Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

17 ekim, 2019

Sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebileceğiniz bir gün. Uzaklardan ve dışarıdan haberler alabilirsiniz. Seyahatler, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizde olabilir.


16 ekim, 2019

İş ve para konularında yoğun ve mücadeleci bir tutum içinde olabilirsiniz. Karşınıza çıkan güçlü kişiler mücadeleci ruhunuzu test edebilir. Serinkanlı olmaya çalışmalı, gerilimden uzak durmalısınız.


15 ekim, 2019

İlişkilere ışık tutan ateş enerjisiyle harlı bir dolunayın ardınan derin ve konsantrasyon gerektiren işlere odaklanmak için uygun bir gün olabilir. Güçlü kadınlarla bir araya gelebilirsiniz. Ortak maddi konular, maddi ve manevi paylaşımlar gündeme gelebilir.14 ekim, 2019

İkili ilişkiler açısından hareketli gündeminiz devam ederken, ortak çalışmalara, düşünce ve fikir paylaşımına açık bir gün olabilir. Akşam saatlerinde ortak maddi konulara, iş ve para konularına daha fazla dikkat etmelisiniz.


13 ekim, 2019

İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık konuları bugün gündeminizi her zamankinden daha fazla meşgul edebilir. Birlikteliğinizde ve birebir ilişkilerinizde daha fazla denge, uyum ve adalet beklentileriniz olabilir. Gece yarısı meydana gelen dolunay ilişkinizle ilgili bir farkındalık ve karar anı olabilir.


12 ekim, 2019

Venüs ve Uranüs karşıtlığı gerek maddi ve fiziksel, gerek manevi paylaşımlarınızda yaşadığınız değişim süreci açısından hatırlatma niteliğinde olabilir. Para konularında biraz daha dikkatli ve titiz davranmaya çalışmalısınız.

11 ekim, 2019

Detaylar konusunda titiz ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Kuruntuları bir kenara bırakıp işinize konsantre olduğunuzda güzel sonuçlar alabilirsiniz.


10 ekim, 2019

Sağlık ve şifayla ilgili konularla ilgilenebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Konusunda uzman kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Hizmet, üretkenlik, verimlilik kavramları öne çıkabilir.  Bunlarla birlikte duygusal hassasiyetlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


9 ekim, 2019

Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık dönemde maddi konularda fırsat ve imkanları daha iyi değerlendirebilirsiniz. Keyifli alışverişler yapabilir, alım satım ve yatırım konularında daha şanslı olabilirsiniz.


8 ekim, 2019

Aşk hayatınızda tutku ve heyecanlarınız ön planda olabilir. Keyif aldığınız konulara zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Kişisel uğraşlarınız ve hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Kendiniz ve zevklerinize zaman ayırmak için gayret içinde olabilirsiniz.


7 ekim, 2019

Heyecan duyduğunuz, keyif aldığınız konulara ağırlık verebilirsiniz. Eğlenmeyi seven, oyuncu, muzip yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Ego problemlerine dikkat etmeyi unutmayın.


6 ekim, 2019

Mars burcunuzda ilerlerken ufak tefek problemler yaratmayı sürdürüyor. Bunların getirdiği duygusal stresi yönetebilmelisiniz. İşlere biraz dört elle bezmeden yorulmadan sarılma zamanı. Çok duygusal olmamanızda fayda olabilir.

5 ekim, 2019

Evinizde daha çok zaman geçirebileceğiniz, aile hayatınızla ilgili hassas, duyarlı olabileceğiniz bir gündesiniz. Evinizle, toprak işleriyle, bahçenizle ilgilenebilirsiniz. Geçmişe dayalı konular gündeminizde olabilir.


4 ekim, 2019

Mars bugünden itibaren burcunuzda ilerliyor olacak. Bu geçişle birlikte sağlığınıza her zamankinden çok dikkat etmelisiniz. Fiziksel aktivitelerde, sporda sakatlanmalara, kazalara karşı daha tedbirli olmanız gerekiyor. Ayrıca beslenme düzeninizi de kontrol altında tutmalısınız. Mars size enerji getirebilir, ancak bunu doğru kullanmadığınız takdirde burcunuzda oldukça yıpratıcı olabilir.


