ADDRESS ISTANBUL'DA KISA BİR SPA MOLASI

THE SPA’da bedensel rahatlamanın yanı sıra ruhsal dinginliği deneyimleyebilir ve güne tazelenmiş bir şekilde devam etme fırsatı sunuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Temmuz 2023
ADDRESS ISTANBUL'DA KISA BİR SPA MOLASI

Şehir hayatının karmaşasından uzaklaşıp nefes alabilmeniz için ince detayların, huzur dolu dokunuşların bir arada sunulduğu sıra dışı bir deneyim vadeden The Spa at Address Istanbul, profesyonel terapistleri ve geniş menüsüyle oldukça iddialı. Türk Hamamından, organik masaja, sertifikalı özel ürünlerle uygulanan cilt ve vücut bakımlarından, nefes terapisine kadar zengin menüsüyle THE SPA, baştan sona yenilenmek isteyen herkesi Address Istanbul’a bekliyor.

Masaj, nefes ve sıcak taş terapisi, hamam, aromaterapi, kişiye özel bakımlar, mucizeler yaratan doğal yöntemler ve gücünü doğanın saflığından alan cilt bakım ritüelleri ile kendinize ayıracağınız küçük bir kaçamak için A’dan Z’ye tüm terapileri misafirlerinin beğenisine sunuyor. 

Sizin için özel olarak tasarlanan bakımlar, zamana meydan okuyarak günümüze kadar gelen antik masaj teknikleri, geleneksel ve modern masaj ritüelleri, doğanın saf gücünü kullanan bakım yöntemleriyle bu ilham verici yolculuk; hayatın yoğun temposuna karşı cildinizi, bedeninizi ve en önemlisi ruhunuzu arındırma yolculuğudur. Dünya standartlarındaki uzman terapistleri ve bakımları ile beden, zihin ve ruhunuzu mükemmel bir şekilde dengeleyen The Spa at Address Istanbul; dokunuşları, kokusu ve dinginliğiyle sizi içsel bir yolculuğa çıkarıyor. Geniş organik ve doğal terapi seçenekleri sunan The Spa, bir yandan da doğal güzelliğinize ve sağlığınıza katkıda bulunacak ürünler tercih ediyor. 

 

 

 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.