Yengeç Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

9 temmuz, 2020

Özgür ve rahat bir şekilde hareket etmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Keşif ve macera duygunuz karşınıza yeni insanlar çıkarabilir. Sosyal paylaşımlarınız dikkat çekici olabilir.


8 temmuz, 2020

Merak duygunuzu tatmin edebileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Edineceğiniz sıra dışı ve farklı bilgiler sizi çok farklı noktalara götürebilir. İlişkilere bakışınızda sıradanlıktan çıkabilirsiniz.


7 temmuz, 2020

Maddi ve parasal konularda disiplinli, kararlı bir tutum içinde sergilemek isteyebilirsiniz. Karşınıza çıkan güçlü kişiler mücadeleci ruhunuzu test edebilir. Serinkanlı olmaya çalışmalı, gerilimden uzak durmalısınız.


6 temmuz, 2020

Bugün sabah saatlerinde ortaklı ve eşli durumlar söz konusu ancak sabah saatlerinde denge ve uyum konusu zorlayan bir konu olurken öğleden sonra ortak maddi konu ve paylaşımlar devreye giriyor, harcamalar gündeme gelebilir, birlikte almanız gereken maddi sorumluluklar olabilir.


5 temmuz, 2020

Bugün sabah saatlerinde gerçekleşen ilişkilerinize, evlilik ve ortaklık konularına ışık tutan bu tutulmada farkındalığınız yükselirken karşı tarafı daha net görebilir, ilişkilerdeki konumunuzu daha açık ve net değerlendirebilirsiniz.


4 temmuz, 2020

Ay tutulması öncesinde ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık konuları bugün gündeminizi her zamankinden daha fazla meşgul edebilir. Birlikteliğinizde ve birebir ilişkilerinizde daha fazla denge, uyum ve eşitlik beklentileriniz olabilir.


3 temmuz, 2020

Detaylar konusunda titiz ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Kuruntuları bir kenara bırakıp işlere konsantre olduğunuzda güzel sonuçlar alabilirsiniz.


2 temmuz, 2020

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüşle birlikte ilişkilerde bir kez daha bir miktar engebeli, zorlu yollar yeniden başlıyor. Bunu son bir sınav ve imtihan olarak da görebilirsiniz ikili ilişkiler açısından. İlişki, ortaklık, evlilik konusunda düzeltmeniz gerekenler sizi testlere tabi tutabilir.


1 temmuz, 2020

Güne aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konular damga vururken seyahatlerden, tüm yaratıcılığınızı yaptığınız işe aktarabilirsiniz. Keyif alacağınız aktivitelere zaman ayırabileceğiniz bir gündesiniz.


30 haziran, 2020

Sevdiklerinizle ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Aşk yaşamınızdaki gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. Coşku ve heyecanınızı daha fazla sergileyebilirsiniz, yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.


29 haziran, 2020

Ev, aile, yaşadığınız yer, mekân ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilir, keyifli sofralarda konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Mutfak işleri öne çıkabilir.


28 haziran, 2020

Mars bugün burç değiştirirken yılın geri kalanında etkili olacak bu transit cesur ve lider yönlerinizi özellikle iş yaşamınız ve kariyerinizde kararlılıkla ortaya koymanızı sağlayabilir.


27 haziran, 2020

Kendinizi ifade ederken duygularınızı gösterebilirsiniz. Alınganlıklara dikkat etmelisiniz. Yakın çevre, komşu ve kardeş ilişkileriyle ilgili hassasiyetler bugün dikkat çekici olabilir.


26 haziran, 2020

Ay Başak burcunda seyrederken iletişimde titiz ve dikkatli olabilirsiniz. Sözlerinizle dikkat çekebilir, en zor görünen kişileri dahi etkileyebilirsiniz. Ancak yine de hassasiyetlere, yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz.


25 haziran, 2020

Venüs retrosunun son bulmasıyla ilişkilerdeki dengesiz durum biraz daha hafifleyebilir, Venüs platonik, gizli ve uzak aşkları beraberinde getirebilir.


