Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

5 mart, 2021

Ay Yay burcunda seyrederken iletişimde çok boyutlu ve etkileyici bir diliniz olabilir. Sözlerinizle büyüleyebilir, en zor görünen kişileri dahi etkileyebilirsiniz. Ancak yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz.

4 mart, 2021

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda daha aktif, enerjik, dinamik bir gündem sizi bekliyor. Mars’ın problemli ve kriz çıkaran bir alandan ayrılmasıyla birlikte kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz, güvenle ilgili sorunlarınızın artık üstesinden gelmiş olabilir, bazı derin ruhsal korkuları ardınızda bırakabilirsiniz.


3 mart, 2021

İş, para konuları ve maddi konular gündeminize gelirken alışveriş ve harcamalar da söz konusu olabilir. Mars bugün son derecesinde ilerlerken bütçenize dikkat etmeyi ihmal etmemelisiniz.


2 mart, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken her şeyden çok kendinize odaklısınız. Her zamankinin aksine biraz daha kişisel, sübjektif davranabilirsiniz. Farkında olmadan lider, yönetici, hükmedici yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz.


1 mart, 2021

Burcunuzda ilerleyen Ay cesaretinizi körükleyebilir.  Hırslı, iddialı yönlerinizi ortaya koyabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Kariyerinize, hedeflerinize yönelik mücadeleci bir tutum sergileyebilirsiniz.


28 şubat, 2021

Dolunay sonrasında hayatın akışında kontrolünüz dışındaki gelişmeler sezgilerinizi daha da güçlendirebilir ve bilgelik yolunda kapıları aralamanıza sebep olabilir. Etrafınızdaki gelişmelerden ve olup bitenlerden çok şey öğrenebilir, farkındalığınızı yükseltebilirsiniz.


27 şubat, 2021

Başak burcundaki dolunay gizli kapaklı ya da bilginiz dışında gelişen kontrolünüz dışı durumlara işaret edebilir. Sezgileriniz size neler olup bittiğini gösterebilir. Dolunayın Uranüs etkisiyle bir anda tüm işlerinizin üstesinden gelebilir, ayrıntıları yakalayabilir, gündelik yaşamınıza ilişkin kararlar alabilirsiniz.


26 şubat, 2021

Sosyal ilişkiler açısından renkli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, düşüncelerinizi, yenilikçi görüşlerinizi paylaşma fırsatı bulabilirsiniz. Fikir çatışmalarına dikkat.


25 şubat, 2021

Bugün Venüs burç değiştiriyor ve gündelik rutinleriniz, ritminiz, sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeleri beraberinde getiriyor. Doktorlarınız, terapi, bakım, sağlık uzmanları hayatınızı kolaylaştıracak, güzelleştirecek imkanlar sunabilir. Günlük yaşamınız ve çalışma ortamınızda yapacağınız düzenlemeler sizi daha rahat hissettirebilir.


24 şubat, 2021

Bugün sabah saatleri öğleden sonrakinden çok farklı şartlarda olabilir. Sabah iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündemdeyken gözden kaçabilecek durumlara ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz. Öğleden sonra ise renkli ve sosyal bir gündem sizi bekliyor.


23 şubat, 2021

Bugün hedefleriniz doğrultusunda çok daha kararlı olabilirsiniz. Plan, düzen ve organizasyon gerektiren iş ve konuları bugün kolayca halledebilirsiniz. Duygusal yönleriniz ve hassasiyetlerinizle dikkat çekebileceğiniz bir gündesiniz.


22 şubat, 2021

Düzen, plan ve organizasyon gereken işlerde ve konularda başarılı olabilir, hedef ve strateji belirleyebilirsiniz. Ay Yengeç burcunda ilerlerken duygularınızı sergilemekte kaçınmayacağınız bir gün olabilir.


21 şubat, 2021

Merkür retrosu son bulurken iletişim konusunda daha rahat olabilir, kendinizi daha kolay ifade edebilirsiniz. Uzak yol ve yolculuklar gündeminize gelebilir ve seyahat planları yapabilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyebilirsiniz.


20 şubat, 2021

Uzaklardan, yurt dışından ve yabancılar arasından güçlü bağlantılar kurabileceğiniz kişiler olabilir. Ancak Merkür retrosunun son gününde iletişimde aksaklıkların sizi yıldırmamasına çalışın.


