Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

17 eylül, 2021

Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler güne damgasını vururken egolarla ilgili problemlere daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. İsteklerinizi, heveslerinizi daha çok ortaya koymak isteyebilirsiniz. Bugünkü Venüs Satürn kare açısı altında fazla ısrarcı olmamalısınız.


16 eylül, 2021

Aileyle ilgili konuların ağırlığını biraz daha fazla hissedeceğiniz bir gün olabilir. Ailenizle ve ailenizle ilgili işleri kolayca ve bir çırpıda halledebilirsiniz.


15 eylül, 2021

Mars bugünden itibaren burcunuzda ilerlemeye başlarken önümüzdeki bir buçuk ay süresince sağlığınıza her zamankinden çok dikkat etmelisiniz. Fiziksel aktivitelerde, sporda sakatlanmalara, kazalara karşı daha tedbirli olmanız gerekiyor. Ayrıca beslenme düzeninizi de kontrol altında tutmalısınız. Mars size enerji getirebilir, ancak bunu doğru kullanmadığınız takdirde yıpratıcı olabilir.


14 eylül, 2021

Ev ve aileyle ilgili konular günü belirlerken Güneş Neptün karşıtlığında kendinizi ifade etmekte, anlatmakta, anlaşılmakta güçlük yaşayabilirsiniz, aldanma ve yanılgılara dikkat etmelisiniz.


13 eylül, 2021

Yeni bir haftaya başlarken yakın çevreniz, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili konular gündeminizde olabilir. Randevularınız, görüşmelerinizle hareketli bir gün geçirebilirsiniz.


12 eylül, 2021

Merak duygunuzun tavan yaptığı bir günde etrafınızla sıkı bir iletişim içinde olabilirsiniz. Komşu ve kardeşlerinizle görüşebilirsiniz. Ticari konular, anlaşmalar, sözleşmelerle ilgili tedbirli davranmalısınız.


11 eylül, 2021

Venüs maddi imkanlarınızı ve fırsatlarınızı çok daha iyi değerlendirebileceğiniz bir alana ilerliyor. Özgüveninizle giderek parlayabilirsiniz. Lüks alışveriş ve harcamalara yönelebilirsiniz. Cömert tavırlarınızla dikkat çekebilirsiniz.


10 eylül, 2021

Maddi konular, iş ve para konuları gündeme gelirken, harcamalarınızda bütçenizi biraz daha fazla gözetebilirsiniz. Başkaları için alışveriş yapabilir, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına odaklanabilirsiniz.


9 eylül, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken, günün en fazla konuşulan kişilerinden biri de siz olabilirsiniz. Cesur, iddialı ve rekabetçi yaklaşımlarınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Kendinize odaklanıp kendinizi şımartmak adına güzel bir gün olabilir.


8 eylül, 2021

Yeni ayın ardından Ay burcunuzda ilerlerken özgüveninizle dikkat çekebilir, lider özelliklerinizi ortaya koyabilir, rekabetçi ve iddialı davranabilirsiniz. İlişkilerinizde, birlikteliğinizde söz sahibi olabilirsiniz. Özellikle burcunuzun son günlerinde doğduysanız keyifli bir gün olabilir.


7 eylül, 2021

Bugün gerçekleşen yeni ayla hayatınızda kontrolünüz dışı gelişmeler baş döndürücü olabilir. Bilinçaltınızı, rüyalarınızı, sezgilerinizi güçlendiren yeni ay akışa, spiritüel ve dünyanıza yepyeni bir bakış katmanızı sağlayabilir.


6 eylül, 2021

Burcunuzda ilerleyen Venüs’ün Jüpiter ile olan açısı sayesinde her şeye pembe gözlüklerle bakabilirsiniz. Hemen her konuda şansınızı deneyebileceğiniz bir gündesiniz.


5 eylül, 2021

Ay Aslan burcunda ilerlemeyi sürdürürken sosyal yönden canlı ve renkli bir gün olabilir. Ancak bugünkü Venüs Plüton açısı altında aile içi ilişkilere biraz daha özen göstermelisiniz.


4 eylül, 2021

Burcunuzdaki Merkür Satürn ile güzel bir açı kurarken daha serin ve soğukkanlı düşünebilir, rasyonel, gerçekçi kararlar alabilir, orta ve uzun vadeli planlar yapabilirsiniz.


3 eylül, 2021

İş hayatında ya da görev ve sorumluluk alanınızda güçlü kişilerin etkisini veya baskısını daha fazla hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Akşam saatlerinde daha sosyal ve keyifli bir gündem size beklerken bu durumun tadını çıkarmalısınız.


