Yay Aylık Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

PINAR ATMACA

1 temmuz, 2024

Maddi konular
Ayın ilk yarısında ortak maddi konulara, iş birliklerine odaklı olabilirsiniz. Bazı korku ve kaygılarınızın üstesinden gelebilirsiniz. 6 Temmuz’daki yeni ay yeni bir iş ortaklığını beraberinde getirebilir. 15-16 Temmuz’daki gezegen kavuşumu gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda ani değişimleri beraberinde getirebilir. Mars’ın burç değiştirmesiyle ilişkilerinizde dengelere daha fazla dikkat etmelisiniz. 21 Temmuz’daki dolunay maddi ve parasal durumlarınıza dikkatinizi çekebilir. 22 Temmuz’dan itibaren seyahatlere ve uzaklarla ilgili konulara daha çok odaklanabilirsiniz.


1 haziran, 2024

İlişkiler önem kazanıyor
Ayın ilk yarısında ilişkilere ağırlık verebilirsiniz. Bire bir temasta ve kontakta olduğunuz kişilerle, eşiniz veya ortağınızla yakın bir iletişim ve sohbet içinde olabilirsiniz. Yeni ay yeni bir ilişkiyi veya ilişkinizde yeni bir dönemi gündeme getirebilir. Bu ilişki sizden yaşça küçük biriyle olabilir. Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle maddi konularda, iş ve para konularında mücadeleniz artabilir. 17 Haziran’dan itibaren ortak işlere, iş birliklerine ve ortak maddi konulara ağırlık verebilirsiniz. Güçlü kişilerle ilişkilerinizi artırabilirsiniz. 22 Haziran’daki dolunay kendi hesabınıza, para durumunuza, sahip olduklarınıza dikkatinizi çekebilir.


1 mayıs, 2024

Sağlığınız ve rutinleriniz
Mars’ın Koç burcunda ilerleyişi sayesinde dönemin ağırlıklarından kurtulabilirsiniz. Aşk ve sevdikleriniz için mücadele etmek sizi bu dönemde diri tutabilir. Sağlığınızla daha çok ilgilenebilir, kendinize konforlu rutinler yaratabilirsiniz. 25 Mayıs’ta Jüpiter diğer şans gezegeni Venüs’ü de alarak İkizler burcuna geçerken ve Güneş de bu burçta ilerken ilişkilere odaklanıyorsunuz. Kendinizi biraz bağımlı hissedebilirsiniz. 8 Mayıs’taki yeni ay yeni bir gündelik yaşam modeli getirebilir. 23 Mayıs’ta burcunuzdaki dolunay ise size önceliklerinizi hatırlatabilir.


1 nisan, 2024

Yeni bir aşk
Merkür retrosunun başlamasıyla aşkı daha fazla sorgulayabilir, bu alandaki yaralarınızın üstüne gidebilirsiniz. Burç değiştiren Venüs aşkta kısmetli bir dönemi başlatıyor. Güneş tutulması ise yeni bir aşka işaret ediyor.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.