Yengeç Haftalık Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

3 ağustos, 2020

Venüs burcunuza ilerliyor

Pazartesi akşamı gerçekleşen dolunayla açılış yapan haftada Merkür ve Venüs burç değiştiriyor. Dolunay ortak maddi konularda, işle ilgili gözden kaçırdığınız bir ayrıntıyı size hatırlatabilir. Merkür’ün 5 Ağustos’ta burç değiştirmesiyle sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmeye odaklanabilir, düşünce ve fikirlerinizi bu alanda yoğunlaştırabilirsiniz. Haftanın en güzel gelişmesi ise 7 Ağustos’ta şans yıldızı Venüs’ün burcunuza geçmesi. Cazibenizi, çekiciliğinizi konuşturacağınız bir döneme ilerliyorsunuz.


27 temmuz, 2020

İlişkilerden destek alabilirsiniz

Haftanın ilk günlerinde sevdiğiniz konular, uğraşlar, sevdikleriniz ve varsa çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz. Aceleci davranmamalı, iletişime özen göstermelisiniz. Ardından hafta ortasında halletmeniz gereken pek çok iş arasında sağlığınıza dikkat etmeye, kendinizi ve enerjinizi tüketmemeye özen göstermelisiniz. Hafta sonuna ise ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları damga vururken karşınızdaki kişiden göreceğiniz destekle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.


20 temmuz, 2020

Yeni başlangıçlar

Haftanın ilk günü burcunuzda gerçekleşen yeni ay, yaşamınızda yeni başlangıçların kapısını aralayabilir. Yeni bir görünüm, tarz veya bakış açısı edinebilirsiniz. 22 Temmuz’da Güneş’in burç değiştirmesiyle maddi konulara, iş ve para konularına odaklanabilir, elinizdekilerin daha fazla kıymetini bilebilir ve onları daha iyi değerlendirebilirsiniz.


13 temmuz, 2020

Burcunuzdaki yeni aya doğru açılan hafta

Haftanın ilk gününde görev ve sorumluluklarınıza, hedef ve planlarınıza odaklanabilirsiniz. Salı günü ikili ve bire bir ilişkilerde değerlendirebileceğiniz fırsatlara odaklanabilirsiniz. Çarşamba ise ilişkiler anlamında içinden geçtiğiniz dönüşümü daha güçlü hissedebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken olaylar biraz sizin kontrolünüz dışına çıkabilir, uzaktan seyretmeyi tercih edebilirsiniz. Hafta sonunda Ay burcunuzda ilerlerken anın keyfini daha çok çıkarabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.