Yengeç Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

20 şubat, 2019

İletişim açısından hareketli ve yoğun bir gün, duygularınızı dile ve yazıya dökmekten çekinmeyebilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız ve kardeşlerinizle bir araya gelebilir, fikirlerinizi paylaşmak, onlardan fikir almak isteyebilirsiniz.


19 şubat, 2019

Bugün gerçekleşen dolunay iletişim açısından etkili olabilir. Daha önce konuşmadığınız ya da yakın çevrenizde konuşulmayan mevzular gündeme gelebilir. Sözleriniz dikkat çekici olabilir.


18 şubat, 2019

İş ve para konularında, maddi konularda hareketli bir gün geçirirken alım satım işleriyle ilgilenebilirsiniz. Keyfi harcama ve alışverişlere açık olabilirsiniz, bütçenizi sıkı takip ettiğinizden emin olmalısınız, zira oldukça cömert olabilirsiniz.


17 şubat, 2019

Ay burcunuzda parlarken dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. İddialı, rekabetçi yönlerinizi ortaya çıkarabilir, ilişkilerinizde kontrol ve söz sahibi olabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamda varlığınızı hissettirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise maddi konular ağırlık kazanmaya başlıyor.


16 şubat, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken kendinize daha çok vakit ayırabilir ve bundan keyif alabilirsiniz. İlişkilerinizde iddialı ve cesur bir tutum izleyebilirsiniz. Korkusuzca yapabileceğiniz girişimler söz konusu olabilir, enerjinizle ve ışığınızla parlayabilirsiniz.


15 şubat, 2019

Akşama kadar akışta bir gün geçirirken akşam saatlerinde itibaren Ay burcunuzda ilerlerken cazibenize de cazibe katıyor. Yalnızca görünüşünüz ve duruşunuzla bile insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz. Lider, yönetici ve cesur yönleriniz dikkat çekici olabilir.


14 şubat, 2019

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte sosyal yaşamınızda daha hareketli bir döneme ilerliyorsunuz. Toplantılar, görüşmeler yaşamınızdan eksik olmazken fikir ve düşünce çatışmalarına dikkat etmelisiniz.


13 şubat, 2019

Öğle saatlerinden itibaren, hayatı akışa bırakmaya, yalnızlığa, kendinizle baş başa kalmaya, sessizliğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Kendinize ait bu zamanı kendinizi geliştirmek, bilgi ve vizyonunuzu zenginleştirmek için kullanmayı tercih edebilirsiniz.


12 şubat, 2019

Sosyal bir günde arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi ortaya koymak ve paylaşmak ihtiyacınız olabilir. Yenilikçi görüşlere açık olabilirsiniz.


11 şubat, 2019

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte seyahat planlarınıza hız veriyorsunuz, bavullarınızı toplama zamanı artık geldi, uzak yolculuklara hazır olmalısınız. Yurt dışı ve yabancılarla temasınız artabilir. Ancak planlı hareket ettiğinizden emin olmalısınız.


10 şubat, 2019

İş hayatında çalışma arkadaşlarınız veya meslektaşlarınıza karşı biraz daha sabırlı ve anlayışlı davranmanız gerekebilir zira Koç burcunda ilerleyen Ay ani duygusal tepkileri hazır hale getirebilir.


9 şubat, 2019

Koç burcuna ilerleyen Ay ile birlikte hedefleriniz, planlar, organizasyon gerektiren konular önem kazanıyor. İtibarınız, prestijiniz, dışarıdan nasıl göründüğünüz konusunda bugün biraz daha hassas davranabilirsiniz.


8 şubat, 2019

Gün içinde yol ve yolculuklarla ilgili kontrol dışı durumlara dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde hedef ve planlarınız doğrultusunda hırslı yönünüzü ortaya koyabilirsiniz.


7 şubat, 2019

Uzak yol ve yolculuklar için güzel bir gün olabilir, keyif alacağınız yerleri ziyaret edebilir, böyle ortamlarda bulunabilirsiniz. Yabancılarla tanışıklıklar ufkunuzu zenginleştirebilir.


6 şubat, 2019

Ay’ın Balık burcuna ilerlemesi ile bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, yabancı kültür ve insanlarla tanışmak, uzak yolculuklar yapmak isteyebilirsiniz. Kendinizi daha keyifli ve pozitif bir ortam içinde daha mutlu hissedebilirsiniz, seyahatler iyi geçebilir.


