Yengeç Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

25 ocak, 2020

Kova burcunda meydana gelen yeni ay ortak maddi konularda yeni adım ve başlangıçları beraberinde getirebilir. Yeni bir ortak girişimde veya yatırımda bulunabilirsiniz. Vergi ve miras konularında yeni gelişmeler gündeme gelebilir.


24 ocak, 2020

İlişkiler önemini sürdürüyor. Denge ve uyumu daha fazla gözetmek isteyebilirsiniz, karşı tarafı da kendiniz kadar düşünebileceğiniz, önemseyebileceğiniz bir gün. Akşam saatlerinde mücadeleci yönünüz öne çıkıyor.


23 ocak, 2020

İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık konuları bugün gündeminizi her zamankinden daha fazla meşgul edebilir. Birlikteliğinizde ve birebir ilişkilerinizde daha fazla denge, uyum ve adalet beklentileriniz olabilir.


22 ocak, 2020

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken kendinizi karşınızdaki kişiye bağlı hissedeceğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Birilerine danışmak, fikir almak için güzel bir gün olabilir. Ortak hareket etmek isteyebilirsiniz.


21 ocak, 2020

Detaylar, hesap işleriyle uğraşırken düzenli, planlı, stratejik davranabilirsiniz. Kaygı ve kuruntulardan uzak işlerinize odaklanırken zamanı doğru yönetmeyi ihmal etmemelisiniz. Sağlığınızla ilgilenmelisiniz.


20 ocak, 2020

Bugün akşam saatlerinde Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ortak para ve yatırım konularında kendinizi oldukça motive ve istekli hissedebilirsiniz. Çalışmaktan, mücadeleden kaçınmayabilir, yanınıza da yine güçlü, kuvvetli, dirayetli kişileri çekebilirsiniz.


19 ocak, 2020

Aşk hayatınızla ilgili konular bugün öne çıkarken tutkularınızın, heyecanlarınızın peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Keyifli organizasyonlar, planlar yapmak için uygun bir gün olabilir. Kendinizi güçlü ve etkileyici şekilde ifade edebilirsiniz.


18 ocak, 2020

Bugün ilgi duyduğunuz konuların üzerine heyecan ve tutkuyla gidebilir, yüreğinizin sesini her zamankinden daha fazla dinleyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı, sanatçı yönlerinizi ortaya çıkarabileceğiniz, özgüvenle hareket edebileceğiniz bir gün olabilir.


17 ocak, 2020

Bugün Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte ortak yatırım, alım satım, harcama işlerine daha fazla kafa yorabilirsiniz. İş hayatınızda hareketli bir döneme girebilirsiniz. Derin, kapalı, gizemli konulara merakınız artıyor, polisiye romanları elinizden düşürmeyebilirsiniz.


16 ocak, 2020

Evinizde aktif bir gün geçirebilirsiniz, mutfağınıza, beslenmenize zaman ayırabilir, hem leziz hem de sağlıklı sofralar kurabilir, ailenizi ve yakınlarınızı bu sofralara davet edebilirsiniz.


15 ocak, 2020

İletişim, haberleşme açısından hareketli bir gün olabilir. İş görüşmeleri, ziyaretler, ticari konular ve kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde huzuru evinizde, ailenizle bulabilirsiniz.


14 ocak, 2020

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte özellikle eğitim, yurt dışı, yabancılarla bağlantılı konular, uzaklar ve yolculuklarla ilgili sizi destekleyici koşullar içinde bulunabilirsiniz. Yapacağınız seyahatler iyi geçebilir, yeni insanlar tanıyarak, yeni yerler görerek kendinizi her anlamda zenginleştirebilirsiniz.


13 ocak, 2020

Gün içinde maddi konular, iş ve para konularıyla ilgili elinizde kalan ve tamamlanması gereken işlerle uğraşabilirsiniz. Kontrolünüz dışında kalabilecek durumları göz önüne almayı ihmal etmemelisiniz. Akşam saatlerinde iletişim hızlanabilir.


12 ocak, 2020

Alışverişlerde, maddi konularda, alım satım işlerinde, harcamalarda biraz hesaplı, düzenli, disiplinli davranmanız gereken bir gün olabilir. Kararlı bir tutumla sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca gezegenlerin yan yana dizilişi uzunca bir süredir kurtulmak istediğiniz kalıpları, kural ve klişeleri zorlayan bir dönüşüm sürecine işaret edebilir.


11 ocak, 2020

Ay gün içinde burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken cesur yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda yönetici ve lider bir tutum sergileyebilirsiniz. Akşam saatlerinde lüks ve konfor ihtiyacınız artabilir.


