Yengeç Aylık Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

1 ocak, 2021

Sosyal çevreyle ilişkilere dikkat

İkili ve bire bir ilişkilerin ekseninde bir döneme ilerlerken karşı tarafa çok daha fazla odaklanabilir zaman zaman bağımlı hale gelebilirsiniz. 6 Ocak’ta Mars Boğa burcuna ilerlerken önümüzdeki bir buçuk ay boyunca sosyal etkileşimle çok fazla meşgul olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla, dostlarınızla ayrı düşmemeye, sürtüşmemeye dikkat etmelisiniz. 8 Ocak’ta Venüs karşıt burcunuza ilerlerken eşinizden, sevgilinizden, ortağınızdan daha çok destek görebilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesiyle ortak maddi konulara daha çok kafa yorabilirsiniz. 13 Ocak’taki yeni ay ilişkinize yeni bir boyut kazandırabilir. Bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişki getirebilir. 28 Ocak’taki dolunay maddi ve parasal konularda uyarıcı olabilir. 30 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor. Özellikle ortak iş ve girişimlerde önemli iş anlaşmaları ve sözleşmeler konusunda aceleci ve hızlı davranmamaya çalışın ve retronun bitmesini beklemek iyi bir seçenek olabilir.


1 aralık, 2020

Satürn ve Jüpiter'in yeni döngüleri
Adeta tüm şartların size karşı durduğu bir yılı geride bırakıyorsunuz. Oğlak burcundaki Satürn ve Jüpiter tam karşınızda sizi türlü türlü zorluk ve zaman zaman düşmanlıkla yüz yüze getirirken kendinizi farkında olmadan iyice güçlendirmiş olabilirsiniz. Ancak artık bir dönemin sonuna yaklaşıyoruz, Jüpiter ve Satürn bambaşka bir döngüyü başlatıyor, her ikisi de ay ortalarında Kova’ya ilerleyerek gündemi değiştirip şekillendiriyor. Bu durum karşısında işte bu daha da güçlendirmiş olduğunuz su uyumunu daha da açığa çıkarmalısınız. Özellikle ortak maddi konularda, ortak iş ve para konularında enerjinizi odaklamanız ve yenilik yapıp farklı, sıra dışı yaklaşımlar geliştirebilmelisiniz. Bu geçiş maddi yönden olduğu kadar ruhsal anlamda da zorlayıcı bazı kriz durumlarını da beraberinde getirebilir ancak bu süreç sizin pek de belli edip açıkça ortaya koymadığınız çelik iradenizi, mücadele gücünüzü su yüzüne çıkarabilir ve başkaları açısından epeyce şaşırtıcı olabilir. 14 Aralık’taki Güneş tutulması gündelik yaşamınıza ve çalışma ortamınıza ışık tutuyor ve bu alanda yeni başlangıçlar ve yenilikler söz konusu olabilir. Aralık ayını ve yılı 30 Aralık’ta burcunuzdaki bir dolunayla kapatırken size kendinizi gösteren, hatırlatan ve bazı kararlar almanızı sağlayan bir dolunay olabilir.


1 kasım, 2020

Yeni bir tutku veya aşk gündeme gelebilir

Kasım ayında aşka, sevdiklerinize, tutkularınıza odaklı olabilir, bunu müthiş bir yaratıcılıkla sergileme imkânı veya fırsatı bulabilirsiniz. Sevdiklerinizden ve varsa çocuklarınızdan alacağınız güzel haberler Merkür’ün 11’inde burç değiştirmesiyle daha da artabilir. Aşkta ise iletişim öne çıkıyor, sevdiğinizden uzaktaysanız gerek Merkür retrosunun son bulması gerekse Merkür’ün burç değiştirmesiyle yakınlaşabilirsiniz. 14 Kasım’da Mars retrosunun son bulması sizi oldukça rahatlatabilir, hedeflerinize, planlarınıza yeniden sıkı sıkı sarılmanızı ve bunlar için çalışmanızı sağlayabilir. Ancak otorite konumunda kişilerle ilişkilere dikkat etmeyi sürdürmelisiniz. Akrep burcundaki 15 Kasım yeni ayı yepyeni bir aşk getirebilir, bu yeni bir coşku veya tutku da olabilir. 22 Kasım’da Güneş’in burç değiştirmesiyle işlerinize, üretkenliğe, emeğe daha çok odaklanabilirsiniz. 30 Kasım’daki Ay tutulması ruhsal bir aydınlanma ve farkındalığı beraberinde getirebilir, bilinçaltınızın uyanışı beraberinde farklı ve anlamlı rüyalar, güçlü sezgiler yaratabilir.


1 ekim, 2020

Kafanız aşkla dolu

Hemen ayın başında gerçekleşen dolunay iş yaşamınıza ve kariyerinize dikkat çekiyor. Hedef ve planlarınızı bir gözden geçirme ve revize etme fırsatı yaratabilir. Ancak dolunayın getirdiği duygusal çalkantıları iyi yönetebilmelisiniz. Venüs’ün Başak burcuna geçmesiyle yakın çevrenizden, komşu ve kardeşlerinizden destek görebilirsiniz. Hatta komşu bir aşkınız olabilir. Merkür Akrep’te ilerlerken hep aşk üzerine odaklanabilir düşünceleriniz ancak Merkür retrosunun başladığı ay ortasından itibaren bunları tuhaflaştırmamaya ya da abartıya kaçırmamaya dikkat etmelisiniz. 23 Ekim’den itibaren aşka daha da odaklı olabilirsiniz. 16’sındaki yeni ay ev yaşamınıza yeni bir düzen getirebilir. Ay sonundaki dolunay ise sosyal yaşamınıza ve arkadaşlarınıza dikkat çekiyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.