Yengeç Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

26 eylül, 2021

Hayat bugün kontrolünüz dışında akıp giderken kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. Mistik, spiritüel ve maneviyatınızı güçlü kılan konularla ilgilenebilir, hayır, bağış işleriyle ilgilenebilirsiniz.


25 eylül, 2021

Ay Boğa’da ilerlemeyi sürdürürken Mars ve Satürn’ün bugünkü üçgen açısı özellikle ilişkiler açısından yapıcı olabilir, uzun vadeli bağlar kurabilir, arkadaşlıklarınızı sağlamlaştırabilirsiniz.


24 eylül, 2021

Sosyal bir gün geçirebilir, arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi ortaya koyarken duygularınızı paylaşmaktan çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir.


23 eylül, 2021

Ev ve aile konularıyla yoğrulacağınız bir dönem başlıyor. Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte en büyük dayanağınız aileniz ve yuvanız olabilir. Aile bireylerinizle keyifli vakit geçirebilir ve onlara daha çok zaman ayırmak isteyebilirsiniz.


22 eylül, 2021

Güneş’in Başak burcundaki son gününde yakın çevreniz, komşularınız ve arkadaşlarınızla ilgili konularda artık son rötuş ve detaylarla ilgilenebilirsiniz. Zira bundan sonrasında kendinizi güçlü bir biçimde aile odaklı olabilirsiniz.


21 eylül, 2021

Dolunayın ardından Ay Koç burcunda ilerlerken görev ve sorumluluklarınızın ön plana geçtiği bir gün olabilir, iş hayatınıza ve kariyerinize ilişkin konular gündeminize gelebilir. Üstlerinizle ve otorite konumundaki kişilerle iletişime dikkat etmelisiniz.


20 eylül, 2021

Bugün Balık burcunda meydana gelen dolunay ile birlikte seyahatler, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı konularla ilgili daha önce göremediğiniz bir durumun farkına varabilir ve bir karar alabilirsiniz.


19 eylül, 2021

Uzaklarla ilgili konular ve yolculuklar, geziler gündeminize gelebilir. Yaşadığınız ve gördüğünüz şeyler üzerinizde önemli ve derin etkiler bırakabilir. Seyahat planlarında düzenli ve organize olmalısınız.


18 eylül, 2021

Mücadele ve azminizin yüksek olduğu bir gün, karşınıza çıkan güçlü kişiler, erkek gibi kadınlar mücadele ruhunuzu ateşleyebilir. Yüzeysellikten uzak ve derin düşünebilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren konularda planlı hareket edebilir, başarılı olabilirsiniz.


17 eylül, 2021

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Bu durumunuzla karşınıza güçlü kişileri de çekebilirsiniz. Bugünkü Venüs Satürn kare açısı altında güvenle ilgili problemler daha çok su yüzüne ç��kabilir.


16 eylül, 2021

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün size bekliyor. Karşınızdaki kişiyi anlamak için çaba sarfedebilirsiniz ama bu çok da zor değil. Zira aynı anda pek çok işin üstesinden gelebilecek güce sahip olabilirsiniz.


15 eylül, 2021

Mars bugünden itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlarken önümüzdeki bir buçuk ay süresince bulunduğunuz ortamdan, evinizden, yuvanızdan uçmaya hazırlanın. İçinde bulunduğunuz şartlar sizi uzaklara, seyahatlere, yer ve mekan değişikliğine itebilir. Aile içi sürtüşmelere bu dönemde daha çok dikkat etmeli ve sabrınızı korumalısınız.


14 eylül, 2021

İlişkiler, ortaklıklar, birlikteliklerle ilgili konular günü belirlerken Güneş Neptün karşıtlığında unutkanlığa, dalgınlığa ve yorgunluğa biraz daha dikkat etmeli, mümkün olduğunca açık ve net hareket etmeye gayret etmelisiniz.


13 eylül, 2021

Yeni bir haftaya başlarken günlük yaşamınızda halletmeniz gereken pek çok iş ve uğraş bugün sizi meşgul edebilir. Detaylarla ve hesap işleriyle daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Ancak iyimser bakış açınızı korumak zorundasınız.


12 eylül, 2021

Bugün ilgilenmeniz ve uğraşmanız gereken detaylar, ufak tefek işler oldukça hareketli bir gün geçirmenize sebep olabilir. Gündelik temponuzu yönetirken organize, düzenli olabilirsiniz ancak epeyce çaba sarfetmeyi göze almanız gerek.


