Yengeç Haftalık Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

1 haziran, 2020

Yay burcunda bir Ay tutulması

5 Haziran’daki Ay tutulması, çalışma ortamınızla, gündelik yaşamınızla, sağlık ve şifayla ilgili bir konuyu açığa çıkarabilir. Sağlığınızı ilgilendiren yeni kararlar gündeme gelirken gündelik yaşamınızı ve rutinlerinizi mercek altına alabilirsiniz.


25 mayıs, 2020

Merkür burcunuza geçiyor

Ayın bu son haftasında ilk iki gün Ay burcunuzda, ışığınız ve enerjinizle parlayabilir, kendinizi gösterebilirsiniz. Olayların epeyce kontrolünüz dışında olduğu bu dönemde haftaya bu şekilde başlamak iyi gelebilir. Ardından maddi konulara odaklanabilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken burcunuza ilerleyen Merkür sizi çok daha konuşkan, iletişime ve fikir alışverişine açık kılabilir. Hafta sonuna ise bunu fırsat bilerek yakın çevrenizde sıkı temas içinde olabilirsiniz.


18 mayıs, 2020

Bir hazırlık dönemi başlıyor 

Yoğun geçen bir haftanın ardından bu hafta Güneş burç değiştiriyor. Bu geçişle birlikte yaşamınızda kontrolünüz dışında gelişen olaylar ve durumlar artmakla birlikte Güneş’in burcunuza ilerlemeden önceki bir hazırlık aşamasını yerine getiriyor olabilirsiniz. Bu dönemde meditasyon, yoga, beden ve ruhu birleştiren çalışmalar, manevi konular size iyi gelebilir. 22’sinde meydana gelen yeni ay size bu anlamda yepyeni fikirler verebilir.


11 mayıs, 2020

İlişkilerde çifte durumlara dikkat

Oldukça dolu ve tempolu bir haftaya ilerliyoruz. Hafta başında başlayan Satürn retrosu ortak maddi konularda, iş ve para konularında ağır ilerleyen bir sürece işaret edebilir. Özellikle vergi ve miras işleri umduğunuzdan yavaş ilerleyebilir. Ruhsal anlamda kendinize daha çok dikkat etmeyi unutmayın. Salı günü Merkür’ün burç değiştirmesiyle ruhsal ve manevi konulara merakınız ve ilginiz artıyor, bu konularla ilgili başka kişilerle tanışma ve görüşme fırsatınız olabilir, çok boyutlu düşünmekte zorlanmayabilirsiniz. Bu hafta başlayan İkizler burcundaki Venüs retrosunda ikircikli, çifte durumlara özellikle dikkat etmek gerekebilir. Bu retro gizli kalmış ya da platonik aşıklara işaret edebilir. Ayrıca bu retroda maddi kayıp ve zararlara bir biraz daha dikkat etmelisiniz. Birden ortaya çıkan harcamalar yanında riskli olabilecek para işlerine ve alışverişlerine girmemeye özen göstermelisiniz. Bu hafta Mars Balık burcuna ilerliyor. Bu pek tekin bir geçiş değil ve sizi özellikle uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda, düşünsel, felsefi, manevi tartışmalar anlamında yorabilir. Ancak çıktığı burç itibariyle ruhsal açıdan bu geçiş rahatlatıcı olabilir. 14’ünde başlayan Jüpiter retrosu ise ikili ve bire bir ilişkiler ve ortaklıklar konusunda ısıtılıp ısıtılıp önünüze gelen mevzuları artırabilir, ilişkiler biraz daha karmaşık bir hal alabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.