Yengeç Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

18 ocak, 2021

Sabah saatlerinden itibaren Ay Koç burcunda ilerlerken hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir, onlara kulak vermeyi ihmal etmeyin.


17 ocak, 2021

Haftanın son gününde uzaklarla iletişim yine etkin olabilir. Ancak bugünkü Jüpiter Uranüs karesi altında özellikle ortak maddi konularda, çalıştığınız, uğraştığınız işle ilgili olarak tuhaf inanışlar veya düşünceler geliştirmekten uzak kalmalı, temkinli davranmalısınız.


16 ocak, 2021

Uzak kimselerle, yabancılarla temas ve görüşmeler gündeminize gelebilir, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Kişisel gelişim, yüksek öğrenim konuları ilginizi çekerken düşünce ve fikirlere açık olabilirsiniz.


15 ocak, 2021

Uranüs retrosunun son bulmasıyla sosyal etkileşimde ilginç gelişmeler, tanışıklıklar, enteresan sosyal çevreler hız kazanabilir. Retrosu döneminde Uranüs değişimlerine adapte olduysanız işiniz daha kolay olabilir ve bu döngüden sıra dışı düşüncelerle çıkabilirsiniz.


14 ocak, 2021

Oğlak burcunda yeni ay sonrasında ortak maddi konularda vergi miras konularında duygusal hassasiyetleri ayrıca dikkat etmeniz gerekiyor. Güçlü kişilerden kaynaklanan baskıcı tutumların getirdiği psikolojik stresi yönetebilmelisiniz.


13 ocak, 2021

Bugün gerçekleşen yeni ay ikili ilişkiler, evlilik ve birliktelik konularında yeni başlangıçlara işaret edebilir. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, yeni biriyle tanışabilir veya mevcut ilişkinizde yeni bir döneme adım atabilirsiniz.


12 ocak, 2021

Birebir temas ve görüşmeler açısından uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, eşitlik ve uyumu daha çok arayabilirsiniz. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz. Sosyal iletişimde ani tepkilerden uzak durmaya çalışın.


11 ocak, 2021

Gündelik yaşantınız ve sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler, haberler keyfinizi yerine getirebilir. Akşam saatlerinden itibaren ilişkiler önem kazanırken ciddi görüşmeler gündeme gelebilir.


10 ocak, 2021

Sağlık ve şifayla ilgili konularla daha çok ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Konusunda uzman kişilerle görüşebilirsiniz. Hizmet, üretkenlik, verimlilik anlayışınız öne çıkabilir.  Bunlarla birlikte duygusal hassasiyetlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


9 ocak, 2021

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık dönemde eşinizden, sevgilinizden, ortağınızdan daha çok destek görebilirsiniz. Bir ilişkiniz yoksa bu dönem yeni bir ilişki getirebilir.


8 ocak, 2021

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte gizemli, kapalı kalmış ne kadar konu varsa gündeminize gelebilir ve merak duygunuz da yüksek olacağından derin bir sorgulamaya ve araştırmaya girişebilirsiniz. Ortak maddi konulara kafa yorabilirsiniz.


7 ocak, 2021

Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk ay boyunca sosyal etkileşimle çok fazla meşgul olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla, dostlarınızla ayrı düşmemeye, sürtüşmemeye dikkat etmelisiniz.


6 ocak, 2021

Mars bugün burç değiştirmeden önce son derecesinde seyrederken görev ve sorumluluklar ve aşırı baskı getirebilir. Üstlerinizle ilişkilere otorite konumundaki kişilerle anlaşmaya ayrıca dikkat etmelisiniz.


5 ocak, 2021

Ev ve aileye ilişkin konular bugün önem kazanabilir. Geçmişle ilgili anılarınız, yaşantılarınız gündeme gelebilir. Kendinizi daha enerjik ve hareketli hissedebilir, kararlı ve iddialı bir duruş sergileyebilirsiniz.


4 ocak, 2021

İletişimle ilgili konular gündeme gelirken iletişimden kaynaklanabilecek problemlere ve yanlış anlama ve anlaşılmalara her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Trafikle ilgili tedbir almayı da ihmal etmemelisiniz.


3 ocak, 2021

Yakın çevrenizle, komşularınızla, iş arkadaşlarınızla sıkı bir iletişim içinde olabilirsiniz ancak yanlış anlama ve alınganlıklara dikkat etmelisiniz. Yoğun temponuz içinde iletişim trafiğini doğru yönetmeniz gerekebilir.


