Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

19 haziran, 2019

İş hayatınız, kariyeriniz, hedef ve planlarınız, görev ve sorumluluklarınız doğrultusunda gösterdiğiniz çaba ve gayret aile içi yaşadığınız güçlü dönüşümün karşısında dururken mücadeleci yönlerinizi ortaya koymalısınız. Venüsyen yapınızla bu durum uyuşmasa da transitler bugün daha çok çabayı gerektirebilir.


18 haziran, 2019

Bugün üstleriniz, patron ve yönetici konumundaki kişilerle iletişiminize biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Bir miktar sert ve katı olabilecek sözler de duyabilirsiniz, Mars ve Merkür’ün aktif ve dinamik kavuşum enerjisini hedef ve projelerinize odaklanmada kullanabilirsiniz.17 haziran, 2019

Bugün gerçekleşen dolunayla birlikte yakın çevrenizle, her gün görüştüğünüz kişiler, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili gelişmeler gündeme gelebilir. Bu gelişmelerle birlikte onlara dair yeni farkındalıklar içinde olabilir, iletişim konularında karar alabilirsiniz.


16 haziran, 2019

Geleceğe dair plan ve hedeflerinize odaklanırken negatif duygularınızı abartmamaya özen göstermelisiniz. Her zamanki pozitif ve iyimser bakış açınızı korumanız bugün biraz daha zor olabilir. Belli sınırları olmayan sanatsal aktiviteler için uygun bir gün olabilir, yaratıcılığı yüksek güzel bir film seyredebilirsiniz.


15 haziran, 2019

Sabah saatlerinde maddi, değer ve özdeğerle ilgili konuların duygusal baskı ve stresini daha fazla hissedebilirsiniz. Öğleye doğru Ay burç değiştirdiğinde iletişim, haberleşme ve zihinsel konular önem kazanıyor ve daha rahat bir hava olabilir.


14 haziran, 2019

Bugün Mars ve Satürn karşı karşıya gelirken otorite figürleriyle, yaşlı ve olgun kimselerle, patron, yönetici konumunda kişilerle ters düşmemeye gayret etmelisiniz. Maddi konular, harcama ve alışverişler gündeminizde olabilir.


13 haziran, 2019

İş, para konuları ve maddi konular gündeminize gelirken alışveriş ve harcamalar da söz konusu olabilir. Tutkularınız doğrultusunda hareket edebilir, hırslı yönünüzü ortaya çıkarabilir, yeteneklerinizi, sahip olduklarınızı daha iyi kullanmak isteyebilirsiniz.


12 haziran, 2019

Burcunuzda ilerleyen Ay, cazibeniz ve karizmanızla sizi dikkat çekici kılmaya devam ediyor. İlişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Lider, yönetici özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Ancak sübjektif davranmaktan kaçınmalısınız.


11 haziran, 2019

Burcunuzda ilerleyen Ay bugün sizi ve isteklerinizi öne çıkarıyor. İddialı ve rekabetçi yönlerinizi ortaya koyabilir, cesur ve girişimci davranabilirsiniz. Epeydir aramadığınız kişileri ve arkadaşlarınızı arayabilir, kendinizi gösterebilir, dikkat çekici olabilirsiniz.


10 haziran, 2019

Mistik ve spiritüel konulara yatkın bir gün, yoğun ve hareketli günlerin ardından dinlenmeye ve kendi halinizde kalmaya daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Akışın getirdiği küçük mutlulukların tadını çıkarmaya çalışın.


9 haziran, 2019

Hayatı biraz daha akışına bırakma zamanı olabilir ancak kontrol dışı durumlara dikkat etmelisiniz. Ancak dalgınlığa, unutkanlığa biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. İlişkilerde fedakâr bir tutum içinde olabilirsiniz.


8 haziran, 2019

Ortak çalışmalara ve sosyal aktivitelere açık olduğunuz bir günde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak işlere imzanızı atabilirsiniz, onlarla birlikte hareket etmekten keyif alacağınız bir gün olabilir. Yenilikçi ve farklı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


7 haziran, 2019

Oldukça sosyal, canlı ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, geleceğe dair fikir ve görüşlerinizi paylaşabilir ve tartışabilirsiniz. Yenilikçi ve sıradışı yönlerinizi ortaya koyabilir, fikir ve görüşlerinizle dikkat çekebilirsiniz.


6 haziran, 2019

Görev ve sorumlulukların ön planda olduğu ciddi bir gün söz konusu olabilir. Saatlere, zamanlamaya, düzen ve disipline her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Elinizdeki işleri toparlamak için uygun bir gün olabilir.


5 haziran, 2019

Ay Yengeç burcunda ilerlerken duygularınızı göstermekten çekinmeyebilirsiniz. Başarılarınızla, yaptıklarınızla göz doldurabilir, takdir toplayabilirsiniz. Görev ve sorumluluk bilinciyle hareket edebilirsiniz.


