Yengeç Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

23 nisan, 2019

Günlük işleriniz epeyce yoğun olabilir ve vaktinizi alabilir. Hesap ve titizlik gerektiren uğraşlarınız olabilir. Psikolojik ve fiziksel sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Rahatsızlıklar, hastalıklar gündeme gelebilir.


22 nisan, 2019

Haftanın bu ilk günü sosyal ilişkiler açısından epeyce hareketli ve hatta elektrikli olabilir. Sosyal çevrenizde tepkilerinizi, tutumunuzu kontrol etmek biraz daha çaba ve gayret gerektirebilir.


21 nisan, 2019

Burç değiştiren Venüs ile birlikte, iş hayatınızda, kariyerinizde parlayacağınız, başarılarınızla dikkat çekeceğiniz bir dönem başlıyor. Kendinizi ve başarılarınızı parlak bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.


20 nisan, 2019

Sosyal yönden canlı ve hareketli bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Güneş’in Boğa burcuna ilerlemesiyle birlikte arkadaşlarınızla daha sık bir araya gelmek, fikir paylaşımında bulunmak, toplantı ve organizasyonlara katılmak konusunda kendinizi motive hissedebilirsiniz.


19 nisan, 2019

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen dolunay özellikle de son derecesinde olduğundan büyük ölçüde etkiliyor sizi de. Ailenizle ilgili konularda aşırı hassas, alıngan, duyarlı davranabilirsiniz. Gönlünüzden ise planlarınız, hedefleriniz doğrultusunda özgürleşmek geçiyor.


18 nisan, 2019

Bugün ev ve aileye ilişkin konular sizi daha fazla meşgul edebilir, ailenizle bir araya gelebilir, daha sık görüşebilirsiniz. Evde yapmanız gereken işler, ilgilenmeniz gereken konular olabilir. Merkür’ün burç değiştirmesiyle zihniniz görev, sorumluluk, plan, program odaklı olabilir.


17 nisan, 2019

Sabah saatlerinde iletişim sorunlarına, kopukluklarına biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Öğle sonrasında ise ev ve ailenize ilişkin konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Evinize güzel ve dekoratif eşyalar satın alabilirsiniz. Evinizi süsleyebilirsiniz. Ailenizin yakınlığıyla kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.


16 nisan, 2019

İletişim açısından hareketli, çalkantılı bir gün sizi beklerken dalgınlıklara, alınganlık ve yanlış anlamalara dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir. Sözlerinizin yanlış anlaşılma ihtimaline karşı titiz davranacağınız bir gün olabilir.

15 nisan, 2019

Haftanın ilk gününde özellikle diyet, beslenme veya sağlığınızla ilgili bir programınız varsa dengeli, uyumlu sürdürmeye, rahat davranmamaya dikkat etmeniz gerekebilir.


14 nisan, 2019

Kişisel hedef ve beklentilerinize odaklanırken plan yapmaktan, organizasyon ve düzen içinde hareket etmekten keyif alacağınız bir gün olabilir. Sağlık açısından kendinizi güçlü ve iyi hissedebilir, beslenmenize, bakımınıza ve diyetinize özen göstermekten zevk duyabilirsiniz.


13 nisan, 2019

İkili ve birebir ilişkiler açısından yaşadığınız dönüşümü bugün biraz daha zorlayıcı olabilecek koşul ve deneyimlerle daha fazla hissedeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Hedefleriniz, planlarınız arasına bu dönüşümü katmalısınız.


12 nisan, 2019

Ay bugün burcunuzda ilerlerken ikili ilişkilerinize damganızı vurabilirsiniz. Cesur, girişken, iddialı yönlerinizle dikkat çekeceksiniz. Ay burcunuzu parlatırken cazibenizi de artıracak. Uzaklarla iletişim biraz daha özen gerektirebilir.


11 nisan, 2019

Bugün başlayan ve 12 Ağustos’a kadar sürecek olan Jüpiter retrosu gündelik yaşamınızı, sağlık ve şifa imkânlarınızı, fırsatlarınızı yeniden gözden geçirip değerlendirme imkânı sunabilir. Eskiden uyguladığınız bazı kür ve tedavilerin etki ve faydalarını görebilirsiniz.


10 nisan, 2019

Maddi konularda, alışveriş ve harcamalarda oldukça cömert davranabilirsiniz, işin ucunu kaçırmamaya ve aşırı fedakâr davranmamaya dikkat. Öte yandan ilişkiler açısından test eden bir gün geçirebilirsiniz.


