Yay Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

19 haziran, 2019

Psikolojik yönden bir miktar yorucu olabilecek, stres ve gerilim altında hissedebileceğiniz bu günde özellikle ortak maddi ve parasal konularda sabırlı ve kontrollü davranmanız gerekebilir. Korku ve kaygılarınızı yenmek için onların üzerine gitmeniz gerekebileceğini unutmayın.


18 haziran, 2019

Ortak maddi konularda, iş ve para konularında oldukça hızlı ve hareketli bir gündeminiz olabilir. Güçlü kişilerle bir araya gelip görüşmeler yapabilirsiniz. Psikolojik derinlik gerektiren konulara odaklanabilir, bu konularda başarılı da olabilirsiniz.


17 haziran, 2019

Bugün burcunuzda bir dolunay meydana gelirken hayatınıza farklı, derin, sezgilerinizin ışığında bir bakış açısıyla bakabilir, daha önce görmediklerinizi görebilirsiniz. Bunun akabinde yaşamınıza etki edebilecek kararlar alabilirsiniz.


16 haziran, 2019

Ortak maddi konularda, vergi, miras işlerinde karar vermeniz gerekiyorsa bugün kendinize yüklenmek için pek de doğru bir gün değil, zira detaylara, hesap işlerine odaklanmakta zorlanabilir, işin ucunu kolay kaybedebiliriz. Düşüncelerinizi toparlamak için başkalarından yardım alabilirsiniz.


15 haziran, 2019

Sabah saatlerinde hayatı biraz daha akışa bırakmakta fayda var, ancak dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz. Öğleye doğru Ay burcunuza ilerlediğinde özgüveninizi, cesaretinizi toparlıyor ve işleri yoluna koyabiliyorsunuz.


14 haziran, 2019

Bugün Mars ve Satürn karşı karşıya gelirken ortak maddi konularda, iş ve para konularında temkinli davranmanızda fayda var. Kontrolünüz dışı olay ve gelişmeler karşısında akışta kalmak iyi bir yol olabilir.


13 haziran, 2019

Başkalarına yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz. Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz.


12 haziran, 2019

Arkadaşlarınızın zenginliği, sosyal yaşamınızın canlılığı ve renkliliği bugün size umut katıyor, geleceğe bakışınızı tazeleyebilir, vizyoner yönlerinizi öne çıkarabilirsiniz. Düşünceleriniz ve fikirlerinizle dikkat çekeceğiniz bir gün olabilir.


11 haziran, 2019

Oldukça sosyal, canlı ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, geleceğe dair fikir ve görüşlerinizi paylaşabilir ve tartışabilirsiniz. Yenilikçi ve sıradışı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


10 haziran, 2019

Görev ve sorumluluklarınız, iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular dikkat çekici olurken beğeni ve takdir toplayabilirsiniz. Duygularınızı göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir, üstlerinizle, yönetici konumunda kişilerle ve yaşlı olgun kimselerle ilişkilerinize dikkat etmeyi unutmayın.


9 haziran, 2019

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda duygusallığınızı, fedakâr yönlerinizi daha çok ortaya koyabilirsiniz. Yönetici ve üst düzey konumda kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınızın peşinde olabilirsiniz.


8 haziran, 2019

Ateş enerjisinin yükseldiği bir gün, siz de bu enerjiyle kolayca uyumlanabilir, durduğunuz yerde duramayabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkma heves ve heyecanında olabilirsiniz. Seyahatler, gezi veya tatil planları yapmak isteyebilirsiniz. Keşif ve macera duygunuz yükseliyor.


7 haziran, 2019

Bugün daha özgür ve bağımsız olmak, bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, yabancılarla, yeni insanlarla tanışmak, farklı ve yeni yerler görmek isteyebilirsiniz. Uzaklardan haberler ve seyahatler gündeminize gelebilir.


6 haziran, 2019

Ay Yengeç burcunun son derecelerinde ilerlemeyi sürdürürken duygusal birikimlerin getirebileceği öfke, kızgınlık gibi negatif duygulara bugün her zamankinden çok dikkat etmelisiniz. Konsantrasyon gerektiren işlere odaklanmak için uygun bir gün olabilir.


5 haziran, 2019

Ortak maddi konular, iş ve para konuları gündeme gelebilir. Güçlü kimselerle ve özellikle de kadınlarla karşı karşıya gelebilir, siz de duygusal gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Ancak stres, gerginlik yaratabilecek durumlara dikkat etmelisiniz.


