Yay Haftalık Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

5 nisan, 2021

İletişim ağırlık kazanıyor

Haftanın ilk gününde maddi konularda, iş ve para konularında daha dikkatli ve temkinli davranmanız gerekebilir. Ardından hafta ortasında iletişime dair konular ağırlık kazanıyor. Kendinizi ifade etmekte zorlanmayabilir, duygu ve düşüncelerinizi renkli bir şekilde dile getirebilirsiniz. Perşembe’den itibaren gündeminizde aileye ve eve dair konu ve gelişmeler olabilir. Evinizde, ailenizle daha çok zaman geçirebilirsiniz. Geçmişe dair konu ve anıları hatırlayabilirsiniz. Haftanın son günlerinde ise kişisel önceliklere odaklanabilirsiniz ancak yeni ay öncesinde kontrol dışı durumlara dikkat etmelisiniz.


29 mart, 2021

Aileyle iletişimde yanlış anlamalara dikkat

Haftanın ilk gününü epeyce sosyal geçirirken, ilişkilerde güvensizlik yaratan, ikili, çifte durumlara yol açan havaya dikkat, doğru bir yargıda bulunmak için uygun bir gün olmayabilir. Salı’dan itibaren kontrol dışı durumlara biraz daha dikkat etmeli, dalgınlık ve ihmallere karşı tedbirli olmalısınız. Perşembe akşamından itibaren ise Ay burcunuzda sizin dedikleriniz oluyor, güven tazeliyorsunuz. Bu hafta Merkür hem Neptün ile kavuşumuyla hem de Balık burcunun son derecelerinde olması aile içi iletişimi ve haberleşmeyi sekteye uğratabilir, yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz. Pazar günü Merkür’ün Koç burcuna ilerlemesiyle aşkta iletişim artarken kendinizi dolaysız ifade edebilirsiniz.


22 mart, 2021

Heyecanlı bir hafta olabilir

Bu hafta yan yana gelen Venüs ve Güneş aşkta parlak günlere işaret edebilir. Heyecan ve tutkularınızı yaptığınız her işe yansıtabilirsiniz, bundan mutluluk duyabilirsiniz, kendinizi bolca şımartabilirsiniz. Hafta sonu meydana gelen dolunay ise bu kavuşum karşısında gerçekleşirken sosyal yaşamınızda, dostluk ve arkadaşlıklarınızla ilgili kararlar alabilirsiniz.


15 mart, 2021

Aşk dolu bir dönem başlıyor

Yeni haftada yıldızlar burç değiştirirken, öncelikle Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte aile içi iletişiminiz artabilir, ailenizi daha sık ziyaret edebilir, onlarla daha çok görüşebilirsiniz. Geçmiş, tarihle ilgili konularda merakınız artabilir, tarih kitapları okuyabilirsiniz. Sonrasında 20 Mart’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle İlkbahar ekinoksu gerçekleşiyor ve astrolojik yeni yıl başlıyor. Bu dönem aşk, sevdikleriniz açısından oldukça hareketli geçebilir. Hemen ardından Venüs’ün burç değiştirmesiyle aşktan kaçışınız yok gibi görünmekte.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.