9 nisan, 2019

Hayatı ve özellikle de aşkı ve ilişkileri akışında yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Kontrolü bırakmak sizi rahatlatırken manevi, spiritüel ve mistik konulara daha fazla odaklanabilirsiniz. Özellikle sabah saatlerinde dalgınlık ve ihmallere dikkat etmelisiniz.


8 nisan, 2019

Sosyal bir gün geçirebilir, arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Arkadaşlarınız arasında kendinizi iyi ve güvende hissedebilirsiniz.  Tartışmalardan uzak kalmalı, yaşadığınız anın keyfini çıkarmaya çalışmalısınız.


7 nisan, 2019

Arkadaşlarınıza duygusal yönlerinizi gösterebileceğiniz, duygusal paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Şefkatinizi, koruyucu yönlerinizi özellikle sosyal gruplarınız içinde daha çok sergileyebilirsiniz.


6 nisan, 2019

Gün boyunca sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz, arkadaşlarınızla bir arada zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise günlerin yorgunluğunu üzerinizden atıp dinlenmeyi ve bunun için sessiz ve sakin ortamları tercih edebilirsiniz.


5 nisan, 2019

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen yeni ay iş hayatınızda ve kariyerinizde yepyeni başlangıçlara işaret edebilir. Yeni bir yönetiniz, patronunuz olabilir, yepyeni bir kariyere ya da yol haritasına da adım atabilirsiniz. Yaşam şartlarınızda değişiklikler söz konusu olabilir.


4 nisan, 2019

Hedef ve planlarınıza odaklandığınız bir gün geçirebilirsiniz. Üstleriniz, yöneticileriniz, sizden yaşça büyük otorite konumunda kişilerin etkisi altında bir gün olabilir. Biraz akışta gitmelisiniz.


3 nisan, 2019

Uzaklarla ilgili hayaller tüm aklınızı, dimağınızı, zihninizi kaplarken gerçekçi düşünmekte zorlanabileceğiniz bir gün olabilir. Öte yandan bugün yapacağınız gezi ve yolculuklar hayallerinizin ötesinde farklı bakış açıları sunabilir size.


2 nisan, 2019

Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, özgür ve bağımsız hareket etmek isteyebilirsiniz. Sıra dışı, hatta çılgınca görünebilecek fikirlerinizle ilgi çekebilirsiniz. Dostlukların öne çıkacağı bir gündesiniz.


1 nisan, 2019

Gün içinde elinizdeki işleri toplamaya çalışırken fazla eleştirel ve mükemmeliyetçi davranmamaya gayret etmelisiniz. Akşam saatlerinde daha keyifli bir gündem size bekliyor. Artık özgürleşebilir, kendinizi bulunduğunuz ortamın dışına atabilirsiniz.

31 mart, 2019

Bugün Mars burç değiştirirken kontrolünüz dışı olaylar ivme ve hareket kazanabilir. Kalabalıklar içinde bolca aksiyon sizi beklerken çok da müdahale şansınız olmayabilir ancak arkanızı kollamayı, sağlığınıza dikkat etmeyi ihmal etmemelisiniz.


30 mart, 2019

İş, para konuları, yatırım, finansman işleri gündeminizde olabilir. Hırslı ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Çalışma ve hesap gerektiren işlere konsantre olabileceğiniz bir gündesiniz.


29 mart, 2019

Ay karşıt burcunuza geçerken gündemde ilişkileriniz var. İkili görüşmeler için uygun bir gün olabilir. Danışmanlık alabilir, bir uzmana görüş sorabilirsiniz. Bire bir uyumu yakalamaya gayret gösterebilirsiniz.


28 mart, 2019

Merkür retrosu bugün son bulurken yurt dışı, yabancılarla ilgili konular ve seyahatlerle ilgili yaşadıkları birtakım sorunlardan kurtulup daha esnek hareket edebilirsiniz. Kendinizi daha fazla ve rahat ifade edebilir, sosyal medya paylaşımlarınızı hızlandırıp artırabilirsiniz.


27 mart, 2019

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık süre boyunca Venüs size uzaklardan bir aşk getirebilir. Keyifli yolculuklar, tatiller sizi bekliyor. Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda, eğitim alanında şanslı olabilirsiniz.


26 mart, 2019

Günlük işleriniz epeyce yoğun olabilir ve vaktinizi alabilir. Hesap ve titizlik gerektiren uğraşlarınız olabilir. Psikolojik ve fiziksel sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Rahatsızlıklar, hastalıklar gündeme gelebilir.


25 mart, 2019

Detaylar, hesap işleri, günlük yaşamınızda halletmeniz gereken ufak tefek uğraşlar bugün sizi meşgul edebilir. Ancak iyimser bakış açınızı koruyabilir, kendinizi fiziken ve ruhen iyi hissedebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.