Yengeç Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

21 ağustos, 2019

İletişim ve eğitim konularında kendinizi şanslı hissedeceğiniz, yakın çevrenizden de destek alabileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Bu dönemde kardeşlerinizin, komşularınızın elini üzerinizde hissedebilirsiniz. Öğrenmekten, okumaktan zevk alacağınız bir dönem olabilir. 

20 ağustos, 2019

Başarılarınızın ve yaptıklarınızın takdir görebileceği bir gündesiniz. Sizden büyük, olgun veya otorite konumundaki kişilerin beğenisini alabilirsiniz. Duygularınızı gösterip paylaşmaktan kaçınmayabilirsiniz.


19 ağustos, 2019

Görev ve sorumluluklarınız gündeme gelirken zamanı doğru kullandığınızdan da emin olmalısınız. Organizasyon, düzen gerektiren işlere odaklanabilir, iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili hedeflerinizi, planlarınızı gözden geçirebilirsiniz.


18 ağustos, 2019

Mars'ın bugün burç değiştirmesiyle iletişim, haberleşme ve kısa yolculuklar açısından oldukça hararetli, hareketli bir döneme ilerliyorsunuz. Önümüzdeki bu bir buçuk aylık dönemde yakın çevre, komşu, kardeş, akraba, eş, dost ilişkileri içinde en çok yer alacağınız uğraş alanlarınız olabilir.

17 ağustos, 2019

Yolculuk ve gezilerle hareketli gündeminiz bugün de devam ediyor. Uzaklardan kişiler ve yabancılarla iletişim ve bağlantılar gündeme gelebilir. Özgür ve bağımsız yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.


16 ağustos, 2019

Seyahat etmek ve gezmek bu dönemde sizi en çok heyecanlandıran ve motive eden konu olabilir. Gezeceğiniz ve gideceğiniz yerlerle ilgili bilgi toplayabilir, başkalarından fikir alabilir, öğrendiklerinizi başkalarıyla da paylaşabilirsiniz.

15 ağustos, 2019

Bugün bir dolunay gerçekleşirken bu dolunay ortak maddi yatırım kararlarını, ortak yapılan işleri gündeme getirebilir. Ayrıca eşiniz, babanız veya anneniz size maddi olarak destek olan kim varsa onun iş ve para konuları gündeme gelebilir.


14 ağustos, 2019

Karşınıza çıkan güçlü kişiler ve kadınlar mücadele ruhunuzu ateşleyebilir. Yüzeysellikten uzak ve derin düşünebilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren konularda planlı hareket edebilir, başarılı olabilirsiniz. Maddi konularda özgüvenli olabilirsiniz.


13 ağustos, 2019

İlişkiler söz konusu olduğunda bazı fedakarlıklar gündeme gelebilir ve karşınızdaki kişiye daha fazla anlayış göstermeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde ilişkilerde paylaşımlar ve ortak harcamalar gündeme gelebilir ama çok daha keyifli olabilir.


12 ağustos, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konulara, iş ve para konularına daha çok kafa yorabilirsiniz. Yakın çevrenizle, komşu ve kardeşlerinizle daha sıkı iletişim halinde olabilirsiniz.


11 ağustos, 2019

Bugün Jüpiter retrosunun son bulmasıyla birlikte kendinizi ruhen ve fiziken çok daha iyi hissedebileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Gündelik yaşamınızda size destek olan kişilerin daha çok faydasını görebilirsiniz.


10 ağustos, 2019

Sağlığınızla ilgili konular gündeminize gelirken konusunda uzman kişilerden destek alabilirsiniz. Her türlü şifa, terapi, tedavi konusu ilgi alanınıza girebilir ve merak uyandırabilir, titiz, çalışkan ve verimli hareket edebileceğiniz bir gün olabilir.


9 ağustos, 2019

Günlük iş ve uğraşlarınızın zamanınızı alacağı bir gün olabilir. Detaylar konusunda dikkatli olmanız, mükemmeliyetçi yönlerinizi törpülemeniz gerekebilir. Sağlık, hijyen, temizlik konularıyla ilgilenebilirsiniz.


8 ağustos, 2019

Özellikle maddi konularda kendinizi daha iyi, rahat hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Alışveriş yapabilirsiniz. Cömert yönünüzü öne çıkarabilir, sizi siz yapan özellikleri gösterebilirsiniz.


