Yay Haftalık Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

1 haziran, 2020

Burcunuzda bu hafta bir Ay tutulması var

Ay tutulması 5 Haziran’da burcunuzda gerçekleşiyor. Bu tutulma kendinizde, yaşamınızda önemli bir farkındalığa dikkat çekerken ev ve aile yaşamınızdaki koşulların güçlüğünü apaçık ortaya çıkarabilir, görünür kılabilir.


25 mayıs, 2020

Ortak maddi konularla ilgilenebilirsiniz

Ayın son haftasına ilerlerken mücadeleci yönlerinizi ortaya koyarak başlayabilirsiniz. Güç ve konsantrasyon gerektirebilecek iki günün ardından kendinizi daha özgür ve serbest hissedeceğiniz bir hafta ortası sizi bekliyor. Bu hafta Merkür’ün burç değiştirmesi sizi ortak maddi konulara, ortak paraların idaresine daha ilgili kılabilir. Hafta sonunda ise hedeflerinize, planlarınıza yeniden sarılabileceğiniz, iş ve kariyer konularının öne çıktığı bir gündeminiz olabilir.


18 mayıs, 2020

İlişkiler mercek altına giriyor 

Yoğun geçen bir haftanın ardından bu hafta Güneş’in karşıt burcunuza ilerlemesiyle birlikte ilişkilerin önem kazanacağı bir döneme ilerliyorsunuz. Bu süreçte merceğinizde bire bir ve ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları yer alabilir. Biraz karşınızdaki en yakın kişiye bağımlı bir tutum içinde olabileceğiniz bir aylık bir süreç geçirebilirsiniz. 22 Mayıs’ta gerçekleşen yeni ayla birlikte bu alanda bazı değişimler gündeme gelebilir.


11 mayıs, 2020

Hareketli bir hafta

Astrolojik yönden belki de yılın en dolu haftası Satürn retrosuyla başlıyor. Bu retro yakın çevreniz, komşu ve kardeş ilişkilerinizle ilgili konularda daha sabırlı ve temkinli bir yaklaşım gerektirebilir. Salı günü Merkür’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki üç haftalık dönemde ikili ve birebir ilişkilerde diyaloğu, iletişimi artırma ve hızlandırma imkânına sahip olabilirsiniz. Eşinizle, ortağınızla daha çok konuşabilirsiniz. 13 Mayıs’ta Mars Balık burcuna ilerliyor. Mars Balık burcunda kaygan bir zeminde ilerlerken özellikle ev ve aile konularında bazı tekinsiz durumları beraberinde getirebilir. Ev ve aile içi sürtüşmelere, çatışmalara, kavga ve gürültüye daha çok dikkat etmelisiniz, ayrılıklar, kopmalar bu bir buçuk aylık süreçte gündeme gelebilir. Ayrıca ev kazaları açısından da özellikle kayıp düşmemeye dikkat etmelisiniz. Venüs retrosu da bu hafta başlıyor. Karşıt burcunuzdaki bu retroda en çok dikkat etmeniz gereken ilişkilerinizdeki ikircikli ve çifte durumlar olabilir. Karşınızdaki kişinin tedirginliği, kararsızlığı sizi de epeyce etkileyecek gibi görünmekte. İlişkinizin veya ortaklığınızın ne yöne gittiğini kestirmekte de sizi zorlayan durumlar olabilir. Burcunuzun yıldızı Jüpiter retrosu ise 14’ünde başlıyor. Bu süreçte Jüpiter maddi konuları, paranızı, sahip olduklarınızı, varlık ve kaynaklarınızı daha iyi nasıl değerlendirebileceğiniz konusunda epeyce öğretici olabilir ve bunun yanında size kendi kıymetinizi, değerinizi bilmeyi de öğretebilir.Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.