Yay Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

21 ağustos, 2019

Bugün Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte görev ve sorumluluklar alanınızda, iş ve kariyer yaşamınızda çok daha fazla destek görebilirsiniz. Otorite konumundaki kişiler, yönetici, patronlarınızla, yaşça sizden büyük ve olgun kişilerle ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.

20 ağustos, 2019

Sevdikleriniz ve tutkularınız söz konusu olduğundan gözünüz hiçbir şeyi görmüyor olabilir. Fazlasıyla ısrarcı hatta inatçı olabilecek tutumlara dikkat etmelisiniz. Keyif duyduğunuz konu ve uğraşlara zaman ayırabilirsiniz.


19 ağustos, 2019

Sevdikleriniz, keyif aldığınız konu ve aktiviteler size motivasyon getirebilir. Yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilir, istek ve tutkularınızın peşinde olabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili konular gündeme gelebilir.


18 ağustos, 2019

Bugün Mars'ın burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde hedefleriniz, planlarınız doğrultusunda çalışacağınız, emek ve üretkenlik içinde olacağınız bir dönem başlıyor. Bu dönemde üstleriniz ve yöneticilerinizle, otorite konumunda kişilerle, yaşlı ve olgun kimselerle çatışmamaya özen göstermelisiniz.

17 ağustos, 2019

Evinizle ve ailenizle ilgili yapmanız gerekenler gündeminizi meşgul ederken daha fazla iç huzuru arayışında olabilirsiniz. Evinizde, mutfağınızda daha çok zaman geçirebilir, yemek, sofra ve ev işleriyle ilgilenebilirsiniz.


16 ağustos, 2019

Duygusal tarafınızı keşfettiğiniz bir günde olabilirsiniz özellikle geçmişe ait konu ve anılarla her zamankinden çok daha fazla meşgul olabilirsiniz. Özellikle ev ve aileyle ilgili sizin kontrolünüz dışında yaşanan gelişmeleri kendi akışları içinde değerlendirmeyi ihmal etmemelisiniz.

15 ağustos, 2019

Bugün bir dolunay gerçekleşirken bu dolunay yakın çevrenize, komşu ve kardeş ilişkilerinize ışık tutabilir. Zihinsel yaklaşımlarınızı ve bakış açınızı sorgulayacağınız bir dolunay olabilir. Uzaklardan, yolculuklardan yana kısmetlerinizi göz ardı etmemelisiniz.

14 ağustos, 2019

İletişim yönünden hareketli bir günde olabilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Kendinizi sevdiğiniz yer ve ortamlarda bulabilir, yolculuklardan keyif alabilirsiniz.


13 ağustos, 2019

Gün içinde maddi konular, iş ve para konularıyla ilgili elinizde kalan ve tamamlanması gereken işlerle uğraşabilirsiniz. Kontrolünüz dışında kalabilecek durumları göz önüne almayı ihmal etmemelisiniz. Saat 5’den itibaren çok daha keyifli, neşeli ortamlar size bekliyor.


12 ağustos, 2019

Merkür’ün Aslan burcuna ilerlemesiyle birlikte yurt dışı ve yabancılarla bağlantılarınız hızlanabilir. Uzak yollardan haberler ve yolculuklar gündeme gelebilir. Seyahat kapılarınız açılabilir.


11 ağustos, 2019

Burcunuzdaki Jüpiter bugün düze dönerken hemen her konuda yaşamınızdaki şans ve bereketin arttığını hissedebilirsiniz. Neşenize, iyimser bakış açınıza yeniden kavuşabilirsiniz. Kendinizi çok daha iyi, rahat ve keyifli hissedebilirsiniz.


10 ağustos, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi göstermeniz hiç de zor olmayabilir. Girişimci ve lider özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz. İlişkilerinizde daha güçlü ve söz sahibi bir tutum sergileyebilirsiniz.


9 ağustos, 2019

Ay burcunuzda ilerlemeye başlarken kendinizi biraz daha gösterme fırsatınız olabilir. Lider yönlerinizi ortaya koyabilir, cesur ve iddialı davranabilirsiniz. Işığınızın parladığı bir gün.


8 ağustos, 2019

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda oldukça keyifli ve şanslı bir gün geçirebilirsiniz. Hiç tanımadığınız kişilerden göreceğiniz destekle birlikte kendinizi mutlu hissedebilirsiniz.


