Yengeç Aylık Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

PINAR ATMACA

1 temmuz, 2024

İsteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz
Temmuz’da Güneş burcunuzda ilerlerken kendinize güveniniz tam ve yerinde. Hayata istediğiniz yönü ve şekli verebilirsiniz. Sanatsal ve kreatif yönlerinizi yapıcı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Burcunuzdaki yeni ay bu anlamda işinizi kolaylaştırabilir. Ay ortasındaki kavuşum önemli bir sosyal değişimi beraberinde getirebilir. Ani bir gelişme bazı arkadaşlarınızdan veya çevrenizden kopmanıza neden olabilir. 21 Temmuz’dan itibaren kontrolünüz dışı gelişmeler sizi daha fazla düşünmeye itebilir. Ruhunuzu sakin tutmayı başarmalısınız.


1 haziran, 2024

Ayın ilk yarısı sabır gerektirebilir
Ayın ilk yarısında tamamen kontrolünüz dışındaki gelişmeler akışta olmanızı gerektirirken, sezgileriniz sayesinde bu durumun kolayca üstesinden gelebilirsiniz. Sessizleşebilirsiniz. Yeni ay koruduğunuz ya da sıkı sıkıya bağlı olduğunuz bir şeyden vaz geçmenizi sağlayabilir. Geniş ve kalabalık ortamlarda genç ve çocuksu hissedebilirsiniz. Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesi sizi sosyal çevrenizden uzaklaştırırken iş konularında arkadaşlarınızda birlik içinde olmanızı sağlayabilir. 17 Haziran’dan itibaren kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz, ilişkilere ve iletişime açık olacağınız bir dönem başlıyor. 22 Haziran’daki dolunay bir ilişki durumuna dikkatinizi çekebilir.


1 mayıs, 2024

Sosyal bir ay
Sosyal olarak aktif olabileceğiniz bir aydasınız. Başkalarının fikirlerine açık olabilirsiniz. 25 Mayıs’ta Jüpiter diğer şans gezegeni Venüs’ü de alarak İkizler burcuna geçerken ve Güneş de bu burçta ilerken kendinizi bir miktar geri çekip ruhsal ve manevi konulara ağırlık verebilir, etrafınızın ihtiyaçlarına daha çok kulak verebilirsiniz. 8 Mayıs’taki yeni ayla yeni bir sosyal çevre edinebilirsiniz. 23 Mayıs’taki dolunay ise size gündelik yaşamınızın telaşlarını hatırlatabilir.


1 nisan, 2024

Yeni hedefler
Merkür retrosunun başlamasıyla hedeflerinizi daha fazla sorgulayabilir, bu alandaki izlerin ve bu izlerin sizde bıraktığı yaraların üstüne gidebilirsiniz. Burç değiştiren Venüs itibarlı bir aşk getirebilir. Güneş tutulması ise imaj tazeleme, yeni hedefler belirleme ve yeni planlara yol alma zamanı olabilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.