Yay Haftalık Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

18 ocak, 2021

Hırslı, mücadeleci olabileceğiniz bir dönem başlıyor

Haftanın ilk üç gününde sevdiklerinize, aşka dair konular gündeminizi belirlerken tutku ve heyecanlarınızın peşinde olabilirsiniz. Hafta ortasına doğru Mars Uranüs kavuşumunda gündelik rutinlerinizde birden sizi meşgul edebilecek bir gündeminiz olabilir, çalışma yaşamınızda ani beliren durumlar ya da kişiler olabilir. Çarşamba günü Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık süreçte ortak maddi konuların ve iş ve para konularının sizi meşgul edebileceği bir dönem başlıyor. Hafta sonunda karşıt burcunuzdaki Ay ilişkiler açısından hareketli bir gündem yaratabilir.


11 ocak, 2021

Yeni bir iş kapısı açılabilir

İş ve para konularının giderek ağırlık kazandığı bir hafta sizi bekliyor. 13 Ocak Çarşamba günü bir yeni ay gerçekleşirken yeni ay maddi konularda, iş ve para konularında yeni başlangıçlara işaret ediyor. Yeni bir iş veya kazanç kapısı söz konusu olabilir.


4 ocak, 2021

İlişkiler hararetlenebilir

Yeni haftada Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk ay boyunca ikili ve bire bir ilişkiler sizi epeyce uğraştırabilir. İlişkilerde denge ve uyumu korumak adına epeyce mücadele verirken bir yandan da iş ve para konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir. 8 Ocak’ta Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte eğitim adına ilerleme kaydedeceğiniz bir dönem başlıyor, bolca okuyabilir, bilgilenebilir, öğrenebilir ve bundan zevk duyabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte aile içi iletişim hız kazanıyor.


28 aralık, 2020

Uzaklar ilginizi çekiyor

Haftanın ilk günü ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik ve birliktelik konularında oldukça hareketli ve çalkantılı bir gündeme işaret ediyor. Ardından ortak maddi konulara, iş ve para konularına odaklanabilirsiniz. Güçlü kişiler sizi de mücadeleci kılabilir. Yeni yılı Ay Aslan burcunda karşılarken gözünüz kulağınız uzaklarda ve dış dünyada olup bitenlerde olabilir. Başkalarını, uzaklardakileri merak edebilir ve bolca haberleşebilirsiniz. Haftanın son günü olan Pazar gününde ise işlerinize, görevlerinize, hedef ve planlarınıza odaklı ve organize şekilde geçirebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.