Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

5 aralık, 2019

Ev işleri, gündelik uğraşlar, detay, hesap, incelik gerektiren konular gündeminize gelirken siz de mükemmeliyetçi yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. İşleriniz yoğunlaşırken disiplin ve kararlılık sergilemelisiniz. Zaman yönetimi işinizi kolaylaştırabilir.


4 aralık, 2019

Günlük işleriniz, hesap ve detay gerektiren konularla ilgileneceğiniz hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sağlıkla ilgili konularda harekete geçebilirsiniz. Özellikle iş ilişkileri açısından ilerleme kaydedebileceğiniz, üretken ve verimli bir gün size bekliyor.


3 aralık, 2019

Jüpiter’in burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularına daha fazla odaklanabilirsiniz. Büyük bir eve geçebilirsiniz. Ailenize yeni bir üye katılabilir. Aile konuları sizi çok daha fazla meşgul edebilir.


2 aralık, 2019

Yenilikçi, sıra dışı yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir günde ilham perisi yanınızda olabilir. Kalbinizin sesiyle hareket edebilir, heyecan ve tutkularınızın peşinde olabilirsiniz. Aşka ve sevdiklerinize dair konular gündeme gelebilir.


1 aralık, 2019

Ay bugün Kova burcunda ilerlerken, keyifli bir gün olabilir, zevk aldığınız konulara, aktivitelere, hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Heyecan ve heveslerinizin ön planda olduğu bir gündesiniz.


30 kasım, 2019

Aile konularına odaklanabilir, şefkatli yönlerinizi ortaya koyabilir, kollayıcı, koruyucu davranmakta zorlanmayabilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işler olabilir, mutfak ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz.


29 kasım, 2019

Ev ve aileyle ilgili konularda hareketli ve aktif bir gündeminiz olabilir ancak aile içi ilişkilerde acele ve sabırsızlıktan kaynaklanabilecek problemlere dikkat etmelisiniz. Ev içi kaza ve risklere karşı tedbirli olmayı ihmal etmeyin.


28 kasım, 2019

Gün içinde bolca iletişim göze çarparken bu iletişim trafiğini ve tamamlamanız gereken bir çok konuyu ve işi iyi yönetmeye dikkat etmelisiniz. Ay boşlukta ilerlerken, yanlış anlamalar söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde evinizin huzuruna daha çok çekilebilirsiniz, aile konuları gündemde.


27 kasım, 2019

Bugün burç değiştiren Venüs sizi ev ve aileye ilişkin konularda destekleyebilir. Evinizde, yuvanızda bir ferahlama veya rahatlama hissi getirebilir. Önümüzdeki bir ay boyunca ailenizle ilgili konularda güzel ve keyifli gelişmelere tanıklık edebilirsiniz.


26 kasım, 2019

Bugün gerçekleşen yeni ay kardeşleriniz, komşularınız ve yakın çevrenizle ilgili yeni bir gelişmeyi gündeminize taşıyabilir. Kardeşlerinizden haber alabilirsiniz. Eğitim, öğrenim konularında yeni bir gelişme de söz konusu olabilir.


25 kasım, 2019

Yeni ay öncesinde, yeni ayın gölgesiyle başlayan haftada iş ve para konuları gündeminizde olabilir. Tamamlamanız gereken işleri ihmal etmemelisiniz. İlişkiler konusunda da hassasiyetler gündeme gelebilir. 

24 kasım, 2019

Maddi konularda, iş ve para konularında hareketli bir gündem sizi bekliyor. Satın almak istedikleriniz konusunda sabırsız olabilirsiniz. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz, alım satım işleri gündeme gelebilir.


23 kasım, 2019

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte eğitim ve öğrenim konularında kendinizi daha motive hissedeceğiniz bir aya ilerliyorsunuz. iletişim, görüşmeler ve ziyaretlerin hız kazanacağı bir dönem başlıyor. Kendinizi daha güçlü şekilde ifade edebilir, yazılarınızla ve konuşmalarınızla çevrenizdekileri etkileyebilir, ikna edebilirsiniz.


22 kasım, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha coşkulu bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Cesur ve cömert yönlerinizle dikkat çekici olabilirsiniz.


21 kasım, 2019

Sanattan ve müzikten zevk alacağınız bir gün sizi bekliyor. Hayatın akışına kendinizi bırakırken sessiz, sakin ortamları tercih edebilirsiniz. Ruhunuzdaki iyiliği ortaya koyabilirsiniz. İhmal, dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz.


