Yengeç Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

18 ekim, 2019

Müdahaleniz dışı gelişmeler gündeme gelirken, dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Kendinizi geri çekebilir, pasif, izleyici bir tutum sergileyebilirsiniz.


17 ekim, 2019

Hareketli bir günde kendinizi bu hareketin dışında tutabilirsiniz. Yalnızlığı, kendi halinizde olmayı tercih edebilirsiniz. Kontrolünüz dışı durumlara, ihmal ve unutkanlıklara dikkat etmelisiniz.


16 ekim, 2019

Sosyal canlılığın dikkat çekici olabileceği bir gün, arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz. Yenilikçi, sıra dışı tavrınızla dikkat çekebilirsiniz.


15 ekim, 2019

Güçlü bir dolunayın ardından arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin etkisini daha yoğun hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Arkadaşlarınızın da desteğiyle ileriye yönelik vizyon oluşturmak için uygun bir gün olabilir.


14 ekim, 2019

Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı tutumunuz akşam saatlerinde yerini daha sosyal bir ortama bırakıyor. Arkadaşlarınızla birlikte olmaktan mutluluk duyabilir, buluşma ve organizasyonlarda yer alabilirsiniz.


13 ekim, 2019

Görev ve sorumluluklarınıza, plan ve hedeflerinize odaklanabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Üstlerinizle, yaşlı ve olgun kişilerle ve otorite konumunda kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Gece yarısı meydana gelen dolunay hedef ve planlarınıza dair kararları gündeme getirebilir.


12 ekim, 2019

Venüs ve Uranüs karşıtlığı bugün ilişkiler açısından sürpriz ve beklenmedik olabilecek koşullara işaret etmekte. Sosyal yaşamınızdaki değişim süreci beklenmedik bir aşkı ya da beğeniyi gündeme getirebilir.


11 ekim, 2019

Bugün bulunduğunuz ortamın dışında hayattan daha fazla keyif alacağınız bir gün olabilir. Seyahat ve gezi programları gündeme gelebilir. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görmek isteyebilirsiniz.


10 ekim, 2019

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Uzaklardan haberler ve yolculuklar gündeme gelebilir. Öğrenmek, ufkunuzu genişletmek, yeni yerler görmek ve yeni insanlarla tanışmak isteyebilirsiniz.


9 ekim, 2019

Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte aşk hayatınızdan keyifli bir döneme ilerliyorsunuz. Bu bir aylık dönemde aşık değilseniz karşınıza aşık olabileceğiniz kişi çıkabilir. Keyif duyduğunuz aktivite ve uğraşlarla ilgilenebilirsiniz.


8 ekim, 2019

Güçlü kişilerle ve özellikle de kadınlarla bir araya gelebilirsiniz. Mücadeleci yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Duygusal çalkantılara, iniş çıkışlara dikkat etmeli, duygusal stresinizi yönetebileceğiniz yollar ya da uğraşlar bulabilirsiniz.


7 ekim, 2019

Haftaya başlarken özellikle ilişki ve ortaklıklarda hırslı ve mücadeleci bir tutum içinde olabilirsiniz. Ancak öngörülemeyecek durumlar olabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız.


6 ekim, 2019

İkili ilişkiler ve ortaklık konularının gündemi sürerken başkalarına bağımlı olma zorunluluğunun getirdiği baskıyı sabah saatlerinde daha çok hissedebilirsiniz. Öğle sonrasında biraz daha rahat gündem elinizdeki işleri toplamanızı sağlayabilir.

5 ekim, 2019

İkili ilişkiler açısından hassas bir gün olabilir, karşınızdaki kişinin tutumuna göre hareket edebilirsiniz. Evliliğiniz, birlikteliğiniz ve ortaklığınızla ilgili konular gündeme gelebilir.


4 ekim, 2019

Mars’ın bugün burç değiştirmesi ve zararlı kabul edildiği bir burca ilerlemesiyle birlikte bulunduğunuz ortamdan, evinizden, yuvanızdan uzaklaşmaya hazırlanın. İçinde bulunduğunuz şartlar sizi uzaklara, seyahatlere, yer ve mekan değişikliğine itebilir. Aile içi sürtüşmelere bu dönemde daha çok dikkat etmelisiniz. Ayrıca ev içi kazalara da bu dönemde daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.


