Yengeç Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

5 aralık, 2019

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve uzaklaşmak için sabırsızlanabilirsiniz. Uzaklardan haberler gündeme gelebilir. Yurt dışı, uluslararası bağlantılı konular ve seyahatler gündeminize gelebilir.


4 aralık, 2019

Bugün yabancılarla, yeni insanlarla tanışmak, farklı ve yeni yerler görmek için uygun bir gün olabilir. Paylaşımlara açıksınız. Uzaklardan haberler ve seyahatler gündeminize gelebilir.


3 aralık, 2019

Jüpiter’in burç değiştirmesiyle ilişkiler ana gündem maddeniz haline geliyor. Mevcut ilişkinizde destek görebilirsiniz. Bir ilişkiniz yoksa karşınıza pek çok kişi çıkabilir.


2 aralık, 2019

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün, güçlü kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Ortak maddi konular, alım satım ve yatırım işlerini masaya yatırabilir, konsantre olabileceğiniz konu ve alanlar bulabilirsiniz.


1 aralık, 2019

Ortak maddi konular, iş ve para konuları bugün gündeminizde yer alabilir. Güçlü kişilerle karşı karşıya gelirken siz de azimli, hırslı hareket edebilirsiniz. Negatif duygulardan uzak durmaya çalışın.
30 kasım, 2019

Karşılıklı diyalog ve etkileşimin önemli olduğu bir gündesiniz. Fikir danışmak, soru sormak, danışmanlık almak, karşınızdaki kişinin bilgi ve tecrübesinden yararlanmak için uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, uyum, birliktelik ruhu arayışınız artabilir.


29 kasım, 2019

Evlilik, ortaklıklar ve ilişkiler açısından oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. Ancak herhangi bir adım atmadan veya girişimde bulunmadan önce karşı tarafın istek ve beklentilerini dikkate aldığınızdan emin olmalısınız.


28 kasım, 2019

Akşam saatlerine kadar tamamlanması, halledilmesi gereken irili ufaklı işlerle meşgul olabilirsiniz. Sonrasında bire bir ve ikili ilişkiler önem kazanıyor, ilişkilerinizde karşılıklı denge ve uyumu daha fazla gözetebilirsiniz.


27 kasım, 2019

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ilişkiler adına güzel gelişmeler de sizi bekliyor. Bu geçiş bir ilişkiniz yoksa bir ilişki getirebilir ve bu ciddi bir ilişki olabilir. Mevcut birlikteliğinizde ise daha çok destek ve ilgi gördüğünüz bir döneme geçiş yapabilirsiniz.


26 kasım, 2019

Bugün gerçekleşen yeni ay gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda yeni başlangıçları işaret edebilir. Kendinizi daha zinde ve daha iyi hissedebileceğiniz bir yeni ay sizi beklerken günlük rutininizde sizi rahat ettiren değişiklikler için adım atabilirsiniz.


25 kasım, 2019

Haftanın bu ilk gününde aşka dair konular gündeminizde yer alabilir. Tutkularınızın peşinden koşarken ardınızda bıraktıklarınızın da küçük bir muhasebesini yapabilirsiniz. Sevdikleriniz konusunda hassassınız.

24 kasım, 2019

Aşk hayatınızla ve sevdiklerinizle ilgili konular gündeminize gelirken kalbinizin sesini daha fazla dinleyeceğiniz bir geçirebilirsiniz. Heyecan ve tutkularınızın peşinden koşabilirsiniz.


23 kasım, 2019

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte sağlık, şifa konuları çevrenizin ve bulunduğunuz ortamın düzeni, hijyeni gibi konular önem kazanıyor. Konusunda uzman kişilerle bir araya gelmek, sağlık ve tedavi konularında bilginizi geliştirmek yönünde motivasyonunuz artıyor.


22 kasım, 2019

Ev, aile, yaşadığınız yer, mekan ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilir, keyifli sofralarda konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Aile ilişkilerini geliştirmek için uygun bir gün olabilir. 


21 kasım, 2019

İletişim açısından hareketli bir gün sizi beklerken, iletişimde duygularınızı daha çok ortaya koyabilir, karşınızdaki kişiye sıcak, sevecen, koruyucu bir tonla seslenebilirsiniz. Yaratıcılığınızı konuşmalarınıza yansıtabilirsiniz.


