Yengeç Haftalık Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

20 eylül, 2021

Aile odaklı bir döneme girebilirsiniz
Haftaya bir dolunayla başlıyoruz ve bu dolunayla birlikte seyahatler, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı konularla ilgili daha önce göremediğiniz bir durumun farkına varabilir ve bir karar alabilirsiniz. Merkür Jüpiter açısı ailenizle dengeli ilişkiler kurmanızı kolaylaştırabilir. Güneş’in 23 Eylül’den itibaren Güneş’in Terazi burcunda ilerlemeye başlamasıyla aile ilişkileriniz öne çıkmaya başlıyor ve siz de bu ilişkilere odaklanmak isteyebilirsiniz.


13 eylül, 2021

Evden uzaklaşabilirsiniz
Hafta gündelik telaşlarla başlarken detayları es geçmemelisiniz. Mars’ın bu hafta burç değiştirmesiyle birlikte bulunduğunuz ortamdan, evinizden, yuvanızdan uçmaya hazırlanın. İçinde bulunduğunuz şartlar sizi uzaklara, seyahatlere, yer ve mekan değişikliğine itebilir. Aile içi sürtüşmelere bu dönemde daha çok dikkat etmeli ve sabrınızı korumalısınız. Hafta sonunda mekan değişikliği iyi gelebilir.


6 eylül, 2021

İletişim çevresinde değişiklikler
Bu hafta Salı günü gerçekleşen yeni ayla iletişim dünyanızda yeni pencereler açılıyor. Yakın çevrenizde yeni komşularınız ve iş arkadaşlarınız olabilir. Kardeşlerinizle de her zamankinden çok farklı bir iletişim şekli belirleyebilirsiniz. Venüs’ün hafta sonu burç değiştirmesiyle birlikte aşk hayatınızda keyifli bir dönem başlıyor, bu dönemde aşık olabilir, keyifle ilgilendiğiniz pek çok konuya zaman ayırabilirsiniz. Sizin için eğlenceli olabilecek bir aylık bir dönem başlıyor.


30 ağustos, 2021

Aile içi iletişim artıyor
Haftaya başlarken akışta kalmanız ya da bırakmanız gereken konular olabilir, olaylara ya da gelişmelere seyirci kalmak isteyebilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte aile içi iletişiminiz artabilir, ailenizi daha sık ziyaret edebilir, onlarla daha çok görüşebilirsiniz. Geçmiş, tarihle ilgili konularda merakınız artabilir, tarih kitapları okuyabilirsiniz. Hafta sonuna maddi konular etki edebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.