7 ağustos, 2019

Kontrolünüz dışı gelişmeler sizi mistik ve spiritüel konulara çok daha yatkın kılıyor. Sezgileriniz ve bilinçaltınız devreye girerken hayatı daha akışta algılayabilirsiniz. Rüyalarınız anlam kazanabilir. Uzaklardan aldığınız haberler, duyumların size mutlu ettiği bir gün olabilir.


6 ağustos, 2019

Gün boyunca canlı sosyal ortamlar, arkadaş çevreleri içinde zaman geçirebilir, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise haftanın yoğun temposunun ardından kendi halinizde olmaya ihtiyaç duyabilirsiniz.


5 ağustos, 2019

Sosyal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelip görüş ve fikirlerinizi tartışabilirsiniz. Geleceğe odaklı, yenilikçi fikirlerinizle, sıradışı yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz.


4 ağustos, 2019

Hedefleriniz, görev ve sorumluluklarınız konusunda kararlılık sergileyebilirsiniz. Organizasyon, düzen, plan ve program gerektiren işleri toparlayabilirsiniz. Öğle sonrasında keyfiniz son derece yerine geliyor, yerinizde durmanız pek mümkün görünmüyor.


3 ağustos, 2019

Hedefleriniz konusunda kararlılık gösterebilir ve planlı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerde başarı sergileyebilirsiniz. Üstlerinizle veya sizden yaşça büyük, olgun ve deneyimli kişilerle bir araya gelebilirsiniz.


2 ağustos, 2019

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular ve seyahatler açısından sürpriz, ani ve beklenmedik gelişmelere açık bir gün geçirebilirsiniz. Uzaklardan bir kişi aniden çıkıp gelebilir ya da beklenmedik bir seyahat gündeme gelebilir.


1 ağustos, 2019

Bugün Aslan burcunda meydana gelen yeni ay yeni keşif ve maceraların kapısını aralayabilir. Yeni bir seyahate çıkabilirsiniz. Uzak yollardan alacağınız yeni haberler, tanışacağınız yeni kişiler, göreceğiniz yeni yerler yaşamınıza farklı bir yön vermenizi sağlayabilir.


31 temmuz, 2019

Burcunuzun enerjisi olan ateş öğle sonrası itibarıyla gökyüzünde daha etkili olmaya başlarken kendinizi daha rahat hissedebileceğiniz bir döneme de adım atıyorsunuz. Bu enerji size tanıdık, akıcı ve yapıcı şekilde kullanmaya da hazırsınız, tadını çıkarın.


30 temmuz, 2019

Karşınıza çıkan güçlü kişiler ve kadınlar mücadeleci ruhunuzu ateşleyebilir. Yüzeysellikten uzak ve derin düşünebilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren konularda planlı hareket edebilir, başarılı olabilirsiniz.


29 temmuz, 2019

Ortak maddi işlerde, konularda öğle saatlerinden itibaren yoğun bir gündeminiz olabilir. Hırslı, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyarken karşınızda güçlü kişileri ve özellikle kadınları bulabilirsiniz.


28 temmuz, 2019

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte uzaklardan yana şansınız, kısmetleriniz artıyor. Yabancı bir sevgiliniz olabilir, keyifli yolculuklara çıkabilirsiniz. Keşif ve macera duygunuz size yeni ve hoş tanışıklıklar getirebilir.


27 temmuz, 2019

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ilişkilerin, evlilik ve ortaklık konularının vurgulandığı bir gün olabilir. Diyaloglar, bire bir görüşmeler gündeme gelirken ilişkinizde denge ve uyumu yakalamak isteyebilirsiniz.


26 temmuz, 2019

Detaylar konusunda titiz ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Kuruntuları bir kenara bırakıp işinize konsantre olduğunuzda güzel sonuçlar alabilirsiniz.


25 temmuz, 2019

Yurt dışı ve yabancılarla, uzaklarla ilgili konularda yapmak istedikleriniz için çaba ve gayretinizi ortaya çıkarabileceğiniz bir gün olabilir. Seyahat planları için harekete geçebilirsiniz.


24 temmuz, 2019

Ortak maddi konular, para ve iş konuları açısından, görüşmeler, tartışmalar yönünden oldukça destekleyici bir gün olabilir. Hırslı ve mücadeleci kişileri tatlı dilinizle etkileyebilirsiniz.


23 temmuz, 2019

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte yaşamınızda yurt dışı, yabancılarla ilgili konular ve seyahatlerin önem kazanacağı bir dönem başlıyor. Bu süreç keyif ve macera tutkunuzu ve isteğinizi tetikleyebilir, yeni yerler görebilir, yeni kişilerle tanışabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.