Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

20 şubat, 2019

Başak burcunda ilerleyen Ay belirsiz koşullara ve karmaşık durumlara işaret edebilir. İşler sizin müdahaleniz veya kontrolünüz dışında ilerleyebilir. Sessiz veya pasif kalabilirsiniz. Yalnızlığınızın, tek başına olmanın tadına varabilirsiniz, meditasyon ve yoga gibi çalışmalar için uygun bir gün olabilir.


19 şubat, 2019

Bugün gerçekleşen dolunayda akışın getirdiği sürprizlere açıksınız ve bu sürprizler gerçeklerle çok bağ kurmadığınız sürece ayaklarınızı yerden kesebilir. Kendinizi bir masal veya hayal dünyasına kaptırmamaya dikkat edin.


18 şubat, 2019

Arkadaş ortamlarınızda parlayacağınız bir gün olabilir. Yenilikçi fikir ve düşüncelerinizle dikkat çekebilir, katıldığınız toplantı ve sosyal organizasyonların yıldızı olabilirsiniz. Ortak çalışmalara, sosyal paylaşımlara açık bir gündesiniz.


17 şubat, 2019

Duygusal yönlerinizi, hislerinizi daha çok gösterebilirsiniz. İmaj, statü gibi kavramlar ön planda olurken, başarılarınız ve yaptıklarınızla göz doldurabilirsiniz. Akşam saatleri ise çok daha sosyal geçebilir.


16 şubat, 2019

Toplum önünde duygusal tepkilerinizi göstermekten çekinmeyeceğiniz, empatinizi, koruyucu ve kollayıcı özelliklerinizi sergileyebileceğiniz bir gündesiniz. İş ve sorumluluklarınız gündeme gelirken otorite konumunda kişilerle uyumlu ilişkiler kurabilirsiniz.


15 şubat, 2019

Gün içinde yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular ve seyahatler gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde hedeflerinize, yapmak istediklerinize, planlarınıza odaklanabilirsiniz. Otorite konumunda kişilerle, olgun ve yaşlı kimselerle bir araya gelebilirsiniz. İtibarla ilgili konular önem kazanıyor.


14 şubat, 2019

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte iş ve para konularında daha hızlı, hareketli bir döneme ilerliyorsunuz. Ortak maddi ve manevi paylaşımlarda insiyatif ve aksiyon alabilirsiniz. Çalışma anlamında hızlı bir dönem, yorucu olabilir.


13 şubat, 2019

Ay öğle saatlerinde İkizler burcunda ilerlemeye başlarken kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. Uzaklardan aldığınız haberler, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular bugünkü gündeminizi şekillendirebilir. Seyahat planlarına hazırsınız.12 şubat, 2019

Derin konulara ilgi duyduğunuz bir gün. Psikolojik olarak derin duyguların üzerinizde yarattığı duygusal stresi daha çok hissedebilirsiniz. Konsantrasyon gereken işlere odaklanmakta zorluk yaşamayabilirsiniz.


11 şubat, 2019

Merkür’ün burç değiştirmesiyle gündelik hayatınızın temposu hızlanırken, detaylara, hesap işlerine çok daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Sağlık, hijyen, günlük yaşamınızın düzeniyle ilgili konulara odaklanmanız gerekebilir.


10 şubat, 2019

Eşiniz, evliliğiniz veya birlikteliğinizle ilgili konularda hassas olabilirsiniz. Bugün neyle uğraşıyor olursanız olun yalnız kalmak istemeyebilir, arkadaşınızla, sevgilinizle veya eşinizle birlikte hareket edebilirsiniz. İlişkiler konusunda biraz daha sabırlı olmalısınız.


9 şubat, 2019

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ilişkiler konusunda biraz daha sabırlı ve temkinli olmanız gerekebilir. Ortaklık, evlilik veya birlikteliklerle ilgili konular gündeminize gelebilir. Eşiniz veya sevgilinizin iş veya sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir.


8 şubat, 2019

Gün içinde elinizdeki işleri toparlamaya çalışabilirsiniz. Dinlenmeye zaman ayırmalısınız. Akşam saatleri özellikle ilişkiler açısından oldukça hareketli görünmekte.


7 şubat, 2019

Her ne kadar irili ufaklı işlerle yoğun ve biraz da kontrol edilemez bir gündeminiz olsa da pratik becerileriniz ve zekanızla en zor işlerin üstesinden gelebilir, etrafınızda size destek olabilecek pek çok kişi bulabilirsiniz.


6 şubat, 2019

İş ve çalışma ortamınızla ilgili konular gününüze damga vurabilir. Gereksiz kaygı ve endişeleri bir kenara bırakmalı, detayları göz ardı etmeden işinize odaklanmaya çalışmalısınız. Yapmanız gerekenleri planlamak, işlerinizi düzene koymanıza yardımcı olabilir.


