Yay Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

17 eylül, 2021

İletişimle ilgili konularda bugün biraz daha dikkatli davranmanız, saatlere, randevu ve programlarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Görüşme ve ziyaretler gün boyu tempolu geçebilecek bir gündeme işaret ediyor.


16 eylül, 2021

Maddi işler, sorumluluklar gündeme gelirken, bütçeniz, paranızla ilgili konularda sabrınızı korumalı, ihtiyatı elden bırakmamalısınız. Bu sayede daha kolay ve rahat adımlar atabilirsiniz.


15 eylül, 2021

Mars bugünden itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlarken önümüzdeki bir buçuk ay süresince arkadaşlık ilişkileriniz sizi her zamankinden daha fazla meşgul edebilir. Sosyal çevrenizde ortaya çıkabilecek sürtüşme, tartışma ve problemlere her zamankinden daha çok dikkat etmelisiniz. Dernek ve vakıf işleriyle uğraşıyorsanız bu dönemde çok daha aktif olabilirsiniz.


14 eylül, 2021

Maddi konular, iş konuları gündeminizi belirlerken Güneş Neptün karşıtlığında bire bir ilişkiler, uzlaşma, diyaloglar zorlayıcı olabilir, aklınızı karıştırabilir, aldanma ve yanılgılara dikkat etmelisiniz.


13 eylül, 2021

Yeni bir haftaya başlarken Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi daha güçlü ve iyi hissedebilirsiniz. Gözle üzerinizde olabilir, zira bugün ışığınızla parlayabilirsiniz, cazibeniz yüksek. Cesur ve kararlı yaklaşımınızla ilişkilerde söz sahibi olabilirsiniz.


12 eylül, 2021

Ay bugün burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinizi biraz daha rahat ve iyi hissedebilirsiniz özellikle ilişkiler açısından. Hayatınızın kontrolünü daha fazla elinizde hissederken, ilişkilerinizde söz sahibi bir tutum içinde olabilirsiniz.


11 eylül, 2021

Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte aşk ve ilişkilerde manevi temalar önem kazanırken ilişkinizde ruhsal uyum ve yaratıcılık peşinde olabilirsiniz. Beklenmedik tanışıklıklara, rastlantılara hazır olmalısınız.


10 eylül, 2021

Uzaklardan, yurt dışından ve yabancılar arasından güçlü bağlantılar kurabileceğiniz kişiler karşınıza çıkabilir. Seyahatler gündeme gelebilir ve gördüğünüz yerler, tanıştığınız insanlar üzerinizde derin izler bırakabilir.


9 eylül, 2021

Ay Terazi burcunda ilerlemeyi sürdürürken arkadaşlarınızla bir araya gelip fikir ve düşüncelerinizi tartışacağınız, paylaşıma açık sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak iş ve aktiviteler yapabilirsiniz.


8 eylül, 2021

Yeni ayın ardından Terazi burcuna ilerleyen Ay ilişkiler adına pozitif enerjiler getirebilir. Arkadaşlarınızla sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Fikirler havada uçuşurken sohbet ortamlarından keyif alabilir, pek çok bilgi edinebilir, geleceğe daha umutla bakabilirsiniz.


7 eylül, 2021

Bugün gerçekleşen yeni ayla birlikte yeni hedefler belirleyebilir, yeni planlar peşinde olabilirsiniz. Tüm bunlarda sıradışılık başrolde olurken yaşamınızı yeni bir kariyer ya da görev ve sorumluluklarla da taçlandırabilirsiniz.


6 eylül, 2021

Haftayı sosyal yönden oldukça renkli, canlı, keyifli bir ortamda, havada karşılayabilirsiniz. İki şans yıldızı Venüs ve Jüpiter’in destekleyici açısı umutlarınızı yeşertmek adına sizi farklı çevrelerle kaynaştırabilir.


5 eylül, 2021

Ay Aslan burcunda ilerlemeyi sürdürürken uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular heyecan yaratabilir. Ancak bugünkü Venüs Plüton açısı altında maddi istekleri abartmamak, ısrarcı davranmamak gerekebilir.


4 eylül, 2021

Sosyal çevrenizdeki deneyimli, yaşlı ve olgun kimselerle diyaloğu artırabilirsiniz. Onlardan görüş almak, fikirlerinizi uzlaştırmak ve ikna becerinizi yapıcı şekilde kullanmak için iyi bir gün olabilir.


