Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

19 eylül, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken daha keyifli bir gündem sizi bekliyor. Hem gücü hem de kontrolü elinizde tutmak isteyebilirsiniz. Cesaretiniz artıyor. Girişimci ve lider yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


18 eylül, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha coşkulu bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Kollayıcı ve cömert yönlerinizle dikkat çekicisiniz.


17 eylül, 2020

Bugün gerçekleşen yeni ayla hayatınızda kontrolünüz dışı gelişmeler sizi şaşırtabilir ve daha önce farkında olmadığınız bir durumu fark edebilirsiniz. Bilinçaltınızı, rüyalarınızı, sezgilerinizi güçlendiren yeni ay akışa, manevi dünyanıza yepyeni bir bakış katmanızı sağlayabilir.


16 eylül, 2020

Yeni ay öncesinde hislerinizin, sezgilerinizin tavan yaptığı bir gündesiniz. Olayların arka yüzünü netlikle görebilirsiniz. Manevi konulara odaklanabilirsiniz. Ancak ihmal ve dalgınlığa, unutkanlığa dikkat etmelisiniz.


15 eylül, 2020

Sosyal bir gün geçirebilir ve arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi ortaya koymak ve paylaşmak ihtiyacınız olabilir. Akşam saatlerinde Ay’ın burç değiştirmesiyle kontrolünüz dışı olaylar karşısında dikkatli olmalısınız.


14 eylül, 2020

Sosyal çevrenizden alacağınız destekle haftaya güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Hiç ummadığınız bir şekilde lehinize dönen gelişmeler karşısında şaşırmamaya çalışın.


13 eylül, 2020

Bugün Jüpiter retrosunun son bulması ev ve aile yaşamında biraz daha rahat bir döneme geçiş yapabilirsiniz. Ailenizden göreceğiniz destek artabilir, evinizde ferahlık, genişleme olabilir, evinize eşya alabilirsiniz.


12 eylül, 2020

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken başarılarınızla, yaptıklarınızla göz önünde olabilirsiniz. Kendinizi gösterebileceğiniz bir gün, duygularınızı açıkça sergileyebilirsiniz.


11 eylül, 2020

Öğle öncesini elinizdeki işleri toparlamakla değerlendirebilir, yapmanız gereken görüşmeleri yapabilir, aramanız gereken kişilere ulaşabilirsiniz. Beklenmedik durumlar karşısında hazırlıklı olmaya çalışmalısınız. Öğleden sonradan itibaren daha rahat bir gündeminiz olabilir.


10 eylül, 2020

Bugün başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosunda ise ilişkiler daha çetrefilli, karmaşık bir hal alacak gibi görünmekte, sabrınızı, sessizliğinizi korumak için akışa güvenmeli ancak tedbiri de elden bırakmamalısınız. Zira bu retroda ilişkilerde tuhaf kırılımlar, karşınızdaki kişinin garip hal ve davranışları sizi şaşırtabilir.


9 eylül, 2020

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak özgür ve bağımsız hareket etmek isteyebilirsiniz. Uzak kimselerle, yabancılarla temas ve görüşmeler gündeminize gelebilir, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz.


8 eylül, 2020

Ortak maddi konular, iş ve para konuları gündeme gelebilir. Güçlü kişilerle karşı karşıya gelebilir, siz de duygusal gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Ancak stres, gerginlik yaratabilecek durumlara dikkat etmelisiniz.


7 eylül, 2020

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi öne çıkarabileceğiniz bir günde konsantrasyon gerektiren konulara odaklanabilirsiniz. Özellikle maddi konularda, iş ve para konularında bu yönünüz çok işe yarayabilir.


6 eylül, 2020

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal açıdan çok daha iyimser, renkli ve canlı bir döneme ilerliyorsunuz, arkadaş ve dostluklardan keyif alabilirsiniz. Aradığınız aşkı sosyal çevrenizde bulabilirsiniz.


5 eylül, 2020

Bugün Merkür’ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte sizi iletişim ve eğitim konularında çok daha etkin kılıyor, merak ve ilgi alanlarınız artabilir, iletişime ve öğrenmeye çok daha açık olabilirsiniz. Yolculuklar gündeme gelebilir.


4 eylül, 2020

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ve evliliğiniz, birlikteliğiniz veya ortaklığınızla ilgili konular gündeminize gelirken tek başına hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Karşınızdaki de buna pek izin verecek gibi görünmüyor.


