Yay Aylık Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

1 ekim, 2020

Takdir, beğeni toplayabilirsiniz

Geçtiğimiz ay burcunuzun gezegeni Jüpiter’in retrosunun son bulmasıyla aryık hız kazanmış durumdasınız. Kendinizi daha fazla gösterebilir, yaşamınıza biraz daha fazla hakim olabilirsiniz. 3 Ekim’de burç değiştiren Venüs sizi iş ve ve kariyer alanında destekliyor, özellikle otorite konumunda kişilerden, yönetici ve patronlardan, yaşlı ve olgun kimselerden destek, takdir ve beğeni görebilirsiniz. Hemen ayın başındaki dolunay ise heyecan verici bir aşk dolunayı olsa da tuhaf aşk duygularına, sevgi yaklaşımlarına dikkat etmeli, sakin tavrınızı korumalısınız. 16 Ekim’deki yeni ay yeni bir sosyal çevreye girmenizi sağlarken yeni arkadaşlar getirebilir. Merkür ay boyunca gizli kapalı konuları ilginizi çok daha fazla çekiyor. Ancak maddi düzlemde çok sağlam düşünememe durumunuzu gözardı etmemelisiniz. Unutkanlık, dalgınlık özellikle ay ortasında Merkür retrosunun başlamasıyla daha da kendini gösterebilir. 23’ünden itibaren hayatı biraz daha gidişatına bırakabileceğiniz bir dönem başlıyor. 31 Ekim’deki dolunay ise gündelik yaşamınız veya çalışma hayatınızda gözden kaçırmış olabileceğiniz detaylar konusunda uyarıcı olabilir.


1 eylül, 2020

Mars retrosunda tuhaf aşklar

Eylül ayında potanızda hedeflere, planlara dair çok şey var. Görev ve sorumluluk bilincinizi iyice yükselttiğiniz bir ay olarak size göz kırpan Eylül’de kariyerinize, iş yaşamınıza yeni bir yön verebilir, kendinize, hayatınıza yeni bir yol çizebilirsiniz. Düzen, organizasyon gerektiren konularda başarılı olabilir, otorite konumunda kişilerden, üstlerinizden destek görebilirsiniz. 2 Eylül’deki dolunay hedeflere bu denli odaklanmışken size aile yaşamınızı ve geçmişinizi hatırlatabilir, bu noktada uyarıcı olabilir, evi unutmamanız gerektiğini anımsatabilir. 5 Eylül’den itibaren çok daha sosyal bir döneme ilerliyorsunuz. 6 Eylül’de Venüs’ün Aslan burcuna geçmesiyle bu sosyalleşme daha canlı ve renkli bir hale dönüşebilir. Özellikle yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda şanslı olabilirsiniz. 10 Eylül’de başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosu aşkı biraz daha çetrefilli hale getiriyor. Aşkınızdan göreceğiniz umulmadık tepkiler, sevdiklerinizden yana uğraştırıcı ortam sizi kişisel zevklerinizden biraz uzaklaştırabilir. Bu dönemde ego çatışmaları gerçekten tuhaf bir hal alabilir, dikkatli olmalısınız. 13 Eylül’de Jüpiter retrosunun son bulması yaşamınızı hızlandırabilir, maddi konularda şanslarınızı artırabilir. 29 Eylül’de Satürn’ün düze dönmesiyle iş ve para konularını daha fazla yoluna ve bir düzene koyabilir, organize hareket edebilirsiniz. 17 Eylül’deki yeni ay size yeni görev ve sorumluluklar veya yeni bir kariyer getirebilir. 22 Eylül’de Güneş’in burç değiştirmesiyle yeni arkadaşlara yer açmaya hazırlanın.


1 ağustos, 2020

Seyahatler ve yeni maceralar

Güneş ve yıldızların burcunuzla uyumlandığı ve ateş enerjisinin yükseldiği Ağustos ayı yerinizde durmakta zorlandığınız dinamik ve capcanlı bir ay olabilir. Uzaklar, seyahatler gündeme gelebilir, bulunduğunuz ortamın dışında kendinizi daha serbest, özgür ve bağımsız hissedebilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizle, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekerken sesinizi bulunduğunuz ortamın çok daha dışına duyurabilirsiniz. 3 Ağustos’taki dolunay yakın çevrenizdeki, komşu ve kardeşleriniz arasındaki bir gelişmeyi size hatırlatabilir. 7 Ağustos’ta burç değiştiren Venüs yaşamınıza güçlü, dönüştürücü bir aşk katabilir, maddi konularda ilerleme yaşamanızı sağlayabilir. 19 Ağustos’ta meydana gelen yeni ay yeni bir yolculuğun kapılarını aralayıp macera, keşif duygunuzu coşturabilir. 20’sinde Merkür ve ardından Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte görev ve sorumluluklarınıza daha fazla odaklanabilirsiniz. Kendinizi daha fazla gösterme, ifade etme fırsatı bulabilirsiniz.


1 temmuz, 2020

Maddi konular, değer algısı yeniden gündemde

Temmuz ayının en önemli gelişmesi burcunuzun yöneticisi olan Satürn geri hareketinde burç değiştirip yeniden burcunuza dönmesi ve adeta 21 Mart öncesi döneme bir ziyaret gerçekleştiriyor olmanız ki bu süreç 17 Aralık’a kadar devam edecek. Bu dönüşle birlikte kendinize karşı almanız gereken sorumluluklar yeniden karşınıza çıkabilir. Yapmadıklarınızı ya da bir şekilde yapamadıklarınızı irili ufaklı sınavlarla yeniden hatırlayabilir, bunların üzerine gidebilirsiniz. İşte 5 Temmuz’da burcunuzda meydana gelen Ay tutulması bu noktada size yardımcı olabilir. Ay tutulmasının getirdiği yüksek farkındalık ve aydınlık önünüzü daha iyi görmenizi sağlarken kendinize dair değerlendirmeler yapmanızı ve bazı kararlar almanızı kolaylaştırabilir, önümüzdeki dönemin yol haritasını çizmenizi sağlayabilir. 12 Temmuz’da Merkür retrosunun son bulmasıyla ikili ve bire bir iletişim, diyaloglar, karşılık uzlaşma ve anlaşmalar hızlanabilir, artabilir. 20 Temmuz’da gerçekleşen yeni ay ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye veya mevcut ilişkinizde yeni bir döneme işaret edebilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise ortak maddi konuların devreye girdiği, ortak harcamaların, vergi ve miras işlerinin önem kazandığı bir döneme ilerliyorsunuz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.