Yengeç Haftalık Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

18 ocak, 2021

Tempolu bir haftadayız

Haftanın ilk üç gününde hedefleriniz, planlarınız doğrultusunda, görev ve sorumluluklarınızın peşinde enerjik bir gündem sizi bekliyor, su burcu esnekliğinizle bu enerjik ancak biraz da sert gündemi yumuşatabilirsiniz. Hafta ortasına doğru Mars Uranüs kavuşumu sosyal alanda ani, beklenmedik rastlantıları beraberinde getirebilir, sizi sosyal açıdan sıra dışı şekilde aktif kılabilir. Çarşamba günü Güneş’in burç değiştirmesiyle ortak maddi konular, iş konuları hız kazanırken, siz de güçlenebilir, mücadeleci olabilirsiniz. Hafta sonunda yorgunluğunuzu üzerinizden atmak isterken dinlenmeye zaman ayırabilirsiniz.


11 ocak, 2021

Yeni bir ilişki gündeme gelebilir

İlişkilerin ağırlık kazanacağı bir hafta sizi bekliyor. 13 Ocak’ta gerçekleşen yeni ay ikili ilişkiler, evlilik ve birliktelik konularında yeni başlangıçlara işaret edebilir. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, yeni biriyle tanışabilir veya mevcut ilişkinizde yeni bir döneme adım atabilirsiniz.


4 ocak, 2021

Gökyüzü hareketli

Yeni haftada Mars Boğa burcuna ilerlerken önümüzdeki bir buçuk ay boyunca sosyal etkileşimle çok fazla meşgul olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla, dostlarınızla ayrı düşmemeye, sürtüşmemeye dikkat etmelisiniz. Bu hafta ayrıca Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte eşinizden, sevgilinizden, ortağınızdan daha çok destek görebilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesiyle ortak maddi konulara daha çok kafa yorabilirsiniz.


28 aralık, 2020

Keyif ve konfor isteğiniz artabilir

Haftanın ilk gününde kendi manevi alanınıza çekilmek, geri planda kalmak isteyebilirsiniz. Sonrasında burcunuza ilerleyen Ay ile birlikte kendinize olan güveniniz de artıyor. Lider yönlerinizi sergileyebilirsiniz. Yeni yılı Ay Aslan burcundayken karşılarken keyif ve konforu öne çıkarabilirsiniz. Biraz lüksten ve bunun için para harcamaktan geri durmayabilirsiniz. Haftanın son günü olan Pazar gününde ise yakın çevreyle iletişim, etkileşim, haberleşme ön planda olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.