3 eylül, 2020

Dolunayın ardından günlük işlerinizi halledeceğiniz, detaylı ve hesap gerektiren işlerle uğraşacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Gereksiz kaygı ve kuruntulara kapılmamalı, işinize odaklanmalısınız.


2 eylül, 2020

Bugün bir dolunay gerçekleşirken gündelik yaşamınızda veya çalışma ortamınızda ilişkilerin getirdiği çalkantıları daha güçlü hissedebilirsiniz. Özellikle yaşlı ve olgun kimseler, otorite ve yönetici konumunda kişilerle ilişkilerinizde temkinli davranmalısınız.


1 eylül, 2020

Dolunay öncesinde günlük işlerinizi halledeceğiniz, detaylı ve hesap gerektiren işlerle uğraşacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Gereksiz evham, kaygı ve kuruntulara kapılmamalısınız.


31 ağustos, 2020

Ay Kova burcunda ilerlerken gündeminizde aşk, sevdikleriniz ve tutkuyla bağlı olduklarınız var. Kişisel uğraş ve hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla daha çok ilgilenebilirsiniz.


30 ağustos, 2020

Sevgi ve aşk konularının öne çıktığı bir gündesiniz. Yüreğinizin sesini daha fazla dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz ve keyif aldığınız aktivitelerde yer alabilirsiniz. Otorite konumunda kişilerle ve kadınlarla zıtlaşmamaya dikkat etmelisiniz. Yanlış fikir ve düşüncelerin kolayca üretebileceği bir gün olabilir.


29 ağustos, 2020

Ev ve aileye ilişkin sorumluluklar bugün de devam ederken beklenmedik sürpriz haberlerle hem şaşırabilir hem de sevinebilirsiniz. Merak duygunuz yükselirken haberlerin devamını iple çekebilirsiniz.


28 ağustos, 2020

Ay Oğlak burcunda ilerlerken ev ve aile konuları gündeminizdeki yerini koruyor, aynı anda pek çok işle ilgilenmeniz gerekebilir. Jüpiter Oğlak burcunda ilerlemeyi sürdürürken bugün gibi Ay’ın Oğlak’ta olduğu günler sizi eve ve aileye fazlasıyla bağımlı kılabilir.


27 ağustos, 2020

İletişim trafiği, kısa yolculuklar, ziyaretler ve görüşmeler açısından hareketli bir gün sizi bekliyor. Kendinizi ifade ederken, anlatırken hızlı, aceleci davranmamaya, sabrınızı korumaya özen göstermelisiniz.


26 ağustos, 2020

Ay Yay burcunda ilerlerken iletişim ve yakın çevrenizle olan diyaloğunuz bugün öne çıkabilir. Kısa yolculuklar ve ziyaretler yapabilirsiniz. Sözleriniz, konuşmalarınız ve ifadenizle dikkat çekebilirsiniz. Ciddiyetinizi sözlerinize yansıtabilirsiniz.


25 ağustos, 2020

Gün içinde maddi ve parasal konularla daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Tamamlamanız gereken işler gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde iletişim hızlanıyor, görüşme ve yolculuklar artabilir. Ziyaretler yapabilirsiniz.


24 ağustos, 2020

Maddi konularda, iş ve para konularında hareketli bir gündem sizi bekliyor. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz, alım satım işleri gündeme gelebilir.


23 ağustos, 2020

Sabah saatlerinde Ay burcunuzda ve keyifli bir Pazar sabahı olabilir. Öğleden sonra ise hareketlenmek zorundasınız, işler peşinizi bırakmazken aktif olmaktan keyif alabilirsiniz, tek ihtiyacınız konsantre olmak.


22 ağustos, 2020

Bugünden itibaren Güneş'in burç değiştirmesiyle birlikte kontrolünüz dışı durumların hayatınıza daha çok hakim olabileceği bir dönem başlıyor. Daha sessiz, sakin, geri planda ve akışta kalmayı tercih edebilirsiniz. Mistik ve spiritüel konulara, maneviyata daha yakın ve yatkın olabilirsiniz.


21 ağustos, 2020

Sabah saatlerinde kontrolünüz dışında gelişebilecek olaylar sizi de harekete geçirebilir. Kaza ve aksaklıklara karşı dikkatli olmalısınız. Öğleden sonra ise Ay burcunuza ilerliyor, cesaret ve özgüveniniz artıyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.