Yay Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

3 temmuz, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha coşkulu bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Cesur ve cömert yönlerinizle dikkat çekicisiniz.


2 temmuz, 2020

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüşle birlikte maddi ve parasal konularda yapmanız ve ciddiyetle yaklaşmanız gereken işler ve sorumluluklar irili ufaklı sınavlar halinde yeniden karşınıza çıkabilir. Kendinize ve hayata güven noktasında gidermeniz gereken ya da artık atlamanız gereken problemleri metanet ve dirayetle karşılamanız gerekebilir.


1 temmuz, 2020

Günlük yaşamınıza etki eden kontrolünüz dışı gelişmeler bugün sizi zorlasa da kendinizi akışa bıraktığınızda çok daha iyi hissedebilirsiniz. Sakin, dingin, sessiz ortamlara ve kendinizle baş başa kalmaya ihtiyacınız olabilir.


30 haziran, 2020

Sessiz, sakin ve dinlendirici bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. İhmal, dalgınlık ve unutkanlıklar gündeme gelebilir.


29 haziran, 2020

Sosyal açıdan keyifli bir hafta başı sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz, ancak fazla ısrarcı davranmaktan kaçınmalısınız.


28 haziran, 2020

Mars bugün burç değiştirirken yılın geri kalanında etkili olacak bu transit sevdikleriniz ve aşktan yana son derece hararetli, hareketli bir döneme işaret ediyor. Çocuklarınız varsa onlarla çok meşgul olabilirsiniz.


27 haziran, 2020

Planlarınıza, hedeflerinize, gerçekleştirmek istediklerinize odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizle, yönetici konumunda kişilerle, olgun ve yaşlı kimselerle görüşebilirsiniz. İmaj, statü ve itibarla ilgili konular önem kazanıyor.


26 haziran, 2020

Hedeflerinize, planlarınıza odaklı olabileceğiniz bir gün. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Zamanlamaya dikkat etmelisiniz. Üstlerle ilişkiler biraz daha sabır gerektiriyor.


25 haziran, 2020

Venüs retrosunun son bulmasıyla eşinizden, arkadaşlarınızdan ve her türlü ortaklık ve ilişkinizden daha çok destek görebileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz.


24 haziran, 2020

Kişisel gelişimle, eğitimle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Her türlü bilgiye açık olan tutumunuz sizi farklı ve yeni yerlere götürebilir, yeni insanlarla tanışmanızı sağlayabilir. Keşif ve macera ruhunuz çok yüksek.


23 haziran, 2020

Öğleden sonra uzaklarla ilgili konular, yabancılar ve yurt dışı bağlantılar yaşamınıza çok daha hakim olabilir. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve uzaklaşmak konusunda ısrarcı davranabilirsiniz.


22 haziran, 2020

Güneş tutulmasının ardından ortak yatırımlar ve iş konularında atılacak adımların ve yapılacak girişimlerin destek gördüğü bir günde olabilirsiniz. Ancak iletişim problemlerine dikkat etmelisiniz.


21 haziran, 2020

Bugün sabah saatlerinde gerçekleşen Güneş tutulması yeni iş ortaklıklarının, ortak iş ve yatırım fırsatlarının, ortak harcamaların başlangıcını teşkil edebilir. Güçlü ve etkili kişilerle tanışabilirsiniz.


20 haziran, 2020

İkili ve bire bir ilişkilerin ön planda olduğu bir gün, tek başına hareket etmekten kaçınabilirsiniz. Güneş tutulması öncesinde özellikle ilişkilerde ısrarcı olmamak, oluruna, gidişatına bırakmak gerekebilir.


19 haziran, 2020

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, ikili ilişkiler, beraberliğiniz ve evliliğiniz daha fazla üzerinde duracağınız konular olabilir. Karşılıklı denge ve uyumu yakalamaya gayret edeceksiniz.