5 şubat, 2019

Kova burcunda bugün meydana gelen yeni ay aşk hayatınızda yeni bir döneme işaret edebilir. Bir ilişkiniz yoksa yeni bir aşk söz konusu olabilir. Ayrıca keyifle ilgileneceğiniz yeni bir uğraş alanı ya da hobi de edinebilirsiniz.


4 şubat, 2019

Burcunuzun yöneticisi Venüs bugün burç değiştirirken aileniz hayatınızın baş tacı olabilir. Yaşamınızda aşkın, sevginin önemi artarken, sevdiklerinizle, çocuklarınızla, yuvanızda keyifle geçireceğiniz bir aylık dönem sizi bekliyor.


3 şubat, 2019

Öğle sonrasında hava değişiyor. Aşk konusunda heyecanlı, tutkulu bir tutum içinde olabilir ve bunu sevdiğiniz özel kişiye ve diğer tüm sevdiklerinize yansıtabilirsiniz. Bireysel farklılığınızı, kişiliğinizin renkli, yaratıcı yönlerini ortaya koyabilirsiniz.


2 şubat, 2019

Ay ciddi Oğlak burcunda ilerlerken eviniz ve ailenize dair sorumluluk ve görev bilinci devam ediyor. Ayrıca bugün karşınıza çıkan kişiler de epeyce yorucu veya zorlayıcı olabilir, serinkanlılığınızı korumalısınız.


1 şubat, 2019

Ev ve aile konularında hareketi bol bir gündeminiz olabilir. Baba eviniz, aileniz ve babanızla ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Ancak geçmişe çok takıntılı kalmadan hedeflerinize ve planlarınıza odaklı olmalısınız.


31 ocak, 2019

Ay, Perşembe gününün de yıldızı Jüpiter’in burcunda ilerlerken, iletişim açısından oldukça dikkat çekici olabilecek bugüne bolca görüşme, kısa yolculuk ve ziyaretler damga vurabilir. Kendinizi renkli ve canlı şekilde ifade edebilir, sözlerinizle cezbedici, ikna edici olabilirsiniz. Akşam saatleri daha da keyifli olabilir.


30 ocak, 2019

İletişim konularında heyecanlı ve tutkulu olabilirsiniz. Karşınızdakini ikna etme konusunda iddialı davranabilirsiniz. Yaratıcılığınızı konuşma ve sözlerinize yansıtabilir, iletişim dolu hareketli bir gün geçirebilirsiniz.


29 ocak, 2019

Etkili konuşmalar yapmak ve başkalarını ikna etmek adına uygun bir gün olabilir. Sözlerinizle karşınızdaki kişiler üzerinde önemli etkiler yaratabilirsiniz. Kendinizi güçlü şekilde ifade edebilirsiniz.


28 ocak, 2019

Maddi konularda ortaya koyduğunuz kararlılık kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Kendinize güven ve değerle ilgili problemleri aşabilirsiniz. Sahip olduklarınızın değerini daha iyi bilebilirsiniz.


27 ocak, 2019

Haftanın bu son gününde Ay Akrep burcunda ilerlerken, maddi konularda, harcamalarınızda, alışverişlerde aceleci ve hızlı davranmaktan kaçınmanız gerekebilir, duygularınıza ve içgüdülerinize göre hareket etmekten uzak durmalısınız.

 

26 ocak, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken hareketli hafta sonunuz devam ediyor. Yeni girişimlere imza atabilir, cesur ve gözü pek yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Sosyal ortamınızda yönetici, lider özelliklerinizi sergileyebilirsiniz.


25 ocak, 2019

Ay sabah saatlerinde burcunuza ilerlerken keyifli bir gündem sizi bekliyor. Hem gücü hem de kontrolü elinizde tutmak isteyebilirsiniz. Cesaretiniz artıyor. Girişimci ve lider yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.24 ocak, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte sevdiğiniz, ilgi duyduğunuz alanda ve konularda bilgilerinizi artırabilir, zenginleştirebilir, konuyla ilgili kişilerden çok şey öğrenebilirsiniz. Aşkta da iletişim artıyor, sevdiğinizle daha çok konuşabileceğiniz bir dönem başlıyor.


23 ocak, 2019

Ay Başak burcunda ilerlerken hayatınızda kontrol dışı durumlar bugün sizi biraz daha pasif ancak bir o kadar da akışta kılabilir. Dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmeniz, sağlığınızı daha fazla gözetmeniz gerekebilir.


22 ocak, 2019

Bugün öğle sonrasında iki şans gezegeni Jüpiter ve Venüs yan yana gelirken kardeşlerinizden, komşularınızdan, hemen yanınızda, yakınınızda bulunan kişilerden iyilikler görebilirsiniz. Eğitim açısından da parlak bir gün olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.