Yay Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

22 ocak, 2022

Organizasyonla, düzenle, planlarla konular gündeminize gelirken yaptıklarınızla dikkat çekebilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz, dizginlemeniz zor olsa da göstermekten çekinmeyebilirsiniz.


21 ocak, 2022

Ay Başak burcunda ilerlerken planlarınıza, hedeflerinize, gerçekleştirmek istediklerinize odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizle, yönetici konumunda kişilerle, olgun ve yaşlı kimselerle görüşebilirsiniz. İtibarla ilgili konular önem kazanıyor.


20 ocak, 2022

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte yakın çevre, komşu, kardeş ilişkilerine, iletişime daha fazla odaklanacağınız bir dönem başlıyor. İletişim hızlanabilir, görüşme ve ziyaretlerle birlikte kısa yolculuklar önem kazanabilir.


19 ocak, 2022

Ay Aslan burcunda ilerlerken bulunduğunuz ortamın dışında hayattan daha fazla keyif alacağınız bir gün olabilir. Seyahat ve gezi programları gündeme gelebilir. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görmek keşif ve macera duygularınızı besleyebilir.


18 ocak, 2022

Bu dolunay ortak maddi konularda, iş ve para konularında bazı kararları gündeme getirebilir. Vergi ve miras işleriniz varsa, bunlarla ilgili de gelişmeler ortaya çıkabilir. Sezgilerinizi konuşturan bir dolunay olabilir.


17 ocak, 2022

Dolunaya ilerlerken gündem ortak maddi konularda hareketliliğe işaret ediyor. Vergi, miras gibi paylaşım işleri gündeminize gelebilir. Stresi ve duygusal baskıyı iyi yönetebilmelisiniz.
16 ocak, 2022

Ortak maddi konularda, yatırım, alım satım, vergi ve miras işleriyle ilgili hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ortaklıkların maddi boyutu ve paylaşımlarla ilgili kurduğunuz ilişkilerde denge ve uyumu gözetirken empati gücünüzü öne çıkarabilirsiniz.


15 ocak, 2022

Gün içinde ikili ilişkiler konusunda hassasiyetler daha fazla ön planda olabilir. Akşam saatlerinde ise psikolojik açıdan sizi daha fazla etkileyebilecek konular gündeminize gelebilir. Derinliği olan gizemli konulardan hoşlanabilirsiniz.


14 ocak, 2022

Merkür retrosu bugün başlarken iletişim sarpa sarabilir. Ticari konularda temkinli davranmalı, sözleşme ve anlaşma konularını gerektiğinde zamana bırakmalı ya da iki üç kez etraflıca düşündüğünüzden emin olmalısınız.


13 ocak, 2022

Ay’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle kalmak yerine size en yakın kişi veya kişilerle birlikte hareket etmeyi tercih edebilir, zaman zaman kendinizi bu kişilere bağımlı hissedebilirsiniz. 


12 ocak, 2022

Gündelik yaşamınızın karmaşık koşulları gününüze damga vurabilir. Siz de mükemmeliyetçi ve titiz yönlerinizle işleri biraz daha zorlaştırıyor olabilirsiniz. Venüs retrosunda size destek olanlara karşı biraz daha sabırlı olmalısınız.


11 ocak, 2022

Günlük hesap işleri ve detaylarla uğraşmanız gereken bir günde olabilirsiniz. Kaygı, kuruntu ve evhamdan uzak durmak daha verimli ve etkili bir iş ve çalışma performansı göstermenize yardımcı olabilir. Sakinliğinizi korumalısınız.


10 ocak, 2022

Haftanın ilk gününde yüreğinizin sesini daha fazla dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz ve keyif aldığınız aktivitelerde yer alabilir, bir miktar çabayla kendi kendinizi şımartıp mutlu edebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymalısınız.


9 ocak, 2022

Aşk hayatınızla ilgili konular gündeminizi şekillendirirken iletişim konusunda temkinli olmanız gereken bir günde olabilirsiniz. Egolar su yüzüne çıkarken kişisel çatışmalara dikkat etmelisiniz.


