Yengeç Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

1 ekim, 2020

Bugün gerçekleşen dolunay size iş yaşamınız, kariyeriniz, hedef ve planlarınız ve görev ve sorumluluklarınızla ilgili farklı bir perspektif ve bakış açısı getirebilir. Dolunayın yöneticisi Mars retrodayken temkinli ve sabırlı düşünmekte fayda var.


30 eylül, 2020

Bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak bugün daha fazla heves ve heyecan yaratabilir. Seyahatler, gezi veya tatil planları yapmak isteyebilirsiniz. Keşif ve macera duygunuz yükseliyor. Ancak dolunay öncesi melankoliyi göz ardı etmeyin.


29 eylül, 2020

Bugün Satürn’ün düze dönmesi ilişkiler adına biraz daha rahatlatıcı olabilir. En azından karşınıza bu konuda çıkan engel ve zorlukların neler olduklarını daha açık görme fırsatınız var. İlişkiler adına 18 Aralık’a kadar sürecek bu dönemde bazı nihai adımlar da atabilirsiniz.


28 eylül, 2020

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte aşk hayatınızda iletişimin öneminin arttığı bir dönem başlıyor. Aşkınızla, sevgilinizle ve sevdiklerinizle daha sık bir araya gelebilir, görüşmeler yapabilirsiniz. Özellikle yeni bir aşk söz konusuysa birbirinizi daha iyi anlamanız için güzel bir süreç olabilir.


27 eylül, 2020

Duygusal derinliğe önem verdiğiniz bir gün olabilir. Olayların gizemini çözmek isteyebilirsiniz. Araştırmacı yönünüz öne çıkabilir. Konsantrasyon gereken işlerde başarılı olabilirsiniz. Ancak kendinizi zihinsel olarak da çok yormamaya özen gösterin.


26 eylül, 2020

Psikolojik olarak derin duyguların üzerinizde yarattığı duygusal gerilim ve stresi daha çok hissedebilirsiniz. Konsantrasyon gereken işlere odaklanmakta zorluk yaşamayabilirsiniz.


25 eylül, 2020

Hafta sonuna ilerlerken ikili ilişkileriniz açısından hareketli bir gün olabilir. İlişkiniz, evliliğiniz veya ortaklığınızla ilgili düşüncelerinizi söylemekten çekinmeyeceksiniz. Mistik ve psişik konulara ilginiz artabilir.


24 eylül, 2020

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ve bire bir ilişkilere önem veriyorsunuz. Her ne yapıyorsanız yanınızda en yakınınızın, eşinizin, ortağınızın bulunmasını isteyebilirsiniz. Ancak olası iletişim kazalarına dikkat etmelisiniz, zira dilin kemiği olmayabilir bugün


23 eylül, 2020

Sağlığınızla ilgili konular gündeminize gelirken konusunda uzman kişilerden destek alabilirsiniz. Her türlü şifa, terapi, tedavi konusu ilgi alanınıza girebilir ve merak uyandırabilir, titiz, çalışkan ve verimli hareket edebileceğiniz bir gün olabilir.


22 eylül, 2020

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularında motivasyonunuz, istek ve hevesleriniz artıyor. Ailenizle daha fazla bir arada olmak ve vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Geçmişe yönelik ilgi ve merakınız artabilir.


21 eylül, 2020

Sevdiklerinizle ve aşk hayatınızla ilgili konular bugün öne çıkarken tutkularınızın, heyecanlarınızın peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Kendinizi güçlü ve etkileyici şekilde ifade edebilirsiniz. Güneş’in Başak burcundaki son gününü arama listenizi tamamlayarak geçirebilirsiniz.


20 eylül, 2020

Ay Akrep’te ilerlerken sizi her zamankinden hızlı ve telaşlı kılabilir. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilir aşırı tepkisel davranabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili kısa süreli belirsiz durumlar olabilir, sabırlı olmalısınız.


19 eylül, 2020

Ay Terazi burcunda ilerlerken evinizde hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Aile bireylerinizle bir araya gelebilir, yemekler yapabilirsiniz. Merhamet, şefkat duygularınız daha fazla ortaya çıkabilir.


18 eylül, 2020

Ev, aile, yaşadığınız yer, mekân ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilir, aileniz için güzel sofralar kurabilirsiniz. Hepsinin arka planında ise sevgi ve aşk olabilir.


