Yay Aylık Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

1 temmuz, 2021

Mücadeleci tarafınız iyice ortada
Temmuz ayına Koç burcundaki Ay ile ve Mars ve Satürn karşıtlığıyla sımsıkı bir giriş yapıyoruz. Bu yeni ayda mücadele duygunuz eksilmeden devam ederken tüm hırslarınızı ortaya çıkarabilir, özellikle konsantre olmanız gereken konularda dirayet sergileyebilir, güçlü taraflarınızla pek çok zorlu işin üstesinden gelebilirsiniz. Güneş Yengeç’te ilerlerken duygular, duygusal stres sizi bir miktar yorup bezgin düşürebilir, kendinizi ruhsal yönden korumaya bakmalısınız. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay ortak bir iş girişimine işaret edebilir. 12 Temmuz’da Yengeç burcuna ilerleyen Merkür bu yönde iletişiminizi iyice artırabileceğinize dikkat çekiyor. 21’ine kadar Venüs Mars ile yan yana ilerlerken ilişkiler açısından bir miktar tutarlı ve temkinli olmanızda fayda var. Venüs 21 Temmuz’da Başak burcuna geçerken iş hayatında destek alabileceğiniz kişiler olabilir. Venüs size itibarlı ve kariyer sahibi bir aşk da getirebilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise Güneş’in burç değiştirmesiyle artık bulunduğunuz ortamın dışına çıkmaya hazırsınız, seyahatler için sabırsızlanabilirsiniz. 24 Temmuz’daki dolunay bu seyahat öncesinde yakın çevrenizde halletmeniz gereken son bir işi hatırlatabilir. 28’inden itibaren Jüpiter’in yeniden Kova burcuna ilerlemesiyle iletişim çevrenizdeki olaylar yeniden artıp hızlanabilir. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesiyle hedefleriniz ve planlarınız için azimle çalışmaya girişebilirsiniz.


1 haziran, 2021

Yeni bir ilişkiniz olabilir
Haziran ayında karşıt burcunuzdaki hareketlilik her şeyin size karşı gibi durduğu hissi yaratsa da değişken burcunuzun getirdiği uyum ve adaptasyon gücü sayesinde zorlukların üstesinde gelebilirsiniz.  Venüs’ün hemen ayın başında burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konularda şanslısınız, ortaklıklardan ve ortak girişimlerden kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıca eşinizin, ortağınızın işlerindeki açılma ve bolluk size de yarayabilir.  10 Haziran’da gerçekleşen Güneş tutulması ilişkilerde yeni başlangıçlara işaret edebilir. Yeni bir ilişkiniz ya da ilişkiniz için yeni bir dönem söz konusu olabilir. Karşınıza yeni bir kişi çıkabilir ancak olası yanılgı ve aldanmalara dikkat edip mantıklı değerlendirmeler yapmaya çalışmalısınız. 12 Haziran’da Mars’ın burç değiştirmesiyle ruhsal yönden daha da rahatlayabileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Mars Aslan döneminde uzaklar, yabancılar ve yurt dışıyla işleriniz ve bağlantılarınızla meşgul olabilirsiniz. 21 Haziran’dan ortaklı iş konularında kendinizi daha motive hissedebilirsiniz. 23 Haziran’da Merkür retrosunun son bulması iletişim ve yolculukları hızlandırabilir. 24 Haziran’daki dolunay maddi durumunuza, sahip olduklarınıza ve varlıklarınıza dikkat çekebilir.


1 mayıs, 2021

Güzel gelişmeler var
Bu ayın en güzel gelişmesi hiç şüphesiz burcunuzun yıldızı olan Jüpiter’in kısmetli olduğu Balık burcuna ilerlemesi. 14 Mayıs’ta başlayan ve 28 Temmuz’a kadar sürecek olan Jüpiter Balık transiti her açıdan rahatlatıcı ve keyif verici olabilir. Özellikle de iş yaşamında ve kariyer açısından bereket getirebilir. Yanı sıra 9 Mayıs’ta İkizler burcuna ilerleyen Venüs ilişkilerden yana da sizi şanslı kılacak. Bu ayın en yıldız burçlarından biri siz olabilirsiniz. Venüs yeni ve güzel ilişkileri beraberinde getirirken mevcut ilişkilerinizde rahatlama sağlayabilir. Merkür’ün de güçlü bir burca ilerlemesi özellikle bire bir iletişimde sizi güçlü kılabilir. 11 Mayıs’taki yeni ay gündelik yaşantınıza yeni rutinler katabilir. 26 Mayıs’taki Ay tutulması ise burcunuzda gerçekleşiyor. Duygusal bir yoğunluk yaşarken kendinize, çevrenize karşı duyarlılığınız, farkındalığınız artabilir ve yaşamınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.


1 nisan, 2021

Sevdiklerinizle dolu bir ay

Aşk yaşamınız, sevdikleriniz, tutku ve heyecanlarınızla dolu bir ay sizi beklerken kalbinizin sesini daha çok duyup dinleyebilirsiniz. Merkür’ün hemen ayın başında burç değiştirmesiyle aşkta iletişime hız verebilirsiniz. Sohbet, görüşme ve konuşmalar artabilir. Ayrıca ilgi duyduğunuz konular artabilir, yeni merak alanları oluşturabilirsiniz. 12 Nisan’daki yeni ay yeni bir aşk getirebilir.14 Nisan’da Venüs’ün burç değiştirmesiyle gündelik rutinlerinize, yaşamınıza, çalışma ortamınıza daha fazla renk ve ahenk gelebilir, kendinizi daha zinde ve sağlıklı hissedebilirsiniz. 19 Nisan’dan itibaren çalışkan ve üretken yönlerinizi, hizmet, emek anlayışınızı daha çok öne çıkarabilirsiniz. 23 Nisan’dan itibaren Mars’ın burç değiştirmesiyle, ortak maddi konularda, ortak iş, yatırım, para konularında biraz daha yorulabileceğiniz bir dönem başlıyor. Bu dönemde eşinizin, ortağınızın işleriyle de epeyce meşgul olabilirsiniz, vergi ve miras konuları yıpratıcı olabilir. 27 Nisan’da Akrep burcundaki dolunay bilinçaltınızdaki birikime dikkat çekebilir, sezgileriniz, rüyalarınız daha da güçlenebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.