3 eylül, 2021

İlişkilerde ortak paylaşımlar güvenle ilgili kaygıları, korkuları beraberinde getirebilir. Çok fazla derin düşünmemeye çalışmalısınız. Akşam saatlerinde kendinizi daha özgür ve rahat hissedebilirsiniz.


2 eylül, 2021

Mars ve Neptün karşı karşıya gelirken ev ve aileyle ilgili konularda daha ihtiyatlı, temkinli davranmanız gerekebilir. Zorlayıcı ya da abartılı tutum ve girişimlerden kaçınmak bugün yerinde olabilir.


1 eylül, 2021

Eylül ayına biraz duygusal bir ortamda girmek ruhunuzdaki ateşi bir miktar söndürse de bu durumun yaratabileceği stres ve gerginliği işlerinize odaklanarak yok edebilirsiniz.


31 ağustos, 2021

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Birebir temas ve görüşmeler açısından uygun bir gün olabilir. Tek yapmanız gereken biraz daha sabırlı davranmak. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz.


30 ağustos, 2021

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal yaşamınızda çok daha hareketli olabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabiir, yeni arkadaşlar edinebilir ve yeni dostluklar kurabilirsiniz. Teknolojik konulara, yeniliklere merakınız artabilir.


29 ağustos, 2021

Akşam saatlerinde Ay İkizler burcuna ilerlerken karşılıklı diyalog ve etkileşimin önemli olduğu bir gündesiniz. Fikir danışmak, soru sormak, danışmanlık almak, karşınızdaki kişinin bilgi ve tecrübesinden yararlanmak için uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, uyum, birliktelik ruhu arayışınız artabilir.


28 ağustos, 2021

Detaylar, hesap işleriyle uğraşırken güçlü, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Hareketli, dinamik bir gün size beklerken, kaygı ve kuruntulardan uzak durmalı, işlerinize odaklanmalısınız.


27 ağustos, 2021

Günlük işler, çalışma ortamınızın koşulları gündeminizi belirlerken yanınızda size yardımcı olabilecek kişiler bulabilirsiniz. Detaylara her zamankinden fazla dikkat etmelisiniz.


26 ağustos, 2021

Merkür’ün Plüton ile uyumlu açısı bugün görev ve sorumluluk alanınızda ve iş ve kariyer konularında pratik çözümler bulmanızı, konsantre olup odaklanmanızı, kalıcı ve etkin yollar geliştirmenizi sağlayabilir.


25 ağustos, 2021

Sevdiklerinizle ilgili konular günü belirlerken Merkür Neptün karşıtlığında görev ve sorumluluklar, iş ve kariyer konuları zihinsel olarak zorlayıcı olabilir, üstlerinizle ilişkilerde yanılma ve aldanmalara dikkat etmelisiniz.


23 ağustos, 2021

Ev, aile, yaşadığınız yer, mekan ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilir, keyifli sofralarda konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Aile içi konularla iç içe olmak sizi bir miktar sıksa da bugün eve odaklı olmak isteyebilirsiniz.


22 ağustos, 2021

Bugün gerçekleşen Kova burcundaki ikinci dolunay yakın çevrenize, komşu ve kardeş ilişkilerinize ışık tutarken eğitim ve iletişim çevrenizde farkındalıklar ve kararlar getirebilir.


21 ağustos, 2021

Kendinizi ifade ederken güçlü bir ton ve ifade kullanabilir, sesinizin başkaları tarafından duyulmasını sağlayabilirsiniz. Ancak ani çıkışlara dikkat etmeniz gerekebilir, farkında olmadan yanlış anlamalara sebebiyet verebilirsiniz.


20 ağustos, 2021

Öğleden sonra Ay burç değiştirirken yakın çevreniz, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili gelişmeler gündeminize gelebilir. Duygusallığınızı konuşma, söz ve yazılarınızla göstermek isteyebilirsiniz.


19 ağustos, 2021

Ay Oğlak burcunda ilerlerken iş ve para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İmkanlarınızı artırmak, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek için güzel bir gün olabilir.


18 ağustos, 2021

Bugün otorite konumundaki kişilerle, müdür ve yöneticilerinizle olan iletişime biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Sinirli, agresif tutumlar ya da hızlı yargı veya yaklaşımlar bugün daha çok görülebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.