Terazi Günlük Burç Yorumu

23 Eylül - 23 Ekim

19 eylül, 2018

Ailenizle bir araya gelebilir, onların sorun ve konularına karşı daha duyarlı davranabiirsiniz. Yemek ve beslenme konularına duyduğunuz ilgili bugün mutfakta epeyce vakit geçirmenize yol açabilir.


18 eylül, 2018

Bugün ev ve aile yaşamınızla ilgili alanda daha çok meşgul olabilirsiniz. Geçmişinizle ilgili konular gündeme gelirken nostaljik bir gün olabilir. Sezgileriniz güçleniyor ancak kendinizi kaptırmadan gerçeklerle bağınızı koruyun.


17 eylül, 2018

Bugün öğleden itibaren eviniz ve aileniz için koşuşturabilirsiniz. Ailenizle bir araya gelebilir, sohbetler, konuşmalar yapabilirsiniz. Geçmişe takılı kalmadığınızdan emin olmalısınız.


16 eylül, 2018

Sözlerinizle özgüveninizi ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz. Kendinizi çok güzel ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Sevgilinizle entelektüel konuşmalar yapabilirsiniz.15 eylül, 2018

Bugün zekanızı, becerilerinizi başkalarının hayatlarını dönüştürmek için kullanabileceğiniz bir gün olabilir. Farklı boyutlarda geniş çerçevede anlama ve algılama kapasitesine sahipsiniz.


14 eylül, 2018

Hayatın konforlu yönlerini daha çok hissetmek isteyebileceğiniz bir gün. Harcama ve alışverişler söz konusu olabilir, gösterişli giysi ve aksesuarları, dekorasyon ürünlerini tercih edebilirsiniz.


13 eylül, 2018

Dalgınlık ve unutkanlığa özellikle dikkat etmeniz gereken bir gün. Son zamanlarda hızlı giden Merkür’ün Neptün’le etkileşimi bugün düşüncelerde karmaşa getirebilir, sağlıklı düşünüp karar almaktan uzaklaştırabilir.


12 eylül, 2018

Bugün maddi konularda ani hareketlerden uzak durmalısınız, beklenmedik gelişmeler sizi zor durumda bırakabilir. Riskleri doğru değerlendirmeye çalışmalısınız.


11 eylül, 2018

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte aşk ve sevdikleriniz uğruna daha fazla mücadeleci olacağınız bir dönem başlıyor. Zevk aldığınız, ilgi duyduğunuz konular sizi fazlaca yorabilir. Ego mücadelelerine girmemeye gayret etmelisiniz.


10 eylül, 2018

Kontrolünüz dışı gelişmeleri de dikkate almanız gereken bir gün olabilir, dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz. Sakin ve kendi halinizde bir gün geçirmek isteyebilirsiniz.


9 eylül, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay bilinçaltınızda, ruhunuzda yepyeni uyanış ve farkındalıklara işaret edebilir. Anlamlı rüyaları, güçlü sezgi ve hisleri beraberinde getirebilir. Ayrıca bugün burcunuzun yöneticisi olan Venüs burç değiştiriyor, maddi konularda şanslı bir döneme adım atabilir, güçlü ve mücadeleci olabilirsiniz.


8 eylül, 2018

İlişkilerde kontrol sizde gibi görünüyor ancak bugün ortaya çıkabilecek gerilim ve tansiyonu da kontrol etmek size düşebilir. Anlayışlı, sabırlı, toleranslı davranmayı ihmal etmemelisiniz.


7 eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte ev ve aileye dair konularda önünüze çıkan engeller azalıyor. Kendinizi ruhen daha az engellenmiş ve rahat hissedebilirsiniz.


6 eylül, 2018

Merkür’ün bugün burç değiştirmesi sizi ruhsal, manevi, spiritüel konulara ilgi duyanlarla bir araya getirebilir. Bu konularda konuşmaktan, duygu ve hislerinizi paylaşmaktan keyif alabilirsiniz.


5 eylül, 2018

Şefkatli, merhametli yönünüz ise herkes tarafından fark edilebilir. Geleceğe yönelik hedefler belirleyebilir, planlar yapabilirsiniz. Ciddi ancak sorumluluk sahibi davranışlarınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.


4 eylül, 2018

Sabah saatlerinde ani ve beklenmedik yolculuk, ziyaret ve görüşmeler ortaya çıkabilir. Sonrasında görev ve sorumluluk bilinciyle hareket etmek isteyebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Duygusal yönlerinizi ortaya koymakta zorlanmayacağınız bir gün olabilir.


