Yengeç Haftalık Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

PINAR ATMACA

20 mayıs, 2024

Ruhsal bir detoks zamanı
Bu hafta Güneş’in İkizler burcuna ilerlemesiyle manevi ve ruhsal açıdan kendinizi güçlendirebileceğiniz bir dönem başlıyor. 23 Mayıs’ta gerçekleşen dolunay gündelik yaşamınızdaki bir detaya dikkatinizi çekebilir ve sağlığınız açısından güçlendirici olabilir. Venüs ve Jüpiter’in burç değiştirmesiyle beklenmedik, ani sürprizlerle karşılaşabileceğiniz ve bunları değerlendirebileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Hiç tanımadığınız insanlardan destek görebilirsiniz.


13 mayıs, 2024

Sosyal konular
Merkür’ün Boğa burcuna ilerlemesiyle sosyal konular ve arkadaşlıklar zihninizi daha fazla meşgul edebilir. Aslan burcunda ilerleyen Ay haftanın ilk günlerinde maddi konuları öne çıkarabilir. Ardından Ay’ın Başak burcuna ilerlemesiyle iletişim hızlanabilir. Hafta sonunda iş, görev ve sorumluluklara odaklısınız.


6 mayıs, 2024

Yeni arkadaşlar
8 Mayıs’ta gerçekleşen yeni ay yeni sosyal imkânlar ve fırsatlar tanıyabilir. Yeni bir sosyal çevreye dahil olabilir, umutlarınızı pekiştirebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Hafta sonunda burcunuzda ilerleyen Ay ile neşeniz ve keyfiniz yerine gelebilir, enerjik hissedebilirsiniz.


29 nisan, 2024

Güzel bir hafta olabilir
Sosyal olarak son derece aktif ve yıldız olacağınız bir dönem başlıyor. Hedef ve planlarınıza dört kolla sarılırken üstlerinizle veya otorite konumundaki kişilerle tartışmaktan kaçınmalısınız. Venüs umutlarınızı tazelemeye, yeşertmeye geliyor. Sosyal çevrenizden ilgi görebilirsiniz. Bir arkadaşlık aşka dönüşebilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.