7 ağustos, 2019

Bugün ilgi duyduğunuz konuların üzerine heyecan ve tutkuyla gidebilir, yüreğinizin sesini her zamankinden daha fazla dinleyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı, sanatçı yönlerinizi ortaya çıkarabileceğiniz, özgüvenle hareket edebileceğiniz bir gün. Yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz.


6 ağustos, 2019

Gün içinde ev ve aileye dair konular gündeminizde olurken, tamamlamanız ve bitirmeniz gereken işlere eğilebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise aşka, tutkuya ve heyecanlara dair konular önem kazanıyor.

5 ağustos, 2019

Ev ve aile hayatınızla ilgili hassas, duyarlı olabileceğiniz bir gündesiniz. Evinizle, mutfağınızla, bahçenizle ilgilenebilirsiniz. Aile içi ilişkiler, geçmişe dayalı konular gündeminizde olabilir.


4 ağustos, 2019

İletişim konusunda aksaklıklar ve yanlış anlamalarla ilgili hassas olmanızı gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Gün içinde iletişim trafiğinizi iyi ve doğru yönetmeye çalışmalısınız. Öğleden sonrası çok daha keyifli ve elverişli şartlar sunabilir.


3 ağustos, 2019

İletişim, kısa gezi ve yolculuklar, görüşme ve ziyaretler açısından hızlı, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Değişen şartlara uyum göstermekte zorlanmayabilir, esnek davranabilirsiniz. Kendinizi konuşmalarınız ve ifadelerinizle gösterebilirsiniz.


2 ağustos, 2019

Maddi ve parasal konularda dikkatli olmanız gereken bir gün olabilir. Sevdiğiniz, beğendiğiniz bir eşya uğruna bir anda büyük paralar ya da büyük alışverişler yapabilirsiniz. Bütçenizi gözetmelisiniz.


1 ağustos, 2019

Bugün meydana gelen yeni ay sahip olduklarınızı, kazançlarınızı, gelirlerinizi değerlendirebileceğiniz yeni kapılar açabilir. Yeni bir iş veya girişimde bulunabilirsiniz. Yeni bir maddi imkanla karşılaşabilirsiniz. Alım satım veya harcama konusu gündeme gelebilir.


31 temmuz, 2019

Ay’ın saat 3 sularında burcunuzdan çıkmasıyla birlikte artık bu ana kadar topladıklarınızı, biriktirdiklerinizi kullanma zamanı başlayacak. Sahip olduklarınızı, yeteneklerinizi değerlendirmek için harekete geçebilirsiniz.


30 temmuz, 2019

Ay bugün burcunuzda ilerlerken özgüveniniz de yerine geliyor. Kontrolünüz dışındaki olayların etkisinden kurtulup hayatınızın dümenine geçebilirsiniz. Cesur ve girişimci davranabilirsiniz.


29 temmuz, 2019

Ay öğle saatlerinde burcunuza ilerlediğinde kendinizi çok daha iyi ve güçlü hissedebilir, ışığınızla parlayabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi bir tutum izleyebilir ve kendinizi öne çıkarabilirsiniz.


28 temmuz, 2019

Venüs maddi imkanlarınızı ve fırsatlarınızı çok daha iyi değerlendirebileceğiniz bir alana ilerliyor. Özgüveninizle giderek parlayabilirsiniz. Lüks alışveriş ve harcamalara yönelebilirsiniz. Cömert tavırlarınızla dikkat çekebilirsiniz.


27 temmuz, 2019

Sessiz, sakin ve dinlendirici bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. Ancak ihmal, dalgınlık ve unutkanlıklar gündeme gelebilir, uyanık kalmaya çalışmalısınız.


26 temmuz, 2019

Sosyal açıdan hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz.


25 temmuz, 2019

Özellikle maddi konularda girişimci ve rekabetçi tarafınızı ortaya koyabilirsiniz. Yapacağınız bir iş görüşmesi ve ikna edeceğiniz kişiler varsa bir adım önde olabilir, yeteneklerinizi seferber edebilirsiniz.


24 temmuz, 2019

Bugün Merkür ve Venüs burcunuzda kavuşurken iletişim açısından güzel fırsatlar yakalayabilir, kendinizi daha iyi anlatma ve ifade etme imkanı bulabilirsiniz.

 

23 temmuz, 2019

Güneş’in burç değiştirdiği bugünden itibaren önümüzdeki bir aylık dönemde odağınızda iş ve para konuları olabilir. Elinizdeki imkanları, parayı, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirme konusunda motive olabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.