3 eylül, 2018

Uzaklar, yabancılar ve yurt dışı bağlantılı konular gündeminize gelebilir. Seyahat planları yapabilirsiniz. Dışarıdan ve uzaktan alacağınız haberler olabilir.


2 eylül, 2018

Ay sabah saatlerinde İkizler burcuna ilerlerken bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, farklı insanlar, kültürler, yerler ve mekanlar tanımak isteyebilirsiniz. Bu da sizi daha fazla yolculuğa, gezilere ve harekete yöneltebilir. Düşüncelerinizi herkesle paylaşmak, fikirlerinizi aktarmak size keyif verebilir.


1 eylül, 2018

Duygusal açıdan hassas olabilirsiniz zira her şeyi olduğundan daha güçlü ve derin algılayabilirsiniz. Mücadele yönünüzü ortaya koyabilirsiniz. Fazla huzur ve sakinlikten rahatsız olabileceğiniz bir gün olabilir


31 ağustos, 2018

İş ve para konularında yoğun bir gündeminiz olabilir. Stres ve gerilime dikkat etmelisiniz. Konsantrasyon gerektiren işlere yönelebilirsiniz.


30 ağustos, 2018

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken karşınızdaki kişinin duygularını hafife almamanız gerekiyor. Tek taraflı düşünmek, kendi halinizde ve tek başına olmanın getirdiği konfor ilişkilerinize zarar verebilir.


29 ağustos, 2018

Karşıt burcunuza ilerleyen Ay ikili ilişkilerinizi, beraberliğinizi ve evliliğinizi öne çıkarıyor. Eşinizin gündemi sizin de gündeminiz haline gelirken kendinizi daha bağımlı hissedebilirsiniz. Özellikle akşam saatlerinde ilişkiler konusunda daha hassas davranmaya özen göstermelisiniz.


28 ağustos, 2018

Sağlığınızla ilgili, bedensel ve fiziksel olarak kendinizi çok da rahat, zinde hissetmeyebilirsiniz. Kendinize zaman tanımalı, bedeninizin ve ruhunuzun ihtiyaçlarına kulak vermeyi ihmal etmemelisiniz.


27 ağustos, 2018

Mars retrosu bugün son bulurken evinizle, ailenizle ve geçmişinizle ilgili konular sizi daha az yormaya başlayabilir. Bu alanda mücadeleniz sürse de daha yapıcı adımlar atabilirsiniz artık.


26 ağustos, 2018

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen dolunay fiziksel ve ruhsal sağlığınıza dair konuları, farkındalıkları beraberinde getirebilir. Sağlığınızla ilgili bazı adımlar atmanız gerektiğini düşünebilir ve buna dair kararlar alabilirsiniz.


25 ağustos, 2018

Hayatınızda son dönemde yaşadığınız ve biraz da kontrol dışı bir hal olan olaylar sizi şaşırtıp zaman zaman da tedirgin ettiyse ya da korkuttuysa bugün bunlardan sıyrılmak ve kendinizi farklı bir kapı açmak için güzel bir gün olabilir. Cesur davranabilirsiniz.


24 ağustos, 2018

Aşk hayatınızla ilgili konular gündeminize gelirken heyecanınızı, tutkunuzu, coşkunuzu öne çıkarabilirsiniz. Sevdiklerinizle ve keyif aldığınız konularla daha çok ilgilendiğiniz bir gün olabilir.


23 ağustos, 2018

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte mistik, spiritüel ve ruhsal konular daha fazla ilginizi çekerken, kendinizi maddi dünyanın kaygı ve dertlerinden uzaklaştırmak niyetinde olabilirsiniz. Ancak kontrol dışı durumlara, dalgınlık ve unutkanlıklara dikkat etmelisiniz.


22 ağustos, 2018

Duygusal ve şefkatli yönlerinizi ortaya koyabilir, kollayıcı, koruyucu davranmakta zorlanmayabilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işler olabilir ve planlı, düzenli, organize olduğunuz takdirde pek çok işinizi halledebilirsiniz.


21 ağustos, 2018

Ev ve aile yaşamınızla ilgili alanda daha çok meşgul olabilirsiniz. Geçmişinizle ilgili konular gündeme gelirken nostaljik bir gün olabilir. Ailenizden güçlü kişilerle bir araya gelip görüşebilirsiniz, onların ve geçmiş yaşantı ve deneyimlerinizin etkisi altında kalabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Terazi burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.