Yay Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

22 mart, 2018

Merkür bugün gerilemeye başlıyor ve aşk hayatınızla ilgili konular sizi çok daha fazla meşgul edebilir. Karşılıklı yanlış anlamaların ego, öfke ve inatçılığa dönüşmemesine dikkat etmelisiniz. Konuşmalar ve sözler yanlış yerlere çekilebilir ve sevgilinizle yaptığınız programlarda gecikme, erteleme gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.


21 mart, 2018

Detaylar, küçük işler bugün sizi epeyce yorabilir, ancak size yardımcı olan kişilerden yardım alabilirsiniz. Hizmet duygularınızın ve anlayışınızın yüksek olduğu bir gün, çalışkan tutumunuzla tüm işlerin üstesinden gelebilirsiniz.


20 mart, 2018

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte kalbinizin sesini daha çok dinleyeceğiniz bir dönem başlıyor. Sevgi, tutku ve aşkla yaklaştığınız konularda kendinizi çok daha istekli ve motive hissedebilirsiniz.


19 mart, 2018

Aşk ve sevgi konularının ön planda olduğu ve sevdiklerinizle ilgilenebileceğiniz bir gün olabilir. Hobilerinize ve ilgi duyduğunuz diğer konulara zaman ayırabilirsiniz.


18 mart, 2018

Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte ise maddi konularda daha fazla uğraş ve mücadele içinde olmanızı gerektirebilecek bir süreç başlıyor. Planlı, disiplinli ve düzenli olmalısınız bu alanda.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.