Yengeç Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

2 nisan, 2020

Ay bugün burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken görünümünüzde veya duruşunuzda değişiklik yapabilirsiniz. Saçlarınızı yapabilir, kendinize bakabilir, güzel giysiler deneyebilirsiniz. Dikkat çekici olabilirsiniz.


1 nisan, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizden eminsiniz ve ne istediğinizi biliyorsunuz. İddialı ve rekabetçi yönünüzü daha çok ortaya çıkarabilirsiniz. Cesur davranabilirsiniz, girişken davranacağınız bir gündesiniz.


31 mart, 2020

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken ortak maddi konularda temkinli olmalısınız. İlişkilerin paylaşım noktasında hayal kırıklığına uğratabilecek durumlar karşısında moralinizi yüksek tutmaya çalışmalısınız.


30 mart, 2020

Bugün Mars’ın burç değiştirmesi ve Satürn’ün yanına ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte ortak maddi konular, yatırım, finansman, vergi, miras işleri sizi yoran, zamanınızı, enerjinizi alan, tüketen konular olabilir. Eşinizin veya ortağınızın işleri de sizi oldukça meşgul edebilir.


29 mart, 2020

Kontrolünüz dışında gelişen ve elinizde olmayan sebepler yaşamınıza etki edebilir. Olayları akışına ve gidişata bırakmanız gerektiğinde ise ihmal, unutkanlık veya dalgınlıklara dikkat etmeniz gerekiyor.


28 mart, 2020

Sosyal ilişkilerinizde güçlü arkadaşlarınızdan ve dostlarınızdan destek göreceğiniz bir gün sizi beklerken, siz de ilişkilerinizde güçlü ve etkili duruşunuzla dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.


27 mart, 2020

Venüs ve Jüpiter bugün olumlu bir açı kurarken arkadaş ve dostlarınızdan göreceğiniz destek ve iyiliklerle kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Görüş ve düşüncelerinizle ilgi çekeceğiniz bir gün olabilir.


26 mart, 2020

Gün içinde görev ve sorumluluklar açısından ele almanız gereken işler üzerinde durabilirsiniz. Akşam saatleri yaklaşırken yenilikçi, sıra dışı fikirlerinizi arkadaşlarınızla paylaşma imkânı bulabilirsiniz. Vizyoner yönünüzü ortaya koyabilirsiniz.


25 mart, 2020

Koç burcunda gerçekleşen yeni ayın ardından iş hayatınızda ve kariyerinizde yeni bir dönem başlayabilir. Görev ve sorumluluk alanınızda yeni durumlar gelişebilir. Organizasyon becerilerinize güvenmelisiniz.


24 mart, 2020

Bugün gerçekleşen yeni ay iş yaşamınız, kariyeriniz yolunda yeni adımlara işaret edebilir. Yeni bir görev ve sorumluluk alanı belirleyebilirsiniz kendinize. Hedef ve planlarınızı yeniden gözden geçirmeniz ve alternatif yaratmanız için bir fırsat olabilir.


23 mart, 2020

Haftanın ilk günü bir araya gelen Mars ve Plüton gezegenleri özellikle ilişkiler, ortaklıklar evlilik konularında ortaya çıkabilecek büyük enerjilere dikkat çekiyor. Bu yüksek enerjiyi ortaklığı geliştirmek için kullanabilirsiniz ancak doğru yönetmeye dikkat edin.


22 mart, 2020

Bugün Satürn’ün Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte ortak maddi konularda, iş ve para konularında yapısal bir süreç başlıyor. Daha ciddi, organize bir tutum içinde ortak maddi konuları daha doğru ve düzgün şekilde yapılandırabilirsiniz.


21 mart, 2020

Sabah saatlerinde güçlü ve mücadeleci yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Güçlü kimselerle görüşebilirsiniz. Kadınlardan kaynaklanabilecek duygusallıklar ya da kriz durumları üzerinizde psikolojik baskı ve stres yaratabilir. Sonrasında biraz daha rahatlatıcı şartlar doğabilir.


20 mart, 2020

Bahar gündönümüyle Güneş’in burç değiştirmesinin ardından artık hedeflerinize ve planlarınıza odaklanıyorsunuz, iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular sizi daha fazla motive edebilir. Enerjinizi, ışığınızı gösterme zamanınız başlıyor.


