Yengeç Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

PINAR ATMACA

27 mayıs, 2024

İkili ilişkiler açısından hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Karşılıklı hassasiyetleri dikkate almanız ve dengeleri gözetmeniz gerekebilir. Diyalog kurmak, danışmanlık ve uzman görüşü almak için uygun bir gün olabilir.


26 mayıs, 2024

Spiritüel ve mistik yönlerinizi çok daha geliştireceğiniz, ilişkilerinizde ruhsal uyum beklentilerinizin artacağı, herkesin ve her şeyin iç yüzünü daha rahat ve kolay algılayabileceğiniz ve aynı ölçüde kabullenebileceğiniz manevi boyutu yüksek bir yıl sizi bekliyor. Beklenmedik anda karşınıza çıkıveren kişilerden, rastlantı olarak tanıştığınız kimselerden fayda ve iyilik görebilirsiniz. Ruh eşinize bu dönemde rastlayabilirsiniz.


25 mayıs, 2024

Sağlık ve şifayla ilgili konularla daha çok ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Konusunda uzman kişilerle görüşebilirsiniz. Hizmet, üretkenlik, verimlilik anlayışınız öne çıkabilir.  Bunlarla birlikte duygusal hassasiyetlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


24 mayıs, 2024

Şans gezegeni Venüs bugün burç değiştiriyor ve size gözle görülmeyen ancak ruhunuzda hissedebileceğiniz bir şans sunuyor. Ruhsal yönden sizi tamamlayan, anlaştığınız insanlara açık olabilirsiniz. Beklenmedik aşklara hazır olmalısınız.


23 mayıs, 2024

Sağlığınız konusunda dikkatli olmanız gerektiğini hatırlatan bir dolunay olabilir. Bedeninizi, bağışıklığınızı güçlendiren tedbirleri almayı ihmal etmemeli, beslenmenize dikkat etmelisiniz.


17 mayıs, 2024

Ay bugün de Başak burcunda ilerlerken komşularınızla, etrafınızdaki kişilerle, kardeşlerinizle iletişim halinde olabileceğiniz bir gündesiniz. Kıvrak zekanızla kendinizi rahat bir şekilde ifade edebilirsiniz.


16 mayıs, 2024

İletişim açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi daha iyi ifade edebilir, konuşmalarınızın çekiciliği ve gizemiyle karşınızdakileri etkileyebilirsiniz. Kısa yolculuklar, ziyaretler yapabilirsiniz.


15 mayıs, 2024

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte arkadaşlarınızla iletişiminiz de artıyor. Onlarla daha sık bir araya gelebilirsiniz, fikir ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz, aranızdaki anlaşmazlıklara çözüm bulabilirsiniz.


14 mayıs, 2024

Maddi konularda hızlı hareket edip tepki verebileceğiniz bir gün olabilir. Hesap ve bütçe konularında biraz daha dikkatli davranmaya çalışmalısınız. Yeni ay öncesinde acele alınabilecek maddi kararlardan uzak durmalısınız.


6 mayıs, 2024

Duygularınızı dışa vurmaktan çekinmeyeceğiniz bir gündesiniz. Adımlarınız, girişimleriniz başkaları tarafından görülebilir, fark edilebilirsiniz. Başarılarınızla takdir görebileceğiniz bir gündesiniz.


5 mayıs, 2024

Gündeminizde hedefleriniz, görev ve sorumluluklarınız olabilir. Bir planlama veya zaman programı yapmak için uygun bir günde olabilirsiniz. Organizasyon gerektiren işlere odaklanabilirsiniz.


4 mayıs, 2024

Ay Balık’ta ilerlerken bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, sınırlarınızı genişletmek, seyahat etmek isteyebilirsiniz. Fikirler, düşünceler önem kazanıyor, sosyal bir gün geçirebilirsiniz.


3 mayıs, 2024

Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, özgür ve bağımsız hareket etmek isteyebilirsiniz. Sıradışı, hatta çılgınca görünebilecek fikirlerinizle ilgi çekebilirsiniz. Dostlukların öne çıkacağı bir gündesiniz.


2 mayıs, 2024

İş konuları, ortak yatırımlar, finansman, vergi ve miras işleri gündeminize gelebilir. Gelir ve kazançlarınıza ilişkin girişimleriniz olabilir. Eşiniz veya ortağınızla birlikte aklınıza yatan bir işe yatırım yapabilirsiniz.