4 haziran, 2019

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki yaklaşık üç haftalık dönemde iş, ortak yatırım, girişim ve alım satım konularında görüşmelere ve zihin jimnastiğine açık bir dönem başlıyor. Gizli, kapalı konulara merak salabilirsiniz.


3 haziran, 2019

İkizler burcunda bugün bir yeni ay meydana gelirken ilişkinizde yeni bir başlangıç söz konusu olabilir. Bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Bu yeni durumun bazı fedakarlıkları da beraberinde getirebileceğini unutmayın.


2 haziran, 2019

Öğleden sonra Ay’ın burç değiştirmesiyle birlikte ikili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Empati gücünüzü ortaya koyabilir, karşınızdaki kişiyi daha iyi anlayabilirsiniz. Ortaklık konuları, evlilik veya birlikteliğinize dair konular gündeminize gelebilir.


1 haziran, 2019

Gündelik yaşamınız, rutininiz ve çalışma ortamınızda hareketli ve aktif bir gün geçirebilirsiniz. Detaylar, hesap işleri konusunda daha özenli davranmaya çalışmalısınız, dikkatsizlik hata yapmanıza yol açabilir. Çevrenizdekilerden destek alabileceğinizi unutmayın.


31 mayıs, 2019

Sağlık ve şifa konuları, beslenme, hijyen ve temizlikle ilgili işlerle ilgilenebilirsiniz. Evham, kaygı ve kuruntuları bir kenara bırakmalı ve asıl yapmanız gerekenlere odaklanmalısınız.


30 mayıs, 2019

Kalbinizin sesini dinleyebileceğiniz ve tutkularınızın peşinden gidebileceğiniz bir gün olabilir. Aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz.


29 mayıs, 2019

Aşk hayatınızla ilgili konular bugün öne çıkarken tutkularınızın, heyecanlarınızın peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Keyifli organizasyonlar, planlar yapmak için uygun bir gün olabilir. Kendinizi güçlü ve etkileyici şekilde ifade edebilirsiniz.


28 mayıs, 2019

Ailenizle ve evinizle ilgili konular gündeminizi meşgul etmeye devam ediyor. Evinizde ve ailenizle daha çok vakit geçirmeye devam, bazı hassasiyetler gündeme gelirken akışa bırakmanız gereken konular olduğunu unutmayın.


27 mayıs, 2019

Ailenize karşı fedakar, verici yönlerinizi kontrol etmediğiniz halde bundan zarar görebileceğinizi unutmamalısınız. Evinizle ilgili işlerle fazlasıyla meşgul olabilir, evinizde çok daha fazla zaman geçirebilirsiniz.


26 mayıs, 2019

Bugün Balık burcuna ilerleyen Ay ev ve aile konularına dikkat çekiyor. Merhametli ve duygusal bir tutum izleyebilirsiniz. Şefkat duyguları açığa çıkabilir. Geçmişe takılı kalmamalısınız.


25 mayıs, 2019

İletişim açısından sizi avantajlı kılan gelişmeler var. Güçlü konuşmalar yapmak ve başkalarını ikna etmek adına uygun bir gün olabilir. Sözlerinizle karşınızdaki kişiler üzerinde derin etkiler yaratabilirsiniz. Kendinizi güçlü şekilde ifade edebilirsiniz.


24 mayıs, 2019

Konuşmaktan, sohbet etmekten keyif duyacağınız bir gün olabilir. Yeteneklerinizi, yaratıcılığınızı kelimelere dökmekte zorlanmayabilirsiniz. Kardeşlerinizden, komşularınızdan alacağınız haberlere sevinebilirsiniz.


23 mayıs, 2019

Sahip olduklarınızla kendinize olan güveni artırabileceğiniz bir gün olabilir. Ailenizle ilgili konular size kendi değerinizi hatırlatabilir. Keyif ve konfor alanınızı genişletebileceğiniz bir gün olabilir, aşırı yemek ve beslenmeye dikkat etmelisiniz.


22 mayıs, 2019

Maddi konular, iş ve para konuları öne çıkarken sahip olduklarınızı, kazançlarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir.


21 mayıs, 2019

Bugün Güneş'in ve Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte özellikle evlilik, ortaklık ve ilişkilerde hareketli bir döneme ilerliyorsunuz. Bağ kurma, ilişki kurma yönünde kendinizi oldukça istekli ve motive hissedebilirsiniz. Bu dönem bir ilişkiniz yoksa yeni birini tanıma zamanı olabilir.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.