Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

3 aralık, 2020

Görev ve sorumluluklarınız gündeme gelirken zamanı doğru kullandığınızdan da emin olmalısınız. Organizasyon, düzen gerektiren işlere odaklanabilir, iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili hedeflerinizi, planlarınızı gözden geçirebilirsiniz.


2 aralık, 2020

Planlarınıza, hedeflerinize, gerçekleştirmek istediklerinize odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizle, yönetici konumunda kişilerle, olgun ve yaşlı kimselerle görüşebilirsiniz. İtibarla ilgili konular önem kazanıyor.


1 aralık, 2020

Bugün Merkür’ün Yay burcuna ilerlemesiyle birlikte iletişim daha da hız kazanabilir. Yoğun gündelik temponuzda dağılmamak ve zihinsel konsantrasyonunuzu korumak adına planlamaya önem vermelisiniz.


30 kasım, 2020

Bugün gerçekleşen Ay tutulması size bilgi ve bilgeliğin kapısını aralayabilir, bildiklerinizi, öğrendiklerinizi, tecrübelerinizi başkalarıyla paylaşma fırsatının ilk sinyallerini hissettirebilir. Sezgilerinize kulak verin.


29 kasım, 2020

Gün içinde manevi yönünüzü, başkalarına yönelik yardımseverliğinizi, iyilikseverliğinizi daha belirgin şekilde ortaya koyabilirsiniz. Sezgilerinizle başkalarına yön gösterebilirsiniz. Akşam saatlerinde bulunduğunuz ortamdan uzaklaşarak daha keyifli zaman geçirebilirsiniz. 


28 kasım, 2020

Ortak maddi konularda, yatırım, alım satım, vergi ve miras işleriyle ilgili hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ortaklıkların maddi boyutu ve paylaşımlarla ilgili kurduğunuz ilişkilerde denge ve uyumu gözetebilir, adil ve eşitlikçi yönlerinizi daha çok öne çıkarabilirsiniz.


27 kasım, 2020

Ay Boğa burcunda ilerlerken gündeminizde iş, para ve ortak maddi konular olabilir. Ancak bugünkü Venüs Uranüs’le karşıtlığında duygusal tepkilerden uzak davranmaya çalışın. İlişkilerinizdeki değişim şaşırtıcı olabilir.


26 kasım, 2020

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Empati gücünüzü ortaya koyabilir, karşınızdaki kişiyi daha iyi anlayabilirsiniz. Ortaklık konuları, evlilik veya birlikteliğinize dair konular gündeminize gelebilir.


25 kasım, 2020

İkili ve bire bir ilişkiler açısından oldukça hareketli bir günde olabilirsiniz. Evlilik, ortaklık konularında ani ve hızlı davranmaktan, hareket etmekten uzak durmalı, fevri duygularınızı kontrol edebilmelisiniz.


24 kasım, 2020

Bugünkü Merkür Neptün açısında maddi konular, iş ve para konularında sezgi ve hislerinizin size doğru yolu gösterebileceği aklınızda olsun. Bakış açınızı biraz değiştirdiğinizde çok farklı seçenek ve imkanları görebileceğiniz bir gündesiniz.


23 kasım, 2020

Çalışma ortamınız ve günlük yaşamınızla ilgili detaylar ve hesap işleri bugün gündeminizi meşgul edebilir. Çalışkan ve üretken yönlerinizi daha belirgin şekilde ortaya koymak zorunda olabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.


22 kasım, 2020

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte iletişim, haberleşme, görüşme ve ziyaretlerin hız kazanacağı bir aya ilerliyorsunuz. Kendinizi daha iyi ve güçlü şekilde ifade edebilir, yazılarınızla ve konuşmalarınızla çevrenizdekileri etkileyebilir ve ikna edebilirsiniz.


21 kasım, 2020

Bugün Venüs burç değiştirirken parasal ve maddi konularda değerlendirebileceğiniz fırsatlar, imkanlar karşınıza çıkabilir. Bu bir iş veya kazanç imkânı olabilir. Hoşunuza gidebilecek alışverişler yapabilir, alım satım ve yatırım konularında şanslı olabilirsiniz.


20 kasım, 2020

Sevdikleriniz, aşkınız ve varsa çocuklarınızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Bireysel farklılığınızı, kişiliğinizin renkli, yaratıcı yönlerini ortaya koyma zamanı ve bundan zevk duyabilirsiniz.


