Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

25 ocak, 2020

Kova burcunda meydana gelen yeni ay yeni bir aşkı gündeme getirebilir. Tutku ve heyecanla yeni bir uğraş veya aktivite alanı edinebilir, yeni bir hobinizle ilgilenebilirsiniz. Yeni adımlarınızda sezgileriniz size yol gösterebilir.


24 ocak, 2020

Ev ve aile yaşamınızda geçmişten gelen olay ve konuların ağırlığını hissedebilirsiniz. Bu durum özellikle ailenize karşı daha merhametli, şefkatli davranmanıza neden olabilir. Akşam saatlerinde aşk ve sevdikleriniz ön plana çıkıyor.


23 ocak, 2020

Geçmişe, köklerinize ait konuların ağırlığını daha fazla hissedebilirsiniz. Evinizde, ailenizle zaman geçirmekten keyif alacağınız bir gün olabilir, anne babanızla, aile bireylerinizle paylaşabileceğiniz pek çok konu gündeme gelebilir.


22 ocak, 2020

Evinizde aktif bir gün geçirebilirsiniz, mutfağınıza, beslenmenize zaman ayırabilir, hem leziz hem de sağlıklı sofralar kurabilir, arkadaşlarınızı, ailenizi ve yakınlarınızı bu sofralara davet edebilirsiniz.


21 ocak, 2020

İletişim yönünden hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Görüşme ve ziyaretler söz konusu olabilir, fiziksel ve zihinsel trafiği doğru yönetmelisiniz.


20 ocak, 2020

Güneş’in akşam saatlerinde Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte bir aylık yepyeni bir dönem başlıyor ve bu dönemin ana temasında aşk ve sevgi konuları var. Tutkularınızın ve yüreğinizin sesinin peşinden gitme konusunda kendinizi çok daha motive, hevesli ve istekli hissedebilirsiniz. Daha keyifli bir döneme geçiş yapıyorsunuz.


19 ocak, 2020

Maddi konularda biraz daha aktif olacağınız bugünde bazı harcamalar ve alışverişler gündeme gelebilir. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzere planlar yapabilir, stratejiler geliştirebilirsiniz. Güçlü sezgilerinizin uyarılarını dikkate almalısınız.


18 ocak, 2020

Konfor ve lüks alanınızı geliştirmek isterken harcamalar, alışverişler gündeme gelebilir. Maddi konularda bütçenizi ve hesabınızı kontrol etmeden ilerlememeniz gereken bir gün olabilir.

17 ocak, 2020

Aşk hayatınızda iletişimin öneminin arttığı bir dönem başlıyor. Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte sevgilinizle ve sevdiklerinizle daha sık bir araya gelebilir, görüşmeler yapabilirsiniz. Birbirinizi daha iyi anlamanız içinden bu geçiş size güzel bir fırsat sunabilir, özellikle bu yeni bir aşksa.


16 ocak, 2020

Ay bugün burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kişisel konularınız ön planda olabilir. Giyiminiz, görünümünüz, tarzınızla dikkat çekebilir, açık ve dolaysız davranışlarınızla karşınızdakileri etkileyebilirsiniz.


15 ocak, 2020

Kendi halinizde sessiz ve sakin bir tutum içinde olabilirsiniz. Hayatı akışına bırakmayı ve daha çok izleyici konumunda olmayı tercih edebilirsiniz. Dalgınlık, unutkanlık ve ihmallere dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde Ay burcunuza ilerlediğinde her şeyi toparlama fırsatınız olabilir.


14 ocak, 2020

Burcunuzun yıldızı Venüs burç değiştiriyor, daha akışta olabileceğiniz bir dönem vaat ediyor. Bu geçiş, sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeleri beraberinde getiriyor. Doktorlarınız, terapi, bakım, sağlık uzmanları hayatınızı kolaylaştıracak, güzelleştirecek imkanlar sunabilir. Günlük yaşamınız ve çalışma ortamınızda yapacağınız düzenlemeler sizi çok daha rahat hissettirebilir.


13 ocak, 2020

Elinizde kalan ve tamamlanması gereken işlerle ilgilenebilirsiniz. Yoğun bir temponun ardından akşam saatlerinde dinlenmeye zaman ayırabilirsiniz. Gün içinde kontrol dışı aksaklık ve ihmallere dikkat etmelisiniz.


12 ocak, 2020

Sosyal canlılığın dikkat çekici olabileceği bir gündesiniz, arkadaşlarınıza danışabilir, fikir ve düşüncelerini alabilir, kendinizinkileri tartışabilirsiniz. Yenilikçi, farklı, orijinal ve sıra dışı tavrınızla dikkat çekebilirsiniz. Ayrıca bugün gezegenlerin yan yana dizilişi ev ve aile yaşamınızda eski kalıpların değiştiğine dair sinyaller verebilir ve yaşamınızın en köklerinden, aileden başlayan bir dönüşümü tetikleyebilir.


