Yengeç Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

24 ocak, 2022

Mars’ın Oğlak burcuna ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk ay boyunca ikili ve bire bir ilişkiler sizi epeyce uğraştırabilir. İlişkilerde denge ve uyumu korumak adına epeyce mücadele verirken bir yandan da iş ve para konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir.

  


23 ocak, 2022

Mars bugün burç değiştirmeden önce son derecesinde seyrederken gündelik yaşamınızda ve çalışma ortamınızdaki karmaşaya ayrıca özen göstermeniz gerekiyor. Size destek olan kişilerle ilişkilere dikkat etmeli, sabırlı davranmalısınız.


22 ocak, 2022

İletişim açısından hızlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız, iş çevrenizle, kardeşlerinizle temas halinde olabilirsiniz. Duygusal düşünme şeklinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün.


21 ocak, 2022

Ay Başak burcunda ilerlerken yakın çevre, komşu ve kardeş ilişkileriyle ilgili hassasiyetler bugün dikkat çekici olabilir. Kendinizi ifade ederken duygularınızı gösterebilirsiniz. Alınganlıklara dikkat etmelisiniz.


20 ocak, 2022

Bugün Güneş’in Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte daha güçlü ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz, iş ve para konularına daha fazla odaklanabileceğiniz bir dönem başlıyor. Ruhsal, psikolojik, psişik konular ilginizi çekebilir.


19 ocak, 2022

İş, para konuları ve maddi konular gündeminize gelirken alışveriş ve harcamalar da söz konusu olabilir. Ciddi ve hırslı yönünüzü ortaya çıkarabilir, yeteneklerinizi, sahip olduklarınızı bu yönde daha iyi kullanmak isteyebilirsiniz.


18 ocak, 2022

Burcunuzdaki dolunay getirdiği farkındalıkla yaşamınızda bazı önemli kararlar almaya itebilir. İlişkilerin getirdiği baskıyı hissederken yaşam koşullarınıza daha derin bir bakış atabilirsiniz.


17 ocak, 2022

Ay burcunuzda ilerlerken ışığınızla dikkat çekici olabilirsiniz. Başkalarını etkilemekte zorlanmayabilir, ilişkinizde söz sahibi ve güçlü konumda olabilirsiniz. Aşırı sübjektif tutumlardan kaçınmalısınız.16 ocak, 2022

Ay burcunuzda ilerlerken gözler üzerinizde olabilir. Cazibenizle, çekiciliğinizle göz alıcı olabilirsiniz. Bu durum sizi ilişkilerde söz sahibi kılabilir. Fazlaca sübjektif davranmadığınızdan, karşı tarafı da dikkate aldığınızdan emin olun.


15 ocak, 2022

Gün içinde ve özellikle de öğle sonrasında ihmal, dalgınlık ve unutkanlığa daha çok dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde ise Ay burcunuza ilerliyor ve hayatınızın kontrolü ve gücü daha fazla elinizde olabilir.


14 ocak, 2022

Merkür retrosu bugün başlarken ortak maddi konularda, iş ve para konularında, yatırım, finans işlerinde hesaplara, bütçeye çok daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. İhmal ve aldanmalara karşısında uyanık olmalısınız.


13 ocak, 2022

Ay’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle kontrolünüz dışı gelişmeler gün içinde hüküm sürerken dalgınlığa, ihmallere her zamankinden daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Sakin ve dingin bir tutum sergilerken gelişmeleri oluruna bırakmayı tercih etmek iyi bir yol olabilir.


12 ocak, 2022

Sosyal açıdan hareketli gündem sürüyor. Arkadaşlarınızla gezi ve seyahatler gündeme gelebilir. Yenilikçi yönlerinizi, görüş ve fikirlerinizi gösterme fırsatınız olabilir, fikir tartışmaları ve paylaşımlara açık bir gün. Venüs retrosunda arkadaşlıkla aşkı karıştırmayın.


11 ocak, 2022

Arkadaşlarınızla bir arada geçireceğiniz sosyal bir gün sizi beklerken umduğunuz kadar hızlı olamayabilirsiniz. Yeni, sıra dışı ve modern fikirlerinizi tartışma, paylaşma imkânınız olabilir. Sosyal organizasyonlarda yer alabilir, dernek ve vakıf işleriyle uğraşabilirsiniz.


10 ocak, 2022

Haftanın ilk gününde hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir, onlara kulak vermeyi ihmal etmeyin.


