Yay Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

5 mart, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken cesur ve iddialı davranabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilir, girişimci ve rekabetçi yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Ancak bunu yaparken enerjinizi tüketmekten kaçınmalı, sağlığınızı da gözetmelisiniz.

4 mart, 2021

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle gündelik yaşamın ve rutinlerinizin iş yükünden kurtulabilirsiniz. Ancak bu kez de ilişkilere odaklanmanız gerekiyor zira ilişkileriniz açısından oldukça hararetli olabilecek bir buçuk aylık dönem Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte başlıyor. Evlilik, birliktelik konularında hararetli bir döneme girebilirsiniz, zira karşınızdaki kişi düşündüğünüzden daha agresif davranabilir.


3 mart, 2021

Başkalarına yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz. Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz. Mars bugün son derecesinde ilerlerken dalgınlığa, ihmallere dikkat etmelisiniz.


2 mart, 2021

Ay Terazi burcunda ilerlemeyi sürdürürken sosyal ilişkiler açısından renkli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, düşüncelerinizi, yenilikçi görüşlerinizi paylaşma fırsatı bulabilirsiniz. Fikir çatışmalarına dikkat.


1 mart, 2021

Ayın bu ilk gününde yenilikçi, farklı ve sıra dışı yönlerinizi çok farklı şekillerde ortaya koyabilir, ruhunuzdaki iyilikseverliği misliyle ortaya çıkarabilirsiniz. Sosyal konularda aktif bir tutum sergileyebilirsiniz. Ortak konulara yatkınsınız.


28 şubat, 2021

Dolunay sonrasında görev ve sorumluluklara yönelik ağırlığı ya da stresi biraz daha fazla hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Planlı ve organize hareket etmeye çalışmalısınız. Güçlü, etkili kontaklar kurabileceğiniz bir gün olabilir.


27 şubat, 2021

Bugün gerçekleşen dolunay ailenize, evinize, onların beklenti ve ihtiyaçlarına odaklayan ve bir şekilde geçmişin dehlizlerinde kaybettiren bir dönemden geçerken sizi yeniden hedeflerinizle, planlarınızla, iş yaşamı ve kariyerinizle buluşturabilir ve bu yönde kararlar almanızı kolaylaştırabilir.


26 şubat, 2021

Kişisel gelişimle, eğitimle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Her türlü bilgiye açık olan tutumunuz sizi farklı ve yeni yerlere götürebilir, yeni insanlarla tanışmanızı sağlayabilir. Keşif ve macera ruhunuz çok yüksek.


25 şubat, 2021

Bugün Venüs burç değiştirerek sizi ailevi konularda destekleyen ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayan bir alana ilerliyor. Ailenizle olan ilişkileriniz açısından keyifli bir dönem olabilir, evinizi güzelleştirebilir, dekorasyon işleriyle ilgilenebilirsiniz.


24 şubat, 2021

Öğle sonrasından itibaren uzaklarla ilgili konular, yabancılar ve yurt dışı bağlantılar yaşamınıza çok daha hâkim olabilir. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve uzaklaşmak konusunda ısrarcı davranabilirsiniz.


23 şubat, 2021

Ortak maddi konular ve paylaşımlara ilişkin bir gündeminiz olabilir. Konsantrasyon gücünüzün yüksek olduğu bir günde olabilirsiniz, ufak detaylarda bile derinlik arayabilirsiniz. Merak ve sorgulama duygularınız güçlü olabilir.


22 şubat, 2021

Duygusal derinliğe önem verdiğiniz bir gün olabilir ancak bu durum fazla ağır da gelebilir. Olayların gizemini çözmek isteyebilirsiniz. Araştırmacı yönünüz öne çıkabilir. Konsantrasyon gereken işlerde başarılı olabilirsiniz. Ancak zihninizi çok yormamaya özen gösterin.


21 şubat, 2021

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ilişkilerin, evlilik ve ortaklık konularının vurgulandığı bir gün olabilir. Bire bir görüşmeler gündeme gelirken ilişkinizde denge ve uyumu yakalamak Merkür retrosunun son bulduğu bugün artık daha rahat olabilir.


20 şubat, 2021

İkili ilişkiler açısından dalgalanmalara açık ve hassas bir gün geçirebilirsiniz. İlişkinizde denge ve uyum için karşınızdaki kişiyi daha fazla düşünmeniz gerekebilir. Bunu başarıyla yaptığınızda karşınızdaki kişiden iyilikler görebilirsiniz.


