Yengeç Aylık Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

1 ekim, 2020

Kafanız aşkla dolu

Hemen ayın başında gerçekleşen dolunay iş yaşamınıza ve kariyerinize dikkat çekiyor. Hedef ve planlarınızı bir gözden geçirme ve revize etme fırsatı yaratabilir. Ancak dolunayın getirdiği duygusal çalkantıları iyi yönetebilmelisiniz. Venüs’ün Başak burcuna geçmesiyle yakın çevrenizden, komşu ve kardeşlerinizden destek görebilirsiniz. Hatta komşu bir aşkınız olabilir. Merkür Akrep’te ilerlerken hep aşk üzerine odaklanabilir düşünceleriniz ancak Merkür retrosunun başladığı ay ortasından itibaren bunları tuhaflaştırmamaya ya da abartıya kaçırmamaya dikkat etmelisiniz. 23 Ekim’den itibaren aşka daha da odaklı olabilirsiniz. 16’sındaki yeni ay ev yaşamınıza yeni bir düzen getirebilir. Ay sonundaki dolunay ise sosyal yaşamınıza ve arkadaşlarınıza dikkat çekiyor.


1 eylül, 2020

Yakın çevrenizdeki olaylar belirleyici görünüyor

Eylül ayında burcunuzla uyumlanan toprak enerjileri altında siz de daha sakin, huzurlu ve dengeli olabilirsiniz. Ruhunuzdaki suların akışını topraklayan enerjiler özellikle yakın çevrenizle olan bağınızı, iletişim ve etkileşiminizi güçlendirmenize, rayına, yerine oturtmanıza oldukça yardımcı olabilir. Eğitim, öğrenim konuları bu dönemde dikkat çekici görünmekte. 2 Eylül’deki dolunay size uzak ufukları, keşif ve macera duygunuzu hatırlatabilir. 5 Eylül’den itibaren aile içi iletiişim arttığı bir döneme ilerliyorsunuz, aklınız ailenizde olabilir. 6 Eylül’de Venüs’ün Aslan burcuna ilerlemesiyle maddi konularda, iş ve para konularında şansınız yükseliyor. Yaşamınıza konfor ve lüksü daha çok dahil edebilirsiniz. 10 Eylül’de başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosu sizin için önemli bir alanda, iş ve kariyer alanında, bu dönemde görev ve sorumluluklar bir miktar daha yorucu ve yıpratıcı olabilir, hedefler çok çalışma ve mücadele gerektirebilir, otorite konumundaki kişilerle ilişkilere de özen göstermelisiniz daha fazla. 13 Eylül’de Jüpiter retrosunun son bulması karşınıza pek çok kişiyi çıkarabilir. 29 Eylül’de Satürn’ün düze dönmesiyle özellikle iş yaşamında ortaklıklar yeniden önem kazanabilir. 17 Eylül’deki yeni ay yeni arkadaşlıklar kazandırabilir. 22 Eylül’de Güneş’in burç değiştirmesiyle ev ve aile konularının daha da önem kazanacağı bir dönemi işaret ediyor.


1 ağustos, 2020

Kendinize daha çok güvenebilirsiniz

Ağustos ayına ilişkilerin, evlilik, ortaklık konularının etkisinde bir başlangıç yapsanız da bu ay Aslan temasının şaşaasını, gösterişini taşıyor. Özgüveninizi toparlamakta yeniden inşa etmekte hiç zorlanmayabilirsiniz. Kendiniz kadar sahip olduklarınızla, kaynaklarınızla, yeteneklerinizle dikkat çekmeye başlıyorsunuz. Kazançlarınızı, gelirlerinizi artırabilir, iş ve gelir imkânlarınızdan çok daha iyi şekilde faydalanabilirsiniz. 3 Ağustos’taki dolunay ortak maddi konulara, eşinizin, ortağınızın maddi ve iş durumuna dikkatinizi çekebilir. 7 Ağustos’ta burcunuza ilerleyen Venüs ile birlikte aşk kaçınılmaz olabilir. 19 Ağustos’taki yeni ay yeni bir işi beraberinde getirebilir ya da yeteneklerinizi, sahip olduklarınızı daha iyi kullanmanın bir imkanını verebilir. 20’sinde Merkür’ün, 22’sinde Güneş’in Başak burcuna ilerlemesiyle iletişim hızlanıyor, yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle çok daha ilgili olabilirsiniz.


1 temmuz, 2020

İlişkilere yeniden bir bakış

Bu dönemde her şey burcunuzun etrafında tezahür ederken adeta zodyağın yani burçlar kuşağının başrolündesiniz. Burcunuzda gerçekleşen Güneş tutulmasının ardından bu kez de hemen ayın başında 5 Temmuz’da karşıt burcunuz olan Oğlak’ta bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Tutulmanın hemen öncesinde ise Satürn geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor ve adeta 21 Mart öncesi döneme bir dönüş gerçekleşiyor. Bu dönüşle birlikte ilişkilerde bir kez daha bir miktar engebeli, zorlu yollar yeniden başlayabilir. Bunu son bir sınav ve imtihan olarak da görebilirsiniz ikili ilişkiler açısından. İlişki, ortaklık, evlilik konusunda düzeltmeniz gerekenler sizi testlere tabi tutabilir. İşte 5 Temmuz’da ise bu noktalara parmak basan bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Farkındalığınız yükselirken karşı tarafı daha net görebilir, ilişkilerdeki konumunuzu daha açık ve net değerlendirebilirsiniz. 12 Temmuz’da burcunuzdaki Merkür düze dönüyor ve iletişimde söz ve kontrolü yeniden elinize alıyorsunuz. Öte yandan Mars hedefleriniz, planlarınız noktasında sizi daha azimli, hırslı kılarken tepkilerinizi yönetmenizi zorlaştırabilir, aniden parlamamaya, sinirlenmemeye dikkat. 20 Temmuz’da yine burcunuzda gerçekleşen yeni ay, yaşamınızda yeni başlangıçların kapısını aralayabilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise maddi konulara, iş ve para konularına odaklanabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.