Yengeç Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

13 haziran, 2021

Ay burcunuzun son derecelerine doğru ilerlerken kararlılık, liderlik, girişimcilik göstermeniz gereken durumlar söz konusu olabilir ancak sizin dışınızda gelişebilecek olayları göz önüne almayı ihmal etmemelisiniz. Akşam saatlerinde alışverişler gündeme gelebilir.


12 haziran, 2021

Mars bugün nihayet burcunuzu terk ediyor. Başta sağlığınız olmak üzere kendinizi toparlamak için daha olumlu enerjiler altında olabilirsiniz. Bu geçişten sonra maddi durumlara, harcamalarınıza, bütçenize daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.


11 haziran, 2021

Tutulmanın ardından burcunuza ilerleyen Ay cesaretinizi körüklüyor.  Hırslı, iddialı yönlerinizi ortaya koyabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Kariyerinize, hedeflerinize yönelik mücadeleci bir tutum sergileyebilirsiniz.


10 haziran, 2021

Bugün gerçekleşen Güneş tutulmasında kontrol edemediğiniz ya da müdahalenizin olamadığı yeni durumlar ortaya çıkabilir. Akışta bırakmanız gerekenler ruhsal ve manevi yaşantınıza yeni boyutlar katabilir. Bu dönemde rüyalar oldukça etkili olabilir.


9 haziran, 2021

Burcunuzda gerçekleşecek olan tutulma öncesinde Ay ışığını kaybederken kontrol dışı durumlara bugün daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Akışta kalmaya çalışabilir, daha yavaş hareket edebilirsiniz.


8 haziran, 2021

Gün içinde sosyal ilişkilerinizde gözden kaçabilecek detaylara, ilişkilerinizde yanlış anlama ve anlaşılmalara karşı daha dikkatli olmalı, olayları biraz da oluruna bırakmalısınız. Akşam saatlerinde etrafınızdaki hareketlilik olumlu yönde artsa da, seyirci kalmayı tercih edebilirsiniz.


7 haziran, 2021

Haftanın ilk gününde sosyal konular ve arkadaşlıklar ön planda olabilir. Fikirlerinizi, görüşlerinizi paylaşmak, konuşmak, tartışmak isteyebilirsiniz. Fazlasıyla yenilikçi ve sıradışı tutum ve davranışlarınızla dikkat çekebilirsiniz.


6 haziran, 2021

Sosyal açıdan son derece hareketli bir gün sizi bekliyor. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz, ancak fazla ısrarcı davranmaktan kaçınmalısınız.


5 haziran, 2021

Duygularınızı dışa vurmaktan çekinmeyeceğiniz bir gündesiniz. Adımlarınız, girişimleriniz başkaları tarafından görülebilir, fark edilebilirsiniz. Başarılarınızla takdir görebileceğiniz bir gündesiniz.


4 haziran, 2021

Gündeminizde hedefleriniz, görev ve sorumluluklarınız olabilir. Bir planlama veya zaman programı yapmak için uygun bir günde olabilirsiniz. Organizasyon gerektiren işlere odaklanabilirsiniz.


3 haziran, 2021

Venüs’ün burç değiştirmesi ve burcunuza ilerlemesiyle önümüzdeki 1 ay boyunca ilişkiler ve aşkta şanslı bir döneme ilerliyorsunuz. Maddi gelişmeler de oldukça rahatlatıcı olabilir bu dönemde.  Ayrıca bugün Venüs ve Jüpiter’in güzel açısı uzaklardan sevinçli haberler getirebilir.


2 haziran, 2021

Ay Balık burcunda ilerlemeyi sürdürürken, uzaklarla temas, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular haftanın bu ilk gününde gündeminize etki edebilir. Düşünce ve fikirlerinizi başkalarıyla paylaşma, onlara aktarma imkânı bulabilirsiniz.


1 haziran, 2021

Uzaklarla, yurt dışı yabancılarla ilgili konularda hareketli bir gün sizi beklerken Mars ve Neptün’ün uyumlu açısı iyiliksever ve yardımsever yönlerinizi ortaya çıkararak pek çok kişiye destek olmanızı, doğadaki tüm canlılar için çalışmanızı sağlayabilir.


31 mayıs, 2021

Ortak maddi konular, alışveriş ve harcamalar gündeminize gelebilir. Eşinizin maddi durumları, işi veya parası üzerine ele almanız gereken konular olabilir. Yatırım, alım satım işlerine zaman ayırabilirsiniz.


