Yay Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

23 nisan, 2019

Ay bugün burcunuzda ilerliyor. Kontrolünüz dışı birkaç günün ardından bugün kendinizi daha pozitif ve enerjik hissedebilirsiniz. İddianızı ortaya koyabilir, pek çok konuda rekabet gücünüzü geri kazanabilirsiniz. İlişkilerde daha güçlü konuma gelebilirsiniz.


22 nisan, 2019

Haftanın ilk gününde gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda beklemediğiniz kişilerden beklemediğiniz tepkilere açık olabilirsiniz. Küçük, fark edemediğiniz bir detay aniden gündeminizi alt üst edebilir, esnek, uyumlu ve açık fikirli davranmaya özen göstermelisiniz.


21 nisan, 2019

Venüs'ün burç değiştirmesiyle aşkta şanslısınız. Aşk bu dönemde başınızı döndürebilir, heyecan ve tutkular ön planda olabilir, kalbinizin sesi sizi mutlu edebilir. Yaratıcılığınızı parlak şekilde ortaya koyabilirsiniz.


20 nisan, 2019

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte detay ve hesap işleri ön plana geçebilir. Günlük yaşamınızda ve çalışma ortamınızda kusursuzluk peşinde koşabilirsiniz. Gerek zihinsel ve ruhsal gerek fiziksel arınmaya daha çok motive olabilirsiniz.


19 nisan, 2019

Bugün öğle saatlerinde meydana gelen dolunay sosyal ilişkilerinize ışık tutabilir. Gönlünüz aşk için yanmakta ancak diğer yanda da arkadaşlarınız, dostlarınız ve sosyal çevrenizin beklentileri var. Sınır tanımak istemeyen gönlünüz bu tezatlığın galibi olabilir ve sürpriz bir gelişmeyi getirebilir. 


18 nisan, 2019

Sosyal ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, görüşmeler yapabilir, sosyal paylaşımlarınızda teknolojinin imkanlarından sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Ayrıca Merkür’ün burç değiştirmesi aşkta iletişimi öne çıkarırken, kalbinizden geçenleri ifade etme imkanı sunuyor size.


17 nisan, 2019

Sabah saatlerinde görev ve sorumluluklar açısından ele almanız gereken son birkaç iş üzerinde durabilirsiniz. Ardından öğleden sonra sosyal bir gün sizi bekliyor, arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Keyifli ortamların tadını çıkarmalısınız.


16 nisan, 2019

Organizasyon, düzen gerektiren işlerde kendinizi gösterebilirsiniz. Duygularınızı açıkça ortaya koymaktan da geri durmayabilirsiniz. Otorite konumundaki kişilerle ilişkilerde daha hassas davranmalısınız.


15 nisan, 2019

Haftanın ilk gününde içinizden geldiği gibi rahat hareket etmek isteseniz de abartıya kaçmamanız gerektiğini hissettiren durumlar söz konusu olabilir. Görev ve sorumluluklarınızın baskısını hissedebilirsiniz.


14 nisan, 2019

Haftanın belki de ayın en güzel ve keyifli geçebilecek günlerinden biri sizi bekliyor. Gönlünüzden geçenleri yapma, gönlünüzden geçtiğince eğlenme ve mutluluğu yaşayıp tatma imkânınız var. Sevdiklerinizin ilgisi ayrıca sizi şımartabilir.


13 nisan, 2019

Bulunduğunuz ortamın dışında olmak, gezmek için heyecan duyduğunuz bir gün. Öte yandan maddi ve parasal konularda yaşadığınız dönüştürücü olayların etkisini hissedeceğiniz bir gün olabilir, aşk ve sevdiklerinizle ilgili konular bu açıdan tetikleyici olabilir.


12 nisan, 2019

Ortak maddi konular, para konuları, ortak yatırımlar, vergi, miras gibi işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Konsantrasyon gerektiren işlerde başarılı olabileceğiniz bir gün. Ev ve aile içi iletişime dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir.


11 nisan, 2019

Bugün başlayan ve 12 Ağustos’a kadar sürecek olan Jüpiter retrosu kendinize dair konuları, önceliklerinizi yeniden ele alıp değerlendirebileceğiniz bir döneme işaret ediyor. Şansınızı daha iyi kullanma yollarını da keşfedebilirsiniz.


10 nisan, 2019

Üstlerinizden, yönetici, otorite konumunda kişilerden, yaşlı ve büyüklerden destek alacağınız ve kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir gün olabilir. Bu hislerle yaratıcılığınızı etkileyici şekillerde gösterebilirsiniz. Maddi sorumlulukların yükünü hissettireceği bugün de destek iyi gelebilir.