19 şubat, 2021

Sert Satürn Uranüs açısı altında her zaman kolay sağladığınız dengeler bugün biraz daha yorucu olabilir. Hayatın egolarınızı en fazla beslediği bir dönemden geçerken kendinizi şımartmalısınız ama bunu yapmak her zaman karşı tarafı önceliklendiren burcunuz için hiç kolay olmayabilir.


18 şubat, 2021

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte iş ve çalışma hayatınıza daha fazla odaklanacağınız çalışkan ve üretken olacağınız bir dönem başlıyor. Düzen, hijyen, temizlik, arınma gibi konular önem kazanıyor.


17 şubat, 2021

Ortak maddi konular, yatırım ve alım satım işleriyle ilgilenebilirsiniz. Görüşmeler genel anlamda olumlu bir hava içinde geçebilir ancak duygusal strese neden olabilecek durumlardan, ortamlardan kaçınmaya çalışmalısınız.


15 şubat, 2021

İkili ve bire bir ilişkiler, diyalog ve temaslar açısından hareketli bir gün olabilir. Evlilik, ortaklık konuları gündeminize gelirken, karşılıklı uyum ve dengeleri gözetmek için çok fazla gayret ve çaba içinde olabilirsiniz.


14 şubat, 2021

Gün içinde detaylar, irili ufaklı işlerle meşgul olurken maddi konular ve harcamalar da gündeminize gelebilir. Akşam saatlerinde Ay burç değiştirdiğinde ikili ve bire bir ilişkiler açısından hareketli bir gündeminiz olabilir.


13 şubat, 2021

Günlük işleriniz, detay ve hesap gerektiren konular bugün zamanınızı alabilir. Çalışkan, üretken yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Kuruntu ve evhamları ve bu dönemde aşırı mükemmeliyetçiliği bir kenara bırakmalısınız.


12 şubat, 2021

Günlük yaşamınızda size destek olan kişilerle, sağlık, tıp uzmanlarıyla, yardımcılarınızla iletişime biraz daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Kuruntu ve evhamdan uzak durduğunuza emin olmalısınız.


11 şubat, 2021

Bugün gerçekleşen yeni ay istekleriniz, arzularınız ve beklentilerinize yönelik büyük farkındalıkları beraberinde getirebilir. Egolar öne çıkabilir. Yeni ay haritasındaki Jüpiter-Venüs kavuşumu arkadaşlarınızdan sevdiklerinizden, çocuklarınızdan, aşkınızdan yana sizi şanslı kılabilir.


10 şubat, 2021

Heyecan duyduğunuz, keyif aldığınız konulara ağırlık verebilirsiniz. Eğlenmeyi seven, oyuncu, muzip yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Ego problemlerine dikkat etmeyi unutmayın.


9 şubat, 2021

Ev ve aileye ilişkin konular önemini koruyor. Geçmişle ilgili anılarınız, yaşantılarınız gündeme gelebilir. Kendinizi daha enerjik ve hareketli hissedebilir, kararlı ve iddialı bir duruş sergileyebilirsiniz.


8 şubat, 2021

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminizi şekillendirirken evinizde daha çok zaman geçirebilir, mutfak işleriyle, beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Acele ve telaştan uzak durmalı, ev kazalarına dikkat etmelisiniz.


7 şubat, 2021

İletişim trafiğinizi iyi yönetmeniz gerekebilir, pratik, esnek davranmak durumunda olabilirsiniz. Sözleriniz ve davranışlarınızla başkalarını etkileyebilirsiniz ancak karmaşık görünen durumlar karşısında gerçekçiliğinizi korumalısınız.


6 şubat, 2021

Yakın çevre, komşu ve kardeş ilişkileriyle ilgili hassasiyetler bugün dikkat çekici olabilir. Kendinizi ifade ederken duygularınızı gösterebilirsiniz. Alınganlıklara dikkat etmelisiniz.


5 şubat, 2021

İş, para konuları ve maddi konular gündeminize gelirken alışveriş ve harcamalar da söz konusu olabilir. Tutkularınız doğrultusunda hareket edebilir, hırslı yönünüzü ortaya çıkarabilir, yeteneklerinizi, sahip olduklarınızı daha iyi kullanmak isteyebilirsiniz.


4 şubat, 2021

Maddi konularda, harcamalarınızda, alışverişlerde hızlı davranmaktan kaçınmanız gerekebilir, duygularınıza veya içgüdülerinize göre hareket etmekten uzak durmalısınız.


3 şubat, 2021

Hareketli hafta devam ediyor. Yeni girişimlere imza atabilir, cesur ve gözü pek yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Arkadaş gruplarınızda yönetici özelliklerinizi sergileyebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.