Yay Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

PINAR ATMACA

23 şubat, 2024

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte aile içi iletişiminiz artabilir, ailenizi daha sık ziyaret edebilir, onlarla daha çok görüşebilirsiniz. Geçmiş, tarihle ilgili konularda merakınız artabilir, tarih kitapları okuyabilirsiniz.


22 şubat, 2024

Sosyal yönden hareketli bir gün sizi beklerken, duygularınızı kelimelere döküp ifade etmek zor olmayabilir. Hareketli bir gün geçirebilirsiniz, gezi ve yolculuklar gündeminize gelebilir.


19 şubat, 2024

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularında motivasyonunuz, istek ve hevesleriniz artıyor. Ailenizle daha fazla bir arada olmak ve vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Geçmişe yönelik ilgi ve merakınız artıyor.


18 şubat, 2024

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ilişkilerin, evlilik ve ortaklık konularının vurgulandığı bir gün olabilir. Bire bir görüşmeler gündeme gelirken ilişkinizde denge ve uyumu yakalamak isteyebilirsiniz.


17 şubat, 2024

İkili ilişkilerde iletişimin hızlı, dinamik olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Karşınızdaki kişi beklediğinizden hızlı yanıtlar verebilir, hazırcevaplılığı ile sizi şaşırtabilir. Diyaloglarda sakinliği korumak için biraz daha çaba sarfetmelisiniz.


10 şubat, 2024

Yeni ayla birlikte eğitim hayatınızda yeni bir dönem başlayabilir. Yakın çevrenizde değişim ve yenilikler söz konusu olabilir. Yeni bir komşunuz olabilir ve onun desteğiyle kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Yeni ay haritasında Uranüs etkisi gündelik yaşamınızda beklenmedik gelişmelere işaret ederken, maddi konularda sürpriz destekler gelebilir.


9 şubat, 2024

İletişimle ilgili konular gündeme gelirken iletişimden kaynaklanabilecek problemlere ve yanlış anlama ve anlaşılmalara her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Trafikle ilgili tedbir almayı da ihmal etmemelisiniz.


8 şubat, 2024

Güneş ve Uranüs’ün sert açısı altında özellikle iletişim ve haberleşmeyle ilgili beklentileriniz yüksek olabilir ve bu durum gündelik yaşamınızda beklenmedik gelişmeleri beraberinde getirebilir, detaylara dikkat etmelisiniz.


5 şubat, 2024

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi öne çıkarmanız, göstermeniz hiç de zor olmayabilir. Girişimci ve lider özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz. İlişkilerinizde daha güçlü ve söz sahibi bir tutum sergileyebilirsiniz.


4 şubat, 2024

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizden daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. İlişkilerden yana şansınızı değerlendirmelisiniz.


3 şubat, 2024

Beklemediğiniz sürpriz iyiliklerle kendinizi mutlu hissedebileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Başkalarına karşı iyiliksever ve fedakâr yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir.


2 şubat, 2024

Uzaklardan, yurt dışından ve yabancılar arasından güçlü bağlantılar kurabileceğiniz kişiler karşınıza çıkabilir. Seyahatler gündeme gelebilir ve gördüğünüz yerler, tanıştığınız insanlar üzerinizde derin izler bırakabilir.


31 ocak, 2024

Ay Terazi burcunda ilerlerken ortak çalışmalara ve sosyal aktivitelere çok daha açık olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak işlere imzanızı atabilirsiniz, birlikte hareket etmekten keyif alacağınız bir gün olabilir.


30 ocak, 2024

Bugünkü Mars Uranüs görünümü altında sağlığınızı ve bağışıklığınızı korumaya özen göstermelisiniz. Maddi konularda hızlı kararlardan kaçınmalısınız.29 ocak, 2024

Ay Başak burcunda ilerlerken görev ve sorumluluklara odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili koşullar gündeme gelebilir. Aşkta ve ilişkilerinizde mesafeyi tercih edebilirsiniz.


28 ocak, 2024

Duygularınızı dışa vurmaktan çekinmeyeceğiniz bir gündesiniz. Adımlarınız, girişimleriniz başkaları tarafından görülebilir, fark edilebilirsiniz. Kendinizi güçlü ve sağlıklı hissedebilirsiniz.


