FENDI, BAGUETTE HOLIDAY EDITION'I KUTLUYOR

Fendi, simgesi olan Baguette çantayı anında ve benzersiz kişiselleştirmeye olanak tanıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Aralık 2021

Fendi, Baguette Holiday Edition'ı kutluyor! 2 Aralık'tan itibaren dünyanın dört bir yanındaki seçkin 12 mağaza, anında ve benzersiz kişiselleştirmeye olanak tanıyan hızlı bir “Sipariş Üzerine Hazırlama”  hizmeti içeren en yeni Baguette özel projesine ev sahipliği yapacak.Bir Fendi simgesi olan Baguette çanta, 1997 yılında Fendi Aksesuar ve Erkek Giyim Sanat Direktörü Silvia Venturini Fendi tarafından tasarlandı. Kısa süre sonra nesiller boyu kadınların olmazsa olmazı haline gelen Baguette, geleneksel olarak bir kol altında taşınan uzun şekli ve ön kapatma tokası olarak FF logosu ile kolayca tanınır.

Fendi tokası, değiştirilebilir manyetik sırt sayesinde Baguette kişiselleştirmesinin kahramanı olacak. Tokanın ana hatları ve iç kısmı için farklı malzeme ve renk seçme imkanı ile tokanın sayısız versiyonu mevcut olacak. Mikro ve makro düz ve renkli kristaller, emaye ve taş anımsatan mermer baskılar mevcut çeşitler arasında.

Özelleştirmede, her biri dört renkte üç benzersiz Baguette çeşidi sunulacak. Kürklü versiyon, simetrik bir geometrik matelassé deseni oluşturan küçük, ton sur-ton boncuklarda bir işlemeye sahip ve krem, açık mavi, nane yeşili ve allık pembesi olarak sunuluyor. Aynı motif, siyah, açık mavi, allık pembesi veya mint yeşili tonlarında parıldayan, tamamı payet işlemeli bir stilde ve siyah beyaz mermer baskılı özel bir versiyonda mevcut olacak. Üçüncü Baguette, pastel renkli mermerlerin tonlarını hatırlatıyor: pudra pembesi, bebek mavisi ve toz grisi, minik kristallerle kapitone kadife kumaşı canlandırıyor.

Fendi butiklerinde bir tıkırtı sesi yankılanacak, değiştirilebilir tokalar müşterilerin Baguette çantasının kendi benzersiz versiyonlarını denemelerine ve eğlenmelerine olanak tanıyacak.

Kişiselleştirme 2 Aralık - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında dünya çapında 12 seçkin Fendi butiğinde mevcut olacak: Milano Montenapoleone, London New Bond Street, Münih Maximilianstrasse, New York Soho, Dallas Highland Park, Miami Bal Harbour, Dubai Mall, Shanghai Plaza 66, Chengdu IFS, Hong Kong Landmark, Tokyo Ginza 6, Seul Shinsegae Kangnam.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.