2 ocak, 2021

İş ve para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İmkanlarınızı artırmak, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzerinde durabilirsiniz.


1 ocak, 2021

İş, para konuları ve maddi konular gündeminize gelirken alışveriş ve harcamalar da söz konusu olabilir. Tutkularınız doğrultusunda hareket edebilir, hırslı yönünüzü ortaya çıkarabilir, yeteneklerinizi, sahip olduklarınızı daha iyi kullanmak isteyebilirsiniz.


30 aralık, 2020

Bugün burcunuzda bir dolunay meydana gelirken hayatınıza başta bire bir ilişkiniz olmak üzere farkındalık getiren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunun akabinde yaşamınıza etki edebilecek kararlar alabilirsiniz.


29 aralık, 2020

Burcunuzda ilerleyen Ay bugün sizi ve isteklerinizi öne çıkarıyor. İddialı ve rekabetçi yönlerinizi ortaya koyabilir, cesur ve girişimci davranabilirsiniz. Bir süredir aramadığınız kişileri ve arkadaşlarınızı arayabilir, kendinizi gösterebilir, dikkat çekici olabilirsiniz.


28 aralık, 2020

Kendi halinizde sessiz ve sakin bir tutum içinde olabilirsiniz. Hayatı akışına bırakmayı ve daha çok izleyici konumunda olmayı tercih edebilirsiniz. Dalgınlık, unutkanlık ve ihmallere dikkat etmelisiniz.


27 aralık, 2020

Olayların kontrolü sizden tamamen çıkmış olsa da akışta kalarak kendinizi çok daha keyifli ve huzurlu hissedebilirsiniz. İyilikseverliğiniz ve yardımseverliğinizle etrafınızdaki pek çok kişiye faydanızın dokunacağı bir gündesiniz.


26 aralık, 2020

 Ortak çalışmalara ve sosyal aktivitelere açık olduğunuz bir günde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak işlere imzanızı atabilirsiniz, birlikte hareket etmekten keyif alacağınız bir gün olabilir.


25 aralık, 2020

Sosyal ilişkiler açısından renkli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, düşüncelerinizi, yenilikçi görüşlerinizi paylaşma fırsatı bulabilirsiniz. Fikir çatışmalarına dikkat etmeyi unutmayın.


24 aralık, 2020

Düşünce ve fikirlerinizi tartışmaktan ve paylaşmaktan keyif duyacağınız bir gün olabilir. Sosyal açıdan oldukça hareketli, çalkantılı bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, görüşmeler yapabilirsiniz.


23 aralık, 2020

Görev ve sorumluluklarınızın ön plana geçtiği bir gün olabilir, iş hayatınıza ve kariyerinize ilişkin konular gündeminize gelebilir. Üstlerinizle ve otorite konumundaki kişilerle daha fazla temas ve irtibat halinde olabilirsiniz ancak sakinliğinizi korumak biraz daha çaba gerektirebilir.


22 aralık, 2020

Bugün Koç burcuna ilerleyen Ay bol hareket ve aktivite getirirken, zaman yönetimi dikkate almanız gereken bir konu olabilir. Plan, düzen, organizasyon gerektiren görev ve sorumluluklarınızın ağırlığını hissedebilirsiniz.


21 aralık, 2020

Haftanın bu ilk gününde yılın en uzun gecesi ve en kısa gününü yaşadığımız Oğlak dönencesindeki Kış Gündönümünden geçerken Güneş burç değiştiriyor. Bu geçişle birlikte ilişkiler, ortaklıklar, evlilik ve birliktelik konuları önem kazanıyor ve bunlara da artık daha çok kafa yoracağınız bir sürece ilerliyorsunuz.


20 aralık, 2020

Haftanın son günü sosyal paylaşımlarınız açısından dikkat çekici olabilir. Düşünce ve fikirlerinizi aktarma, yayma ve paylaşma ihtiyacınız farklı şekillerde tezahür edebilir.


19 aralık, 2020

Bugün Jüpiter’in burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konular, iş, para ve yatırım konularının, ortak bölüşme ve paylaşımların etki ve önem kazanacağı bir döneme ilerliyorsunuz. Ortaklığın bölüşülmesi, paraların paylaşılması, vergi, miras konuları önümüzdeki bir yıllık süreci ruhsal anlamda etkileyebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.