20 kasım, 2019

Bugün Merkür retrosu da son buluyor. Kendinizi, istek, tutku ve heyecanlarınızı daha kolay ifade etme imkanı bulabilirsiniz. Yaratıcılığınızı söze, ifadeye ve yazıya daha kolay dökebilirsiniz.


19 kasım, 2019

Mars’ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde sevdikleriniz, aşk hayatınız ve varsa çocuklarınızla ilgili konular biraz daha yorucu ve uğraştırıcı olabilir. Hayatınızda kendinizi daha fazla göstermek, yeteneklerinizi, yaratıcılığınızı sergilemek, kişiliğinizin özgün yönlerini ortaya koymak adına daha mücadeleci olabilirsiniz. Egolar ön plana çıktığında bu durumun sizi sevdiklerinizden uzaklaştırmamasına dikkat etmelisiniz.


18 kasım, 2019

Maddi konular öne çıkarken alım satım, yatırım gibi konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Hesabınızı doğru yapmaya çalışmalı, bütçeniz konusunda kontrollü gitmelisiniz.


17 kasım, 2019

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken cazibeniz ve karizmanızla dikkat çekici olabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Lider, yönetici özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Ancak sübjektif davranmaktan kaçınmalısınız.


16 kasım, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha coşkulu bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Cesur ve cömert yönlerinizle dikkat çekicisiniz.


15 kasım, 2019

Manevi, mistik, spiritüel konulara olan ilginiz yüksek olabilir, inançlarınız doğrultusunda daha kolay ve rahat ilerleyebilirsiniz. Güçlü sezgileriniz kontrolünüz dışı durumlarda size yol gösterebilir.


14 kasım, 2019

Kontrolünüz dışı gelişmeler sizi mistik ve spiritüel konulara çok daha yatkın kılıyor. Sezgileriniz ve bilinçaltınız devreye girerken hayatı daha akışta algılayabilirsiniz. Rüyalarınız anlam kazanabilir.


13 kasım, 2019

Dolunayın ardından öğle saatlerinde Ay burç değiştirirken tempoyu biraz düşürebilir, sessiz, sakin ve dinlendirici bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. İhmal, dalgınlık ve unutkanlıklar gündeme gelebilir.


12 kasım, 2019

Bugün gerçekleşen dolunay sosyal çevrenize ışık tutuyor. Arkadaş ilişkileriniz gündeminizde olabilir. Bir arkadaşınızla ilgili gerçekleri daha açık ve net görebilir, bunu bitirme ve devam ettirme yönünde kararlar alabilirsiniz.

11 kasım, 2019

Güneş ve Merkür bugün birlikte seyrederken aşka, tutku ve heyecanlara dair konular kalbinizle birlikte zihninizi de sarabilir. Dalgınlık ve yanlış anlamalara dikkat etmeniz gerekebilir. Aşkı kelimelere dökme isteği, motivasyonu zorlayıcı olabilir.

10 kasım, 2019

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular dikkat çekici olurken başarılarınız ve yaptıklarınızla beğeni ve takdir toplayabilirsiniz. Duygularınızı göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir, göz önünde olabilirsiniz ancak otorite konumunda kişilerle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.


9 kasım, 2019

Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir.


8 kasım, 2019

Bugün sabah saatlerinde yol ve yolculuklar konusunda biraz daha dikkatli ve tedbirli davranmanız gerekebilir. İhmal ve dalgınlıklara dikkat. Sonrasında canlı bir gündem var ve yaptıklarınız ve başarılarınızla takdir görebilirsiniz.


7 kasım, 2019

Daha özgür duygularla bulunduğunuz ortamın dışına çıkma heves ve heyecanında olabilirsiniz. Seyahatler, gezi veya tatil planları yapmak isteyebilirsiniz. Keşif ve macera duygunuz yükseliyor.


6 kasım, 2019

Keşif ve macera ruhunuzun öne çıktığı bir gün olabilir. Gittiğiniz yerlerde edindiğiniz deneyimlerden karşılaştığınız kişilerden çok şey öğrenebilir, öğrendiklerinizi paylaşabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.