Yay Haftalık Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

20 eylül, 2021

Sosyal bir gündem sizi bekliyor
Haftaya bir dolunayla başlıyoruz ve bu dolunay ev ve aile ilişkilerinize dair önemli farkındalıkları, geçmişe, anılarınıza dair hislerinizi günışığına çıkartabilir. Ailenize ilişkin kararlar gündeminize gelebilir. Merkür Jüpiter açısı sosyal ilişkilerinizi güçlendirebilir. 23 Eylül’den itibaren Güneş’in Terazi burcunda ilerlemeye başlamasıyla çok daha sosyal bir gündem sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla, dostlarınızla bir araya gelirken onlarla ortak iş ve uğraşlar içinde kendinizi bulabilirsiniz.


13 eylül, 2021

Sosyal ilişkilere dikkat
Haftaya Ay burcunuzda ilerlerken başlamak size keyif ve heyecan verebilir. Mars’ın Çarşamba günü burç değiştirmesiyle birlikte arkadaşlık ilişkileriniz sizi her zamankinden daha fazla meşgul edebilir. Sosyal çevrenizde ortaya çıkabilecek sürtüşme, tartışma ve problemlere her zamankinden daha çok dikkat etmelisiniz. Dernek ve vakıf işleriyle uğraşıyorsanız bu dönemde çok daha faal olabilirsiniz. Arkadaşlarınız arasında kırgınlıklara dikkat etmelisiniz.


6 eylül, 2021

Yeni görevler
Bu hafta Salı günü gerçekleşen yeni ayla birlikte yeni hedefler belirleyebilir, yeni planlar peşinde olabilirsiniz. Tüm bunlarda sıradışılık başrolde olurken yaşamınızı yeni bir kariyer ya da görev ve sorumluluklarla da taçlandırabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte aşkta ve ilişkilerde ruhsal uyumu, manevi birlikteliği daha çok arıyor olabilirsiniz. Ancak gerek aşkta gerek maddi konularda kontrolünüz dışı olaylara biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir.


30 ağustos, 2021

Yeni insanlar tanıyabilirsiniz
Haftaya başlarken gündeminizde ilişkiler, evlilik, ortaklık ve birliktelik konuları olabilir. Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal yaşamınızda çok daha hareketli olabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve yeni dostluklar kurabilirsiniz. Teknolojik konulara, yeniliklere merakınız artabilir. Hafta sonunda ise gündeminizde uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.