2 eylül, 2021

Mars ve Neptün karşı karşıya gelirken gündelik yaşamınızda işleri kontrol altına almanız biraz daha zorlayıcı olabilir, önceden plan yapmanız yerinde olurken bazı konuları da ister istemez akışa ve şansa bırakmanız gerekebilir.


1 eylül, 2021

Eylül ayının bu ilk gününde Yengeç burcundaki Ay görev ve sorumluluklarınızı daha rahat ve kolay şekilde yerine getirmenize yardımcı olabilir. Kariyer ve iş yaşamına odaklanabilirsiniz.


31 ağustos, 2021

Uzaklarla ilgili konular sizi dışa açık kılarken iletişimde hızınız oldukça yüksek olabilir. Haberleşme, yolculuklar gündeme gelebilir, dışarıdan haberler alabilirsiniz.


30 ağustos, 2021

Burcunuza ilerleyen Merkür ile birlikte iletişime ve yolculuklara açık olabilirsiniz. Hayatınıza daha fazla hareketlik ve esneklik gelebilir. Yeni yerler görebilir, yeni kişilerle tanışabilirsiniz. İletişim ağınızı genişletebilirsiniz.


29 ağustos, 2021

Akşam saatlerinde Ay İkizler burcuna ilerlerken daha özgür duygularla bulunduğunuz ortamın dışına çıkma heves ve heyecanında olabilirsiniz. Seyahatler, gezi veya tatil planları yapmak isteyebilirsiniz. Keşif ve macera duygunuz yükseliyor.


28 ağustos, 2021

Mücadele ve azminizin yüksek olduğu bir gün, karşınıza çıkan güçlü kişiler, erkek gibi kadınlar mücadele ruhunuzu ateşleyebilir. Yüzeysellikten uzak ve derin düşünebilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren konularda planlı hareket edebilir, başarılı olabilirsiniz.


27 ağustos, 2021

Ortak maddi konular, paylaşımlar sizi duygusal açıdan çalkantılı olabilecek durumlara sürükleyebilir. Duygularınızı bastırmaktan uzak durmalı, stres ve gerilimi kontrol edebilmelisiniz.


26 ağustos, 2021

Merkür’ün Plüton ile uyumlu açısı bugün zihinsel olarak toparlanmanıza yardımcı olabilir, düşünce ve fikirlerinizi daha iyi ifade edebilirsiniz, anlaşılmakta zorlanmayabilirsiniz.


25 ağustos, 2021

İlişkiler, ortaklıklar, birlikteliklerle ilgili konular günü belirlerken Merkür Neptün karşıtlığında unutkanlığa, zihinsel karışıklığa, yorgunluğa biraz daha dikkat etmeli, mümkün olduğunca planlı hareket etmeye gayret etmelisiniz.


23 ağustos, 2021

Detaylar konusunda titiz ve mükemmeliyetçi olma ihtiyacı duyabilirsiniz. Üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Kuruntuları bir kenara bırakıp işinize konsantre olduğunuzda güzel sonuçlar alabilirsiniz.


22 ağustos, 2021

Bugün gerçekleşen Kova burcundaki ikinci dolunay aşk yaşamınıza ışık tutarken tutku ve heyecanlarınızın, heveslerinizin farkına varmanızı sağlayabilir.


21 ağustos, 2021

Kişisel olarak ilgilendiğiniz konu ve aktivitelere, hobilerinize zaman ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Sanatsal faaliyetlerle ilgilenebilir, konser ve sinema programlarına dahil olabilirsiniz.


20 ağustos, 2021

Öğleden sonra Ay burç değiştirirken aşk hayatınızla ilgili gelişmeler güne damgasını vururken yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı, kişiliğinizin özgün ve parlak yönlerini daha çok ortaya koyabilirsiniz.


19 ağustos, 2021

Ay Oğlak burcunda ilerlerken ev ve aileyle ilgili konular gündeminize gelirken duygusal ve şefkatli yönlerinizi ortaya koyabilir, kollayıcı, koruyucu davranmakta zorlanmayabilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işler olabilir, mutfak ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz.


18 ağustos, 2021

Zihinsel olarak yorulabileceğiniz bir gün olabilir. Farkında olmadan istemediğiniz sözler, kelimeler sarf edebilirsiniz. Sakin kalmaya ve kendinizi oyalamaya çalışmalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.