Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

20 temmuz, 2018

Maddi konularda hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Harcama ve alışverişlere dikkat etmek gerekiyor. Farkında olmadan ya da lüks ve konfor ihtiyacınıza kapılarak gereğinden fazlasını satın alabilirsiniz.19 temmuz, 2018

Ay bugün de burcunuzda ilerlemeye devam ediyor. Gücünüzü, enerjinizi topluyorsunuz. Cesur ve girgin yaklaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz. İlişkilerde söz sahibi olan bugün sizsiniz.


18 temmuz, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken dikkatleri üzerinize çekmekte zorlanmıyorsunuz. İlişkilerde lider ve söz sahibi olabilirsiniz. Cesur, korkusuz yönlerinizi ortaya koyabilir, girişimci ruhunuzu sergileyebilirsiniz.


17 temmuz, 2018

Olaylar kontrolünüz dışında gelişirken pasif bir tutum belirleyebilir, olaylara seyirci kalmayı tercih edebilirsiniz. İçsel bir muhasebe yapabilir, hem çevrenizde olup biteni  hem de sizin olanlara karşı verdiğiniz tepkileri değerlendirebilirsiniz.


16 temmuz, 2018

Hareketli günlerin ardından bugün daha fazla dinlenmek, yalnız kalmak, sakin ve huzurlu olmak isteyebilirsiniz. Kendinizi olayların akışına bırakabilirsiniz. Ancak dalgınlık, unutkanlık sonucu ihmallere, kazalara karşı dikkatli olmalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.