Yay Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

5 aralık, 2019

Aileyle ilgili konularla meşgul olacağınız bir gün olabilir. Geçmişe ait konular ve anılar gündeminize gelebilir. Politik, diplomatik yönlerinizi ortaya çıkarabilir, özellikle aileye ilişkin problemleri disiplin ve kararlılıkla çözüme kavuşturabilirsiniz. 


4 aralık, 2019

Ev ve aileye ilişkin konular bugün önem kazanabilir. Gerçekçi ve objektif yönlerinizi ortaya çıkarabileceğiniz bir gün olabilir. Geçmişle ilgili konular gündeme gelirken ciddi ve kararlı bir duruş sergileyebilirsiniz.


3 aralık, 2019

Jüpiter’in burç değiştirmesiyle birlikte daha disiplinli, kuralcı, planlı, düzenli olabileceğiniz bir yıla ilerliyorsunuz. Özellikle maddi konularda bolca gelişmeler sizi beklerken harcamalara ve maddi disipline özen göstermelisiniz.


2 aralık, 2019

Haftanın ilk gününde iletişim açısından hareketli bir tempo sizi bekliyor. Ziyaretler, görüşmeler, kısa yolculuklarla dolu bir gün geçirebilirsiniz. Meraklı yönlerinizle başkalarının düşüncelerini öğrenmek için güzel bir gün olabilir.


1 aralık, 2019

Görev ve sorumlulukların ardından bugün sosyal paylaşımlar ve iletişim hız kazanıyor. Kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Yakın çevrenizle daha sıkı bir iletişim halinde olabilirsiniz. Kendinizi rahat ifade edebileceğiniz bir gün.


30 kasım, 2019

İş ve para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İmkanlarınızı artırmak, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bütçenizi disipline edebilirsiniz.


29 kasım, 2019

Maddi konularda, iş ve para konularında aktif bir gündeminiz olabilir. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı ve imkanlarınızı değerlendirme konusunda hızlı ve sabırsız davranabilirsiniz. Harcama ve alışverişlerinizde bütçeye dikkat etmeyi unutmayın.

28 kasım, 2019

Gün boyunca burcunuzda ilerleyen Ay size kendinizi gösterme, lider ve yönetici olma imkanı tanıyor. Girişken davranabilir, kontrolü ele alabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise keyif ve konforunuz çok daha ön planda olabilir.


27 kasım, 2019

Bugün burç değiştiren Venüs ile birlikte maddi konularda, iş ve para konularında daha destekleyici bir döneme ilerliyorsunuz. Bu dönemde sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz.


26 kasım, 2019

Bugün gerçekleşen yeni ay yaşamınızda yepyeni başlangıçlara işaret edebilir. Hayatınızda yeni bir dönemi başlatabilir. Jüpiter bu hafta burcunuzdan ayrılmadan önce son bir iyilik, kısmet veya şans bırakabilir. Eğitimle, seyahatle, uzaklar veya yurtdışıyla ilgili yeni bir gelişme söz konusu olabilir.


25 kasım, 2019

Burcunuzda hareketliliğin fazla olduğu bir haftaya ilerlerken ihmal, dalgınlık ve unutkanlığa bir kat daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Burcunuzda yarın gerçekleşecek olan yeni ay öncesi kontrol dışı durumlar karşısında bugün akışta ve sakin kalabilmelisiniz.

24 kasım, 2019

Bugün dinlenmeye, sessiz ve sakin bir ortama her zamankinden çok ihtiyaç duyabilirsiniz. Sanatsal konular ve müzikle ilgilenebilirsiniz. İhmal, unutkanlık ve dalgınlığa her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz.


23 kasım, 2019

Bugün Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle birlikte artık çok daha ön planda olabilirsiniz, kendinize olan güveniniz de artıyor. Hayatınızın kontrolünü daha fazla elinize alabilir, yaşama karşı daha güçlü bir duruş sergileyebilirsiniz. Kendinizle daha çok ilgileneceğiniz ve kendinizi şımartacağınız bir dönem başlıyor.


22 kasım, 2019

Sosyal açıdan hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz.


21 kasım, 2019

Bugün iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı olabilirsiniz. Duygularınızı göstermekten çekinmeyebilirsiniz. Üstleriniz ve yöneticilerinizden, yaşlı ve olgun kişilerden empati, anlayış görebilirsiniz.


