Yay Haftalık Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

3 ağustos, 2020

Sesinizi duyurabilirsiniz

Yeni hafta Kova burcunda dolunayla başlıyor. Bu dolunay yakın çevreniz, komşu ve kardeş ilişkilerinize dikkatinizi çekebilir, onların yaşamlarındaki önemli bir olay veya gelişmeyle ilgilenebilirsiniz. Merkür’ün 5 Ağustos’ta burç değiştirmesi sesinizi çok daha uzaklara duyurmanızı sağlayabilir, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz, bavullarınızı toplayıp yolculuğa çıkabilirsiniz. Venüs’ün 7 Ağustos’ta burç değiştirmesiyle ortak maddi konularda, eşinizin veya ortağınızın maddi durumunda düzelmeler, iyileşmeler söz konusu olabilir. Ortak bir yatırım veya harcama gündeme gelebilir.


27 temmuz, 2020

Hafta ortasında Ay burcunuzda tadını çıkarın

Haftanın ilk iki gününde kontrolünüz dışı konular gündeminizi belirlerken akışta kalmanız gerekebilir ancak dalgınlığa, uykusuzluğa, unutkanlığa dikkat etmelisiniz. İletişim karmaşasını iyi yönetmelisiniz. Ardından hafta ortasında Ay burcunuzda ve özellikle ev ve aile konularında kendinizi gösterebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken maddi konular, harcama ve alışverişler gündeme gelebilir, hoşunuza gideni almak isteyeceksiniz, cüzdana dikkat.


20 temmuz, 2020

Yeni bir iş fırsatı doğabilir

Haftanın ilk günü Yengeç burcunda gerçekleşen yeni ay yeni bir iş, ortak yatırım ve finansman, vergi ve miras konusunu gündeme getirebilir. Ancak üzerinize düşen görev ve sorumluluklardan kaçmamalısınız. 22 Temmuz’da Güneş’in burç değiştirmesiyle kendinizi daha özgür ve bağımsız hissedebileceğiniz, bulunduğunuz ortamın dışında daha mutlu ve keyifli olabileceğiniz bir dönem başlıyor.


13 temmuz, 2020

Maddi konulara odaklı bir hafta

Merkür retrosunun son bulmasıyla ortak maddi imkanları daha iyi değerlendirme imkânı yakalayabilirsiniz. Salı günü sahip olduklarınızı yeniden değerlendirebileceğiniz birçok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü maddi konular üzerinden yaşadığınız dönüşümü daha güçlü şekilde hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Hafta sonuna ilerlerken ilişkiler önem kazanıyor. Hafta sonunda ise yeni aya doğru Yengeç burcunda ilerleyen Ay ortak maddi alanda yepyeni girişimleri beraberinde getirebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.