Yay Haftalık Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

14 haziran, 2021

Yeni haftada yakın çevrenize odaklısınız
Haftaya başlarken gündeminizde uzaklarla ilgili konular olsa da Mars sizi yakın çevrenize yönlendirebilir, komşu ve kardeşlerle ilgilenebilirsiniz. Ardından hafta ortasında ilgilenmeniz gereken organizasyon işleri olabilir, hedef ve planlar konusunda Merkür retrosunun getirebileceği aksaklıklara dikkat etmelisiniz. Sonrasında sosyal yönden keyifli bir gündeminiz olabilir ve arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Hafta sonunda başlayan Jüpiter retrosu ev ve aileyle ilgili işleri artırırken bazı karışıklıklara da yol açabilir.


7 haziran, 2021

İlişkilerde yeni bir dönem

Haftaya başlarken gündeminizde detaylar, tamamlanması, bitirilmesi gereken pek çok iş olabilir. Ardından Ay’ın salı akşamı İkizler burcuna ilerlemesiyle ilişkilere, evlilik ve ortaklık konularına odaklanabilirsiniz. Ancak Güneş tutulması öncesinde sakin ve sabırlı davranmanızda fayda olabilir. 10 Haziran öğle saatlerinde İkizler burcunda yılın ilk Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulma ilişkinizde yeni bir döneme, yeni bir ilişkiye, evlilik ve ortaklık konularında yeni bir yaklaşıma işaret edebilir ancak bunlar geçmişle bağlantılı olabilir ve zihninizi çokça meşgul edebilir. 12 Haziran’da Mars’ın Aslan burcuna ilerlemesiyle bir buçuk ay sürecek yepyeni Mars döngüsü başlıyor. Mars malefik bir gezegen olduğundan geçtiği alana zorluklar taşıyabilir. Çıktığı alana ise rahatlama getirebilir. Ortak maddi konular, ortak iş ve girişimler, eşinizin işleri düzelirken ruhsal olarak rahatlayabilirsiniz. Öte yandan uzaklar, yolculuklar, dışarıyla ilgili konular biraz sarpa sarabilir.


31 mayıs, 2021

Ortak maddi konularda şans yükseliyor
Haftaya başlarken gündeminizde iletişim ve haberleşme ya da yolculuklarla ilgili konular olabilir. Mars ve Neptün’ün uyumlu açısı ortak iş ve maddi konularda özverili gayret ve çalışmalarınıza işaret edebilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle ortaklı işlerden yana gelir ve kazançlarınızı artırabilecek bir döneme işaret ediyor. Perşembe günü Venüs ve Jüpiter’in güzel açısı sürpriz şans ve kısmetleri beraberinde getirebilir ve bunlar ortak iş ve paralarla ilgili olabilir. Ancak hafta sonunda ruhsal gerginliklere karşı dikkatli olmalı ve bunları iyi yönetmelisiniz.


24 mayıs, 2021

Burcunuzda bir Ay tutulması var
26 Mayıs’taki Ay tutulması ise burcunuzda gerçekleşiyor. Duygusal bir yoğunluk yaşarken kendinize, çevrenize karşı duyarlılığınız, farkındalığınız artabilir ve yaşamınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Bu tutulma kendinizle ilgili unuttuğunuz bir konuyu size hatırlatabilir. Karşı tarafa ve ilişkilerinize oldukça odaklandığınız bir dönemden geçerken kendinizi ihmal etmemeniz gerektiğini hatırlatan bir tutulma yaşayabilirsiniz. 30 Mayıs’ta başlayan Merkür retrosunda ise önümüzdeki üç aylık dönemde bire bir iletişime daha çok dikkat etmelisiniz, ortaklık ve ilişkilerde yanlış anlamalar ve iletişim sorunları yorucu olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.