Yay Aylık Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

PINAR ATMACA

1 aralık, 2023

Maddi konular
Merkür’ün burç değiştirmesiyle maddi ve parasal konular zihninizi daha çok meşgul edebilir. İş, kazanç ve harcamalara odaklanabilirsiniz. Merkür retrosunun başlamasıyla bu alanda iletişim kopuklukları söz konusu olabilir. 23 Aralık’tan itibaren Merkür retrosunun burcunuzda devam etmesi yanlış anlama ve anlaşılmaları beraberinde getirebilir. 4 Aralık’ta Venüs’ün Akrep burcuna ilerlemesi platonik ilişkileri yaşamınıza dahil edebilir. 12 Aralık’ta burcunuzdaki yeni ay yaşamınızda yeni başlangıçların kapısını aralıyor. 21 Aralık’ta Güneş’in Oğlak burcuna ilerlemesiyle maddi konular, iş ve para konuları önem kazanıyor. 26 Aralık’taki yılın son dolunayı ortak maddi konulara dikkat çekiyor. 29 Aralık’ta burcunuza ilerleyen Venüs aşkı yaşamınıza daha fazla getirebilir.


1 kasım, 2023

Ruhsal detoks zamanı
Manevi ve ruhsal konulara ilgi ve merakınızın giderek yükseldiği bir dönemde bu alanda gösterdiğiniz çabaların misliyle iyilik olarak döneceğini aklınızda bulundurun. Satürn’ün düze dönmesiyle özellikle ev ve aile konularında kontrolünüz dışı durumlar da rahatlıyor. Venüs’ün Terazi burcuna ilerleyişi sizi çok daha sosyal kılan bir sürece işaret edebilir. Merkür’ün burcunuza ilerlemesi iletişim çevrenizi daha da zenginleştirebilir. 13 Kasım’da Akrep’teki yeni ay yeni farkındalık ve uyanışlara işaret edebilir. 22 Kasım’da Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle enerjiniz de yükseliyor. 24 Kasım’da Mars’ın da aynı alana ilerlemesi aktivitelerinizi hızlandırırken sizi biraz yorabilir, sağlığınızı gözetmelisiniz. 27 Kasım’da İkizler’deki dolunay eşinizin, ortağınızın istek ve beklentilerine dikkatinizi çekebilir.


2 ekim, 2023

Yeni bir sosyal çevre
Sosyal bir dönem sizi bekliyor. Bu dönemde arkadaş ve dostlarınızın da yardımı ve desteğiyle geleceğe umutla bakabilirsiniz. 14 Ekim’deki Güneş tutulması yeni umutlar ve yeni bakış açıları getirebilir. Yeni bir sosyal çevre edinebilir, böyle bir çevreye dahil de olabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesiyle sosyal çevrenizle iletişimi iyice artırabilirsiniz. Dostça görüşmeler yapabilirsiniz. Venüs’ün Başak burcuna ilerlemesiyle başarılarınızla takdir ve alkış toplayacağınız bir döneme ilerliyorsunuz. Üstlerinizle, yöneticilerinizle, patron ve otorite konumundaki kişilerle güzel bir iletişim ve bağlar kurabilirsiniz. 12 Ekim’de Mars’ın burç değiştirmesiyle sağlığınıza daha çok dikkat etmelisiniz. Duygusal ve ruhsal hezeyanlardan uzak durmalısınız. Güneş’in burç değiştirmesiyle manevi bir hazırlık süreci başlayabilir sizin için.


1 eylül, 2023

Yeni hedefler
Eylül ayında hedeflerinize ve planlarınıza odaklanabilirsiniz. Yeni hedefler belirleyebilir, yeni görev ve sorumluklara atılabilir, bu alana daha çok kafa yorabilirsiniz. Gelişmeler bu yönde istediğiniz hızda olmasa da 15 Eylül’deki yeni ay yeni başlangıçların ve belki de yeni bir kariyerin adımlarını attırabilir. Mars Terazi transitinde sosyal ilişkilerde anlaşmazlık ve sürtüşmeler daha çok ortaya çıkabilir. Arkadaşlıkları organize etmede zorlanabilirsiniz. 23 Eylül sonrasında bu sosyal alana daha çok odaklanabilirsiniz. 29 Eylül’deki dolunay aşk ve sevdiklerinizle ilgili kararları beraberinde getirebilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.