Yay Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

18 ekim, 2019

İkili ilişkiler, görüşmeler ve temaslar açısından verimli, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Evlilik, ortaklık konuları gündeminizde olurken ilişkinizde dengeli, uyumlu birliktelik peşinde olabilirsiniz.


17 ekim, 2019

Karşıt burcunuza ilerleyen Ay ikili ilişkiler açısından dinamik bir gündeme işaret ediyor. Gün içinde karşınıza pek çok kişi çıkabilir ve karşılıklı görüşmeler yapabilirsiniz. Uzmanlara danışmak, başkalarından görüş almak için uygun bir gün.


16 ekim, 2019

Sağlığınız konusunda gereken önemi göstermeniz gereken bir gün. Çevrenizde size yardımcı olan kişilerden yardım almaktan çekinmemelisiniz. Şifa, arınma, temizlik gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


15 ekim, 2019

Sıcak dolunay haftaya damgasını vururken, duygularınızı size destek olanlar ve çalışma arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bugün karşınıza çıkabilecek sağlık uzmanlarından, terapistlerden pek çok deneyim ve bilgi elde edebilirsiniz. Psikoterapi, psikolojik danışmanlık için uygun bir gün olabilir.


14 ekim, 2019

Bugün yapacağınız seyahatlerden keyif alırken bu seyahatler üzerinizde derin iz ve etkiler bırakabilir. Sosyal paylaşımlara açık bir gün geçirebilir ve bundan da mutlu olabilirsiniz. Aşkı ise bugün akışına bırakmakta fayda var.


13 ekim, 2019

Güne aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konular damga vururken seyahatlerden, yeni yerler görmekten zevk duyabilirsiniz. Keyif alacağınız aktivitelere zaman ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Gece yarısı meydana gelen dolunay aşka dair karar almanızı sağlayabilir.


12 ekim, 2019

Bugünkü Venüs Uranüs karşıtlığı ilişkilere bakış açınızı, hissediş ve algılayışınızı değişecek türden olabilir. Maddi konularda hislere kapılıp ya da dalgınlık veya ihmal sonucu ortaya çıkabilecek kayıplara dikkat etmelisiniz.

11 ekim, 2019

Ev, aile, yaşadığınız yer, mekan ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilir, keyifli sofralarda konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Duygusallığın ön plana çıktığı bir gün olabilir.


10 ekim, 2019

Bugün evinizle, sofranızla, beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Duygusal yönleriniz ortaya çıkarken şefkat ve merhamet en hassas olacağınız duygular olabilir. Sanatsal ve estetik duyarlılığınızı ortaya koyabilirsiniz.


9 ekim, 2019

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte aşkın ve ilişkilerin ruhsal boyutundan daha fazla keyif alabilirsiniz. Mistik ve spiritüel konularla ilgilenmek hoşunuza gidebilir. Bu dönemde sizi ruhsal olarak besleyen kişilerle bir araya gelebilirsiniz.


8 ekim, 2019

İletişim açısından hareketlilik devam ediyor. Konuşmalar, ziyaret ve görüşmeler gündeminizde olabilir. Kendinizi ifade etmek, anlatmak konusunda heyecanlı olabilirsiniz. Ticari konular gündeme gelebilir.


7 ekim, 2019

İletişimle ilgili konular gündeme gelirken iletişimden kaynaklanabilecek problemlere ve yanlış anlama ve anlaşılmalara her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Trafikle ilgili tedbir almayı da ihmal etmemelisiniz.


6 ekim, 2019

Maddi konuların, para konularını baskısını özellikle sabah saatlerinde biraz daha güçlü ve yoğun bir şekilde hissedebilirsiniz. Öğle sonrasında ise sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek için önünüze çıkan fırsatlardan planlar ortaya çıkarabilirsiniz.

5 ekim, 2019

Maddi konular, iş ve para konuları gündeminize gelirken sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı iyi değerlendirmek durumunda olabilirsiniz. Harcama ve alışverişlerinizde bütçenizi gözetmeyi ihmal etmemelisiniz.


4 ekim, 2019

Mars’ın bugün burç değiştirmesi ve zararlı kabul edildiği Terazi burcuna ilerlemesiyle birlikte arkadaşlık ilişkileriniz sizi her zamankinden daha fazla meşgul edebilir. Sosyal çevrenizde ortaya çıkabilecek sürtüşme, tartışma ve problemlere her zamankinden daha çok dikkat etmelisiniz. Dernek ve vakıf işleriyle uğraşıyorsanız bu dönemde çok daha faal olabilirsiniz. Arkadaşlarınız arasında ayrılık ve kırgınlıklara dikkat etmelisiniz.


