Yay Aylık Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

1 ekim, 2021

Arkadaşlıklar, dostluklar hakkında her şey
Arkadaşlık ilişkilerinin ve sosyal konuların başrolde olacağı geçtiğimiz yılların Ekim aylarına göre çok daha canlı, hareketli ancak biraz da huzursuz bir ay bizi bekliyor. Bu dönemde kalbiniz dostlarınız için atarken kendinizi olur olmaz tartışma ve çatışmaların içinde buluverebilirsiniz. 6 Ekim’de Terazi burcundaki yeni ay yaşamınıza yeni dostluklar katabilir, dostluklarınızın çerçevesini değiştirebilir, eski kalıpların yerine yenilerini getirebilir. 7 Ekim’den itibaren Venüs’ün burcunuza ilerlemesiyle şanslı bir döneme ilerliyorsunuz, manyetizmanız yükseliyor. Satürn ve Jüpiter’in düze dönmesiyle yakın çevrenizle ilgili konular biraz daha rayına oturabilir ve eğitim konularında daha yapıcı bir yaklaşım içinde olabilirsiniz.  20 Ekim’deki dolunay aşk hayatınızdaki veya sevdiklerinize ilişkin olaylara farkındalık getirebilir. 23 Ekim sonrasında ise hem Güneş ardından Mars Akrep burcuna ilerliyor, bu dönemde hırslarınızı, istek ve heveslerinizi bastırmakta zorlanabilirsiniz ama güzel bir ruhsal arınma dönemi de geçirebilirsiniz.


1 eylül, 2021

Platonik aşklar
Hedeflerinize, planlarınıza odaklanacağınız, onları gerçekleştirmek için çalışkan ve üretken yönlerinizi iyice ortaya çıkaracağınız verimli bir ay sizi bekliyor. 7 Eylül’deki yeni ayla yeni bir kariyer fırsatı bulabilirsiniz, yeni görev ve sorumluluklar, yeni bir unvan ya da konum edinebilirsiniz. 11 Eylül’den itibaren Venüs yaşamınıza gizli ve platonik aşklar getirebilir ve ruh eşinizi bulmak sizin için daha da önemli hale gelebilir. 15 Eylül’de ise Mars burç değiştiriyor ve bu geçiş özellikle sosyal yaşamda çatışmalı durumları su yüzüne çıkarabilir, arkadaşlarınızla, dostlarınızla kavgaya tutuşmamaya dikkat etmelisiniz, yollarınızı ayıracağınız dostlarınız olabilir bu bir buçuk aylık dönemde. 21 Eylül’de Balık burcundaki dolunay ev ve aile yaşamınıza ışık tutabilir ve bu alanda bazı kararlar almanızı sağlayabilir. 22’sinden itibaren sosyal yaşama daha da odaklanacağınız bir zaman başlıyor. 27 Eylül’den itibaren başlayan Merkür retrosunda sosyal iletişim yanlış anlama ve anlaşılmalardan dolayı zorlanabilir.


1 ağustos, 2021

Sosyal yaşamınız renklenebilir
Burcunuzla uyumlanan ateş enerjisini hissedeceğimiz bir ay bizi beklerken bu enerjinin karşısındaki Jüpiter ve Satürn ikilisi sizi yakın çevrenizde komşu ve kardeş ilişkilerinizde yaşanan olaylara çekebilir. Siz uzaklara, yeni keşif ve maceralara açılmak isterken iletişim çevreniz ve sorumluluklarınız peşinizi kolay kolay bırakmayabilir. 22 Ağustos’ta Kova burcunda ikinci kez gerçekleşen dolunay geçmişte bıraktığınızı düşündüğünüz eğitimle bağlantılı bir konuyu yeniden gündeminize taşıyabilir, hatırlatıcı olabilir. 16’sında burç değiştiren Venüs sosyal yaşamınıza renk ve canlılık getirebilir, aradığınız aşkı sosyal çevrenizde bulabilirsiniz.


1 temmuz, 2021

Mücadeleci tarafınız iyice ortada
Temmuz ayına Koç burcundaki Ay ile ve Mars ve Satürn karşıtlığıyla sımsıkı bir giriş yapıyoruz. Bu yeni ayda mücadele duygunuz eksilmeden devam ederken tüm hırslarınızı ortaya çıkarabilir, özellikle konsantre olmanız gereken konularda dirayet sergileyebilir, güçlü taraflarınızla pek çok zorlu işin üstesinden gelebilirsiniz. Güneş Yengeç’te ilerlerken duygular, duygusal stres sizi bir miktar yorup bezgin düşürebilir, kendinizi ruhsal yönden korumaya bakmalısınız. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay ortak bir iş girişimine işaret edebilir. 12 Temmuz’da Yengeç burcuna ilerleyen Merkür bu yönde iletişiminizi iyice artırabileceğinize dikkat çekiyor. 21’ine kadar Venüs Mars ile yan yana ilerlerken ilişkiler açısından bir miktar tutarlı ve temkinli olmanızda fayda var. Venüs 21 Temmuz’da Başak burcuna geçerken iş hayatında destek alabileceğiniz kişiler olabilir. Venüs size itibarlı ve kariyer sahibi bir aşk da getirebilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise Güneş’in burç değiştirmesiyle artık bulunduğunuz ortamın dışına çıkmaya hazırsınız, seyahatler için sabırsızlanabilirsiniz. 24 Temmuz’daki dolunay bu seyahat öncesinde yakın çevrenizde halletmeniz gereken son bir işi hatırlatabilir. 28’inden itibaren Jüpiter’in yeniden Kova burcuna ilerlemesiyle iletişim çevrenizdeki olaylar yeniden artıp hızlanabilir. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesiyle hedefleriniz ve planlarınız için azimle çalışmaya girişebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.