20 kasım, 2019

Bugün Merkür retrosunun son bulması daha sakin, dingin düşünmenizi kolaylaştırabilir. Ayrıca mistik ve spiritüel konulara ilginiz ve merakınız artarken bu konularla ilgili kişilerle tanışabilir ve görüşmelerinizi artırabilirsiniz.


19 kasım, 2019

Mars’ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte kontrolünüz dışında gelişen durumlara daha açık olabilirsiniz. Ruhsal ve manevi anlamda sizi yorabilecek süreçlere karşı hazırlıklı olmalı, sizi güçlü kılabilecek ruhsal birliktelikleri, işleri tercih etmelisiniz. Hayır ve bağış işleriyle uğraşabilirsiniz.


18 kasım, 2019

Bugün bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, yeni insanlarla tanışmak, yeni yerler görmek isteyebilirsiniz. Seyahatler gündeminize gelebilir. Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda kendinize olan güvenin arttığı bir gündesiniz.


17 kasım, 2019

Güçlü kişilerden, özellikle de kadınlardan destek görebilirsiniz. Mücadeleci yönlerinizi ortaya koymaktan keyif alabilirsiniz. Ortak maddi konularda, ortak iş ve yatırımlarda sizi memnun eden gelişmeler söz konusu olabilir.


16 kasım, 2019

Güçlü kişilerle karşı karşıya gelebilir, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkat ve konsantrasyon gücünüz yüksek olabilir.


15 kasım, 2019

Karşılıklı diyalog ve etkileşimin önemli olduğu bir gündesiniz. Fikir danışmak, soru sormak, danışmanlık almak, karşınızdaki kişinin bilgi ve tecrübesinden yararlanmak için uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, uyum, birliktelik ruhu arayışınız artabilir.


14 kasım, 2019

İlişkiler açısından hareketli ve çalkantılı olabilecek bir günde bolca birebir görüşme sizi bekliyor olabilir. Karşınıza ilginizi çekebilecek merak uyandıran kişiler çıkabilir, ilişkiler ve ortaklıklar üzerine kafa yorabilirsiniz.


13 kasım, 2019

Bugün öğle saatlerinde Ay artık karşıt burcunuzda ilerlemeye başlarken ikili ilişkilerin, evlilik ve ortaklık konularının vurgulandığı bir gün olabilir. Bire bir görüşmeler gündeme gelirken ilişkinizde denge ve uyumu yakalamak isteyebilirsiniz.


12 kasım, 2019

Bugün gerçekleşen dolunay şifa yönünde farkındalık getirebilir. Çalışma ortamınızda, gündelik yaşamınızda yapmanız gereken değişimleri hatırlayabilir, bu yönde bazı kararlar alabilirsiniz.

11 kasım, 2019

Güneş ve Merkür bugün birlikte seyrederken manevi ve ruhsal konularda bilgi sahibi olmak için kendinizi daha çok motive hissedebilir, bu yönü güçlü kişilerle bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Maddi konularda düşünce dağınıklığı ve karmaşasına dikkat etmelisiniz.

10 kasım, 2019

Ay Koç burcunda ilerlemeyi sürdürürken heyecan ve tutkularınız öne çıkıyor. Aşıksanız ve zevkle ilgilenip uğraştığınız konular varsa bugün aşkı daha yoğun hissedebilirsiniz. Ancak fazlaca ısrarcı olmamakta fayda var.


9 kasım, 2019

Sevgi, aşk konularının öne çıktığı bir gündesiniz. Yüreğinizin sesini daha fazla dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz ve keyif aldığınız aktivitelerde yer alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymakta zorlanmayabilirsiniz.


8 kasım, 2019

Sabah saatlerinde evinizle ilgili işler, sorumluluklarınız ve yapmanız gerekenler zamanınızı alırken acele ve telaş etmemeye çalışmalısınız. Öğleden sonra ise iletişim, kısa yolculuk ve ziyaretler açısından hareketli bir gündeminiz olabilir.


7 kasım, 2019

Duygusal ve şefkatli yönlerinizi ortaya koyabilir, kollayıcı, koruyucu davranmakta zorlanmayabilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işler olabilir, mutfak ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz.


6 kasım, 2019

Ev ve aile konularına odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Ev ve mutfak işleriyle meşgul olabilirsiniz. Ailenizle görüşebilir, onlara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Geçmişe dair konular gündeminize gelirken eskileri karıştırma zamanı olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.