Yengeç Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

19 haziran, 2019

Güçlü kişilerle karşı karşıya kalabileceğiniz bir gün olabilir, tehlikeli, riskli olabilecek kişi veya ortamlardan uzak durmaya çalışmalısınız. İletişim becerilerinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz ancak fikirleriniz karşısında daha güçlü fikirleri bulabilirsiniz.


18 haziran, 2019

İletişimde söz sizde ancak biraz daha hızlı ve tepkisel davranıp hareket edebileceğiniz bir gündesiniz. Sözlerinizin fazla dolaysız olup siz farkına varmadan karşınızdaki kişi için incitici olabileceğini aklınızdan çıkarmayın.


17 haziran, 2019

Bugün meydana gelen dolunayla birlikte çalışma ortamınız ve gündelik yaşamınıza ilişkin farkındalıklar söz konusu olabilir. Düzen, temizlik, sağlık, şifa konularında yaşamınızı etkileyebilecek yeni kararlar alabilirsiniz.


16 haziran, 2019

Kafaların ekstra karışık olduğu, sakin, objektif, gerçekçi düşünmekten uzak olduğunuz bir gün olabilir. Karşınızdaki kişiye fazlasıyla soğuk, eleştirel davranabileceğiniz ya da bu şekilde bir tutumla karşılaşabileceğiniz bir gün olabilir, geçici bir transit olduğunu unutmayın.


15 haziran, 2019

Sabah saatlerinde sevdiklerinize, tutkularınıza olan bağlılığınız duygusal bir stresi de beraberinde getirebilir. Öğle itibarı ile gündelik yaşamınıza, sağlığınıza daha çok önem gösterebilir, çalışkan, üretken tarafınızı ortaya koyabilirsiniz.


14 haziran, 2019

Bugün Mars ve Satürn karşı karşıya gelirken sağlığınıza dikkat etmeyi, kendinizi korumayı ihmal etmeyin. Tutku ve aşk dolu bir gün geçirebilir, sevdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz.


13 haziran, 2019

Tutku, sevgi, aşk konularının öne çıktığı bir gündesiniz. Yüreğinizin sesini daha fazla dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz ve keyif aldığınız aktivitelerde yer alabilir, bir miktar çabayla kendi kendinizi şımartıp mutlu edebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymalısınız.


12 haziran, 2019

Evinizde ve ailenizle birlikte olmaktan keyif alacağınız, mutluluk duyacağınız bir gün olabilir. Güzel sofralar kurabilir, bu sofralarda sevdiklerinizi ağırlayabilirsiniz. Şefkat ve merhamet duygularınızı göstermekten keyif alabilirsiniz.


11 haziran, 2019

Ev ve aileye ilişkin konular bugün önem kazanabilir. Geçmişle ilgili anılarınız, yaşantılarınız gündeme gelebilir. Kendinizi daha enerjik ve hareketli hissedebilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz, sadece kendinizi fazla yıpratmadığınızdan emin olun.


10 haziran, 2019

İletişimin ön planda olduğu bir gün, yakın çevrenizle, kardeşleriniz ve komşularınızla uyumlu bir birlikteliği yakalamak isteyebilir bunda da iletişim becerilerinizden, kıvrak zekanızdan daha fazla yararlanabilirsiniz.


9 haziran, 2019

İletişim trafiği ve karışıklığı gününüzü etkileyebilir, özellikle öğle sonrasında planlarınıza, programınıza sadık kalmaya çalışmalısınız böylece zamanı yönetmekte zorlanmayabilirsiniz. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde kafa karışıklığına dikkat etmelisiniz.


8 haziran, 2019

Maddi konularda, iş ve para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İmkanlarınızı artırmak, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzerinde durabilirsiniz. Harcamalarda bütçenizi kontrol altında tutmayı unutmayın.


7 haziran, 2019

Maddi konular öne çıkarken, alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir. Hızlı ve aceleci kararlarla hareket edebilirsiniz. Bu arada hesabınızı doğru yaptığınızdan emin olmalısınız, hesap hatalarının bütçenize zarar verebileceğini unutmayın.


6 haziran, 2019

Ay burcunuzda bugün de ilerlemeyi sürdürürken cesur ve girişimci yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Ancak kontrolünüz dışındaki durumları dikkate almayı ihmal etmeyin.