11 ocak, 2020

Ay tutulmasının ardından plan, düzen, organizasyon gerektiren işlere odaklanabilirsiniz. Hedefleriniz doğrultusunda kararlılık sergileyebilirsiniz. Akşam saatlerinde sosyal bir gündem ve arkadaşlıklar size bekliyor.

 

10 ocak, 2020

Bugün bir Ay tutulması meydana geliyor. Bu Ay tutulması iş yaşamınızla ilgili alacağınız kararlara işaret edebilir. Ev ve aile sorumluluklarınız karşısında size hedef ve planlarınızı hatırlatabilir.


9 ocak, 2020

Öğle öncesinde uzaklarla ilgili konular, yabancılar ve yurt dışı bağlantılar yaşamınıza çok daha hakim olabilir. Sonrasında ise kariyeriniz ve iş hayatınızla, görev ve sorumluluklarınızla ilgili konuların etkisini hissetmeye başlayabilirsiniz.


8 ocak, 2020

Dışarıda olmaktan, gezip seyahat etmekten keyif alacağınız bir gün olabilir. Uzaklarla ve yurt dışıyla temas içinde olabilir, bazı haberler alabilirsiniz. Sosyal paylaşımlara da açık olabileceğiniz bir gündesiniz. 


7 ocak, 2020

Yerinizde kalmakta zorlanacağınız bir gün, iş seyahatleri, iş görüşmeleri için değerlendirebilirsiniz. Sosyal paylaşımlara açık olurken ciddi ve mesafeli bir tutum izleyebilirsiniz. Kurduğunuz ilişkilerin üzerinizde uzun vadeli etkiler bırakacağı bir gün olabilir.


6 ocak, 2020

Haftanın ilk gününde güçlü ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün, güçlü kişilerle ve özellikle kadınlarla bir araya gelebilirsiniz. Ortak maddi konular, alım satım ve yatırım işlerini masaya yatırabilirsiniz.


5 ocak, 2020

Ortak maddi konular, paylaşımlar sizi duygusal açıdan çalkantılı olabilecek durumlara sürükleyebilir. Duygularınızı bastırmaktan uzak durmalı, stres ve gerilimi kontrol edebilmelisiniz.


4 ocak, 2020

Mars’ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte hayatınızın iletişim ve yakın çevrenizle ilişkiler alanında hareket ve değişiklikler meydana getirebilir. Komşularınızla, kardeşlerinizle ve iş arkadaşlarınızla sürtüşmemeye bu dönemde daha çok dikkat etmelisiniz. Ayrıca söz ve konuşmalarınızda yumuşak davranmak ve ahengi bozmamak için çaba harcamanız gerekebilir.


3 ocak, 2020

İkili ilişkilerin önem kazandığı bir gün, evlilik, ortaklık ve birliktelikler söz konusu olduğunda denge ve uyum, eşitlik, hakkaniyet kavramları önem kazanabilir. Mars'ın son dereceleri maddi konularda ihtiyat gerektiriyor.


2 ocak, 2020

İlişkiler açısından hareketli ve çalkantılı olabilecek bir günde bolca birebir görüşme sizi bekliyor olabilir. Karşınıza ilginizi çekebilecek merak uyandıran kişiler çıkabilir, ilişkiler ve ortaklıklar üzerinde duracağınız bir gün.


1 ocak, 2020

Başkalarının problemlerine destek olup derman bulabileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Çalışkan, üretken yönünüzü başkaları için ortaya koyabilirsiniz. İçten içe bunun hazzını yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Gündelik yaşamınızda sizi destekleyici koşullar içinde bulunabilirsiniz. 

31 aralık, 2019

Yılın son gününde sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. Uzmanlardan destek alabilirsiniz. Düzenli, planlı hareket edip, zamanı yönetebildiğiniz takdirde pek çok işinizi halledebileceğiniz bir gün olabilir.


30 aralık, 2019

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularında iletişime açık bir tutum içinde olabilirsiniz. Ailenizle daha sık görüşebilir, bir araya gelebilirsiniz. Aileye veya ailenizle birlikte seyahatler gündeme gelebilir.


29 aralık, 2019

Aşk söz konusu olduğunda bugün kendinizi ayaklarınızı yerden kesen gelişmeler içinde bulabilirsiniz. Sevdiklerinizin, varsa çocuklarınızın sizi sevmesine, şımartmasına izin vermelisiniz. Hoşlandığınız, ilgi duyduğunuz konularla ilgilenebileceğiniz bir gün.


28 aralık, 2019

Ay Kova burcunda ilerlerken heyecan ve tutkularınız öne çıkıyor. Aşıksanız ve zevkle ilgilenip uğraştığınız konular varsa bugün tutku ve heyecanı daha yoğun hissedebilirsiniz. Ancak fazla da ısrarcı olmamakta fayda var.


27 aralık, 2019

Tutulma sonrası bugünkü Güneş Jüpiter kavuşumu ev ve aile konularında sağlam duruşunuza işaret edebilir. Daha önce ihmal ettiğiniz konulara artık büyük bir ciddiyet ve vakur bir duruşla ve de realist bir şekilde yaklaşabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.