HEYECANI HEP YÜKSEK: DENİZ BAYSAL

Deniz Baysal ile dünyanın geleceğini umursayan elektrikli otomobil, yeni çevreci BMW iX1 ile seyahate çıktık.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 18 Ağustos 2023

Dahil olduğu her yeni dizi ve proje için “benim için her seferinde sıfırdan başlamak gibi” diyen Oyuncu Deniz Baysal ile bunlardan çok farklı bir serüvene imza attık. Şöyle güzel, ucunda macera, sürdürülebilirlik ve yolda olmak olan bir hayalinin gerçek hayattaki, somut halini yaşamaya karar verdik.O (bizim yerimize de) Yeni BMW iX1’i yolda test etti, yakından tanı­dı, kullandıkça bir fikri oldu.Spontane, aynı zamanda tedbirli olan ve uzun bir otomobil yolculuğuna her zaman “varım!” diyen oyuncu Deniz Baysal’a sonrasında izlenimlerini sorduk. Ve tabii ki mesleğini, hayallerini ve en büyük motivasyon kaynağını da konuştuk.Deniz Baysal, BMW’nin tamamen elektrikli modeli Yeni BMW iX1 ile deneyimlerini şöyle anlatıyor: “Daha önce tamamen elektrikli bir otomobil kullanmadığım için sessizliği beni çok şaşırttı. Onun sakin yapısı şehrin gürültüsü karşısında beni de strese sokmuyor. O yüzden onunla yola çıkarken gerçekten konforlu bir sürüş keyfi yaşıyorum.Tamamen elektrikli olmasıyla birlikte özellikle ani hızlanmalarda şaşırtıcı derecede pratik olduğunu söylemek istiyorum.”

ELLE Ağustos sayısını  bayiilerden ve dergiburda.com'dan alabilir, trendyol, n11 ve hepsiburada'dan sipariş verebilirsiniz.
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.