Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

11 aralık, 2018

Ay bugün Kova burcunda ilerlerken, keyifli bir gün olabilir, zevk aldığınız konulara, aktivitelere, hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Heyecan ve heveslerinizin ön planda olduğu bir gündesiniz.


10 aralık, 2018

Ev ve aile konuları gündeminizdeki yerini korurken fazla duygusallığın geçerli olmadığı ciddi bir gün olabilir. Gerçeklere, doğrulara bağlı kalmalı, geçmişin ve yaşadıklarınızın bilincinde hareket etmelisiniz.


9 aralık, 2018

Ay Oğlak burcunda ilerlemeye devam ederken aileniz, geçmişinizle ilgili konular bugün daha fazla gündeme gelebilir. Evinizle ilgili işlerle ilgilenebilir, ailenize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Ev içinde disiplinli, planlı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


8 aralık, 2018

Öğle sonrasında Ay’ın burç değiştirmesiyle ev, aile, yaşadığınız yer, mekan ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilir, konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Düzen, disiplin, plan ve organizasyon gerektiren iş ve görevler öne çıkıyor.


7 aralık, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay yakın çevreniz, komşu ve kardeş ilişkilerinizde yenilikleri ve yeni başlangıçları tetikleyebilir. Yeni bir eğitim söz konusu olabilir. Sağlığınızla ilgili tahminlerde bulunmak yerine bilgiye, uzmanlığa dayalı gerçekçi tutumlar yerinde olabilir.


6 aralık, 2018

Merkür retrosunun son bulmasıyla birlikte maddi konularla ilgili aksilikler diniyor, işlerinizi yoluna koyma, düzenleme imkanı bulabilirsiniz. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek adına çevrenizle görüşme ve iletişim halinde olabilirsiniz.


5 aralık, 2018

İçinde bulunduğunuz, çalıştığınız ortamın, gündelik yaşam şartlarının durumu dağınık olsa da bu dağınıklığı toparlamak için sahip olduklarınıza ve yeteneklerinize güvenmek zorundasınız. Sağlığınıza özen göstermeyi ihmal etmeyin.


4 aralık, 2018

Maddi konular, alışveriş ve harcamalar gündeminize gelebilir. Güven duygularınızın çalkantıda olduğu bir gün olabilir, gerçekçi ve somut dayanaklarla hareket ettiğinizden emin olmalı, sahip olduklarınızın ve kendinizin değerini bilmelisiniz.


3 aralık, 2018

Bugün burcunuzun yöneticisi de olan Venüs burç değiştirirken maddi konularda değerlendirebileceğiniz fırsatlar, imkanlar karşınıza çıkabilir. Keyifli alışverişler yapabilir, alım satım ve yatırım konularında şanslı olabilirsiniz. Keyif ve lüksün tadını çıkarma imkanınız var.


2 aralık, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizden emin ve cesur davranmak istediğiniz bir gündesiniz. Ancak bugünkü transitler çok da yumuşak bir gün vaat etmiyor, dolayısıyla ilişkilerde sabrınızı korumalısınız.


1 aralık, 2018

Aralık ayının ilk gününde Ay Başak burcunda seyrini sürdürürken kontrolünüz dışı gelişmeler sizi mistik ve spiritüel konulara çok daha yatkın kılıyor. Sezgileriniz ve bilinçaltınız devreye girerken hayatı daha akışta algılayabilirsiniz. Rüyalarınız anlam kazanabilir. Ancak unutkanlığa ve dalgınlığa dikkat.


30 kasım, 2018

Mistik ve spiritüel konulara yatkın bir gün, yoğun ve hareketli günlerin ardından dinlenmeye ve kendi halinizde kalmaya daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak Merkür retrosu sürerken unutkanlığa, dalgınlığa, sakarlığa her zamankinden daha çok dikkat etmelisiniz.


29 kasım, 2018

Sabah saatlerinde canlı sosyal ortamlar, arkadaş çevreleri içinde zaman geçirebilir, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Öğle sonrasında ise haftanın yoğun temposunun ardından kendi halinizde olmaya ihtiyacınız var.


28 kasım, 2018

Sosyal açıdan oldukça hareketli, çalkantılı bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, davet ve toplantılarda yer alabilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi tartışmaktan ve paylaşmaktan keyif duyacağınız bir gün olabilir, ancak olası fikir ayrılıklarını dikkate almayı ihmal etmeyin.