30 mayıs, 2021

Merkür retrosu unutkanlık, dalgınlık durumlarına, unutkanlığa yol açabilir. Zihinsel kontrolü isteyerek veya istemeyerek elden bırakacağınız bir döneme ilerleyebilirsiniz.


29 mayıs, 2021

İkili ilişkilerinizin önemi sürüyor, ortaklıklar, evlilikle veya beraberliğinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Tek başına kalmak yerine ortak ve birlikte hareket etmek isteyeceğiniz bir gün olabilir.


28 mayıs, 2021

İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularına odaklanabileceğiniz, birliktelikler açısından hassas bir gün olabilir, karşınızdaki kişinin tutumuna göre hareket edebilirsiniz, önceliklerinizi ona göre belirleyebilirsiniz.


27 mayıs, 2021

Venüs ile Neptün’ün zorlayıcı kare açısı bugün ilişkileri biraz daha tuhaf, karışık, içinden çıkılması problemli hale getirebilir. Gizli kapalı ilişkilere ayrıca dikkat etmeniz gerekebilir.


26 mayıs, 2021

Ay tutulması kontrol edemediğiniz ya da müdahaleniz olamayan durumlar karşısında dağıldığınız ya da seyirci olduğunuz bir dönemden geçerken yaşadığınız dalgınlık, unutkanlık ya da aksaklıklar mercek altına gelebilir. Gündelik yaşamınız, sağlığınızla ilgili konular, rutinleriniz ve beslenmenize ışık tutan bir tutulma, aydınlanma ve farkındalık yaşayabilir ve bu alanda kararlar alabilirsiniz.


25 mayıs, 2021

Aşkta tutku ve heyecanlarınızın peşinde olabilirsiniz, yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Kalbinizin sesini dinlemeye devam.


24 mayıs, 2021

Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler bugün gündeminizi belirleyebilir. Sevdiklerinizle ilgilenmek ve onlara yakın olmak isteyebilirsiniz. Heyecan ve tutkularınızı gizlemeyeceğiniz bir gün olabilir.


23 mayıs, 2021

Bugün başlayan ve 10 Ekim’e kadar sürecek olan Satürn retrosu ise ruhsal yönden biraz daha yorucu ve zorlayıcı olabilir. Hayatınızda bazı şeylerin dönüştürmeye başladığınız anda Satürn sizden biraz daha sabır, temkin ve disiplin bekleyebilir. Ruhunuzdaki ve hayatınıza yansıyan dönüşümün sancı ve kaosunu biraz daha hissedebilirsiniz.


22 mayıs, 2021

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminize gelirken çalışkan ve üretken bir gündesiniz. Geçmişe ilişkin konuları irdelemek isterken, hatıralar, yaşantılar daha çok gündeminize gelebilir.


21 mayıs, 2021

Güneş’in İkizler burcunda ilerlemesiyle birlikte kendinizi hayatın akışına bırakmaya hazır hissedebilirsiniz. Kontrolünüz dışı olay ve konuların önemi, yeri fazlalaşırken maneviyat sizin için çok daha önemli duruma gelebilir.


20 mayıs, 2021

Yakın çevreniz, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili konular gündeminizde olabilir. Randevularınız, görüşmelerinizle hareketli bir gün geçirebilirsiniz.


19 mayıs, 2021

İş ve para konuları ve maddi konular bugün gündeminizi belirleyebilir. Harcama ve alışverişlerinizde bütçenizi gözetmeyi, kaynaklarınızdan doğru yararlanmayı ihmal etmemelisiniz.


18 mayıs, 2021

İş ve para konularında hareketli bir gün sizi bekliyor. Sahip olduklarınızı, imkanlarınızı, kaynaklarınızı değerlendirmek için çaba gösterebilirsiniz. Maddi konularda hareketli bir gün sizi bekliyor.


17 mayıs, 2021

Ay gün içinde burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken cesur yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda yönetici ve lider bir tutum sergileyebilirsiniz. Akşam saatlerinde lüks ve konfor ihtiyacınız artabilir.


16 mayıs, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken dikkatleri üzerinize çektiğiniz bir gündesiniz. Yalnızca görünüşünüz ve duruşunuzla değil ciddi, vakur, kararlı yönlerinizle insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz. Lider, yönetici ve cesur tarafınızı ortaya koyabilirsiniz.


15 mayıs, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizden emin ve güvenli bir duruş sergileyebilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Ancak bugün adımlarınızı atarken temkinli davranmayı ihmal etmeyin.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.