Yay Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

19 eylül, 2020

Arkadaşlarınızla bir araya gelip düşünce ve fikirlerinizi paylaşmaktan keyif alabilirsiniz. Sosyal yönden hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Her paylaşım kanalından sesinizi duyurup aktif olabilirsiniz.


18 eylül, 2020

Ay Terazi’de ilerlerken sosyal açıdan hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz.


17 eylül, 2020

Bugün gerçekleşen yeni ayla birlikte yeni hedefler belirleyebilir, yeni planlar peşinde olabilirsiniz. İlişkilerin bu yeni ayda rolü büyük, dengeyi korumalısınız. Yaşamınızı yeni bir kariyer ya da görev ve sorumluluklarla taçlandırabilirsiniz.


16 eylül, 2020

Yeni ay öncesinde kendinizi daha karmaşık belirsiz ve karanlık bir ortam içinde hissetseniz de bugünü sakin ve sabırlı geçirmekte fayda var. Planlarınızı gözden geçirmeniz için uygun bir gün olabilir.


15 eylül, 2020

Gün içinde uzak yol ve yolculuklar gündeminize gelebilir ve seyahat planları yapabilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyebilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay’ın burç değiştirmesiyle görev ve sorumluluklara odaklanabilirsiniz.


14 eylül, 2020

Uzaklardan, uzun yollardan gelen haberler, yeni tanışacağınız kimseler ve yeni yerler size şans getirebilir. Ayrıca iş, kariyer, görev ve sorumluluklar adına sizi destekleyen bir günde olabilirsiniz.


13 eylül, 2020

Bugün Jüpiter retrosunun son bulması maddi ve parasal konulara biraz daha rahatlık getirerek kendinize duyduğunuz güveni pekiştirmenizi sağlayabilir. Sosyal yaşamınız hareketlenebilir, hız kazanabilirsiniz.


12 eylül, 2020

Konsantrasyon gerektiren işler, hesap, araştırma konularıyla ilgilenebilirsiniz. Duygularınızı bastırmadan stres ve gerilimden uzak durmaya çalışmalısınız.


11 eylül, 2020

Öğle öncesi ilişkiler açısından dengeleyici olabilir. Ortaklık konularını akışa bıraktığınıza daha iyi sonuç alacağınızı siz de görebilirsiniz. Öğle sonrasında yaşadığınız deneyimlerin duygusal baskı ve etkilerini hissedebilirsiniz.


10 eylül, 2020

Bugün başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosu ilişkileri ve aşkı biraz daha çetrefilli hale getiriyor. Aşkınızdan göreceğiniz umulmadık tepkiler, sevdiklerinizden yana uğraştırıcı ortam sizi kişisel zevklerinizden biraz uzaklaştırabilir. Bu dönemde ego çatışmaları gerçekten tuhaf bir hal alabilir, dikkatli olmalısınız.


9 eylül, 2020

İkili ilişkiler açısından hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Karşılıklı hassasiyetleri dikkate almanız ve dengeleri gözetmeniz gerekebilir. Diyalog kurmak, soru sormak, danışmanlık ve uzman görüşü almak için uygun bir gün olabilir.


8 eylül, 2020

Sağlık ve şifayla ilgili konularla daha çok ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Konusunda uzman kişilerle görüşebilirsiniz. Hizmet, üretkenlik, verimlilik anlayışınız öne çıkabilir. Bunlarla birlikte duygusal hassasiyetlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


7 eylül, 2020

Gündelik yaşamınız ve çalışma ortamınızla ilgili konular gündeme gelirken etrafınıza babacan taraflarınızı gösterebilirsiniz. Sağlık, düzen, hijyen gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


6 eylül, 2020

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte yapacağınız uzak yol ve seyahatlerden keyif alacağınız bir dönem başlıyor. Yeni yerler görüp tanımaktan, keşif ve macera duygusundan zevk duyabilirsiniz. Uzaklardan bir aşk gelebilir.


5 eylül, 2020

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal paylaşımlara, iletişime çok daha açık olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha sık bir araya gelebilir, görüşebilirsiniz. Yeni görüş ve düşüncelerinizi arkadaşlarınızca paylaşabileceğiniz bir dönem başlıyor.