5 haziran, 2019

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken günün söz edilen kişisi siz olabilirsiniz. Cesur, gözü pek yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Özünüzdeki şefkat ve merhamet duygularını ve empatiyi karşınızdakine geçirebilirsiniz.


4 haziran, 2019

Bugün Merkür’ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki yaklaşık üç haftalık dönemde merak ve ilgi alanlarınız artabilir, iletişime ve öğrenmeye çok daha açık olabilirsiniz. Yolculuklar gündeme gelebilir.


3 haziran, 2019

Bugün gerçekleşen yeni ay bilinçaltınızı, rüyalarınızı, sezgilerinizi tetikleyen yeni gelişme ve başlangıçlara işaret ediyor. Gölgelerinizle, geride kalan ve göremediğiniz ve farkında olmadığınız yönlerinizle yüzleşebilirsiniz. Hayatın daha derin anlamlarını keşfedebilirsiniz.


2 haziran, 2019

Öğleden sonra Ay’ın burç değiştirmesiyle birlikte kontrolünüz dışı gelişmeler hızlanabilir, akışta kalarak ve olayları gidişatına bırakarak bu durumun etkilerini hafifletebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat.


1 haziran, 2019

Sosyal açıdan oldukça aktif ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaş gruplarınızda kendinizi gösterebilir, yenilikçi ve sıradışı fikirlerinizle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Dernek ve vakıf işlerinde yer alabilirsiniz.


31 mayıs, 2019

Sosyal konular gündeminize gelirken arkadaşlarınızla daha çok zaman geçirebilirsiniz. Ortak çalışmalar yapabilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi tartışacağınız ortamlarda bulunabilirsiniz.


30 mayıs, 2019

Görev ve sorumlulukların ön planda olduğu ciddi bir gün söz konusu olabilir. Saatlere, zamanlamaya, düzen ve disipline her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekiyor.


29 mayıs, 2019

Ciddi konular, resmi iş ve görüşmeler gündemde. Güçlü kişilerden destek alabilir ve bağlantılar kurabilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınız, hedef ve planlarınız ve iş ve kariyer konuları ön planda olabilir.


28 mayıs, 2019

Bilgi alışverişi, eğitim ve öğretim açısından verimli bir gün geçirebilirsiniz. Sosyal paylaşımlarınız dikkat çekici olurken sınırlarınızı aşma, macera ve keşif arzunuz sizi uzak yollara ve seyahatlere götürebilir. Seyahat planları yapmak için uygun bir gün.


27 mayıs, 2019

Uzak yol ve yolculuklar keşif ve macera duygunuzu daha da ortaya çıkarmanızı sağlayabilir. Gittiğiniz yerlerde karşılaştığınız olgun ve deneyimli kişilerden edindiğiniz bilgiler kişisel gelişim adına size çok şey katabilir.


26 mayıs, 2019

Bugün bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmaya hazırsınız. Seyahatler, uzak yolculuklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular dikkat çekebilir. Uzaklardan haberler gündeme gelebilir.


25 mayıs, 2019

Derinlik ve konsantrasyon gerektiren işlere odaklanmak için uygun bir gün olabilir. Güçlü kadınlarla bir araya gelebilirsiniz. Ortak maddi konular, maddi ve manevi paylaşımlar gündeme gelebilir.


24 mayıs, 2019

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir günde karşınıza yine kendiniz gibi güçlü kişileri de çekebilir. Ortak maddi konular, iş ve para konularıyla uğraşabilir, hırslı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


23 mayıs, 2019

Ay karşıt burcunuzun son derecelerinde ilerlemeyi sürdürürken ikili ilişkilerde hassasiyetler gündeme gelebilir. Evliliğinizde veya birlikteliğinizde uyum, denge ve eşitlik her zamankinden önemli olabilir sizin için. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bir gün, yanınızda en yakın olduğunuz kişiyi arayabilirsiniz.


22 mayıs, 2019

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ilişkilerin, evlilik ve ortaklık konularının vurgulandığı bir gün olabilir. Bire bir görüşmeler gündeme gelirken ilişkinizde denge ve uyumu yakalamak isteyebilirsiniz.


21 mayıs, 2019

Bugün Güneş'in ve Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte hayatın biraz daha akışın kollarında gideceği bir zaman başlıyor sizin için. Mistik ve spiritüel konulara her zamankinden çok ilgi duyabilirsiniz. Akışın getireceği beklenmedik sürprizlere hazırlanın.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.