Yengeç Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

PINAR ATMACA

7 aralık, 2023

Ay Terazi burcunda ilerlerken ev ve aile konularına dikkat çekiyor. Evinizde, ailenizle daha çok zaman geçirebilirsiniz. Yemekler hazırlayıp sofranızda ailenizi ağırlayabilirsiniz. Geçmiş konular gündeme gelebilir.


6 aralık, 2023

Gün içinde iletişimle ilgili konularda dikkatli ve temkinli hareket etmeyi ihmal etmemelisiniz. Konuşmalarınız siz farkında olmasanız da farklı yöne çekilebilir veya gidebilir. Sözleriniz beklemediğiniz etkiler yaratabilir. Akşam saatlerinde ise ev ve aile konuları önem kazanıyor.


5 aralık, 2023

Venüs’ün Akrep burcunda ilerlemeye başlamasıyla birlikte hayatınızda aşkın önemi artıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde âşık olabilir, mevcut ilişkinizde aşkı daha fazla önemseyebilirsiniz. Kendinizi şımartmak için harcamalar yapabilirsiniz.


29 kasım, 2023

Ay burcunuzda ilerlerken dikkatleri üzerinize çektiğiniz bir gündesiniz. Yalnızca görünüşünüz ve duruşunuzla değil ciddi, vakur, kararlı yönlerinizle insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz. Lider, yönetici ve cesur tarafınızı ortaya koyabilirsiniz.


28 kasım, 2023

Dolunayın ardından bilinçaltınızda yer eden önemli konuların açığa çıkabileceği bir gün olabilir. Sezgileriniz güçlü olabilir ve yine benzer şekilde maneviyatı ve sezgileri güçlü kişilerle bir araya gelebilirsiniz.


27 kasım, 2023

Dolunay, aileniz ve işiniz arasında bölünmüşlük hissi yaratabilir. Bir yanda kariyerinizde atmak istediğiniz adımlar diğer yanda evin sorumluluklarının ağırlığını hissedebilir, karar vermek durumunda kalabilirsiniz.


26 kasım, 2023

Ay Boğa burcunda ilerlerken sosyal açıdan son derece hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz, ancak fazla ısrarcı davranmaktan kaçınmalısınız.


25 kasım, 2023

Arkadaşlarınızla bir araya gelip fikir ve düşüncelerinizi tartışacağınız, paylaşıma açık sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak iş ve aktiviteler yapabilirsiniz.


24 kasım, 2023

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte gündelik yaşam şartları ve çalışma ortamınız epeyce uğraştırıcı olabilir, detaylar çok fazla enerjinizi alabilir, bu dönemde sağlığınızı korumaya özen göstermelisiniz.


23 kasım, 2023

Mars son derecesindeyken aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Sevdiklerinizle ilgili son dakika gelişmeleri yaşanabilir. Ayrılık ve kopuşlar gündeme gelebilir.


22 kasım, 2023

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte sağlık, şifa konuları çevrenizin ve bulunduğunuz ortamın düzeni daha fazla önem kazanıyor. Konusunda uzman kişilerle bir araya gelmek, sağlık ve tedavi konularında bilginizi geliştirmek yönünde motivasyonunuz artıyor.


21 kasım, 2023

Güneş’in aşk evinizde son gününü sevdiklerinizle doya doya ilgilenerek geçirebilirsiniz. Zira yarından itibaren başınızı kaşıyacak vakit bulamazken ilişkiler de giderek daha yorucu olabilir.


20 kasım, 2023

Duygularınızın yoğunluğu, derin düşünceler bugün kişi ve olayları basit algılamanızı, yüzeysel değerlendirmeler yapmanızı zorlaştırabilir. Stres ve gerilimden uzak kalmaya çalışmalısınız. Akşam saatlerinde çok daha keyifli, ilişkiler açısından destekleyici bir ortam var.


19 kasım, 2023

Bugün ortak maddi konular, paylaşımlar sizi duygusal açıdan çalkantılı olabilecek durumlara sürükleyebilir. Duygularınızı bastırmaktan uzak durmalı, stres ve gerilimi kontrol edebilmelisiniz.


18 kasım, 2023

Aşka ve sevdiklerinize dair konularda motivasyonunuz yüksek ve buna göre kararlar alabilirsiniz. Yaratıcı işlerde, sanatsal aktivitelerde çok başarılı olabilirsiniz.


