Yengeç Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

16 aralık, 2018

Sabah saatlerinde Koç burcuna ilerleyen Ay, görev ve sorumlulukları, iş ve kariyerle ilgili konuları öne çıkarıyor. Planlarınız ve hedefleriniz ön planda olabilir. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilir, lider bir duruş sergileyebilirsiniz.


15 aralık, 2018

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulardan yana şanslı bir günde olabilirsiniz. Karşınızda size destek olan kişiler bulabilir, uzaklardan güzel haberler alabilir, yapacağınız gezi ve seyahatlerden son derece keyif alabilirsiniz.

14 aralık, 2018

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, uzaklaşmak, seyahat etmek size her zamankinden daha cazip gelebilir. Gittiğiniz yerde güzel ve keyifli insanlarla tanışabilir, pozitif ilişkiler kurabilirsiniz.


13 aralık, 2018

Bugün Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte sağlık ve şifa konularına olan ilgi ve merakınız artıyor. Bu konuyla ilgili kişilerle tanışabilirsiniz. Uzmanlardan bilgi alıp mevcut bilgilerinizi geliştirmek için iyi bir dönem olabilir.


12 aralık, 2018

Kova burcunda ilerleyen Ay egoları öne çıkarıyor. Bu durum psikolojik anlamda sizi strese sokabilir, zira karşınıza güçlü, muktedir kişiler çıkabilir, onları ikna etmek ya da yalnızca onlarla konuşabilmek adına mücadele vermeniz gerekebilir. Sakin kalmaya çalışmalısınız.


11 aralık, 2018

Ay bugün Kova’da ilerlerken, ortak maddi konular, iş ve para konuları bugün gündeminizde yerlerini alabilir. Güçlü kişilerle karşı karşıya gelirken siz de azimli, hırslı hareket edebilirsiniz. Negatif duygulardan uzak durmaya çalışın.


10 aralık, 2018

İkili ilişkilerin ön planda olduğu bu günde sorumluluklarınızın bilincinde olabilirsiniz. Diyaloglar, görüşmeler gündeminizde olurken ciddi konularda birilerine danışabileceğiniz, yalnız kalmak ya da hareket etmek istemediğiniz bir gün olabilir.


9 aralık, 2018

Ikili ilişkiler açısından hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Karşılıklı hassasiyetleri dikkate almanız ve dengeleri gözetmeniz gerekebilir. Diyalog kurmak, danışmanlık ve uzman görüşü almak için uygun bir gün olabilir.


8 aralık, 2018

Öğle sonrasında Ay burç değiştirirken ikili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Birebir temas ve görüşmeler açısından uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, eşitlik ve uyumu daha çok arayabilirsiniz. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz.


7 aralık, 2018

Bugün bir yeni ay gerçekleşirken, bu yeni ay özellikle sağlığınızla ilgili yeni girişimlere işaret edebilir. Çalışma ortamınızda veya gündelik yaşantınızda yeni kişler yaşamınıza dahil olabilir. Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda yanıltıcı olabilecek durumlara dikkat.


6 aralık, 2018

Bugün Merkür retrosunun son bulmasıyla birlikte aşk hayatınızda iletişim kolaylaşıyor. Sevdiklerinizle aranızdaki anlaşmazlıkları çözmenin yollarını bulabilir, daha kolay anlaşabilir, alınganlık ve yanlış anlamaların üstesinden gelebilirsiniz.


5 aralık, 2018

Aşka dair konular söz konusu olduğunda kalbinizi nasıl açacağınızdan çok da emin olmadığınız bir gün olabilir. İstekleriniz çok farklı yönlere kayabilir, emin olmakta zorlandığımız bir gündeyiz.


4 aralık, 2018

Aşkta tutku ve heyecanlar öne çıkabilir. Ancak karşı tarafa yönelik güven duygunuzu da sorgulayabilirsiniz. Beklenti ve isteklerinizde ısrarcı olmamaya dikkat etmeli, fazla hayalci veya idealist tutumlardan uzak durmalısınız.


3 aralık, 2018

Bugün Venüs burç değiştirirken aşk hayatınızda keyifli bir dönem başlıyor. Aşık değilseniz karşınıza aşık olabileceğiniz kişi çıkabilir. Keyif duyduğunuz aktivite ve uğraşlarla ilgilenebilirsiniz, kendiniz için güzel hobiler bulabilirsiniz. Eğlenmeye, hayattan zevk almaya daha çok şans tanıyabilirsiniz.


