Yay Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

25 ocak, 2020

Bugün meydana gelen yeni ayla birlikte eğitim alanında yeni adımlar atabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni bir fikir veya düşünce geliştirebilirsiniz. Düşüncelerinizdeki derinlik, gizem ve bilgelik size yeni bir ifade şekli ve tarzı getirebilir.


24 ocak, 2020

Maddi konulara odaklanabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Kendinize duyduğunuz güveni tazelemek ihtiyacı duyabilirsiniz. Kaynaklarınızı, sahip olduklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde iletişim hızlanabilir.


23 ocak, 2020

Maddi konular gündeminizdeki yerini korurken sahip olduklarınızı daha iyi kullanıp değerlendirmek isteyebilir, bu yönde adımlar atabilirsiniz. Yeteneklerinizi değerlendirmeli, kendi değerinizi bilmelisiniz.


22 ocak, 2020

Maddi konularda hareketli bir gün sizi bekliyor. Alışverişe çıkabilir, bir süredir beğendiğiniz bir eşyayı alma konusunda sabırsız davranabilirsiniz. Hesabınızı kontrol ettiğinizden emin olun.


21 ocak, 2020

Ay bugün burcunuzda ilerlerken özgüveniniz de yerinde. Kontrolünüz dışındaki olayların etkisinden kurtulup hayatınızın dümenine geçebilirsiniz. Cesur ve girişimci davranabilir, sözünüzün daha çok geçtiğini hissedebilirsiniz.


20 ocak, 2020

Bugün akşam saatlerinde Kova burcuna ilerleyen Güneş hayatınızda iletişime vereceğiniz öneme işaret ediyor. Yakın çevrenizle konuşmalarınızda, sohbetlerinizde sesiniz daha duyulur bir hal alabilir ve iletişim gücünüzle kendinizi daha çok gösterebilirsiniz.


19 ocak, 2020

Hayatı akışına bırakabileceğiniz bir gün sessizliğin sesini dinlemek ve tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Sezgilerinizin, inançlarınızın peşinden giderken kendinizi manevi yönden güçlü hissedebilirsiniz.

 

18 ocak, 2020

Kontrolünüz dışı gelişmeler sizi mistik ve manevi konulara çok daha yatkın kılıyor. Sezgileriniz ve bilinçaltınız devreye girerken hayatı daha akışta algılayabilirsiniz. Rüyalarınız anlam kazanabilir.


17 ocak, 2020

Bugün Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte iletişim ve yolculuklar açısından hareketli bir döneme ilerleyebilirsiniz. Yazmaya, konuşmaya, derdinizi, isteğinizi anlatmaya, aktarmaya meraklı ve ilgili olabilirsiniz. Komşularınız ve kardeşlerinizle iletişiminiz artabilir.


16 ocak, 2020

Geleceğe yönelik umutlarınız sizi bugün harekete geçirebilir. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışmalarda yer alabilir, ortak fikirler altında buluşabilirsiniz. Düşüncelerinizi rahatça paylaşabilirsiniz.


15 ocak, 2020

İş hayatında ya da görev ve sorumluluk alanınızda güçlü kişilerin etkisini veya baskısını daha fazla hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Akşam saatlerinde çok sosyal ve keyifli bir gündem size beklerken bu keyifli durumun tadını çıkarmalısınız.


14 ocak, 2020

Venüs burç değiştirirken sizi ailevi konularda destekleyen ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayan bir alana ilerliyor. Ailenizle olan ilişkileriniz açısından keyifli bir dönem olabilir, evinizi güzelleştirebilir, dekorasyon işleriyle ilgilenebilirsiniz.


13 ocak, 2020

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular ve seyahatler gündeminizi şekillendirirken yapılmayı bekleyen, elinizde kalan iş ve uğraşlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde daha kararlı ve hedef odaklı bir tutum içinde olabilirsiniz.


12 ocak, 2020

Keşif ve macera ruhunuzun öne çıktığı bir gün olabilir. Gittiğiniz yerlerde edindiğiniz deneyimlerden karşılaştığınız kişilerden çok şey öğrenebilir, öğrendiklerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca bugün gezegenlerin yan yana dizilişi sahip olduklarınızı değerlendirme konusundaki korkularınızı, endişelerinizi artık bir kenara bırakma, eski yüklerinizden kurtulma zamanı olduğunu hatırlatabilir.


11 ocak, 2020

Tutulmanın ardından gün içinde ortak maddi konular ağırlığını hissettirebilir. Duygusal stres ve gerginlikten uzak durmalısınız. Akşam saatlerinde kendinizi çok daha özgür, bağımsız hissedebilirsiniz.


