Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

24 ekim, 2017

Bugün öğle saatlerinde iletişimde, ulaşımda gecikmeler, aksaklıklar karşısında biraz daha sabırlı olmanız gerekebilir. Akşam saatlerinde ise ilişkilerden, eşinizden, sevgilinizden yana güzel sürprizlerle gündeminiz bir anda renklenebilir.


23 ekim, 2017

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte iş ve para konularında kendinizi daha motive hissedebilirsiniz. Kazançlarınızı, gelirlerinizi artırmak, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek için daha istekli ve hevesli davranabilirsiniz.


22 ekim, 2017

Bugün Mars’ın burcunuza ilerlemesiyle birlikte daha fazla mücadele içinde olmanız gereken bir dönem başlıyor. Her zamankinden daha sert, tartışmacı bir tutum benimseyebilirsiniz. Sakin, dengel, uyumlu duruşunuz yerini daha cesur, korkusuz, direkt, dolaysız bir tutuma bırakabilir.


21 ekim, 2017

Para ve harcamalar konusunda çalkantılı bir gündeminiz olabilir. Alışverişlerinizde hesabınızı iyi yaptığınızdan emin olun. Çok derin ve duygusal davranmak yaptığınız alışverişten keyif almanıza engel olabilir.


20 ekim, 2017

Maddi kaynaklarınızı ne şekilde değerlendirebileceğinize odaklanmış olabilirsiniz. Elinizdeki imkanları daha iyi kullanmak isteyebilirsiniz. Kendinize duyduğunuz değer ve güveni tartabilirsiniz. Derin düşünce ve duygular ön planda.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.