Yengeç Haftalık Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

14 haziran, 2021

Yeni haftada iletişime dikkat
Haftaya başlarken gündeminizde maddi konular olabilir, Mars sizi ortak girişim ve işlere itebilir. Ardından hafta ortasında iletişim ve haberleşme konuları öne çıkabilir. Ancak Merkür retrosunda aksaklıklara dikkat. Sonrasında ev ve aile konuları öne geçebilir. Hafta sonunda başlayan Jüpiter retrosu uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda belirsiz, tuhaf durumları beraberinde getirebilir.


7 haziran, 2021

Akışta kalanlar

Haftaya sosyal konular, arkadaşlık ilişkileriyle canlı bir ortamda başlayabilirsiniz. Ardından Ay’ın salı akşamı İkizler burcuna ilerlemesiyle enerjiniz bir miktar düşebilir, akışın getirdiklerine maruz kalma durumu olabilir. Güneş tutulması öncesinde sakin ve sabırlı davranmanızda fayda olabilir. 10 Haziran öğle saatlerinde İkizler burcunda gerçekleşen yılın ilk Güneş tutulması biraz kapalı kapılarınızın ardında gerçekleşiyor. Kontrol edemediğiniz ya da müdahalenizin olamadığı yeni durumlar ortaya çıkabilir. Akışta bırakmanız gerekenler ruhsal ve manevi yaşantınıza yeni boyutlar katabilir. Bu dönemde rüyalar oldukça etkili olabilir. 12 Haziran’da Mars’ın Aslan burcuna ilerlemesiyle bir buçuk ay sürecek yepyeni Mars döngüsü başlıyor. Mars’ın burcunuzdan ayrılması size büyük bir rahatlama getirebilir. Öte yandan bu kez iş, para ve maddi konularda mücadeleniz artabilir.


31 mayıs, 2021

Venüs burcunuza ilerliyor
Haftaya başlarken gündeminizde ortak maddi konular olabilir. Mars ve Neptün’ün uyumlu açısı sizi oldukça özverili ve emektar kılabilir. Haftanın en güzel gelişmesi ise zorlayıcı günlerin ardından Venüs’ün burç değiştirmesi ve burcunuza ilerlemesiyle geliyor. İlişkiler ve aşkta şanslı bir döneme ilerliyorsunuz. Maddi gelişmeler de oldukça rahatlatıcı olabilir bu dönemde.  Perşembe günü Venüs ve Jüpiter’in güzel açısı uzaklardan sevinçli haberler getirebilir. Ancak hafta sonunda bire bir ve ikili ilişkilerde sakin ve sabırlı davranmanızda fayda var.


24 mayıs, 2021

Tutulma detaylar açısından hatırlatıcı olabilir
Kontrol edemediğiniz ya da müdahaleniz olamayan durumlar karşısında atalet durumunda kaldığınız dağıldığınız ya da seyirci olduğunuz bir dönemden geçerken yaşadığınız dalgınlık unutkanlık ya da aksaklıklar 26 Mayıs’taki Ay tutulması ile mercek altına gelebilir. Gündelik yaşamınız, sağlığınızla ilgili konular, rutinleriniz ve beslenmenize ışık tutan bir tutulma, aydınlanma ve farkındalık yaşayabilir ve bu alanda kararlar alabilirsiniz. 30 Mayıs’ta başlayan Merkür retrosunda ise doğru iletişime her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Kendinizi sıkça düzeltmek zorunda kalacak şekilde yanlış anlaşılabilirsiniz. Sözlerinizin başka yerlere çekilmemesine dikkat.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.