17 kasım, 2023

İkili ilişkiler konusunda sakin ve serinkanlı davranmak, karşılıklı denge ve uyumu yakalamak zorundasınız bunun da sırrı en az kendiniz kadar karşınızdakini de dikkate almanız ve hatta kendinizi onun yerine koymanızdan geçebilir.


16 kasım, 2023

İkili ve bire bir ilişkiler, diyalog ve temaslar açısından hareketli bir gün olabilir. Evlilik, ortaklık konuları gündeminize gelirken, karşılıklı uyum ve dengeleri gözetmek için daha fazla gayret ve çaba içinde olabilirsiniz.


15 kasım, 2023

Günlük uğraşlarınız, titizlik ve emek isteyen işler bugün gündeminizi meşgul edecek konular arasında olabilir. Sağlık, şifa ve beslenme konularıyla merakla ilgilenebilirsiniz.


14 kasım, 2023

Yeni ayın ardından günlük işler, çalışma ortamınızın koşulları çok çalışmayı beraberinde getirebilir, irili ufaklı birçok iş yorucu olabilir. Merkür Neptün’le kavuşurken detaylara her zamankinden fazla dikkat etmelisiniz.


13 kasım, 2023

Yeni ay hayatınıza yepyeni bir heyecan ve aşk katabilir. Bu dönemde aşık olabilirsiniz. Tutkularınıza hayat verebilirsiniz. Yeni bir hobi edinebilirsiniz. Sevdiklerinizle ilgili yeni gelişmeler yaşamınıza renk katabilir.


12 kasım, 2023

Ay Akrep burcunda ilerlerken aşk hayatınızdaki olaylar gündeminize damga vurabilir, heyecan ve tutkularınız öne çıkabilir, heveslerinizin, istek ve beklentilerinizin peşinde olabilirsiniz.  Sevdiklerinize karşı daha hassas bir tutum sergileyebilirsiniz.


11 kasım, 2023

Gün içinde ev ve aile yaşamınızda geçmişten gelen olay ve konuların ağırlığını hissetmeniz özellikle ailenize karşı daha merhametli, şefkatli davranmanıza neden olabilir. Akşam saatlerinde aşk ve sevdikleriniz ön plana çıkıyor.


10 kasım, 2023

Merkür’ün Yay burcuna geçişiyle günlük yaşamınızda ve iş ortamınızda hareketlilik artıyor. İşyerinizdeki arkadaşlarınızla sürekli görüşme ve toplantı halinde olabilirsiniz. Pratik hayatınızı kolaylaştırıcı çözümler düşünebilirsiniz. Sağlık, şifa konularına olan merakınız ve ilginiz artacak.


9 kasım, 2023

Aile konularında duygusal tarafınızı ortaya koyabilirsiniz. Ay ve Venüs’ün bir araya geldiği bu romantik günde sevginizi ve aşkınızı yansıtmak isteyebilirsiniz.


6 kasım, 2023

Özellikle eğitimle ilgili konularda güçlü bağlantılarınız sayesinde kendinizi gösterebilirsiniz. Sizi etkileyen fikirler olabilir. Aşkta gerçekçi olmaya özen göstermelisiniz.


5 kasım, 2023

Maddi konularda cömert ve bonkör olabilirsiniz. Gösterişe, şatafata, lüks eşyalara daha fazla para harcayabilir, hesap çarşıya uymayınca rahatsız olabilirsiniz. Temkinli olmanızda fayda var.


4 kasım, 2023

Satürn’ün düze dönmesiyle uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konuları yoluna ve düzene koyabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işlerde ilerleme sağlayabilirsiniz.


3 kasım, 2023

Ay burcunuzda ilerlerken, günün en fazla konuşulan kişilerinden biri de siz olabilirsiniz. Cesur, iddialı ve rekabetçi yaklaşımlarınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Kendinize odaklanıp kendinizi şımartmak adına güzel bir gün olabilir.


2 kasım, 2023

Ay’ın burcunuza ilerlemesiyle birlikte enerjinizi topluyorsunuz. Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular ve uzaklarla ilgili imkanları zorlayabileceğiniz bir gün olabilir.


1 kasım, 2023

Hayatı akışta götürmeye çalışırken kontrolünüz dışı gelişen pek çok durumla da başa çıkma zorunluluğu hissedebilirsiniz. Sakin ve sabırlı yanınızı korumaya çalışmalısınız.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Aralık Sayısı Çıktı!

ELLE Aralık sayısının kapağında Serenay Sarıkaya, ELLE MAN ekinde ise Salih Bademci var!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.