Yengeç Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

11 nisan, 2021

Yeni ay öncesinde iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken görev ve sorumluluklarınızın bilincinde hareket edebilirsiniz. Dalgınlığa, unutkanlığa dikkat etmelisiniz.10 nisan, 2021

Planlarınız ve hedefleriniz konusunda kararlılık gösterebilir ve planlı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerde başarı sergileyebilirsiniz. Üstlerinizden veya sizden yaşça büyük, olgun ve deneyimli kişilerden görüş alabilirsiniz.


9 nisan, 2021

Balık burcunda ilerlemeyi sürdüren Ay, yabancı, yurt dışı bağlantılı konulara işaret ediyor. Seyahatler, uzaklarla ilgili haberler gündeme gelebilir. Sosyal paylaşıma açık, hareketli bir gündeyiz.


8 nisan, 2021

Ay Balık burcuna ilerlerken uzaklarla ilgili konulara odaklı olabilirsiniz. Öte yandan keskinleşen Mars Neptün açısı enerjiyi iyice düşürürken halsizlik, yorgunluk durumunda dinlenmeyi, kendinizi rölantiye almayı ihmal etmeyin.


7 nisan, 2021

İş, para konuları, yatırım, finansman işleri gündeminizde olabilir. Vergi daireleri veya bankalarda işleriniz olabilir. Hesap gerektiren işlere konsantre olabileceğiniz bir gündesiniz.


6 nisan, 2021

İş konuları, ortak yatırımlar, finansman, vergi ve miras işleri gündeminize gelebilir. Gelir ve kazançlarınıza ilişkin girişimleriniz olabilir. Eşiniz veya ortağınızla birlikte aklınıza yatan bir işe yatırım yapabilirsiniz.


5 nisan, 2021

Eşli, ortaklı konular, sevgilinizin, eşinizin, ortağınızın gündemi gün içinde sizi meşgul edebilecek alanlar olabilir. Öğle sonrasında şartlar biraz daha sabırlı davranmanızı gerektirebilir. Karşılıklı gerginlikleri ve birikimleri bir kenara bırakmalısınız.


4 nisan, 2021

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte yönetici, otorite konumunda kişilerle ve patronlarınızla iletişiminiz artabilir. İş toplantıları ve seyahatleri yapabilirsiniz.


3 nisan, 2021

Ortaklık konularında ve ikili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Eşinizle, ortağınızla ve onunla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Yalnız kalmayı tercih etmeyeceğiniz gibi kalamayacağınız da bir gün olabilir.


2 nisan, 2021

Sağlığınızla ilgili konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Çalışkan tarafınızla pek çok işinizi halledebileceğiniz bir gün olabilir.


1 nisan, 2021

Sağlığınızla ilgili konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Düzenli, planlı hareket edip, zamanı yönetebildiğiniz takdirde pek çok işinizi hızla halledebileceğiniz bir gün olabilir.


31 mart, 2021

Tutku, sevgi, aşk konularının öne çıktığı bir gündesiniz. Yüreğinizin sesini daha fazla dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz ve keyif aldığınız aktivitelerde yer alabilir, bir miktar çabayla kendi kendinizi şımartıp mutlu edebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.


30 mart, 2021

Bugün keskinleşen Merkür Neptün kavuşumunda uzaklardaki durum veya kişilere çok fazla güvenmemeye çalışın, yanıltıcı ve aldatıcı durumlar söz konusu olabilir. Yanlış anlamalara da açık bir gün.


29 mart, 2021

Yeni haftaya başlarken aile konularında duygusal tarafınızı ortaya koyabilir, kollayıcı, koruyucu davranmakta zorlanmayabilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işlerde en yakınlarınızın size yardımcı olabileceğini ve fedakâr davranabileceklerini unutmayın.


28 mart, 2021

Dolunay ailenizle ve yuvanızla ilgili kararları gündeme gelebilir. Geçmişinize bir yolculuk yapabilir, bir farkındalık yaşayabilirsiniz. İş hayatına odaklandığınız bir dönemde geçmiş kendini hatırlatabilir.


