönlerinizi ortaya koyan bir döneme ilerliyorsunuz.


20 nisan, 2019

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte eşinizin, ortağınız maddi kaynakları, ortak alım satım konuları, ortak yatırım ve harcamalar gündeme geliyor. Bu konularda kendinizi daha motive ve istekli hissedebilirsiniz.


19 nisan, 2019

Bugün burcunuzun son derecelerinde bir dolunay gerçekleşiyor. Özellikle de 17-23 Ekim doğumlu bir Terazi iseniz bu dolunay sizi epeyce etkisi altına alabilir. Dolunay duygusal ihtiyaçlarınızı tavan yaptırırken, özellikle ilişkiler noktasında vazgeçtikleriniz ve özverileriniz gözünüzün önüne gelebilir. İlişkinizle ilgili bazı kararlar alabilirsiniz.


18 nisan, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken keyfiniz ve neşeniz yerine geliyor. Gözler üzerinizde olabilir, zira bugün ışığınızla parlayabilirsiniz, cazibeniz yüksek. Cesur ve kararlı yaklaşımınızla ilişkilerde söz sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Merkür’ün burç değiştirmesi sizi ikili ve birebir ilişkilerde iletişime çok daha açık kılıyor.


17 nisan, 2019

Sabah saatleri karmaşıklık, belirsizlik dolu olurken, akışın hızına ayak uydurmak zorunda hissedebilirsiniz. Öğleden sonra ise Ay burcunuzda parlarken dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. İddialı, rekabetçi yönlerinizi ortaya çıkarabilir, ilişkilerinizde kontrol ve söz sahibi olabilirsiniz.


16 nisan, 2019

Manevi, ruhsal, spiritüel ve mistik yönlerinizi daha çok ortaya çıkarabilirsiniz. Akışta kalmayı tercih ederken kontrolünüz dışı durumlara ve belirsizliklere dikkat etmelisiniz. Dalgınlık, ihmal ve unutkanlık söz konusu olabilir.


15 nisan, 2019

Haftaya sürpriz gelişmelerin etkisiyle başlayabilirsiniz. İletişim kanallarınız sonuna kadar açık ancak bunların arasında kaybolmamaya özen göstermelisiniz. Kontrolünüz dışı durumları dikkate almayı unutmamalısınız.


14 nisan, 2019

İletişim, eğitim ve öğrenmek açısından oldukça bereketli, şanslı bir günde olabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek, bilgilerinizi artırmak için güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yakın çevrenizin, komşu ve kardeşlerinizin ilgisi ve desteği iyi gelebilir.


13 nisan, 2019

Ay Aslan burcuna ilerlerken sosyal yönden oldukça renkli, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Ailevi konularda yaşadığınız konular ilişkilerinize yansırken, belki de bu konuda her şeyi kontrol edemediğinizi daha net görmek durumunda olabilirsiniz.


12 nisan, 2019

Duygularınızı açıkça sergilemekten, ortaya koymaktan çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir. Görev ve sorumluluklarınızı yerine getirmek üzere planlar yapabilirsiniz. Organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Planlı hareket etmeye çalışmalısınız.


11 nisan, 2019

Bugün başlayan ve 12 Ağustos’a kadar sürecek olan Jüpiter retrosu geride bıraktığınız, eski iletişim çevrenizi yeniden hayatınıza geri getirebilir. Bu dönem bilgilerinizi tazelemek için de güzel bir dönem olabilir. Eski komşularla bir araya gelebilir, kardeşlerinizle ilişkilerinizi tazeleyebilirsiniz.


10 nisan, 2019

Gündelik yaşamınızda ya da çalışma ortamınızda size yardımcı ve destek olan kişilerin ilgisiyle kendinizi iyi ve keyifli hissedebilirsiniz. Ailevi sorumlulukların yükünün üzerinizde olduğu bu dönemde bu iyilikler iyi gelecek.


9 nisan, 2019

Bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, gezmek, seyahat etmekten keyif alacağınız bir gün olabilir. Uzaklardan haberler gelebilir. Yurtdışı ve yabancılarla temas kurabilirsiniz. Sabah saatlerinde sabırsızlık dikkat çekici olabilir.


8 nisan, 2019

Haftanın bu ilk gününde iş konuları, ortak yatırım, finansman, vergi ve miras işleri gündeminize gelebilir. Gelir ve kazançlarınıza ilişkin girişimleriniz olabilir. Eşiniz veya ortağınızla birlikte aklınıza yatan bir iş üzerinde durabilirsiniz.