2 aralık, 2018

Eviniz ve ailenizle ilgili konularla ilgilenebileceğiniz bir gün ancak aile içi ilişkiler biraz daha özen gerektirebilir. Beklediğiniz desteği göremediğinizde cesaretini kırılmasın, bireysel aktiviteler bugün daha uygun olabilir.


1 aralık, 2018

İletişim açısından dikkat çekici olabilecek bu güne bolca görüşme, kısa yolculuk ve ziyaretler damga vurabilir. Kendinizi renkli ve canlı şekilde ifade edebilir, sözlerinizle cezbedici, ikna edici olabilirsiniz. Ancak Merkür retrosu devam ederken dil sürçmelerine dikkat etmelisiniz.


30 kasım, 2018

İletişimin ön planda olduğu bir gün, yakın çevrenizle, kardeşleriniz ve komşularınızla uyumlu bir birlikteliği yakalamak isteyebilir bunda da iletişim becerilerinizden, kıvrak zekanızdan daha fazla yararlanabilirsiniz. Ancak Merkür retrosu sürerken alınganlık ve yanlış anlamalara dikkat.


29 kasım, 2018

Sabah saatlerinde alışverişler, para ve maddi konular gündeme gelirken bütçenizi gözetmeyi ihmal etmemelisiniz. Öğleden sonra ise yakın çevrenizle, komşu ve kardeşlerinizle daha sıkı bir iletişim içinde olabilirsiniz.


28 kasım, 2018

Maddi konular açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir. Bütçenizi ve maddi durumunuzu gözettiğinizden emin olmalısınız, zira fazlaca hoşunuza giden eşya veya giysiler karşısında duygusal davranabilirsiniz.


27 kasım, 2018

Iş, para konuları ve maddi konular gündeminize gelirken gösterişli ya da keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Bütçenizi aşmamaya dikkat edin zira yüreğinizin sesine gitmeye meyillisiniz. Güzel bir gün sizi bekliyor.


26 kasım, 2018

Zekanızı, becerilerinizi kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Hızlı karar alıp, uygulayabilir, çevik bir şekilde hareket edebilirsiniz. Hızlı, esnek zihniniz ondan iyi yararlandığınız ve kontrollü olduğunuz sürece bugün sizi destekleyebilir.


25 kasım, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha coşkulu bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Cesur ve cömert yönlerinizle dikkat çekici olabilirsiniz.


24 kasım, 2018

Dolunayın ardından hayatın akışına kendinizi bırakırken sessiz, sakin ortamları tercih edebilirsiniz. Ruhunuzdaki iyiliği ortaya koyabilir, bu amaca yönelik insanlarla bir araya gelebilirsiniz. İhmal, dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz.


23 kasım, 2018

Bugün İkizler burcunda meydana gelen dolunayla birlikte mistik ve spiritüel anlamda sizi etkileyebilecek gelişmeler söz konusu olabilir. Manevi ve sezgisel anlamda güçlenebilirsiniz. Bilinçaltınızı ve rüyalarınızı harekete geçiren bir dolunay yaşayabilirsiniz.


21 kasım, 2018

Sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelip fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Onlarla birlikte zaman geçirmekten, sohbet etmekten keyif duyabilirsiniz.


20 kasım, 2018

Ay bugün de Koç burcunda ilerlerken görev ve sorumluluklara işaret ediyor. İş hayatınız ve kariyerinize ilişkin konularla ilgilenebilirsiniz. Görev ve sorumluluk odaklı hareket ederken dağılmamaya dikkat etmelisiniz.


19 kasım, 2018

Gündelik işler, yaşam şartları, çalışma ortamınızın koşulları sizi oldukça enerjik kılarken pek çok işi aynı anda halletmek isteyebilirsiniz ancak bu durumun sizi bitkin düşürüp yorabileceğini, sağlığınızı korumanız gerektiğini unutmayın.


18 kasım, 2018

Uzaklar, yabancılar ve yurt dışı bağlantılı konular gündeminize gelebilir. Seyahat planları yapabilirsiniz. Dışarıdan ve uzaktan alacağınız haberler olabilir.


17 kasım, 2018

Merkür geri gitmeye başlarken özellikle gündelik yaşamınızda ve çalışma ortamınızda iletişime biraz daha özen göstermeniz gerekebilir. Sağlıkla ilgili konularda gereğinden fazla evhamlı, kuruntulu düşünmemeye dikkat etmelisiniz.


16 kasım, 2018

Venüs retrosu son buluyor, özellikle aile içi ilişkileri yoluna koyabilirsiniz. Evinizde keyifli ortamlar, mekanlar yaratabilir, dekorasyon işleriyle uğraşabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.