19 mart, 2020

Ay Oğlak burcunda ilerlemeyi sürdürürken ilişkilerin getirdiği zorlayıcı durumlar karşısında sakin tepkiler vermeyi ihmal etmemeli, soğukkanlılığınızı korumaya çalışmalısınız. Karşınızdaki kişiyi anlamak için derin sorgulamalar içinde bulunabilirsiniz.


18 mart, 2020

İkili ilişkiler ön plana çıkıyor, görüşmeler yapabilirsiniz, yakın arkadaşlarınıza danışabilir, soru sorabilirsiniz. Tek başına hareket etmekten kaçınacağınız bir gün olabilir.17 mart, 2020

İlişkiler, evlilik ve ortaklık konularında yoğun bir gündem sizi beklerken dengeleri korumak adına sabırlı olmalısınız. Maddi ve dünyevi konulara rahat odaklanabileceğiniz bir günde doğal meziyetlerinizden faydalanmalısınız.


16 mart, 2020

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte yurt dışı ve yabancılarla bağlantılarınız hızlanabilir. Uzak yollardan haberler ve yolculuklar gündeme gelebilir.


15 mart, 2020

Günlük işler, çalışma ortamınızın koşulları çok çalışmayı beraberinde getirebilir, irili ufaklı birçok iş yorucu olabilir. Detaylara her zamankinden fazla dikkat etmelisiniz.


14 mart, 2020

Öğleye kadar şartlar çok belirleyici olmasa da sonrasında sanatsal, yaratıcı yönlerinizi parlak bir şekilde gösterebileceğiniz bir gün olabilir. Ve eğer estetik yönü yüksek bir işle uğraşıyorsanız bu avantajdan yararlanmalısınız. Öğleden sonradan itibaren ilgilenmeniz gereken detaylar olabilir.


13 mart, 2020

Aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konular gündeminizi meşgul ederken, sevgi uğruna elinizden geleni yapmaya hazır olabilirsiniz. Heyecan ve tutkularınızın ön planda olduğu bir gün geçirebilirsiniz.


12 mart, 2020

Heyecan duyduğunuz, keyif aldığınız konulara ağırlık verebilirsiniz. Aşka ve sevdiklerinize dair konular gündeme gelebilir. Karşılıklı doğabilecek ego problemlerine dikkat etmelisiniz.


11 mart, 2020

Ev ve aileyle ilgili konular gündeminize gelirken geçmiş ve anılar su yüzüne çıkabilir. Eski albümleri ve resimleri karıştırabilir, ailenizle bir arada ve onlara yakın olmak isteyebilirsiniz.


10 mart, 2020

Merkür’ün bugün düze dönmesiyle birlikte ortak maddi konularda, vergi ve miras konularında gelişmeler hızlanabilir. İletişimin yoluna girmesiyle birlikte ortaklarınızla, eşinizle pürüzleri giderebilirsiniz.


9 mart, 2020

Bugün gerçekleşen dolunayla birlikte yakın çevrenizle, her gün görüştüğünüz kişiler, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili gelişmeler gündeme gelebilir. Bu gelişmelerle birlikte onlara dair yeni farkındalıklar içinde olabilir, iletişim konularında karar alabilirsiniz.


8 mart, 2020

Maddi konularda kafa karışıklıklarına, hesap hatalarına biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Harcamalarınızda bütçenizi kontrol etmeniz gerekebilir. Öğle sonrasında iletim hızlanıyor ancak Merkür retrosunda bunu iyi yönetmeye dikkat etmelisiniz.7 mart, 2020

Maddi konular açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir. Bütçenizi ve maddi durumunuzu gözettiğinizden emin olmalısınız, zira fazlaca hoşunuza giden eşya veya giysiler karşısında duygusal davranabilirsiniz.


6 mart, 2020

Sabah saatlerinde burcunuzda ilerleyen Ay size kendinizi gösterme ve ortaya koyma imkanı tanıyor. Cesur davranabilirsiniz. Öğleden sonra ise keyif ve konforunuz çok daha ön planda olabilir.5 mart, 2020

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal açıdan renkli ve canlı bir döneme ilerliyorsunuz, arkadaş ve dostluklardan keyif alabilirsiniz. Aradığınız aşkı sosyal çevrenizde bulabilirsiniz.


4 mart, 2020

Bugün burç değiştiren Merkür retrosu ortak maddi konularda hesap işlerine daha fazla dikkat etmenizi gerektirebilir. Ancak geçtiği burçta biraz daha rahat eden Merkür daha mantıklı, akılcı düşünmenizi kolaylaştırabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.