Yay Haftalık Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

19 ekim, 2020

Ruhsal bir hazırlık dönemi

Bu hafta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ruhsal, manevi konulara odaklanacağınız, duygusal, merhametli, vicdanlı yönlerinizi ortaya çıkaracağınız bir dönem başlıyor. Güneş’in burcunuza ilerlemeden önceki bu hazırlık dönemi hayatınızı yoluna koymak için iyi olabilir.


12 ekim, 2020

Yeni ay yeni bir sosyal çevre getirebilir
Bu hafta Merkür retrosunun başlamasıyla birlikte iletişim konuları biraz daha karmaşık ve girift bir durum alabilir. Kontrolünüz dışı gelişmeler çapraşık düşünceleri iyice tetikleyebilir. Bu hafta ayrıca 16 Ekim’de bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay sosyal yaşamınızda yeni bir dönemi işaret edebilir. Yeni arkadaşlar edinebilir ve yeni bir sosyal çevre içinde kendinizi bulabilirsiniz.

5 ekim, 2020

İlişkilere odaklanabilirsiniz
Haftanın ilk gününe gündelik yaşam şartları, rutininiz, çalışma ortamınız damga vururken, enerjinizi yerinde kullanmalısınız. Sonrasında hafta ortanıza ilişkiler, ortaklıklar, evlilik ve birliktelik konuları etki edebilir. Dengeleri korumaya dikkat. Hafta sonuna ilerlerken gündeminize ortak maddi konular, iş ve para konuları damga vurabilir. Kriz yaratabilecek durumlardan uzak kalmaya dikkat. Pazar günü kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz.


28 eylül, 2020

Aşka dair farkındalıklar
Bu hafta bir dolunay gerçekleşirken bu dolunay aşk yaşamınıza ışık tutabilir, aşka dair kararlar almanızı sağlayabilir. Ancak dolunay yöneticisi Mars’ın retrosunda temkinli olmakta fayda var. Ayrıca bu hafta Venüs burç değiştiriyor. Venüs’ün Başak burcuna ilerleyişiyle iş yaşamınız ve kariyerinizde parlak bir döneme adım atabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.