4 eylül, 2020

Ay Koç burcunda ilerlerken gündeminizde sevdikleriniz, aşk ve tutkuyla bağlı olduklarınız var. Egoların çatışma yaratabileceği ihtimalini unutmayın. Gönül verdiğiniz işlere eğilebilirsiniz.


3 eylül, 2020

Dolunayın ardından geçmişle ilgili konular ve anılarınız gündeme gelebilir. Özellikle ailenizle ilgili geçmişi çok fazla kurcalıyor olabilirsiniz. Söz ve yazılarınızla kendinizi çok iyi anlatıp ifade edebilirsiniz.


2 eylül, 2020

Bugün gerçekleşen dolunay geçmişe bir göz atma ve özellikle eve ve aileye dair konularda geçmişin bir değerlendirmesini yapma zamanı olabilir. Aile içi ilişkilerdeki hassasiyetler ortaya çıkabilir, sürprizli durumlara dikkat.


1 eylül, 2020

Dolunay öncesinde ev ve aile konuları gündeminize gelebilir. Evinizdeki işleri toparlamaya gayret ederken dalgınlığa, unutkanlığa dikkat etmelisiniz. Geçmiş konular kafanızı çok fazla meşgul edebilir.


31 ağustos, 2020

Ayın bu son günü iletişim açısından hızlı ve hareketli olabilir. Yakın çevreniz, komşularınız, iş çevrenizle, kardeşlerinizle temas halinde olabilirsiniz. Duygusal düşünme şeklinizi ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz.


30 ağustos, 2020

İletişim konularında oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ortak maddi konularda, iş konularında güç ve mücadele gerektirebilecek durumlara bugün özellikle dikkat etmelisiniz. Düşünceleri korumak, tutarlı olmak biraz daha zor olabilir.


29 ağustos, 2020

İş hayatınızda alacağınız güzel haberler bugün keyfinizi yerine getirebilir. Ayrıca bir makam veya otorite önünde konuşma, sunum yapmak açısından uygun bir gün olabilir, zira iletişim açısından oldukça açık bir gün, iletişim becerilerinizi zengin şekilde kullanabilirsiniz.


28 ağustos, 2020

Maddi konular, iş ve para konuları gündeme gelirken, harcamalarınızda bütçenizi biraz daha fazla gözetebilirsiniz. Başkaları için alışveriş yapabilir, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına odaklanabilirsiniz.


27 ağustos, 2020

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken akşam saatlerinde kontrol dışı olabilecek durumları gözden kaçırmayın. Tamamlamanız gereken işlere odaklanmak için uygun bir gün olabilir.


26 ağustos, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi daha iyi hissedebilir ve ilginin merkezi olabilirsiniz. Gözler üzerinize çevrilebilir. Cesur ve girişimci yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibisiniz.


25 ağustos, 2020

Akşam saatlerinde Ay burcunuza ilerleyene kadar sakin ve sabırlı olmanız gereken bir gündesiniz. Maddi konularda huzur ve denge arayışınız olabilir. Gün içinde dalgınlığa, unutkanlığa, sakarlığa daha çok dikkat etmelisiniz.


24 ağustos, 2020

Haftanın ilk gününde dinlenmeye, sessiz ve sakin bir ortama her zamankinden çok ihtiyaç duyabilirsiniz. Sanatsal konular ve müzikle ilgilenebilirsiniz. İhmal ve dalgınlığa biraz daha fazla dikkat etmelisiniz.


23 ağustos, 2020

Sabah saatlerinde oldukça hareketli bir sosyal gündeminiz olabilir. Arkadaşlarınızı aramanız gerekebilir, sosyal imkanları değerlendirebilirsiniz. Öğleden sonra ise kendinizi hayatın akışına biraz daha bırakabilirsiniz.


22 ağustos, 2020

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte iş hayatınızda ve kariyerinizde hedefleriniz konusunda daha istekli ve motive olacağınız bir dönem başlıyor. Düzen, disiplin ve organizasyon gerektiren konularda hevesli olabilirsiniz.


21 ağustos, 2020

Bugün gün içinde iki farklı gündeminiz olabilir. Sabah saatlerinde görev ve sorumluluklarınız daha planlı ve disiplinli hareket etmeyi gerektirebilir. Öğleden sonra ise arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, sosyal aktiviteler göze çarpıyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.