Yay Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

16 aralık, 2018

Bugün Koç burcunda ilerleyen Ay özgüvenle hareket etmenizi sağlayabilir. Enerjinizi toplayarak, yaratıcılığınızı daha fazla ortaya koyabilir, kişiliğinizi, duruşunuzu ve beklentilerinizi öne çıkarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ego çatışmalarından kaçınmak olabilir. Onun dışında sevdiklerinizle birlikte keyifli zaman geçirmekten hoşlanabilirsiniz.


15 aralık, 2018

Ay Balık burcunda ilerlemeyi sürdürürken ev ve aile konularında pek çok isle ilgilenmeniz gerekebilir, dağılmamaya, kontrolü sağlamaya dikkat etmelisiniz. Aşırı duygusallıktan uzak durduğunuza emin olun.


14 aralık, 2018

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminize gelirken toleranslı yaklaşımlar izleyebilirsiniz. Geçmişe ilişkin konuları irdelemek isterken, hatıralar, yaşantılar daha çok gündeminize gelebilir.


13 aralık, 2018

Bugün Merkür’ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte iletişim hızlanıyor ve bu iletişimde sizi söz sahibi kılan gelişmeler öne çıkıyor. Yolculuklar gündeme gelebilir. İlgi ve merak duyduğunuz konular yaşamınızda daha çok yer edebilir.


12 aralık, 2018

Kova burcunda ilerleyen Ay yakın çevrenizle iletişiminizi artırıyor. İş arkadaşlarınız, komşularınızla daha sıkı görüşeceğiniz, bolca sohbet edeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Çevrenizdekiler sesinizi daha fazla ve gür duyabilir, iletişimde özgüveniniz yerine geliyor.


11 aralık, 2018

Ciddiyet, resmiyet, iş ve sorumlulukların ardından bugün iletişim hız kazanıyor. Kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Yakın çevrenizle daha sıkı bir iletişim halinde olabilirsiniz. Kendinizi rahat ifade edebileceğiniz bir gün.


10 aralık, 2018

Maddi konular, iş ve para konuları gündeminizdeki yerini korurken, sahip olduklarınızı, varlık ve kaynaklarınızı daha iyi kullanmak ve değerlendirmek isteyebilir ve bu konularda ciddi, kararlı ve uzun vadeli adımlar atmak isteyebilirsiniz.


9 aralık, 2018

Yaşamınızda güven ve istikrarın ön planda olmasını istediğiniz, duygusal olarak da buna ihtiyaç duyduğunuz bir gün olabilir. Sahip olduklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmek için planlar yapabilirsiniz.


8 aralık, 2018

Öğle sonrasında Ay’ın burç değiştirmesiyle iş, para konuları ve maddi konular gündeminize gelirken bazı harcama ve alışverişler yapabilirsiniz. Bütçenizi aşmamaya gayret etmeli, hesabınızı kontrol ettiğinizden emin olmalısınız.


7 aralık, 2018

Bugün yeni ay burcunuzda gerçekleşiyor ve hayatınızda yepyeni başlangıçlara işaret ediyor. Yaşamınıza yeni bir yön verirken, evinize ve ailenize dair konularda sizi alıkoyan durumlara karşı daha somut ve gerçekçi bir tutum çizdiğinizden emin olmalısınız.


6 aralık, 2018

Bugün Merkür retrosu son bulurken özellikle dalgınlık ve unutkanlık gibi zihinsel sorunlar artık diniyor, işlerinize, eğitiminize daha rahat konsantre olabilirsiniz, detayları daha kolay fark ederken, hesap hatalarından da kaçınabilirsiniz.


5 aralık, 2018

Mistik, spiritüel konulara ilgili olduğunuz bir gündesiniz ancak olaylar kontrolünüz dışında akıp giderken bugün atılan adımlarda biraz daha dikkatli, temkinli davranmanız gerekmekte.


4 aralık, 2018

Hayatı akışına bırakmak bazı kabullenmeleri de beraberinde getirebilir. Ancak kontrolünüz dışı durumlara, ihmal ve dalgınlıklara dikkat etmelisiniz. Uykunuzu iyi aldığınızdan ve ara ara dinlendiğinizden emin olun.


3 aralık, 2018

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ilişkilerin ruhsal boyutundan daha fazla keyif alabilirsiniz. Manevi yönü güçlü kişilerle karşılaşabilirsiniz. Mistik ve spiritüel konularla ilgilenmek hoşunuza gidebilir. Bu dönem ruh eşinize rastlayabilirsiniz.


