Yay Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

2 nisan, 2020

İş, para konuları, yatırım, finansman işleri gündeminizde olabilir. Miras konuları, vergi işleri veya bankalarda işleriniz olabilir. Hesap gerektiren işlere konsantre olabileceğiniz bir gündesiniz.


1 nisan, 2020

Psikolojik ve derin konulara ilgi duyabilirsiniz. Olayların gizemli ve kapalı yönlerini keşfetmek hoşunuza gidebilir. Araştırmacı yönünüzü daha çok ortaya çıkarabilirsiniz. Polisiye, detektif romanlarına, filmlerine, psikolojik konulara ilgi duyabilirsiniz.


31 mart, 2020

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken yakın çevre, komşu veya kardeş ilişkileri açısından zorlayıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sözlerinize daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir, zira birden sabrınız taşabilir, kızgınlığınızı kontrol etmeniz zor olabilir.


30 mart, 2020

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken yakın çevre, komşu veya kardeş ilişkileri açısından zorlayıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sözlerinize daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir, zira birden sabrınız taşabilir, kızgınlığınızı kontrol etmeniz zor olabilir.


29 mart, 2020

İkili ilişkilere daha çok yoğunlaşacağınız, tek başına hareket etmektense birlikte davranmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Ortaklıklarda denge ve uyumu daha çok gözetebilirsiniz. Yakın çevre, komşu ve kardeşlerle iletişim biraz daha özen gerektirebilir.


28 mart, 2020

İlişkiler açısından etkili ve çalkantılı bir gün sizi beklerken ilişkinizin gücünü ve etkisini üzerinizde daha fazla hissedebilirsiniz. Karşı taraftan beklentilerinizi abartmamaya çalışın yalnızca.


27 mart, 2020

Venüs ve Jüpiter bugün olumlu bir açı kurarken gerek fiziksel gerek ruhsal anlamda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz ve bunda gündelik işlerinizde size destek ve yardımcı olan kişilerin etkisi olabilir.


26 mart, 2020

Gün içinde keyif alacağınız iş ve konulara zaman ayırabilirsiniz. Akşam saatleri yaklaşırken tempo hızlanıyor. Ay’ın burç değiştirmesiyle çalışkan, üretken yönlerinizi daha çok ortaya koyabilirsiniz.


25 mart, 2020

Koç burcunda gerçekleşen yeni ayın ardından sevdiklerinizle ve varsa çocuklarınızla ilgili yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Yaratıcılığınızı, sanatçı yönünüzü gösterebileceğiniz uğraşlar gündeme gelebilir.


24 mart, 2020

Bugün gerçekleşen yeni ay aşka veya sevdiklerinize dair yaralarınızı saran şifacı bir yeni ay olabilir. Yeni ay eski yaraları da gün yüzüne çıkarırken yepyeni bir bakış açısı kazanmanıza ve sevgiye farklı şekilde bakmanıza yardımcı olabilir.


23 mart, 2020

Haftanın ilk günü bir araya gelen Mars ve Plüton maddi konularda size ekmeği neredeyse taştan çıkarabileceğiniz bir güç ve enerji verebilir. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek için tüm gücünüzü ortaya koyabilirsiniz.


22 mart, 2020

Bugün Satürn’ün Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte yakın çevrenizle ilgili konularda daha ciddi ve sorumluluk sahibi olmanız gereken bir süreç başlayabilir. Eğitim konularında daha ciddi olabilir ve bunları daha planlı ve organize şekilde yönetebilirsiniz.


21 mart, 2020

İletişim açısından hareketli ve yoğun bir gün, duygularınızı dile ve yazıya dökebilirsiniz. Yakın çevrenizle fikirlerinizi paylaşmak, onlardan fikir almak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ev ve aileyle ilgili konular ağırlığını gösterebilir.


20 mart, 2020

Bahar gündönümüyle Güneş’in burç değiştirmesinin ardından aşka, tutku ve heyecanlarınıza odaklanıyorsunuz. Keyif aldığınız konularla ilgilenebilir, yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Bu dönemde sevdikleriniz ve aşkınız başrolde.


