Yengeç Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

22 mart, 2018

Merkür bugünden itibaren geriliyor. 15 Nisan’a kadar işle ilgili randevu, toplantı, görüşme veya sunumunuz varsa biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Trafikle, haberleşme ve ietişimle ilgili olası problemlere karşı yedek planınızı oluşturmaya çalışmalısınız.


21 mart, 2018

Arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirmek için bugün kendinize fırsat yaratabilirsiniz. Sevdiğiniz bir arkadaşınızla güzel bir yemek yiyebilir, geleceğe yönelik fikirlerinizi paylaşacağınız keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Sosyal çalışma ve organizasyonlar için de güzel bir gün olabilir.


20 mart, 2018

Bugün Güneş burç değiştirirken Bahar’ın gelişini de karşılıyoruz. Hedefleriniz, planlarınız doğrultusunda daha istekli ve motive olacağınız bir dönem başlıyor. Kariyere odaklanabilirsiniz.


19 mart, 2018

İş hayatınızdaki olay ve konular bugün yaşamınıza etki edebilir. Yöneticilerinizle, üstlerinizde görüşmeler olumlu sonuçlar doğurabilir.


18 mart, 2018

Mars'ın burç değiştirmesiyle birlikte ilişki ve evilik konularında daha fazla uğraş ve mücadele gerektirebilecek bir dönem başlıyor. Bu dönemde ilişkiler daha fazla zamanınızı alabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.