Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

21 ağustos, 2019

Bugün Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık dönemde aşk ve ilişkiler biraz daha akışında, kontrol ve müdahaleniz dışında gitmek durumunda olabilir. Sürpriz aşklara, beklenmedik yaklaşımlara da hazır olmalısınız. Gereksiz kuruntu ve kaygıları da bir kenara bırakmayı unutmayın.

20 ağustos, 2019

İkili ilişkiler konusunda sakin ve serinkanlı davranmak, karşılıklı denge ve uyumu yakalamak zorundasınız bunun için gereken emeği, çabayı göstermeye her zamankinden çok hazır olabilir. Ortaklıklar ve birliktelikler açısından bereketli bir gün olabilir.


19 ağustos, 2019

İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularına odaklanabileceğiniz, birliktelikler açısından hassas bir gün olabilir, karşınızdaki kişinin tutumuna göre hareket edebilirsiniz, önceliklerinizi ona göre belirleyebilirsiniz.


18 ağustos, 2019

Bugün Mars burç değiştiriyor ve bu enerjik mücadele gezegeni burcunuz açısından biraz daha kontrol edilmesi güç bir alana ilerliyor. Önümüzdeki bu bir buçuk aylık dönemde yapacağınız girişimlerde, atacağınız adımlarda biraz daha dikkatli olmanız, görünmez kazalara, ihmallere karşı temkinli davranmanız gerekebilir. Maddi ve parasal konularda uyanık olmalısınız. 

17 ağustos, 2019

Kaygı ve kuruntuları bir kenara bırakıp günlük iş ve rutininize odaklanabilirsiniz. Yoğun aktivite ve temponuz içinde kendinize zaman ayırdığınızdan emin olun. Sağlık ve şifa konuları ve bu konularla bağlantılı, ilgili kişiler radarınızda olabilir. 


16 ağustos, 2019

Gereksiz kaygı ve kuruntuların, ufak tefek detayların, incir çekirdeğini doldurmayan sorunların size mani olmasına izin vermemelisiniz. Gereğinden fazla efor sarfedebilir ve yorulabilirsiniz. Enerjinizi doğru ve yerinde kullanmalı, sağlığınızı gözetmeyi ihmal etmemeli, dinlenmeye, uyumaya zaman ayırmalısınız.


15 ağustos, 2019

Bugün gerçekleşen dolunay sizin için bir aşk dolunayı. Bu dolunayda aşka bakış açınızı mantık, sağduyu bir yana üst aklınızla sorgulayabilir, buna göre aşk yaşamınızla ilgili bazı kararlar alabilirsiniz. Sürpriz ve beklenmedik yaklaşımlara da hazır olmalısınız.

14 ağustos, 2019

Keyif aldığınız konu ve aktivitelerle ilgilenebilirsiniz. Yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilir, istek ve tutkularınızın peşinde olabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Sosyal çevrenize ve dostlarınıza karşı açık ve cömert davranabilirsiniz.


13 ağustos, 2019

Aileniz, baba eviniz ve babanızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Bu alanda yapmanız veya tamamlamanız gerekenlere odaklanabilirsiniz. Akşam saatlerinde daha keyifli, aşk ve sevgi dolu bir ortam sizi bekliyor.


12 ağustos, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal paylaşımlara, iletişime çok daha açık olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha sık bir araya gelebilir, sosyal grup ve çevrenizle görüşebilirsiniz.


11 ağustos, 2019

Jüpiter retrosunun bugün son bulmasıyla birlikte iletişim konularında sizi harekete geçiren bir döneme ilerliyorsunuz. Yakın çevreniz, kardeş ve komşularınızla ilişkilerinizi geliştirebilir, onlardan daha çok destek görebilirsiniz.


10 ağustos, 2019

Yakın çevrenizde, komşu ve kardeş ilişkilerinizde hızlı, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Değişen şartlara uyum göstermekte zorlanmayabilir, esnek davranabilirsiniz. Kendinizi konuşmalarınız ve ifadelerinizle gösterebilirsiniz.


9 ağustos, 2019

İletişim açısından oldukça hareketli, dinamik bir gün sizi bekliyor ancak söz ve konuşmalara, yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz. Kelimeleri doğru seçmek mühim olabilir. Kısa yolculuk ve ziyaretler gündeme gelebilir.


8 ağustos, 2019

Burcunuzun yöneticisi Venüs, Jüpiter ile uyumlu bir açı yakalamışken bugünkü şansınızı, kısmetlerinizi güzel değerlendirin. Keyifli iş ve uğraşlara zaman ayırabilir, sevginizi tüm çevrenize göstermekte, ışık ve enerji saçmakta zorlanmayabilirsiniz.