9 ocak, 2022

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken, yaptıklarınızla, başarılarınızla takdir görebilirsiniz. Ancak bu takdir sözlü düzeyde veya hafif kalabilir, sezgilerinize güvenmeli ancak bağımlı olmamaya da dikkat etmelisiniz.


8 ocak, 2022

Planlarınıza, hedeflerinize, gerçekleştirmek istediklerinize odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizle, yönetici konumunda kişilerle, olgun ve yaşlı kimselerle görüşebilirsiniz. İtibarla ilgili konular önem kazanıyor.


7 ocak, 2022

Aklınızın dışarıda olacağı bir gün sizi beklerken sosyal medyada aktif olabilir, düşünce ve hayallerinizi paylaşabilir ve uzak noktalara, ufuklara taşımak isteyebilirsiniz.


6 ocak, 2022

Uzak kimselerle, yabancılarla temas ve görüşmeler gündeminize gelebilir, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Kişisel gelişim, yüksek öğrenim konuları ilginizi çekerken düşünce ve fikirlere açık olabilirsiniz.


5 ocak, 2022

Ay Kova burcunda ilerlemeyi sürdürürken ortak maddi konular, para ve yatırım işleri gündeminizde olabilir. Alım satım, vergi ve miras gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Hırslı, iddialı ve mücadeleci yönünüzü ortaya koyabilirsiniz.


4 ocak, 2022

Ay Kova’da ilerlerken düşünceler yorabilir zira ilişki ve ortaklıklarda hırslı ve mücadeleci bir tutum içinde olabilirsiniz. Güçlü kişilere denk gelirken öngörülemeyecek durumlar olabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız.


3 ocak, 2022

İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında hassas bir gün geçirebilirsiniz, en çok da karşılıklı iletişime dikkat etmelisiniz. Birbirinizi iyi anlamadan uzlaşmayı yakalamak zor olabilir, yanılgılara dikkat.


2 ocak, 2022

Karşıt burcunuzda gerçekleşen yeni ayla birlikte ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında yeni adımlar, girişimler, gelişmeler söz konusu olabilir. Karşınıza yeni biri çıkabilir veya ilişkinizde yeni bir evre söz konusu olabilir.


1 ocak, 2022

Yeni yılın bu ilk gününde detaylar, irili ufaklı işler önem kazanırken çalışkan yönlerinizle pek çok işin üstesinden gelebilirsiniz. Evham, kuruntu ve kaygıları bir kenara bırakıp ana odaklanmalısınız. İlişkilerden yana beklenmedik durumlar, gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ufak sürprizlerle mutlu olabilirsiniz.


31 aralık, 2021

Yılın son gününde detaylar konusunda titiz ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Kuruntuları bir kenara bırakıp işinize konsantre olduğunuzda güzel sonuçlar alabilirsiniz.


30 aralık, 2021

Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler bugün hareketli, canlı bir gündeme işaret ediyor. İstek ve beklentileriniz ön planda olabilir, kendi ihtiyaçlarınız konusunda daha talepkâr davranabilirsiniz. Kişiliğinizi ortaya koyabilirsiniz.


27 aralık, 2021

Bugün ailenizle, babanızla veya baba evinizle ilgili konular gündeme gelirken, geçmişi ve olayları kendi içinizde daha fazla sorgulayabilirsiniz. Aile bireyleriyle daha sık görüşebilir onları daha iyi anlamak için çaba sarfedebilirsiniz.


26 aralık, 2021

Akşam saatlerine ilerlerken ev ve aile konularıyla ilgilenebilir, beslenme ve mutfak işleriyle zaman geçirebilirsiniz. Tadilat ve tamirat işleri de evde sizi epeyce oyalayabilecek gibi görünmekte.


25 aralık, 2021

İletişimle ilgili konular gündemini bugün de sürdürüyor. Yanlış anlamalara ve ifadelere dikkat etmelisiniz. Yakın çevrenizdeki olay ve gelişmelere duyarlı olabilirsiniz.


24 aralık, 2021

Komşularınızla, etrafınızdaki kişilerle, kardeşlerinizle iletişim halinde olabileceğiniz bir gündesiniz. Hayatınızı onlarla paylaşmaktan, birlikte öğrenmekten ve keşfetmekten zevk alabilirsiniz. Sözleriniz farklı taraflara gidebileceğine dikkat etmelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.