10 ocak, 2020

Bugün bir Ay tutulması meydana geliyor. Ay tutulması kendinizle ilgili bazı kararlar almanızı sağlarken, duygusal ihtiyaçlarınızı anımsatabilir, kendinizi sübjektif bakış açısına ve duygusallığa çok kaptırmamaya çalışın.


9 ocak, 2020

Sabah saatlerinde unutkanlığa, sakarlığa özellikle dikkat etmeniz gerekebilir. Öğle sonrasında Ay burcunuza ilerlediğinde girişimlerinize hız verebilir, cesur ve özgüvenli hareket edebilirsiniz. Burcunuzda yarın gerçekleşecek Ay tutulması öncesinde bilinçaltınız uyanışta olabilir.

8 ocak, 2020

Günlük yaşamınıza etki eden kontrolünüz dışı gelişmeler bugün sizi zorlasa da kendinizi akışa bıraktığınızda çok daha iyi hissedebilirsiniz. Sakin, dingin, sessiz ortamlara ve kendinizle baş başa kalmaya ihtiyacınız olabilir.


7 ocak, 2020

Hayatı akışına bırakabileceğiniz bir gün, sessizliğin sesini dinlemek ve tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Otorite konumunda güçlü kişilerle kuracağınız bağlantı ve temaslarda konuları derin şekilde tartışabilir ve bundan keyif alabilirsiniz.


6 ocak, 2020

Haftanın ilk gününde kendinizi düşünce ve fikirlerinizi rahatça konuşup tartışabileceğiniz ortamlarda bulabilirsiniz. Sosyal ortamlarınızda, arkadaş gruplarınızda dikkat çekebilirsiniz.


5 ocak, 2020

Sosyal bir gün geçirebilir, arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi ortaya koyarken duygularınızı paylaşmaktan çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir. Kendinizi dostlarınız arasında daha rahat hissedebilirsiniz.


4 ocak, 2020

Mars’ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte çalışma hayatınızın koşulları veya günlük yaşantınız her zamankinden daha yoğun, hareketli, tempolu, yorucu olabilir. Sağlığınızı gözetmeyi ihmal etmemelisiniz. Kaygı ve kuruntuların, ince detayların ya da aşırı mükemmeliyetçiliğin sizi yıpratmasına izin vermemelisiniz.


3 ocak, 2020

Ciddi konular, resmi iş ve görüşmeler gündemde. Önemli kişilerden destek alabilir ve bağlantılar kurabilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınız, hedef ve planlarınız ve iş ve kariyer konuları ön planda olabilir.


2 ocak, 2020

Yılın bu ikinci gününde iş hayatınızla ve kariyerinizle ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Üstlerinizle, yönetici ve patron konumunda kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz. İş seyahatleri ve ziyaretleriyle hareketli bir gün sizi bekliyor.


1 ocak, 2020

Uzaklardan alacağınız güzel haberlere sevineceğiniz bir gün olabilir. Bugün yapacağınız gezi veya seyahatlerden daha çok keyif alabilirsiniz. Kişisel gelişim ve eğitim konularında olumlu gelişmeler dikkat çekici olabilir.


31 aralık, 2019

Yılın son gününde daha özgür duygularla bulunduğunuz ortamın dışına çıkma heves ve heyecanında olabilirsiniz. Seyahatler, gezi veya tatil planları yapmak isteyebilirsiniz. Keşif ve macera duygunuz yükseliyor.


30 aralık, 2019

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte ikili ilişkilerde daha fazla iletişim ve görüşme gündeme gelebilir. Karşınızdaki kişiyi anlamak için daha fazla düşünebilir ve konuşabilirsiniz.


29 aralık, 2019

Sezgilerinizin gücüne inanabileceğiniz ve kendinizi duygularınızın ve yaratıcılığınızın akışında hissedebileceğiniz bir gün. Ancak özellikle ortak maddi konularda, iş ve para konularında hayalci davranmaktan uzak durmalısınız.


28 aralık, 2019

Ortak maddi konularda, yatırım, alım satım, vergi ve miras işleriyle ilgili hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ortaklıkların maddi boyutu ve paylaşımlarla ilgili kurduğunuz ilişkilerde denge ve uyumu gözetebilir, adil ve eşitlikçi yönlerinizi daha çok öne çıkarabilirsiniz.


27 aralık, 2019

Tutulma sonrası bugünkü Güneş Jüpiter kavuşumu ilişkilerde sizi biraz daha öne çıkarabilir. İlişkiden istek ve beklentilerinizi güçlü bir biçimde ortaya koyabilir. Karşınızdaki kişinin gurur ve arzusuyla da yüzleşebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.