ABORJİNLER'E MİSAFİR OLMAYA NE DERSİNİZ?

Bavullar hazırsa, Avustralya semalarına doğru yola çıkalım diyoruz…

Singapur Havayolları ve Singapur Changi Havalimanı, 2017’de büyük indirimlerle Aborjinlerin anavatanı Avustralya’nın en güzel şehirlerinden Sydney ve Melbourne’e uçuruyor.

Üstelik, Singapur Havayolları, 01 Ocak - 31 Ocak 2017 tarihleri arasında satın alınan, Business ve Ekonomi sınıfı biletlere, Sydney ve Melbourne için özel fiyat avantajları da sunuyor. Kampanya kapsamında, Singapur Changi Havalimanı’na aktarmalı uçulacak Avustralya’ya, 729 Dolardan başlayan fiyatlarla seyahat etmeniz mümkün! Avustralya’nın en güzel şehirlerini doyasıya gezip, yerlileri olan Aborjin köylerinde bambaşka bir seyahat deneyimi kulağa çok iyi gelmiyor mu?

Kampanya kapsamında satın alacağınız biletlerle 01 Nisan - 14 Aralık 2017 tarihine kadar seyahat pencereniz açık olsa da, elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Zira bu tatilin bu fiyatlara olduğunun duyulmasıyla birlikte biletlerin hızlıca tükeneceğinden eminiz.

Avustralya seyahati hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi kolaylaştıracak kampyayla ilgili detaylı bilgiye, Singapore Airlines İstanbul ofisinin 0212 463 18 00 numaralı telefonundan veya websitesinden ulaşabilirsiniz.