3 ekim, 2019

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte dalgınlığa ve unutkanlığa biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Maddi konularda kendinizi zihinsel açıdan çok iyi görmeseniz de manevi konulara çok daha yatkın olabilir, düşünce ve fikirlerinizi güçlenen sezgi ve algılarınızla birleştirebilirsiniz.


2 ekim, 2019

Kendinizi hayatın, olayların akışı içinde hissederken, bazı durumları kabullenmeniz, hayatınızı oluruna bırakmanız çok daha rahat ve kolay olabilir. Ancak ihmal, unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz.


1 ekim, 2019

Ekim'in ilk gününde hayat kontrolünüz dışında akıp giderken kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. Mistik, spiritüel ve maneviyatınızı güçlü kılan konularla ilgilenebilir, hayır, bağış işleriyle ilgilenebilirsiniz.


30 eylül, 2019

Kontrolünüz dışı gelişmeler gün içinde hüküm sürerken dalgınlığa, ihmallere her zamankinden daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Sakin ve dingin bir tutum sergilerken gelişmeleri oluruna bırakmayı tercih edebilirsiniz.


29 eylül, 2019

Yeni ayın ardından ortak çalışmalara ve sosyal aktivitelere açık olduğunuz bir günde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak işlere imzanızı atabilirsiniz, birlikte hareket etmekten keyif alacağınız bir gün olabilir.


28 eylül, 2019

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşen yeni ay sosyal yaşamınızda, arkadaş çevrenizde yeni başlangıçlara, yeni umutlara işaret edebilir. Yeni arkadaşlar edinebilir ve bundan keyif duyabilirsiniz. İyimserliğiniz artıyor.


27 eylül, 2019

Hedef ve planlarınıza odaklandığınız bir gün geçirebilirsiniz. Üstleriniz, yöneticileriniz, sizden yaşça büyük otorite konumunda kişilerin etkisi altında bir gün olabilir. Biraz akışta gitmeniz gereken bir gün olabilir.


26 eylül, 2019

Bugün sabah saatlerinde yol ve yolculuklar konusunda biraz daha dikkatli ve tedbirli davranmanız gerekebilir. Erken saatlerde hareketlilik dikkat çekici olabilir. Sonrasında ise yaptıklarınız ve başarılarınızla takdir görebilirsiniz.


25 eylül, 2019

Dışarıda zaman geçirmek için harika bir gün olabilir. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkarak yeni insanlarla tanışabilir, yeni yerler görebilir, edindiğiniz deneyimlerden çok şey öğrenebilirsiniz. İlişkiler konusunda beklentileri yüksek tutmamak gerekebilir.


24 eylül, 2019

Sonbahar ekinoksunun ardından sosyal yaşamınızda patlama bekleyebilirsiniz. Cumartesi gün gerçekleşecek olan yeni ayla birlikte bu sosyal etkiyi daha güçlü hissedebilirsiniz. Öğle sonrasında uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelebilir.

23 eylül, 2019

Haftaya başlarken özellikle ilişki ve ortaklıklarda hırslı ve mücadeleci bir tutum içinde olabilirsiniz. Karşınızda güçlü kişileri ve kadınları bulabilirsiniz. Çok derinlere girmeden olay ve duyguları hafif taraflarından yakalamaya çalışın.


22 eylül, 2019

Karşınıza çıkan güçlü kişiler, erkek gibi kadınlar mücadele ruhunuzu ateşleyebilir. Yüzeysellikten uzak ve derin düşünebilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren konularda planlı hareket edebilir, bu şekilde başarılı olabilirsiniz.


21 eylül, 2019

İkili, bire bir ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Karşılıklı uyum, denge ve adaleti koruma peşinde olabilirsiniz. Yalnız kalmak istemeyebilirsiniz.


20 eylül, 2019

İkili ilişkiler, eşli ve ortaklı konular bugün gündeminizi daha fazla meşgul edebilir. Diyaloglar önem kazanabilir, ilişkinizde, birlikteliğinizde denge, eşitlik ve uyumu daha fazla gözetiyor olabilirsiniz.


19 eylül, 2019

Ev işleri, gündelik uğraşlar, detay, hesap, incelik gerektiren konular gündeminize gelirken siz de mükemmeliyetçi yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Kaygı ve kuruntular uzak durmalı, gereksiz ayrıntıları dert edinmemelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.