Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

PINAR ATMACA

7 aralık, 2023

Ay burcunuzda ilerlerken yeni ay sonrasında kendinizi daha özgür ve rahat hissedebilirsiniz. Enerjinizle dikkat çekebilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olarak lider yönlerinizi daha güçlü şekilde ortaya koyabilirsiniz.


6 aralık, 2023

Gün içinde hayatınız kontrolünüz dışında akarken siz de her şeyi oluruna veya gidişatına bırakmak isteyebilirsiniz. İhmal, dalgınlık ve unutkanlığa bugün her zamankinden çok dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde Ay burcunuza ilerlediğinde kendinizi toparlıyor, özgüven kazanıyorsunuz.


5 aralık, 2023

Venüs maddi imkanlarınızı ve fırsatlarınızı çok daha iyi değerlendirebileceğiniz bir alana ilerliyor. Özgüveninizle giderek parlayabilirsiniz. Lüks alışveriş ve harcamalara yönelebilirsiniz. Cömert tavırlarınızla dikkat çekebilirsiniz.


29 kasım, 2023

Planlarınıza, hedeflerinize, gerçekleştirmek istediklerinize odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizle, yönetici konumunda kişilerle, olgun ve yaşlı kimselerle görüşebilirsiniz. İtibarla ilgili konular önem kazanıyor.


28 kasım, 2023

Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulardan üzerinizde duygusal etkiler bırakabilecek deneyimler kazanabilirsiniz. Kişisel gelişim adına kazanımlarınız büyük olabilir ve bunları paylaşmak için sabırsızlanabilirsiniz.


27 kasım, 2023

İkili ilişkilerde üzerinize düşen sorumlulukları hatırlatan bir dolunay olabilir. Eşiniz, sevgilinizle, birlikteliğiniz veya evliliğinizle ilgili yaşadığınız bir olay üzerine karar almanız gerekebilir.


26 kasım, 2023

Ay Boğa burcunda ilerlerken detaylar konusunda çaba gösterebilirsiniz. Üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Kuruntuları bir kenara bırakıp işinize konsantre olduğunuzda güzel sonuçlar alabilirsiniz.


25 kasım, 2023

Ortak harcamalar, alım satım işleri ile yoğun bir gündeminiz olabilir. Paylaşımlar ve ortak maddi konularla meşgul olabilirsiniz. Ancak duygusal gerilim ve stresten uzak durduğunuza emin olmalısınız.


24 kasım, 2023

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte iletişim, haberleşme konularıyla epeyce meşgul olacağınız bir dönem başlıyor. Bu dönemde bağlantı kurmak, çevre oluşturmak, bilgi almak her zamankinden biraz daha zor olabilir veya sizi uğraştırabilir.


23 kasım, 2023

Mars son derecesindeyken maddi risklerden uzak kalmalısınız. Son dakika harcamalarına ve bütçe konusuna dikkat etmelisiniz.


22 kasım, 2023

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte iletişim, görüşmeler ve ziyaretlerin hız kazanacağı bir aya ilerliyorsunuz. Kendinizi daha güçlü şekilde ifade edebilir, yazılarınızla ve konuşmalarınızla çevrenizdekileri etkileyebilir, ikna edebilirsiniz.


21 kasım, 2023

Güneş’in Akrep burcundaki son gününde maddi konularla ve iş ve parayla ilgili konularda artık son rötuş ve detaylarla ilgilenebilirsiniz. Bundan sonrasında ise yakın çevrenizle iletişime, eğitime ve okumaya ilgi gösterebilirsiniz.


20 kasım, 2023

Aşk ve sevgiyle ilgili konular gün içinde en çok meşgul olabileceğiniz alan olabilir. Duygular söz konusu olduğunda kontrol sağlamanın ya da beklenti içinde olmanın her zaman sonuç getirmeyebileceğini unutmayın, akışta kalmalısınız.


19 kasım, 2023

Bugün sevdikleriniz ve aşk hayatınızla ilgili gelişmeler bugün gündeminizi belirleyebilir. Sevdiklerinizle ilgilenmek ve onlara yakın olmak isteyebilirsiniz. Heyecan ve tutkularınızı gizlemeyeceğiniz bir gün olabilir.


18 kasım, 2023

Maddi konularda yüksek motivasyonunuz size planlar yaptırabilir ve bunlara göre hareket edebilirsiniz. Hesabınızı yapmalısınız.


