Yengeç Haftalık Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

19 ekim, 2020

Aşk ve sevgi öne çıkabilir

Bu hafta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte sevdiklerinize ve varsa çocuklarınıza daha fazla odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Aşk öne çıkarken yüreğinizin sesini dinlemek özünüzü, egonuzu ortaya çıkarabilir ve sizi daha ön planda kılabilir.


12 ekim, 2020

Yeni ay yeni bir ev veya aile düzeni getirebilir
Bu haftanın en önemli konusu hafta ortasından itibaren Merkür’ün geri gitmesi. 14 Ekim’den itibaren aşkta çıkmaza giren iletişim konuları bir miktar başınızı ağrıtabilir. Bu dönemde düşünceler iyice ağırlaşırken aşkta fazla şüpheci ve sorgulayıcı davranmamaya gayret etmelisiniz. Bu hafta ayrıca 16 Ekim’de bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay ev ve aile yaşamınıza yeni bir süreç kazandırabilir.


5 ekim, 2020

Dinlenmeye zaman ayırabilirsiniz
Haftanın ilk günü sosyal bir gündeminiz olabilir. Ardından kendinizi biraz daha çekip dinleneceğiniz ya da daha sakin ve sessiz geçirebileceğiniz bir gündem sizi bekliyor. Hafta sonuna doğru Ay’ın burcunuza ilerlemesiyle daha canlı ve göz önünde olabilir, enerji toplayabilirsiniz. Pazar günü maddi konular ön planda olabilir.


28 eylül, 2020

Dolunay ve kariyer kararları
Bu haftanın en önemli olayı dolunay ve bu dolunay size iş yaşamınız, kariyeriniz, hedef ve planlarınız ve görev ve sorumluluklarınızla ilgili farklı bir perspektif ve bakış açısı getirebilir. Dolunayın yöneticisi Mars retrodayken temkinli ve sabırlı düşünmekte fayda var. Bu hafta ayrıca burç değiştiren Venüs yakın çevrenizden destek getirebilir, eğitim konularında parlayabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.