Yay Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

23 eylül, 2017

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte sosyal konularında ve arkadaşlık ilişkilerinizde çok daha aktif ve motive olacağınız bir aylık yeni bir dönem başlıyor. Arkadaşlarınızla birlikte olup yenilikçi görüş ve fikirlerinizi paylaşmaktan, tartışmaktan keyif alabilirsiniz.


22 eylül, 2017

Gün içinde sosyal konular, organizasyon ve toplantılar zamanınızı alırken akşam saatlerinde tempoyu düşürebilirsiniz. Kendinizi akışa bırakma ve sessiz, sakin ortamların tadını çıkarma zamanı olacak.


21 eylül, 2017

Kariyerinizde ve görev ve sorumluluk alanınızda gösterdiğimiz çaba ve gayretin karşılığını görebilir, takdir ve alkış toplayabilirsiniz. Üstlerinizden, yönetici konumunda kişilerden destek görebilirsiniz.


20 eylül, 2017

Bugün gerçekleşen yeni ay kariyerinizde ve iş hayatınızda yeni bir dönemi başlatabilir. Yeni hedefler belirleyebilir, yeni planlar üzerinde durabilirsiniz. Üstlerinizle, otorite konumunda kişilerle, yaşlı veya olgun kimselerle olan ilişkilerinizde özenli davranmalısınız. Bu kişilerden destek görebileceğinizi unutmayın.


19 eylül, 2017

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda bazı belirsizliklerin ve karmaşık durumların etkisi altında kalabilirsiniz. Sakin ve serinkanlı düşünmeye ve davranmaya çalışmalısınız. Ani adım ve çıkışlardan uzak durmalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.