Yengeç Haftalık Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

5 nisan, 2021

Ortak alım satım işleriyle ilgilenebilirsiniz

Haftanın ilk gününe ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları damga vurabilir. Ardından gelen iki günde ise alım satım işleri, ortak para ve iş konuları, eşinizin veya ortağınızın maddi konularıyla dolu bir gündeminiz olabilir. Perşembe ve sonrasında ise seyahatler konusunda harekete geçebilirsiniz ancak öngörülemeyen bazı aksaklıkları dikkate almayı unutmayın. Hafta sonunda ise kendinizi duygularınızla göstermekten, ortaya koymaktan çekinmeyebilirsiniz. Ancak yeni ay öncesinde zihinsel gerginlikleri dışa vurmadığınızdan emin olmalısınız.


29 mart, 2021

Uzaklarla iletişimde kopukluklar olabilir

Haftanın ilk gününe ev ve aile konuları damga vururken, dolunay sonrası daha rahat davranabilirsiniz. Salı ve Çarşamba gününü sevdiklerinize, varsa çocuklarınıza ayırabilirsiniz. Aşka dair bir gündeminiz olabilir. Perşembe’den itibaren ise elinizdeki detay, incelik, hassasiyet gerektiren işleri toparlamanız gerekebilir. Bu hafta Merkür hem Neptün ile kavuşumuyla hem de Balık burcunun son derecelerinde olması uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla iletişimi ve haberleşmeyi sekteye uğratabilir. Pazar günü Merkür’ün Koç burcuna ilerlemesiyle sözleriniz daha görünür ve dikkat çekici olabilir.


22 mart, 2021

Başarılarınızla takdir görebilirsiniz

Bu hafta yan yana gelen Venüs ve Güneş statü, imaj konusunda sizi iyice parlatabilir, başarılarınızla takdir ve ilgi görebilirsiniz. Hedeflerinizin gerçekleştiğini görmek hoşunuza gidebilir. Hafta sonu meydana gelen dolunay ise bu kavuşum karşısında gerçekleşirken ailenizle ve yuvanızla ilgili kararlar gündeme gelebilir. Geçmişinize bir yolculuk yapabilir, bir farkındalık yaşayabilirsiniz.


15 mart, 2021

Üstlerinizden destek görebilirsiniz

Yeni haftada yıldızlar burç değiştirirken, öncelikle Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte uzak yolların kapıları açılıyor. Yurt dışından yabancı bağlantılarınız olabilir, uzaktaki kişilerle iletişim ve paylaşım içinde olabilirsiniz. Kişisel gelişimle ilgili konulara merakınız artıyor. Sonrasında 20 Mart’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle İlkbahar ekinoksu gerçekleşiyor ve astrolojik yeni yıl başlıyor. Bu dönem iş, kariyer, görev ve sorumluluklar açısından oldukça hareketli bir dönem olabilir ve hedeflerinize sarılabilirsiniz. Hemen ardından Venüs’ün burç değiştirmesiyle üstlerinizden ve otorite konumundaki kişilerden destek alabileceğiniz bir döneme ilerleyebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.