18 haziran, 2020

Bugün Merkür retrosu başlıyor. 3 hafta sürecek Merkür retrosunda ortak maddi konularda, paylaşımlarda iletişimden kaynaklanabilecek sorunlara özellikle dikkat etmelisiniz. Psişik ve metafizik konulara derin bir merak içinde de olabilirsiniz.


17 haziran, 2020

Sağlığınız, beslenmeniz, diyetinizle daha çok ilgilenmeniz gereken bir gün olabilir. Bağışıklığınıza dikkat etmeli, hastalıklara karşı direncinizi yükseltmelisiniz. Kaygılardan uzak durup işlerinize odaklanmalısınız.


16 haziran, 2020

Öğle saatlerinde Ay burç değiştirirken üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Kuruntuları bir kenara bırakıp işinize konsantre olduğunuzda güzel sonuçlar alabilirsiniz.


15 haziran, 2020

Bugün ilgi duyduğunuz konuların üzerine heyecan ve tutkuyla gidebilir, yüreğinizin sesini her zamankinden daha fazla dinleyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı, sanatçı yönlerinizi ortaya çıkarabileceğiniz, özgüvenle hareket edebileceğiniz bir gün.


14 haziran, 2020

Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler bugün gündeminizi belirleyebilir. Sevdiklerinizle ilgilenmek ve onlara yakın olmak isteyebilirsiniz. Heyecan ve tutkularınızı gizlemeyeceğiniz bir gün olabilir.


13 haziran, 2020

Mars Neptün kavuşumu bugün gerçekleşirken ev içinde karmaşaya, dalgınlığa, unutkanlığa daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Dağınık aile ilişkileriyle ilgilenmeniz gerekebilir.


12 haziran, 2020

Ev ve aile yaşamınızla ilgili konular gündeme gelirken ciddi disiplinli yönünüzü ortaya koyabilirsiniz. Evinizle ilgili işleri halledebilir, dekorasyon, tadilat, tamirat gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


11 haziran, 2020

Sabah saatlerinde iletişime odaklısınız ancak ortaya çıkabilecek kayıp ve aksiliklere de dikkat etmelisiniz. Öğle sonrasında ev ve aile konuları gündeminizi belirleyebilir, beslenme ve yemek işleriyle ilgilenebilirsiniz.


10 haziran, 2020

İletişimin ön planda olduğu bir gün, yakın çevrenizle, kardeşleriniz ve komşularınızla uyumlu bir birlikteliği yakalamak isteyebilir bunda da iletişim becerilerinizden, kıvrak ve sıra dışı zekanızdan daha fazla yararlanabilirsiniz.


9 haziran, 2020

Komşularınızla, etrafınızdaki kişilerle, kardeşlerinizle iletişim halinde olabileceğiniz bir gündesiniz. Hayatınızı onlarla paylaşmaktan, birlikte öğrenmekten ve keşfetmekten zevk alabilirsiniz. Eğitim, öğrenim konuları gündeminizde olabilir.


8 haziran, 2020

Maddi işler, sorumluluklar gündeme gelirken, bütçeniz, paranızla ilgili konularda ihtiyatı elden bırakmamalısınız. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek için harekete geçebilirsiniz.


7 haziran, 2020

Hareketli hafta sonunuz devam ediyor. Yeni girişimlere imza atabilir, cesur ve gözü pek yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Arkadaş gruplarınızda yönetici özelliklerinizi sergileyebilirsiniz.


6 haziran, 2020

Ay tutulmasının ardından Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken daha cesur ve iddialı davranabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilir, girişimci ve rekabetçi yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


5 haziran, 2020

Bugün burcunuzda bir Ay tutulması meydana gelirken hayatınıza başta bire bir ilişkiniz olmak üzere farkındalık getiren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunun sonrasında yaşamınıza etki edebilecek kararlar alabilirsiniz.


4 haziran, 2020

Başkalarına yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz. Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz. Ancak Ay tutulması öncesinde kontrol dışı durumlara dikkat etmelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.