2 aralık, 2018

Sosyal ilişkilerde sakin ve sabırlı tutumunuzu korumalı, arkadaşlarınızla bulunduğunuz ortamlarda düşünce ve fikir çatışmalarından uzak durmalısınız. Zira ego çatışmalarına çok da uygun bir gün değil.


1 aralık, 2018

Aralık ayının ilk gününde iş hayatınızla ve kariyerinizle ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Görev ve sorumluluklarınızın bilincinde hareket edebilirsiniz. Ancak otorite konumunda kişilerle iletişime dikkat etmelisiniz.


30 kasım, 2018

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular dikkat çekici olurken başarılarınız ve yaptıklarınızla beğeni ve takdir toplayabilirsiniz. Duygularınızı göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir, ancak Merkür retrosu sürerken üstlerinizle, yönetici konumunda kişilerle ve yaşlı olgun kimselerle iletişime özen göstermelisiniz.


29 kasım, 2018

Sabah saatlerinde bulunduğunuz ortamın dışında olmak isterken uzaklar göz alıcı olabilir. Keşif ve macera duygunuz sizi farklı yerlere taşıyabilir. Öğle sonrasında ise hedeflerinize, planlarınıza odaklanmaya başlayabilirsiniz.


28 kasım, 2018

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve uzaklaşmak istediğiniz bir gün olabilir. Özgür ve bağımsız hareket etmek isteyebilirsiniz. Uzak kimselerle, yabancılarla temas ve görüşmeler gündeminize gelebilir, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz.


27 kasım, 2018

Yılın en güzel dönemindesiniz. Zor günlerin ardından Güneş sizin için parlıyor adeta. Bugün bulunduğunuz ortamın dışında hayattan çok daha fazla keyif alacağınız bir gün olabilir. Seyahat ve gezi programları gündeme gelebilir. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görmek isteyebilirsiniz.


26 kasım, 2018

İş ve para konularında hareketli bir gündem sizi bekliyor. Vergi, miras konuları gündeme gelirken duygusal davranmamaya, gerçekçi yönünüzü korumaya gayret etmelisiniz. Para konularında riskleri iyi hesapladığınızdan emin olmalısınız.


25 kasım, 2018

Güçlü kişilerle karşı karşıya gelebilir, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkat ve konsantrasyon gücünüz yüksek olabilir.


24 kasım, 2018

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Empati gücünüzü ortaya koyabilir, karşınızdaki kişiyi daha iyi anlayabilirsiniz. Ortaklık konuları, evlilik veya birlikteğinize dair konular gündeminize gelebilir.


23 kasım, 2018

Bugün meydana gelen dolunayla birlikte ilişkiniz, evliliğiniz veya birlikteliğinize ilişkin yeni bir farkındalık söz konusu olabilir. Bu farkındalık sonucu ilişkinize dair bir karar vermeniz gerekebilir, bu bir devam veya ayrılık kararı olabilir.


21 kasım, 2018

Günlük iş ve uğraşlar, detay ve hesap gerektiren konular gündeminizi kaplayabilir. Mükemmeliyetçi yönleriniz öne çıkarken kusursuz,  hatasız sonuçlar ve işlerin peşinde  olabilirsiniz. Yorgunluğa dikkat etmelisiniz.


20 kasım, 2018

Aşk hayatınızla ilgili konular gündeminize gelirken, kalbinizin sesini daha çok dinlemek isteyebilirsiniz. Gündeminizde sevdikleriniz ve sevgilinize ilişkin konular olabilir.


19 kasım, 2018

Jüpiter burcunuzda ilerlerken kendinize tam gaz güvenebilir, cesur yönlerinizi güçlü şekilde ortaya koyabilirsiniz. Ancak evinize, ailenize, yuvanıza yeterli zamanı ve ilgiyi ayırdığınızdan emin olmaya çalışmalısınız.


18 kasım, 2018

Ev ve aile konuları gündeminizi meşgul ederken geçmişe ait anı ve yaşantıları daha fazla düşünebilirsiniz. Evde zaman geçirmek için uygun bir gün olabilir, kendinizi duygusal açıdan yormadığınıza emin olmalısınız.


17 kasım, 2018

Burcunuzdaki Merkür geri gitmeye başlarken özellikle birebir iletişim daha çok dikkat etmeniz ve özen göstermeniz gereken bir konu olabilir. Aşırı sübjektif bakmamaya, düşüncelerinizde abartıya kaçmamaya dikkat etmelisiniz.


16 kasım, 2018

Venüs retrosu bugün son buluyor. Özellikle sosyal ilişkileriniz açısından son derece güzel bir dönem başlıyor, dostlarınızdan, arkadaşlarınızdan göreceğiniz destekle kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.