3 ekim, 2019

Bugün Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konularda, iş ve para konularında daha çok kafa yorabileceğiniz bir dönem başlıyor. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı geliştirme konusunda zihninizi daha çok meşgul edebilirsiniz. İş görüşmeleri yapabilirsiniz.


2 ekim, 2019

Sahip olduklarınızla kendinize olan güveni artırabileceğiniz bir gün olabilir. Elinizdekileri daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Keyif ve konfor alanınızı genişletebileceğiniz bir gün olabilir, aşırı yemek ve beslenmeye dikkat etmelisiniz.


1 ekim, 2019

Ekim'in ilk gününde maddi konular, iş ve para konuları gündeminize gelirken sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı iyi değerlendirmek için çaba ve mücadele içinde olabilirsiniz. Harcama ve alışverişlerinizde bütçenizi gözetmeyi ihmal etmeyin.


30 eylül, 2019

Sabah saatlerinde toparlanması gereken işlerle ilgilenebilirsiniz. Sonrasında ise para konuları, harcamalar gündeminize gelirken cebinize ve bütçenize daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Keyiflere yönelik alşverişler gündeme gelebilir.


29 eylül, 2019

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinizden daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. Sübjektif davranmaktan kaçınmalı, tarafsız yönünüzü korumalı, gerçekçi olmaya çalışmalısınız.


28 eylül, 2019

Bugün burcunuzda gerçekleşen yeni ay yaşamınızda yepyeni bir dönemi başlatıyor. Bu dönemde hayallerinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz yükseliyor, yakın çevrenizden güzel destekler doğuyor.


27 eylül, 2019

Kontrolünüz dışında olaylar tüm hızıyla sürerken ruhunuzdaki değişimi güçlü şekilde hissettiğiniz bir gündesiniz, kendinizi akışa kolayca kaptırabilirsiniz ancak bu akışın ihmal, dalgınlık, unutkanlığa dönüşmemesine dikkat edin.


26 eylül, 2019

Sabah saatlerinde oldukça hareketli bir sosyal gündeminiz olabilir. Arkadaşlarınızı aramanız gerekebilir, yapmanız gereken iş, görev ve sorumluluklar gündeme gelebilir. Öğle sonrasında ise kendinizi hayatın akışına biraz daha bırakabilirsiniz.


25 eylül, 2019

Geleceğe yönelik umutlarınız sizi bugün harekete geçirebilir. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışmalarda yer alabilir, ortak fikirler altında buluşabilirsiniz. Ziyaret, gezi ve görüşmeler gündemde olabilir. İlişkiler konusunda sabırlı olmalısınız.


24 eylül, 2019

Sonbahar ekinoksunun ardından Güneş de artık burcunuz da. Bu durumun getirdiği özgüven ve rahatlığı özellikle öğle sonrasında çok daha fazla hissedebilirsiniz. Sosyal ilişkileriniz hız kazanırken dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

23 eylül, 2019

Haftanın ilk gününde görev ve sorumluluklara odaklanabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili koşullar gündeme gelebilir, planlı, organize hareket edebilirsiniz. Üstleriniz ve yönetici konumunda kişilerle daha çok etkileşim söz konusu olabilir.


22 eylül, 2019

Görev ve sorumluluklarınız gündeme gelirken zamanı doğru kullandığınızdan da emin olmalısınız. Organizasyon, düzen gerektiren işlere odaklanabilir, iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili hedeflerinizi, planlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

21 eylül, 2019

Bugün özgür ve bağımsız hareket etmek, bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Yabancılar, yurt dışı bağlantılı konular ve seyahatler gündeminize gelebilir.


20 eylül, 2019

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, yabancılarla, yeni insanlarla tanışmak, farklı ve yeni yerler görmek için güzel bir gün olabilir. Uzaklardan haberler ve seyahatler gündeminize gelebilir.


19 eylül, 2019

Ortak maddi konular ve paylaşımlara ilişkin bir gündeminiz olabilir. Konsantrasyon gücünüzün yüksek olduğu bir günde birçok işi kotarıp halledebilirsiniz. Ufak detaylarda bile derinlik arayabilirsiniz. Merak ve sorgulama duygularınız güçlü olabilir.


18 eylül, 2019

Bugün Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte ev ve aileye ilişkin sorumluluklarınız atacağınız daha sağlam ve yapıcı adımlarla birlikte biraz daha rahatlayabilir. Önünüze çıkan engelleri ortadan kaldırma gücünüz olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.