4 haziran, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki yaklaşık üç haftalık dönemde yönetici, otorite konumunda kişilerle ve patronlarınızla iletişiminiz artabilir. İş toplantıları ve iş seyahatleri yapabilirsiniz. Organizasyon becerilerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.


3 haziran, 2019

Bugün İkizler burcunda meydana gelen yeni ay yeni keşif ve maceraların kapısını aralayabilir. Yeni bir seyahate çıkabilirsiniz. Uzak yollardan alacağınız yeni haberler, tanışacağınız yeni kişiler, göreceğiniz yeni yerler yaşamınıza farklı bir yön vermenizi sağlayabilir.


2 haziran, 2019

Öğleden sonra Ay’ın burç değiştirmesiyle birlikte uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda aktif bir gündeminiz olabilir. Seyahatler ve yolculuk planları gündeminize gelebilir.


1 haziran, 2019

Ortak maddi konularda, iş ve para konularında aktif ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Mücadele duygunuzun artmasıyla birlikte karşınızda da güçlü ve etkili kişileri bulabilirsiniz.


31 mayıs, 2019

Ortak maddi konular, yatırım, iş ve para konuları gündeminize gelirken daha hırslı ve mücadeleci bir tutum içinde olabilirsiniz. Öfke, kızgınlık veya kıskançlık gibi negatif duygulara izin vermemelisiniz.


30 mayıs, 2019

İkili ilişkiler açısından hareketli ve çalkantılı bir gün. Karşılıklı diyaloglar, görüşmeler gündeminize gelirken kontrolünüz dışı ortaya çıkabilecek durumları gözden kaçırmamalısınız. İlişkiler adına atacağınız adımlarda biraz daha dikkatli olmanızda fayda var.


29 mayıs, 2019

İkili ilişkilerin önem kazandığı bir gün, evlilik, ortaklık ve birliktelikler söz konusu olduğunda denge ve uyum, eşitlik, hakkaniyet kavramları önem kazanabilir. Karşınızdaki, yakınınızdaki kişiden destek alabileceğiniz, karşılıklı görüşmelere ağırlık verebileceğiniz bir gündesiniz.


28 mayıs, 2019

Çalışma ortamınızla ve gündelik yaşamınızla ilgili konular bugün sizi meşgul ederken mükemmeliyetçi ve zaman zaman da eleştirel tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. Astlarınızla, yardımcılarınızla ilişkilerinize kafa yorabileceğiniz bir gün olabilir.


27 mayıs, 2019

Sağlığınız konusunda gereken önemi göstermeniz gereken bir gün. Yorgunluk ve ufak rahatsızlıkları ihmal etmeden, dinlenmeye çalışmalısınız. Çevrenizde size yardımcı olan kişilerden yardım almaktan çekinmemelisiniz. Şifa, arınma, temizlik gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


26 mayıs, 2019

Günlük işler, detaylar, hesap kitap işleri gündeminize gelebilir, çalışkan ve üretken bir gün geçirebilirsiniz. Sağlığınıza önem vermeli, kendinizi fazlasıyla yormaktan kaçınmalısınız, çevrenizdeki kişilerden destek alabileceğinizi unutmayın.


25 mayıs, 2019

Aşk ve tutkuların üzerinizdeki etkilerini yoğun şekilde hissedebilirsiniz. Yalnızca sevdiğiniz konularla uğraşıp ilgilenmek isteyebilir ve bu anlamda biraz da bencil bir tavır içinde olabilirsiniz. Egonuzu biraz parlatıp gösterebileceğiniz bir gün olabilir.


24 mayıs, 2019

Aşkınızın ve tutkularınızın peşinde olmaktan keyif alacağınız bir gün. Kendinizi, yaratıcılığınızı, yeteneklerinizi en renkli ve canlı şekilde gösterebilir, sanatsal konularla ilgilenebilir, hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Aşk konusunda parlak bir gün.


23 mayıs, 2019

Aileyle ilgili konularla meşgul olacağınız bir gün olabilir. Geçmişe ait konular ve anılar gündeminize gelebilir. Yalnız kalmak ve bazı şeylere tek başına karar vermek isteyebilirsiniz. Aile bireylerinizle bir araya gelebilir, problemlerini çözüme kavuşturabilirsiniz. 


22 mayıs, 2019

Ev ve aileyle ilgili konular gündeminize gelirken geçmiş ve anılar su yüzüne çıkabilir. Eski albümleri ve resimleri karıştırabilir, ailenizle bir arada ve onlara yakın olmak isteyebilirsiniz.


21 mayıs, 2019

Bugün Güneş'in ve Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte uzak yol ve yolculukların kapısını aralıyorsunuz, bavullarınız hazır olsun, her an her yere gidebilirsiniz. Yeni yerler görmek, yeni insanlar tanımak size zevk ve mutluluk verebilir, gezerek, tanıyarak, öğrenerek hayattan keyif alacağınız bir dönem.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.