Yengeç Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

23 eylül, 2017

Bugün Güneş burç değiştirirken önümüzdeki bir ay boyunca ev ve aile yaşantınızın yaşamınızın temel ve birincil motivasyon kaynağı olabilir. Evinizde daha çok zaman ayırabilir, ailenizle daha fazla bir arada olabilirsiniz.


22 eylül, 2017

Gün içinde ev ve aileye ilişkin konular biraz daha akışta geçecek bir zaman vaat etse de, akşam saatlerinde keyifli ve eğlenceli konulara zaman ayırabilirsiniz.


21 eylül, 2017

İletişimden yana şanslı, kısmetli bir dönemde olabilirsiniz. Kendinizi çok daha iyi ifade ederken, sözlerinizle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Okul, sınıf arkadaşlıklarının aşka dönüşebileceği bir dönem.


20 eylül, 2017

Bugün gerçekleşen yeni ay en çok da sizi ilgilendiriyor. Sezgi ve hassasiyetlerin yükselmesiyle birlikte duygusal çıkışlara çok daha fazla dikkat etmelisiniz. Zihinsel olarak kendinizi fazla yormamalısınız. Eğitim ve öğrenim alanında yeni başlangıçlar gündeme gelebilir.


19 eylül, 2017

Yeni ay öncesi balzamik fazda olan Ay iletişimle ilgili karmaşık, çetrefilli durumlara işaret ederken sözlere, konuşmalara, haberleşmeye, ulaşımla ilgili konulara çok daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Yanlış anlamalar söz konusu olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.