10 ocak, 2020

Bugün bir Ay tutulması meydana geliyor. Ay tutulması iş ortaklığınıza ya da ortak paylaşımlarınıza ilişkin bir farkındalık ve karar getirebilir. Çalıştığınız iş veya eşinizin işiyle ilgili konuları gündeminize taşıyabilir.

9 ocak, 2020

Sabah saatlerinde ilişkilerde dalgalanmalara, kontrol dışı durumlara dikkat etmek ve akışta kalmak gerekebilir. Öğle sonrasında ise özellikle kıskançlık ya da aşırı sahiplenme gibi olumsuz duyguları yumuşatmanız gerekebilir. Duygusallık yorucu olabilir.


8 ocak, 2020

İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık konuları bugün de gündeminizi meşgul etmeyi sürdürüyor. İlişkiler daha fazla hassasiyet gerektirebilir, kendinizi karşı tarafa uyumlandırmanız gerekebilir.


7 ocak, 2020

İkili ilişkilerin önem kazandığı bir gün, evlilik, ortaklık ve birliktelikler söz konusu olduğunda denge ve uyum, eşitlik, hakkaniyet kavramları önem kazanabilir. Eşinizle, ortağınızla karşılıklı, ciddi ve önemli konuları ele alabilirsiniz.


6 ocak, 2020

Haftanın ilk gününde çalışma ortamınız ve günlük yaşamınızla ilgili detaylar ve hesap işleri bugün gündeminizi meşgul edebilir. Çalışkan ve üretken yönlerinizi daha belirgin şekilde ortaya koyabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.


5 ocak, 2020

Günlük işler, çalışma ortamınızın koşulları bazı fedakârlıkları beraberinde getirebilir, duygusal, merhametli bir tutum izleyebilirsiniz. Detaylara her zamankinden fazla dikkat etmelisiniz.


4 ocak, 2020

Mars bugünden itibaren burcunuzda ilerliyor. Bu geçişle birlikte sağlığınıza her zamankinden çok dikkat etmelisiniz. Fiziksel aktivitelerde, sporda sakatlanmalara, kazalara karşı daha tedbirli olmanız gerekebilir. Ayrıca beslenme düzeninizi de kontrol altında tutmalısınız. Mars size enerji getirebilir, ancak bunu doğru kullanmadığınız takdirde yıpratıcı olabilir.


3 ocak, 2020

Aşk hayatınızla ilgili konular bugün öne çıkarken tutkularınızın, heyecanlarınızın peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Keyifli organizasyonlar, planlar yapmak için uygun bir gün olabilir. Kendinizi güçlü ve etkileyici şekilde ifade edebilirsiniz.


2 ocak, 2020

Bugün ilgi duyduğunuz konuların üzerine heyecan ve tutkuyla gidebilir, yüreğinizin sesini her zamankinden daha fazla dinleyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı, sanatçı yönlerinizi ortaya çıkarabileceğiniz, özgüvenle hareket edebileceğiniz bir gün.


1 ocak, 2020

Evinizde ve ailenizle birlikte olmaktan keyif alacağınız, mutluluk duyacağınız bir gün olabilir. Güzel sofralar kurabilir, bu sofralarda sevdiklerinizi ağırlayabilirsiniz. Şefkat ve merhamet duygularınızı göstermekten keyif alabilirsiniz.


31 aralık, 2019

Yılın son gününde ev ve aileyle ilgili konular gündeminize gelirken duygusal ve şefkatli yönlerinizi ortaya koyabilir, kollayıcı, koruyucu davranmakta zorlanmayabilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işler olabilir, mutfak ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz.


30 aralık, 2019

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konulara, iş ve para konularına daha çok kafa yorabilirsiniz. Hesap işlerine odaklanabilir, organizasyon becerilerinizi konuşturabilirsiniz. İş görüşmelerini, temaslarını hızlandırabilirsiniz.


29 aralık, 2019

Konuşmalarınızla ve sözlerinizle karşınızdakileri etkileyebileceğiniz bir gün olabilir. Zengin iletişim ağınızla, kurduğunuz ilişkilerle insanları mıknatıs gibi kendinize çekebilirsiniz. Güzel yazılar yazmak ve sunumlar yapmak için uygun bir gün.


28 aralık, 2019

İletişimin ön planda olduğu bir gün, yakın çevrenizle, kardeşleriniz ve komşularınızla uyumlu bir birlikteliği yakalamak isteyebilir bunda da iletişim becerilerinizden, kıvrak zekanızdan daha fazla yararlanabilirsiniz.


27 aralık, 2019

Tutulma sonrası bugünkü Güneş Jüpiter kavuşumu büyük bir alışverişe işaret edebilir. Kendi konfor, lüks ve rahatlık ihtiyaçlarınızı tatmin eden bir harcama da yapabilirsiniz. Uzun vadeli ve realist bir yaklaşım içinde olduğunuzdan emin olun.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.