Yengeç Aylık Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

1 nisan, 2021

Sosyal yönden renkli ve şanslı bir ay

Hedefleriniz, planlarınız, görev ve sorumluluklarınız alanında hareketli ve canlı bir ay sizi bekliyor. Merkür’ün hemen ayın başında burç değiştirmesiyle otorite konumunda kişilerle ve üstlerinizle iletişime daha da hız verebilirsiniz. Sözleriniz dikkat çekebilir. 12 Nisan’daki yeni ayla birlikte yeni bir iş veya kariyer açılımını beraberinde getirebilir.14 Nisan’da Venüs burç değiştirirken sosyal yönden size şans getirebilir. Arkadaşlarınız arasında parlayabilir, sosyal çevrenizden bir kişiyle aşk ve ilişki söz konusu olabilir. 19 Nisan’dan itibaren sosyal alana daha da odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Yeni arkadaşlar edinmek hoşunuza gidebilir, daha çok söz alabilir, kendinizi ifade edebilirsiniz. 23 Nisan’dan itibaren Mars’ın burcunuza ilerlemesiyle aktif olacağınız bir dönem başlıyor. Enerjinizi bu dönemde doğru ve yerinde kullanmaya gayret etmelisiniz zira Mars yorucu olabilir. Sportif, fiziksel aktivitelere girişebilirsiniz. 27 Nisan’da Akrep burcundaki dolunay aşk hayatınıza ışık tutan, bu alanda gözünüzü açan bir dolunay olabilir.


1 mart, 2021

Uyum gücünüzü ispat edebilirsiniz
Uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı olaylar gündeminizi şekillendirirken ayın 20’sine kadar sosyal etkileşim, kendinizi, sesinizi, fikir ve düşüncelerinizi duyurmak, yaymak birinci önceliğiniz olabilir. Değişken enerjilerin artmasıyla birlikte burcunuzun uyum gücünü bu enerjiye uyumlandırmak size kalıyor. 4 Mart’tan itibaren Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte bu adaptasyon gücüne daha çok ihtiyacınız olabilir zira kontrolünüz dışında bir aksiyonun ortasında kalabilir, akışta ilerlemekte bir miktar güçlük çekebilirsiniz. Bu dönemde fiziksel ve ruhsal olarak sağlığınıza daha çok dikkat etmeli, bağışıklığınızı korumalısınız. 13 Mart’taki yeni ay yeni bir seyahat, yolculuk, uzaklarla ilgili yeni başlangıçları beraberinde getirebilir. 16 Mart’tan itibaren uzaklarla iletişim daha önemli hale gelirken bu iletişimde yanlış algı ve anlamalara dikkat etmelisiniz. 20 Mart’tan itibaren hedeflerinize, planlarınıza daha fazla odaklanmak isteyeceğiniz bir dönem başlıyor. Siz isteklisiniz ancak mücadele gücünüzü yüksek ve aktif tutmayı korumalı, akışın getirebileceği güçlükleri yönetebilmelisiniz. 21 Mart’tan itibaren başarılarınızla takdir görebilirsiniz, üstleriniz, otorite konumundaki kişiler sizi destekleyebilir. Size itibar kazandıran bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 28 Mart’taki dolunay ev ve aile konularına dikkatinizi çekebilir.


1 şubat, 2021

Güçlü tarafınız sizi bile şaşırtabilir

Mücadele gerektiren her ne varsa hepsini toplu halde paket olarak alabileceğiniz bir ay sizi beklerken beni öldürmeyen güçlendirir sözünü rahatlıkla dile getirebilirsiniz. Su enerjisi sizi güçlü ve esnek kılarken bu güçlüklerin altından kalkabilme dirayetini ve metanetini rahatlıkla gösterebilirsiniz. Bu dönemde her şey sizin karşınızda, size karşı gelişiyor gibi görünse de özellikle sizi ruhsal anlamda güçlendiren nice fırsat geçebilir. Kendi kendinizin ruh doktoru olabileceğiniz gibi başkalarına da ilham verebilir ve yol gösterebilirsiniz. İyi bir psikolog ya da dinleyici olabilirsiniz. Bu konulardan haz da duyabilirsiniz. Konsantre olabileceğiniz işler, gizemli konular, metafizik, psişik konular ilginizi çekerken bu konularla ilgilenmek hayatınızı da hafifletip kolay kılabilir. 15-24 Şubat arasındaki Satürn-Uranüs açısında özellikle ortak maddi konularda biraz daha temkinli hareket etmenizde fayda var. Eşiniz veya ortağınızla değişmesi zor kemikleşmiş bir maddiyat bağı kurduysanız bu açı biraz daha zor gelebilir. Ancak esnek olduğunuz ölçüde bazı şeyleri değiştirme fırsatı da verebilir. Aklınızı, üst zekanızı zorlamalı ve çözüm yollarını kendiniz ortaya koyup uygulamalısınız, ne kadar sıra dışı olursanız başarı o kadar kolay gelebilir.


1 ocak, 2021

Sosyal çevreyle ilişkilere dikkat

İkili ve bire bir ilişkilerin ekseninde bir döneme ilerlerken karşı tarafa çok daha fazla odaklanabilir zaman zaman bağımlı hale gelebilirsiniz. 6 Ocak’ta Mars Boğa burcuna ilerlerken önümüzdeki bir buçuk ay boyunca sosyal etkileşimle çok fazla meşgul olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla, dostlarınızla ayrı düşmemeye, sürtüşmemeye dikkat etmelisiniz. 8 Ocak’ta Venüs karşıt burcunuza ilerlerken eşinizden, sevgilinizden, ortağınızdan daha çok destek görebilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesiyle ortak maddi konulara daha çok kafa yorabilirsiniz. 13 Ocak’taki yeni ay ilişkinize yeni bir boyut kazandırabilir. Bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişki getirebilir. 28 Ocak’taki dolunay maddi ve parasal konularda uyarıcı olabilir. 30 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor. Özellikle ortak iş ve girişimlerde önemli iş anlaşmaları ve sözleşmeler konusunda aceleci ve hızlı davranmamaya çalışın ve retronun bitmesini beklemek iyi bir seçenek olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.