11 eylül, 2021

Venüs’ün Akrep burcunda ilerlemeye başlamasıyla birlikte hayatınızda aşkın önemi artıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde âşık olabilir, mevcut ilişkinizde aşkı daha fazla önemseyebilirsiniz. Kendinizi şımartmak için harcamalar yapabilirsiniz.


10 eylül, 2021

Aşkta tutku ve heyecanlarınızın peşinde olabilirsiniz, yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Kalbinizin sesini dinlemeye devam.


9 eylül, 2021

Ay Terazi burcunda ilerlemeyi sürdürürken ailenizle bir araya gelebilir, onların sorun ve konularına karşı daha duyarlı davranabilirsiniz. Yemek ve beslenme konularına duyduğunuz ilgili bugün mutfakta epeyce vakit geçirmenize yol açabilir.


8 eylül, 2021

Yeni ayın ardından Terazi burcuna ilerleyen Ay’ın ilişkiler adına pozitif bir atmosfer yaratması ve aileyle ilgili konularda işinize yarayabilir. Ailenizle birlikte zaman geçirebilir, seyahatler yapabilirsiniz. Geçmiş konu ve olaylar, hatıralar su yüzüne çıkarabilir.


7 eylül, 2021

Bugün gerçekleşen yeni ayla iletişim dünyanızda yeni pencereler açılıyor. Yakın çevrenizde yeni komşularınız ve iş arkadaşlarınız olabilir. Kardeşlerinizle de her zamankinden çok farklı bir iletişim şekli belirleyebilirsiniz.


6 eylül, 2021

Haftanın bu ilk gününde yakın çevrenizde güzel bağlar kurmak, komşularınızla ilişkilerinizi geliştirmek için fırsatları değerlendirmelisiniz. İki şans yıldızı Venüs ve Jüpiter’in destekleyici açısı planlarınızı gerçekleştirmenize yardımcı olacak kişilerle tanışmanızı sağlayabilir.


5 eylül, 2021

Ay Aslan burcunda ilerlemeyi sürdürürken rahatınıza, konforunuza düşkün olduğunuz bir gün olabilir. Ancak bugünkü Venüs Plüton açısı altında ilişkilerde uyum ve dengeleri korumak biraz daha zor olabilir.


4 eylül, 2021

Ailenizle ciddi konuları konuşmak için uygun bir gün olabilir. Düşüncelerinizi odaklamakta ve kalıplar ve sınırlar çerçevesinde düşünmekte zorlanmayabilirsiniz.


3 eylül, 2021

Ay gün boyu burcunuzda ilerlerken daha kendinize odaklı ve sübjektif bir tutum ve yaklaşım içinde olabilirsiniz. Cesur, girişimci, lider yönlerinizi daha çok ortaya koyabilir, kendinizi göstermekte zorlanmayabilirsiniz. Akşam saatlerinde maddi konulara odaklanabilirsiniz.


2 eylül, 2021

Mars ve Neptün karşı karşıya gelirken seyahatlerde daha tedbirli davranmanız, planladığınızın ya da önceden düşünüp kararlaştırdıklarınızın dışına çıkmamanız yerinde bir tutum olabilir.


1 eylül, 2021

Eylül ayına Ay burcunuzda girmek size iyi gelebilir, kendinizi daha rahat ve güçlü hissedebilir, bu durumun getirdiği kolaylıkla daha huzurlu ve kendinizden emin bir duruş sergileyebilirsiniz.


31 ağustos, 2021

Başkalarına yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz. Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz.


30 ağustos, 2021

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte aile içi iletişiminiz artabilir, ailenizi daha sık ziyaret edebilir, onlarla daha çok görüşebilirsiniz. Geçmiş, tarihle ilgili konularda merakınız artabilir, tarih kitapları okuyabilirsiniz.


29 ağustos, 2021

Akşam saatlerinde Ay İkizler burcuna ilerlerken manevi, mistik, spiritüel konulara olan ilginiz yüksek olabilir, inançlarınız doğrultusunda daha kolay ve rahat ilerleyebilirsiniz. Güçlü sezgileriniz size yol gösterebilir.


28 ağustos, 2021

Sosyal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelip görüş ve fikirlerinizi tartışabilirsiniz. Geleceğe odaklı, yenilikçi fikirlerinizle, sıradışı yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.