7 nisan, 2019

Psikolojik ve derin konulara ilgi duyabilirsiniz. Olayların gizemli ve kapalı yönlerini keşfetmek hoşunuza gidebilir. Araştırmacı yönünüzü daha çok ortaya çıkarabilirsiniz. Gizemli konulara, detektif romanlarına, filmlerine, psikoloji kitaplarına ilgi duyabilirsiniz.


6 nisan, 2019

Gün içinde ilişkiler, evlilik, ortaklık konuları biraz daha hassasiyet, sabır gerektirebilir, dengeleri bulmak için uğraşmanız gerekebilir. Kontrolünüz dışı durumları göz ardı etmemelisiniz. Akşam saatlerinde ise ortak paylaşımlar ve maddi konular önem kazanmaya başlıyor.


5 nisan, 2019

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen yeni ay yaşamınızda yepyeni bir ilişkiyi müjdeleyebilir. Zaten bir ilişkiniz varsa, bu ilişkide yepyeni bir döneme ilerleyebilirsiniz. Statü, imaj, sosyal konum gibi kavramlar öne çıkabilir.


4 nisan, 2019

İkili ve bire bir ilişkilerin ön planda olduğu bir gün, tek başına hareket etmekten kaçınabilirsiniz. Yeni ay öncesinde özellikle ilişkiler, evlilik ve ortaklık gibi konularda ısrarcı olmamak, oluruna, gidişatına bırakmak gerekebilir.


3 nisan, 2019

Gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda kafa karıştırıcı ve dağıtıcı durumlar bugün zihninizi epeyce yorabilir. İşlerinizi toparlamak için akılcı, mantıklı hareket ettiğinize ve planlarınıza sadık kaldığınıza emin olmalısınız.


2 nisan, 2019

Günlük hayatınızda, çalışma ortamınızda hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Detay, titizlik gerektiren iş ve hesaplamalarla uğraşabilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerden özellikle kadınlardan destek görebilirsiniz.


1 nisan, 2019

Gün içinde aşka dair konularda biraz daha temkinli ve akışta kalmanız gerekebilir, kontrolünüz dışı gelişmeler sizi şaşırtabilir. Akşam saatlerinde ise hareketleniyorsunuz, pek çok işi aynı anda halledebilecek enerjiniz olabilir.


31 mart, 2019

Mars’ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte yurtdışı ve yabancılarla ilgili konular hareketlenip hız kazanıyor. Seyahatler, uzak yol ve yolculuklar konusunda harekete geçebilirsiniz. İş ve ortak maddi konulardaki aksiyonun biraz dinmesiyle birlikte yeni keşif ve maceralara doğru harekete hazır olabilirsiniz.


30 mart, 2019

Özgün yönlerinizi ve yaratıcılığınızı sergileyebileceğiniz bir gündesiniz. Sanatla veya estetik yönü fazla olan bir işle veya kozmetik veya güzellikle ilgili işlerle uğraşıyorsanız bugün ortaya hem yenilikçi ve farklı hem de yaratıcı işler çıkarabilirsiniz.


29 mart, 2019

Aileniz ve evinizle ilgili konular önem kazanıyor, ailenizle bir araya gelebilir ya da onları arayabilirsiniz. Evde oldukça aktif olabilirsiniz, aile bireyleriniz, ebeveynleriniz desteğinizi bekleyebilir. Ayrıca tadilat işleri, dekorasyon gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


28 mart, 2019

Merkür retrosu bugün sona ererken gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda işlerinizi daha rahat yoluna koyabilirsiniz. İletişim gücünüzü daha etkili bir şekilde kullanarak size yardımcı olan kişilerin desteğini alabilirsiniz. Sağlık, şifa konularında daha akılcı, sağduyulu düşünebilirsiniz. 

27 mart, 2019

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık süre boyunca, kendinizi sağlık açısından daha iyi ve zinde hissedebileceğiniz bir dönem başlıyor. Gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda size destek olanlar artarken kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.


26 mart, 2019

Hareketli, iletişim ve görüşmeler açısından aktif bir gün sizi bekliyor. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınız ve arkadaşlarınızla iletişiminiz artıyor. Görüşmeler, ziyaretler ve kısa yolculuklar yapabilirsiniz. 


25 mart, 2019

Kendinizi güzel ifade ederek, doğru anlatarak iyi hissedeceğiniz bir gün olabilir. Yakın çevreniz, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili konular gündeminizde olabilir. Randevularınız, görüşmelerinizle hareketli bir gün geçirebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.