Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

18 nisan, 2018

İkili ilişkilerde aniden elektriklenen durumlara bugün biraz daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Karşınızda farklı ve ilginç yaklaşımları olan sıradışı kişiler bulabilirsiniz. Siz de ilişkilerde farklı bir tutum içinde olabilirsiniz.

17 nisan, 2018

Astrolojik açıdan hareketli bir gündeyiz. Başkalarından özellikle maddi anlamda beklentileriniz konusunda biraz daha gerçekçi olmanız gerekebilir. İş konusunda imkanlarınızı artırabilecek bağlantılar kurabilirsiniz. Bugün burç değiştiren Kiron ile birlikte ilişkilerinizle ilgili psikolojik yaraları şifalandıran yeni yol ve yöntemler bulabilirsiniz. Satürn retrosu ise sizi ev ve aile konularında epeyce yorabilir, ancak bu süreç yeni bir yapılanmayı gerçekleştirmeniz açısından da oldukça olgunlaştırıcı ve ders verici nitelikte olabilir.


16 nisan, 2018

Karşıt burcunuzda meydana gelen yeni ay sıradışı bir birlikteliğin, ilişkinin başlangıcını yaptırabilir size. Mevcut ilişkinizde de eskisinden çok daha farklı bir düzeye, boyuta sıçrayabilirsiniz.


15 nisan, 2018

Merkür retrosu bugün sona ererken evliliğinizde veya ortaklığınızda daha rahat bir iletişim yolu bulabilir, ikircikli, şüpheci düşüncelerden kurtulabilirsiniz. Eşinizle veya yakın arkadaşlarınızla birbirinizi karşılıklı daha iyi anlayabilir ve ortak konularda birlikte daha rahat düşünüp hareket edebilirsiniz.

14 nisan, 2018

Ay karşıt burcunuza geçerken gündemde ilişkileriniz var. İkili görüşmeler için uygun bir gün olabilir. Danışmanlık alabilir, bir uzmana görüş sorabilirsiniz. Hızlı ve aceleci davranmaktan uzak durmalı, ego problemlerine dikkat etmelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.