27 kasım, 2018

Sosyal açıdan hareketli ve güzel bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz. Sosyal çevrenizden bol bol destek göreceğiniz, arkadaşlarınızın iyilikleriyle mutlu hissedeceğiniz bir gün olabilir.


26 kasım, 2018

İş hayatınızda, görev ve sorumluluk alanınızda pratik zekanız ve hızınızla özellikle ticari konularda, anlaşmalarda başarı sağlayabilirsiniz, ancak iletişim trafiğine dikkat etmeniz, duygusallıklara ya da boşluklara kapılmamanız kaydıyla.


25 kasım, 2018

Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir.


24 kasım, 2018

Dolunayın ardından özgür olma duygunuz yükseliyor. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Öğrenmek, ufkunuzu genişletmek , yeni yerler görmek ve yeni insanlarla tanışmak isteyebilirsiniz.


23 kasım, 2018

Bugün meydana gelen dolunay ruhunuzdaki keşif ve macera fitilini ateşleyebilir. Seyahatler, uzak yol ve yolculuklarla ilgili kararlar alabilirsiniz. Kendinizi ve ufkunuzu geliştirebileceğiniz fırsatları görebilir, fark edebilirsiniz.


21 kasım, 2018

Alım satım, yatırım ve harcamalar gündeminize gelirken ortak maddi konular ve paylaşımlar konusunda hassas olabilirsiniz. Duygusal strese ve gerginliğe dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir.


20 kasım, 2018

İlişkilerinizin öne çıkacağı bir gün olabilir. Bire bir diyaloğa ve görüşmelere önem verebilirsiniz. Ancak beklenmeyen, dağınık ve belirsiz durumlar karşısında gerçekçi davranmaya çalışmalısınız.


19 kasım, 2018

Bolca ziyaret, görüşme, kısa yolculuk barındıran iletişimin kuvvetlendiği bir gün geçirebilirsiniz ancak gündelik hayatınızın karmaşıklığı ve kaosunu bir şekilde yönetmeniz ve sağlığınıza özen göstermeniz gerektiğini unutmayın.


18 kasım, 2018

Detaylar, hesap kitap gerektiren ufak tefek işler bugün gündeminizi meşgul ederken sizi de yorabilir. Sağlığınıza dikkat etmeli, dinlenmeye zaman ayırmalısınız. Akşamın ilerleyen saatlerinde daha fazla enerjiye ihtiyacınız olabilir.


17 kasım, 2018

Merkür geri gitmeye başlarken yakın çevrenizle, komşu ve kardeşlerinizle olan iletişiminize daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Merkür retrosunda haberleşmeye, ulaşım ve yolculuklarla ilgili aksaklıklar karşısında tedbirli davranmaya çalışmalısınız.


16 kasım, 2018

Venüs retrosunun son bulması, ilişkiler açısından son derece destekleyici ve keyifli bir döneme ilerliyorsunuz. Yıldızınız parlarken size çeşitli fırsatlar sunabilir. Işığınızla dikkat çekeceksiniz.


15 kasım, 2018

Mars burç değiştirirken sağlığınızla ilgili konuları göz ardı etmemelisiniz. Ayrıca gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda herhangi bir adım atarken, ya da girişimde bulunurken dikkat etmeyi ihmal etmemeli, ardınızı, arkanızı kollayın, kaza veya hataları göz önüne almalısınız.


14 kasım, 2018

Bugün Mars son derecesinde ilerlerken özellikle aşka ve sevdiklerinize dair konularda biraz daha serinkanlı, sabırlı davranmaya çalışmalısınız. Ani ego çıkışları beklenmedik kopuş ve ayrılıkları beraberinde getirebilir.


13 kasım, 2018

Ailenizle bir araya gelebilir, onların sorun ve konularına karşı daha duyarlı davranabiirsiniz. Yemek ve beslenme konularına duyduğunuz ilgili bugün mutfakta epeyce vakit geçirmenize yol açabilir. Akşam saatlerinde ise daha keyifli zamanlarınız olabilir.


12 kasım, 2018

Ailenizle bir araya gelebilir, onların problemlerine eğilebilirsiniz. Evinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Tadilat, dekorasyon ve onarım işleriyle ilgilenebilirsiniz. Eve ve aileye ilişkin sorumluluklarınızın bilincinde olacağınız bir gündesiniz.


11 kasım, 2018

Ev ve aileye ilişkin iş ve konularla daha fazla meşgul olabilirsiniz. Şefkatli, merhametli, duygusal yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz.Yemek ve beslenme konuları gündeminizde olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.