27 mart, 2021

Ay Başak burcunda ilerlerken yakın çevrenizdeki olaylar merakınızı uyandırabilir. Hemen her konuda bilgi edinmeye çalışırken zihinsel dağınıklığa dikkat etmelisiniz.


26 mart, 2021

Ay Başak burcunda ilerlerken iletişimde söz ve konuşmalara, yanlış anlamalara dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir. Kelimeleri doğru seçmek gerektiğini unutmayın. Kısa yolculuk ve ziyaretler gündeme gelebilir. Venüs ve Güneş’in kavuşumu statü, imaj konusunda sizi iyice parlatabilir, başarılarınızla takdir ve ilgi görebilirsiniz. Hedeflerinizin gerçekleştiğini görmek hoşunuza gidebilir.


25 mart, 2021

İş ve para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İmkanlarınızı artırmak, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzerinde durabilirsiniz. Harcamalarda bütçenizi kontrol altında tutmayı unutmayın.


24 mart, 2021

Maddi konular öne çıkarken, alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir. Duygusal kararlarla hareket edebilirsiniz. Bu arada hesabınızı doğru yaptığınızdan emin olmalısınız, hataların bütçenize zarar verebileceğini unutmayın.


23 mart, 2021

Burcunuzda ilerleyen Ay cesaretinizi körüklemeye devam ediyor.  Hırslı, iddialı yönlerinizi ortaya koyabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Ancak günün ilerleyen saatlerinde kontrolünüz dışı durumlara dikkat etmelisiniz.


22 mart, 2021

Ay bugün burcunuzda ilerlerken kendinizi biraz daha rahat ve iyi hissedebilirsiniz özellikle ilişkiler açısından. Hayatınızın kontrolünü daha fazla elinizde hissederken, ilişkilerinizde söz sahibi bir tutum içinde olabilirsiniz.


21 mart, 2021

Venüs’ün Koç burcuna ilerlemesiyle birlikte iş ve kariyer alanında dikkat çekici bir konuma ilerleyebilirsiniz. Başarılarınızla takdir ve alkış toplayabilir, terfi veya ödül alabilirsiniz. Yaşlı ve olgun kimselerden, üstlerinizden ve yöneticilerinizden destek görebilirsiniz.


20 mart, 2021

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle İlkbahar ekinoksu gerçekleşiyor ve astrolojik yeni yıl başlıyor. Bu dönem iş, kariyer, görev ve sorumluluklar açısından oldukça hareketli bir dönem olabilir ve hedeflerinize sarılabilirsiniz.


19 mart, 2021

Etrafınızda olup biten pek çok olay veya gelişme olsa da bugün hayatı akışına bırakmak, katılımcıdan ziyade geri planda izleyici durmak isteyebilirsiniz. Ancak ihmal, unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz.


18 mart, 2021

Sosyal ilişkiler açısından hareketli ve renkli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, düşüncelerinizi, yenilikçi görüşlerinizi paylaşma fırsatı bulabilirsiniz. Fikir çatışmalarına dikkat etmelisiniz.


17 mart, 2021

Sosyal yönden hareketli gündeminiz bugün de sürüyor. Arkadaşlarınızla daha yakın olabilir, duygularınızı paylaşabilirsiniz ancak iletişimden ve egolardan kaynaklanabilecek problemlere dikkat etmelisiniz.


16 mart, 2021

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte uzak yolların kapıları açılıyor. Yurt dışından yabancı bağlantılarınız olabilir, uzaktaki kişilerle iletişim ve paylaşım içinde olabilirsiniz. Kişisel gelişimle ilgili konulara merakınız artıyor.


15 mart, 2021

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular dikkat çekici olurken başarılarınız ve yaptıklarınızla beğeni ve takdir toplayabilirsiniz. Duygularınızı göstermekten çekinmeyeceğiniz aşırı hareketli bir gün olabilir.


14 mart, 2021

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken her yaptığınızla gözde ve göz önünde olabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz, dizginlemeniz zor olsa da göstermekten çekinmeyebilirsiniz.


13 mart, 2021

Bugün gerçekleşen yeni ay düşüncelerinizde, bakış açılarınızda yenilikleri beraberinde getirebilir. Daha fazla seyahat, gidiş geliş gündeme gelebilir. Uzaklardan alacağınız bir haber olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.