Yengeç Aylık Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

1 ekim, 2021

Aklınız evde kendiniz dışarda
Aile konularının baskın olduğu bir ay sizi beklerken Merkür retrosu eşliğinde geçmişle hesaplaşmalar ayın 18’ine kadar etkisini sürdürebilir. Mars’ın Terazi’de Güneş ile birlikte transiti aile ilişkilerine epeyce odaklanmanızı gösterdiği kadar kaçış yolları arayıp bir şekilde evden uzaklaşma anlamına gelebilir. Başka deyişle aklınız, ruhunuz evde kendiniz dışarılarda olabilir. 6 Ekim’deki yeni ay yeni mekân arayışlarını sonlandırırken kendinizi yeni bir mekân ve yaşam alanında bulabilirsiniz. 7 Ekim’den itibaren Venüs’ün burç değiştirmesiyle aşkı gündelik yaşamda arayabilir, küçük mutluluklardan zevk duyabilirsiniz. Satürn ve Jüpiter’in düze dönmesiyle yaşamınızda mücadele ve kriz yaratan durumlar rayına biraz daha oturabilir.  20 Ekim’deki dolunay iş yaşamınız, kariyeriniz ve görev ve sorumluluklarınızla ilgili farkındalık getirebilir. 23 Ekim sonrasında ise aşk ve tutkularınızı öne çıkarabilecek gelişmeler gündeminizi kaplayabilir.


1 eylül, 2021

Kabuğunuzdan çıkma zamanı
Eylül ayı iletişim çevrenizi genişletmek, kendinizi daha fazla kişiye, daha rahat ifade etmek, eğitim alanında ilerleme kaydetmek açısından binbir fırsat sunabilir. 7 Eylül’deki yeni ayla yeni bir iletişim çevresine dahil olabilir, yeni bir eğitime merhaba diyebilirsiniz. 11 Eylül’den itibaren Venüs aşktan yana sürprizlerle dolu bir döneme sizi sürükleyebilir ve size aradığınız o eşsiz, benzersiz, mükemmel tutku ve heyecanları getirebilir. 15 Eylül’de ise Mars burç değiştiriyor ve bu geçiş sizi ev ve aile yaşantınızdan çekip çıkarabilir, kendinizi bir anda sıcak kabuğunuzdan çıkmış şekilde bulabilirsiniz. 21 Eylül’de Balık burcundaki dolunay madyatik konulara ilginizi çekebilir ve bazı düşüncelerinizin, yaklaşımlarınızın farkına varmanızı sağlayabilir, bir keşif ve macera ışığı yakalayabilir. 22’sinden itibaren Güneş’in burç değiştirmesiyle köklerinize, geçmişinize bağlı olmak ve sahip çıkmak istediğiniz bir döneme ilerliyorsunuz, ev ve aile konularıyla ilgilenebilirsiniz. 27 Eylül’den itibaren başlayan Merkür retrosunda aile içi iletişime biraz daha özen göstermeniz gerekebilir.


1 ağustos, 2021

Yeniliklere adaptasyon gücünüzü test edebilirsiniz
Jüpiter’in Kova burcuna geri dönmesiyle birlikte bu burcun farklı ve sıra dışı özelliklerini yeniden hissetmeye başlarken duygusal gerginlik ya da kriz yaratabilecek durumlar karşısında yeniden gardınızı almaya başlayabilirsiniz. Yeni yaklaşımlarla gelenekçi tutumdan uzaklaşmak bazen en doğru tutum olabilir. Maddi konularda da istek ve arzularınızın tutsağı olmadığınızdan emin olmalısınız. Ayın 23’ünden sonra yakın çevrenizde olup biten olaylara çok daha duyarlı ve meraklı olabilirsiniz. Ayın en güzel gelişmesi ise Venüs’ün 16’sında Terazi burcuna geçişi. Bu geçişle birlikte evinizde, ailenizde çok daha huzur bulabilirsiniz.


1 temmuz, 2021

Temmuz sizin ayınız
Güneş’in burcunuzda pırıl pırıl parladığı temmuz sizin ayınız. Hayallerinizi gerçekleştirebilir, kendinizi daha rahat, mutlu, huzurlu hissedebilirsiniz. Görünümünüzde, giyiminizde kozmetik değişiklikler yapabilir, daha da dikkat çekebilirsiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay Plüton’u karşısına alıyor, dolayısıyla karşınızda önemli addettiğiniz engellere rağmen kendinize, istek ve arzularınıza sahip çıkabilir ve bunun için kararlılık ve metanet sergileyebilirsiniz. 12 Temmuz’da burcunuza ilerleyen Merkür iletişim kanallarınızı iyice açabilir. 21’ine kadar Venüs Mars ile yan yana ilerlerken ilişkiler açısından bir miktar tutarlı ve temkinli olmanızda fayda var. Venüs 21 Temmuz’da Başak burcuna geçerken ailenizden destek alabileceğiniz kişiler olabilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise Güneş’in burç değiştirmesiyle yeteneklerinizi tüm parlaklığıyla öne çıkarabileceğiniz bir dönem başlıyor. 24 Temmuz’daki dolunay ise karşınızda sizi beğenen kişileri size gösteren, dikkatinizi ilişkilere çeken bir dolunay olabilir. 28’inden itibaren Jüpiter’in yeniden Kova burcuna ilerlemesiyle ilişkiler alanınız daha da canlanabilir. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesiyle özellikle eğitim alanında çalışkan, üretken olma zamanınız başlıyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.