Yay Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

3 aralık, 2020

Mücadele ve azminizin yüksek olduğu bir gün, karşınıza çıkan güçlü kişiler, erkek gibi kadınlar mücadele ruhunuzu ateşleyebilir. Yüzeysellikten uzak ve derin düşünebilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren konularda planlı hareket edebilir, başarılı olabilirsiniz.


2 aralık, 2020

Maddi ve parasal konularda disiplinli, kararlı bir tutum içinde sergilemek isteyebilirsiniz. Karşınıza çıkan güçlü kişiler mücadeleci ruhunuzu test edebilir. Serinkanlı olmaya çalışmalı, gerilimden uzak durmalısınız.


1 aralık, 2020

Bugün Merkür’ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte iletişime, haberleşmeye, kısa yolculuklara, fiziksel aktivite ve spora hız verebilirsiniz. Sosyal çevrenizi genişletebilir, kendinizi daha iyi anlatıp ifade edebilirsiniz.


30 kasım, 2020

Karşıt burcunuzda gerçekleşen Ay tutulması ilişkilerinize ışık tutarken karşınızdaki kişi hakkında çok şey öğrenebilir, bildikleriniz kadar bilmediklerinizin de farkına varabilirsiniz. Manevi yönü güçlü kişilerden fikir alabilirsiniz.


29 kasım, 2020

İş hayatınızda ve kariyerinizde hedeflerinizin doğrultusunda güçlü ve kararlı bir şekilde ilerleyebilir, stratejik açıdan doğru bir yol belirleyebilirsiniz. Sabah saatlerinde günlük işlerinize ve detaylara odaklanabilirsiniz.


28 kasım, 2020

Çalışma ortamınız ve günlük yaşamınızda ilişkilerin önemi artarken eleştirel ve mükemmeliyetçi yaklaşabilirsiniz. Detaylar, titizlik gerektiren konular, hesap işleri önem kazanabilir. Astlarınız veya yardımcılarınızla olan ilişkilerinizde uyum arayışı daha fazla söz konusu olabilir.


27 kasım, 2020

Ay Boğa burcuna ilerlerken gündelik yaşamınıza dair konu ve detaylar gündeminizde olabilir. Bugün Venüs Uranüs’le karşı karşıya gelirken ilişkilere bakış açınızı değiştiren şaşırtıcı gelişmeler ya da farkındalık getiren bir durum söz konusu olabilir.


26 kasım, 2020

Aşka, tutku ve heyecanlara dair konular gündeminize gelebilir. Özgün yönlerinizi ve yaratıcılığınızı güçlü şekilde ortaya koyabilirsiniz. Bugün sevdikleriniz hep ön planda olabilir.


25 kasım, 2020

Ay Koç’ta ilerlerken aşka ve sevdiklerinize dair konular gündeminize ilerliyor. Ancak Mars enerjisi aşk konusunda işinizi epeyce zorlaştırıp, önünüze engeller çıkarabilir ve bunu da bugün daha güçlü bir biçimde hissedebilirsiniz.


24 kasım, 2020

Merkür ve Neptün bugün olumlu bir açı kurarken duyularınız son derece açık, ruhen anlaştığınız kişiler size yol gösterebilir, hayalleriniz, rüyalarınız size farklı ve bambaşka fikirler verebilir. Sanatsal, estetik konularda ilham perisi yanınızda olabilir.

 


23 kasım, 2020

Haftanın ilk gününde eviniz ve ailenizle ilgili konular gündeminizdeki yerini koyuyor. Ailenizle bir araya gelebilir, onların sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işler olabilir.


22 kasım, 2020

Bugün Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle birlikte ışığınızla parlayabilir, kendinize olan güveninizi tazeleyebilirsiniz. Hayatınızın kontrolünü daha fazla elinize alabilir, yaşama karşı daha güçlü bir duruş sergileyebilirsiniz. Kendinizi şımartabileceğiniz bir dönem başlıyor.


21 kasım, 2020

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ilişkilerin ruhsal boyutundan daha fazla keyif alabilirsiniz. Sanatsal, manevi, mistik ve spiritüel konularla ilgilenmek hoşunuza gidebilir. Bu dönem ruh eşinize rastlayabilirsiniz.


20 kasım, 2020

Yakın çevre, komşu ve kardeş ilişkileriyle ilgili hassasiyetler bugün dikkat çekici olabilir. Kendinizi ifade ederken duygularınızı gösterebilirsiniz. Alınganlıklara ve yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz.