24 haziran, 2020

Keyif ve konfor arayışınızın biraz daha ön planda olduğu bir gün olabilir ve bunun için para harcamaktan çekinmeyebilirsiniz. Ancak lüks olabilecek harcamalara dikkat. Kaynaklarınızı, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmenin yollarını arayabilirsiniz.


23 haziran, 2020

Sabah saatlerinde Ay burcunuzda ilerlerken iddialı tutumunuzu koruyabilirsiniz ancak bununla birlikte kontrolünüz dışında kalabilecek durumlara dikkat etmelisiniz. Öğle sonrasında maddi konuların getireceği stresi kontrol edebilmelisiniz.


22 haziran, 2020

Güneş tutulmasının ardından haftaya kararlılıkla başlayabilirsiniz. Kendinizden emin ve cesur adımlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Sağlam ve özgüvenli bir duruş sergileyebilirsiniz.


21 haziran, 2020

Bugün burcunuzda gerçekleşen Güneş tutulması yaşamınızda yepyeni bir dönemi başlatıyor. Bu dönemde hayallerinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Gücünüzü sizi siz yapan değerlerden alacaksınız.


20 haziran, 2020

Kontrolünüz dışında olaylar artarak sürerken kendinizi akışa kolayca kaptırabilirsiniz ancak Güneş tutulması öncesinde bu akışın ihmal, dalgınlık, unutkanlığa dönüşmemesine dikkat edin.


19 haziran, 2020

Yalnızlığa, kendinizle baş başa kalmaya, sessizliğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Kendinize ait bu zamanı kendinizi geliştirmek, bilgi ve vizyonunuzu zenginleştirmek için kullanmayı tercih edebilirsiniz.


18 haziran, 2020

Bugün Merkür gerilemeye başlıyor. İletişim konularını kontrol etmeniz biraz zorlaşırken geçmişe dair düşünce ve değerlendirmeler zihninizi işgal edebilir. Etrafınızdaki iletişim sorunlarına karşı da duyarlı olabilirsiniz.


17 haziran, 2020

Arkadaşlıklarınızın ve sosyal ilişkilerinizin öne çıkacağı bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ortak amaçlar için çalışabilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşabileceğiniz, görüşlerinizi dile getirebileceğiniz ortamlarda olabilirsiniz.


16 haziran, 2020

Sosyal açıdan son derece hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz, ancak madalyonun diğer yüzünü de görmeye dikkat edin.


15 haziran, 2020

Görev ve sorumluluklarınız, iş hayatınızla ve kariyerinizle ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Üstlerinizle, yönetici ve patron konumunda kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz. İş seyahatleri ve ziyaretleriyle hareketli bir gün sizi bekliyor.


14 haziran, 2020

Hedefleriniz konusunda kararlılık gösterebilir ve planlı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerde başarı sergileyebilirsiniz. Otorite konumunda kişilerle veya sizden yaşça büyük, olgun ve deneyimli kişilerle bir araya gelebilirsiniz.


13 haziran, 2020

Bugünkü Mars Neptün kavuşumunda uzaklarla ilgili konularda, seyahat ve yolculuklarla ilgili ortaya çıkabilecek karmaşalarda dalgın ve tedbirsiz davranmamaya dikkat etmelisiniz.


12 haziran, 2020

Ay Balık burcunda ilerlerken bugün özgür ve bağımsız hareket etmek, bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Yabancılar, yurt dışı bağlantılı konular ve seyahatler gündeminize gelebilir.


11 haziran, 2020

Öğle öncesinde ortak maddi konularda ele almanız veya tamamlamanız gereken işler gündeminizi belirleyebilir. Sonrasında ise kendinizi biraz daha rahat ve bağımsız hissedebilirsiniz.


10 haziran, 2020

Gün boyunca ortak maddi konularda, iş ve para konularında, paylaşımların maddi boyutuna ilişkin durumlar gündeminizi kaplayabilir. Zihinsel olarak yorulmanız psikolojik ve duygusal strese de neden olabilir, dinlenmeye zaman ayırmayı ihmal etmemelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.