3 ekim, 2019

Aşk hayatınızda iletişimin öneminin arttığı bir dönem başlıyor. Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte sevgilinizle ve sevdiklerinizle daha sık bir araya gelebilir, görüşmeler yapabilirsiniz. Özellikle yeni bir aşk söz konusuysa birbirinizi daha iyi anlamanız için güzel bir süreç olabilir.


2 ekim, 2019

Aşk hayatınız açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmekten keyif alabilirsiniz. Kişisel uğraş ve hobilerinizin, bireysel aktivitelerin sizi mutlu edeceği bir gün olabilir.


1 ekim, 2019

Ekim'in ilk gününde sevdikleriniz, keyif aldığınız konu ve aktiviteler size motivasyon getirebilir. Yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilir, istek ve tutkularınızın peşinde olabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili konular gündeme gelebilir.


30 eylül, 2019

Öğleden itibaren, aşk hayatınızla ilgili gelişmeler güne damgasını vururken yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı, kişiliğinizin özgün ve parlak yönlerini daha çok ortaya koyabilirsiniz.


29 eylül, 2019

Yeni ayın ardından duygusal ve şefkatli yönlerinizi ortaya koyabilir, kollayıcı, koruyucu davranmakta zorlanmayabilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işler olabilir ve planlı, düzenli, organize olduğunuz takdirde pek çok işinizi halledebilirsiniz.


28 eylül, 2019

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşen yeni ay evinize ve ailenize dair yeni başlangıçları müjdeliyor. Yeni bir eve, yaşam alanına geçebilirsiniz, ailenize yeni bir üye katılabilir. İkili ve birebir ilişkiler yeni ayın odağında, merkezinde olabilir.


27 eylül, 2019

İletişim açısından oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Görüşmeler, ziyaretler, kısa yolculuklar birbiri ardına gelirken doğru bir planlama yeni ay öncesi bu biraz karışık günde oldukça iyi gelebilir.

26 eylül, 2019

Sabah saatleri maddi konularda hareketliliğe işaret ediyor. Önemli bir atmadan iyi düşündüğünüze emin olun. Öğle sonrasında ise kısa yolculuklar, ziyaretler, görüşmeler söz konusu olabilir. İletişimde ise duygusallık ön plana çıkabilir. 


25 eylül, 2019

İlişkiler açısından biraz soğuk ve mesafeli bir gün olsa da, biraz keyfi davranabilirsiniz. Alışverişe çıkabilir, bir süredir beğendiğiniz bir eşyayı alma konusunda sabırsız davranabilirsiniz. Hesabınızı kontrol ettiğinizden emin olun.


24 eylül, 2019

Sonbahar ekinoksunun ardından yakın çevrenizle iletişimi hızlandıracağınız, komşu ve kardeşlerinizle daha çok etkileşim içinde olacağınız bir dönem başlıyor. Öğle sonrasında maddi konular hız kazanıyor, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz.

23 eylül, 2019

Haftanın ilk gününde Ay burcunuzda ilerlerken kendinizden daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. İlişkilerden yana şansınızı değerlendirmelisiniz.


22 eylül, 2019

Ay bugün burcunuzda ilerlerken özgüveniniz de yerine geliyor. Kontrolünüz dışındaki olayların etkisinden kurtulup hayatınızın dümenine geçebilirsiniz. Cesur ve girişimci yönlerinizle parlayacağınız, dikkat çekici bir gündesiniz.


21 eylül, 2019

Kontrolünüz dışı gelişme ve olaylara bugün her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Dalgınlık, sakarlık ve unutkanlığa karşı uyanık olmalı, arkanızı daha fazla kollamalısınız.


20 eylül, 2019

Kontrolünüz dışı gelişmeler hayatı biraz daha akışa bırakmanıza neden olabilir. Her ne kadar çevrenizde oldukça hareketli ve enerjik bir gündem olsa da siz kendinizi daha geri planda tutmak isteyebilirsiniz.


19 eylül, 2019

Arkadaşlık ilişkileriniz üzerinde durduğunuz bir gün olabilir. Arkadaşlarınızla ziyaret, sohbet ve görüşmeler yapabilirsiniz. Onlarla birlikte ortak uğraşlarda yer alabilirsiniz. Öğle sonrasında biraz daha temkinli davranmakta fayda var.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.