19 şubat, 2021

Gündelik yaşamınızla ilgili konular gündeminizi kaplarken giderek sertleşen Satürn Uranüs açısı altında iletişim alanında kendinize inşa ettiğiniz sert kalıpları, şekilleri değiştirmenin zamanı gelmiş olabilir. Zihnen ve fiziken sağlığınıza dikkat etmelisiniz.


18 şubat, 2021

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularında motivasyonunuz, istek ve hevesleriniz artıyor. Ailenizle daha fazla bir arada olmak ve vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Geçmişe yönelik ilgi ve merakınız artıyor.


17 şubat, 2021

Günlük işleriniz, detay ve hesap gerektiren konular bugün zamanınızı alabilir. Çalışkan, üretken yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Kuruntu ve evhamları ve bu dönemde aşırı mükemmeliyetçiliği bir kenara bırakmalısınız.


15 şubat, 2021

Aşk ve sevdiklerinizin ön planda olduğu bir gün. Kendinizi ve yaratıcılığınızı güçlü bir şekilde ifade edebilir, kelimelere dökebilirsiniz. Ego çatışmalarını göz ardı etmeyin zira hızla alevlenebilir.


14 şubat, 2021

Gün içinde ev ve aile konuları ile meşgul olabilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay burç değiştirdiğinde gündeminizde yalnızca aşk ve sevdikleriniz olabilir. Heyecan ve tutkularınız öne çıkıyor.


13 şubat, 2021

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminize gelirken çalışkan ve üretken bir gündesiniz. Geçmişe ilişkin konuları irdelemek isterken, hatıralar, yaşantılar daha çok gündeminize gelebilir.


12 şubat, 2021

Ev ve aileye ilişkin konular gündeme gelirken evinizde ve ailenizle daha çok vakit geçirebilirsiniz. İletişim konularında dikkatli olmalısınız. Geçmiş konuları, anıları takıntı haline getirmemeye çalışmalısınız.


11 şubat, 2021

Bugünkü yeni ayla birlikte eğitim hayatınızda yeni bir dönem başlayabilir. Yakın çevrenizde değişim ve yenilikler söz konusu olabilir. Yeni ay haritasındaki Jüpiter-Venüs kavuşumu kardeşlerinizden ve komşularınızdan güzel destekler ve iyilikler getirebilir.


10 şubat, 2021

İletişimle ilgili konular gündeme gelirken iletişimden kaynaklanabilecek problemlere ve yanlış anlama ve anlaşılmalara her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Trafikle ilgili tedbir almayı da ihmal etmemelisiniz.


9 şubat, 2021

Maddi konular öne çıkarken, alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir. Duygusal kararlar yerine realist olmalısınız. Bu arada hesabınızı doğru yaptığınızdan emin olmalısınız, hataların bütçenize zarar verebileceğini unutmayın.


8 şubat, 2021

Maddi konular, iş ve para konuları ön plana çıkabilir, bazı alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir. Tepkisel, hızlı, ani kararlar uzak durmalı, telaş ve acelenin bazı maddi kayıpları da beraberinde getirebileceğini göz ardı etmemelisiniz.


7 şubat, 2021

Haftayı tamamlarken Ay burcunuzda ve kendinize güveniniz yüksek olabilir. Lider ve girişimci yönlerinizi ortaya koyabilir, iddialı ve cesur davranabilirsiniz. İlişkiler konusunda biraz daha dikkatli ve objektif olmalısınız.


6 şubat, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken dikkatleri üzerinize çektiğiniz bir gündesiniz. Yalnızca görünüşünüz ve duruşunuzla değil ciddi, vakur, kararlı yönlerinizle insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz. Lider, yönetici ve cesur tarafınızı ortaya koyabilirsiniz.


5 şubat, 2021

Başkalarına yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz. Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz.4 şubat, 2021

Güne kontrolünüz dışı gelişmeler damgasını vururken akışta kalmak size çok şey kazandırabilir. Hayır, bağış işleri, başkaları için yararlı olabilecek konularla ilgilenebilirsiniz.


3 şubat, 2021

Arkadaşlık ilişkileriniz açısından ve sosyal çevrenizde oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yenilikçi düşüncelerinizi cesurca savunabilirsiniz. Teknoloji ve sosyal paylaşımlarla aranızın iyi olacağı bir gün.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.