Yay Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

20 temmuz, 2018

İhmal ve dalgınlık sonucu ortaya çıkabilecek kaza ve aksaklıklara her zamankinden fazla dikkat etmelisiniz. Başkalarını düşüneceğiniz işlerle ilgilenebilir, fedakar yönlerinizi daha çok ortaya koyabilirsiniz.



19 temmuz, 2018

Arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz önemli bugün sizin için. Duygularınızı arkadaşlarınıza aktarabilir, ortak amaçlar için çalışabilirsiniz. Yeni ve sıradışı düşüncelerinizle dikkat çekebilirsiniz.


18 temmuz, 2018

Sosyal açıdan hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, keyifli birebir sohbetler yapabilirsiniz. Farklı ve yaratıcı düşüncelerinizle dikkat çekebilirsiniz.


17 temmuz, 2018

Toplum içinde, işinizde veya mesleğinizde duygusal yönlerinizi daha fazla gösterebilirsiniz. Duygularınızı paylaşmaktan çekinmeyeceksiniz. Öte yandan çalışmalarınızda planlı ve istikrarlı bir yol tutturmak isteyebilirsiniz, kendinize uygun stratejiler geliştirebilirsiniz.


16 temmuz, 2018

İşyerinizde ve kariyerinizde yaptıklarınızla, başarılarınızla dikkat çekebilirsiniz. Sosyal itibarınızı, saygınlığınızı önemseyeceğiniz bir gündesiniz. Başkalarının ne dediği ve düşündüğü sizin için bugün biraz daha önemli hale gelebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.