Yengeç Haftalık Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

PINAR ATMACA

4 aralık, 2023

Daha fazla aşk
Venüs’ün Akrep burcuna ilerlemesiyle yaşamınıza daha fazla aşk ve tutku katabilirsiniz. Aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Bu hafta Merkür retrosunun başlaması öncesinde bire bir diyalog ve konuşmaları tamamlamalısınız.


27 kasım, 2023

Metafizik konular
İkizler burcunda gerçekleşen dolunayda metafizik konulara ilgi ve merakınız artabilir. Pragmatik ve işlevsel bir dönemden geçerken olayların öte yanını görmek isteyebilirsiniz. Merkür’ün Oğlak burcuna ilerlemesi ikili görüşmeleri ve diyalogları hızlandırabilir. Hafta sonunda aile bireylerinizle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.


20 kasım, 2023

Sağlık konuları
22 Kasım’da Güneş’in burç değiştirmesiyle gündelik telaşlarınıza, sağlık, zindelik ve beslenme gibi alanlara odaklanabilirsiniz. Ancak 24 Kasım’da Mars’ın da aynı alana ilerlemesiyle özellikle sağlığınızla ilgili daha dikkatli ve temkinli davranmalısınız. Mars’ın Satürn ile kurduğu açı uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda daha temkinli hareket etmeyi gerektirebilir.


13 kasım, 2023

Yeni bir aşk
Hafta başında gerçekleşen yeni ay hayatınıza yepyeni bir heyecan ve aşk katabilir. Bu dönemde aşık olabilirsiniz. Tutkularınıza hayat verebilirsiniz. Yeni bir hobi edinebilirsiniz. Sevdiklerinizle ilgili yeni gelişmeler yaşamınıza renk katabilir. Hafta sonu yeni heyecanlara açık görünüyor.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Aralık Sayısı Çıktı!

ELLE Aralık sayısının kapağında Serenay Sarıkaya, ELLE MAN ekinde ise Salih Bademci var!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-b��ltenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.