5 şubat, 2019

Kova burcunda bugün bir yeni ay meydana geliyor. Yeni ay merak ve ilgi duyduğunuz bir alanda daha fazla girişimde bulunmanızı sağlayabilir. Ayrıca ortak kazanç ve gelirler açısından veya eşinizin veya ortağınızın işi açısından yeni başlangıçlara işaret ediyor olabilir.


4 şubat, 2019

Venüs’ün karşıt burcunuzda ilerlemeye başlamasıyla birlikte ilişkilerden, ortaklıklardan yana şanslı bir döneme ilerliyorsunuz. Hayatınıza düşlediğiniz kişiyi katabilir, dengeli, uyumlu, keyifli bir birlikteliğe veya evliliğe adım atabilirsiniz.


3 şubat, 2019

Öğleden sonradan itibaren iş ve para konularında mücadeleci bir tutum içinde olabilirsiniz. Karşınıza çıkan güçlü kişiler mücadeleci ruhunuzu test edebilir. Serinkanlı olmaya çalışmalı, gerilimden uzak durmalısınız.


2 şubat, 2019

Otorite konumunda güçlü ve öneli kişilerle karşı karşıya gelebileceğiniz bir gün, karşınızdaki kişinin gücü karşısında epeyce çaba sarfetmeniz gerekebilir. Tartışma durumunda soğukkanlılığınızı korumalısınız.


1 şubat, 2019

İkili ilişkilerin önem kazandığı bir gün, evlilik, ortaklık ve birliktelikler söz konusu olduğunda denge ve uyum, eşitlik, hakkaniyet kavramları önem kazanabilir. Karşınızdaki güçlü kişiler ilişkilerinizde zorlayıcı olsa da onlardan çok şey öğrenebileceğinizi unutmayın.


31 ocak, 2019

Çalışma ortamınızla ve gündelik yaşamınızla ilgili konular bugün sizi meşgul ederken mükemmeliyetçi ve zaman zaman da eleştirel tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. Sağlık ve şifa konularında çok şey öğrenebileceğiniz bir gün olabilir.


30 ocak, 2019

Detaylar konusunda titiz ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Kuruntuları bir kenara bırakıp işinize konsantre olduğunuzda güzel sonuçlar alabilirsiniz.


29 ocak, 2019

Gün içinde keyif duyduğunuz konu ve aktivitelere zaman ayırabilirsiniz. Akşam saatlerinden itibaren ise sağlığınıza, beslenmenize, diyetinize odaklanabilirsiniz, detay ve incelikler önem kazanıyor.


28 ocak, 2019

Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler güne damgasını vururken egolarla ilgili problemlere daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. İsteklerinizi, heveslerinizi daha çok ortaya koymak isteyebilirsiniz.


27 ocak, 2019

Haftanın bu son gününde Ay Akrep burcunda ilerlerken, aşk hayatınız ve sevdiğiniz ve ilgili duyduğunuz konular açısından oldukça dinamik ve hareketli bir gün olabilir. Kalbinizin sesini daha çok dinleyebilir, egonuzu, kişisel istek ve beklentilerinizi daha çok ortaya koyabilirsiniz.


26 ocak, 2019

Geçmişle ilgili konular ve anılarınız gündeme gelebilir. Özellikle ailenizle ilgili geçmişi çok fazla kurcalıyor olabilirsiniz. Evinizde, ailenizle daha çok zaman geçirebilirsiniz.


25 ocak, 2019

Ay sabah saatlerinde Terazi burcunda ilerlemeye başlarken evinizde hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Aile bireylerinizle bir araya gelebilir, sofralar kurabilirsiniz. Merhamet, şefkat duygularınız daha fazla ortaya çıkabilir.24 ocak, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konular, yatırım ve para işlerine zihinsel olarak daha çok odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Ayrıca hemen her konuda derin, çetrefilli ve çok boyutlu düşünebilir, psikolojiye merak salabilirsiniz.


23 ocak, 2019

İletişim açısından oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz ancak yanlış anlama ve anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. Yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle zaman geçirebilir, kısa yolculuklar yapabilirsiniz.


22 ocak, 2019

Bugün öğle sonrasında iki şans gezegeni Jüpiter ve Venüs yan yana gelirken gündelik iş ve koşturmacanız içinde kendinizi şanslı hissedeceğiniz etkiler var. Size destek olan kişilerden büyük yardımlar görebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.