Yay Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

20 şubat, 2019

İş hayatınızda veya toplum önünde duygusal tepkilerinizi göstermekten çekinmeyeceğiniz, empatinizi, koruyucu ve kollayıcı özelliklerinizi sergileyebileceğiniz bir gündesiniz. İş ve sorumluluklarınız, yabancılarla temaslar gündeminizi meşgul edebilir.


19 şubat, 2019

Bugün gerçekleşen dolunayda iş hayatınız, kariyeriniz, planlarınız, hedefleriniz konusunda alacağınız bazı kararlar gündeme gelebilir. Geçmişin ve kendinize yaptığınız yatırımların meyvesini alabilirsiniz.


18 şubat, 2019

Farklı insanlar, kültürler tanımak hoşunuza giderken fikirlerinizi anlatmaktan, yazmaktan, yaymaktan keyif alabilirsiniz. Yerinizde durmakta zorlanacağınız bir gün, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşabilirsiniz. Seyahat planlarında temkinli davranmayı ihmal etmeyin.


17 şubat, 2019

Ortaklaşa iş konuları, yatırımlar, finansman, vergi ve miras işleri gündeminize gelebilir. Yine ortak gelir ve kazançlarınıza ilişkin girişimleriniz olabilir. Eşiniz veya ortağınızla birlikte aklınıza yatan bir işe yatırım yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz.


16 şubat, 2019

Gündeminizde ortak maddi konular ve iş konuları var. Güçlü kimselerle bir araya gelebilir ve onlardan destek görebilirsiniz. Üzerinizde psikolojik baskı ve stres hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizden destek görebilirsiniz.


15 şubat, 2019

Gün içinde ikili ilişkilere, evlilik ve ortaklık konularına odaklanabilirsiniz. Akşam saatlerinde itibaren iş ve para konularında mücadeleci bir tutum içinde olabilirsiniz. Karşınıza çıkan güçlü kişiler mücadeleci ruhunuzu test edebilir. 


14 şubat, 2019

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte sağlık, şifa gibi konularda hareketli bir dönem başlıyor. Gündelik ve iş yaşamınızın hareketliliği sizi ruhsal ve bedensel olarak da yorabilir, gereken tedbirleri aldığınıza emin olun.


13 şubat, 2019

Ay öğle saatlerinden itibaren karşıt burcunuzda ilerlemeye başlıyor. İkili ilişkiler, beraberliğiniz ve evliliğiniz daha fazla üzerinde duracağınız konular olabilir. Karşılıklı denge ve uyumu yakalamaya gayret edeceksiniz.


12 şubat, 2019

Sağlıkla ilgili konular gündeme gelirken kuruntulu ve titiz bir tutum sergileyebilirsiniz. Eleştirel ve mükemmeliyetçi yönleriniz ortaya çıkabilir. Beslenme, arınma, detoks gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


11 şubat, 2019

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte ailenizle daha sık bir araya gelebilir, daha fazla konuşup görüşebilirsiniz. Ailenizin geçmişine veya geçmişte yaşanan olaylara karşı daha ilgili ve meraklı olabilir, bu konuda merakınızı giderecek araştırmalar yapabilirsiniz.


10 şubat, 2019

Özellikle aşk söz konusu olduğunda aşırı tepki vermeye meyilli olabilirsiniz. İstekleriniz, beklentileriniz konusunda ısrarcı ve sabırsız davranabilirsiniz. Sizi meşgul edebilecek ve bir yandan da keyif veren aktiviteler için uygun bir gün olabilir.


9 şubat, 2019

Kişisel istek ve beklentileriniz konusunda ısrarcı olabilir, kişiliğinizi ve yaratıcılığınızı ortaya çıkaran işler yapabilirsiniz. Sevdiklerinizin ve tutkularınızın önem kazandığı bir gün, egolar özellikle aşk söz konusu olduğunda problem yaratabilir, dikkatli olmalısınız.


8 şubat, 2019

Gün içinde eviniz ve ailenizle ilgili konular etkisini sürdürürken akşam saatlerinde keyifli ve eğlenceli konulara, kişisel zevk ve uğraşlara zaman ayırabilirsiniz. Heyecan ve aşk dozu yükseliyor.