9 nisan, 2019

İlişkiler açısından hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Gündeminizde evlilik ve ortaklığa dair konular yer alıyor. Özellikle sabah saatlerinde karşılıklı gerilim yaratabilecek durumlara dikkat etmelisiniz.


8 nisan, 2019

Haftanın bu ilk gününde günlük yaşamınızda yardımcılarınızdan, yanınızda çalışanlardan veya hizmet aldığınız kişilerden gördüğünüz destekle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.


7 nisan, 2019

Günlük yaşamınızın koşuşturması artabilir, detay gerektiren konular, işlerle uğraşabilirsiniz. İnce hesaplar aşırı titiz davranmanıza neden olabilir. Kaygı ve kuruntuları bir kenara atabilmelisiniz.


6 nisan, 2019

Gün içinde aşka dair konularda biraz daha temkinli ve akışta kalmanız gerekebilir. Akşam saatlerinde ise hareketleniyorsunuz, pek çok işi aynı anda halledebilecek gücünüz ve enerjiniz olabilir.


5 nisan, 2019

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen yeni ay aşk yaşamınızda yepyeni başlangıçlara işaret ediyor. Tutku ve heyecanlarınız doğrultusunda yeni uğraşlarınız, hobileriniz, keyifli aktiviteleriniz olabilir. Hayatınızdaki dönüşümü yaratıcılığınıza aktarabilirsiniz.


4 nisan, 2019

Aşka, sevgiye, güzelliklere inandığınız, kalbinizin sesini olanca gürültüsüyle duyduğunuz bir gün olabilir. Özgün yanlarınızı ortaya çıkaran sanatsal ve yaratıcı faaliyetlere odaklanabilirsiniz.


3 nisan, 2019

Ev ve aileyle ilişkin konularda gerçekçi düşünmek için kendinizi zorlamanız gereken bir gün olabilir. Ev içinde ve aile içinde karışıklıklar bugün biraz daha su yüzüne çıkabilir, işlerin içinden çıkmak için objektif bakış açınızı korumaya gayret etmelisiniz.


2 nisan, 2019

Evinizde ve ailenizle daha çok zaman geçirebileceğiniz bir gün olabilir. Yemek ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Kuracağınız sofralarda dostlarınızı ağırlayabilir, keyifli sohbetler yapabilirsiniz.


1 nisan, 2019

Gün içinde iletişim gerektiren konularda daha temkinli, sakin bir yaklaşım benimsemeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde Ay’ın burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularına odaklanabilirsiniz.


31 mart, 2019

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte ikili ve bire bir ilişkiler açısından hararetli bir döneme ilerliyorsunuz. Karşınızdaki kişiler eskisi kadar sabırlı olmayabilir ve size tepkilerini gösterebilirler. Eş, sevgili ve yakın arkadaş ilişkilerine özen göstermeniz gereken bir dönem.


30 mart, 2019

Kardeşlerinizle görüşebilir ve bir araya gelebilirsiniz. İletişimin yoğun olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Komşu ve arkadaşlarınızla bir arada olabilirsiniz. Fikirleriniz konusunda fazla açık olabilirsiniz, sözlerinizi tartıp bükmeden konuşabilirsiniz.


29 mart, 2019

Gündeminizde parasal ve maddi konular olabilir. Harcamalar gündeme gelebilir ancak bütçenizi, hesabınızı iyi yapmak durumundasınız. Epeydir düşündüğünüz bir eşyayı, giysiyi, aksesuarı satın almak için harekete geçebilirsiniz. 


28 mart, 2019

Merkür retrosu bugün son bulurken artık biraz daha rahat nefes alabilirsiniz, kafanızı kurcalayan özellikle geçmişle, anılarınızla ve ailenizle ilgili düşüncelerden kurtulabilirsiniz. Aile içi iletişim artarken, yanlış anlamaların getirdiği engeller ortadan kalkıyor.


27 mart, 2019

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık süre boyunca, ev yaşamınızda ve aile ilişkilerinizde keyifli bir dönem başlıyor, kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Evinizi güzelleştirebilir, dekorasyon yapabilirsiniz. Ailenizden destek görebilirsiniz.


26 mart, 2019

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken keyfiniz yerinde, gözler üzerinizde. Kendinizi daha pozitif ve enerjik hissedebilirsiniz. İddianızı ortaya koyabilir, pek çok konuda rekabet gücünüzü geri kazanabilirsiniz. İlişkilerde daha güçlü konuma gelebilirsiniz.


25 mart, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken ışığınızla, canlılığınızla parlıyorsunuz,  keyfiniz ve neşeniz yerine geliyor. Gözler üzerinize çevrilirken, cazibeniz yüksek. Cesur ve kararlı yaklaşımınızla ilişkilerde söz sahibi olabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.