27 ocak, 2024

Yabancı kişilerle görüşmeler gündeme gelebilir. Aynı anda birkaç görüşme veya ziyaret yapabilirsiniz. Ancak Mars Merkür kavuşumunda iletişime özen göstermeli, riskli tutumlardan uzak durmalısınız.


26 ocak, 2024

Dışarıdan nasıl algılandığınız, göründüğünüz bugün sizin için biraz daha önemli olabilir, prestij, itibar, saygınlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Hedeflerinize, planlarınıza odaklandığınız bir gün geçirebilirsiniz.


25 ocak, 2024

Aslan burcunda gerçekleşen dolunay keyifli geçebilecek uzak yol ve yolculuklara işaret edebilir, dış dünyaya odaklanabilirsiniz.


24 ocak, 2024

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konularda daha şanslı olabileceğiniz bir döneme geçiş yapıyorsunuz, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz.


23 ocak, 2024

Duygusal derinliğe önem verdiğiniz bir gün olabilir ancak bu durum fazla ağır da gelebilir. Olayların gizemini çözmek isteyebilirsiniz. Araştırmacı yönünüz öne çıkabilir. Konsantrasyon gereken işlerde başarılı olabilirsiniz. Ancak zihninizi çok yormamaya özen gösterin.


22 ocak, 2024

İkili ilişkiler açısından dalgalanmalara açık ve hassas bir gün geçirebilirsiniz. İlişkinizde denge ve uyum için karşınızdaki kişiyi daha fazla düşünmeniz gerekebilir. Bunu başarıyla yaptığınızda karşınızdaki kişiden iyilikler görebilirsiniz.


21 ocak, 2024

Plüton’un burç değiştirmesiyle düşünce ve zihin dünyanızda büyük dönüşümler zamanı başlıyor. Bu yirmi yıllık uzun dönemde eğitim konularında önemli süreçlerden geçebilirsiniz.


20 ocak, 2024

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte yakın çevre, komşu, kardeş ilişkilerine, iletişime daha fazla odaklanacağınız bir dönem başlıyor. İletişim hızlanabilir, görüşme ve ziyaretlerle birlikte kısa yolculuklar önem kazanabilir.

 


19 ocak, 2024

Gündelik yaşamınızın karmaşık koşulları gününüze damga vurabilir. Siz de mükemmeliyetçi ve titiz yönlerinizle işleri biraz daha zorlaştırıyor olabilirsiniz. Etrafınızda size destek verebilecek kişiler olduğunu unutmayın.


18 ocak, 2024

Sağlığınız konusunda gereken önemi göstermeniz gereken bir gündesiniz. Çevrenizde size yardımcı olan kişilerden yardım almaktan çekinmemelisiniz. Şifa, arınma, temizlik gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


15 ocak, 2024

Ruhunuzdaki idealist duyguları ve yaklaşımı, merhametinizle birleştirebileceğiniz bir gün olabilir. Özellikle aileniz ve yuvanız söz konusu olduğunda fedakarlığınızı, şefkatinizi bolca gösterebilirsiniz. Mutfakta harikalar yaratabileceğiniz bir gün olabilir.


14 ocak, 2024

Aileniz, geçmişinizle ilgili konular bugün daha fazla gündeme gelebilir. İstek ve beklentilerinizin yolunda kalbinizin sesini dinlerken bugün geri dönüp geçmişe bir bakmak isteyebilirsiniz, fazla takılı kalmamaya çalışmalısınız.


13 ocak, 2024

Yakın çevrenizle iletişim ve etkileşimin güçlü olduğu bir gündesiniz. Kendinizi ifade etmek konusunda hiçbir sorun yaşamayacağınız gibi başkalarını daha kolay ikna edebilir, sözlerinizle, konuşmalarınızla dikkat çekebilirsiniz.


12 ocak, 2024

Yeni ayın ardından iletişim konularında aktif olabilirsiniz. Karşınızdakini ikna ederken duyguları ön plana çıkarabilir, empati gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Yakın çevreniz, komşu ve kardeşleriniz arasında dikkat çekicisiniz.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.