17 eylül, 2020

Bugün gerçekleşen yeni ay iletişim dünyanızda yeni pencereler açıyor. Yakın çevrenizde yeni komşularınız ve iş arkadaşlarınız olabilir. Kardeşlerinizle de her zamankinden çok farklı bir iletişim şekli belirleyebilirsiniz.


16 eylül, 2020

Yeni ay öncesinde iletişim bozuklukları, kopuklukları, yanlış algı ve anlamalar iyice kafa karıştırıcı ve zihin yorucu olabilir. Düşünceleriniz arasında kaybolmamaya dikkat etmelisiniz.


15 eylül, 2020

Maddi konular, iş ve para konuları öne çıkarken sahip olduklarınızı, kazançlarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde Ay’ın burç değiştirmesiyle iletişim hızlanıyor.


14 eylül, 2020

Haftanın ilk gününde maddi konularda pozitif gelişmeler özellikle öğle saatlerinde etkili olabilir. İş konularında ikna edebileceğiniz önemli ve güçlü kişiler olabilir.


13 eylül, 2020

Bugün Jüpiter retrosunun son bulması sizi ilişkilerden yana destekleyebilir. Karşınıza çok fazla kişi çıkabilir. Eşinizden, ortağınızdan ve karşınıza çıkan kişilerden daha çok destek görebilirsiniz.


12 eylül, 2020

Bugün burcunuzda ilerleyen Ay liderlik, girişimcilik yönlerinizi parlatıyor. İlişkinizde, evliliğiniz veya ortaklığınızda söz sahibi olabilir, gözü pek ve cesur davranabilirsiniz. Sübjektif tarafınızı törpülemeyi ihmal etmeyin.


11 eylül, 2020

Öğleden sonra Ay burcunuza geçinceye kadar biraz daha sabırlı ve temkinli davranmaya gayret etmelisiniz. Ay burcunuza ilerlediğinde artık daha güçlü ve kendinizden emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.


10 eylül, 2020

Bugün başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosu sizin için önemli bir alanda, iş ve kariyer alanında, bu dönemde görev ve sorumluluklar bir miktar daha yorucu ve yıpratıcı olabilir, hedefler çok çalışma ve mücadele gerektirebilir, otorite konumundaki kişilerle ilişkilere de daha fazla özen göstermelisiniz.


9 eylül, 2020

Sakin, dingin, fedakâr, anlayışlı bir tutum sergileyebilirsiniz. Mistik ve spiritüel konulara yatkın bir gün, yoğun ve hareketli günlerin ardından dinlenmeye ve kendi halinizde kalmaya daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz.


8 eylül, 2020

Ay Boğa burcunda ilerlerken sosyal ortamlarda aktif olabilir, duygu ve fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Arkadaşlarınıza ve dostlarınıza karşı sıcak ve sevecen davranabilirsiniz. Ortak çalışmalar, davetler ve toplantılar dikkat çekici olabilir.


7 eylül, 2020

Sosyal ilişkiler açısından renkli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, düşüncelerinizi, yenilikçi görüşlerinizi paylaşma fırsatı bulabilirsiniz. Fikir ve ego kaynaklı çatışmalara dikkat etmelisiniz.


6 eylül, 2020

Bugün Venüs burç değiştirirken maddi konularda değerlendirebileceğiniz fırsatlar, imkanlar karşınıza çıkabilir. Keyifli alışverişler yapabilir, alım satım ve yatırım konularında şanslı olabilirsiniz.


5 eylül, 2020

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularında iletişime açık bir tutum içinde olabilirsiniz. Ailenizle daha sık görüşebilir, bir araya gelebilirsiniz. Ailenize ve ailenizle yolculuklar söz konusu olabilir.


4 eylül, 2020

Ay ateşli Koç’ta ilerlerken görevler, sorumluluklar, iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken her yaptığınızla gözde ve göz önünde olabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz, dizginlemeniz zor olsa da göstermekten çekinmeyebilirsiniz.


3 eylül, 2020

Dolunayın ardından yabancılarla görüşmeler yapabilirsiniz. Yurtdışıyla ilgili konularda tartışmalara katılabilirsiniz. İnanç ve felsefe dünyanızı daha fazla paylaşabilirsiniz. Özellikle yabancı ülkelere seyahatler gündeme gelebilir.


2 eylül, 2020

Bugün gerçekleşen dolunay bulunduğunuz ortamdan uzaklaşıp seyahat etme ihtiyacı uyanabilir içinizde. Keşif ve macera ruhunuzu uyandıran ve sizi harekete geçiren, uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili bir konuda karar almanızı sağlayan bir dolunay olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.