Yengeç Aylık Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

3 ocak, 2022

İlişkiler mercek altında
Karşıt burcunuzdaki hareketlilik olanca hızıyla sürerken karşı tarafa odaklı bir ay sizi bekliyor. Size karşı olan çok fazla unsurla da uğraşmanız gerekebilir. Oğlak burcundaki yeni ay ilişkilerde, evlilik, ortaklık konularında gelenekçi kalıpların dışına çıkabilecek bağımsız yaklaşımlar getirebilir. 29 Ocak’a kadar devam eden Venüs retrosu geçmişten eski ilişkileri gündeminize taşırken bunlara çok da güvenmemelisiniz. 14 Ocak’ta başlayan Merkür retrosuyla ortak paylaşımlarda ve maddi konularda iletişime ve yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz. 18 Ocak’ta burcunuzdaki duygusal dolunay sizi karşı taraftan koparıp kendinize döndürebilir, kendinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.


1 aralık, 2021

Yeni bir rutin belirleyebilirsiniz
Yılın bu son ayında 4 Aralık’taki Güneş tutulması gündelik rutinlerinizle ilgili yeni gelişmeleri, başlangıçları, yeni durumları beraberinde getirebilir. Kendinizi yeni bir çalışma veya uğraş ortamında bulabilirsiniz. Yeni bir günlük yaşam, beslenme, sağlık, spor düzeni belirleyebilirsiniz. Yeni bir evcil dostunuz olabilir, kedi veya kuş gibi. 13 Aralık’ta Mars’ın Yay burcuna ilerlemesiyle gündelik yaşam şartlarınız biraz daha zorlayıcı olabilir, daha fazla çalışabilirsiniz, sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Oğlak burcunda ilerleyen Venüs sizi ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında şanslı kılıyor. Karşınıza seveceğiniz kişiler çıkabilir, bir ilişkiniz olabilir. 20 Aralık’ta Venüs retrosunun başlaması eski eşlere veya sevgililere işaret edebilir. 19 Aralık’taki dolunay sezgilerinizi güçlendirirken farkındalığınızı artırabilir. 22 Aralık’tan sonra ilişkilere çok daha fazla odaklanabilirsiniz.


1 kasım, 2021

Aşkın peşinde
Aşkın, tutkunun artacağı, sevdiğiniz her ne varsa onu en ön planda tutacağınız, tutkuyla bağlandıklarınız için mücadeleden kaçınmayacağınız bir ay sizi bekliyor. Estetik, sanat ve yaratıcılık her türlü konuda ve işte çok başarılı olabilirsiniz. 5 Kasım’da Uranüs’ü karşısına alan yeni ay sosyal yaşamda tecrübe ettiğiniz tüm dalgalanmaların karşısına gerçek aşkı koyuyor sizin için ve dolayısıyla dışarıda ne olursa olsun kalbinizin direttiği yoldan gitmek için mücadeleden vazgeçmeyebilir ve bu yönde yeni adımlar atabilirsiniz. 5 Kasım’dan itibaren ilişkiler adına şanslı ve kısmetli bir döneme ilerliyorsunuz. 6 Kasım sonrasında zihninizi de aşkınıza ve kalbinize odaklamakta zorlanmayabilirsiniz. 19 Kasım’daki Ay tutulması sosyal yaşamınıza ışık tutarken arkadaşlarınızın da gerçekte kim olduklarını size gösterebilir.


1 ekim, 2021

Aklınız evde kendiniz dışarda
Aile konularının baskın olduğu bir ay sizi beklerken Merkür retrosu eşliğinde geçmişle hesaplaşmalar ayın 18’ine kadar etkisini sürdürebilir. Mars’ın Terazi’de Güneş ile birlikte transiti aile ilişkilerine epeyce odaklanmanızı gösterdiği kadar kaçış yolları arayıp bir şekilde evden uzaklaşma anlamına gelebilir. Başka deyişle aklınız, ruhunuz evde kendiniz dışarılarda olabilir. 6 Ekim’deki yeni ay yeni mekân arayışlarını sonlandırırken kendinizi yeni bir mekân ve yaşam alanında bulabilirsiniz. 7 Ekim’den itibaren Venüs’ün burç değiştirmesiyle aşkı gündelik yaşamda arayabilir, küçük mutluluklardan zevk duyabilirsiniz. Satürn ve Jüpiter’in düze dönmesiyle yaşamınızda mücadele ve kriz yaratan durumlar rayına biraz daha oturabilir.  20 Ekim’deki dolunay iş yaşamınız, kariyeriniz ve görev ve sorumluluklarınızla ilgili farkındalık getirebilir. 23 Ekim sonrasında ise aşk ve tutkularınızı öne çıkarabilecek gelişmeler gündeminizi kaplayabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.