7 ağustos, 2019

Maddi konular, para ve iş konuları size meşgul ederken sahip olduklarınızı ve kaynaklarınızı en iyi şekilde değerlendirmeye kafa yorabilirsiniz. Harcamalar konusunda bütçenizi hesaba katmayı ihmal etmeyin. Dostluk ve arkadaşlıklardan yana destek görüp kendinizi iyi hissedeceğiniz bir gün.


6 ağustos, 2019

Gün boyunca burcunuzda ilerleyen Ay sizi siz yapan özelliklerin daha belirgin ve görünür olmasını sağlıyor. İlişkilerinizde de bu durum sizi çok daha söz sahibi kılabilir. Özellikle akşam saatlerinde baskıcı veya ısrarcı olmadığınızdan emin olun.

5 ağustos, 2019

Ay bugün burcunuzda ilerlerken özgüveniniz de yerinde. Cesur ve girişimci davranabilirsiniz. Kendinizi göstermek için elinize geçen fırsatları değerlendirmekten çekinmemelisiniz.


4 ağustos, 2019

Akşam saatlerine kadar hayatı biraz akışta götürmeniz gerekebilir, sakin, sessiz ortamları tercih edebilirsiniz. Ancak olayların tamamen kontrolünüz dışına çıkmasına izin vermemelisiniz. Saat 4 sularında Ay burcunuza ilerlediğinde hayatınızla ilgili çok daha söz sahibi olabilirsiniz, cesaret ve özgüveninizle dikkat çekebilirsiniz.


3 ağustos, 2019

Kontrolünüz dışındaki gelişmelerin hayatınızı şekillendirebileceği bir gün geçirebilirsiniz. Akışta kalmayı tercih ederken maneviyata, mistik ve spiritüel konulara daha çok ilgi duyabilirsiniz.


2 ağustos, 2019

Sosyal ilişkiler ve arkadaşlık ilişkileri açısından biraz elektrikli ve kıvılcımlı bir gün olabilir. Arkadaşlarınızdan beklemediğiniz tepkiler görebilirsiniz. Siz de tam bazı şeyler halletmiş gibi dururken ani U dönüşleri yapabilirsiniz.


1 ağustos, 2019

Bugün meydana gelen yeni ayla birlikte yeni bir sosyal çevre edinebilir, kendinizi yeni bir ortamın içinde bulabilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Yeni ay geleceğe yönelik yeni fikirler ve yeni bir vizyon ve anlayışı da beraberinde getirebilir.


31 temmuz, 2019

Öğle sonrası itibarıyla sosyal yönden oldukça canlı, renkli, hareketli bir ortama adım atabilirsiniz. Arkadaşlarınızla, dostlarınızla daha sık bir araya gelebileceğiniz, akıl ve duyguların biraz daha geri planda kalıp aksiyonun öne geçeceği bir dönem başlıyor.


30 temmuz, 2019

Görev ve sorumluluklarınız gündeme gelirken zamanı doğru kullandığınızdan da emin olmalısınız. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili hedeflerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir.


29 temmuz, 2019

Öğle saatlerinden itibaren görev ve sorumluluklarınız, iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken duygularınızı açıkça ortaya koyabilirsiniz. Plan, program ve organizasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz.


28 temmuz, 2019

Burcunuzun yöneticisi olan Venüs bugünden itibaren Aslan burcunda ilerlemeye başlarken sosyal alanda dikkat çekici bir pırıltıya sahip olabilirsiniz. Keyifli arkadaşlıklar, dostluklar kurabilirsiniz. Sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden bir sevgiliniz olabilir.


27 temmuz, 2019

Uzaklardan haberler, yol ve yolculuklar gündeminize gelebilir ve seyahat planları yapabilirsiniz. Farklı yerler görmek ve yabancılarla tanışmak isteyebilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyebilirsiniz.


26 temmuz, 2019

Güçlü kişilerle karşı karşıya gelebilir, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkat ve konsantrasyon gücünüz yüksek olabilir.


25 temmuz, 2019

Sosyal yaşamınızda hareketli, dinamik ve enerjik bir gün olabilir. Arkadaşlarınızla dostluğunuzu ilerletmek, ilişkilerinizi geliştirmek için sabırsız ancak bir o kadar da kararlı ve heyecanlı olabilirsiniz.


24 temmuz, 2019

Bugün Merkür ve Venüs kavuşum yaparken üstlerinizle, yönetici ve patronunuzla görüşmek ve keyifli konuşmalar yapmak için uygun bir gün olabilir. Duygusal empati sayesinde zor kişileri bile ikna edebilirsiniz.


23 temmuz, 2019

Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal konularda daha hareketli, canlı ve dinamik bir döneme ilerliyorsunuz. Sosyal ilişkiler ve bağlar kurma yönünde, bir grup, dernek, vakıf ve sosyal kuruluşa katılma yönünde daha istekli olabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.