19 mart, 2020

Maddi konulara odaklanacağınız bir günde halihazırda sahip olduklarınızı, varlık ve kaynaklarınızı nasıl değerlendireceğinize odaklanabilirsiniz. Yeteneklerinizden maksimum yararlanabileceğinizi unutmayın.


18 mart, 2020

Maddi ve parasal konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kazançlarınız olabilir ancak hesap konularında dikkatli olmalısınız. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir.


17 mart, 2020

Maddi ve parasal konuların metanet ve dirayet beklediği bir sürecin içinde olduğunuzu hissedebilirsiniz. Sahip olduklarınızı değerlendirmek bir yana onlardan en iyi şekilde yararlanmanın yollarını bulmalısınız.


16 mart, 2020

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularında iletişime açık bir tutum içinde olabilirsiniz. Ailenizle daha sık görüşebilir, bir araya gelebilirsiniz.


15 mart, 2020

Ay bugün burcunuzda ilerlerken kişisel konulara odaklanabilirsiniz. Kendinizi daha güçlü bir şekilde ortaya koyabilir, cesur, girişimci, lider özelliklerinizi sergileyebilirsiniz.


14 mart, 2020

Sabah saatlerinde kontrolünüz dışı şartlara, durumlara her zamankinden daha çok dikkat etmelisiniz. Müdahaleniz olamayacak durumlara çok kafa yormamaya ve takılmamaya çalışmalısınız. Sonrasında Ay burcunuza ilerlediğinde keyfiniz yerine gelebilir.


13 mart, 2020

Kontrolünüz dışı olaylara, unutkanlığa her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gereken bir gün geçirebilirsiniz. Kafanızı sizin dışınızda gelişen durumlara çok da takmamaya çalışmalısınız.


12 mart, 2020

Öğle saatlerinden itibaren Ay burç değiştiriyor. Akışa bırakmanız gereken konular gündeminize gelebilir. Evrensel, toplumsal konulara ilginizin yüksek olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Bu konularla ilgili farklı kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Güçlü sezgileriniz size yol gösterebilir.


11 mart, 2020

Sosyal bir günde arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi ortaya koymak ve paylaşmak ihtiyacınız olabilir. Yenilikçi görüşlere açık olabilirsiniz.


10 mart, 2020

Merkür’ün bugün düze dönmesiyle birlikte yakın çevrenizle, komşularınızla ve kardeşlerinizle iletişim hızlanabilir. Ticari görüşme ve ziyaretleri artırabilir, sonuç alabilirsiniz.


9 mart, 2020

Bugün bir dolunay meydana gelirken iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda farkındalıklar yeni kararları gündeme getirebilir. Bu kararınıza uygun şekilde hedeflerinizde ve planlarınızda değişiklikler yapabilirsiniz.


8 mart, 2020

Sabah saatlerinde gündeminizde uzaklar, seyahatler, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular olabilir. Ancak sonrasında görev ve sorumluluklarınıza odaklanmanız gerekirken planlı ve organize hareket etmeye dikkat etmelisiniz.


7 mart, 2020

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve uzaklaşmak istediğiniz bir gün olabilir. Özgür ve bağımsız hareket etmek isteyebilirsiniz. Uzak kimselerle, yabancılarla temas ve görüşmeler gündeminize gelebilir, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz.


6 mart, 2020

Sabah saatlerinde ortak alım satım işleri, yatırımlar, ortak gelir ve kazançlara ait konular gündeminizi şekillendirebilir. Akşam saatlerine kendinizi daha özgür ve bağımsız hissedebileceğiniz şartlar oluşabilir.


5 mart, 2020

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte sağlığınızla ilgili kendinizi daha iyi ve zinde hissedebileceğiniz bir dönem başlıyor. Günlük yaşamınızın küçük mutluluklarından keyif alabilirsiniz.


4 mart, 2020

Bugün burç değiştiren Merkür retrosu iletişim, haberleşme, kısa yolculuklar, ziyaretler, randevularla ilgili bazı pürüz veya ertelemelere neden olabilir. Ticari konularda daha dikkatli olmanız gerekebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.