Yay Haftalık Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

PINAR ATMACA

15 nisan, 2024

Çalışmalar artıyor
Bu hafta Jüpiter Uranüs kavuşumu gündelik rutinlerinizle ilgili farklı ve sıra dışı yaklaşımlarda bulunmanızı kolaylaştırabilir. Bu dönemde güçlü Plüton yakın çevrenizin getirdiği baskıyı daha çok hissettirebilir. Güneş’in burç değiştirmesiyle iş ve çalışmalarınıza ağırlık vereceğiniz bir sürece geçiş yapabilirsiniz.


8 nisan, 2024

Aile konuları sabır gerektirebilir
Hafta başı gerçekleşen Güneş tutulması ise yeni bir aşka işaret ediyor. Aşkta geçmişin yaralarını, izlerini silmeye hazır olabilirsiniz. Hafta ortasında Mars Satürn kavuşumu ev ve aileyle ilgili sabrınızı zorlayan ya da zamanınızı alan gelişmeler isteksizlik getirebilir. Hafta sonuna ilerlerken ilişkilerde iletişime dikkat etmelisiniz.


1 nisan, 2024

Aşka odaklısınız
Güneş tutulmasına yaklaşırken aşka dair önemli farkındalıklar içinde büyük başlangıçların eşiğinde olabilirsiniz. Merkür retrosunun başlamasıyla aşkı daha fazla sorgulayabilir, bu alandaki yaralarınızın üstüne gidebilirsiniz. Ev ve aile konularını daha ciddiyetle ele almak için biraz daha zamana ihtiyaç duyabilirsiniz. Hafta sonundan itibaren burç değiştiren Venüs aşkta kısmetli bir dönemi başlatıyor.


25 mart, 2024

Sosyal çevre
Hafta başında gerçekleşen Ay tutulması sosyal çevrenizde değişen şartlara işaret edebilir. Yakın çevreniz dengenizi bulmanızı kolaylaştırabilir. Aile bireyleri için çaba sarf etmelisiniz. Gündelik iş ve rutinlerinizi etkileyen ilginç gelişmeler söz konusu olabilir. Hafta ortasından itibaren dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Hafta sonunda kendinizi ve enerjinizi daha fazla sergileyebilirsiniz.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.