Yay Aylık Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

3 ocak, 2022

Jüpiter şans getirebilir
Burcunuzun yöneticisi olan Jüpiter kısmetli ve bereketli olduğu Balık burcunda ilerlerken ocak ayını umduğunuzdan iyi geçirebilirsiniz. Özellikle görev ve sorumluluk alanınızda, iş hayatında ve kariyerinizde parlayabilir şansınız. Oğlak burcundaki yeni ay maddi konularda gelenekçi kalıpların dışına çıkabilecek bağımsız yaklaşımlar getirebilir. Venüs retrosunda harcamalarınıza özen göstermeyi unutmayın. 14 Ocak’ta başlayan Merkür retrosunda iletişim alanınızda yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz. Yengeç burcundaki dolunay ortak maddi konularda ve paylaşımlar alanınızda önemli farkındalıklar getirebilir.


1 aralık, 2021

Yeni başlangıçlar
Burcunuzdaki tutulmayla bu ayın yıldızı sizsiniz. Merkür’le birleşen bu tutulma yaşamınıza yeni bir düzen ve başlangıçlar getirebilir, sizi daha konuşkan, iletişime açık kılabilir, sosyal paylaşımlarınızı artırabilirsiniz. 13 Aralık’ta Mars’ın da burcunuza ilerlemesiyle çok daha aktif ve hareketli bir döneme ilerliyorsunuz. Bu dönemde sağlığınızı ihmal etmeyin zira çalışmaya ve fiziksel aktiviteye gereğinden fazla düşebilirsiniz. Oğlak burcunda ilerleyen Venüs sizi iş ve para konularında şanslı kılıyor, gelirlerinizi, kazançlarınızı artırma imkanı bulabilir, yatırımlarınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz. Keyifli, konforlu şeylere de harcayabilirsiniz. 20 Aralık’ta Venüs retrosunun başlamasıyla harcamalarınıza daha çok dikkat etmelisiniz. 22 Aralık’tan sonra ilişkilere iş ve para konularına, maddi konulara çok daha fazla odaklanabilirsiniz.


1 kasım, 2021

Kontrolünüz dışı olaylar belirleyici olabilir
Kasım ayında kendinizi akışa kapılmış hissedebilirsiniz, zira kontrolünüz dışında pek çok olay meydana gelirken elinizden çok da fazlası gelmeyebilir. Durum böyleyken maneviyata odaklanabilir, ruhsal zenginliklerinizin üzerine gidebilir, bir tür ruhsal arınma, detoks, fazlalıklardan, gereksizliklerden kurtulma durumu yaşayabilirsiniz. 5 Kasım’da Uranüs’ü karşısına alan yeni ay gündelik hayatın kaosu karşısında kurtulabileceğiniz ruhsal yükleri müjdeleyebilir. 5 Kasım’dan itibaren iş ve para konularında daha şanslı olabileceğiniz bir dönem başlıyor. 6 Kasım sonrasında unutkanlık, dalgınlık ve ihmallere daha çok dikkat etmelisiniz. 19 Kasım’daki Ay tutulması günlük yaşamınızdaki detaylara dikkat çekerken sağlığınız, beslenmeniz konusunda uyarıcı olabilir.


1 ekim, 2021

Arkadaşlıklar, dostluklar hakkında her şey
Arkadaşlık ilişkilerinin ve sosyal konuların başrolde olacağı geçtiğimiz yılların Ekim aylarına göre çok daha canlı, hareketli ancak biraz da huzursuz bir ay bizi bekliyor. Bu dönemde kalbiniz dostlarınız için atarken kendinizi olur olmaz tartışma ve çatışmaların içinde buluverebilirsiniz. 6 Ekim’de Terazi burcundaki yeni ay yaşamınıza yeni dostluklar katabilir, dostluklarınızın çerçevesini değiştirebilir, eski kalıpların yerine yenilerini getirebilir. 7 Ekim’den itibaren Venüs’ün burcunuza ilerlemesiyle şanslı bir döneme ilerliyorsunuz, manyetizmanız yükseliyor. Satürn ve Jüpiter’in düze dönmesiyle yakın çevrenizle ilgili konular biraz daha rayına oturabilir ve eğitim konularında daha yapıcı bir yaklaşım içinde olabilirsiniz.  20 Ekim’deki dolunay aşk hayatınızdaki veya sevdiklerinize ilişkin olaylara farkındalık getirebilir. 23 Ekim sonrasında ise hem Güneş ardından Mars Akrep burcuna ilerliyor, bu dönemde hırslarınızı, istek ve heveslerinizi bastırmakta zorlanabilirsiniz ama güzel bir ruhsal arınma dönemi de geçirebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.