Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

2 nisan, 2020

İş arkadaşlarınızla daha fazla iletişim halinde olabilir, toplantılar yapabilirsiniz. Görüşlerinizi olduğu kadar duygularınızı da onlarla paylaşmaktan keyif alacaksınız. Birlikte ortak hedefleriniz için çalışabilirsiniz.


1 nisan, 2020

Şefkatli, duygusal, hisli yönlerinizi daha fazla öne çıkarabileceğiniz bir gün. Koruyucu ve kollayıcı yanınızı gösterebilirsiniz. Ev ve aile konuları önem kazanırken fazla endişeden uzak durmaya çalışmalısınız.


31 mart, 2020

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken sevdiklerinize dair konular ve aşk bugün biraz üzebilir. Yaratıcı bir iş üzerinde çalışıyorsanız bugün aşktan uzak durup buna odaklanmak için yerinde bir gün olabilir.


30 mart, 2020

Bugün Mars’ın burç değiştirmesi ve Satürn’ün yanına ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte aşka ve sevdiklerinize dair konularla çok fazla ilgilenmek ve uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Keyif alanınızdan bir miktar uzaklaşabilirsiniz.

29 mart, 2020

Uzak yol ve yolculuklar, yurt dışı ve uluslararası bağlantılı konular gündeminize gelebilir. Yabancılarla temas halinde olabilirsiniz Düşünce ve fikirlerinizi ifade ederken dağılmamaya dikkat.


28 mart, 2020

Yabancı veya uzak kimselerin üzerinizdeki etkilerini daha fazla hissedebileceğiniz bir gün sizi beklerken onlardan çok derin bilgiler de öğrenebilirsiniz. Yüzeysellikten hoşlanmadığınız bir gün olabilir.


27 mart, 2020

Venüs ve Jüpiter’in olumlu açısı ortak maddi konularda destekleyici olabilir. Ruhsal anlamda da kendinizi dinç ve daha iyi hissedebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.


26 mart, 2020

Gün içinde ikili ilişkilerde biraz daha sabırlı ve temkinli davranmanızda fayda var. Akşam saatleri yaklaşırken iş konuları, ortak yatırımlar, finansman, vergi ve miras işleri gündeminize gelebilir.


25 mart, 2020

Koç burcunda gerçekleşen yeni ayın ardından ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında gelişmeler söz konusu olabilir. İlişkiniz olsun olmasın karşınızda farklı birini bulabilirsiniz.


24 mart, 2020

Bugün gerçekleşen yeni ay, ilişkinizde, evliliğinizde, ortaklığınızda yeni bir döneme işaret edebilir. İlişkide aldığınız yaraları şifalandırmanızı sağlayabilecek bir yeni ay olabilir. Bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişki söz konusu olabilir.


23 mart, 2020

Haftanın ilk günü bir araya gelen Mars ve Plüton ev ve aile konularında üstlendiğiniz görev ve sorumlulukların üstesinden bir çırpıda gelmenizi sağlayabilecek bir direnç ve güç verebilir. Sağlığınızı ihmal etmeyin.


22 mart, 2020

Bugün Satürn’ün Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte hobi amaçlı uğraştığınız bir uğraşınızı işe dönüştürebilirsiniz. Sevdiklerinizle ve varsa çocuklarınızla ilgili daha ciddi ve sorumluluk sahibi olmanız gereken bir dönem başlıyor.


21 mart, 2020

Sabah saatlerinde Ay Kova burcunda ilerlemeyi sürdürürken aşk, tutku ve heyecanlar başrolde olmayı sürdürüyor. Sevdiklerinizle ilgilenebilir, keyif aldığınız konulara, hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. Akşama doğru işleriniz çoğalabilir.


20 mart, 2020

Bahar gündönümü ve Güneş’in burç değiştirmesiyle artık ilişkiler hayatınızın odak noktası haline geliyor. Ortaklık, birliktelik, evlilik konularında önemli gelişmeler sizi bekliyor olabilir.


19 mart, 2020

Ay Oğlak burcunda ilerlemeyi sürdürürken evinizde yapmanız gereken çok şey olduğunun farkındalığını yaşayabilirsiniz. Beslenme konuları öne çıkarken, fiziksel olduğu kadar duygusal beslenme ihtiyacı güçlü olabilir.