7 şubat, 2019

Evinizi dekore etmek ya da irili ufaklı güzel eşyalarla süslemek için harika bir gün olabilir. Mutfağınızda da lezzetli yemekler ortaya çıkarabilirsiniz. Becerikliliğinizle göz kamaştırabilirsiniz.


6 şubat, 2019

Yaşamınızın odağında bugün aileniz olabilir, anne babanızla bir araya gelebilir, evinizle ilgili işleri halledebilir, mutfakta daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Hazırlayacağınız sofralarla dostlarınızı ağırlayabilirsiniz.


5 şubat, 2019

Bugün Kova burcunda bir yeni ay meydana geliyor. Yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle ilgili gelişmeler gündeme gelebilir. Yeni bir eğitim söz konusu olabilir.


4 şubat, 2019

Venüs maddi imkanlarınızı ve fırsatlarınızı çok daha iyi değerlendirebileceğiniz bir alana ilerliyor. Özgüveninizle giderek parlayabilirsiniz. Lüks alışveriş ve harcamalara yönelebilirsiniz. Cömert tavırlarınızla dikkat çekebilirsiniz.


3 şubat, 2019

Öğleye kadar maddi konular etkili olsa da öğle sonrasında çok daha keyifli ortamlar içinde bulunabilir, dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. İletişim artıyor.


2 şubat, 2019

Maddi konular, iş ve para konuları gündeminizdeki yerlerini bugün de korurken bugün ego çatışmalarına biraz daha dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir. Yüksek enerjinizi dağıtabileceğiniz yollar bulmalısınız.


1 şubat, 2019

Maddi konularda biraz daha aktif olacağınız bu günde bazı harcamalar ve alışverişler gündeme gelebilir. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzere planlar yapabilir, stratejiler geliştirebilirsiniz. Yeteneklerinizi değerlendirme konusunda kararlısınız.


31 ocak, 2019

Ay gün boyunca burcunuzda ilerlerken gün sizin gününüz ve dikkat çekici olabilirsiniz. Lider ve yönetici özelliklerinizi ortaya koyarken fazlaca sübjektif davranmamaya özen göstermelisiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz.


30 ocak, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha coşkulu bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Cesur ve cömert yönlerinizle dikkat çekicisiniz.


29 ocak, 2019

Ay akşama doğru burcunuza ilerlerken cesaretiniz, lider yönleriniz ve albeninizle ön plana çıkabilirsiniz. Girişimci tarafınızı güçlü şekilde ortaya koyabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz.


28 ocak, 2019

Güne kontrolünüz dışı gelişmeler damgasını vururken akışta kalmak size çok şey kazandırabilir. Hayır, bağış işleri, başkaları için yararlı olabilecek konularla ilgilenebilirsiniz.


27 ocak, 2019

Olaylar kontrolünüz dışında hızla akarken dalgınlık, ihmal ve unutkanlıktan kaynaklanabilecek aksaklık ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Her şeye yetişmenin zor olabileceği hızlı ve hareketli bir gün olabilir.26 ocak, 2019

Arkadaş ilişkileriniz açısından ve sosyal çevrenizde oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yenilikçi düşüncelerinizi cesurca savunabilirsiniz. Teknoloji ve sosyal paylaşımlarla aranızın iyi olacağı bir gün.


25 ocak, 2019

Sosyal yönden hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelip düşünce ve fikirlerinizi paylaşmaktan keyif alabilirsiniz. Her paylaşım kanalında olduğa aktif olabilirsiniz.24 ocak, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle daha sıkı bir iletişim içinde olabilir, görüşme ve ziyaretlerinizi artırabilir, kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Eğitim konularına ilginiz artıyor, bir kursa yazılabilirsiniz.


23 ocak, 2019

Ay Başak burcunda ilerlerken iş hayatınıza ve kariyerinize odaklı olabilirsiniz. Hedef ve planlarınız doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Kendinizi ve duygularınızı göstermekte zorlanmayabilirsiniz.


22 ocak, 2019

Bugün öğle sonrasında iki şans gezegeni Jüpiter ve Venüs burcunuzda yan yana gelirken kendinizi gerçekten şanslı ve özel hissedebilirsiniz. Yıldızların sizi ışıl ışıl parlattığı ve dikkat çektiğiniz bir gündesiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.