Yengeç Haftalık Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

24 ocak, 2022

Enerjinizi ilişkilere ve ortaklıklara odaklama zamanı
Haftaya başlarken ev ve aile konularına odaklı gündeminiz sürüyor. Ardından aşk ve sevdiklerinize odaklı olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise gündeminizde gündelik ve rutin işler ve bunlara bağlı ilişkiler olabilir. Mars’ın burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde bire bir ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları enerjinizi odaklayacağınız alanlar olabilir. Merkür retrosunun Oğlak burcuna geçmesiyle karşılıklı diyalog ve iletişimde yanlış anlamalara biraz daha dikkat etmelisiniz. Venüs retrosunun son bulması ilişkilerde daha sakin ve rahat bir döneme işaret ederken karşınızdaki kişilerden iyilikler görebilirsiniz.


17 ocak, 2022

Burcunuzda dolunay gerçekleşiyor

Bu hafta burcunuzda gerçekleşen dolunay getirdiği farkındalıkla yaşamınızda bazı önemli kararlar almaya itebilir. İlişkilerin getirdiği baskıyı hissederken yaşam koşullarınıza daha derin bir bakış atabilirsiniz. 20 Ocak’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte daha güçlü ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz, iş ve para konularına daha fazla odaklanabileceğiniz bir dönem başlıyor. Ruhsal, psikolojik, psişik konular ilginizi çekebilir.


10 ocak, 2022

Sosyal bir hafta
Haftaya başlarken başarılarınızla ve yaptıklarınızla takdir görebilir ve duygularınızı açığa çıkarabilirsiniz. Ardından sosyal bir gündem sizi bekliyor. Venüs retrosuna bu hafta Merkür retrosunun da eklenmesiyle özellikle ortak maddi konularda anlaşma ve uzlaşma biraz daha zorlaşabilir, sabırlı olmalısınız.  Hafta sonuna ilerlerken olayları akışına bırakabilirsiniz ancak unutkanlığa ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz.


3 ocak, 2022

İlişkileri iş gibi ele alabilirsiniz
Karşıt burcunuzda gerçekleşen yeni ayın ardından yeni yılın ilk haftasında ilişkiler gündemde olabilir. Gerçekçi bir bakış açısıyla ilişkileri bir iş gibi yönetebilirsiniz. Ardından ortak maddi konular ve paylaşımlar sizi mücadeleci kılabilir. Hafta sonuna ilerlerken uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündemde olabilir ve bolca paylaşımınız olabilir. Hafta sonunu oldukça hareketli geçirebilirsiniz, duygularınızı açıkça ortaya koyabilirsiniz, iddialı tarafınızı gösterebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.