18 mart, 2020

Ev ve ailenize ilişkin konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Evinize güzel ve dekoratif eşyalarla süsleyebilirsiniz. Ailenizin yakınlığıyla kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.


17 mart, 2020

Ev ve aileyle ilgili konular iyice bastırırken kendinizi geçmişin dehlizlerinde bulabilirsiniz. Realist davranmaya çalışmalı, gerçekleşmesi mümkün olmayacak düşünceleri kafanızdan uzaklaştırmalısınız. İçinde bulunduğunuz kaos akılcılık gerektiriyor.


16 mart, 2020

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte günlük yaşamınızda, çalışma ortamınıza iletişime, görüşmelere daha açık olabilirsiniz. Sağlık ve şifa konularına merak salabilirsiniz.


15 mart, 2020

İletişim açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Duygularınızı yakın çevrenizle paylaşabilirsiniz ve kendinizi ifade ederken etkili, cazibeli bir tarzınız olabilir. İkna edici olabilirsiniz.


14 mart, 2020

Gün içinde maddi konularla ilgili yoğun bir gündeminiz olabilir, özellikle sabah saatlerini daha verimli geçirmeye bakmalısınız. Öğle sonrası itibarıyla yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir.


13 mart, 2020

İş ve para konuları zamanınızı alırken kaynaklarınızı ve sahip olduklarınızı iyi değerlendirmek adına titiz ve mükemmeliyetçi davranabilirsiniz. Hesap işlerinde rakamlara ve detaylara dikkat etmek gerekiyor.


12 mart, 2020

İş ve para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İmkanlarınızı artırmak, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzerinde durabilirsiniz.


11 mart, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi daha iyi hissedebilir ve ilginin merkezi olabilirsiniz. Gözler üzerinize çevrilebilir. Cesur ve girişimci yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz.


10 mart, 2020

Merkür’ün bugün düze dönmesiyle birlikte aşk yaşamınızda, sevdiklerinizle iletişimi kolaylaştırabilirsiniz. Aşkta iletişimden kaynaklanan pürüzleri giderebilirsiniz. İlgi duyduğunuz, sevdiğiniz uğraşlara zaman ayırabilirsiniz.


9 mart, 2020

Bugün Başak burcunda meydana gelen dolunayla birlikte mistik ve spiritüel anlamda sizi etkileyebilecek gelişmeler söz konusu olabilir. Manevi ve sezgisel anlamda güçlenebilirsiniz ancak gerçeklerle bağlantınızı korumalısınız. Bilinçaltınızı ve rüyalarınızı harekete geçiren bir dolunay yaşayabilirsiniz.


8 mart, 2020

Sabah saatlerinde sosyal yaşamla ilgili konular sizi harekete geçirebilir ve tempolu ve hareketli bir gündeminiz olabilir. Öğle sonrasında ise akışa bırakmanız gereken durumlar olabilir ancak akışın getirebileceği sürprizlere dikkat etmelisiniz.


7 mart, 2020

Sosyal açıdan oldukça hareketli, çalkantılı bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, davet ve toplantılarda yer alabilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi tartışmaktan ve paylaşmaktan keyif duyacağınız bir gün olabilir, ancak olası fikir ayrılıklarını dikkate almayı ihmal etmeyin.


6 mart, 2020

Duygularınızı göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün, dikkat çekici olabilirsiniz. Başarılarınız ve yaptıklarınızla beğeni toplayabilirsiniz. Öğleden sonra ise daha sosyal bir ortam sizi bekliyor.


5 mart, 2020

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konularda, alım satım ve yatırım işlerinde fırsatları değerlendirebilirsiniz. Mücadeleci ruhunuzla giriştiğiniz işlerden keyif duyabilirsiniz. Eşinizin, ortağınızın işlerindeki düzelme size yansıyabilir.


4 mart, 2020

Merkür retrosunu bugünden itibaren ayın 10’una dek Kova burcunda sürdürecek. Bu burçta daha rahat eden Merkür özellikle çalışma yaşamınız ve gündelik şartlarınızdaki akıl dağınıklığını toparlamanıza destek olabilir. Ancak bu kez de sevdikleriniz ve aşka dair konularda iletişime daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Kalbinizden geçenleri doğru ifade etmeye çalışın.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.