17 kasım, 2023

Duygusal yönlerinizi keşfettiğiniz bir gündesiniz özellikle geçmişe ait konu ve anılarla her zamankinden çok daha fazla meşgul olabilirsiniz. Bununla birlikte kontrolünüz dışında gelişebilecek durumlara karşı dikkatli olmalısınız.


16 kasım, 2023

Ailenizle konuşmaktan, düşüncelerinizi onlarla paylaşmaktan keyif alabilir, onlara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Beslenme ve mutfak işleri daha çok gündeminizde olabilir. Ancak aşırı hıza ve telaşa kapılmamaya dikkat.


15 kasım, 2023

Bolca iletişim ve hareket halinde olacağınız bir gün geçirebilirsiniz, bulunduğunuz yerde yoga, jimnastik gibi sporlar yapabilirsiniz. İletişimde yaratıcılığınızı sözlerinize aktararak, renkli anlatımınızla başkalarını ikna edebilirsiniz.


14 kasım, 2023

Yeni ayın ardından iletişim açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Duygularınızı yakın çevrenizle paylaşabilirsiniz ve kendinizi ifade ederken etkili, cazibeli bir tarzınız olabilir. İkna edici olabilirsiniz. Detayları, incelikleri bugün ihmal etmeyin.


13 kasım, 2023

Yeni ay size maddi imkanlarınızı daha iyi değerlendirebileceğiniz ve geliştirebileceğiniz yeni fırsatlar sunabilir. Önünüze yeni iş ve kazanç kapıları açılabilir. Farklı bir düşünce şekli geliştirebilir, daha esnek bir bakış açısı yakalayabilirsiniz.


12 kasım, 2023

Ay Akrep burcunda ilerlerken maddi konularla ilgili hassasiyetler söz konusu olabilir. Bütçenize uygun hareket etmeye çalışabilirsiniz. İş ve para konularıyla yüklü bir gündem sizi bekliyor olabilir.


11 kasım, 2023

Ay gün içinde burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken cesur yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda yönetici ve lider bir tutum sergileyebilirsiniz. Akşam saatlerinde lüks ve konfor ihtiyacınız artabilir.


10 kasım, 2023

Merkür’ün Yay burcuna geçişiyle düşünce ve fikirlerinizde sınır tanımayabilirsiniz. Vizyonunuz ve fikirleriniz o kadar genişleyebilir ki bunları yalnızca sözlü değil yazılı olarak da bol bol ifade etmek isteyebilirsiniz. Hemen her konuda merakınız artarken, bilgi almak ve öğrenmek ilginin de ötesinde bir ihtiyaç haline gelecek.


9 kasım, 2023

Bugün burcunuza ilerleyen Ay ışığınızı parlatırken sizi de öne çıkartıyor. Önceliğiniz kişisel ihtiyaç ve istekleriniz olabilir. Kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koyabilir, öne çıkarabilirsiniz.


6 kasım, 2023

Ruhunuzdaki dalgaların dindiğini ve ruhsal anlamda güçlendiğinizi hissettiğiniz bir gün olabilir. Maddi konularda ve harcamalarda dikkatli davranmalısınız.


5 kasım, 2023

Sosyal yaşamınız açısından hareketli bir gün geçirebilir, arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, sosyal etkinliklere katılabilirsiniz. Neşeli ve dışa dönük mizacınızla dikkat çekebilirsiniz.


4 kasım, 2023

Satürn’ün düze dönmesiyle gündelik iş ve uğraşlarınızı daha iyi organize edebilir, işlerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili daha yapıcı adımlar atabilirsiniz.


3 kasım, 2023

Ay Yengeç burcunda ilerlemeyi sürdürürken duygularınızı başkalarına göstermekten ve paylaşmaktan çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir. Başkaları tarafından nasıl görülüp algılandığınız sizin için önemli olabilir.


2 kasım, 2023

Hedefler, planlar, görev ve sorumluluklar önem kazanıyor. Bununla birlikte gündelik yaşamınızda önünüze çıkan pek çok detay ve iş planlarınızı etkileyebilir.


1 kasım, 2023

Dışarıda geçirebileceğiniz bugün içinde dikkat etmeniz gereken zaman zaman dağılan zihninizi kontrol altında tutmak olabilir. Fikirlerinizi paylaşma ihtiyacı artabilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Aralık Sayısı Çıktı!

ELLE Aralık sayısının kapağında Serenay Sarıkaya, ELLE MAN ekinde ise Salih Bademci var!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.