Yengeç Aylık Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

PINAR ATMACA

1 aralık, 2023

İlişkilere odaklanabilirsiniz
Merkür’ün burç değiştirmesiyle bire bir ilişkiler ve etkileşim zihninizi daha çok meşgul edebilir. Diyaloglara, görüşmelere, karşılıklı ziyaretlere daha açık olacağınız bir dönem başlıyor. Merkür retrosunun başlamasıyla bire bir iletişimde aksaklıklar söz konusu olabilir. 23 Aralık’tan itibaren Merkür retrosunun Yay’da devam etmesi gündelik iletişimde aksaklıklar getirebilir. 4 Aralık’ta Venüs’ün Akrep burcuna ilerlemesi aşkta güzel günlere işaret edebilir. 12 Aralık’ta Yay burcundaki yeni ay yeni bir spor ve beslenme rutinini beraberinde getirebilir. 21 Aralık’ta Güneş’in Oğlak burcuna ilerlemesiyle ilişkilere daha fazla odaklanabilirsiniz. 26 Aralık’taki yılın son dolunayı burcunuzda gerçekleşirken bazı kararlar alabilirsiniz. 29 Aralık’ta Yay burcuna ilerleyen Venüs kendinizi daha zinde hissetmenizi sağlayabilir.


1 kasım, 2023

Aşk zamanı
Aşka, sevdiklerinize ve tutkularınıza odaklanabileceğiniz bir zamandan geçiyorsunuz. Kendinizden çok sevdiklerinizi önemseyebilir, onların istek ve beklentilerine göre yaşamınızı şekillendirebilirsiniz. Satürn’ün düze dönmesiyle yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda daha yapıcı adımlar atabilirsiniz. Venüs’ün Terazi burcuna ilerleyişi ev ve aile konularında daha fazla huzur ve sakinlik getirebilir, evinizde güzel ve keyifli değişiklikler yapabilirsiniz. Merkür’ün Yay burcuna ilerlemesiyle uzaklara seyahat konusunda planlar yapabilirsiniz. 13 Kasım’da Akrep’teki yeni ay yeni bir aşka işaret edebilir. 22 Kasım’da Güneş’in burç değiştirmesiyle gündelik telaşlarınıza, sağlık, zindelik ve beslenme gibi alanlara odaklanabilirsiniz. Ancak 24 Kasım’da Mars’ın da aynı alana ilerlemesiyle özellikle sağlığınızla ilgili daha dikkatli ve temkinli davranmalısınız. 27 Kasım’da İkizler’deki dolunay ruh sağlığınızı da ihmal etmemeniz yönünde uyarıcı olabilir.


2 ekim, 2023

Yeni bir ev ve aile düzeni
Ev ve aile konularına iyiden iyiye odaklandığınız bir dönemdesiniz. Şanslısınız çünkü dönemsel astrolojik görünümler sizi destekliyor. 14 Ekim’deki Güneş tutulması ev ve aile yaşamınızda yeni başlangıçlara işaret edebilir ve bunlardan mutluluk duyabilirsiniz. Yeni bir ev, taşınma söz konusu olabilir. Ailenizle sıkı ve sağlıklı bir iletişim içinde olabilirsiniz. Kafanızı meşgul eden ve başınızı ağrıtan konuları geride bırakabilirsiniz, daha sakin ve sağlıklı düşünebilirsiniz. Haberleşme ve kısa yolculuklar artabilir, eğitim konuları oldukça destekleyici. Ancak bu dönemde en fazla çabayı aşk ve samimiyet için göstereceksiniz, belki bu da doğaldır zira aşk konusunda oldukça mükemmeliyetçi olabilirsiniz, bu da elbette çaba gerektirecektir.


1 eylül, 2023

Sosyal ağınızı revize etme zamanı
Eylül ayı iletişime odaklanacağınız, network ve sosyal ağınızı güçlendireceğiniz bir ay olabilir. Eğitimle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Eski bildikleriniz üzerinden geçebilir, öğrendiklerinizi pekiştirebilir, bolca okuyup yazabilirsiniz. Mars Terazi transiti ev ve aileyle ilgili konularda yorucu olabilir, evden uzaklaşma getirebilir. 23 Eylül sonrasında bu alana daha çok odaklanabilirsiniz. 15 Eylül’deki yeni ay eğitimle ilgili yeni bir başlangıç veya adım getirebilir. 29 Eylül’deki dolunay ise hedef ve planlarınızla ilgili farkındalık ve bir kariyer kararını beraberinde getirebilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.