Yay Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

20 haziran, 2021

Bugün başlayıp 28 Temmuz’a kadar sürecek olan Jüpiter retrosunda ev ve aileyle ilgili işleri artırırken bazı karışıklıklara da yol açabilir.


19 haziran, 2021

Sosyal açıdan oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, fikir ve görüşlerinizi tartışabilirsiniz. İletişim açısından bereketli gün yolculukları beraberinde getirebilir.


18 haziran, 2021

Öğle saatlerinden itibaren arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin etkisini daha yoğun hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Arkadaşlarınızın da desteğiyle ileriye yönelik vizyon oluşturmak için uygun bir gün olabilir.


17 haziran, 2021

Görev ve sorumluluklarınızın ön plana geçtiği bir gün olabilir, iş hayatınıza ve kariyerinize ilişkin konular gündeminize gelebilir. Üstlerinizle ve otorite konumundaki kişilerle daha fazla temas ve irtibat halinde olabilirsiniz.


16 haziran, 2021

Ay Başak burcunda ilerlerken yöneticisi Merkür’ün retro olduğunu unutmadan görev ve sorumluluklarınız konusunda zamanı doğru kullandığınızdan da emin olmalısınız. Organizasyon, düzen gerektiren işlere odaklanabilir, iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili hedeflerinizi, planlarınızı gözden geçirebilirsiniz.


15 haziran, 2021

Hareketli bir gün geçirebilirsiniz, gezi ve yolculuklar gündeminize gelebilir. Özgür ve maceracı yönlerinizi sergilemek isteseniz de çok uzaklara gidemeyeceğiniz bir gün olabilir, yakın çevrenizle daha mutlu olabilirsiniz.


14 haziran, 2021

Haftanın ilk gününde özgür ve bağımsız hareket etmek, bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Yabancılar, yurt dışı bağlantılı konular ve seyahatler gündeminize gelebilir.


13 haziran, 2021

Duygularınızın yoğunluğu, derin düşünceler bugün kişi ve olayları basit algılamanızı, yüzeysel değerlendirmeler yapmanızı zorlaştırabilir. Stres ve gerilimden uzak kalmaya çalışmalısınız. Akşam saatlerinde çok daha keyifli, ilişkiler açısından destekleyici bir ortam var.


12 haziran, 2021

Mars’ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte seyahatler, uluslararası veya yurt dışı bağlantılı konular ve yabancılarla ilişkilerde ortaya çıkabilecek sorun, pürüz ve sürtüşmelere çok daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir.


11 haziran, 2021

Ortak maddi konular, alım satım ve yatırım işleri gündeminizde olabilir. Vergi ve miras işleriyle ilgilenmeniz gerekebilir. Duygusal stres ve baskıyı kontrol edebildiğiniz takdirde olumlu gelişmeler içerisindesiniz.

 


10 haziran, 2021

Bugün gerçekleşen Güneş tutulması ilişkinizde yeni bir döneme, yeni bir ilişkiye, evlilik ve ortaklık konularında yeni bir yaklaşıma işaret edebilir ancak geçmişle bağlantıları zihninizi çokça meşgul edebilir. Ev ve aile konularındaki fedakârlığınızı aşırıya götürmemeye dikkat.


9 haziran, 2021

Güneş tutulması öncesinde bire bir iletişimde hassas olmanızı gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Önemli bir girişimde bulunmadan önce karşınızdaki kişiyi doğru anladığınıza emin olmalısınız.


8 haziran, 2021

Gün içinde detaylarla daha fazla meşgul olmanız gerekebilir. Gözünüzden kaçabilecek hesap işlerine özellikle dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde ise bire bir ilişkiler, eşli ve ortaklı konular önem kazanıyor.


7 haziran, 2021

Günlük işler, detaylar, hesap kitap işleri gündeminize gelebilir, çalışkan ve üretken bir gün geçirebilirsiniz. Beslenme, sağlık, şifa konularıyla ilgilenebilirsiniz.


6 haziran, 2021

Detaylar konusunda titiz olabilirsiniz. Üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Mars ve Plüton karşı karşıya gelirken güçlü insanların üzerine gitmemeye çalışın.


