Yengeç Aylık Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

1 temmuz, 2021

Temmuz sizin ayınız
Güneş’in burcunuzda pırıl pırıl parladığı temmuz sizin ayınız. Hayallerinizi gerçekleştirebilir, kendinizi daha rahat, mutlu, huzurlu hissedebilirsiniz. Görünümünüzde, giyiminizde kozmetik değişiklikler yapabilir, daha da dikkat çekebilirsiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay Plüton’u karşısına alıyor, dolayısıyla karşınızda önemli addettiğiniz engellere rağmen kendinize, istek ve arzularınıza sahip çıkabilir ve bunun için kararlılık ve metanet sergileyebilirsiniz. 12 Temmuz’da burcunuza ilerleyen Merkür iletişim kanallarınızı iyice açabilir. 21’ine kadar Venüs Mars ile yan yana ilerlerken ilişkiler açısından bir miktar tutarlı ve temkinli olmanızda fayda var. Venüs 21 Temmuz’da Başak burcuna geçerken ailenizden destek alabileceğiniz kişiler olabilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise Güneş’in burç değiştirmesiyle yeteneklerinizi tüm parlaklığıyla öne çıkarabileceğiniz bir dönem başlıyor. 24 Temmuz’daki dolunay ise karşınızda sizi beğenen kişileri size gösteren, dikkatinizi ilişkilere çeken bir dolunay olabilir. 28’inden itibaren Jüpiter’in yeniden Kova burcuna ilerlemesiyle ilişkiler alanınız daha da canlanabilir. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesiyle özellikle eğitim alanında çalışkan, üretken olma zamanınız başlıyor.


1 haziran, 2021

Venüs size şans getirebilir
Şans yıldızı Venüs’ün 3 Haziran’da burcunuza ilerlemesi başta aşk ve ilişkiler olmak üzere yaşamınızın çok daha kolay ve rahatlıkla akmasını sağlayabilir. Üstelik Balık burcundaki büyük şans gezegeni Jüpiter’den de destek alan Venüs sıkıntı ve gerginlikleri üzerinizden atmanızı ve hayata pembe gözlüklerle bakmanızı kolaylaştırabilir. Öte yandan değişken burçların egemenliğindeki Haziran ayı kontrolünüz dışı olaylar karşısında adaptasyon gücünüzü test etmeye devam edecek. Bu testin en büyük yansımasını 10 Haziran’da gerçekleşen Güneş tutulmasıyla hissedebilirsiniz, zira tutulma değişkenlerin festivali şeklinde bir tablo çiziyor. Bu tabloda gölgelerinize, bilinçaltınıza bakma kendi ruhsal değişiminizi gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Manevi, mistik açılımlar yapabilirsiniz, bu yönü güçlü kişi ve yaklaşımlarla tanışabilir, kendinizi ruhsal yönden zenginleştirebilecek adımlar atabilirsiniz. Bu bir kişisel gelişim kitabı da olabilir, aktivitesi de. Kalabalıkları, insanlığı uzaktan izleyerek çıkarımlar, farkındalıklar geliştirebilir, ruhunuzda değişimi başlatabilirsiniz. 12 Haziran’da Mars’ın burç değiştirmesi maddi konularda, iş ve para konularında daha fazla emek, çaba, gayret içinde olmanızı gerektirebilir. 21 Haziran’da Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. 24 Haziran’daki dolunay ise dikkatinizi ilişkileriniz üzerine çekebilir.


1 mayıs, 2021

Manevi duyarlılığınız artıyor
Değişken burçlardaki gezegenlerin etkisinin artacağı bir döneme ilerlerken bu süreç adaptasyon ve uyum gücünüzü test eden gelişmelere işaret ediyor. Zira olaylar biraz daha kontrolünüz dışı alanlara kayıyor. Bu durum sizi olaylar karşısında biraz daha seyirci kılabilir. Siz de zaten müdahale etmektense izlemeyi tercih edebilirsiniz. Başkalarının, toplumun, insanlığın dertlerine, konularına karşı duyarlı olabilir, fedakâr tutumlar sergileyebilirsiniz. 11 Mayıs’taki yeni ay yeni arkadaşlara, sosyal grup ve çevrelere işaret edebilir. 14 Mayıs’ta başlayan ve 28 Temmuz’a kadar sürecek olan Jüpiter Balık transiti, uzaklardan, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulardan doğabilecek kısmetlere işaret edebilir.  26 Mayıs’taki Ay tutulması ise sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkilerinizle ilgili farkındalık ve kararları beraberinde getirebilir.


1 nisan, 2021

Sosyal yönden renkli ve şanslı bir ay

Hedefleriniz, planlarınız, görev ve sorumluluklarınız alanında hareketli ve canlı bir ay sizi bekliyor. Merkür’ün hemen ayın başında burç değiştirmesiyle otorite konumunda kişilerle ve üstlerinizle iletişime daha da hız verebilirsiniz. Sözleriniz dikkat çekebilir. 12 Nisan’daki yeni ayla birlikte yeni bir iş veya kariyer açılımını beraberinde getirebilir.14 Nisan’da Venüs burç değiştirirken sosyal yönden size şans getirebilir. Arkadaşlarınız arasında parlayabilir, sosyal çevrenizden bir kişiyle aşk ve ilişki söz konusu olabilir. 19 Nisan’dan itibaren sosyal alana daha da odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Yeni arkadaşlar edinmek hoşunuza gidebilir, daha çok söz alabilir, kendinizi ifade edebilirsiniz. 23 Nisan’dan itibaren Mars’ın burcunuza ilerlemesiyle aktif olacağınız bir dönem başlıyor. Enerjinizi bu dönemde doğru ve yerinde kullanmaya gayret etmelisiniz zira Mars yorucu olabilir. Sportif, fiziksel aktivitelere girişebilirsiniz. 27 Nisan’da Akrep burcundaki dolunay aşk hayatınıza ışık tutan, bu alanda gözünüzü açan bir dolunay olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.