8 ocak, 2022

Sevdikleriniz, aşkınız ve varsa çocuklarınızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Bireysel farklılığınızı, kişiliğinizin renkli, yaratıcı yönlerini ortaya koyma zamanı ve bundan zevk duyabilirsiniz.


7 ocak, 2022

Ruhunuzdaki idealist duyguları ve yaklaşımı, merhametinizle birleştirebileceğiniz bir gün olabilir. Özellikle aileniz ve yuvanız söz konusu olduğunda fedakarlığınızı, şefkatinizi bolca gösterebilirsiniz. Mutfakta harikalar yaratabileceğiniz bir gün olabilir.


6 ocak, 2022

Aileniz, geçmişinizle ilgili konular bugün daha fazla gündeme gelebilir. İstek ve beklentilerinizin yolunda kalbinizin sesini dinlerken bugün geri dönüp geçmişe bir bakmak isteyebilirsiniz, fazla takılı kalmamaya çalışmalısınız.


5 ocak, 2022

Ay Kova burcunda ilerlemeyi sürdürürken yakın çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınızla ilgili konular gündeminize gelirken, iletişimin bol olduğu hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İddialı bir konuşma ve kendinizi ifade etme şekliniz olabilir.


4 ocak, 2022

Haberleşme ve iletişimle ilgili konular gündeme gelirken planlı ve organize hareket etmeniz gerekebilir. Trafikle ilgili tedbir almayı da ihmal etmemelisiniz.


3 ocak, 2022

İş ve para konularıyla ilgilenebilirsiniz. Alışveriş ve harcamalar bütçe düzenlemesi gerektirebilir. Maddi konularda daha titiz ve uyanık davranmalı, hesabınızı titizlikle gözetmeyi ihmal etmemelisiniz.


2 ocak, 2022

Oğlak burcunda gerçekleşen yeni ayla birlikte sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, varlıklarınızı daha iyi değerlendirebileceğiniz yeni koşullar söz konusu olabilir. Ayrıca yeni bir eşya veya ürün satın alabilirsiniz.


1 ocak, 2022

Yeni yılın bu ilk gününde Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinizden daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. Sürpriz hediyelerle şaşırabilirsiniz.


31 aralık, 2021

Yılın son gününde Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha coşkulu bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Cesur, girişken, korkusuz ve cömert yönlerinizle dikkat çekicisiniz.


30 aralık, 2021

Kontrolünüz dışı gelişmeler hayatı akışa bırakmanıza neden olabilir. Her ne kadar çevrenizde oldukça hareketli ve enerjik bir gündem olsa da siz kendinizi daha geri planda tutmak isteyebilirsiniz.


27 aralık, 2021

Arkadaşlarınıza ve sosyal ilişkilerinize yönelik sorumluluklarınızı daha fazla hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Sosyal iletişime ve anlaşmazlıklara dikkat etmeniz gereken bir gün.


26 aralık, 2021

Akşam saatlerine ilerlerken arkadaşlarınızın zenginliği, sosyal yaşamınızın canlılığı ve renkliliği bugün size umut katıyor, geleceğe bakışınızı tazeleyebilir, vizyoner yönlerinizi öne çıkarabilirsiniz. Düşünceleriniz ve fikirlerinizle dikkat çekeceğiniz bir gün olabilir.


25 aralık, 2021

Plan, düzen, organizasyon gerektiren görev ve sorumluluklarınızın ağırlığını hissedebilirsiniz. Duygularınızı göstermekten ve ifade etmekten geri durmayacağınız bir gün sizi bekliyor.


24 aralık, 2021

Görev ve sorumluluklara yönelik ağırlığı ya da stresi biraz daha fazla hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Planlı ve organize hareket etmeye çalışmalısınız. Güçlü, etkili kontaklar kurabileceğiniz bir gün olabilir.


23 aralık, 2021

Uzak kimselerle, yabancılarla temas ve görüşmeler gündeminize gelebilir, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Bugün biraz daha özgür ve bağımsız hareket etmek isteyebilirsiniz.


22 aralık, 2021

Bugün Aslan burcuna ilerleyen Ay uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konuları gündeminize taşıyabilir. Uzaklardan alacağınız haberler olabilir. Ufkunuzu genişletmek ve yeni bilgiler edinmek isteyebileceğiniz bir günde olabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.