5 haziran, 2021

Aşk konusunda heyecan ve tutkularınızı gösterebileceğiniz bir gündesiniz, yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz. Sevdiklerinize ve sevdiğiniz konulara daha çok zaman ayırabilirsiniz.


4 haziran, 2021

Aşk ve sevdikleriniz açısından epeyce çalkantılı bir gün olabilir hatta gün boyunca sevdiğiniz kişi veya sevdikleriniz tek gündeminiz olabilir. Tutku ve heyecanlarınız öne çıkabilir, keyif ve zevk aldığınız konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz.


3 haziran, 2021

Venüs’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki 1 ay boyunca ortaklı işlerden yana gelir ve kazançlarınızı artırabilecek bir döneme işaret ediyor. Ayrıca bugün Venüs ve Jüpiter’in güzel açısı sürpriz şans ve kısmetleri beraberinde getirebilir ve bunlar ortak iş ve paralarla ilgili olabilir.


2 haziran, 2021

Ay Balık burcunda ilerlemeyi sürdürürken, ev, aile, yaşadığınız yer, mekân ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilir. Aile içi konularla iç içe olmak sizi bir miktar sıksa da bugün eve odaklı olmak isteyebilirsiniz.


1 haziran, 2021

Ev ve aile konularında hareketli bir gün sizi beklerken Mars ve Neptün’ün uyumlu açısı ortak maddi konularda, ortak iş ve para konularında özverili hareket etmenize neden olabilir. Bütçenizi gözettiğinizden emin olun.


31 mayıs, 2021

İletişim ve ifade gücünüzü kullanabileceğiniz, duygularınızı dile getirmekte zorlanmayacağınız bir gün olabilir. Yakın arkadaş çevrenizde sözleriniz ve fikirlerinizle dikkatleri çekebilirsiniz.


30 mayıs, 2021

Merkür retro durumdayken özellikle birebir ve ikili iletişimde yanlış anlama ve anlaşılmalardan kaynaklanabilecek problemlere karşı sabırlı olmalısınız.


29 mayıs, 2021

Ay Oğlak’ta ilerlerken maddi, parasal konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Hesaplarınız, yatırımlarınız veya harcamalarınız gündeme gelebilir. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz.


28 mayıs, 2021

Maddi konular, iş ve para konuları gündeminize gelirken sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı iyi değerlendirmek için çaba ve mücadele içinde olabilirsiniz. Harcama ve alışverişlerinizde bütçenizi gözetmeyi ihmal etmeyin.


27 mayıs, 2021

Venüs ile Neptün’ün zorlayıcı kare açısı bugün ikili ilişkileri tuhaf, karışık, içinden çıkılması zor hale getirebilir. Kafa karıştırıcı durumlar karşısında karşınızdaki kişiye zaman ve imkân tanıdığınızdan emin olmalısınız.


26 mayıs, 2021

Ay tutulması kendinizle ilgili unuttuğunuz bir konuyu size hatırlatabilir. Karşı tarafa ve ilişkilerinize oldukça odaklandığınız bir dönemden geçerken kendinizi ihmal etmemeniz gerektiğini hatırlatan bir tutulma yaşayabilirsiniz.


25 mayıs, 2021

Beklemediğiniz sürpriz iyiliklerle kendinizi mutlu hissedebileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Başkalarına karşı iyiliksever ve fedakar yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir.


24 mayıs, 2021

Kontrolünüz dışı gelişme ve olaylara bugün her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Dalgınlık, sakarlık ve unutkanlığa karşı uyanık olmalı, arkanızı daha fazla kollamalısınız.


23 mayıs, 2021

Bugün Satürn geri hareketine başlıyor. 10 Ekim’e kadar sürecek olan Satürn retrosunda yakın çevrenizle, komşu ve kardeşlerinizle ilişkilerinizde halledemediğiniz konular yeniden önünüze çıkabilir, arkadaşlık ilişkilerinizdeki sınama ve testler bu süreçte biraz daha zorlayıcı olabilir, korku ve tedirginlikler yüzeye çıkabilir.


22 mayıs, 2021

Sosyal yönden oldukça canlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir arada olmaktan, ortak aktiviteler yapmaktan, düşünce ve fikirlerinizi paylaşmaktan keyif alabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yay burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yay burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.