20 kasım, 2019

Bugün Merkür retrosu son buluyor. İş görüşmelerini hızlandırabilirsiniz. İmkânlarınızı, kazanç ve gelirlerinizi artırmaya, bütçenize daha fazla kafa yorabileceğiniz, sonuç almakta ve çözüm geliştirmekte daha rahat olacağınız bir dönem başlıyor.


19 kasım, 2019

Yaklaşık bir buçuk aydır burcunuzda ilerleyen Mars bugün nihayet burcunuzu terk ediyor. Başta sağlığınız olmak üzere kendinizi toparlamak için daha olumlu enerjiler altında olabilirsiniz. Ancak bu geçişten sonra maddi durumlara, harcamalarınıza, bütçenize daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Ancak Mars'In bu güçlü konumu işlerinize sıkıca sarılmanızı sağlayabilir.


18 kasım, 2019

Sosyal yönden zengin ve renkli bir gündeminiz olabilir. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, fikirlerinizi paylaşmaktan keyif alabilirsiniz. Umutlarınızı yeşerten bir gün olabilir.


17 kasım, 2019

Başarılarınızla ve yaptıklarınızla öne çıkacağınız ve parlayacağınız bir günde olabilirsiniz. Planlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda şans sizden yana olabilir ve sizi destekleyebilir. Organizasyon, düzen, disiplin gerektiren konularda iyi işler çıkarabilirsiniz.


16 kasım, 2019

Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir.


15 kasım, 2019

Yurt dışı, yabancılarla ilgili konular, uzaklardan haber ve bağlantılar bugün ajandanızda olabilir. Seyahatler, gezi veya tatil planları yapmak isteyebilirsiniz. Keşfetme ve macera duygunuz bugün de yüksek ancak iletişim ve ulaşım aksaklıklarını dikkate almayı unutmayın.


14 kasım, 2019

Bilgi alışverişi, eğitim ve öğretim adına verimli bir gün geçirebilirsiniz. Sosyal paylaşımlarınız dikkat çekici olurken sınırlarınızı aşma, macera ve keşif arzunuz sizi uzak yollara ve seyahatlere götürebilir.


13 kasım, 2019

Dolunayın ardından öğle saatlerinde Ay burç değiştirirken, uzak yol ve yolculuklar gündeminize gelebilir ve seyahat planları yapabilirsiniz. Farklı yerler görmek ve yabancılarla tanışmak isteyebilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyebilirsiniz.


12 kasım, 2019

Bugün gerçekleşen dolunay içinden geçtiğiniz psikolojik dönüşüm sürecine işaret ediyor ve ışık tutuyor. Bu dolunayın etkisiyle alacağınız bazı ortak paylaşım kararları olabilir. Bu paylaşımlar maddi olduğu kadar manevi düzlemde olabilir.

11 kasım, 2019

Güneş ve Merkür bugün birlikte seyrederken düşüncelerin, fikirlerin, sözlerin ağırlığını ya da baskısını üzerinizde çok daha fazla hissedebilirsiniz. Önemli ve güçlü kişilerin fikirlerinden etkilenirken bunu abartmamaya da gayret edin.

10 kasım, 2019

İkili ilişkiler açısından hareketli ve çalkantılı gündeminiz bugün de devam ediyor. Karşılıklı hassasiyetleri dikkate almanız ve dengeleri gözetmeniz gerekebilir. Diyalog kurmak, danışmanlık ve uzman görüşü almak için uygun bir gün olabilir.


9 kasım, 2019

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Birebir temas ve görüşmeler açısından uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, eşitlik ve uyumu daha çok gözetebilirsiniz. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz.


8 kasım, 2019

Gün iki farklı görünümde ilerliyor. Sabah saatleri günlük iş ve sorumluluklarınızın baskını daha çok hissederken yoğun bir gündeminiz olabilir. Öğle sonrasında ise ikili ilişkiler, eşli ve ortaklı konular öne çıkıyor. İlişkilerde denge, uyum peşinde olabilir, bunun için mücadele verebilirsiniz.


7 kasım, 2019

Sağlığınızla ilgili konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Düzenli, planlı hareket edip, zamanı yönetebildiğiniz takdirde pek çok işinizi halledebileceğiniz bir gün olabilir.


6 kasım, 2019

Şifa, arınma, temizlik gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Sağlığınız konusunda gereken önemi göstermeniz gereken bir gündesiniz. Çevrenizde size yardımcı olan kişilerden yardım almaktan çekinmemelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.