19 kasım, 2020

Güven duygunuzu pekiştiren gelişmelerle kendinizi daha rahat ve huzurlu hissetmek isteyebilirsiniz. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmeye yönelik adımlar gündeme gelebilir.


18 kasım, 2020

Maddi konular açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir. Bütçenizi ve maddi durumunuzu gözettiğinizden emin olmalı, disiplinli, planlı hareket etmelisiniz.


17 kasım, 2020

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken günün söz edilen kişisi siz olabilirsiniz. Cesur, gözü pek yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Ancak iletişimde dalgınlık veya unutkanlıktan ortaya çıkabilecek problemlere dikkat etmelisiniz.


16 kasım, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi öne çıkarmanız, göstermeniz hiç de zor olmayabilir. Girişimci ve lider özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz. İlişkilerinizde daha güçlü ve söz sahibi bir tutum sergileyebilirsiniz.


15 kasım, 2020

Akrep burcunda yeni ayla birlikte hislerin, sezgilerin, inançların güçlü olduğu, akışta kalmanın yeni tecrübe ve farkındalıklarını yaşadığınız bir günde olabilirsiniz.


14 kasım, 2020

Mars 10 Eylül’de başladığı geri hareketi bugün sonlandırıyor ve artık düze dönerek hız kazanıyor. 7 Ocak 2021’e kadar devam edecek olan bu dönemde aşk yorabilir. Egosal çatışmalara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Sevdiklerinizle ilgili konularla uğraşabilirsiniz.


13 kasım, 2020

Arkadaşlarınızla ortak işlere imzanızı atabilirsiniz, birlikte hareket etmekten keyif alacağınız bir gün olabilir. Ortak çalışmalara ve sosyal aktivitelere açık olduğunuz bir günde olabilirsiniz.


12 kasım, 2020

Arkadaşlarınızla bir araya gelebileceğiniz sosyal bir gün sizi bekliyor. Yeni, sıra dışı ve modern fikirlerinizi tartışma, paylaşma imkânınız olabilir. Sosyal organizasyonlarda yer alabilirsiniz.


11 kasım, 2020

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte dalgınlığa ve unutkanlığa biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Maddi konularda kendinizi zihinsel açıdan çok iyi görmeseniz de manevi konulara çok daha yatkın olabilir, düşünce ve fikirlerinizi güçlenen sezgi ve algılarınızla birleştirebilirsiniz.


10 kasım, 2020

Zaman yönetimini dikkate almanız gereken bir gün olabilir. Plan, düzen, organizasyon gerektiren görev ve sorumluluklarınızın ağırlığını hissedebilirsiniz. Üstelik Merkür bugün son derecelerindeyken dostlar arası yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz.


9 kasım, 2020

Öğle sonrasından itibaren gökyüzü değişiyor ve Ay Başak burcuna ilerliyor. Hedefleriniz, planlarınız konusunda kararlı, odaklı bir tutum içinde olabilirsiniz. Organizasyon gerektiren konulara odaklanabilirsiniz.


8 kasım, 2020

Haftanın son gününde bulunduğunuz ortamın dışına çıkma heves ve heyecanında olabilirsiniz. Keşif ve macera duygunuz yükselirken sosyal paylaşımlarınızla içinizdeki orijinal tarafı sergileyebilirsiniz.


7 kasım, 2020

Ay Aslan burcuna ilerlerken gündeminizde uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular olabilir. Kişisel gelişimle ilgili farklı konular ilginizi çekerken düşüncelerinizde ısrarcı olmamaya çalışın.

6 kasım, 2020

Ortak maddi konular ve paylaşımlara ilişkin bir gündeminiz olabilir. Konsantrasyon gücünüzün yüksek olduğu bir günde olabilirsiniz, ufak detaylarda derinlik arayabilirsiniz. Merak ve sorgulama duygularınız güçlü olabilir.


5 kasım, 2020

Duygusal derinliğe önem verdiğiniz bir gün olabilir. Olayların gizemini çözmek isteyebilirsiniz. Araştırmacı yönünüz öne çıkabilir. Konsantrasyon gereken işlerde başarılı olabilirsiniz. Ancak kendinizi zihinsel olarak da çok yormamaya özen gösterin.


4 kasım, 2020

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ilişkilerin, evlilik ve ortaklık konularının vurgulandığı bir gün olabilir. Bire bir görüşmeler gündeme gelirken ilişkinizde denge ve uyumu yakalamak isteyebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.