Yay Haftalık Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

24 ocak, 2022

Enerjinizi maddi konulara odaklama zamanı
Haftaya başlarken sosyal bir gündem sizi bekliyor, dostlarınızla görüşebilirsiniz. Ardından kendinizi akışa ve akışın getirdiklerine odaklayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise burcunuzda ilerleyen Ay ile birlikte hayatın kontrolü ve gidişatı biraz daha sizin kontrolünüzde olabilir, ışığınız ve enerjinizle dikkat çekebilirsiniz. Mars’ın burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde maddi konularla sahip olduklarınızın yönetilmesiyle ilgili konular enerjinizi odaklayacağınız alanlar olabilir. Merkür retrosunun Oğlak burcuna geçmesiyle bu konulara daha fazla kafa yorabilirsiniz ancak iletişimde yanlış anlamalara biraz daha dikkat etmelisiniz. Venüs retrosunun son bulması bazı maddi kazançlar getirebilir.


17 ocak, 2022

Maddi kararlar

Bu hafta gerçekleşen dolunay ortak maddi konularda, iş ve para konularında bazı kararları gündeme getirebilir. Vergi ve miras işleriniz varsa, bunlarla ilgili de gelişmeler ortaya çıkabilir. Sezgilerinizi konuşturan bir dolunay olabilir. 20 Ocak’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle iletişim, haberleşme ve eğitim konuları gündeminizde daha çok yer kaplayabilir ve bu konularda kendinizi çok daha motive ve istekli hissedebilirsiniz.


10 ocak, 2022

Geçmiş okumalar, kitaplar
Haftaya başlarken gündeminizde aşk ve tutkular yer alabilir, kalbiniz yalnızca sevdikleriniz için atabilir. Ardından gündelik telaşlarınıza kapılabilirsiniz. Venüs retrosuna bu hafta Merkür retrosunun da eklenmesiyle yakın çevre ilişkilerinizi, komşularınız veya kardeşlerinizle ilgili konuları daha fazla düşünebilirsiniz, geçmişe dair yazıları, mektupları ya da kitapları okuyabilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken ilişkiler açısından etkin bir gündeminiz olabilir.


3 ocak, 2022

Maddi konulara odaklanabilirsiniz
Yeni yılın ilk haftasında maddi konulara odaklanabilir ve akılcı ve realist yaklaşımlarla maddi durumunuza odaklanabilir ve sahip olduklarınızı çok daha iyi değerlendirebilirsiniz. Ardından bolca iletişim ve haberleşme sizi daha fazla zihinsel pratiğe itebilir. Hafta sonuna ilerlerken ev ve aile konularına yoğunlaşabilirsiniz ancak ailenizden gördüğünüz iyiliklerle kendinizi çok daha rahat ve mutlu hissedebilirsiniz. Hafta sonuna aşk ve tutkularınız damga vurabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.