19 kasım, 2020

Ailenizle ilgili konularda derin hassasiyetler içinde olabilirsiniz. Ailenizde kadınların ve güçlü kişilerin etkisini daha yoğun hissedebilirsiniz. Geçmişe ilişkin konuların izleri ortaya çıkarken ruhsal anlamda sakinliğinizi korumalısınız.


18 kasım, 2020

Aileniz, geçmişinizle ilgili konular bugün daha fazla gündeme gelebilir. İstek ve beklentilerinizin yolunda geri dönüp geçmişe bir bakmak isteyebilirsiniz ancak fazla takılı kalmamaya çalışmalısınız.


17 kasım, 2020

İletişim açısından hareketli bir gün sizi beklerken, iletişimde duygularınızı daha çok ortaya koyabilir, yaratıcılığınızı konuşmalarınıza yansıtabilirsiniz. Ancak dikkatinizin kolayca dağılabileceğini unutmayın.


16 kasım, 2020

Haftanın ilk gününde hızlı, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Değişen şartlara uyum göstermekte zorlanmayabilir, esnek davranabilirsiniz. Kendinizi konuşmalarınız ve ifadelerinizle gösterebilirsiniz.


15 kasım, 2020

Akrep burcunda gerçekleşen yeni ayla birlikte sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, varlıklarınızı daha iyi değerlendirebileceğiniz yeni koşullar söz konusu olabilir. Ayrıca yeni bir eşya veya ürün satın alabilirsiniz.


14 kasım, 2020

Mars 10 Eylül’de başladığı geri hareketi bugün sonlandırıyor ve artık düze dönerek hız kazanıyor. 7 Ocak 2021’e kadar devam edecek olan bu süreçte ilişkiler açısından yorucu bir dönem geçirebilirsiniz. Evlilik, ortaklık, birliktelik konularında pürüzler, engeller yorucu olabilir.


13 kasım, 2020

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinizden daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. Sübjektif davranmaktan kaçınmalı, gerçekçi olmaya çalışmalısınız.


12 kasım, 2020

Bugün burcunuzda ilerleyen Ay liderlik, girişimcilik yönlerinizi parlatıyor. İlişkinizde, evliliğiniz veya ortaklığınızda söz sahibi olabilir, cesur davranabilirsiniz.


11 kasım, 2020

Bugün Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konularda, iş ve para konularında daha çok kafa yorabileceğiniz bir dönem başlıyor. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı geliştirmek üzere harekete geçebilirsiniz.


10 kasım, 2020

Dinlenmeye ihtiyaç duyduğunuz bir gün olabilir, fırsat buldukça gevşemeye, uyumaya imkan tanıyın. Merkür burcunuzun son derecelerindeyken iletişim konularında aceleci ya da tedbirsiz davranmayın.


9 kasım, 2020

Sabah saatleri sosyal konularda aktif geçebilir, ancak paylaşımlarınızda kontrolünüz dışında olabilecek durumları göz ardı etmemelisiniz. Öğleden sonra ise daha sessiz sakin, kendi halinizde olmayı tercih edebilirsiniz.


8 kasım, 2020

Ortak çalışmalara ve sosyal aktivitelere açık olduğunuz bir günde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak işlere imzanızı atabilirsiniz, birlikte hareket etmekten, konuşup dertleşmekten keyif alacağınız bir gün olabilir.


7 kasım, 2020

Ay Aslan burcuna ilerlerken sosyal yaşamla ilgili konular gündeminizde. Öncü hava enerjinizle bugünkü sabit burç ağırlığını dengeleyebildiğinizde arkadaş çevrenizin gözdesi olmanız işten bile değil.


6 kasım, 2020

Bugün hedefleriniz doğrultusunda çok daha kararlı olabilirsiniz. Plan, düzen ve organizasyon gerektiren iş ve konuları bugün kolayca halledebilirsiniz. Duygusal yönleriniz ve hassasiyetlerinizle dikkat çekebileceğiniz bir gündesiniz.


5 kasım, 2020

Düzen, plan ve organizasyon gereken işlerde ve konularda başarılı olabilir, hedef ve strateji belirleyebilirsiniz. Duygularınızı sergilemekte kaçınmayacağınız bir gün olabilir.


4 kasım, 2020

Uzak yol ve yolculuklar gündeminize gelebilir ve seyahat planları yapabilirsiniz. Farklı yerler görmek ve yabancılarla tanışmak isteyebilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.