1 mayıs, 2024

Mars’ın Koç burcuna ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk ay boyunca görev ve sorumluluklarınıza, hedef ve planlarınıza yönelik çaba ve gayret içinde olabilirsiniz. Bu dönemde üstlerinizle, otorite konumunda kişilerle ayrı düşmemeye, sürtüşmemeye dikkat etmelisiniz.


30 nisan, 2024

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte güzel dostluk ve arkadaşlıklar adına keyifli gelişmeler söz konusu olabilir. Sosyal gruplarınızda, arkadaşlarınızın desteğiyle kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Onlardan alacağınız her türlü destek geleceğe ilişkin umutlarınızı besleyebilir


29 nisan, 2024

İkili ilişkilerinizin önemi sürüyor, ortaklıklar, evlilikle veya beraberliğinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Tek başına kalmak yerine ortak ve birlikte hareket etmek isteyeceğiniz bir gün olabilir.


25 nisan, 2024

Merkür retrosunun son bulmasıyla iletişimin önündeki engeller kalkarken iş görüşmelerine ağırlık verebilirsiniz.


22 nisan, 2024

Ay Terazi burcuna ilerlerken ev ve aile konuları ön plana çıkıyor. Yemekler yapabilir, evinizde davetler verebilirsiniz. Duygularınızı ailenizle daha yakın şekilde paylaşabilirsiniz.


21 nisan, 2024

İletişim açısından hareketli, verimli bir gün geçirebilirsiniz. Duygularınızı yakın çevrenizle paylaşabilirsiniz. İletişim, haberleşme, görüşme ve kısa yolculuklarda esneklik ve hareketliliğinizi ortaya koyabilirsiniz.


20 nisan, 2024

Bugün Güneş’in Boğa burcuna ilerlemesiyle birlikte arkadaşlarınızla daha sıkı bir iletişimde olmak, fikir paylaşımında bulunmak, toplantı ve organizasyonlara katılmak konusunda kendinizi motive hissedebilirsiniz. Toplumsal konuların daha fazla içinde olabilirsiniz.


19 nisan, 2024

Güneş’in Koç burcundaki son gününde hedeflerinizi, planlarınızı, otorite konumunda kişilerle ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz.


18 nisan, 2024

Jüpiter Uranüs kavuşumu sosyal açıdan ilginç tanışıklıklar ve karşılaşmalar getirebilir, farklı dostluklar edinebilirsiniz.


17 nisan, 2024

Ay Aslan burcunda ilerlemeyi sürdürürken alım satım konuları, harcama ve alışverişler gündeminize gelirken maddi konularda biraz daha dikkatli, temkinli davranmanız gerekebilir. Bütçe ve hesap işlerinde daha özenli olmanız yerinde olabilir.


16 nisan, 2024

Maddi konularda hareketli bir gün geçirirken sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Cömert yanlarınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Keyif için harcamalar söz konusu olabilir.


15 nisan, 2024

Ay burcunuzda ilerlerken, günün en fazla konuşulan kişilerinden biri de siz olabilirsiniz. Cesur, iddialı ve rekabetçi yaklaşımlarınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Kendinize odaklanıp kendinizi şımartmak adına güzel bir gün olabilir.


14 nisan, 2024

Ay gün boyunca burcunuzda ilerlerken kendinizden daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. Ancak sübjektif davranmaktan kaçınmalı, gerçekçi yönünüzü korumalısınız.


13 nisan, 2024

Sizin dışınızda gelişen pek çok olaya da aslında pek müdahale şansınız bulunmayabilir. Sakin kalmak isteyebilir, yalnız olmayı ve çalışmayı tercih edebilirsiniz.


12 nisan, 2024

Ay’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle kontrolünüz dışı gelişmeler gündeminizi belirleyebilir, hayatı akışta götürebilirsiniz. Ancak ihmal ve dalgınlıklara dikkat etmelisiniz.

 


11 nisan, 2024

Hayatın akışında kontrolünüz dışındaki gelişmeler sezgilerinizi daha da güçlendirebilir ve bilgelik yolunda kapıları aralamanıza sebep olabilir. Etrafınızdaki gelişmelerden ve olup bitenlerden çok şey öğrenebilir, farkındalığınızı yükseltebilirsiniz.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.